Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 






 

Garážové brány

Garážové brányGarážové brány 2Garážové brány 3Garážové brány 4Garážové brány 5

Garážové brány sú určené hlavne pre štandardné garáže, dvojgaráže alebo vjazd do hromadných garáží. Vyrábané sú z rovnankých komponentov ako priemyselné brány, ktoré sú určené pre vysoké prevádzkové zaťaženie. Odlišujú sa od priemyselných brán len svojim vonkajším vzhľadom a použitým pohonom. Konštrukcia a povrchová úprava zaisťuje vysokú prevádzkovú použitelnosť a dlhú životnosť.

Hlavné výhody našich garažových brán sú:
- spoľahlivosť
- jednoduché a komfortné ovládanie
- bezporuchová prevádzka
- možnosť flexibilného prevedenia podľa požiadaviek
- viac tepla a ticha vďaka výborným tepelno-izolačným vlastnostiam
- úspora peňazí vďaka dlhej životnosti
- dôraz na estetické rešenie


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Žilina-Bánová - Garážové priestory na podnikanie

  Žilina-Bánová - Garážové priestory na podnikanie

  Ponúkame na prenájom garážové priestory v logistickom areáli priemyselnej časti mesta Žilina - časť Bánová vhodné na podnikateľskú činnosť. Jedná sa o spojené garáže s celkovou plochou 307 m2, prípadne samostatnú garáž s plochou 144 m2 s rozmermi š 8 m, d 18 m, v 3,5 m. Cena dohodou.K dispozícii sú taktiež kancelárske priestory v neďalekej administratívnej budove. Výhodou je možnosť stravovania priamo v areáli, dostatok parkovacích miest. V prípade záujmu zabezpečíme obhliadku priestorov..

 • PRENÁJOM - Garážové priestory - Žilina

  PRENÁJOM - Garážové priestory - Žilina

  Ponúkame na prenájom garážové priestory vo výmere 164,60 m2. Garážové priestory sú situované v južnej časti mesta Žilina - časť Bánová. Nachádzajú sa v zóne ľahkého priemyslu bez exhalátov. Areál je od centra mesta vzdialený cca 3 km. Výhody objektu: - možnosť prenajatia kancelárii v administratívnej budove v areáli - možnosť prenajatia skladových priestorov v rôznych výmerách - na objekte bolo prevedené zateplenie strechy na sklade, výmena strešnej krytiny a výmena okien - bezplatné parkovanie pred objektom - možnosť reklamy na fasáde.

 • Garážové domy

  Garážové domy

  Dodávka železobetónových konštrukcií

 • Pronájem garážového stání, Brno Vodní

  Pronájem garážového stání, Brno Vodní

  Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu garážové stání pro osobní automobil v těsné blízkosti centra města v bytovém domě Vodní - Kopečná. Námi nabízené stání má vjezd z ulice Vodní a nachází se v -1PP. Jedná se o stání o velikosti cca 16 m2 a je vhodné jak pro osobní automobil, tak pro SUV. Nabídka přímo od majitele: Karel Svoboda STROJE SVOBODA s.r.o. Svitavská 2397 678 01 Blansko Cena: 2 500 Kč / měsíc + DPH Vratná kauce 1000,- Kč za ovladač garážových vrat...

 • Garážové brány

  Garážové brány

  Stavba systému Väčšina častí SILENTO.2 je vyrobená z vysokohodnotného hliníka. Inovácie ako QuattroStar, koncepcia TopSlide a systém DuoBalance vyzdvihnú modernú garážovú bránu od ostatných. QuattroStar Úplne nová technika výroby garážových brán. Horné vodiace lišty osadia do uloženia zo špeciálnej a veľmi trvácnej umelej hmoty. V tomto uložení sa pancier kľže s vynaložením minimálnej sily, bezpečne a veľmi ticho. Mazivá a prídavné valčeky nie sú potrebné. Nečistoty z vodiacej koľajnice vytlačí kĺzák. Druhy pohonov KOMFORT tu píšeme veľkými písmenami: V prípade brány SILENTO 2 dostanete na ovládanie brány 2 diaľkové ov...

