Vstavané skrine

Posuvné dvere sa v dnešnej dobe čoraz častejšie stávajú neoddeliteľnou súčasťou moderných interiérov, čo je známe najmä využitím v oblasti vstavaných skríň.

Naša firma je pripravená naplniť Vaše predstavy o zariadení interiéru kvalitnými výrobkami, profesionálnou montážou vo veľmi krátkych dodacích lehotách a to všetko za veľmi výhodných cenových podmienok.

Výroba na mieru je možná už do 5 pracovných dní v závislosti od obtiažnosti, farebného prevedenia dverí, rámov a doplnkov.
Výhodou oproti klasickým skriniam je, že naším šatníkovým a policovým systémom získate maximálne využitie Vášho priestoru od podlahy po strop, od steny po stenu.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Výroba a montáž vstavané skrine na mieru

 • Vstavane skryne

  Vstavane skryne

  Vyroba a montáž vstavaných skryn

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Pomocou šatníkových skríň nájdu aj zdanlivo nevyužité priestory svoje opodstatnenie. Ponúkame francúzsky systém posuvných šatníkových dverí značky TOPDOR.

 • Vstavané skrine a šatníky na mieru.

  Vstavané skrine a šatníky na mieru.

  Rýchla výroba a montáž vstavaných skrín je samozrejmosť. - Záručný a pozáručný servis. - Cena už od 260 € za bežný meter ! - Používame kvalitné hliníkové a plechové profily - Používame kvalitné ABS hrany Veľký farebný výber použitých LDTD dosiek. Laminované drevotrieskové dosky sú plošne lisované dosky, povrchovo upravené impregnovanou melamínovou fóliou. Na použitej DTD je nalisovaná drevená dyha.Dyha je výnimočný produkt, ktorý má prírodné vlastnosti a originálne drevné štruktúry. Predstavuje najčistejší drevný produkt. Experti ju vyrábajú len z najkvalitnejších a najhodnotnejších drevín. Dyha sa vyrába procesom...

 • Vstavané skrine

  Materiály zrkadlá sklá sú chránené bezpečnostnou fóliou drevotriesky

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine a nábytok na mieru

 • Vstavané skrine

  Vstavaná skriňa vďaka svojím rozmerom vytvára objemný úložný priestor, ktorý slúži k požiadavke potrieb zákazníka.Ponúkame širokú škálu materiálov drevotriesky, hliníkové rámy, sklá číre, farebné a zrkadlá. Rôzne doplnky do skrine zvyšujú komfort využitia skrine.

 • Vstavané skrine

  Pomôžeme Vám dokonale využiť voľné miesto a premeniť ho na úložný priestor. Naše vstavané skrine sa Vám plne prispôsobia. Sú vhodné do moderných domácností zariadených v minimalistickom duchu ale aj do klasickým interiérov zariadených v rustikálnom štýle. Použitím vhodným materiálov a farebných prevedení sa dokážu vstavené skrine prispôsobiť každému priestoru.

 • Vstavané skrine

  Výhodou statického prekrytia je možnosť využitia kúpania bez závislosti na počasí. Odvetranie priestoru aj počas nepriaznivého počasia čo je späté s komfortom pre samotného užívateľa.

 • Plastové korpusy na kuchynské linky a vstavané skrine

  Plastové korpusy na kuchynské linky a vstavané skrine

  Čo je lepšie: kúpiť novú, alebo renovovať. Túto otázku si kladie takmer každý obyvateľ panelákového bytu, keď sa pozrie na svoju pôvodnú kuchynskú linku. Pokiaľ nerozhodujú peniaze, voľba je jasná- nové je nové. Ale nie každý si môže dopriať nové. Okrem renovácie dverí spustila firma KRÁSA DOMOVA aj renováciu kuchynských liniek. Celkom lacným riešením pomocou plastových korpusov, ktoré sa naaplikujú na pôvodné vrátka. Linka omladne k nepoznaniu. Čo je dôležité – renovácia vyjde minimálne o 50 percent lacnejšie ako nová kuchynská linka, nehovoriac o tom, že aj novú linku musí prísť osadiť odborník a to tiež niečo stojí...

