Zateplovanie rod. domov

Rýchlo a kvalitne


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Zatepľovanie a iné stavebné prace

  Zatepľovanie a iné stavebné prace

  Sme partia murárov relaizujeme zatepľovanie zamkove dlažbi Murárske práce a iné stavebné prace

 • Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Ponúkame zatepľovanie rod. domov s dodaním lešenia a materiálu za bezkonkurenčné ceny možnosť čerpania dotácií v rámci obnovy.Taktiež zabezpečujeme výmenu okien.

 • Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Výstavba rod. domov,Murované stavby,Zateplovanie domov

  Stavebná firma ponúka výstavbu rod. domov, zatepľovanie domov a budov, požičanie lešenia

 • Zatepľovanie

  Dobrý deň, sme malá partia so zameraním na zatepľovanie domov, ktorá rada zrealizuje vaše predstavy. Na práci si dávame záležať, hlavne na detailoch. Disponujeme vlastným lešením. Materiál si vieme taktiež zabezpečiť. Cenovo sme dostupní. Pracujeme v okresoch PP,KK,SN,LE. Cenová ponuka a obhliadka zadarmo. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 • Strechy, zatepľovanie domu

  Strechy, zatepľovanie domu

  Strechy, zatepľovanie domu

 • Stavebné práce zateplovanie

  Stavebné práce zateplovanie

  Dobrý deň. Pnúkame vám naše služby v oblasti stavebníctva. Vykonávame všetky možne druhy stavebných prác velkého aj menšieho rozsahu. Zateplovacie práce. Stierkovanie. Ručné omietky. Malovanie domov ,bytov a nebytových priestorov. Pokládka zámkovej dlažby. Murovanie. Komplexné rekonštrukcie domov. Stavby na klúč . Ponúkame profesionálny prístup k práci a k našim zákazníkom. Našou prioritou je precízne vykonaná práca a maximálna spokojnosť našich zákaznikov.

 • Zateplovanie rodinnych domov polistyren

  Zateplovanie rodinnych domov polistyren

  zateplovanie rodinnych domov polistyren aj vata sietkovanie klebrovanie

 • Sadrokartón zatepľovanie

  Sadrokartón zatepľovanie

  Zatepľovanie budov, fasád, domov, bytov.

 • Zatepľovanie rodinných a bytových domov

  Zatepľovanie rodinných a bytových domov

  Ponúkame zateplenie polystyrén, minerálna vata

 • Zatepľovanie rodinných domov a budov Terranova

  Kontaktné zatepľovacie systémy - weber.therm plus ultra - weber.therm terranova (EPS šedý) - weber.therm terranova (EPS biely) - weber.therm exclusive plus - weber.therm exclusive - weber.therm clima - weber.therm flex - weber.therm mínus 7

 • Zatepľovanie rodinných domov a budov - Baumit

  ZATEPĽOVACÍ SYSTÉM BAUMIT OPEN - Baumit openContact - Baumit openTherm - Baumit openTex - Baumit open Primer - Baumit NanoporTop - Baumit openTop - Baumit openFine ZATEPĽOVACÍ SYSTÉM BAUMIT STAR - Baumit StarContact - Baumit StarTherm - Baumit StarTex - Baumit UniPrimer - Baumit SilikonTop ZATEPĽOVACÍ SYSTÉM BAUMIT PRO - Baumit ProContact - Baumit Fasádne izolačné dosky EPS-F - Baumit StarTex - Baumit UniPrimer - Baumit GranoporTop

 • Zatepľovanie, lešenie a rekonštrukcia rodinnych domov

  Zatepľovanie, lešenie a rekonštrukcia rodinnych domov

  Ponúkam fasadné lešenie a zateplovacie práce, rekonštrukcie bytov, rodinnych domov, bytové jadrá v okolí Ba, Ga, Ša, Ds, Nz, Nr, Sc. Osobne Vám zameriam stavbu a vytvorím cenovú ponuku. V prípade záujmu neváhajte ma kontaktovať.

