Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Dverové výplne PERITO

Dverové výplne PERITODverové výplne PERITO 2Dverové výplne PERITO 3Dverové výplne PERITO 4Dverové výplne PERITO 5

Dverové výplne PERITO sérií Vizual, Elegance a Premium sú vyrobené s povrchovými doskami z materiálu HPL. Lisovaná syntetická živica, ktorá je základom pre výrobu tohto materiálu, prepožičiava doskám HPL vynikajúce vlastnosti, predovšetkým minimálnu tepelnú rozpínavosť.

Dverové výplne sú preto tvarovo stále a ich životnosť je mnohonásobne dlhšia, ako pri plastových výplniach. Pri voľbe dekoru imitácie dreva dôrazne odporúčame zvoliť výplň zo série HPL, investícia do kvality sa zaručene vyplatí!

Jadrá dverových výplní sú z lepených sendvičov, ktorých základ tvorí extrudovaný polystyrén. V prípade potreby je možné zvoliť rôzne výstuhy jadra v podobe hliníkových alebo drevovláknitých dosiek. Presklenie dverových výplní sa vykonáva ditermickými sklami, s možnosťou voľby skiel s ornamentom alebo vitráží v kombinácii s tepelno-izolačnými alebo protinárazovými sklami.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Dvere a dverové príslušenstvo

  Dvere a dverové príslušenstvo

  Náhradné diely na bezpečnostné dvere, vchodové dvere, plastové dvere a okná. Kovanie, vložky, tesnenie

 • Hliníkové dverové výplne

  Hliníkové dverové výplne

  Hliníkové výplne do dverí - štandardné, vlepované.

 • Dverové siete pevné

  Rám dverovej siete je vyrobený s valcovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Celá sieť sa montuje na rám dverí pomocou pántov.

 • Sieťky navíjacie dverové

  Sieť je navíjana pružinovým mechanizmom do navíjacieho bubna, ktorý je umiestnený na boku dverového rámu a je vedená vo vrchnej a spodnej lište. Bubon a koncová lišta sú vybavené tesniacou kefkou.

 • SECURY-EUROPA - Dverové zámky

  Dverové zámky SECURY-EUROPA sa vyznačujú patentovanou automatikou uzatvárania zdvihnutím kľučky. Zasunutie valcových čapov do protikusov na ráme prebehne výhrade ovládaním kľučkou.

 • Hardvérové produkty

  Hardvérové produkty

  Pri realizácii projektov informačných systémov vždy volíme zariadenia, ktoré z hľadiska výkonu, stability a užívateľského komfortu patri medzi tie najkvalitnejšie. Hlavnou prioritou pri voľbe zariadení je ich optimálna kombinácia technických parametrov s dôrazom na požiadavky kladené na výkon a funkcionalitu informačného systému ako celku. - Výpočtová technika a príslušenstvo - Kopírovacia a telekomunikačná technika - Pasívne a aktívne sieťové prvky

 • DVEROVÉ sieťky

  Dverová otváracia sieť. Hliníkový profil s drážkou o rozmeroch 50 mm x 20 mm, sieťovina sklené vlákno potiahnuté PVC. Dodáva sa so samozatvaracími pántmi. Spevňovacia priečka sa umiestňuje do výšky v závislosti od požiadavky zákazníka. Sieť sa pripevňuje na 3 pánty s dovieraním na magnet čelne na rám dverí. Maximálne plocha 2,5 m2, max. šírka 100 cm, max. výška 250 cm.

 • Automatické dverové systémy

  AUTOMATICKÉ POSUVNÉ DVERE - jednokrídlové, dvojkrídlové, rohové, teleskopické, kruhové: Jednoduché a inteligentné riešenie v budovách s väčším pohybom ľudí, v priestoroch a prevádzkach so špecifickými požiadavkami na ovládanie a prevádzku dverných otvorov. Sú riadené mikroprocesorom s diagnostikou porúch. Dvere sú vyrábané na mieru podľa podmienok a požiadaviek zákazníka. Pri vstupoch do budov je vhodné radiť dvoje dvere za sebou a tým vytvoriť zádverie. Teleskopické dvere sa navrhujú do otvorov so stiesnenými pomermi. Oproti posuvným dverám umožňujú zväčšiť priechodový otvor. Spĺňajú špecifické požiadavky na ovládanie a prev...

