Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Okenné fólie

Vaše okná môžu byť vyhotovené v rôznych dekoroch. Tak aby ladili s celkovým stvárnením vášho priestoru a spĺňali vaše predstavy. Dokonca je možné farebnosť okien i kombinovať tak, aby ste nemuseli robiť žiadny kompromis - napr. zvonkajšej strany dekor dreva pre lepšie zladenie s fasádou a zvnútra biele pre lepšie presvetlenie miestnosti. Je to len na vašej fantázii!


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Výroba okenného profilu Standard 78

  Výroba okenného profilu Standard 78

  Už v základe vynikajúco navrhnutý okenný profil STANDARD 78 ponúka všetky plusy z profilov THERMOLUX 88 a OPTIMAL 78. Jediný zásadný rozdiel je len v zasklení, kde je použité izolačné dvojsklo – avšak opäť z plastovým dištančným rámikom v izolačnom skle. Je nástupcom zastaralého profilu IV 68, s vylepšeniami ktoré odstránili všetky nedokonalosti preverené časom. Drevené okno STANDARD 78 má konštrukčnú hrúbku 78 mm. Všetky rohové spoje sú vyrobené trojitým čapom, aby nedochádzalo k deformácii krídla a rámu záťažou. Veľká dekompresná drážka v rámovej časti je navrhnutá tak, aby zachytávala nápor pri prudkom daždi a vetre, čím...

 • Výroba okenného profilu Optimal 78

  Výroba okenného profilu Optimal 78

  Ako samotný názov prezrádza, okenný profil OPTIMAL 78 je optimálnym riešením pre širokú vrstvu zákazníkov. Je akousi zlatou strednou cestou medzi „extrémne šetrným“ profilom Thermolux 88, a základným profilom Standard 78. Snúbi sa v ňom sila 3-skla a dostatočná hrúbka rámu. Tým je priam predurčený do novostavieb či rekonštrukcií po zateplení, aj do stavieb nízkoenergetického charakteru. Drevené okno OPTIMAL 78 má konštrukčnú hrúbku 78 mm. Všetky rohové spoje sú vyrobené trojitým čapom, aby pri osadení izolačného 3-skla nedochádzalo k deformácii krídla alebo rámu. Veľká dekompresná drážka v rámovej časti je navrhnutá tak, aby za...

 • Výroba okenného profilu Thermolux 88

  Výroba okenného profilu Thermolux 88

  Neustály trend v úsporách energie potrebnej na vykurovanie, núti nie len investorov a architektov - ale stavebníctvo ako také k výstavbe nízkoenergetických až pasívnych budov. Našou odpoveďou je zdokonalený okenný profil THERMOLUX 88, ktorý uspokojí aj záujemcov s veľkými nárokmi na úsporu energie. Svedčí o tom aj z roka na rok stúpajúci dopyt práve po tomto okennom profile. Drevené okno THERMOLUX 88 má konštrukčnú hrúbku 88 mm. Všetky rohové spoje sú vyrobené trojitým čapom, aby pri osadení izolačného 3-skla nedochádzalo k deformácii krídla alebo rámu. Veľká dekompresná drážka v rámovej časti je navrhnutá tak, aby zachytávala nápor ...

 • Protislnečné okenné fólie

  Použitie tej správnej solárnej fólie dokáže lacno a bez vážneho narušenia zvýšiť výkonnosť vašich okien smerom k zvýšeniu pohodlia a redukcii nákladov na energie.

 • PVC okenné drvina

  PVC okenné drvina

  Predám PVC okenné drvina množstvo 15ton . Pravidelné dodávky,dlhodobá spolupráca. Prosím o cenové ponuky.

 • Okenné siete pevné

  Rám siete je vyrobený s valcovaného hliníkového profilu, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu.

 • Okenné fólie

  Okenné fólie poskytujú spotrebiteľom množstvo výhod pre príjemnejší a bezpečnejší život.