 • Šatníkové vstavané skrine

  Šatníkové vstavané skrine

  V súčastnosti spĺňajú neoddeliteľnú súčasť každej domácnosti. Pre majiteľa nie sú len samotným riešením problému, ako čo najlepšie využiť priestor, ale pri správnej kombinácii materiálu a rozvrhnutia interiéru skrine za použitia vhodných doplnkov je ideálnym doplnkom každej domácnosti. Existuje množstvo riešení s ktorým Vám ochotne poradíme v našom Interiér štúdiu. Vstavané šatníky vyrábame v dieľni firmy TOPIZOLMONT. Výplne DTD dverí tvorí 10 a 18 mm laminátová DTD doska, farebné sklá, zrkadlá, sklá s farebnou fóliou alebo kombinácia týchto materiálov. Je možná široká škála dekórov DTD dosiek ako aj skiel. Posuvný syst...

 • Vstavané skrine

  AKO PRVÁ FIRMA NA EURÓPSKOM TRHU PREDSTAVILA FILOZOFIU VSTAVANÝCH ŠATNÍKOV S POSUVNÝMI DVERAMI NA MIERU (TZV. VSTAVANÉ SKRINE). ROLDOR SA STAL SYNONYMOM PRE SYSTÉMY POSUVNÝCH DVERÍ NA MIERU KRÁTKO PO SVOJOM UVEDENÍ NA TRH

 • Vstavané skrine

  Tradičné skrine v interiéri dnes nahradzujú vstavané skrine. 1.Hoci vstavané skrine objemovo zaberajú väčší priestor ako samostatné skrine nepôsobia robustným dojmom. Práve naopak. Pri voľbe zrkadlových dverí priestor maximálne opticky zväčšujú. 2.Tým že sa vo väčšine prípadov v miestnostiach osádzajú do rôznych výklenkov stien od podlahy až po strop, od steny k stene poskytujú maximum odkladacieho priestoru. Ich rozmery si určujete sami preto sa vmestia takmer všade a často vyriešia i zariadenie mŕtvych kútov, zakryjú aj prípadne nerovnosti stien. Môžete ich umiestniť aj do rohu v menšej izbe a dokonca sa prispôsobia aj šikmine v podkr...

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Vstavaná skriňa je druh úložného nábytku, konštruovaný pre umiestnenie do priestoru vymedzenom stenami stavby tak, že sa stáva jeho súčasťou. Vizuálne sa uplatňuje len predná plocha alebo predná a bočná plocha. Na výrobu korpusu a dvierok vstavaných skríň používame DTD- laminovanú alebo DTD- dyhovanú v rôznych farebných odtieňoch. Dvierka môžu byť osadené zrkadlom. Základné vnútorné vybavenie je zhotovené formou políc a zásuviek vyrobených z DTD- laminovanej. Taktiež môže byť použité iné vnútorné vybavenie- drôtené koše rôznych variant, vešiakové tyče, prípadne iné vešiakové systémy.

 • Vstavané skrine, šatníky na mieru a posuvné dvere

  Vstavané skrine, šatníky na mieru a posuvné dvere

  - Nízke ceny na vstavané skrine s rýchlymi dodacími lehotami - AKCIE a ZĽAVY na vstavané skrine, - šatníky na mieru a posuvné dvere za - špeciálne nízke ceny - zameranie najneskôr do 3 dní od objednania -vstavaná skriňa alebo šatník je už u Vás doma - od 3 až 10 pracovných dní včetne zamerania (podľa náročnosti daného mesiaca) - záruka 5 rokov na mechanizmy, INTERIÉR a PRÁCU !!! - cenník na vstavané skrine pre zákazníka neexistuje, cena sa tvorí individuálne podľa želania zákazníka - Bratislava, Pezinok a blízke okolie doprava zdarma

 • Vstavané skrine na mieru

  Vstavané skrine na mieru

  Vstavané skrine: Väčšinou pokrývajú jednu celú stenu. Sú šité na mieru, preto sú veľmi výhodným riešením pre podkrovia, schodištia a všade tam, kde skriňu klasických rozmerov jednoducho nedostanete. Vstavané skrine sú pevne spojené so stavbou a nedajú sa odsunúť. Pri sťahovaní sa však dajú odmontovať a v prípade potreby i dodatočne prispôsobiť tvaru novej miestnosti. Dvere skrine a otváracie sytémy: Dvere vstavaných skríň sa môžu otvárať troma spôsobmi, a to: klasickým - pri ktorom dvere visia na pántoch a otvárajú sa smerom von, skladacím - pri ktorom sa dvere vedené vodiacou lištou poskladajú, posuvným - kedy sa dvere posuvajú ...