 • Zateplovanie

  Zateplovanie

  Zateplovanie Špacince

 • Zateplovanie

  Zateplovanie

  zateplovanie rod.domov menšich bytov

 • Zatepľovanie budov a domov

  Zatepľovanie budov a domov, polystyrénom alebo minerálnou vlnou. Izolácie proti vode, izolácie striech, zatepľovanie budov. Komplexná činnosť v oblasti izolácii.

 • Ponúkam tesárske maliarske práce zatepľovanie stropu a pod..

  Ponúkam tesárske maliarske práce zatepľovanie stropu a pod..

 • Zateplovanie domov 1

  Zateplovanie domov 1

  Rodinné domy zateplovanie 1

 • Zateplovanie domov

  Zateplovanie domov

  Rodinné domy zateplovanie

 • Zateplovanie balkónov

  Zateplovanie balkónov

  Izolácia balkónov a omietky

 • Zatepľovanie Rd ,omietky , stierky , obklady

  Zatepľovanie Rd ,omietky , stierky , obklady

  Ponúkam zatepľovanie RD ,interiérové ručné aj strojové omietky štukové,minerálne,silikónové , sádrové stierky , kúpeľne , dlažby , obklady kameň , tehličky , terasové dlažby , sokle ,maľovanie , dekoratívne maľby ,,,

 • Zateplovanie

  Zateplovanie

  Prečo zatepľovať? Nízka energetická hospodárnosť a reálny stav bytového fondu na Slovensku spolu s ďalším rastom cien tepla posúvajú problematiku dodatočného zatepľovania do stále väčšej pozornosti nielen odborníkov v stavebnej praxi, ale aj širokej verejnosti. Primárnym efektom zateplenia objektu je výrazné zníženie spotreby tepla na vykurovanie. Zateplenie okrem aspektu ekonomického súvisí s ďalšími hľadiskami: energetickými začínajúc, cez hygienické až po estetické hľadisko. Uplatňovanie zatepľovania je významným faktorom pri obnove existujúcich budov. Energetické hľadisko Z výsledkov meraní je zrejmé, že úniky tepla obvodový...

 • Zatepľovanie rodinných domov

  Zatepľovanie rodinných domov

  Zatepľovanie menších rodinných domov.

 • Stavebné práce, zateplovanie

  Vykonávame stavebné práce, prevazne zateplovacie práce. Materiál zabezpecime aj s dopravou.

 • Realizujeme novostavby, rekonštrukcie, omietky, zatepľovanie, sadrokartónové systémy

  Od roku 1995 ponúkame výstavbu novostavieb na kľúč alebo kompletné rekonštrukcie budov - rodinné domy, školy, priemyselné objekty,vodovody, plynovody, kanalizácie, prístupové komunikácie. Významní obchodní partneri a zrealizované akcie: Mesto Bytča - Plynofikácia prímestskej časti Bytča – Pšurnovice I. stavba Obecný úrad Ochodnica - Plynofikácia obce Ochodnica Mesto Bytča - Plynofikácia prímestskej časti Bytča – Pšurnovice II. a III. stavba Obec Dunajov - Plynofikácia obce Dunajov – predĺženie vetiev Obec Stará Bystrica - Technická vybavenosť k 34 rodinným domom, rozšírenie k ďalším 33...

 • Plachtové zatepľovanie terás, altánkov

  Jedná sa o ochranu altánkov, terás, blakónov použitim špeciálnej priehladnej ( cristalplus ) fólie a PVC materiálu, ktoré sú odolné poveternostným podmienkam a tým umožňujú využitie Vašich altánkov alebo terás za každého počasia počas celého roku. Plachta na balkón je tiež výhoda ako si lacno a rýchlo zväčšiť priestor bytu na sušenie, odkladanie a v niektorých prípadoch pomocou plachty na balkón aj vyhrievať bytovú jednotku :)

 • Zatepľovanie

  Zatepľovaniu budov venujeme mimoriadnú starostlivosť. Pre naších klientov sme pripravili kompletnú pnuku zateplenia na báze: - polystyrénu a omietky - systémy BEK, TERRANOVA, BAUMIT, DRYVIT - minerálnej vlny a omietky - ISOVER, ORSIL, NOBASIL, ROCKWOOL, ... - plastových obkladov SLOVINIL SIDING

 • Zatepľovanie budov a rodinných domov

  Zatepľovanie najmä rodinných a bytových domov sa realizuje pre ich zlepšenie fyzického stavu ako stavebnej konštrukcie, modernizáciu, skrášlenie, nepochybne aj pre skvalitnenie komfortu bývania ( v lete sa byty neprehrievajú a v zime je v nich citeľne teplejšie ) a peňažnú úsporu pri vykurovaní.

