Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Ponuky - Služby

 • Kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov

  Kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov

  Ponukame kompletne rekonštrukcie bytov, rodinych domov, chaty-rekonštrukcie bytovych jadier, tak tiež zhotovenie obkladov a pokladka dlažby, vystavba plotov z DT tvarnic a pletivovych plotov, kompletne montaže sadrokartonov, betonaže zakladov a zakladovych dosiek, vykopove prace, kompletne demolačne prace, pokladka zamkovej dlažby, chodniky parkovacie miesta, maliarske-nateračske prace, odvlhčenie stien domov (zhotovenie drenažky), ponukam zateplenie a fasady domov na komplet s možnostou dodania kompletneho materialu, stavba rodinych domov(hrubej stavby)možnostou aj na kluč, zhotovenie ručnych omietok a strojovych omietok, stierky,odvoz-dovoz materialu a odpadu dodavkou.

 • Upratovacie služby

  Upratovacie služby

  PRAVIDELNE I JEDNORAZOVE UPRATOVANIE..........

 • Čistiace a upratovacie sluzby

  Čistiace a upratovacie sluzby

  ponukame upratovanie domacnosti,bytovych vchodou, rodinnych domou, hotelov, skol, kancelarii a rozne.....Pracujeme aj o vykende a pocas sviatkov v okoli Piestan.

 • Zemné práce

  Zemné práce

  V oblasti zemných a búracich prác má naša firma široké skúsenosti, preto Vám vieme poskytnúť širokú paletu služieb od prípravných prác, cez realizačné práce až po odvoz stavebného odpadu. Podrobnejšie informácie o naších službách a používanej technike nájdete nižšie.

 • Kalibrace

  Zboží od naší společnosti můžete zakoupit buďto zkalibrované, jedná se o placenou službu anebo si měřidlo nechat zkalibrovat u alternativní, ať již akreditované či neakreditované laboratoře. Ceník kalibračních služeb na požádání zašleme. Pokud předpokládáte, že na výrobek budete potřebovat kalibrační protokol, doporučujeme objednat zboží společně se službou kalibrace. Předejdete tak komplikovaným reklamacím za předpokladu, že vaše laboratoř výrobek vyhodnotí jako nevyhovující. Naše kalibrační laboratoř kalibruje jen výrobky k tomu určené či výrobou výslovně doporučené.

 • Záhradnícke, krajinárske a výkopové práce

  Záhradnícke, krajinárske a výkopové práce

  Ponúkame kompletnú starostlivosť o Vašu záhradu, či už ide o revitalizáciu už existujúcej záhrady či návrh a realizácia novej záhrady s následnou údržbou. Medzi naše špecializácie patrí : * tvorba kvetinových/zeleninových záhonov * výsadba rastlín a drevín * zastrihávanie a tvarovanie kríkov * výsadba siatého/kobercového trávnika * stavba chodníkov, múrov, schodísk či skaliek * výkopové a terénne práce s bagrom * tvorba okrasných/kúpacích jazierok, fontán, vodopádov a vodných stien * kompletné zavlažovanie a osvetlenie záhrad * japonské záhrady * permakultúrne, zenové a prvky Obhliadka Vašeho pozemku je navyše ZDARMA...

 • Elektroinštalácie

  B-ELEKTRO dodáva komplexné riešenia bezpečného a efektívneho využívania elektrickej energie v spolupráci s renomovanými dodávateľmi elektrotechnického materiálu a riadiacich systémov

 • Poradenské služby

  Cralif, s.r.o. okrem služieb spojených so školeniami obslužného personálu resp. žeriavnikov poskytuje odborné poradenské služby v žeriavovej technike. Ide hlavne o problematiku v žeriavovej technike týkajúcu sa nezvyčajných poruchových stavov starších žeriavov a žeriavových dráh od rôznych výrobcov. Vychádzame hlavne z niekoľko „desať-ročných“ skúseností našich pracovníkov. Analyzujeme problémy našich zákazníkov a navrhujeme potrebné opatrenia.

 • Voda, kúrenie, plyn

  Ponúkame vodoinštalatérske, kurenarske a plynárenské prace, zamočníctvo.

 • Úprava terénu

  - úprava terénu

 • Demolácie prízemných objektov

  - demolácie prízemných objektov

 • Búranie betónových a železobetónových plôch

  - búranie betónových a železobetónových plôch

 • Odvoz stavebného materiálu

  - odvoz stavebného materiálu

 • Plasbetonové podlahy

  Plasbetonové podlahy

  Je to zmes epoxidových živic s kremičitým pieskom, ktorý sa nanáša na vopred napenetrovaný betonový podklad. Používa sa sa tam, kde sa kladie na podlahu extrémne vysoká záťaž.Využiva sa tiež na opravu výtlkou v betone.Na finalnu úpravu sa používaju epoxidove podlahy.

 • Antistatické podlahy

  Antistatické podlahy

  Sú to epoxidové podlhy s hladkým povrchom.Sú elektrostatický vodivéso svodovým odporom 104-106 OHM.Na rovný povrch sa pokladá vrstva schopná odvádzať elektrostatický náboj z plochy.Aplikuje sa v hrúbke 2-4 mm.Farbivá obsahujú veľké množstvo uhlikových vlákien, ktoré majú dostatočnú vodivosťk tomu, aby splnili požiadavký na ochranu proti explozii.Uplatňuju sa predovšetkým na operačných sálach,elektrotechnickom priemysle,skladoch výbušnými látkami a pod.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  581  Ďalšia


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Služby ponuky | Požiadavka.sk 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.