Pletivo

Predám pletivo oko5/5 zelené polastovane.Vyska 180 celková dĺžka 200m balené po 25m.Predam len po kusoch to znamená po 25 metroch.1bm = 4 eur.odber ihneď.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Pletivo - rôzne druhy lacno

  Pletivo - rôzne druhy lacno

  Predám lacno vysokokvalitné pletivo, rôzne druhy na rôzne použitie. Neváhajte a požiadajte si o cenovú ponuku Doprava ZDARMA.

 • Pletivo na ochranu stromkov

  Tento výrobok je určený na ochranu ovocných, okrasných a lesných drevín pred hrýzavou zverou, ale aj pred možným poškodením pri úprave terénu, napr. kosením, hrabaním a pod. Vyznačuje sa jednoduchou montážou, dostatočnou pevnostou a trvanlivosťou. Je ľahko rozoberateľný a použiteľný viackrát. Materiál: Výrobok je vyrobený z oceľových, pozinkovaných drôtov o priemere 1,8 mm, s obchodným nánosom zinku. Drôty sú zvárané do siete s okom 50 x 30 mm (A). Doporučené rozmery siete sú: V-výška 1200 mm a L- rozvinutá dĺžka 1120 mm. Stočením tejto siete sa vytvorí valec o priemere cca 320 mm. Rozmery (V, L) je možné meniť po dohode s výrobc...

 • Pletivo zo 4uhlovými okami

  Drôtené pletivá so 4-uholníkovými okami sa dodávajú v dvoch typoch: - drôtené pletivo bez napínacieho drôtu, - drôtené pletivo s napínacím drôtom. Rozmery jednotlivých typov pletiva a ich váhy podľa veľkosti ôk a použitého drôtu nájdete v tabuľke. Iné dĺžky a šírky ple­tiva, resp. priemer drôtu, treba dohodnúť s výrobcom. Materiál: Pletivo sa vyrába z oceľového drôtu (STN 426426, resp. DIN 177). Povrchová úprava: Pletivo sa dodáva s nasledovnými povrchovými úpravami drô­tu: a) pozinkovaný drôt s obchodným nánosom zinku = min. 70 g/m2, s hrubým nánosom zinku = min. 200 g/m2 a viac, podľa priemeru drôtu (STN 426406, resp....

 • Predaj - MORAVAN - pletivo pozinkované

  Predaj - MORAVAN - pletivo pozinkované

  Pozinkovaný oceľový drôt zaručuje dlhšiu štandardnú životnosť za nízku cenu. Výhodou kompaktných balení je lepšia manipulácia a úspora 70% prepravných nákladov (na predstavu: na 1 kamión sa v kompaktných baleniach naloží okolo 20 tisíc m2 a v klasických baleniach sa naloží okolo 8 tisíc m2, priemer kompaktného balenia je 25 cm a priemer klasického balenia je 50 cm). Nezanedbateľná je tiež úspora vzniknutá z menších nárokov na skladovaciu plochu.

 • Predaj - BUCHLOVAN - pletivo pozinkované(PVC)

  Predaj - BUCHLOVAN - pletivo pozinkované(PVC)

  Trvanlivé a bezpečné oplotenie - Výrobok sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou proti korózii a estetickým vzhľadom. Jeho povrchová úprava, ktorá je prevedená nanášaním plastu na báze PVC na pozinkovaný oceľový drôt zaručuje dlholetú životnosť za prijateľnú cenu. Výhodou kompaktných balení je lepšia manipulácia a úspora 70% prepravných nákladov (na predstavu: na 1 kamión sa v kompaktných baleniach naloží okolo 27 tisíc m2 a v klasických baleniach sa naloží okolo 8 tisíc m2, priemer kompaktného balenia je 25 cm a priemer klasického balenia je 50 cm). Nezanedbateľná je tiež úspora vzniknutá z menších nárokov na skladovaciu plochu.