 • Bezpečnostné okenné fólie

  V prípade búrok, nehôd a iných faktorov vedúcich k rozbitiu skla spôsobujú črepiny najzávažnejšie škody. Bezpečnostné fólie SkyFol Vás ochránia pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. Bezpečnostné fólie chránia sklo pred rozbitím, vlámaním sa, vandalizmom, teroristickým útokom a účinkami prírodných katastrof. Aj kombinované tepelno-izolačné fólie zo série SkyFol ThermoProtect Vám taktiež ponúkajú podobné výhody.

 • Stavebné okenné fólie - séria ThermoProtect

  Okenné fólie SkyFol ThermoProtect vylepšia vlastnosti Vašich okien tým, že zlepšia účinnosť tepelnej izolácie a ochranu proti žiareniu UV, znížia oslepujúce lesknutie, zabrána nazeraniu do interiéru a predchádzajú rozbitiu skla na črepiny. V dôsledku týchto výhod môžete dosiahnuť zníženie energetických nákladov, bezpečnosť a pohodu. Naše rôzne rady výrobkov znamenajú riešenia pre Váš problém.

 • Nadokenné vonkajšie rolety Exte

  Systém Exte je odlišný od bežných systémov vonkajších roliet. V tomto prípade je schránka umiestnená priamo nad oknom a okno sa osádza do stavebného otvoru súčasne s roletou. Schánka rolety je zateplená polystyrénom, takže dosahuje dobré izolačné vlastnosti. Schránka a vodiace lišty sú plastové, lamely hliníkové. Pri použití systému EXTE EXPERT je možné schránku zaomietnuť z exteriéru aj z interiéru.

 • Sieťky navíjacie okenné

  Sieť je navíjaná pružinovým mechanizmom do navíjacieho bubna v hornej časti okna a je vedená v bočných lištách. Bubon a koncová lišta sú vybavené tesniacou kefkou. Ovláda sa zaklapnutím spodnej lišty.

 • Nadokenné rolety

  Navíjací box je umiestnený z vnútornej strany - zvonka nie je viditeľný - montuje sa spolu s oknom Predstavujú hotové stavebné prvky, ktoré sa montujú na všetky plastové okná a dvere. Skladajú sa z boxu, do ktorého sa navíja pancier a hliníkových alebo plastových vodiacich líšt .Celý plastový box je zateplený polystyrénovou vložkou.

 • Predokenné rolety

  Navíjací box je viditeľný z vonkajšej strany - montáž je možná aj pri hotových stavbách Predokenná roleta sa skladá z boxu, vodiacich líšt a roletového panciera. Hliníkové rolety sa montujú na rám okien alebo ostenia a sú určené do hotových stavieb, kde sa dodatočne rolety montujú. Pancier môže byť hliníkový alebo plastový.

 • Fréza - okenné centrum PAOLONI T 150 P, na eurookná

  Fréza - okenné centrum PAOLONI T 150 P, na eurookná

  málo využívaná, 4 roky nepracovala, odpojená - nie je priestor vo výrobe, po dohode možnosť zapojenia a odskúšania rok výroby 2002, príslušenstvo: frézovacia žiletková konfortná súprava, mobilné odsávanie 2-vrecové Urban, odsávacie hadice, počet fréz 30 ks na profil 68, ložiská na oblúkové okná

 • Okenné stmavovacie fólie (Digitálne žalúzie)

  Okenná stmavovacia fólia (Digitálna žalúzia)- tieniaca okenná fólia je nový patentovaný produkt. Jej názov výstižne vystihuje funkcie tieniacej okennej fólie: - fólia sa inštaluje na okno v interiérovej strany - zatienenie je spôsobené pôsobením elektrickej energie priamo vo fólii - ovládanie je diaľkové a možné aj priamo z tabletu/mobilu na mieste aj na diaľku - zachytáva svetelné aj tepelné žiarenie

 • Okenné a interiérové dekorácie

  Spoločnosť ponúka široký sortiment okenných a interiérových dekorácií.

 • Predokenné rolety

  Predokenné rolety sa skladajú z jednotlivých lamiel a horného kastlíku s navíjacou hriadeľou a vodiacych nôh. Všetky časti sú opatrené požadovaným tesnením, aby sa zabránilo nepríjemným hrkotaním pri nepriaznivých poveternostných podmienkach. Lamely sú vzájomne spojené do jedného celku systémom drážok. Lamely sú ukončené dosadacou hliníkovou lištou, ktorá môže byť opatrená buď utomatickým zamykaním, alebo zamykaním na zámok.

