Sádrokartonárske práce

Sádrokartonárske práceSádrokartonárske práce 2Sádrokartonárske práce 3

Ponúkame sadrokartonárske práce. Vyhotovujeme v kvalite Q2 a Q3.
Cenová ponuka zadarmo.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Sádrokartonárske a iné montáže suchých stavieb

  Sádrokartonárske a iné montáže suchých stavieb

  Realizujeme interiérové stavebné práce. Sádrokartonárske a iné suché montážne práce. Sádrové a iné strojové omietky. Obkladanie a dlaždenie. Maliarske a murárske práce. Viazanie betonárskej ocele. Máme desať stálych zamestnaných odborníkov zo značkovou technikou. Sme schopný realizovať aj väčšie projekty.

 • Sadrokartonárske práce

  Sadrokartonárske práce

  Sadrokartón je, v dnešnej výrobe pri rekonštrukciách, novostavbách, ale aj pri výstavbe podkroví, čoraz vyhľadávanejší. Túžite po novom a krajšom bývaní? Posledné roky sa stáva sadrokartónová technika, ktorá sa využíva vo všetkých častiach budov, veľmi populárnou. Túto techniku však nemusíte použiť len pri výstavbe nového, ale aj pri rekonštrukcii, oprave, či dobudovaní vo svojom starom byte. Sadrokartón spĺňa aj náročné fyzikálne, chemické a biologické vplyvy a stáva sa tak odolným voči týmto nepriaznivým podmienkam. Bol vyrobený preto, aby spĺňal čo najprísnejšie podmienky tykajúce sa stavby, a zároveň poskytoval bezpečnosť...

 • Murárske práce sadrokartonarske práce fasády stierky

  Murárske práce sadrokartonarske práce fasády stierky

  Robíme všetky murárske a stavebné práce sadrokartóny fasády stierky zámkove dlažby obklady z prírodného kameňa

 • Murárske a sadrokartonárske práce

  Som zivnostnik 40rokov 20rokov prax pôsobím v PD moznost dochadzania podla dohody realizovania zakazky robim sadrokartonarske a murarske prace nie obklady a dlazby.....

 • Sadrokartonárske práce

  Sadrokartonárske práce

  Znižovanie stropov sadrokartónom, výstavba priečok, okrasné sadrokartónové stropy, TV predsteny, montáž kazetových stropov

 • Sadrokartonarské práce

  Sadrokartonarské práce

  Zniženie stropu, okrasne stropy, sadrokartonárske priečky, sadrovanie, tmelenie, +malovka komplet odovzdaná sadrokartonárska praca

 • Murárske, maliarske a sádrokartonarske práce

  Murárske, maliarske a sádrokartonarske práce

  Dobrý deň, ponúkame Vám sádrokartonarske, murárske, maliarske práce, zámková dlažba, prerábky bytových jadier a domov a iné stavebné práce za prijateľné ceny.

 • Kvalitné maliarske a sadrokartonárske práce

  Dobrý deň Sme rodinná maliarska firma z 20 ročnými skúsenosťami. Ponúkame: -komplet maliarske práce -montáž sadrokartónu -upratovacie práce -sťahovacie prace Používame len kvalitné overené materiály a tiež materiály podľa Vašich predstáv. Mame za sebou zhruba 1500 zrealizovaných rodinných domov a bytov a tiež nákupné centrá ako Aupark, Cubicon, VIVO a iné väčšie zákazky. Vieme realizovať aj zákazky väčšieho rozsahu. We also speak english. Pracujeme aj do večera a cez víkendy.

 • Sadrokartonárske práce

  Firma má vlastných zamestnancov, ktorý vykonávajú montáž sadrokartonóvého systému už vyše desaťročie. Realizovali sme rôzne druhy stavieb: Nákupné centrá : Kaufland SNV, Liptovský Mikuláš, Optima Košice, Terno market SNV, Sintra SNV Rekonštrukcia a zatepľovanie podkroví : Nová scéna Košice, Teologická fakulta Bratislava, rodinné domy a penzióny , PFAFF Hotely a penzióny : Hotel STRAND**** - kapele Stará Ľubovňa, Hotel Čingov, Parkhotel Čingov, Hotel na Popradskom plese, Hotel Plejsy, Salamander Mlynky, Hotel Permon Podbanské, Hotel SOREA SĹŇAVA Firmy, banky, školy, nemocnice : Tatrabanka SNV, Alkon APS, Záložňa Fabo, UKF Nitra, FN Košice,...

 • Sadrokartonárske práce

  Sadrokartónové dosky sú ľahké, bez problémov sa dajú rezať na požadovaný tvar, pri spracovaní vzniká pomerne malé množstvo odpadu a, navyše, nie sú v porovnaní s klasickým stavebným materiálom ani drahé. Pri použití sadrokartónových dosiek odpadajú problémy so statikou, postup práce je rýchly a hospodárny, pretože nie je nutné sekať drážky a priechody pre rozvody - naopak, všetky rozvody sa dobre vedú vo voľnom priestore priečok. Jednoduchšie je tiež umiestnenie zásuviek a vypínačov.