 • Dverové frízy

  Dverové frízy

  Lepené sendvičové dverové frízy na výrobu interierových aj vchodových dverí v drevinách Buk, Dub, Jaseň, Smrek, Borovica aj MDF. Základný rozmer 43 x 110, 120, 133, 170 x 500 - 3000. Všetky rozmery vieme prispôsobiť Vašej požiadavke.

 • Hliníkové okná - dverové

  Hliníkové okná - dverové

  NT40 V tom systéme vyhotovujeme ľahké konštrukcie: priečky, steny, dvere. Profily v hore uvedenom systéme majú hĺbku 40mm a nemajú termickej izolácie. Sú vhodné pre vyhotovenie konštrukcií nerozdelených miestnosti o rôznych teplotách. Možno v nich používať výplne o hrúbke do 25mm. NT50 Tento systém sa charakterizuje profilmi o hĺbke 52mm, aj nedostatkom termickej izolácie. Vyhotovujeme z neho okná, vitríny, vetrolapy, boxy VC, podávacie okienka, posuvné a zasúvacie dvere. Z dôvodu väčšej tuhosti dávajú možnosť realizácie konštrukcií o väčších rozmeroch. V tom systéme môžu byť používané výplne o hrúbke do 40mm. NT52 Profily tohto...

 • Dverové systémy FERRO-WIC

  Dverové systémy FERRO-WIC

  Neizolovaná okenná séria, vhodná pre interiéry. Únikové (EN 179) alebo panikové dvere (EN 1125). Dorazové dvere, jedno- alebo dvojkrídlové, otvárané do vnútra alebo von. Zasklievacie lišty sa sklápajú rovnako ako pri hliníkových systémoch. Profily sa ohýbajú z oceľových alebo nerezových plechov. Oceľové majú štandardnú povrchovú úpravu GALFAN (zinko-alumíniová kúpeľ, 5% hliníka), nerezové môžu byť neupravené alebo brúsené zrnitosťou 400. Dorazové dvere, jedno- alebo dvojkrídlové, otvárané do vnútra alebo von. Únikové (EN 179) alebo panikové dvere (EN 1125). Zasklievacie lišty sa sklápajú rovnako ako pri hliníkových systémoch...

 • Dverové systémy Wicona

  Dverové systémy Wicona

  Dorazové dvere, jedno- alebo dvojkrídlové, otvárajúce sa do vnútra alebo von, dvere dvojkrídlové s nezávislými krídlami, protichodné dvere, únikové (EN 179) alebo panikové dvere (EN 1125), celosklenené dvere. Odolnosť proti priestrelu podľa EN 1522, FB4. Odolnosť proti vlámaniu podľa ENV 1627 -1 WK1, WK2. Dorazové dvere, jedno- alebo dvojkrídlové, otvárajúce sa do vnútra alebo von, dvere dvojkrídlové s nezávislými krídlami, protichodné dvere, únikové (EN 179) alebo panikové dvere (EN 1125). Odolnosť proti priestrelu podľa EN 1522, FB4. Odolnosť proti vlámaniu podľa ENV 1627 -1 WK1, WK2. Dorazové dvere, jedno- alebo dvojkrídlové, otvárajúc...