 • Sieťky proti hmyzu okenné pevné

  Základom pevných okenných sietí je rám vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, v ktorom je natiahnutá sieťovina. Každá sieť sa vyrába presne na mieru zmerného okna otvoru. V ponuke máme niekoľko typov sieťok proti hmyzu pevných, ktoré sa líšia od seba predovšetkým spôsobom uchytenia. Technický pracovník Vám poradí pri zameraní a doporučí Vám najvhodnejšie riešenie v závislosti od konkrétnej situácie. Pevné sieťky proti hmyzu sa dajú pripevniť pomocou otočných obrtlíkov bez vrtania, alebo ak je to nevyhnutné osádzajú sa okná pomocou obrtlíkov, ktoré sa upevňujú o rám okna malými skrutkami.

 • Sieťky proti hmyzu okenné rolovacie

  Sieťky proti hmyzu rolovacie majú sieťovinu navinutú na pružinovej hliníkovej tyči a v hornej polohe je sieťovina chránená v elegantnej hliníkovej kazete. Bočné lišty takzvané nohy sú opatrené kefkovým tesnením pre dokonalé utesnenie. Ovládanie rolovacej protihmyzovej siete je pohodlné pomocou madielok, u vyšších okien je rolovacia sieť opatrená sťahovacou šnúrkou pre pohodlné sťahovanie sieťky. Pri stiahnutí rolovacej siete do spodnej polohy sa profil zacvakne do spodného vedenia siete a sieť je tak bezpečne uchytená, takže sa nemusíte bát o sieť ani pri silnejšom vetre. Pri silnejšom vetre sa skôr stane, že sa sieťovina vytiahne pri boč...

 • Profily okenné začišťovacie

  Profily okenné začišťovacie

  Vyrábame a predávame profily okenné začišťovacie (A/01 alebo A/02). Materiál PVC, rozmer 6 mm alebo 9 mm, dĺžka 2,4 m, balenie po 60 ks. Profil zaisťuje dokonalé začistenie a spojenie omietky s okennými rámami, dochádza ku skráteniu času ukončovacích prác. Zjednodušenie práce pri nahadzovaní omietky – docielenie rovnomerného nanesenia. Hrúbka omietky je daná rozmerom okenného profilu. Jednoduchá a rýchla manipulácia prichytenia ochrannej fólie na lepiacu časť profilu, ľahké odstránenie fólie a odlamovacej časti profilu.

 • Nadokenné rolety

  Nadokenné rolety

  Najdôležitejšími vlastnosťami nadokenného roletového systému sú: - odolnosť voči vplyvom počasia - bez nároku na údržbu - chránia pred zimou, hlukom, slnkom, svetlom a prievanom - zaisťujú bezpečnosť Rolety sa môžu ovládať ručne, pomocou navíjacej pásky, alebo elektrickým pohonom. Jednoduchá montáž zaručuje bezproblémové používanie. V neposlednom rade je u roliet dôležitá aj ochrana proti hluku, ktorá dosahuje hodnotu tlmenia hluku až 47 dB, čo zodpovedá triede ochrany proti hluku 5. To sa dosahuje použitím ťažkých fólií a iných vhodných tlmiacich materiálov.

 • Predaj žalúzií - Medziokenné, interiérové

  Predaj žalúzií - Medziokenné, interiérové

  Klasické žalúzie sa stali neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Ich využitie je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a tak vytvoriť príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Pre žalúzie hliníkové 50mm ponúkame ovládanie manuálne alebo elektrické.

 • PREDOKENNÉ rolety

  Predokenné celohliníkové rolety sú určené na montáž do hotových stavieb. Roleta je navinutá do hliníkového boxu, ktorý je uchytený v ostení. Krycí box sa vďaka svojmu dizajnu stáva dekoratívnym prvkom budovy. Najčastejšie používanou lamelou na rolety je hliníková lamela vyplnená polyuretánovou penou s krycou výškou 37 mm.

