Upratovanie obchodných centier

Naša firma ponúka už od roku 2008 upratovacie služby aj pre obchodné centrá a iné obchodné prevádzky.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Predkolaudačne upratovanie kancelarii,vyrobnych haly

  Predkolaudačne upratovanie kancelarii,vyrobnych haly

  Dobry den sme firma, ktora je na trhu vyse 25 rokov zaoberame specialnym cistenim ,predkolaudacnym cistenim vyrobnych haly ,obchodnych centier, pausalnym upratovanim kancelarskych alebo prevadzkovych priestorov

 • Babysitting, opatrovanie, upratovanie, doučovanie.

  - opatrovanie detí, stráženie detí dlhodobo, /au-pair v zahraničí/, - opatrovanie a starostlivosť o seniorov v domácnosti klienta v SR a zahraničí, pod týmto pojmom sa rozumie: - pomoc v domácnosti - upratovanie, žehlenie, varenie, umývanie okien, po maľovaní a iné bežné práce, - zabezpečenie kvalifikovaných doučovateľov pre Vaše deti z rôznych predmetov, - zabezpečenie opatrovania a starostlivosti počas choroby dieťaťa, - zabezpečenie opatrovania počas školských prázdnin /júl, august/, jarné, jesenné prázdniny a iné voľné školské dni.

 • Upratovanie cennik

  Generálne upratovanie bytov 1 izbový 95€ 2 izbový 115€ 3-4 izbový 130€ 5 izbový 150€

 • Priemyselný vysávač SOS pre upratovanie zbytkov prevádzkových kvapalín

  Priemyselný vysávač SOS pre upratovanie zbytkov prevádzkových kvapalín

  Stavebnicové priemyselné vysávače – vysokopodtlakové systémy - s komutátorovým motorom Použitie: Tieto priemyselné vysávače sú určené pre upratovanie zbytkov prevádzkových kvapalín ako rezná emulzia, nízkoviskózne oleje, olejové emulzie a podobne. TYP: SOS 293.1.REM Technické parametre vysávača: - Výška = 102 cm - Šírka = 72 cm - Dĺžka = 95 cm - Priemer sania = 40 mm - Popis = Kapacita zásobníku 55 l. kvapaliny - Napätie = 230 V - Maximálny prietok = 200 m3/h - Maximálny podtlak = 20 kPa - Menovitý prúd = 5,5 A - Hmotnosť = 59 kg - Príkon = 1500 W - Názov / typ = SOS 293.1.REM Stavebnicové odsávacie zariaden...

 • Priemyselný vysávač pre upratovanie strojov SOS BK 7010.1.V

  Priemyselný vysávač pre upratovanie strojov SOS BK 7010.1.V

  T Y P : SOS BK 7010.1.V – priemer sania 100 mm Stavebnicové priemyselné vysávače – vysokopodtlakový systém – s turbodúchadlami SOS BK Použitie: - vysokopodtlakový vysávač pre upratovanie strojov, ... Technické parametre vysávača: - Výška = 247 cm - Šírka = 70 cm - Dĺžka = 140 cm - Regulácia výkonu = NIE - Priemer sania = 100 mm - Napätie = 400 V - Maximálny prietok = 918 m3/h - Maximálny podtlak = 20 kPa - Menovitý prúd = 21 A - Hmotnosť = 185 kg - Príkon = 10200 W * Hociktoré úpravy je možné dohodnúť priamo so zákazníkom a zhotoviť vysávač priamo „na mieru“ . Stavebnicové odsávacie zariadenia EKO ...

 • Upratovanie

  Toto je iba zlomok upratovacích služieb, ktoré u nás môžete využiť. Upratujeme: ##Domy, chodníky ##Kancelárie a administratívne budovy ##Obchodné plochy ##Školské zariadenia ##Stavby po rekonštrukcii ##Umývame okná a výklady ##Čistíme koberce ##..a oveľa viac

 • Priemyselný vysávač pre upratovanie strojov SOS BK 709.1.V

  Priemyselný vysávač pre upratovanie strojov SOS BK 709.1.V

  T Y P : SOS BK 709.1.V – priemer sania 100 mm Stavebnicové priemyselné vysávače – vysokopodtlakový systém – s turbodúchadlami SOS BK Použitie: - vysokopodtlakový vysávač pre upratovanie strojov, ... Technické parametre vysávača: - Výška = 247 cm - Šírka = 70 cm - Dĺžka = 140 cm - Regulácia výkonu = NIE - Priemer sania = 100 mm - Napätie = 400 V - Maximálny prietok = 612 m3/h - Maximálny podtlak = 20 kPa - Menovitý prúd = 14 A - Hmotnosť = 185 kg - Príkon = 6800 W * Hociktoré úpravy je možné dohodnúť priamo so zákazníkom a zhotoviť vysávač priamo „na mieru“ . Stavebnicové odsávacie zariadenia EKO ...