 • Vnútropodniková kontrola okenné a dverové konštrukcie

  Vnútropodniková kontrola okenné a dverové konštrukcie

  Spoločnosť (mobilné laboratórium okenných konštrukcií) je zameraná najmä na pomoc výrobcom okien, ktorí majú preukázanú zhodu počiatočnými skúškami, ale nemajú zabezpečené plnenie požiadaviek kladených na fungovanie vnútropodnikovej kontroly podľa zákona o stavebných výrobkoch (zákon NR SR č. 90/1998 Z.z čl. 8a) a harmonizovanej európskej normy na okná a vonkajšie dvere (STN EN 14351-1). Dôvodom môže byť úspora pracovných síl alebo nevybavenie kalibrovanými meradlami vyžadované uvedeným zákonom a normou. Na základe Vašej objednávky sme pripravení v dohodnutých časových intervaloch (odporúčaná lehota je jedenkrát za štvrťrok) po vypr...

 • Dverové systémy

  Dverové systémy

  Profily SALAMANDER brugmann predstavujú vysoký a kvalitný štandard, technickú zrelosť a originálny design, ktorý je zárukou komfortu bývania. Vchodové dverové systémy - Plne armovaný systém zabezpečujúci stabilitu a zvýšenú tepelnú izoláciu. - Zdvojená šikmá drážka so žliabkom. - Varianty prevedenia: brilantná biela farba s vysokým leskom. - Rôzne dekory dreva - päť štandardných odtieňov. - Špičkové nemecké kovanie od firmy GU. - Spôsob otvárania: dovnútra a von. - Spôsob ovládania: kľučka + kľučka, kľučka + madlo, elektrický vrátnik a iné ... Terasové dverové systémy

 • Dverové profily EURODECK

  - sendvičová konštrukcia hranolov - laťovkový stred, krycie hr. 8mm - rozmery 72x145mm, dĺžka do 2500mm - dreviny: smrek - borovica - dub - meranti - červený smrek

 • Okenné a dverové siete

  Okenné a dverové siete

  Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti hmyzu. Napriek tomu, že ich funkcia je predovšetkým praktická, svoji dizajnom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Ich montáž je nenáročnou zálažitosťou. Okenné a dverové siete pevné Rám je vyrobený z hliníkových profilov, sieťovina je uchytená v profile gumou. Všetky typy umožňujú zloženie siete z okna. Rolovacie siete okenné a dverové Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, na kraji prechádza vodiacimi lištami s tesniacimi kefami.

 • Dverové systémy

  Dverové systémy

  Symetrická štvorkomorová konštrukcia, hlinikový prah s prerušoným tepelným mostom, masívne vystuženie so zvarovanými rohovými spojkami v krídlach. To sú základné konštrukčné znaky vstupných dverí TROCAL. Výsledkom je spoľahlivá konštrukcia s vysokou tepelnou izoláciu a v prípade potreby aj so zvýšenou odolnosťou proti vlámaniu. Design dverných profilov zahrňuje kompletnú škálu povrchových úprav aj tvarových prevedení. Umožňuje tak optimálne zladiť design všetkých okien a dverí na Vašom dome.

 • Plastové dverové výplne so zárubňami

  Plastové dverové výplne so zárubňami

  Ak sa rozhodnete riešiť problém vchodových dverí ponúkame vám riešenie. Rozhodnite sa aj vy pre materiál s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami s garanciou farebnej stálosti povrchu a jeho odolnosťou voči UV žiareniu.Konštrukčné riešenie umožňuje v prípade inovácie dizajnu nahradenie novou výplňou.

 • Dverové systémy TROCAL InnoSafe

  - Otváranie dovnútra aj von. - Jednokrídlové aj dvojkrídlové. - Otváravé, posuvné alebo skladacie. - Vstupné, vedľajšie aj balkónové. - Biele, s dekorom dreva DecoStyle alebo s hliníkovým opláštením AluClip a AluFusion.

