Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Strešné doplnky

Strešné doplnky predstavujú širokú škálu rôznych prvkov, ktoré dopĺňajú strešný plášť.

Slúžia napríklad na zachytávanie snehu na streche (sneholapy), zabraňujú vtákom, aby sa dostali pod strešnú krytinu, umožňujú prechod strechou (antény) atď.

Nechajte si u nás poradiť, ktoré prvky sú vhodné pre vašu strechu a vyberte si.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Tradičné asfaltové strešné šindle ISOLA z modifikovaného TPP asfaltu, fiberglas vložky, flexibilné

  Tradičné asfaltové strešné šindle ISOLA z modifikovaného TPP asfaltu, fiberglas vložky, flexibilné

  Asfaltové šindle ISOLA = výnimočná, vysoko trvanlivá bezúdržbová krytina pre každú strechu. Ľahká a pochôdzna, s kompletným príslušenstvom a tradíciou od 50-tych rokov 20-teho storočia. Široká ponuka tvarov a farieb. Odolná voči krupobitiu, víchrici, mrazu i horúčavám. Asfaltové šindle sa skladajú z mimoriadne flexibilného TPP asfaltu, modifikovaného termoplastickým polymérom. Tento novovyvinutý materiál zaručuje plasticitu pri nízkych teplotách a pri vysokých teplotách netečie. Poskytuje lepšiu spracovateľnosť pri montáži. Ohybné a montovateľné aj v mraze. Plná záruka je 25 rokov. Jedná sa o strešný systém s hrebenáčmi, odkv...

 • Opláštenia hál, tepelno-izolačné strešné a stenové sendvičové PUR/PIR a minerálne panely

  Opláštenia hál, tepelno-izolačné strešné a stenové sendvičové PUR/PIR a minerálne panely

  Kompletné, tepelne izolované strešné a stenové sendvičové panely poskytujú kvalitné, estetické, trvácne a praktické riešenia pre Vaše stavby. Staviame pre vás a vašu budúcnosť. Nášmu klientovi môžeme ponúknuť najmodernejšie technológie, vyše 20-ročné know how a skúsenosti nášho vlastného technického personálu. Výrobné systémy sú unikátne vo svojej oblasti. Špecializujeme sa na izolačné panely pre občiansku aj priemyselnú výrobu. Ročne firmy produkujú cez 4 milióny štvorcových metrov panelov. Systém je zameraný na kvalitu a dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníkov. - panely z pozinkovaného, lakoplastovaného oceľového plechu s...

 • Hlíníkové strešné krytiny

  Hlíníkové strešné krytiny

  Vyrábame, predávame a montujeme strešné krytiny. Ponúkame vysokokvalitnú hliníkovú strešnú krytinu KORRA. Materiál : hliníkový plech hr.0,6 mm s farebnou upravou viz foto. Farby červená 3011 mat, zelená RAL 6020 mat, čierna RAL 9005 mat tehlová RAL 8004 mat, hnedá RAL 8017 mat Záruka na farbu 30 rokov, životnost hliníkovek krytiny 100 rokov Ponúkame komplet strešné doplnky. Pásy na mieru Vašej strechy, šírka pásu 1080 mm.

 • Lacné kvalitné švédske strešné krytiny

  Lacné kvalitné švédske strešné krytiny

  Ponúkame lacné, kvalitné strešné krtiny - lakované plechové, lakované pozinkované, lakované hliníkové. Farby červená, hnedá, tehlová, zelená, grafitová, matné atd... Váha krytiny 5 kg/m2. Vyrobené z švedskej oceli. Kompletné príslušenstvo a doplnky. Odkvapy, zvody, fólie atd... Montáže striech...

 • Bodové strešné svetlíky

  Bodové strešné svetlíky

  Bodové strešné svetlíky sú určené k inštalácii na ploché strechy s maximálnym sklonom 15 stupňov a je ich možné inštalovať na strešný otvor.

 • Čistenie, brúsenie a maľovanie strešnej krytiny

  Naša firma vám ponúka čistenie, brúsenie a maľovanie strešnej krytiny podľa vašich požiadaviek.