 • Vstavané skrine,kuchynské linky

  Vstavané skrine,kuchynské linky

  Vstavané skrine a kuchynské linky na mieru ........ Zdarma ponúkame :::Zameranie, cenovú ponuku, grafický návrh a montáž...

 • Vstavané spotrebiče

  Vstavané spotrebiče

  Ponukame Vám možnosť dodania kvalitných vstavaných spotrebičov do vašej novej kuchyne od renomovaných výrobcov, ktorých kvalitu potvrdzujú aj predĺžené záručné lehoty /3-5 rokov/.

 • Vstavané skrine a šatníky

  Vstavané skrine a šatníky

  Vstavané skrine a šatníky, nábytok na mieru vyrábame z kvalitných LDTD hrúbky 18 mm od renomovaných výrobcov ako sú EGGER, WODEGO alebo KRONOSPAN s olepením hrán ABS páskou o hrúbke 0,5 ;1 alebo 2mm. Na orámovanie posuvných dverí používame AL profily v základných dostupných farbách hliník, šampanská, matné zlato alebo čierne. V prípade záujmu je možné dodať profily potiahnuté fóliou v drevodekore podľa výberu v AL aj oceľovom prevedení.

 • Vstavané skrine

  Spoločnosť za saoberá výrobou vstavaných skríň.

 • Vstavané skrine Nábytok na mieru

  Vstavané skrine Nábytok na mieru

  Vyrábame vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok na mieru, podľa požiadaviek zákazníka. Montujeme dvere a nábytok.

 • Profily pre vstavané skrine a výroba vstavaných skríň

  Ratrack profily: - kanadský výrobok - vysoká kvalita - atraktívny modrný dizajn - rôzne farebné prevedenia - najlpešie ceny na trhu

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Vstavané skrine našej výroby sa vyznačujú funkčnosťou a exkluzívnym vzhľadom. Používame len hliníkové profily a koľajnice, posuvný systém s ložiskami zaručuje bezchybný a bezhlučný posuv dverí. Korpus štandardne hraníme ABS hranami. Bohatý program vnútorného vybavenia šatníka Vám poskytne veľa možností na výber.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Vstavané skrine je naším ďalším produktom, ktorému venujeme odborné poradenstvo, presné zameranie a grafické návrhy. Zákazník si vyberie druh a farbu materiálu typ a farbu posuvného systémua. Následne s ním kreslíme vnútorné vybavenie vstavanej skrine a doplnkov.

 • Vstavané skrine

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti vstavaných skríň.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine sú najlepšou voľbou, ako čo najefektívnejšie využiť úložný priestor na maximum. Prednosťou vstavaných skríň presne na mieru je ich variabilita tvarov a veľkostí, vďaka čomu sa priestor optimálne využije (od steny po stenu, od podlahy po strop). Naše produkty sú vyrábané najmodernejšou technológiou spĺňajúce tie najväčšie kritéria nášho budúceho zákazníka.

 • Kuchynske linky a vstavane skrine

  Kuchynske linky a vstavane skrine

  zlava sa tyka vstekych kuch. liniek a vsta. skrin vyrabane na mieru. plati pre cele slovensko.

 • Vstavané skrine a šatníky na mieru

  Naša firma sa zaoberá predajom a profesionálnou montážou vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, ponúkame bezplatnú konzultáciu a cenovú kalkuláciu s termínom zamerania zákazky do 2 dní a termínom montáže 5 - 7 dní od zamerania.

 • Vstavane skrine - šatniky

  Vstavane skrine - šatniky

  Ponukame výrobu nábytku na mieru: vstav. skrine

 • Vstavané skrine a postele

  ponukame zľavy na vstavane skrine do 40%, postele so zľavou 35%

 • Vstavané šatníky a skriňe

  Vstavané šatníky a skriňe

  POZOR AKCIA Trvalo znížené ceny vstavaných šatníkov a skríň na mieru až do -40% Uvedená akcia je platná na prevádzkach Pelačíkova - DIVENDOOR!!