 • Garážové brány Krispol

  Garážové brány Krispol sú brány najvyššej kvality, bezpečia, komfortu, estetiky, stability a samozrejme vynikajúcich cien. Žiadajte cenovú kalkuláciu garážových brán.

 • Garažové brány

  - stacionárne - sekciové

 • Garažové státia

  Garažové státia

  Garažové státia

 • Altánky, pergoly a garážové státia

  Altánky, pergoly a garážové státia

  Na konštrukciu záhradných drevostavieb sa používajú prevažne smrekové hranoly s rozmermi minimálne 100x100 a viac podľa potreby. Ku každému výrobku pristupujeme individuálne a vieme vám presne poradiť, aké rozmery hranolov sú najvhodnejšie pre vašu stavbu. Záhradné altánky a pergoly umiestňujeme na oceľové pätky, ktoré kotvíme do vopred pripravených betónových kociek alebo dosiek. Strecha altánkov sa pokrýva šindlom podľa farebného výberu zákazníka. Všetky drevené časti pred náterom sú opracované hoblovaním a brúsením. Každý výrobok je povrchovo upravovaný náterom.

 • Plastové okná a dvere,hliníkové okná a dvere,garážové brány.

  Plastové okná a dvere,hliníkové okná a dvere,garážové brány.

  Ponúkame plastové okná,dvere,hliníkové okná,dvere značky Aluplast a Shuco,ktoré majú oceľovú výstuž v ráme aj v okeniciach o hrúbke 2,2mm,planitermické sklá štandartne s prestupom tepla U=1.0 ktoré sú plnené argónom.Okná majú silikónové tesnenia,ktoré zaručujú dlhodobú priľnavosť.Na oknách používame celo obvodové kovania GU s dvomi bezpečnostnými bodmi.Na okná sa vzťahuje záručná doba 10 rokov na farebnú stálosť profilu,garážové a priemyselné brány značky Hörmann,parapety,žalúzie,sieťky proti hmyzu

 • Garážové brány

  Kategória brán určených pre uzatvorenie privátnych alebo priemyselných garáží.

 • Rolovacie garážové brány

  Priestorovo nenáročný typ garážových brán je vhodný predovšetkým do priemyselných objektov. Rolovacie garážové brány nezasahujú do interiéru garáže a možno ich namontovať do otvoru, pred otvor, ale aj za otvor brány.

 • Sekciové garážové brány

  Ide o jeden z najpoužívanejších typov garážových brán. Svoju popularitu si získali širokou ponukou povrchovej úpravy a atraktívnym vzhľadom. Sekciové garážové brány vynikajú aj nízkou hlučnosťou a priestorovou nenáročnosťou.

 • Rolovacie garážové brány

  sú ideálnym riešením uzavretia garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podlahy. Svojou efektívnou konštrukciou sa rolovacia garážová brána prispôsobý akémukoľvek stavebnému otvoru vašej garáže.

 • Sekcionálne garážové brány

  Najčastejšie volené riešenie sú segmentové brány. Spôsob, akým fungujú, poskytne možnosť získania maximálneho priestoru pre automobil parkujúci pred garážou i na príjazde. Takmer neobmedzené možnosti záverečnej úpravy umožňujú vytvárať inovačné a neopakovateľné riešenia. Segmentové brány je možné prispôsobiť rôznym typom garáží a šírke vjazdu aj do dvojitých garáží. Vysoký štandard prevedenia zaručuje komfort, bezpečnosť a pohodlie používania, aj výbornú tepelnú izoláciu.

 • Garážové brány

  V ponuke nájdete sekcionálne, rolovacie a výklopné garážové brány.