 • Strešné krytiny a odkvapové systémy

  Strešné tašky Lichobežníkové

 • Strešné laty

  Strešné laty

  Inštalujú sa na šikmú strechu ako nosné konštrukcie strešnej krytiny a slúžia k vytvoreniu vetraného priestoru medzi vlastnou strešnou konštrukciou a krytinou s nosným latovaním. Väčšinou sú v rozmeroch 5x3 a 5x4. Po dohode a objednávke môžeme vyhotoviť aj iný rozmer.

 • Paletový prírez kratený, strešne laty impregnované

  Ponúkame Vám paletový prírez smrek,borovica v dĺžkach aj kratený.Strešne laty 50x40,50x30 4-5m impregnované mačaním v Bochemite.Nie skladové zásoby,čerstvo pílene.Ceny dohodou.

 • Realizácia fotovoltaickej strešnej elektrárne

  osadenie panelov na strechu a pripojenie k Vašej elektroinštalácii.

 • Strešné okná

  Stavebniny a Stavebné centrá vám ponúkajú komplexný program strešných okien s príslušenstvom.

 • Nerezové strešné držiaky na sneh

  Nerezové strešné držiaky na sneh

  Ponúkame Vám držiaky na sneh sú vyrobené z leštenej nerezi, sú veľmi praktické esteticky zaujímavé. Samotná montáž nezasahuje do strešného plášťa strechy majú veľmi vysokú životnosť. Hodia sa predovšetkým na falcovanú strešnú krytinu.

 • Predaj a montáž strešnej krytiny a strešných okien

  Predaj a montáž strešnej krytiny a strešných okien

  Bezplatné odborné poradenstvo a hľadanie optimálnej cenovej kalkulácie patrí k bežným službám firmy.Realizáciu prác zabezpečuje firma vlastnými zamestnancami,a aj v úzkej spolupráci s ďalšími dodávateľmi.Zamestnanci sú pravidelne preškolovaný v oblasti najnovších technológií.

 • Montáž strešnej krytiny

  Montáž strešnej krytiny

  Dodávka a montáž trapezových plechov , oplechovania striech konštrukcii

 • Čistenie strešnej krytiny

  Čistenie strešnej krytiny

  Čistíme všetky typy strešných krytín Čistenie strešnej krytiny od nečistôt ako sú machy,riasy,plesne a iné nečistoty. Vašu strešnú krytinu Vám ošetrime a ochránime. Používame fungicídnu a hydrofóbnu technológiu, ktorá chráni krytinu pred nečistotami a zamedzuje prienik vody do pórov krytiny.Garantujeme 5 až 10 ročnú ochranu pred mikroorganizmami.

 • Strešné svetlíky

  strešné svetlíky vr. rekonštrukcie a opráv svetlíkov : oblúkové svetlíky, bodové svetlíky, sedlové svetlíky

 • Strešné ventilátory SALDA

  - Označenie: VSV, VSA - Priemer obežného kolesa: 200 – 710 mm - Objemový prietok Vmax: 16000 m3/h - Celkový tlak ptmax: 1000 Pa - Maximálna teplota vzdušniny (trvalé zaťaženie) tmax: 40 °C Materiálové vyhotovenie: - oceľ lakovaná - oceľ pozinkovaná

 • Strešné ventilátory VENTRA

  - Označenie: DVM, DHM - Priemer obežného kolesa: 200 – 1000 mm - Objemový prietok Vmax: 60000 m3/h - Celkový tlak ptmax: 1500 Pa - Maximálna teplota vzdušniny (trvalé zaťaženie) tmax: 200 °C - Výtlak: vertikálny (DVM) - horizontálny (DHM) Materiálové vyhotovenie: - oceľ lakovaná - oceľ pozinkovaná - hliník odolný voči morskej soli (vonkajší kryt) - ušľachtilé nerezové ocele