 • Okenné kovanie s maximálnym komfortom - activ Pilot Comfort

  Moderné okno musí spĺnať stúpajúce nároky na tepelnú ochranu a úsporu energií. Vysoká tesnosť súčasných okenných konštrukcií neumožnuje dostatočnú výmenu vzduchu v dome alebo byte. Priestory s vysokou vzdušnou vlhkosťou si vyžadujú pravidelné vetranie. Okenné kovanie autoPilot Comfort s funkciou celoobvodového paralelného odsadenia krídla komfortne rieši túto problematiku a ponúka nové funkčné možnosti. Inovatívne riešenie: Tým, že je okno vybavené štandardným kovaním je ho možné používať ako otváravé a otváravo-sklopné. Kovanie autoPilot Comfort ešte rozširuje možnosti vetrania o inovatívnu funkciu celoobvodového vetrania pom...

 • Vonkajšie okenné pásky

  Sú vo svojej podstate difúzne otvorené membránové skelety, ktoré sú pri správnej montáži zároveň vodotesné. Z vonkajšej strany zabudovania okennej konštrukcie majú predovšetkým zabrániť vniku vonkajšej vlhkosti (nárazový dážď) do napájacej škáry. Z hľadiska aplikácie sú v našej ponuke pásky plne samolepiace, alebo pásky, ktoré sú pri montáži upevňované v oblasti ostenia špeciálnym pastovitým lepidlom. Prípadné Vaše otázky súvisiace so svojpomocnou montážou pások po osadení okien veľmi radi zodpovieme, ak nás budete kontaktovať.

 • Vnútorné okenné pásky

  Plnia pri zabudovaní okenných konštrukcií funkciu dokonalého parotesného napojenia zo strany interiéru a tým vytvorenia nepriepustnej membrány, ktorá bude bezpečne chrániť izolačnú vrstvu voči pôsobeniu vlhkosti počas dlhých rokov. Z hľadiska aplikácie sú v našej ponuke pásky plne samolepiace, dokonca pásky s butylovou lepiacou vrstvou po celej svojej šírke, alebo pásky, ktoré sú pri montáži upevňované v oblasti ostenia špeciálnym pastovitým lepidlom. Rôzne rozmery sú samozrejmosťou. Prípadné Vaše otázky súvisiace so svojpomocnou montážou pások po osadení okien veľmi radi zodpovieme, ak nás budete kontaktovať.

 • Profily okenné so sklenou tkaninou

  Profily okenné so sklenou tkaninou

  Vyrábame profil okenný so sklenou tkaninou v rozmeroch 6 a 9 mm (kód A/03 a A/04). Materiál PVC, dĺžka 2,4 m a 1,6 m, balenie po 20 ks. Vzhĺad - dokonalé začistenie a spojenie omietky s okennými rámami. Eliminovanie vzniku trhlín medzi okenným rámom a omietkou použitím PE penovej pásky, najmä pri plastových oknách (vykazujú vyššiu tepelnú rozťažnosť). Jednoduchá a rýchla manipulácia prichytenia ochrannej fólie na lepiacu časť profilu, ľahké odstránenie fólie a odlamovacej časti profilu. Hrúbka omietky je daná rozmerom okenného profilu. Použitie pri zatepĺovaní.

 • Okenné kovanie Maco

  Okenné kovanie Maco

  Extravagancia na vysokej úrovni. - náročný dizajn - extra i.S. uzamykateľný systém - extra základná bezpečnosť - extra poloha pre mikrovetranie - extra poistka proti chybnej manipulácií - bezpečnosť do stupňa Wk3, možnosť zvýšenia do Wk2 Poistka proti chybnej manupulácií: - posúva krídlo do správnej pozície bez použitia väčšej sily - použitie na ľavú aj pravú stranu - plynule polohovateľná Poloha pre mikrovetranie: - jednoduchá obsluha - krídlo odstupuje od rámu od 10 do 13 mm - uzatváracia poistka je pri sklopení zabudovaná

