Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Trapézové plechy

Trapézové plechy sú v dnešnej dobe hlavným stavebným prvkom pri zastrešení a opláštení priemyselných budov. Použitie trapézových plechov výrazne skracuje dobu výstavby a znižuje druhotné náklady /doprava a pod./.

Široký sortiment rozmerov a rôzne farebné vyhotovenie umožňuje uspokojiť každého záujemcu.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Trapézové a vlnovkové polykarbonátové dosky MARVEC a MARLON

  Trapézové a vlnovkové polykarbonátové dosky MARVEC a MARLON

  Takmer nerozbitný materiál - záruka na rozbitie krúpami 10rokov! Marlon CS – priehľadná polykarbonátová doska bez povrchovej štruktúry Marlon CSE – priesvitná polykarbonátová doska s vnútornou povrchovou štruktúrou pre rozptyl svetla ( vytvorí jemný tieň a rozptýli svetlo ) Marvec ST – priehľadná polyvinylchloridová doska Marvec FR – priesvitná polyvinylchloridová doska

 • Predám lacno trapézové plechy

  Predám lacno trapézové plechy

  Predám trapézové plechy, trapézový plech, výška vlny - TR 18, TR 35, TR 40, TR 50 - farebný - hrúbka plechu 0,5 a 0,6 a 0,75 mm. Farby: biela RAL 9002, červená RAL 3011, hnedá RAL 8017, Dlžky 2, 4 a 6 metrov.

 • Trapézové plechy

  Trapézové plechy

  Trapézové plechy jsme schopni dodat v různých tloušťkách, v různých výškách vlny, v různých materiálech (pozink, lakoplast, aluzinek, hliník) a různých barevných provedení.K trapézovým plechům dodáváme i doplňky ( např. hřebenáče, prosvětlovací prvky, spojovací materiál, prostupové manžety, klempířské prvky). Trapézové plechy jsou vhodné zejména pro střešní pláště a opláštění velkých ploch průmyslových objektů Jejich použití je vhodné také v interiérech, jako obkladové prvky a podhledy, ale také konstrukce ztraceného bednění, prvky oplocení, garáže, kontejnery.

 • Predám aluzinkové trapézové plechy

  Predám aluzinkové trapézové plechy

  Predám aluzinkové a pozinkované trapézové plechy. Skladom: hrubky plechu 0,5 a 0,7 mm, dĺžky 4,0 m, 4,4 m, 6,0 m. Materiál v 100 % stave.

 • Trapézové profily

  Trapézové profily

  Trapézové profily sú vyrábané tvarovaním za studena z obojstranne pozinkovaného oceľového plechu podľa STN EN 508-1, preferovane v akosti S250GD a S320GD + Z200 s lakoplastovou povrchovou úpravou polyester (SP) 25/15 µm alebo S250 GD a S320GD + Z275 bez ďalšej povrchovej úpravy. Technológia umožňuje aj spracovanie hliníkového plechu. Na trapézové profily s lakoplastovou povrchovou úpravou je poskytovaná záruka 10 rokov na vybrané vlastnosti povrchovej úpravy a 30 rokov na odolnosť voči neprehrdzaveniu. 1 - ochranná PVC fólia 2 - vrchný lak: polyester (SP) 20 µm / 10 µm 3 - základný náter: polyester (SP) min 5 µm 4,8 - pasivácia 5,7 - zinko...

 • Trapézove skrutky a matice

  Trapézove skrutky a matice

  Trapézove skrutky Precízen hengerelt trapézmenetes orsók széles választékát kínáljuk. Három pontossági osztályba sorolt trapézmenetes orsók minden igényt kielégítenek a pozicionálási felhasználásoknál. Öt féle anyagminőségben kínáljuk az orsókat. Standard szállítási hosszuk 1 métertől 6 méterig terjed. A garantált egyenesség tűréséről pontosabb információt a lenti táblázatban szereplő termékre kattintva olvashat. Trapézová matica 10 féle anyagminőségben kínáljuk a trapézmenetes anyákat. Precíz megmunkálásuknak köszönhetően kiváló surlódási és oldalirányú mozgási tulajdonságokkal rendelkeznek. A menetes anyák kör,...