 • Oborové pletivo (ohradové, zvernicové pletivo)

  Oborové pletivo vyrábame na objednávku z hrubo pozinkovaného drôtu s priemerom ? 4,0 mm. Pozinkovaný oceľový drôt zaručuje dlhšiu štandardnú životnosť obory za nízku cenu. Rozmery štvorhranného oka môžu byť 100×100 mm alebo 125×125 mm. Pletivo s okom 140×140 mm už viac neplní svoj účel. Hoci ušetríte, také pletivo nestojí za nič. Oboru vyrábame vo výškach 1000 / 1500 / 1800 / 2000 / 2200 až do 3000 mm. Iné rozmery po dohode. Oborové pletivo sa balí na palety do kompaktných rolí bez napínacieho drôtu. Používa sa v poľnohospodárstve, v chovateľstve, v sadovníctve, v lesníctve…

 • Uzlové pletivo

  Uzlové pletivo sa používa na oplotenie dialnic, chovateľských obôr, lesných a farmárskych objektov alebo aj ako dočasné oplotenia stavieb. Pletivo sa štandartne vyrába z pozinkovaného drôtu o priemere 2,0 / 2,8mm. Dĺžka rolky je 50m.

 • Drôtené pletivo, poplastované pletivo na plot

  Klasické štvorhranné pletivo na plot určené na oplotenie rodinných domov a pozemkov. Sme priamo výrobca tohto pletiva a preto si zakladáme na kvalite našich výrobkov. Životnosť a pevnosť pletiva je priamo úmerná priemerom drôtu a velkosťou oka. Preto vám odporúčame typ pletiva s čo najväčším priemerom drôtu a s okom max. 53mm. Úprava PVC predlžuje jeho životnosť o minimálne 20 rokov oproti pozinkovaným pletivám!

 • Predám pozinkované pletivo, stĺpiky, podhrabovky, brány, panelové oplotenie

  Predám pozinkované pletivo, stĺpiky, podhrabovky, brány, panelové oplotenie

  Predám zvárané pletivá , 4-hr pletivá , ostnaté a žiletkový drôty , drôty , stĺpiky pozinkované a poplastované , napínaky,betónové stĺpiky,podhrabové dosky, brány a bránky , bránové stĺpiky , uzlové pletivo, zvárané pletivá na zver , panelové oplotenie , príslušenstvo na plot, príchytky, čiapočky, vodiace spinky, U profil na podhrabové dosky , zemné skrutky , realizujem aj stavbu plotu okolo domov a podnikov . Pýtajte si cenovú ponuku .

 • Predám pozinkované pletivo, stĺpiky, podhrabovky, brány

  Predám pozinkované pletivo, stĺpiky, podhrabovky, brány

  Predám zvárané pletivá, 4-hr pletivá, ostnaté a žiletkový drôty, drôty, stĺpiky pozinkované a poplastované, napínaky, betónové stĺpiky, podhrabové dosky, brány a bránky, bránové stĺpiky, uzlové pletivo, zvárané pletivá na zver, panelové oplotenie, príslušenstvo na plot, príchytky, čiapočky, vodiace spinky, U profil na podhrabové dosky, zemné skrutky, realizujem aj stavbu plotu okolo domov a podnikov . Pýtajte si cenovú ponuku .

 • Predaj - Pletivo AGRISALD

  Predaj - Pletivo AGRISALD

  Silne zvarené body spolu s precíznym usporiadaním ok zaisťuje jedinečné prevedenie a kvalitu za konkurencieschopnú cenu.

 • Predaj - Pletivo ARCOPLAX

  Predaj - Pletivo ARCOPLAX

  Vyššia pevnosť vertikálnych drôtov umožňuje jednoduchšie odvíjanie a umožňuje rovnomerné napínanie plotu zabraňujúce deformácii ok. ARCOPLAX je ideálne oplotenie pre domáce záhradné účely.

 • Predaj - Pletivo TREPLAX

  Predaj - Pletivo TREPLAX

  Šesťhranné pletivo môže mať mnoho rôznych použití vďaka jeho flexibilite, čo sa týka možností voľby veľkosti ok a výšky.

 • Predaj - Pletivo TREFORT

  Predaj - Pletivo TREFORT

  Šesťhranné pletivo TREFORT môže mať mnoho rôznych použití vďaka jeho flexibilite, čo sa týka možností voľby veľkosti ok a výšky.