 • Tepelno-izolačné okenné fólie

  Tepelno-izolačné okenné fólie

  V lete Vám znížia prestup tepelných lúčov až o 81% - teplota v miestnosti Vám poklesne až o 5 - 8 °C a prispievajú k vytvoreniu tepelnej pohody a úsporám energie, ak je už inštalovaná klimatizácia. V zime Vám znížia únik tepla cez presklenné plochy až o 30% - úspora energie potrebnej na vykurovanie interiéru. Znížia prestup škodlivých ÚV lúčov až o 99% - značne spomaľujú blednutie farieb Vášho zariadenia v interiéri a vo výkladoch obchodov. Optimalizujú rozloženie svetla vo Vašej miestnosti - eliminujú ostré kontrasty a Váš zrak je menej namáhaný - veľmi dôležité pre kancelárie vybavené počítačmi. Zabezpečujú intimitu Vám a Vašim ...

 • Okenné systémy FERRO-WIC

  Okenné systémy FERRO-WIC

  Neizolovaná okenná séria, vhodná pre interiéry. Stavebná hĺbka profilov 55mm. Profily sa ohýbajú z oceľových alebo nerezových plechov. Oceľové majú štandardnú povrchovú úpravu GALFAN (zinko-alumíniová kúpeľ, 5% hliníku), nerezové môžu byť neupravené alebo brúsené zrnitosťou 400. Hrúbka výplní 3-39, krídla 3-54mm. Otvárajúce sa-sklopné, otváracie alebo sklopné okna, balkónové dvere. Zasklievacie lišty sa naklapávajú rovnako, ako pri hliníkových systémoch. Profily sa ohýbajú z oceľových alebo nerezových plechov. Oceľové majú štandardnú povrchovú úpravu GALFAN (zinko-aluminiová kúpeľ, 5% hliníku), nerezové môžu byť neupra...

 • Okenné systémy Wicona

  Okenné systémy Wicona

  Otvárajúce sa-sklopné, otvárajúce sa alebo sklopné okná, okná so skrytými krídlami, celosklenené dvere; sanácia starých stavieb, otočné alebo kyvné okná, výklopné okná, paralelne posuvné - sklopné okná, dvere, odolnosť proti priestrelu podľa EN 1522 - trieda odolnosti FB4, odolnosť proti vlámaniu podľa V EN V 1657 triedy odolnosti WK1, Wk2. Hrúbka výplní 4-43mm. Otvárajúce sa-sklopné, otvárajúce sa alebo sklopné okná, okná so skrytými krídlami, sanácia starých stavieb, otočné alebo kyvné okná, výklopné okná, paralelne posuvné-sklopné okná. Odolnosť proti priestrelu podľa EN 1522 - trieda odolnosti FB4, odolnosť proti vlámaniu podľ...

 • Okenné kľučky HOPPE SECUSTIk

  Okenné kľučky HOPPE SECUSTIk

  Systém Secustic® je chránený ochrannou známkou a patentom. Okenné kľučky Secustic® majú patentovaný blokovací mechanizmus ako integrovanú záruku bezpečnosti. Tento mechanizmus zabraňuje neoprávnenej manipulácii okenným kovaním jeho násilným posunutím zvonku. Spojovací diel medzi kľučkou a štvorhranompri tom pôsobí ako mechanická dióda . To síce umožňuje normálne ovládanie kľučky zvnútra, ale blokuje kľučku v prípade, že sa s ňou niekto pokúsi manipulovať zvonku bez pomoci kovania. Tým kľučky spĺňajú požiadavky podľa normy AhS RAL-RG607/13. Pri otáčaní kľučkou Secustic® o 180° z uzatvorenej polohy do výklopnej polohy blokovací...

 • Okenné kľučky WT

  Okenné kľučky WT

  Okenné kľučky sú dodávané v štvorpolohovom prevedení. Sú vyrobené zo zliatin kovov a hliníka. Farba je nanášaná eloxovaním. Tvar štítku okennej kľučky je hranatý. V sortimente sú zahrnuté aj uzamykateľné okenné kľučky, ktoré zabezpečujú vyššiu formu bezpečnosti. Montážne skrutky sú súčasťou okenných kľučiek.