 • Vstavané skrine a šatníky

  Vstavané skrine a šatníky

  Vstavané skrine a šatníky a to všetko na mieru, podľa Vašich predstáv z materiálov ktoré sú štandardne dostupné na trhu. Toto všetko predstavuje skĺbenie maximálneho využitia priestoru, designu a ceny. Najväčšou devízou je možnosť výberu rôznych materiálov LDTD ( laminátu), skla a zrkadiel, no najmä možnosť vytvorenia skrine na mieru podľa potrieb každého zákazníka. Vstavané skrine sú nábytkom budúcnosti, ktorý svojou funkčnosťou a estetickými riešeniami prekvapuje aj dnes. Vďaka nekonečným možnostiam kombinácií sa vstavané šatníky môžu stať súčasťou už existujúceho interiéru alebo môžu byť jeho hlavným dekoratívnym prvkom...

 • Vstavané skrine a šatníky na mieru

  Vstavané skrine a šatníky na mieru

  Naša firma pôsobí v Bratislave a okolí už tri roky. Našim zameraním je poskytovať čo najkvalitnejšie služby v oblasti interiéru a vstavaných skríň. Ponukou dokážeme uspokojiť i náročnejších zákazníkov. V ponuke máme široký výber laminovanej drevotriesky rakúského výrobcu EGGER v 74 odtieňoch dreva a nemeckého výrobcu WODEGO 81 odtieňoch vysokej kvality a bohatý výber doplnkov do vstavaných skríň. Na dvere sa používa 10mm laminovaná drevotrieska, okrem nej na výplň dverí používame: lacobel 4 mm - v štrnástich farbách zrkadlá 4 mm - strieborné, bronzové, grafitové, modré a zelené. Podlepujeme ich bezpečnostnou fóliou, ktorá udr...

 • Vstavané skrine

  Všetko vyrábané presne na mieru. Použite najnovšie kovania a veľký vyber doplnkov.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  sú dnes veľmi moderné a často sú dominantným prvkom interiéru. Výrazne dotvárajú celkovú atmosféru priestoru. Využívajú sa predovšetkým v bytoch, kde účelne riešia problémy s nedostatkom miesta na uskladnenie rôznych vecí a to ako šatníky, spálne, detské izby, obývacie izby, predsiene, ale aj pracovne. Prevedenie interiéru vstavanej skrine sa väčšinou používa bez zadnej steny, ale aj riešenie so zadnou stenou vieme zabezpečiť.

 • Šatníky a vstavané skrine na mieru

  Šatníky a vstavané skrine na mieru

  Vstavané skrine a šatníky a to všetko na mieru, podľa Vašich predstáv z materiálov ktoré sú štandardne dostupné na trhu.Pre presnejšiu, predbežnú kalkuláciu ceny vstavanej skrine aj s výberom drevodekoru drevotriesky a typu profilu rámu dverí, prípadne doplnkov si pozrite na stránke WWW.krdesign.sk. Používame kvalitne kovanie značky senátor na hrany používame ABS hrany dávame záruku 2roky a na posuvny system 5roky

 • Vstavané skrine a šatníky

  Vstavané skrine a šatníky

  Vstavané skrine a šatníky značky ViaDoor s termínom dodania 14 pracovných dní a s 5 ročnou zárukou na vybrané modely Vás určite presvedčia o vysokom remeselnom prevedení. Vstavane skrine a šatníky navrhujeme a vyrábame s precíznym detailom. Na výber Vám ponúkame približne 120 dekor v imitácií prírodnej dýhy, dýhované materiály, množstvo hliníkových profilov, lesklý a matný nástrek, zrkadlá, lacobely, lacomaty fototapety a množstvo ostatných dekorov, ktoré dokážu Vo Vašom priestore vytvoriť šatník s dokonalým dizajnom.