 • Zatepľovanie domov

  Zatepľovanie domov je najčastejšie využívaný spôsob rekonštrukcie nielen bytových či rodinných domov, ale aj administratívnych budov a iných polyfunkčných objektov. Zatepľovanie môže byť čiastkové alebo kompletné, v závislosti od potrieb užívateľa, podmienok stavby, lokalizácie a orientácie budovy.

 • Rekonštrukcie a zatepľovanie

  Rekonštrukcie a zatepľovanie

  Realizujeme kompletné rekonštrukcie rodinných domov, bytov, bytových jadier a kúpeľní vrátane návrhu interiérového a exteriérového dizajnu. Zatepľujeme kontaktnými zatepľovacími systémami (polystyrén, neopor a minerálnou doskou) a realizujeme aj odvetrané fasády.

 • Zatepľovanie

  - Budovy, bytové domy, rodinné domy(fasády, suterény)

 • Stavebné práce, zatepľovanie

  Naša stavebná firma, ROGA, s.r.o., ktorá sídli v Trnave, Vám ponúka stavebné práce, zatepľovacie práce a rekonštrukčné práce, ktoré zaistia kvalitu a výsledok, s ktorým budete spokojní. Sme skutoční odborníci v rámci stavebného priemyslu. Ku každému projektu pristupujeme zodpovedne a precízne, pretože výsledná spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Ak sa chystáte stavať alebo rekonštruovať bytový, rodinný dom alebo priemyselný objekt, obráťte sa na nás.

 • Zatepľovanie a revitalizácia objektov

  Zateplenie a izolácia budov sú kľúčovými opatreniami pre energetické úspory. Teplo z objektu uniká obvodovými konštrukciami (steny, stropy, okná, dvere) do okolitého prostredia. Izoláciou obvodových konštrukcií dokážeme tepelné straty znížiť a významne ušetriť Vaše náklady na vykurovanie.

 • Rekonštrukcie a zateplovanie budov

  - firma sa zaoberá stavebnými prácami, ako sú rekonštrukcie a zatepľovanie budov

 • Sadrokartónové systémy, interiérové priečky, zatepľovanie podkroví

  Realizujeme zatepľovanie podkroví rodinných domov, rovnako aj zvukovú, protipožiarnu izoláciu. Znižovanie stropov, osádzanie kazetových stropov, predeľovanie interiéru sádrokartónovými priečkami, budovanie svetelných rámp, stierkovanie.

 • Zatepľovanie RD

  Zatepľovanie RD

  Zatepľovanie rodinných domov KZS. Ceny sú veľmi prijateľné. Novú fasádu na RD vyhotovujeme bez ale aj s dodávkou materiálu. Cena je upresnená podĺa jednotlivej stavby a požiadavky klienta. Samozrejmosťou je všetok materiál certifikovaný. Nie polská výroba! V prípade záujmu o cenovú ponuku nás kontaktujte a radi Vám ju vyhotovíme.

 • Zatepľovanie budov

  - Dodatočné kompletné zatepľovacie práce obytných objektov a rodinných domov - Kompletné zatepľovacie práce novostavieb a stavebných objektov - Realizácia fasád z tenkovrstvých silikátových a silikónových omietok - Tepelná izolácia - polystyrén alebo minerálna vlna - Zatepľovanie obvodových plášťov budov realizované osvedčenými zatepľovacími systémami rôznych spoľahlivých výrobcov: Terranova, Caparol, Baumit, JUB Kastaco, INEX

 • Zateplovanie a obnova fasád

  Služby v oblasti zateplovania a obnovy fasád.