 • Predaj - Pletivo NOVAPLAX

  Predaj - Pletivo NOVAPLAX

  Vyššia pevnosť vertikálnych drôtov umožňuje jednoduchšie odvíjanie a umožňuje rovnomerné napínanie plotu zabraňujúce deformácii ok. NOVAPLAX je náhradný plot pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú atraktívne pletivo za dobrú cenu.

 • Predaj - Pletivo EVERPLAX

  Predaj - Pletivo EVERPLAX

  Vyššia pevnosť vertikálnych drôtov umožňuje jednoduchšie odvíjanie a umožňuje rovnomerné napínanie plotu zabraňujúce deformácii ok. EVERPLAX je zosilnený trojitým pevným okrajom na vrchnej časti a silnejším spodným okrajom (drôt 3,0 mm), čé zaisťuje dokonalú rovnováhu oplotenia.

 • Predaj - Lesnícke uzlové pletivo

  Predaj - Lesnícke uzlové pletivo

  Vyznačuje se zmenšujúcimi sa okami smero dolu čím znemožňuje prechod medzi oplotením vysokej i drobnej zveri. Jeho výhodou je pružnosť, ktorá umožňuje kopírovať terén. Ohradu z tohoto pletiva je možné premiestniť bez následného poškodenia. Nezanedbateľná je i jeho nízka cena. Je dostupné v rôznych výškach a preto je ideálnym riešením pro mnoho rôznych použití oplotenia.

 • Predaj - Pletivo

  Predaj - Pletivo

  Ponúkame: - pletivo pozinkované(PVC) - štandardné oplotenie - lesnícke uzlové pletivo - náhradné oplotenie - bezpečnostné oplotenie - viacúčelové drôtené pletivo - univerzálne trvanlivé pletivo - ozdobné pletivo - predpozinkované zvarované drôtené pletivo

 • Predaj - Pletivo DECOPLAX

  Predaj - Pletivo DECOPLAX

  Vyššia pevnosť vertikálnych drôtov umožňuje jednoduchšie odvíjanie a umožňuje rovnomerné napínanie plotu zabraňujúce deformácii ok. Osemhranné oká dávajú plotu atraktívny vzhľad, čo má za následok zvýšenie originality v použití oplotenia záhrad.

 • Predaj - Pletivo STILPLAX

  Predaj - Pletivo STILPLAX

  STILPLAX je najsilnejším a najbezpečnejším pletivom. Silnejší priemer drôtu kombinovaný s okami 50,8 x 50,8 a trojitým pevným okrajom na vrchnej a spodnej časti zaisťuje veľmi dobrú stabilitu plotu. Je dodávaný na objednávku. (* bez horných ostňov)

 • Predaj - Pletivo OVERPLAX

  Predaj - Pletivo OVERPLAX

  OVERPLAX má mnohostranné využitie. Silnejší priemer drôtov kombinovaný s okami 50 x 50 mm a trojitým pevným okrajom na hornej a dolnej časti pletiva zaisťuje veľmi dobrú stabilitu plotu. Jedná sa o lacnejšiu verziu STILPLAXu. (* bez horných ostňov)

 • Predaj - Pletivo MASTERPLAX

  Predaj - Pletivo MASTERPLAX

  Vysoká pevnosť vertikálnych drôtov kombinovaná s hustými horizontálnymi drôtmi zaisťuje ideálnu kombináciu ohybnosti, stability a pevnosti.

 • Poplastované pletivo

  Poplastované pletivo se vyznačuje mimořádnou odolností proti korozi a estetickým vzhledem. Povrchová úprava poplastovaného pletiva, která je prováděna nanášením plastu na bázi PVC na pozinkovaný ocelový drát zaručuje dlouholetou životnost za přijatelnou cenu.

 • Pletivo ALU GREEN

  Největšímu světovému výrobci drátů firmě Bekaert se při snaze o zajištění odolnosti proti korozi (narozdíl od úpravy pozinkováním) podařilo vyvinout novou slitinu zinku a hliníku, která je nanášena na ocelové dráty se speciální barevnou ochrannou vrstvou. Ta je charakteristická jedinečnou kombinací tvárnosti a výbornou odolností proti korozi.