 • Upratovanie

  Ponúkame Vám možnosť požičať si tepovací stroj.

 • Pravidelne upratovanie bytov -cennik

  1 izbový 30€ 2 izbový 40€ 3 izbový 45€ 4 izbový 50€ umyvanie okien nieje v cene

 • Upratovanie BERTA a Gazdinna do domácnosti

  Upratovanie BERTA a Gazdinna do domacnosti Urobte si pohodlie, Berta uprace za Vás Naša BERTA sa venuje uprativacím prácam v Pezinku a okolí. Vďaka skúsenostiam poskytujeme nielen kvalitné služby ale rovnako Vám vieme poskytnúť maximálnu komplexnosť týchto služieb. Rovnako ceny vieme upraviť individuálne či už pre firmy alebo domácnosti. Veríme, že s nami budete spokojní a tešíme sa na spoluprácu. Pravidelné upratovanie slúži na udržiavanie čistoty požadovanej našim zákazníkom. Kvalitné denné upratovanie Vášho domova. Rozsah prác bude stanovený presne podľa požiadaviek zákazníka, na základe ktorých sa vytvorí pracovný harmonogram tak, ...

 • Upratovanie firiem

  Upratovanie firiem

  Upraceme všetko od administratívnych budov až po výrobné haly. Čisté a starostlivo udržiavané prostredie je základom pre výkon, pohodu a spokojnosť všetkých zamestnancov, zákazníkov alebo návštevníkov vo vašich priestoroch.

 • Upratovanie a čistenie veľkoplošných priemyselných podláh

  Upratovanie a čistenie veľkoplošných priemyselných podláh

  Naša spoločnosť sa zaoberá upratovaním a čistením veľkoplošných priemyselných podláh, ale aj kancelárií a obchodných priestorov. Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti facility managementu pre automobilový priemysel v Česku a v Bulharsku. Pri realizácii zákaziek využívame spoľahlivý a vyškolený personál, kvalitnú technológiu a špičkové čistiace prostriedky.

 • Postavebné upratovanie

  Postavebné upratovanie poskytujeme na základe obhliadky individuálnej situácie a následnej dohody so zákazníkom. Cena sa stanovuje od miery znečistenia v danom objekte.

 • Pravidelné upratovanie bytov

  Pravidelné upratovanie bytu zahŕňa kompletný servis o domácnosť, vrátane utierania prachu, vysávania, žehlenia, umývania podlahy, toalety, kúpeľne... Klient si vymedzuje činnosti ktoré chce prioritne vyriešiť v daný upratovací deň. Počet opakovaní závisí od klienta a vzájomnej dohody. Vieme urobiť individuálnu ponuku. Každopádne navrhnutý počet opakovaní a časové rozpätie nie je možné znižovať. V cene sú zahrnuté všetky čistiace prostriedky a  ostatné režijné náklady, vrátane dopravy v rámci mesta Prešov.

 • Jednorázové upratovanie bytov

  Jednorazové upratovanie bytu zahŕňa: poutieranie prachu, vysávanie podlahy, umytie podlahy, umytie toalety a kúpeľne, umytie okien.

 • Upratovanie

  Naše služby poskytujeme pre domácnosti, penzióny, kancelárie alebo sklady.

 • Upratovanie

  Upratovacia firma vam ponuka upratovacie prace rozneho druhu kancelarie byty domy automobilove parky umyvanie okien tepovanie a ine

 • Čistenie a upratovanie rôzneho charakteru

  Ponúkame čistenie a upratovanie rôzneho charakteru a rôznych priestorov v meste Bratislava a okolie, po dohode aj v rámci západného Slovenska. Orientujeme sa na hotely, firmy, bytové a nebytové priestory.

 • Upratovanie po stavbách

  Čistenie okien po maľovaní, strojové čistenie podláh, likvidácia stavebného odpadu, kompletné pripravenie priestorov po stavbe pre kolaudáciu.