 • Odvodňovacia technika - strešné odvodnenie

  Odvodňovacia technika - strešné odvodnenie

  Odvodnenie strechy: Systém ponúka ako architektovi tak projektantovi domovej techniky pri utváraní odvodnenia strechy vysokú mieru slobody a flexibility. Zmenený a revolučný spôsob pohľadu pri projektovaní odvodnenia strechy je odvodený od nutnosti riešiť problém k celkovej koncepcii. Integruje hydraulické, štrukturálne, architektonické a estetické požiadavky v rozsiahlom dizajnovom riešení. Zlepšuje možnosti vyhotovenia stavby a systému odvodnenia strechy. Súčasti systému: - Výpočet odtokov a rúr - Vyhotovenie rozpisiek - Odtoky z ušľachtilej ocele - Odtok z liatiny - Rúry a tvarovky - Upevnenia rúr predmontované v závode

 • Strešné ventilátory SMART - špeciálna ponuka

  Strešné ventilátory SMART - špeciálna ponuka

  Mohol by sa ventilátor stať aj dekoráciuo budovy? Ventilátory rady SMART spĺňajú aj túto požiadavku. Sú to ventilátory novej generácie, určené pre všeobecnú ventiláciu v budovách. Dodávajú suchý vzduch s najvyššou teplotou +60?C, prašnosťou neprekračujúcou 0,3g/m?, bez lepkavých agresívnych nečistôt. Rodina ventilátorov SMART zahrňuje sériu 7 veľkostí motorov od 0,37kW do 7,5kW s najvyšším prietokom 27 500m?/h.Záujemcom zašleme katalógové listy na vyžiadanie.

 • Zelené strechy a solárne strešné systémy

  Zelené strechy a solárne strešné systémy

  TYP:Extenzívny strešný systém Ekologicky šetrný zelený strešný systém, ktorý poskytuje efekt lúky. Maxidrain Extensive System je viacvrstvový zelený strešný systém, obsahujúce ochranné rúno, drenážnu vrstvu, filtračné rúno a rastlinný substrát bohatý na minerály vhodné pre rastliny odolné voči suchu, zhotovením dosiahnete maximálnu tepelnú izoláciu Vašej strechy APLIKÁCIE Aplikácia produktu sa odporúča pre stavebné konštrukcie s obmedzenou nosnosťou v priestoroch bez alebo s minimálnou pravidelnosťou používania. TYP: Semi extenzívny strešný systém Ideálne na vytvorenie vonkajšieho obytného priestoru. Tento záhradný str...

 • Pojazdné strešné centrum

  Zaškolený pracovník príde priamo na Vašu stavbu vozidlom „ Pojazdné strešné centrum “ a priamo u Vás vyrobí pásy strešnej krytiny v potrebných dĺžkach a množstve. Dohodnite si deň, kedy Vám vytvoríme profesionálnu strechu.

 • Strešné krovy

  Strešné krovy

  Sme súkromná firma, ktorá vznikla v roku 2003 ako fyzická osoba. Ťažiskom činnosti je prevažne kompletná dodávka a montáž striech, klampiarske, tesárske a pokrývačské práce.

 • Strešné svetlíky

  Strešné svetlíky

  Strešné svetlíky zabezpečujú presvetlenie priemyslových a iných hál pri optimálnom využití denného svetla, čím šetria náklady na osvetlenie. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, dodávaním a montovaním nových svetlíkov certifikovaných spoločnosťou Zenit Sk, s.r.o. a tiež rekonštrukciou starých priemyselných svetlíkov,kde sa drôtené sklo vymieňa za krytinu z polykarbonátu.

 • Strešné svetlíky

  Strešné svetlíky zabezpečujú presvetlenie priemyselných a iných hál pri optimálnom využití denného svetla, čím šetria náklady na osvetlenie. Naša firma sa zaoberá výrobou, dodávaním a montovaním nových certifikovaných svetlíkov a tiež rekonštrukciou starých svetlíkov. Strešné svetlíky nájdu uplatnenie všade tam, kde je potrebné denné svetlo, prirodzené vetranie alebo požiarne zabezpečenie, ako sú napr. výrobné haly, športové haly, hangáre, štadióny… Majú vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť proti rozbitiu, ochrannú vrstvu proti UV – žiareniu a opticky velmi dobre vyzerajú.