 • Pletivo PVC s drátem

  Poplastované pletivo se zapleteným napínacím drátem Napínací dráty jsou zapletené nahoře a dole. Středový drát nelze technologicky vplétat, je pouze na zákazníkovi, zda si ho dokoupí a použije. Doporučujeme jej použít pro ploty od výšky 125 cm. Je nutné pro vyšší stabilitu, proti nadměrnému pohybu pletiva. •pletivo je vyrobeno z pozinkovaného drátu potaženého PVC •barva zelená •balení v kompaktních nebo klasických rolích á 25 m •použití: v zemědělství, sadařství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení sportovišť, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků •pouze na objednávku, doba dodání do 3 týdnů ...

 • Pletivo pozinkované - standartní oplocení

  •standartně je pletivo vyrobeno z pozinkovaného drátu 2.2 mm (na objednávku 2.0 mm) •standartní rozměr čtyřhranného oka je 50 x 50 mm (na objednávku 60 mm) •balení v kompaktních rolích bez napínacího drátu, nebo klasických rolích bez napínacího drátu nebo se zapleteným nap.drátem (3.1 mm) á 25 m

 • Sportovní pletivo

  •provedení sportovní pletivo: pozinkovaný drát a pozinkovaný drát poplastovaný •lze vyrobit pouze bez zapletených napínacích drátů •průměr drátu pletiva 2,2mm včetně poplastování 2,8 mm •oka 40x40 mm •výška pletiva 1,5 m a 2 m •Použití pro ploty: hřiště, tenisové kurty, sportovní areály, objekty se zvýšenou ochranou

 • Pletivo PILONET MIDDLE

  - výška 60cm PVC zelené

 • Klasické 4-hranné extrudované (bužírkové) pletivo

  Charakteristika EXTRUDEXU: - povrchová úprava: Extrudovaná pozinkovaná oceľ, - farebné prevedenie: zelené - priemer drôtu: 2,4 mm - veľkosť oka: 50 mm - dĺžka rolky: 25 m - súčasťou dodávky je aj napínací drôt ? 3,7 mm v celkovej dĺžke cca 82 bm.

 • Pozinkované ohradové pletivo

  Ponúkame pozinkované pletivá vo výškach: 1,0 m; 1,25 m; 1,5 m; 1,6 m; 1,8 m; 2,0 m

 • Rebierkové pletivo a diely

  Rebierkové pletivo a diely

  Popis Rebierkovú tkaninu tvoria krepované drôty, ktoré správnym pretkávaním vytvoria pevnú tkaninu s veľkou škálou použitia. Oká tkaniny sú zväčša pravouhlé a štvorcové. Vyrábajú sa z drôtov pozinkovaných (Zn) alebo z drôtov bez povrchovej úpravy. Tkanina je dodávaná voľne v tabuliach alebo v plotových dieloch. Použitie týchto tkanín je možné ako plotové výplne, balkónové zábrany, kryty točivých strojov, deliace steny, výťahové šachty, dekorácie. Pod dohode môže byť vyrobený aj rozmer tkaniny podľa požiadavky odberateľa. Plotové diely Plotové diely sú vyplnené rebierkovou tkaninou. Rám je natretý základnou farbou, prieme...

 • Uzlové pletivo

  Uzlové pletivo

  Uzlové pletivo je jedným z najpoužívanejších druhov pletív. Pre svoju charakteristickú skladbu oka (oká sa zväčšujú smerom dohora) slúži ako zábrana pre malú aj vysokú zver. Vyznačuje sa ľahkou skladovateľnosťou a montážou. Spoľahlivo kopíruje terén a preto je jeho použitie vhodné aj v horských terénoch. Používa sa hlavne na oplotenie lesných porastov a škôlok, pasienkov, poľnohospodárskych, lesných a poľovníckych objektov. Pre svoje výhody sa používa aj pri oplotení diaľnic. Parameter Uzlové pletivo sa štandardne vyrába z pozinkovaných drôtov priemeru 2,0 / 2,8 mm, na objednávku je možno pletivo vyrobiť aj s priemerom drôtu 2,2 /...