 • Okenné siete

  Okenné siete

  Okenné siete sa vyrábajú z hliníkových rámčekov štandardne vo farbe bielej a hnedej. Sieťovina je v rámčeku upevnená pomocou gumovej alebo plastovej uzamykacej vložky. Sieťovina je vyrobená zo skleného vlákna, potiahnutého plastom. Vďaka sklenému vláknu má veľmi nízku tepelnú roztiažnosť, plastový povrch zaisťuje jednoduchú údržbu. Pri väčších rozmeroch dochádza pôsobením napnutej sieťoviny k prehýbaniu rámčeka smerom dovnútra. Tomu sa predchádza vkladaním vodorovných, zvislých alebo krížových výstuh.

 • CNC okenné centrá

  CNC okenné centrá

  ednohriadeľové flexibilné centrum na čapovanie a profilovanie okenných a dverných profilov s riadiacou počítačovou jednotkou je prevažne určené na zakázkovú výrobu okien a dverí. Jeho vysoká produktivity je vhodná aj na sériovú výrobu do stredných prevádzok. Koncepcia stroja je navrhnutá tak, aby umožňovala výrobu eurookien IV68 vždy pomocou trojice nástrojov a to pri čapovaní aj profilovaní. Čapovanie prebieha súčasne o 2 dielcov. Laser označí líniu rezu kapovacej píly a odmeriavanie je pomocou elektronickej zarážky. Čapovacia sekvencia umožňuje automatické prestavenie hriadele pri čapovaní horného aj spodného čapu rámu. Pri profilovaní...

 • Vnútropodniková kontrola okenné a dverové konštrukcie

  Vnútropodniková kontrola okenné a dverové konštrukcie

  Spoločnosť (mobilné laboratórium okenných konštrukcií) je zameraná najmä na pomoc výrobcom okien, ktorí majú preukázanú zhodu počiatočnými skúškami, ale nemajú zabezpečené plnenie požiadaviek kladených na fungovanie vnútropodnikovej kontroly podľa zákona o stavebných výrobkoch (zákon NR SR č. 90/1998 Z.z čl. 8a) a harmonizovanej európskej normy na okná a vonkajšie dvere (STN EN 14351-1). Dôvodom môže byť úspora pracovných síl alebo nevybavenie kalibrovanými meradlami vyžadované uvedeným zákonom a normou. Na základe Vašej objednávky sme pripravení v dohodnutých časových intervaloch (odporúčaná lehota je jedenkrát za štvrťrok) po vypr...

 • Okenné systémy

  Okenné systémy

  Nemecký PÄŤKOMOROVÝ PROFIL salamander -brugmann. Prepožičia Vášmu domu individuálny charakter. Objavte nové dimenzie v stavbe okien. Okná z tejto profilovej rady zaručujú vynikajúce štandardy tepelnej izolácie: - atraktívny oblý design bez ostrých hrán, -- izolačné dvojsklo zloženia 4-16-4 s koeficientom prestupu tepla Ug=1,1W/m2K, - podkladový profil s tesnením, - brilantná biela farba s vysokým leskom. Brügmann Okenný systém s dorazovým tesnením - stavebná hĺbka 73 mm, - účinná ochrana pred poveternostnými vplyvmi, - zväčšenie efektívnosti tepelných mostov, - dôkladná tepelná a zvuková izolácia, - s príslušn...

 • Pracovné dosky, Okenné parapety

  Pracovné dosky, Okenné parapety

  Sú vyrobené z drevotrieskových dosiek potiahnutých umakartom v kvalite postforming hrúbky 0,6 - 0,8 mm. Pracovné dosky - Šírka: 600 / 900 mm - Dĺžka: 4.100 mm - Príslušenstvo: tesniace lišty, hrany Okenné parapety - Šírka: 150 až 505 mm - Dĺžka: napr. 4.100 (4.050 / 5.200) mm - Príslušenstvo: koncovky k parapetám, hrany

 • Okenné Fólie

  Okenné Fólie

  Okenné fólie Bruxsafol sú z materiálu špičkovej kvality pre maximálne nároky. Sú vyrábané americkou korporáciou BEKAERT SPECIALTY FILMS,LLC. BEKAERT/SFI bola vždy známa ako vedúca spoločnosť na trhu fólií a inovátor v oblasti technológií. Spoločnosť prišla ako prvá s technológiou sputerované fólie, ktorá je v súčasnosti preferovaná aj ostatnými výrobcami v oblasti metalizovania. O najvyššej úrovni technológie výroby BEKAERT/SFI svedčia aj prestížne ocenenia za priemyslový pokrok- cena za technológiu roku od AIMCAL (Association of Industrial Metallizers Coaters and Laminators).

