Návštevný systém - CT Visitor

Contal Timetec Visitor je komplexný a moderný systém pre evidenciu a monitorovanie pohybu návštev. Jeho veľkou výhodou je schopnosť integrácie s dochádzkovým a stravovacím systémom Contal. Návštevník má napríklad možnosť vyzdvihnúť si na pridelenú kartu obed v jedálni.

Softvérové vybavenie je rovnaké ako pre dochádzkový, tak aj pre stravný systém. Contal Timetec Visitor je aplikácia typu klient/server využívajúcu databázu MS SQL s užívateľsky príjemným prostredím GUI.

Návštevný systém podporuje registráciu neobmedzeného počtu návštevníkov. Je možné nastaviť údaje, ktoré treba zaznamenávať o konkrétnom návštevníkovi. Charakter týchto informácií závisí od typu návštevníkov, či je to osobná návšteva alebo napríklad dodávka materiálu na nákladnej vrátnici.

Systém registruje všetky príchody a odchody návštev v podniku. Spolu s časom príchodu možno registrovať aj dôvod návštevy. Systém umožňuje evidenciu návštev rôznymi spôsobmi. Návštevník môže mať pridelenú trvalú kartu a registrovať sa pri príchode a odchode dochádzkovým prerušením. Prípadne môže mať pridelenú dočasnú kartu, ktorú pri odchode z podniku vráti. Pri dočasnej karte sa dá v systéme nastaviť potvrdzovanie odchodu z podniku operátorom na vrátnici. Ďalšou možnosťou ako evidovať návštevy je použitie OCR klávesnice pre snímanie identifikačných dokladov. Zosnímaním pasu alebo občianskeho preukazu sa údaje o návštevníkovi automaticky vložia do návštevného systému. Následne je možné návštevníkovi prideliť trvalú kartu, dočasnú kartu alebo manuálne zadať v systéme príchod a odchod. Program umožňuje aj tlač návštevných lístkov.

Operátor systému má možnosť prehľadne sledovať pohyb návštevníkov v podniku v zvolenom období. Pre operátorov sa dajú definovať práva podľa prístupu k jednotlivým objektom. Systém ponúka možnosť nastaviť autorizáciu operátora pri prihlásení do návštevného systému. Potom je možné sledovať, ktorý operátor bol prihlásený pri evidovaní návštev.

Údaje zobrazované v tlačových prehľadoch sa dajú meniť na základe požiadaviek. Systém ponúka možnosť zobraziť požadované údaje z profilu návštevníka, napríklad meno návštevníka, bydlisko, firmu, ŠPZ auta a ostatné potrebné údaje. Taktiež je možné zobraziť dôvod návštevy, čas príchodu a odchodu, prípadne aj meno operátora, ktorý bol prítomný pri evidovaní návštevy. Pre konkrétnych návštevníkov sa dá vytvoriť tlačový prehľad jeho návštev v zadanom období.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

  • Návštevný systém LuxDoor

    Návštevný systém LuxDoor

    Návštevný systém LuxDoor je určený na evidenciu príchodov a odchodov návštev ľubovoľnej spoločnosti, štátneho úradu alebo akéhokoľvek objektu. Záznam o identite osôb (meno, priezvisko, dátum narodenia, národnosť..) a údaje o osobnom doklade (číslo, dátum vydanie, expirácie, krajina kde bol vydaný...) je generovaný na čítačkách osobných dokladov. Princíp získania informácií je založený na zosnímaní údajov z občianskeho preukazu alebo pasu technológiou OCR (optické rozpoznávanie znakov). Proces registrácie osoby je rýchly a bez zbytočných chýb ako pri ručnom zápise údajov. Systém je prepojiteľný s dochádzkovým systémom Visitor a syst...

  • Návštevný systém

    Automatické snímanie a evidencia návštev na vrátniciach a vstupoch do objektoch. Registrácia prostredníctvom optického snímania a evidencia prostredníctvom software. Možnosť prepojenia s prístupovým systémom v objekte. Možnosť exportov do rôznych formátov a systémov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Návštevný systém - CT Visitor 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.