 • Zatepľovanie bytových domov

  Zatepľovanie bytových domov

  Spoločnosť AZ Profistavba Holíč Vám ponúka zatepľovanie bytových domov KZS podľa požiadavky a potreby klienta. Spolu so zatepľovaním realizujeme aj ostatné práce ako sú výmena okien a dverí, výmena kopilitov, rekonštrukcie a opravy striech, zatepľovanie striech a povál, maliarske a murárske práce v interiéri spoločných priestorov, pokládku PVC,obkladu a dlažby na schodištiach a v spoločných priestoroch. Pri kompletných stavebných prácach ponúkame klientovi aj zhotovenie projektovej dokumentácie, termovízie, vybavenie stavebného povolenia, vybavenia úveru a na konci aj vybavenie kolaudácie. Cena za zateplenie plášťa s novou fasádnou omietkou sa p...

 • Chytrá izolácia Zateplovanie podkrovných miestností, stropov a plochých striech

  Chytrá izolácia Zateplovanie podkrovných miestností, stropov a plochých striech

  Zateplujeme podkrovné miestnosti striekanou izoláciou ( pur penou)100% zaizolovanie každého kúta, najteplejšia izolácia na trhu. Je doporučovaná ako izolácia odolná voči pliesnam, a vhodná pre deti a alergických ludí.V zime nepustí teplo von a v lete nepustí teplo dnu. Pre ilustráciu izoluje sa ňou každá mraznička a chladnička. Šetrí miesto pretože na priestupnost tepla vami vyžadovanú zaberie iba polovicu hrúbky ostatných tepelných izolantov. Zateplujú sa aj ploché alebo velmi členité strechy kde tvorí tepelnú a zároven aj hydroizolačnú vrstvu. Na streche Vám vytvorí jeden bezšpárový tepelný panel prilepený celoplošne k podkladu.

 • Zatepľovanie domov

  Naše firma sa zameriava aj na realizáciu komplexnej obnovy bytových domov - zateplenie fasád, rekonštrukcie loggií a balkónov, výmenu výplní stavebných otvorov ako sú vchodové hliníkové vstupné dvere s elektrickým vrátnikom a schránkami, zadné východy z domov, plastové alebo hliníkové schodiskové okná a taktiež plastové okná a dvere v bytoch. Ponúkame poradenstvo v oblasti financovania obnovy Bytového domu, vrátane podpory Štátneho fondu rozvoja bývania, dotácie na odstránenie systémových porúch, vládny program na podporu zatepľovania a spracovanie projektovej dokumentácie. Naše skúsenosti z rekonštrukcií a obnovy bytových domov, ...

 • Zatepľovanie

  - Administratívnych budov - Bytových domov - Rodinných domov

 • Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov

  Na zatepľovacie systémy sa firma začala špecializovať od roku 1996 a ročne realizuje približne 20.000 - 25.000. m2. Zateplenia realizujeme systémami od rôznych výrobcov a to hlavne: - TERRANOVA - BAUMIT - STOMIX - INEX

 • Zateplovanie budov

  Zateplovanie budov kontaktným zateplovacim systémom REVCO, alebo iným materialom. Zateplovanie prevádzame s použitím lešenia, alebo horolezeckou technikou.

 • Ploché striechy - izolácie a zateplovanie

  Ploché striechy - izolácie a zateplovanie

  izolujeme ploché strechy novostavieb aj starších stavieb. V prípade potreby aj zateplujeme. Materiály: Fatrafol, Protan, polystyrén, Nobasil

 • Izolácie, zateplovanie, rekonštrukcie striech

  Izolácie, zateplovanie, rekonštrukcie striech

  IZOLÁCIE STRIECH Každý, kto sa rozhodne pre rekonštrukciu plochej strechy, by si mal vybrať dvoch partnerov-kvalifikovaného projektanta a kvalitnú realizačnú firmu. To je najzákladnejšia požiadavka vedúca k úspešnému cieľu - len skúsení a kvalifikovaní realizátori to súčasne vedia a dokážu. Chyby a poruchy, ktoré poškodená strecha vykazuje mohli mať, a často aj majú, pôvod v nekvalitnom prvotnom vykonávaní hydroizolačných prác. Neopakujme znova túto starú chybu! Návrh novej strešnej konštrukcie neskúsenými, v horšom prípade nekvalifikovanými pracovníkmi môže viesť k polovičným riešeniam nezohľadňujúcim dostatočne prostredie pod strec...