 • Plechy trapézové

  Trapézové plechy sú vyrábané tvarovaním za studena z obojstranne pozinkovaného oceľového plechu podľa STN EN 508-1. Oceľové tvarové trapézové a vlnité plechy sa vyrábajú ako pozinkované, aluzinkované alebo lakované vo farbe podľa stupnice RAL. Môžeme sa s nimi stretnúť aj pod označením trapéz, vlna, hranatá vlna.

 • Trapézové plechy

  - trapézové plechy - hladké tabuľové plechy - plechové strešné krytiny - Odkvapový systém VIOS -vlastná výroba do výšky trapézu T50/výška vlny 50mm/ -doprava na miesto určenia Silné stránky -vynikajúce ceny/veľko a maloobchod/ -termíny výroby aj do 24 hodín, štandard 3-7 dní -možnosť delenia na rôzne dľžky

 • Profilovacia linka na trapézové plechy

  Profilovacia linka na trapézové plechy

  Ponúkam na odpredaj profilovaciu linku – na trapézový plech ; - Prezentácia : V PRÍLOHE ; - Technický stav - 100% stav - stroj má nové nástroje - po repasii - na tvárnenie – profilovanie plechu ; - Princíp práce - automatický podávač vkladá do technológie stroja – tabule plechu – kde prebieha tvárnenie plechu na trapéz . Je možné na stroji – technológii nastaviť výšku profilu. - Obhliadka - Stroj - celá technológia je pripojená – po dohode možnosť predviesť celý cyklus výroby ; - Umiestnenie...

 • Pozinkované trapézové plechy

  Trapézové profily jsou vyrobeny postupným tvarováním za studena a poskytují ideální řešení opláštení střech a fasád budov. Na výrobu fasádních, střešních nebo nosných trapézových profilů jsou použity ocelové pozinkované plechy nebo žárově pozinkované plechy s organickým povlakem (lakoplastové).

 • Trapézové plechy - pozinkované / lakoplast

  Trapézové plechy - pozinkované / lakoplast

  Trapézové plechy sú vyrábané z oceľového plechu žiarovo pokovovaného vrstvou zinku alebo aluzinku. Ďalej môžu byť vybavené niektorým typom lakovanej povrchovej úpravy. Široká škála farieb a typov povrchových úprav poskytuje spoločne s farbami na objednávku veľký priestor pre najrôznejšie architektonické riešenia - strechy, fasády, interiéry. Niektoré typy plechu je možné dodať s antikondenzačnou úpravou, prípadne s perforáciou na použitie v konštrukciách s požiadavkou na akustický útlm. Trapézové plechy s vysokým profilom sú základným konštrukčným prvkom pre veľkoplošné krytie. Vyžiadajte si pre vaše projekty špeciálny progr...

 • Montované stavby - Ocelové haly - Opláštění - Trapézové plechy

  Montované stavby - Ocelové haly - Opláštění - Trapézové plechy

  Nabízíme dodávku-výrobu-montáž hal a opláštění. Hangáry, sklady, výrobní haly.

 • Trapézové polykarbonátové a PVC dosky

  Tieto dosky sú optimálne pre najrôznejšie nezateplené prístrešky a zastrešenia terás, veránd, garážových miest apod. Trapézové dosky dodávame z PVC aj polykarbonátu, rôzne profily a povrchy, vo dvoch základných farebných odtieňoch číre a hnedé ( dymové ) farbe.

 • Trapézové a tabuľové plechy

  Trapézové a tabuľové plechy

  Ponúkame široký sortiment trapézových plechov vyrobených švédskym koncernom SSAB Swedish steel Tunnplat ako aj tabuľový plech v tých istých povrchových úpravách a kvalite. AKCIA! AKCIA! AKCIA! Ponuka z predajnej ceny odrátať ŠROTOVNÉ! LEN DO 15.06.2009 ALEBO VYPREDANIA ZÁSOB!