 • Oborové pletivo

  Oborové pletivo

  Popis Oborové pletivá sú ohradové pletivá. Vyrábajú sa z oceľového pozinkovaného resp. pozinkovaného a následne poplastovaného drôtu. Pletivo svojimi vlastnosťami spĺňa všetky požiadavky kladené na možnosť použitia, životnosť a estetiku. Štandardné balenie je 5 - 20 m v rolke Použitie Použitie týchto pletív, vzhľadom na ich vlastnosť dobrého kopírovania terénu, je v poľnohospodárstve, lesníctve, na voliéry pre zvieratá alebo oborových zábran do lesov a pasienkov.

 • Muldy - otvorené, klapkové, deklované, pletivové

  Muldy - otvorené, klapkové, deklované, pletivové

  Otvorené a klapkové Sú to otvorené kontajnery v asymetrickom prevedení. Klapková mulda je vybavené na výstupnej strane odklopnou klapkou, ktorá umožňuje ľahké nakladanie materiálov. Muldy sú vybavené sieťovými háčikmi a jedným, resp. dvomi kypovacími hákmi. Deklované Sú to ľahké stavebné zakrytované kontajnery na skladovanie a prepravu ľahších materiálov. Vyrábajú sa v prevedení symetrické-SM, ktoré majú dekel z tenkého oceľového plechu a otváranie deklov je za pomoci torzných pružín. Dekel deklovanej normmuldy – DNM je zhotovený z hliníkového plechu a je rolovateľný. Pletivové Je vhodná na skladovanie a tr...

 • Palety - ohradová, pletivová

  Palety - ohradová, pletivová

  Ohradová: Je to celokovová ohradová plechová paleta na skladovanie a transport rôznych druhov materiálov. Steny a dno sú z 3 mm plechu a sú zosilnené trapézom, čo zvyšuje hodnotu jej nosností. Je stohovateľná a dodáva sa v dvoch rozmerových vyhotoveniach. Pletivová: Je to kovová ohradová paleta na skladovanie a transport rôznych druhov materiálov. Steny a dno sú z pletiva s okom 50 x 50 x 3,15 mm. Dno je kombináciou drevených dosiek a kovových profilov. Je stohovateľná a dodáva sa v rôznych rozmerových a typových vyhotoveniach.

 • Pletivo BASTILLE

  Pletivo BASTILLE

  Robustní svařované pletivo BASTILLE® je speciálně vyvinuté oplocení průmyslových objektů. Hustá obdélníková oka a trny v horním okraji pletiva zaručují obrannou i ochrannou funkci pletiva. Zdvojené horizontální dráty, rozmístěné v pravidelných intervalech, zlepšují tuhost plochy plotu a ve spojení se sloupky UNIVERS® vytváří velmi odolné a kvalitní oplocení. Úroveň bezpečnosti lze ještě zvýšit montáží ostnatého drátu, žiletkového drátu či žiletkové pásky TIGRE®. Zvlnění vodorovných drátů dává oplocení BASTILLE® i velice elegantní vzhled. Bezpečnost těsně pletená oka znemožňují přelezení hroty v horní části...

 • Pletivo AXIAL

  Pletivo AXIAL

  Originálnost oplocení spočívá ve svařovaných okách zmenšujících se od středu k okrajům. Pletivo AXIAL® je vhodné zejména pro domy, chaty, farmy, zahrady, hřiště parky atd. Od nejmenší výšky slouží AXIAL® jako opora pro husté a popínavé rostliny, vhodné je do živých plotů. Zpestřuje zahrady, vymezuje cestičky a stromořadí. Střídmost a elegance tohoto pletiva umožňuje harmonické začlenění nového oplocení do jákehokoliv prostředí. AXIAL® je svařované pozinkované pletivo, pokryté vrstvou vysoce přilnavého plastu. Horizontální zvlnění urychluje odtok dešťové vody z drátů pletiva na zem. Povrchová úprava zabezpečuje vysokou...

 • Pletivo VERCORS

  Pletivo VERCORS

  Pletivo VERCORS® je masivní pletivo z vlnitého drátu vhodné na ochranné oplocení. Nahoru čnějící volné dráty ztěžují jeho překonání. Nepůsobí však rušivě ani pri použití v městské zástavbě. Účinně chrání průmyslové oblasti, továrny, letiště, sklady, elektrárny atd., ale i rodinné domy. Pevnost: oplocení se zvlněnou strukturou drátů (zamezuje pohybu oka) 3 vodorovné dráty v horní části zamezují rozpletení, pro větší pevnost jsou ještě proplétány okem křížící drát se ve spodní části otáčí a vrací zpět 55 mm vysoké ochranné trny v horní části oplocení zvyšují bezpečnost oplocení.