 • Upratovanie spoločných priestorov

  Pravidelné upratovacie služby v spoločných priestoroch, umývanie okien, čistenie pivničných priestorov, starostlivosť o okolie objektu a iné.

 • Upratovanie firiem

  Pravidelná starostlivosť o Vaše firemné priestory v celom rozsahu upratovacích služieb, nepravidelné upratovacie služby ako tepovanie a iné.

 • Upratovanie firiem a domácností

  Konečnú cenu našich služieb pre administratívne, komerčné a spoločné priestory je možné stanoviť až po obhliadke objektu a presnej definícii požiadaviek klienta.

 • UPRATOVANIE PO STAVEBNÝCH PRÁCACH

  Aby sme mohli správne a prijateľne stanoviť ceny našich služieb je potrebné upresniť všetky požiadavky klienta, prípadne obhliadnuť objekt. Pri pravidelnom upratovaní je znečistenie objektu menšie a preto je aj cena za takéto upratovanie v porovnaní s generálnym upratovaním pochopiteľne nižšia.

 • Pomôcky na upratovanie, hotelové vozíky, mikrohandry

  Pomôcky na upratovanie, hotelové vozíky, mikrohandry

  Mopy, vozíky, upratovacie vozíky, teleskopické tyče, stierky, vedrá, mikrohandry. Vozíky na upratovanie a lisy Mnohostranné systémové upratovacie vozíky s kompaktným vybavením na upratovanie malých,stredných i veľkých priestorov. Stierky,škrabky,žiletky,pady, stripy a ostatné pomôcky, ktoré Vám uľahčia Vašu prácu pri umývaní okien. Dávkovacie systémy a neutrálne fľaše určené na profesionálnu chémiu z tvrdeného plastu. Pomôcky na upratovanie - tyče hliníkové,teleskopické,drevené,metly a stierky na podlahu. Systém toolflex - jednoducho poriadok!

 • Upratovanie obchodných priestorov

  Spôsob budovania imidžu vašej firmy Z celkového vzhľadu vašich obchodných priestorov si zákazníci spravia prvý dojem. Navyše, tieto priestory sú výkladom vášho podnikania. Udržiavané priestory zaručujú čistý image. Žiadny zákazník nebude rád kupovať, kde sú špinavé kľučky dverí, prašné police, alebo špinavá podlaha. Z tohto dôvodu by sa vaše obchodné priestory mali pravidelne a dôkladne čistiť.

 • UPRATOVANIE A ČISTENIE BUDOV

  Extra Clean House (ECH) je profesionálna upratovacia firma, ktorá zabezpečuje komplexné pravidelné ako aj jednorázové špeciálne upratovacie a čistiace služby exteriérov a interiérov, letnú a zimnú údržbu.

 • Firemné upratovanie

  Firemné upratovanie

  Ukážková ponuka - kancelárske a obchodné priestory - denné upratovanie - umývanie, vytieranie podlahových plôch na mokro, na vlhko (dlažba, PVC, parkety) - vyprázdňovanie odpadkových nádob, výmena vrecka, vrátane transportu obsahu na určené miesto - utieranie prachu zvonka (z nábytku, políc, stolov, regálov, svietidiel, z doplnkových predmetov - (obrazy, vitríny a podobne) a zo všetkých predmetov bežne prístupných, vodorovné plochy do výšky 1,5 metra - utieranie prachu z počítačovej a inej techniky / na požiadavku klienta / - 1 x týždenne - vysávanie textilných povrchov (koberce, čalúnené stoličky, sedacie súpravy - odstraňovanie pavu...

 • Profesionalita, spoľahlivosť, kvalita Kompletné čistenie a upratovanie bytov, firi

  Profesionalita, spoľahlivosť, kvalita Kompletné čistenie a upratovanie bytov, firi

  Profesionalita, spoľahlivosť, kvalita Kompletné čistenie a upratovanie bytov, firiem Jednorazové a pravidelné upratovanie Upratovanie a čistenie po stavebných úpravách Upratovanie a čistenie po maliarskych prácach Tepovanie technológiou KÄRCHER Gazdinka, pomocnica, opatrovateľka v domácnosti Služby sme rozšírili o maľby stierky interiéru a drobnú údržbu. Novinka! Obdarujte svojich blízkych darčekom 21 storočia ! Zaručujeme Vám, že budete mať úspech !