 • Dverové siete Plisé

  Dverové siete Plisé predstavujú novinku medzi sieťami proti hmyzu. Novinkou je jednoduchá možnosť úpravy výšky (245cm / 275cm) až o 40 cm aj priamo na mieste montáže. So spájaním viacerých kusov môžme vytvoriť veľké plochy použiteľné na terasy, zimné záhrady a pod. Manipulácia so sieťou je bezpečná a ľahko zvládnuteľná. Dverová Plisé sieť je skladaná (plisovaná) protihmyzová sieť. Bočný pevný extrudovaný profil je o rozmeroch 51 x 34 mm. Sieť je vedená na hornej strane vodiacou lištou, ktorá má opatrenú tesniacu kefku. Na spodnej strane je sieť vybavená plastovou pásovou reťazou, ktorá je v dolnej časti dverného otvoru vedená v ...

 • Dverové profily

  - výroba profilov

 • Siete dverové Nobarrier®

  Siete dverové Nobarrier® – úplne nahradili v ponuke značky K-system dverové navíjacie siete. Pri výbere tohto typu sietí sa používajú hrubostenné hliníkové profily, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypaľovaná práškovaná farba alebo v prípade imitácie dreva laminácia Renolitom. Netradičné je aj použitie plisovanej sieťoviny, ktorá je vyrobená zo skleného poplastovaného vlákna. Sieťovina sa neprehýba, nakoľko je prepletená kevlarovými vláknami, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Táto unikátna plisovaná dverová sieť proti hmyzu je top produktom komplexného systému sietí K-system na okná a dvere. Najv...

 • Siete dverové pántové Luxaflex

  Siete dverové pántové Luxaflex – sú vyrobené z valcovaného hliníkového plechu. Rohy siete sú pílené pod 45? uhlom a sú spojené plastovými rohovníkmi. Pri tomto druhu dverových sietí má zákazník na výber niekoľko druhov sieťovín.

 • Nábytkárske dverové magnety

  Nábytkárske dverové magnety slúžia k prichyteniu dvierok na nábytku. Ich použitie je široké. Dverové magnety sa skladajú z plastového púzdra a z feritového magnetu. Pri obdĺžnikových dverových magnetoch je súčasťou aj ocelový protikus . Ponúkame ich v dvojakom prevedení: - nábytkársky dverový magnet gulatý - priemer 12 mm, hnedá farba foto - nábytkársky dverový magnet obdĺžnikový - biely

 • Hardvérové služby

  - Predaj nových komponentov a ostatného príslušenstva - Výmena a oprava PC komponentov - Upgrade počítačov, notebookov a serverových staníc - Diagnostika poškodeného hardvéru - Čistenie počítačov, notebookov a kancelárskej techniky - Kompletná inštalácia a zapojenie tlačiarní a príslušenstva k PC - Profylaktika a oprava tlačiarní, faxov a kopírovacích strojov - Výmena batérii a oprava záložných zdrojov - Informačné terminály a kiosky - Montáž dátových rozvodov (metalické, optické a bezdrôtové siete)

 • Dverové rolovacie siete

  Pri dverových rolovacích sieťach je tiež potrebný zásah do plastu okna uchytením bubna rolovacej siete a vodiacich koľajníc. Rolovacie sieťové dvere sú rozmerovo väčšie ako rolovacie siete, konštrukčná časť rolovacích sieti je z hliníku okrem PVC bubna. Vzhľadom na veľkosť je tu zvýšené zaťaženie na materiál. Systém fungovania rolovacích sieťových dverí je podobný ako pri rolovacích sieťach. Vo vnútri sa napne pružinka, ktorá zabezpečuje spätné navinutie sieťoviny. Dverové rolovacie siete sa uchytia pásovým magnetom vsadeným vo vnútri koncovej koľajnice a na UNI závese. Tento systém je 100% spoľahlivý.

 • Hardvérové riešenia

  Riešenia založené na vysokokvalitných produktoch spoločnosti HP s optimalizáciou a implementáciou od našich HP certifikovaných technikov. Vieme taktiež pre vás zabezpečiť nove servery, stolné PC a tlačiarne od rôznych dodávateľov, hlavne však od spoločnosti HP so špeciálnou cenovou ponukou !