 • Strešné podhľady

  - Cetris, OSB, polystyren

 • Strešné podbitie

  - PVC tatranský profil, drevený tatranský profil

 • Strešné okná

  - drevené hliníkovo-plastové - strešné výlezy

 • Strešné schody

  Umožňujú jednoduchý a bezpečný výstup do podkrovných priestorov bez nutnosti zavádzania nákladných a veľa priestoru zaberajúcich pevných schodov. Spĺňajú všetky technické podmienky a zásady bezpečnosti a týmto zaisťujú úplné pohodlie používania.

 • Strešné výlezy

  - výlez je vybavený tepelno-izolačným zasklením s koeficientom prestupu tepla Uskla = 1,0 W/m2K - vyrobené z borovicového dreva, vákuovo impregnované a ošetrené dvomi vrstvami akrylátového laku - ovládanie výlezu sa prevádza pomocou bočnej kľučky s možnosťou dvojpolohovej mikroventilácie - montuje sa spolu so špeciálnym tesniacim lemovaním typu: ESW, EZW, EHW a ELW (nedá sa použiť štandardné lemovanie pre strešné okná) do striech so sklonom od 15°do 55° - dodatočne môže byť vybavené širokou paletou vnútorných doplnkov

 • Strešné krytiny

  Na trhu je široký výber strešnej krytiny vhodnej pre rekonštrukciu , taktiež aj pre novostavby. My vám však ponúkame to najlepšie na trhu spolu s kvalitnou montážou. Strešná krytina od spoločnosti K&J&G je to najkvalitnejšie čo trh môže ponúknuť. K dispozícii je ucelený strešný systém , ako aj odkvapový systém. Strešná krytina sa dodáva ako celok , ktorý sa určí zo stavebného plánu alebo z odborného zamerania, ktoré vám vieme poskytnúť.

 • Aplikácia, inštalácia, strešné opravy plochých striech

  Poškodenú strešnú krytinu sa dá zachrániť bez potreby odmontovania starej krytiny. Naše kompletné systémy zaručujú kvalitu, dlhodobú životnosť a optimálnu cenu na rok garancie.

 • Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK™

  Je určené primárne na lepenie tepelnoizolačných dosiek a jednovrstvových hydroizolačných pásov na rôzne vrstvy plochých striech. Profesionálne strešné lepidlo INSTA-STIK™ možno zaobstarať v prenosnej tlakovej nádobe (o hmotnosti 13,4 kg) nevyžadujúci pri použití žiadny vonkajší zdroj energie. Použitie strešného lepidla INSTA-STIK™ je veľmi jednoduché, pričom zaručuje rýchle a kvalitné priľnutie k povrchom.

 • Strešné systémy

  - STREŠNÝCH KRYTÍN ( plechy, škridle, šindle ) - TRAPÉZOVÝCH PROFILOV ( nosné, fasádne, oplášťovacie ) - KAZETOVÝCH OPLÁŠŤOVACÍCH PROFILOV - STREŠNÝCH OKIEN - ODKVAPOVÝCH SYSTÉMOV ( plechových, plastových ) - STREŠNÝCH DOPLNKOV - VÝROBU KLAMPIARSKYCH PRVKOV, PARAPIET - PLASTOVÝCH A HLINÍKOVÝCH OKIEN - ZATEPĽOVACÍCH SYSTÉMOV Realizujeme: - montáž krovu - klampiarske a pokrývačské práce - drobné stavebné práce - kamenárske práce - zatepľovacie práce, fasády, omietky - montáž plastových okien Zároveň zabezpečujeme montáž a demontáž uvedených výrobkov. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom kompletn...

 • Strešné materiály, hydroizolácie

  Razené škridly maloformátové, razené škridly veľkoformátové, ťahané škridly, prejzová škridla Bramac Mediterran Strechy v balíčkoch, modely škridiel, príslušenstvo, solárne strechy Bramac, izolácie Bramac Therm KM - Beta Betónová škridla, strešná krytina, spoločné prvky, vápennopiesková tehla, Ruukki Oceľové rámové konštrukcie, sendvičové panely, fasádne obklady, nosné trapézy, ľahké tenkostenné profily, C-kazety, oceľové krytiny pre rodinné domy, riešenia podľa typu budovy Lindab - Rova Odkvapový systém, strešné krytiny, odkvapový systém, prvky striech, strešné príslušenstvo, odkvap, ľahká krytina, plechy, strešné...