 • Parapety okenné

  Parapety okenné

  Nevyhnutnou súčasťou okien a fasády sú vonkajšie parapety. Preto našim zákazníkom odporúčame výlučne len hliníkové parapety hrúbky 2 mm, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou, trvácnosťou, minimálnou údržbou a širokou paletou vhodného farebného prevedenia. Nenapadným, zároveň praktickým doplnkom nielen okien, ale aj interiéru sú vnútorné parapety. Príjemný dizajn, odolnosť, trvácnosť, minimálna údržba a vhodné farebné prevedenie poskytujú priestor na rôzne bytové doplnky, ktoré zútulnia Váš interiér. Vnútorné parapety z tvrdého PVC - komôrkové Vnútorné plastové komôrkové parapety odolné voči poškriabaniu, vode, deform...

 • Okenné a plotové lišty ThermoWood

  Okenné a plotové lišty ThermoWood

  Okenné a plotové lišty ThermoWood sú ideálne pre vytváranie krásneho a inšpiratívneho vzhľadu. Lišty sú dobrým spôsobom, ako získať súkromie, či už dnu alebo vonku. Môžu byť použité ako zásteny, pergoly, alebo pripevnené okolo okien alebo iných otvorov.

 • Okenné kľučky SECUSTIK

  Okenné kľučky SECUSTIK

  Bezpečnostné kľučky s mechanizmom zamedzujúcim násilnému pohybu kovania v okne s možnosťou aretácie po 45° pre špárové vetranie - tzv. mikroventiláciu. Hliníková okenná kľučka HOPPE Secustik je testovaná podľa RAL-RG 607/9, splňuje požiadavky normy AhS RAL-RG 607/13, otočná krytka, plastová rozeta s podpornými nokmi, 7mm plný štvorhran, stranová aretácia s presným polohováním (45°), samočinné blokovanie proti neoprávnenému posunutiu okenného kovania a otočeniu štvorhranu zvonku, vrátane skrutiek. Patentovaný mechanizmus znemožňuje neoprávnené posunutie okenného kovania zvonku. Spojovací prvok medzi kľučkou a štvorhranom pritom pôs...

 • Fréza - okenné centrum PAOLONI T 150 P, rok výroby 2002

  Fréza - okenné centrum PAOLONI T 150 P, rok výroby 2002

  málo využívaná, 4 roky nepracovala, odpojená - nie je priestor vo výrobe, po dohode možnosť. k stroju: frézovacia žiletková konfortná súprava, mobilné odsávanie 2-vrecové Urban, odsávacie hadice, počet fréz 30 ks na profil 68, ložiská na oblúkové okná Možnosť obhliadky v Kežmarku.

 • Okenné systémy

  Okenné systémy

  Zaoblené línie dodávajú oknám moderný a harmonický vzhľad. Päťkomorová konštrukcia a šírka profilu 70 mm zabezpečujú výbornú tepelnú a zvukovú izoláciu. Oceľové výstuže vytvárajú správnu statiku, špeciálny tvar a umiestnenie EPDM tesnení v špeciálnych drážkach zabezpečujúcich optimálnu izoláciu a dlhodobé používanie.

 • Okenné mriežky

  Okenné mriežky

  - dodávajú oknám elegantný a súčasne neopakujúci vzhľad. Mriežky delíme na: Medzisklenné mriežky - tvoria súčásť izolačného skla, sú napevno uchytené v distančnom medzisklennom rámčeku. Farebné prevedenia: biela, zlatá, drevopodobné, lakované ľubovoľným odtieňom podľa palety RAL. Existuje tiež možnosť zhotovenia dvojfarebného prevedenia, keď jedna farba je z vonkajšej strany a druhá farba z vnútornej strany okna.