 • Trapézové plechy

  Trapézové plechy

  Nabízené trapézové krytiny T-8, T-14, T-18, T-20, T-35, T-50, T-55 jsou charakteristické jednoduchostí a pěknou výraznou formou čímž je možné získat zajímavý styl střechy domu, přístřešku, skladu, anebo jiného průmyslového objektu. Vyráběny jsou v provedení aluzinek (slitina 55% hliníku, 43.4% zinku a 1.6% křemíku), pozink s povlakem a HLINÍK s povlakem polyuretanové barvy (síla barvy je 25 nebo 35mikronů) v několika různých odstínech barevné škály RAL. Díky zautomatizovanému procesu výroby JE MOŽNÉ DODAT PODLE OBJEDNÁVKY KRYTINU POŽADOVANÉ DÉLKY, čímž se minimalizuje odpad. Firma nabízí široký sortiment příslušenství, to vše spol...

 • Trapézové plechy

  Trapézové plechy

  Trapézové plechy T18, T29 a T50 sú vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam ideálnym stavebným materiálom na vonkajšie a vnútorné opláštenie striech a fasád, priemyselných objektov, ale aj rodinných domov, garáží a rôznych hospodárskych budov. Trapézové plechy T50 vyrábame na úplne novej linke v tvare, ktorý bol vyvinutý podľa požiadaviek zákazníkov a špeciálne v hrúbke 1 mm ako profil pre tzv. stratené debnenie betónových stropov budov. PLECHY TRAPÉZOVÉ T18, T29 a T50 - valcované za studena, vyrobené zo zvitkov - pozinkované aj lakoplastované - s maximálne ústretovým prístupom k požiadavkám zákazníka z hľadiska množstva, sortimentu,...

 • Fasádne trapézové profily

  Fasádne trapézové profily

  Estetika, účelovosť a odolnosť sú parametre, na ktoré sa kladú najvyššie nároky pri všetkých stavebných investíciach. Vďaka používaniu stále modernejších produktov s vyššou odolnosťou a parametrami je pre dizajn fasád súkromných alebo priemysekných budov možné využiť rôzne tvarové a farebné kreácie.

 • Trapézové profily radu TR

  Trapézové profily radu TR

  Ponúkame aj produkty v oblasti priemyselnej výstavby - Trapézové profily radu TR. Tieto sú vhodné na opláštenie stavebných objektov, realizáciu strešných systémov, prípadne na ich využitie v podobe nosných elementov. Vo svojej produktovej škále má firma BLISTEEL Trapézové profily radu TR4, TR20, TR29, TR35 a TR50 (číslo charakterizuje výšku vlny trapézového profilu).

 • Strešné trapézové profily

  Strešné trapézové profily

  Strešné trapézové profily je možné využiť ako lacné riešenie pri rekonštrukciách striech rodinných domov, pri výstavbe priemyselných, halových stavieb napr. logistických alebo výrobných závodov.

 • Trapézové šrouby

  Trapézové šrouby se používají ve strojírenství v řadě aplikací. Jejich nejrozšířenější využití je pro vytvoření lineárního pohybu a konstrukcí s tím souvisejících. Funkční části trapézového šroubu je rovnoramenný lichoběžníkový závit s úhlem 30o. Závit se vyrábí dvěma způsoby, válcováním a řezáním. Způsob výroby závitu je závislý na materiálu trapézového šroubu. Ten se vyrábí z cementační oceli Ck15 nebo nerezové oceli.

 • Montáž sendvičového opláštenia a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou

  Montáž sendvičového opláštenia a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou

  - Popis: Montáž sendvičového opláštenia a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou. - Práce: Montáž sendvičového opláštenia klampiarskych prvkov a trapézovej strechy s tepelnou izoláciou. Montáž odvodňovacieho systému.

 • Trapézové profily - 19R

  Strešný profil - použitie ako ľahká strešná krytina pre jednoplášťové nezateplené strechy, dvojplášťové zateplené strechy.

 • Trapézové pozinkované plechy

  Trapézové pozinkované plechy

  K odprodeji nabízíme trapézové pozinkované plechy. 2500 x 600 x 0,7 mm váha 8 kg cena 9 eur/ks.

 • Trapézové plechy a sendviče

  Trapézové plechy a sendviče

  - Trapézové plechy a sendviče

 • Trapézové plechy

  Trapézové plechy

  - Trapézový plech T8 - Trapézový plech T14 - Trapézový plech T18 - Trapézový plech T35

Máte lepšie služby ako konkurencia?

Máte lepšie služby ako konkurencia?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Trapézové plechy 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.