 • Sekcionálne garážové brány

  Elegantné automatické sekcionálne brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou - a máte celý prejazd voľný. Sekcionálne brány sú vhodné vždy - bez ohľadu na to, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový alebo kruhový oblúk. Preto sa ideálne hodia pre dodatočnú modernizáciu. Vedľa umiestnený katalóg poskytuje obsiahle informácie a Váš partner Hörmann Vám prirodzene poradí individuálne.

 • Posuvné garážové brány

  Alternatíva Sekcionálnej garážovej brány možnosť čiastočného otvorenia pričom prejazdová výška ostáva vždy zachovaná

 • Sekčné garážové brány

  Sekcionálne - najpoužívanejší systém garážových brán Výška sekcie 600-610 mm Nová technológia Dura print Kovanie pre každý montážny otvor, vodiace koľajnice, montované pod strop

 • Garážové brány výklopné

  Ekonomické - tradičné, jednoduché konštrukčné riešenie garantuje nízku cenu brán Praktické - možnosť zamontovania prechodových dverí do krídla brán umožňuje vstup do garáže bez otvárania celého krídla brány. Ľahká obsluha - zamykanie a otváranie brán prebieha stabilne, ľahko a pevne. Výklopné garážové brány sa produkujú pre typizované stavebné otvory v členení: NOVUM, PROGRESS, KOMFORT, MILENIUM. Každá typizovaná brána AW sa dá namontovať do stanoveného, typizovaného stavebného otvoru, dá sa tiež namontovať za stavebný otvor, vtedy je však potrebné stavebný otvor prispôsobiť typizovanému rozmeru brány. Všetky atypické stav...

 • Sekcionálne garážové brány UniTherm

  Sekcionálne garážové brány UniTherm

  Nová generácia sekcionálných brán Wisniowski prezentuje neobviklá kvalita založená na množstve unikátných technických riešení.

 • Garážové brány, oplotenia, ploty, dvere

  Garážové brány, oplotenia, ploty, dvere

  Naša firma sa zaoberá predajom, montážou garážových brán / Wiśniowski, / - výklopných, sekcionálných, rolovacích, pohonov brán / LiftMaster PROFESSIONAL /, certifikované oplotenia - ploty, posuvné samonosné brány.

 • Priemyselné garážové brány

  Priemyselné garážové brány

  Sekcionálne priemyselné garážové brány sa používajú na mnohých miestach. Či už ide o sklady, nákupné centrá, priemyselný areál, predelenie vnútorného priestoru, alebo jednoducho o garáž s osobitými veľkými rozmermi, priemyselná brána je vždy dobrá voľba. Konštrukčná charakteristika bránového panelu je z veľkej časti zhodná s panelmi pre obyvateľstvo, kovanie je vytvorené tak, aby zodpovedalo priemyselnému zaťaženiu. 4 cm izolácia, vzduchotesné gumové tesnenie, a taktiež bezpečnostné doplnky, zabezpečujú maximálnu ochranu proti vonkajším vplyvom. Brány sa dávajú do obehu s ručnou reťazou alebo priemyselným pohonom umiestneným na kon...

 • Garážové brány pre obyvateľstvo

  Garážové brány pre obyvateľstvo

  Sekcionálna garážová brána pre obyvateľstvo je v širokom kruhu rozšírená značka, vyrobená zo súčiastok vysokej kvality. 4 cm polyuretánovú izoláciu švajčiarskych panelových súčastí pokrýva oceľová vrstva, gumové tesnenie zo 4 strán zabezpečuje uzamykanie vzduchotesné a bez kvapky. Panely zabezpečujú ochranu proti zacviknutiu prstov, tesnenie medzi panelmi umožňuje bezchybné pripevnenie. Beztlakové premostenie ochraňuje vnútorný priestor od vonkajších vplyvov počasia. Kovanie je mimoriadne stabilné, vedúce koľajnice zabezpečujú vysoký stupeň pružnosti a účinnosti. Torzné pružiny pri pravidelnom dennom používaní teflónových, ložiskov...