 • Pletivo ARMOR

  Pletivo ARMOR

  Lehké pletivo z vlnitého drátu určeno převážně k ozdobným účelům. Vyznačuje se obdélníkovými oky s dekorativním obloukovým zakončením. ARMOR® vynikne na každé zahrádce, zahradě či u květinových záhonů. Pomáhá ke zkrášlení našeho životního prostředí. Ozdobné pletivo poskytuje ochranu zahrad a záhonů ARMOR® je vyráběn z plastového vlněného drátu, který chrání a přitom krášlí záhony a zahrady. ARMOR® může být upevněn I na nízké zídky. Estetika dekorativní obloučky, výběr ze dvou barev (zelená a bílá).

 • Pletivo FLUIDEX

  Pletivo FLUIDEX

  Toto tradiční čtyřhranné pletivo je ekonomickým, odolným a efektivním řešení pro vymezení prostorů zahrad, parků a ochrany průmyslových oblastí, skladů, sportovních zařízení, citlivých oblastí atd. Široká škála různé průměry drátů a výšky barvy: zelená a bílá (FLUIDEX® 524). Přizpůsobivý nerovnému terénu pružnost a ohebnost jednoduše pleteného pletiva několik různých možností použití se sloupkem UNIVERS (na základovou desku, podezdívku atd.) jednoduché spojení dvou rolí speciální metodou “rozpletení” zajištění nepřerušovaných ok. Bezpečnost ochranné trny v horní části, možnost použití bavoletů na slo...

 • Pletivo EXTRUDER

  Pletivo EXTRUDER

  Pletivo EXTRUDER je klasické 4-hranné extrudované (bužírkové) pletivo. Velmi dobře se přizpůsobí jakémukoliv terénu a ani výrazné změny sklonu terénu nevyžadují odskoky. Je vhodný pro oplocení pozemků, zahrad, parků, průmyslových prostor, skladů, sportovních zařízení atd. Poměr ceny a kvality při použití pletiva EXTRUDER se sloupkem STANDARD plus získáme kvalitní a přitom ekonomický plot. Přizpůsobivost všem typům terénu pružné a ohybné pletivo. Jednoduché rozvinutí role po 25m. Bezpečnost ochranné hroty v horní části oplocení. Povrchová úprava PVC na pozinkovaném ocelovém drátu (tzv. bužírka) zaručuje odolnost ...

 • Restylen armovací pletivo pod omítku

  Restylen armovací pletivo pod omítku

  Použití: - bezkontaktní izolační systém KLIMA E - výztužný komponent povrchové vrstvy - armování omítek na všechny běžné podklady stavebních konstrukcí (zdivo, beton, dřevo, kámen, expandovaný plast, heraklit, atď) - sanace poškozených omítek a zdí - rekonstrukce, renovace a modernizace staveb - zhotovování fasádních profilů (atik, bosáží, šambrán a pod.) Výhody: - malá hmotnost - možnost používání vápenných omítek v izolačních systémech - zvýšení termo a hydroizolace povrchů - snížení spotřeby malty až o 50% - jednoduchá manipulace a uchycení - vyrovnávaní nerovných povrchů - zvýšená mechanická pevnost ...

 • Predám podhrabové dosky a pletivo Zn a PVC

  Predám podhrabové dosky a pletivo Zn a PVC

  ponúkam na predaj betonové podhrabové dosky v rozmere 249 x 25 a o hrúbke až 5,5 cm a pletivo Zn a PVC vo všetkých vyškach, drôty, napináky, žiarovo zinkované úchyty k podhrabovým doskám, atď

 • Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Vyrábame plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované a zinkované +PVC vo všetkých výškach .Pletivo Zn a PVC oko 5mm a 6mm vo všetkých výškach,drôty,napináky a komponenty k oploteniu. Podhrabové dosky hrúbka 5,5cm, rozmer 249x25x5,5cm váha 60kg.Žiarovo zinkované držiaky k podhrabovým doskám.Pri odbere kompletného oplotenia dovoz ZDARMA!!!