 • Žalúzie medziokenné, interiérové, eurodesign

  Žalúzie medziokenné, interiérové, eurodesign

  Žalúzie spĺňajú hneď niekoľko funkcií, zatienia interiér, vytvárajú súkromie, spĺňajú dekoratívny účel, plynulú reguláciu osvetlenia cez jasný deň a estetickú úpravu okien. Vďaka vysokej variabilite prevedení, si môže zákazník vybrať až z 50 farieb. Podľa použitia: - medziokenné žalúzie o šírke lamely 25 mm v rôznych farebných odtieňoch cez pastelové farby až po zlaté a strieborné odtiene - žalúzie Eurodesign , upevňujúce prvky sú kryté plastovým krycím profilom., vládanie guľôčkovou retiazkou je veľmi jednoduché, slúži k natáčaniu aj k vyťahovaniu lamiel žalúzie, prekrytie vnútorného systému žalúzie hliníkovou l...

 • Zdvihák okenného rámu

  Zdvihák okenného rámu

  Patentovaný zdvihák okenného rámu je dôležitým prvkom vo vývoji výrobkov. Vďaka nemu vývojári vyriešili veľký problém: pri zaťažení počas dlhšej doby potreboval okenný rám pri zavieraní pozdvihnúť. Zdvíhač okenného rámu plní tieto funkcie automaticky. Je umiestnený v spodnej časti za účelom odľahčiť okenný rám a to dokonca aj v naklonenej pozícii. To zaisťuje zákazníkovi dlhodobé a bezproblémové užívanie a ochraňuje výrobcu pred drahými opravami pri reklamácii.

 • Bezpečnostné okenné fólie

  Bezpečnostné okenné fólie

  * Čo dokážu fólie... CHRÁNIA PRED okamžitým vniknutím do Vašich priestorov CHRÁNIA PRED úlomkami po rozbití skla CHRÁNIA PRED horúčavou, prehriatím priestorov slnečným žiarením CHRÁNIA PRED energetickými stratami pri vykurovaní v zime CHRÁNIA PRED vyblednutím a vyslepovaním predmetov slneč. žiarením CHRÁNIA PRED škodlivým vplyvom UV - žiarenia CHRÁNIA PRED prílišnou svetlosťou - oslepovaním CHRÁNIA PRED nepríjemnými pohľadmi, t. j. Vašu intímnu sféru CHRÁNIA PRED skazením Vášho zraku správnym rozptylom svetla CHRÁNIA PRED zničením Vašich plastových striech, zimných záhrad a sanujú tieto na roky vopred ...

 • Luxaflex - okenné siete

  Sieťky sa skladajú z valcovaného hliníkového profilu o rozmeroch 25 x 10,5 mm, ktoré sú práškované bielou alebo hnedou farbou metódou coil coating. Profily je možné spájať pomocou plastových uholníkov bielej a hnedej farby alebo Al uholníkov, kedy sa rám zapiľuje v uhle 45. U sieťok s výškou alebo šírkou väčšou ako 1m sa doporučuje umiestniť priečne spevňovacie Al profily o rozmere 20 x 8 mm, vo farbe bielej alebo hnedej. Sieťovina zo skleného vlákna je impregnovaná syntetickým materiálom, takže odoláva všetkým poveternostným podmienkam. Do rámu sa uchytáva pomocou napínacej gumy vo farbe rámu. Pri niektorých montážnych spôsoboch sa na rám ...

 • Okenné a dverové siete

  Okenné a dverové siete

  Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti hmyzu. Napriek tomu, že ich funkcia je predovšetkým praktická, svoji dizajnom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Ich montáž je nenáročnou zálažitosťou. Okenné a dverové siete pevné Rám je vyrobený z hliníkových profilov, sieťovina je uchytená v profile gumou. Všetky typy umožňujú zloženie siete z okna. Rolovacie siete okenné a dverové Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, na kraji prechádza vodiacimi lištami s tesniacimi kefami.

Ako môžete zvýšiť svoj zisk?

Ako môžete zvýšiť svoj zisk?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Okenné fólie 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.