 • Pohony na garážové brány

  Pohony na garážové brány

  Ponúkame širokú škálu pohonov na garážové brány, či sa jedná o garážové brány pre obyvateľstvo, alebo priemyselné garážové brány, sekcionálne alebo výklopné garážové brány. Motory disponujú medzinárodnou CE kvalifikáciou, vyznačujú sa viacročným testovaním a používateľskou minulosťou, a tým dnes zabezpečujú bezchybnú prevádzku. Motory pri obidvoch typoch je možné objednať vo viacerých veľkostiach, v závislosti od šírky a výšky garážovej brány. Koľajové vedenie je možné vybrať v dvoch prevedeniach, a to reťazové alebo remeňové prevedenie. K motorom na garážové brány, je možné objednať aj kompatibilný motor na otvárani...

 • Garážové brány

  •ručné alebo diaľkové ovládanie •ľubovoľný rozmer •zateplené, nezateplené •GB Standard ?z pozinkovaného plechu 0,6 mm, Al plechu •GB Extra ?s povrchovou úpravou

 • Sekcionálne garážové brány

  Sekcionálne garážové brány

  Elegantné automatické sekcionálne brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou - a máte celý prejazd voľný. Sekcionálne brány sú vhodné vždy - bez ohľadu na to, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový alebo kruhový oblúk. Preto sa ideálne hodia pre dodatočnú modernizáciu. K dispozícii je niekoľko desiatok štandardných farieb, alebo ľubovolná farba palety RAL.

 • Okná dvere, plastové, hliníkové, garážové brány

  Firma sa zaoberá predajom a montážou plastových okien a dverí ako aj drobnými stavebnými prácami ako je príprava stavebného otvoru na osadenie okien alebo dverí ako aj murárskymi prácami - oprava špaliet po výmene starých okien za nové. Ďalej firma dodáva a montuje sekčné garážové brány.

 • Garážové brány

  garážové vráta, pohony na posuvné brány, pohony krídlové brány

 • Garážové brány, pohony na brány a komponenty na brány

  Garážové brány sekcionálne, garážové brány výklopné a garážové brány rolovacie. Pohony na posuvné brány, pohony na krídlové brány a pohony na garážové brány. Komponenty na brány: kolieska na brány, pánty na brány, vodítka na brány, koľajnice na brány a samonosné systémy na brány.

 • Rolovacie garážové brány

  Garážové rolovacie brány svojim jednoduchým a esteticky vzhľadným prevedením sú vhodné do každej garáže. Svojim konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor. Možno ich nainštalovať bez stavebných úprav do už postavenej garáže. Ovládanie navíjacou pružinou alebo elektropohonom. K dispozícii je niekoľko desiatok štandardných farieb, alebo ľubovolná farba palety RAL

 • Výklopné garážové brány

  Výklopné garážové brány sú jedny z najpopulárnejších brán na trhu. Ich jednoduchá konštrukcia a jednoduché a osvedčené mechanické riešenie zaručujú bezporuchovú činnosť brány. Ponúkajú komfortné riešenie uzatvárania garáží a to bez závislosti na elektrickej energii (mechanické ovládanie), alebo môžu byť doplnené elektrickým pohonom s diaľkovým ovládaním.

 • Krídlové garážové brány

  Krídlové brány sú tradičným riešením pre všetky garáže s obmedzeným vnútorným priestorom (kde sa nedajú použiť brány sekčné). Brány možno použiť ako alternatívu k výsuvným, posuvným alebo rolovacím bránam. Sú ideálne pre garáže, kde je len minimálne ostenie a nadpražie. Vyrábajú sa vždy presne na mieru.Zárukou nízkej ceny a bezchybnej činnosti je použitie jednoduchých a osvedčených riešení. K dispozícii je niekoľko desiatok štandardných farieb, alebo ľubovolná farba palety RAL.