 • Daňové priznanie, spracovanie účtovníctva, daňovej evidencie, mzdy Upratovanie domácností, Jednoraz

  Daňové priznanie, spracovanie účtovníctva, daňovej evidencie, mzdy Upratovanie domácností, Jednorazové a sezónne upratovanie, kompletné upratanie bytu umývanie okien, leštenie nábytku upratovanie po maľovaní a iných remeselných prácach Upratovanie kancelárskych priestorov škôl, vchodov a ambulancii Upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch Tepovanie, kolaudačné upratovanie, iné práce po vzájomnej dohode Pravidelné upratovanie firiem Remeselné a stavebné práce, Maľby, stierky Sťahovanie a likvidácia starého zariadenia

 • Upratovanie bytov, domov

  - firma ponúka upratovacie služby

 • Veľkoplošné haly- upratovanie

  Priemyselné haly umývame pomocou stroja, ale aj ručne. Medzi práce vykonávané pri upratovaní kancelárií patrí napr.: umytie podlahy, vysypanie smetného koša, utretie prachu...

 • Sťahovanie, doprava a upratovanie v Bratislave a Košiciach

  Sťahovanie-byty, domy, firmy, kancelárie, trezory, klavíre, montáž a demontáž nábytku, doprava. Upratovanie, tepovanie-domacnosti a firmy.

 • Predkolaudačné upratovanie objektov

  Ponúkame Vám predkolaudačné generálne upratovanie novostavieb alebo objektov po rekonštrukcii. Daný objekt kompletne vyčistíme a vyupratujeme na profesionálnej úrovni a zároveň, pokiaľ to bude potrebné naložíme, odvezieme a zlikvidujeme stavebný a iný odpad, prípadne sa môže vykonať preventívna ochranná deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia objektu. Cenovú kalkuláciu Vám vypracujeme samozrejme vopred bezplatne po obhliadke daného objektu.

 • Upratovanie objektov

  Naša firma Vám ponúka pravidelné alebo nepravidelné (jednorázové) upratovanie a udržiavanie čistoty v spoločných priestoroch obytných domov aj so zimnou údržbou (pri pravidelnom upratovaní) pre jednotlivé spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov ako aj pre správcovské spoločnosti zaoberajúce sa správou bytov a nebytových priestorov. Okrem obytných domov ponúkame aj upratovanie a udržiavanie čistoty v administratívnych budovách, nákupných centrách, garážových objektoch atď. Cenovú kalkuláciu Vám vypracujeme bezplatne po obhliadke objektu, nakoľko výsledná cena závisí od harmonogramu a rozsahu upratovacich prác ako aj veľkost...

 • Upratovanie a čistenie

  Poskytujeme pravidelné upratovanie a čistenie : •administratívnych priestorov •obchodných priestorov •priemyselných parkov •výrobných hál •logistických centier a skladov •parkovacie plôch a exteriérov

 • Upratovanie domácností

  Upratovanie domácností zabezpečujeme jednorázovo ale aj pravidelne. Pravidelné upratovanie je najvhodnejšie pre zaneprázdnených ľudí, ktorý nechcú alebo nemajú čas na upratovanie. Vykonáva sa buď týždenne, dvojtýždenne alebo mesačne.

 • Upratovanie bytových domov, spoločných priestorov

  Ponúkame Vám upratovanie Vašich bytoviek, panelákov. Ide o pravidelné upratovanie podľa dohody, väčšinou 2-3krát do týždňa, ovšem podľa požiadaviek vieme aj častejšie. Používame kvalitné čistiace prostriedky a moderné psotupy pri upratovaní, ktoré zabezpečujú kvalitné čistenie.

 • Pravidelné upratovanie

  Každý zákazník má vlastnú predstavu o tom ako často a v akom rozsahu potrebuje využiť naše služby upratovania. My sa to snažíme maximálne akceptovať, prípadne poradiť čo zmeniť resp. prispôsobiť tak, aby bol konečný výsledok čo najlepší a za prijateľnú cenu.

 • Jednorazové upratovanie

  Pri jednorazovom upratovaní sú väčšinou kladené vyššie nároky na potrebný rozsah prác. Ku klasickým upratovaniam tohto typu patrí napr. predvianočné, jarné alebo predveľkonočné upratovanie, čistenie po maliaroch alebo sťahovaní.