 • Strešné okná

  • Roto; Velux; Dakea

 • Strešné krytiny

  • Pálené: La Escandella; Creaton; Tondach • Betónové: Bramac; Euronit; Mediterran • Plechové: Isola; Lindab; Maslen; Blachotrapez

 • Mäkké strešné krytiny

  IKO šindle IKO je svetový výrobca a dodávateľ asfaltových hydroizolačných a strešných výrobkov. Asfaltové strešné šindle sú pre IKO prvoradým výrobkom. Usiľujeme sa byť prvoradeným odborníkom v tejto oblasti, ponúkať svetovú kvalitu a široký výber. Šindle sú skvelou strešnou krytinou, ideálnou na rekonštrukciu aj na novostavbu.

 • Plechové strešné krytiny

  Plechové strešné krytiny

  ROVA ROVA-SK, a. s. je spoločnosťou s výlučne domácim kapitálom, ktorá priniesla na slovenský trh zásadné zmeny v prístupe k zákazníkovi. Základom úspechu spoločnosti, ktorá sa v súčasnosti dostala do popredia producentov strešných systémov, je komplexnosť prístupu ku klientom a dôraz na kvalitu a trvanlivosť produktu. RUUKKI Ruukki, to sú komplexné riešenia s pridanou hodnotou, ktorých podstatou je symbióza kovov a excelentnej spolupráce. Dodávame komponenty, systémy a integrované systémy na báze kovov pre stavebníctvo a strojárstvo. Ponúkame široký rozsah kovových výrobkov a služieb. STAMINA Strešný systém Stamina, je výsledkom dlho...

 • Strešné parotesné fólie, parozábrany

  Strešné parotesné fólie, parozábrany

  COROTOP Strešné fólie sa aplikujú za účelom ochrany konštrukcie strechy a zatepľovacích materiálov ako napr. minerálna vlna pred vetrom, dažďom, snehom, prachom ako aj skondenzovanou vodou. Aj v prípade poškodenia strešnej krytiny plnia úlohu ochrany pred zatečením vody do strešného systému. JUTAFOL DELTA Pre všetky typy strešných konštrukcii sú pripravené na mieru funkčné kombinácie podľa najrôznejších požiadavkou.

 • Strešné okná podkrovné schody a výlezy

  Strešné okná podkrovné schody a výlezy

  FAKRO Vysoká kvalita, široký sortiment s celým príslušenstvom spĺňajú želania každého klienta. VELUX Kyvné strešné okná - Otvára sa prostredníctvom ovládacej rukoväte v hornej časti krídla - Rukoväť je dobre dostupná aj keď je pod oknom umiestnený nábytok - Môže byť doplnené elektrickým otváraním Výklopno-kyvné strešné okná - Otvára sa pomocou rukoväte v hornej časti krídla alebo pomocou kľučky v dolnej časti krídla - Jednoduché otváranie aj pri vysoko umiestnených oknách - Ponúka neobmedzený výhľad Okná pre zvláštne použitie - Strešné výlezy - Svetlíky Svetlovod - Ponúka jedinečné riešenie pre chodby,...

 • Tvrdé strešné krytiny

  Tvrdé strešné krytiny

  BRAMAC Pevnosť betónovej krytiny Bramac je až o 30% vyššia ako u iných tvrdých krytín. Časom sa zrením na rozdiel od iných materiálov ešte ďalej zvyšuje. To je zárukou jej dlhej životnosti až 100 rokov. TONDACH Tondach, okrem reprezentatívnosti a moderného imidžu, kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a funkčnosť. Za každých okolností sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom... MEDITERRAN Základným materiálom škridiel Mediterran je betón, ktorý je zhotovený zo surovín dodávaných do výrobného závodu. Kontrola surovín pred ich zamiešaním je priebežná, totiž len týmto spôsobom sa dá ...