 • Rolovacie garážové brány

  Rolovacie garážové brány sa vyznačujú všestranným riešením a to z toho dôvodu, že ich možno montovať ako v stavaných tak i v existujúcich objektoch. Profily brán sa vyznačujú dobrou tepelnou aj akustickou izoláciou. Lamely týchto brán sú odolné voči tlaku a vodiace lišty zabraňujú ich vytrhnutiu. Všetky dôležité diely sa vyrábajú z kvalitného hliníka a preto je tu záruka dlhej životnosti. Rolovacie brány sa otvárajú vo vertikálnom smere a rolujú sa do hliníkového bubna, alebo bez bubna ako to je znázornené na obrázku. Výhodou rolovacích brán je, že nepotrebujete žiadne stropné úchytky. Tento druh brán sa využíva najmä pri ...

 • Garážové brány

  - rolovacie, sekcionálne, výklopné, obkladové, otváravé

 • Garážové brány

  Naša stavebná firma ponúka nasledovné služby: Stavby rodinných domov Elektroinštalácie Vzduchtechnika Termovízia budov Ploty Zámočnicke výrobky Garážové brány

 • Garážové brány

  Spoločnosť ponúka služby v predaji montáži garážových brán.

 • Garážové brány

  Garážové brány

  Široká ponuka garážových brán od renomovaného výrobcu SHADEON, dodávka,montáž a poskytnutie následného záručného a pozáručného servisu je samozrejmosťou. Naším klientom ponúkame možnosť získania bezplatného servisného kontraktu na obdobie 5 rokov. Celý proces od objednania až po samotnú montáž trvá 14, až 21 dní. Naša firma má celoslovenskú pôsobnosť.

 • Sekčné garážové brány

  Sekčné garážové brány

  Dodávka a montáž garážových brán sekčných. 4cm tepelná izolácia , Farba , biela, zlatý dub, mahagon, orech a všetky odtiene Ral.Motor + 2 ks dialkových ovl.-Cena od 600€ + montáž

 • Garážové brány

  Garážové brány

 • Rolovacie garážové brány BR-77 a BR-100

  Rolovacia garážova brána o sile lamely 77mm alebo 100mm. Štít brány je zhotovený z hliníkových lamiel zateplených polyuretánovou penou o sile 19mm. Štít brány sa navíja do skrinky inštalovanej v nadpraží vo vnútri objektu. Rolovacia garážova brána dodávana vždy s pohonom s vnútorným a vonkajším prepínačom. Diaľkové ovládanie možno doobjednať v rámci doplnkovej výbavy. Farebné prevedenie: hnedá, biela, modrá, šedá, svetlohnedá, zlatý dub, tmavý dub.

 • Priemyselné garážové brány

  Priemyselné garážové brány sú určené do všetkých skladových, výrobných i špeciálnych priestorov. Nami dodávané garážové brány sú vyrobené podľa najnovších poznatkov z daného odboru. Ich spracovanie je prevedené z preverených materiálov najmodernejšou dostupnou technológiou. Vďaka vysokej variabilite sme schopní dodať garážoívé brány najrôznejších rozmerov. V ponuke sú priemyselné garážové brány až do šírky 8 metrov a výšky 5 metrov. Priemyselné brány sú v týchto podskupinách: sekcionálne brány, rolovacie brány a posuvné závesné brány. K ich automatizáciu sú použité profesiálne priemyselne pohony.

 • Sekciové garážové brány

  Sekčné garážové brány patria pre svoj vzhľad a mnohorakosť povrchového prevedenia k obľúbeným typom garážových brán Brána je zložená z pozdĺžne členených sekcií, ktoré pri otvorení brány plynule zachádzajú po vodiacich koľajniciach pod strop. Sekcie sú spojené bezpečnostými zámkami proti privretiu prstov a izoláciu v ich vnútri zabezpečuje tvrdená polyuretánová pena. Brány sa vyrábajú v typizovaných rozmeroch aj v rozmeroch na mieru. Vďaka viacerým typom kovania je možné umiestniť bránu takmer do každej garáže. Sekčné garážové brány sa dodávajú s komfortným automatickým pohonom alebo na manuálne ovládanie.