 • Rebierkové pletivo

  Rebierkové pletivo

  Pletivo do plotových rámov, výroba prepravných paliet, regálov, kovového nábytku, schodiskových zábradlí, dekorácie, kryty, interiéry, deliace steny, skladové prvky, skladové palety, klietky pre chov kožušinových zvierat, plotové rámy v rôznych rozmeroch, triedenie materiálov s nízkou hmotnosťou. Rebierkové pletivo vyrábané na objednávku, podľa prianí zákazníka. Materiál 11 300, 11 320, 11 343, 11 373 a pozinkovaný drôt, antikorový drôt Rozmery sita Podľa požiadaviek zákazníka, max. 2000 x 5000 mm. Výrobné možnosti Kombinácia rôznych priemerov drôtov.

 • Zajačie pletivo

  Zajačie pletivo

  Použitie Klasické štandardné oplocovacie pletivo, ktoré patri na našom území k tým najpoužívanejším. Využíva sa najmä na oplotenie klietok a voliér, pre chovnú zver (nazýva sa tiež chovateľské pletivo) prípadne vtáctvo, na ohrady pre hydinu. Široké uplatnenie nachádza tiež v poľnohospodárstve pri ochrane stromov a sadeníc, v záhradníctve ako ochrana pred krtincami pod trávnaté koberce, či v kvetinárstve. Jeho využitie je možné i pri zatepľovaní budov v stavebníctve. Materiál pozinkovaný drôt, prípadne pozinkovaný drôt následne poplastovaný (farba tmavozelená - RAL 6005) Veľkosť oka 13 mm,16 mm, 20 mm, 25 mm (viď tabuľku)

 • Pletivové ploty

  Pletivové ploty

  - Pletivo zvárané 100x50x2,5 - 1000 - Pletivo zvárané 100x50x2,5 - 1000 cena za 1/bm - Pletivo zvárané 100x50x2,5 - 1200 cena za 1/bm - Pletivo zvárané 100x50x2,5 - 1800 - EKOplast - ZnPVC 1800 - Pletivo zvárané 100x50x2,5 - 2000 - EKOplast - ZnPVC 2000 - Stĺpik Galaxia Zn+PVC-1500 Y1/08-1500 - Stĺpik Galaxia Zn+PVC-2000 Y1/08

 • Predaj - Pletivo Arizona

  Predaj - Pletivo Arizona

  Oplotenie veľkých priestranstiev Šírka očka: 15 cm Postupnosť očiek: v spodnej časti husté očká sa progresívne zväčšujú smerom k hornej časti (viď obrázok nižšie - Okatosti (v palcoch) jednotlivých výšok ARIZONY) Balenie: 50 m rolky

 • Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované,PVC,pletivo a podhrabové dosky

  Vyrábame plotové stĺpiky v základnom nátere,zinkované a zinkované +PVC vo všetkých výškach .Pletivo Zn a PVC oko 5mm a 6mm vo všetkých výškach,drôty,napináky a komponenty k oploteniu.Podhrabové dosky hrúbka 5,5cm ,rozmer 249x25x5,5cm váha 60kg.Žiarovo zinkované držiaky k podhrabovým doskám.Pri odbere kompletného oplotenia dovoz ZDARMA!!!

 • TTX - klasické šesťhranné chovateľské pletivo, bezpečné aj dekoratívne

  TTX - klasické šesťhranné chovateľské pletivo, bezpečné aj dekoratívne

  TTX je ideálne riešenie na uzatvorenie králikární, kurníkov, voliér v chovateľstve. V lesníctve je kvôli ľahkosti a schopnosti tvarovania vhodné na ochranu sadeníc, stromčekov v lesných škôlkach, či pri výsadbe mladých porastov. V stavebníctve sa využíva ako nosič omietky pri renovácii budov, zatepľovaní budov a izolácii potrubia. V aranžérstve slúži ako vynikajúci materiál na dekoráciu, k aranžovaniu výkladov a výstavných plôch, na výrobu figurín a modelov. Vyrába sa bez povrchovej úpravy, pozinkované alebo poplastované

Robíte sadrokartonárske práce?

Robíte sadrokartonárske práce?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Pletivo 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.