 • Upratovanie

  Každá domácnosť je jedinečná a vyžaduje si individuálny prístup, to si veľmi dobre uvedomujeme. Preto si dávame záležať, aby ste boli vždy náším spokojným zákazníkom. Intervaly upratovania si viete zvoliť na mieru : •pravidelne: napr. 1x do týždňa, 2x do mesiaca alebo podľa vašich požiadaviek…. •jednorazovo: po kolaudácii, rekonštrukcii, remeselníkoch, maľovaní, havárii…

 • Upratovanie

  - byty a rodinné domy - obchodné priestory a biznis centrá - priemyselné parky a výrobne haly - solárne elektrárne

 • Upratovanie firiem

  •kancelárske priestory •administratívne priestory •obchodné prevádzky •skladové priestory •výrobné priestory •zabezpečenie hygienického materiálu ?tekuté a penové mydlá ?papierové utierky ?toaletný papier ?osviežovače vzduchu ?dámska hygiena

 • Upratovanie domácnosti

  •umývanie podlahy •vysávanie podlahy / kobercov •umytie WC •umytie kúpeľne vrátane vane či sprchového kúta •umytie umývadla a batérií •umytie kuchynskej linky zvrchu •umytie kuchynskej linky zvonka •utretie prachu z nábytku (stoly, stoličky, komody, skrine, police) •umytie kuchynskej linky zvnútra •umytie dverí a zárubní •umytie vypínačov a kľučiek •umytie okien •tepovanie kobercov a sedačiek

 • Upratovanie administratívnych priestorov

  Pri pravidelnom alebo jednorazovom upratovaní administratívnych priestorov Vám môžeme ponúknuť širokú škálu služieb, na základe Vašich potrieb a požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie individuálnej ponuky.

 • Upratovanie nebytových priestorov

  U nás Vám radi zabezpečíme čistiace služby pre Vaše nebytové priestory. Ponuku prispôsobíme presne podľa Vašich potrieb jednorázovo, prípadne s požadovanou pravidelnosťou. Kontaktujte nás okamžite! Dohodneme sa.

 • Upratovanie bytových priestorov

  Sme hrdí na to, že ku každému z Vás pristupujeme individuálne, preto zoznam ponúkaných služieb je len orientačný. Na základe Vašich požiadaviek sa flexibilne prispôsobíme každému. Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie ponuky. Vyskúšajte si naše pravidelné upratovanie prvý mesiac za polovicu cenníkovej ceny!

 • Priemyselné upratovanie a čistenie

  Naša spoločnosť patrí medzi významných dodávateľov v poskytovaní riešení pre priemyselné čistenie a upratovanie najrôznejších priemyselných odvetví. Či už pre ťažký alebo ľahký priemysel, automobilový priemysel a podobne. Zabezpečujeme priemyselné čistenie budov, výrobných a skladových hál, bežnou aj horolezeckou technikou. Celý rad priemyselných upratovacích služieb, vrátane dôkladného čistenia podláh v priemyselných zónach, odmasťovanie, čistenie tvrdých podláh, výškové komplexné čistenie hál až po vysokotlakové čistenie

 • Upratovanie výrobných priestorov

  Čistota pri výrobnom procese je základ pre výrobu bezchybného a nezávadného výrobku. Uvedomujeme si dôležitosť tohto faktu a preto pristupujeme k čisteniu výrobných priestorov s odbornou starostlivosťou. V prvom kroku posudzujeme typ a kvalitu čistených povrchov, následne spracujeme a pripravíme technologický postup čistenia a aplikujeme v praxi. V prípade zložitých systémov komunikujeme s dodávateľmi podláh, zariadení a technológií v čistených priestoroch tak, aby sme zamedzili poškodeniu príslušenstva a zabezpečili čo najefektívnejšie čistenie povrchov.

 • Upratovanie obchodných priestorov

  Obchodné priestory sú vizitkou celej firmy. Preto pre všetky obchodné prevádzky, predajne, klientské centrá, showroomy, cestovné kancelárie a podobne, ktoré navštevujú vaši zákazníci, ponúkame pravidelné a nepravidelné upratovanie. Upratovacie služby pre obchodné prevádzky poskytujeme na pravidelnej báze, alebo jednorazovo - v prípade potreby.

 • Upratovanie domácností

  Upratovanie v domácnosti nie je vždy jednoduché. Hlavne v dnešnej dobe, keď má človek veľa inej roboty. Prostredie, v ktorom žijete by malo spĺňať vaše nároky. Hľadáte niekoho kto vás odbremení od tejto pravidelnej činnosti? Nie je vám ľúto investovať do profesionálnych služieb? Zabezpečíme kompletné upratanie vašej domácnosti.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Upratovanie obchodných centier 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.