 • Ľahké strešné krytiny

  Ľahké strešné krytiny

  ROVA-SK, a. s. je spoločnosťou s výlučne domácim kapitálom, ktorá priniesla na slovenský trh zásadné zmeny v prístupe k zákazníkovi. Základom úspechu spoločnosti, ktorá sa v súčasnosti dostala do popredia producentov strešných systémov, je komplexnosť prístupu ku klientom a dôraz na kvalitu a trvanlivosť produktu. RUUKKI, to sú komplexné riešenia s pridanou hodnotou, ktorých podstatou je symbióza kovov a excelentnej spolupráce. Dodávame komponenty, systémy a integrované systémy na báze kovov pre stavebníctvo a strojárstvo. Ponúkame široký rozsah kovových výrobkov a služieb. STAMINA Strešný systém Stamina, je výsledkom dlhoročného výv...

 • Strešné krytiny

  Strešné krytiny a ich široká ponuka na trhu dáva možnosť vybrať vhodnú strechu na každú stavbu. Dobrá strecha je základ bezpečného a pohodlného bývania. Poradíme Vám, aká strešná krytina sa hodí práve na Váš dom,aký bezpečný sklon potrebuje vami vybraná krytina, aký systém odvetrania strechy navrhnúť, aké parozábrany použiť, odporučíme vhodné strešné doplnky a prestupy strechy. Produkty pre Vašu strechu Vám dodáme v najvyššej kvalite, rýchlo a spoľahlivo, priamo na Vami určené miesto realizácie stavby. Spoločnosť Lateko – strechy, s.r.o. Vám ponúka nasledovné strešné krytiny od popredných svetových výrobcov: betónov...

 • Strešné okná

  Strešné okná zabezpečujú presvetlenie podkrovných priestorov pod šikmou ako aj rovnou strechou. Strešné okná tým umožňujú využiť podkrovné priestory rovnako plnohodnotne ako iné priestory v dome. Strešné okná sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a prevedeniach, či už materiálových, alebo farebných. Otváranie pre strešné okná je tiež možné prispôsobiť Vašim potrebám. K dispozícii sú: •kyvné strešné okná •výklopné strešné okná •výklopno-kyvné strešné okná •strešné okná ovládané manuálne •strešné okná ovládané elektronicky

 • Strešné záhrady - s intenzívnou a extenzívnou vegetáciou

  Novou výstavbou zanikajú zelené plochy v mestách. Nahradit ich nie je v dnešnej dobe ľahké. Zelené strechy sú alternatívou, ktorá zvýší spoločenskú aj úžitkovú hodnotu stavby a zmierni dopad na životné prostredie. Extenzívna strecha je bezudržbová, jednotlivé rastliny majú rozličný čas vegetácie a farby kvitnúcich rastlín sa menia podla ročných období.

 • Strešné škridle, fólie, doplnky, strešné okná.

  Strešné škridle, fólie, doplnky, strešné okná.

  Strešné doplnky, škridle, strešné okná, rolety, slnečné kolektory, odkvapové rúry - predaj a montáž za výhodné ceny.

 • ŽALÚZIA NA STREŠNÉ OKNO

  Interiérová žalúzia ovládaná šnúrou a bovdenom určená pre montáž do strešných okien. Lamely žalúzie sú dvojito prepletené v žalúziovom rebríčku. To zaručuje ich zotrvanie v nastavenej polohe pri nakolopení. Naklápanie lamiel sa ovláda bovdenom, vyťahovanie lamiel je pomocou šnúry. V šikmej polohe je žalúzia fixovaná bočnými silikonovými lankami.

 • Strešné systémy a doplnky

  Strecha ako ochranný štít domu musí byť spoľahlivá, bezpečná a stabilná. Aby bola funkčná a spĺňala všetky požiadavky, ktoré sú potrebné na vytvorenie obytného priestoru musí obsahovať kompletný sortiment strešného systému.Strechu ako takú treba riešiť komplexne s vhodnými doplnkami a detailami strešných krytín, strešných okien, fólií a izolácií.

 • Roletky na strešné okná

  Roletka určená pre montáž na rám všetkých bežných typov strešných okien ( FAKRO, VELUX, ROTO). Poskytujú optimálnu ochranu pred teplom a slnkom. K dokonalému zladeniu okna a interiéru prispieva veľký výber látok a farebných odtieňov. Ponúkame aj nepriehľadné zatemňujúce látky. Roletku je možné aretovať v rôznych polohách.

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Strešné doplnky 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.