 • Zateplovanie budov a rodinných domov

  Naša firma sa venuje rovnako tak ako oknám aj zateplovaniu budov a rodinných domov a v spolupráci s rakúskou firmou BEK - Baustoffe ktorá nám dodáva kvalitný zateplovací materiál a zároveň,našim zamestnancom zabezpečuje aj pravidelné odborné školenia. Naša firma má vlastné lešenie značky GRAF, čo znamená že nie sme závislí na nikom a dokážeme svoje zákazky plniť bez navyšovania financií v prípade nepriaznivého počasie.

 • Zateplovanie rodinných a bytových domov

  Zateplenie fasády, premalovanie. Akcia na zateplenie fasády silikonovou omietkou Caparol ( cena obsahuje: komplet material vrátane špaliet, práca, lešenie ) Zateplenie na komplet Omietka silikon 50mm EPS 1 m2 - cena 26€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 80mm EPS 1 m2 - cena 28€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 100mm EPS 1 m2 - cena 30€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 150mm EPS 1 m2 - cena 32€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silkon 200mm EPS 1 m2 - 34€ aj s lešením Zateplenie na koplet Omietka silikon 100mm mineralna vata Isover 1 m2 - 34€ aj s lešením Premalovanie...

 • Zateplovanie, obnovy,revitalizácie, panelových,murovaných domov,stavebné práce, príprava stavieb

  Zateplovanie, obnovy,revitalizácie, panelových,murovaných domov,stavebné práce, príprava stavieb

  Ponuka na mieru Zateplenie a rekonštrukcia panelového,murovaného domu Obvodové steny panelových domov spôsobujú z povahy stavebného materiálu svojim sálaním pocit nepríjemného chladného prievanu a uľahčujú spoločne s relatívnou vlhkosťou vzduchu kondenzáciu vody, ktorej dôsledkom je prevlhnutie stavebných prvkov, a následne vznik živeho prostredia pre pliesne. Je všeobecne známe, že podchladené obvodové steny pôsobia negatívne na pohodu a zdravie obyvateľov. Prestupom tepla fasádou počas vykurovacej sezóny dochádza na základe rozdielu medzi vonkajšou a vnútornou teplotou k stratám až vo výške 40% tepelnej energie. V letných mesiacoch dochádz...

 • Zatepľovanie domov

  Zateplenie domu treba vnímať ako komplexný celok. Nechcete len esteticky peknú fasádu, primárne uvažujete o tom, ako menej platiť za energie. Ak má byť dom energeticky úsporný, musí byt zateplená plocha fasády, jednotlivých podlaží a samozrejme podkrovie. Ideálne sa situácia rieši pri novostavbe, no riešime najmä staršie domy, pri ktorých musíme brať do úvahy aj vlhké múry, problémy s plesňami, zle zaizolované stropy a množstvo iných detailov, ktoré Vám môžu aj napriek zatepleniu Vašu investíciu pokaziť. Bezplatné poradenstvo je súčasťou našich služieb zákazníkom. To znamená že odporučíme podľa hrúbky a zloženia múru (z akého mat...

 • Zatepľovanie fasád - realizátor s licenciou ETICS

  Zatepľovanie fasád - realizátor s licenciou ETICS

  Realizujeme montáž certifikovaných zateplovacích systémov STOMIX a BAUMIT na základe licencie TaSÚS vydanej pod reg. číslom 10/525/L, zateplovanie a povrchová úprava rodinných domov, polyfunkčných a priemyselných objektov, bytových domov a pod. Na trhu pôsobíme od r.1998

Ponúkate záhradnícke služby?

Ponúkate záhradnícke služby?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Zateplovanie rod. domov 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.