 • Siete dverové Nobarrier®

  – pri výbere tohto typu sietí sa používajú hrubostenné hliníkové profily, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypaľovaná práškovaná farba alebo v prípade imitácie dreva laminácia Renolitom. Netradičné je aj použitie plisovanej sieťoviny, ktorá je vyrobená zo skleného poplastovaného vlákna. Sieťovina sa neprehýba, nakoľko je prepletená kevlarovými vláknami, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou.

 • Siete dverové posuvné Luxaflex

  – vyrábajú sa z rovnakého profilového systému ako pántové dvere. Posuvné siete sa používajú pri širších stavebných otvoroch, kde je možné časť siete odsunúť smerom na bok. Sieť sa pohybuje v pevne osadenom ráme, ktorý je vyrobený z hliníkových profilov v tvare U. V spodnej časti osadzovacieho rámu sa nachádza kefkové tesnenie. Aj pri tomto druhu dverových sietí má zákazník na výber niekoľko druhov sieťovín.

 • Siete dverové pántové Luxaflex

  – sú vyrobené z valcovaného hliníkového plechu. Rohy siete sú pílené pod 45? uhlom a sú spojené plastovými rohovníkmi. Pri tomto druhu dverových sietí má zákazník na výber niekoľko druhov sieťovín.

 • Dverové sieťky otváracie

  Dverové sieťky otváracie

  - používajú sa na balkónové, posuvné a vchodové dvere - farebné prevedenie v nasledovných odtieňoch

 • Siete dverové Nobarrier®

  Siete dverové Nobarrier® – úplne nahradili v ponuke dverové navíjacie siete. Pri výbere tohto typu sietí sa používajú hrubostenné hliníkové profily, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypaľovaná práškovaná farba alebo v prípade imitácie dreva laminácia Renolitom. Netradičné je aj použitie plisovanej sieťoviny, ktorá je vyrobená zo skleného poplastovaného vlákna. Sieťovina sa neprehýba, nakoľko je prepletená kevlarovými vláknami, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Najväčšou výhodou siete Nobarrier je možnosť vzájomného spájania jednotlivých segmentov pri riešení pre široké fasádne otvory. Jej vý...

 • Siete dverové posuvné Luxaflex

  Siete dverové posuvné Luxaflex – vyrábajú sa z rovnakého profilového systému ako pántové dvere. Posuvné siete sa používajú pri širších stavebných otvoroch, kde je možné časť siete odsunúť smerom na bok. Sieť sa pohybuje v pevne osadenom ráme, ktorý je vyrobený z hliníkových profilov v tvare U. V spodnej časti osadzovacieho rámu sa nachádza kefkové tesnenie. Aj pri tomto druhu dverových sietí má zákazník na výber niekoľko druhov sieťovín.

 • Siete dverové pántové Luxaflex

  Siete dverové pántové Luxaflex – sú vyrobené z valcovaného hliníkového plechu. Rohy siete sú pílené pod 45? uhlom a sú spojené plastovými rohovníkmi. Pri tomto druhu dverových sietí má zákazník na výber niekoľko druhov sieťovín.

 • Celosklenené dverové krídla

  Otváravé a posuvné celosklenené krídla VITRA predstavujú ukážku exkluzívnych dverí, ktoré Vám na základe Vašej objednávky doručíme aj namontujeme priamo do Vášho interiéru. Zárubne vhodne dopĺňajúce krásu a účelnosť interiérových dverí VITRA je možné vyrobiť z polotovarov Braga. - Celosklenené dvere s leštenou hranou alebo hranou tvorenou hliníkovými (hranatými alebo oblými) profilmi. Dvere majú dva oceľové pánty. - Sklo hrúbky 10 mm bezpečnostné kalené, buď číre alebo matné (satinato), farebné, leptané vzory, vitráže,vzory z benátskeho skla, bronzové plastiky. - Dvere sú použiteľné do drevenej alebo hliníkovej zárubne, pr...

