Stravný systém - CT Food

Contal Timetec Food je moderný systém založený na báze bezkontaktných identifikačných kariet. Rieši problematiku evidencie výdaja stravy, registruje všetky objednávky a výdaje jedál. Bol vyvinutý pre platformu Windows.

Contal Stravovanie je aplikáciou typu klient/server využívajúcou databázu MS SQL. Ponúka jednoduchú zálohu/obnovu databáz, pripojenie neobmedzeného počtu klientov a zariadení. Pre správcu systému je k dispozícii automatická aktualizácia klientov zo servera, ktorá uľahčuje prácu pri prechode systému na novú verziu. Operátor systému pracuje v užívateľsky príjemnom prostredí GUI (Graphic User Interface).

Hardvérová štruktúra je obdobná ako v dochádzkovom systéme. Stravovací systém rozpoznáva tri základne typy snímačov kariet. Snímač pre objednávanie jedla, snímač pre vyžiadanie stravy a snímač na výdaj stravy. Prepojenie dochádzkového a stravovacieho systému umožňuje objednávanie stravy aj na snímačoch pre dochádzkový systém. Ako alternatívu k objednávkovému snímaču možno použiť dotykový terminál alebo webového klienta. Tieto riešenia umožňujú stravníkovi okrem objednávania jedál aj prístup do burzy jedál a prezeranie stravných uzávierok.

Systém Contal Stravovanie umožňuje konfigurovať jedálne, spôsob správania sa objednávacích a výdajových snímačov, časy pre objednávanie a vydávanie jedál a podobne. Stravník môže ľubovoľne v definovanom časovom intervale jedlo objednať, zmeniť alebo zrušiť objednávku. Operátor systému môže kedykoľvek vykonať uzávierku, alebo manuálne doplnenie, prípadne opravu objednávok jednotlivých jedál.

Systém umožňuje nastavenie času automatického uzatvárania objednávania jednotlivo pre dané typy jedál a následne odoslanie uzávierky na preddefinované e-mailové adresy.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

  • Čítačka stravných lístkov

    Čítačka stravných lístkov je zariadenie, ktoré v sebe združuje počítací stroj tiketov, lístkov alebo bankoviek a rýchly snímač čiarového kódu. Toto zariadenie slúži na rýchle načítanie čiarového kódu umiestneného na jednotlivých stravných lístkoch rôznych stravenkových spoločností ( v praxi sa používa pre načítanie stravných lístkov spoločností Le Cheque Déjeuner , Edenred , Sodexo , DOXX , Vaša Slovensko ). Po načítaní dávky stravných lístkov sa v aplikačnom software vyhodnotí čiarové kódy do tzv kontrolnej súpisky . Tá obsahuje súčty načítaných stravných lístkov v jednotlivých nominálnych hodnotách zotriedených po jednot...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Stravný systém - CT Food 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.