 • Sadrokartónarské práce

  - firma vykonáva sadrokartónarské práce

 • Sadrokartonárske práce

  Ponúkame Vám práce profesionálnych sadrokartonárov. Flexibilný prístup, vysoká kvalita a nízka cena.

 • Sádrokartonárske práce v Berlíne

  Sádrokartonárske práce v Berlíne

  Hľadám sádrokartonárov-živnostníci,alebo ľudia na HPP,cena práce 10,-€/hodina,ubytovanie grátis, pracovný čas 12h denne,potrebné vlastné náradie.

 • Sadrokartonárske práce

  Sadrokartonárske práce

  Ponúkame Vám naše skúsenosti a kvalitne odvedenú prácu. Zhotovujeme sadrokartónové priečky, predsadené steny,znižujeme stropy,robíme kazetové stropy, podkrovné izby. Interiéri, kancelárske priestori ,obchodne centrá Stierkujeme steny a maľujeme.Vykonávame protipožiarne prestupy elektrických a vodoinštalačných rozvodov od Firmi HILTI.

 • Sadrokartonárske práce

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti sadrokartonárskych prác.

 • Sádrokartonářské pásky a výbava

  Sádrokartonářské pásky a výbava

  Velmi oblíbená suchá stavba pomocí sádrokartonu se neobejde bez malých pomocníků. Spárovací bandáže (mřížky), dilatační pásky pod sádrokartonové profily, brusné nářadí na hrubé i jemné opracování povrchu nebo páskované šrouby pro rychlou a efektivní montáž.

 • Tesárske práce, murárske práce, sadrokartonárske práce

  Tesárske práce, murárske práce, sadrokartonárske práce

  Ponúkame Vám tieto práce: - tesárke práce - murárske práce - sadrokartonárske práce - obklady a dlažby Rozhodli ste sa položiť dlažbu, podlahu, vynoviť kúpeľňu, vymaľovať interiér či exteriér svojho bytu alebo domu? Potrebujete sadrokartónovými priečkami zmeniť rozmery alebo vzhľad miestnosti? Skúste to s nami za primerané ceny ponúkame výbornú kvalitu.

 • Sádrokartonárske práce

  Sádrokartonárske práce

  Ponúkam sáadrokartonárske práce, po celej SR

 • Sádrokartonárske práce

  Sádrokartonárske práce

 • Sádrokartonárske práce

  - montáž priečok - montáž podkrovia - montáž podhľadu

 • Sadrokartonárske práce

  Realizácia sadrokartónov, sadrovania, tmelenia, brúsenia vrátane realizácie sadrokartónových konštrukcií pre priečky, stropy, podhľady. Dodávka je možná bez alebo vrátane stavebného materiálu.

 • Sádrokartonárske práce

  - montaz priečok - montaz stropov - montaz a zateplenie podkrovia - montaz lepenych a predsadenych stien - montaz kazetovych stropov

 • Sadrokartonárske práce

  Sadrokartónové dosky (SKD) sú určené pre montáž priečok, stropných podhľadov, suchých omietok a predsadených stien na oceľové profily, poprípade drevené hranoly. Stavebné systémy založené na sádrokartónových doskách Knauf sú určené pre široké spektrum využitia v interiéroch, a to ako v novej výstavbe, tak i pri rekonštrukciách a opravách bytov, rodinných domov, hotelov, úradov, škôl, nemocníc, pripadne aj historických objektov.

 • Sadrokartonárske práce

  Systémy využívajúce sadrokartón sú moderným prvkom súčastného stavebníctva a to najmä pre ich jednoduchú, rýchlu a cenovo výhodnú montáž. Prednosťou sadrokartónových systémov sú ich výborné akustické, protipožiarne a tepelno-technické vlastnosti. Konštrukcie, ktoré tvorí sadrokartón znižujú zaťaženie nosných konštrukcií, čím vznikajú nepriame úspory stavebných nákladov. Typickým príkladom použitia sadrokartónu je podkrovie, priečky, znížené a ozdobné stropy, rôzne výklenky, oblúky a iné interiérové prvky podľa priania zákazníka. Nakoľko použitie sadrokartónu je skutočne veľmi široké, odporúčame pred samotnou realizácio...

 • Sádrokartonářské práce

  - certifikovaný personál na desky CETRIS + KNAUF - tepelně izolační práce - protipožární nátěry konstrukcí

 • Zateplovacie a sadrokartonárske práce

  Zateplovacie a sadrokartonárske práce

  Prevádzame zatepľovanie všetkých druhov stavieb. Panelaky, rodinné domy atd. Sme parta živnostníkov.

 • Obklady, dlažby, sadrokartonárske práce

  Hladám prácu pre ucelenú partiu 7 stavebných robotníkov, prevádzamé nasledovné práce : obklady, dlažby, sadrokartonárske práce, jemné omietky, zateplovanie budov, izolácie plochých priemyselných striech a murárske a tesárske práce . Možný nástup : IHNEĎ !!! Ďakujem o zaslanie ponuky .

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Sádrokartonárske práce 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.