 • Dverové zdvižno-posuvné kovania

  Zväčšite svoj obytný priestor jednoduchým odsunutím krídla. Nová generácia kovaní pre zdvižne - posuvné prvky podnikovej skupiny G.U spĺňa vysoké nároky na komfort ovládania a zabránenie vlámania! Pre využitie v oblasti bezbariérových stavieb .

 • Dverové kliky

  Dverové kliky

  Různě tvarovaná madla z ušlechtilé oceli, mosazi nebo nylonu. Pro detailní pohled klikněte na obrázek. - krásné tvary - odolnost proti opotřebení - exklusivní provedení - jistota a bezpečí

 • Dverové sendviče

  Eurohranoly používané na výrobu kvalitných eurodverí.

 • Predaj - Lepené dverové frízy

  Predaj - Lepené dverové frízy

  Našim zákazníkom ponúkame lepené dverové frízy rôznych druhov a veľkostí.

 • Recyklácia hardvérového vybavenia

  Spoločnosť sa chce aktívne podieľať na ochrane životného prostredia, a preto zabezpečuje separovaný zber hardvérových zariadení predávaného produktového portfólia, ale i obdobných zariadení iných značiek. Nepotrebné, nefunkčné či opotrebované hardvérové zariadenia sa môžu stať nebezpečným odpadom s negatívnymi dôsledkami na životné prostredie a zdravie ľudí. Naša spoločnosť zabezpečí za vás, že tieto elektrozariadenia budú spracované ekologickým spôsobom a v súlade s platnými právnymi predpismi. V zmysle zákona o odpadoch a zákona o obaloch máme uzatvorenú zmluvu v systéme kolektívneho plnenia s firmou o zbere a zhodnocovaní el...

 • Lepené dverové frízy

  Ponúkame pre výrobcov dverí lepené dverové frízy na interierové dvere 42x125/190 a na exterierové dvere 72x125/145 mm. Dĺžky do 2100 mm. Stred – lepené smrekové lamely, krycie vrstvy - švartne 4mm a bočné lamely - náglejky z drevín smrek, buk, dub 25 mm a podľa požiadavky odberateľa i iné. Iné rozmery a dreviny odsúhlasíme pri osobnom jednaní.

 • Dverové frízy

  Pre výrobcov dverí ponúkame lepené dverové frízy 42x125/145 a 72x145. Stred – lepené smrekové lamely, krycie vrstvy a bočné lamely z drevín smrek, buk, dub a podľa požiadavky odberateľa i iné. Iné rozmery a dreviny odsúhlasíme pri osobnom jednaní.

 • Hľadáme odberateľa na EURO hranoly a dverové sendviče.

  EURO hranoly: Ceny sú uvádzané v Sk/bm a Sk/m3 postupne v rozmeroch 72 x 86mm; 72 x 115mm; 72 x 125mm; 72 x 145mm Smrek cink A: 143,65Sk/bm 23 200Sk/m3; 236,93Sk/bm 28 615Sk/m3; 264,33Sk/bm 29 370Sk/m3; 330,22Sk/bm 31 630Sk/m3 Smrek cink B: 133,75Sk/bm 21 600Sk/m3; 209,90Sk/bm 25 350Sk/m3 - -; - - Smrek cink C: 127,61Sk/bm 20 609Sk/m3; 201,20Sk/bm 24 300Sk/m3 - -; - - FIX do 1000mm: 149,28Sk/bm 24 108Sk/m3; 265,95Sk/bm 32 120Sk/m3 ;- -; 438,90Sk/bm 42 040Sk/m3 FIX 1000-2000mm: 170,47Sk/bm 27 530Sk/m3; 283,42Sk/bm 34 230Sk/m3; - -; 504,77Sk/bm 48 350Sk/m3 Fix nad 2000mm: 192,94Sk/bm 31 160Sk/m3; 310,75Sk/bm 37 530Sk/m3; - -; 572,11Sk/bm 54 800Sk/m3 Dverové send...

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Dverové výplne PERITO 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.