 • Dvojkrídlové a jednokrídlové garážové brány

  Dvojkrídlové garážové brány sú vyrobené z uzavreného pozinkovaného profilu. Štít je z ocelového pozinkovaného trapézového plechu T10. Brány sú štandardne dodávané zo zámkom a s vložkou. Dvojkrídlová garážová brána sa vyrába vždy na mieru podľa priania zákazníka zateplená alebo nezateplená. Farebné prevedenie: biela, hnedá, modrá, šedá, bordó, tehlová, olivová a imitácií zlatý dub a orech.

 • Výklopné garážové brány

  Výklopné garážové brány predstavujú cenovo výhodnejšiu alternatívu k sekciovým garážovým bránam pri zachovaní všetkých úžitkových vlastností. Výklopné garážové brány Výklopné garážové brány sú vyrobené z rámu, krídla a vodiacich stropných koľajníc. Plášť garážovej brány je z pozinkovaného trapézového plechu T 10 s možnosťami farebnej úpravy a zateplenia polystyrénom. Brána je štandardne vybavená zámkom a vložkou s tromi klúčmi, držiakmi pre montáž brán a montážnou sadou. Brána je určená ako k ručnému, tak k elektrickému ovládániu. Výklopná garážová brána je určena pre montáž v otvore, ale aj za ...

 • V900E Came - set garážovej brány, 500N

  Set obsahuje :pohon so zabud. elektr. + karta prijímača + vysielač + reť. dráha do výšky brány 2,10m.

 • V700E Came - set garážovej brány, 850N

  Set obsahuje: pohon so zabud. elektr. + karta prijímača + vysielač + reť. dráha do výšky brány 2,60m.

 • V6000 Came - set garážovej brány, 600N

  Set obsahuje: pohon so zabud. elektr. + karta prijímača + vysielač + reť. dráha.

 • Dvojkrídlové garážové brány

  Garážové otváracie brány sú tradičným riešením, avšak dnes zriedkakedy používanom pre zatváranie garáže alebo iných priemyselných objektov, skladov a iných podnikov. Celá konštrukcia dverí je vyrobená z dutých pozinkovaných profilov, spojených pomocou vložiek a rohov z umelej hmoty (nektoré verzie sú zvárané). Oceľové závesy, kovový zámok z patentovanou vložkou, gumové tesnenie po celom obvode a zosilenie krídla určujú vysokú kvalitu konštrukcie. Otváracie brány vyrábame v niekoľkých verziách: jednokrídlové alebo dvojkrídlové o symetrickom alebo asymetrickom rozdelení. Existuje možnost namontovania dodatočných servisných dverí ...

 • Kovania pre sekcionálne garážové brány

  Sekcionálne garážové brány sa vysúvajú vo vodiacich koľajniciach ktoré sa montujú za otvor na vnútorné ostenie garáže. Sú vyrobené z pozinkovanej ocele, a zabezpečujú plynulý chod garážovej brány. O plynulý a bezhlučný chod brány sa postarajú aj torzné pružiny, pomocou ktorých sa brány ľahko otvárajú aj pri manuálnom ovládaní. Viacero typov kovaní nám umožnuje namontovat sekcionálne garážové brány takmer na všetky garáže, a to už pri minimálne 120mm vysokom preklade. Všetky kovania sú prispôsobované individuálne každému zákazníkovi, čim dosiahneme to, aby brána ubrala čo najmenej priestoru z garáže.

Ako pritiahnuť viac zákazníkov?

Ako pritiahnuť viac zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.




X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkom



Pre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.



X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555



Rýchla navigácia:



Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Garážové brány 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.