 • Kuchyne, podlahy, obklady zárubní­, vstavané skrine

  Kuchyne, podlahy, obklady zárubní­, vstavané skrine

  Ponúkame kvalitné kuchyne, podlahy a obklady kovových zárubní­, vstavané skrí­ne (rolldory) presne na mieru a podľa Vášho želania. Sledujeme moderné trendy, rešpektujreme klasický vzhľad. Vyberte si vhodné doplnky a my Vám kuchyňu vyrobí­me, dovezieme a namontujeme

 • Vstavané skrine a šatníky na mieru

  Vstavané skrine a šatníky na mieru

  Pre dokonalé využitie priestoru na odkladanie šiat, obuvi, kancelárskych potrieb, resp. iných doplnkov, ponúkame originálny a super moderný systém úložných priestorov vo forme vstavaných skríň SHESTR, šatníkov, deliacich stien, kancelárskych stien so systémom posuvných dverí DIVENDOOR. Naše riešenia ponúkajú maximálne využitie stavebných výšok až do 2,75m s možnosťou veľkého množstva kombinácií materiálov vnútorného vybavenia, dverových výplní a profilových systémov, podľa potreby a predstáv našich zákazníkov.

 • Vstavané kuchyne

  Vstavané kuchyne

  Do kuchyne si vyberáte: - DTD, pracovnú dosku - kovanie - dvierka / striekané, fóliované, frézované/ - drez - doplnky, napr. výsuvné koše fľašové - potravinové skrine - zásuvky / s tlmením, plnovýsuvy, boxy / - príborníky - úchytky - sokle - osvetlenie / rampové, ledkové/ - spotrebiče.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Vzhľad skriňového nábytku určujú dvere. Preto Vám ponúkame veľké množstvo farebných a materiálových kombinácií. Profily pre posuvné dvere od firmy INDECO pomáhajú zabezpečiť túto variabilitu a samozrejme kvalitu zhotovených dverí. Profily sú oceľové, alebo hliníkové. Hliníkové sú v odtieňoch strieborná, šampaň a oliva. Oceľové sú striekané farbou. Sú biele, čierne, strieborné, zlaté, alebo fóliované v odtieňoch dreva. Na krídla dverí možno použiť okrem DTD aj materiály ako LACOBEL, LACOMAT, vitrážové fólie, zrkadlo /strieborné, bronz, grafit, modré/, alebo pieskované sklo. Doplnky vstavaného nábytku pomáhajú napĺňať pot...

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Ponúkam vstavané skrine na mieru,je použité kvalitné kovanie od firmy Astin. Je to hliníkové kovanie v dvoch farebných prevedeniach, dajú sa do neho vkladať rôzne vzory drevotrieskových dosiek v hrúbky 10mm. Ďalej sa dajú kombinovať rôzne farby skiel a zrkadiel podľa fantázie zákazníka.Na korpusy sú použité abs hrany ktoré predlžujú životnosť nábytku.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Predstavujeme Vám kvalitný systém posuvných, zalamovacích a otočných dverí, ktoré umožňujú navrhovať skrine na mieru alebo šatne v akomkoľvek interiéri bez obmedzenia. Ponúka sa Vám nespočetné množstvo riešenia úložného priestoru, jeho dokonalé využitie, ktoré bude najlepšie vyhovovať Vašim potrebám a požiadavkám. Výber materiálu Vám umožňuje zladiť vstavanú skriňu s jestvujúcim interiérom alebo naopak z neho vytvoriť dominujúcu časť zariadenia miestnosti.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Naša firma Vám ponúka výrobu vstavaných skrín na mieru. Doba prináša so sebou nutnosť šetriť miestom a využívať úsporné riešenia. To isté platí aj pre zariadenie interieru vášho domova. Vsatavaná skriňa s posúvnym systémom otvárania dverí je ideálnym riešením tejto potreby, a zároveň vhodne dopĺňa celkový design interiéru. Klasické šatníkové skrine neposkytujú toľko voľného priestoru na uskladnenie odevov, ale aj rôznych vecí ktoré sa používajú sezónne. Šatníková vstavaná skriňa na mieru je ideálnym riešením.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Najlacnejšie vstavané skrine na mieru.Cena za trojmetrovú skriňu s vnútrom so štyroma dvermi s mpntážov a DPH len za 699€.Možnosť výberu so šesťdesiatich štyroch dekorov DTD výplni dverý.Dodaávka a montáž do 10 dní.Najdete nás v Prešove -Šalgovík bývali objekt Hadinárni hala č.5 sekciav ľavo.Pracovná doba od 9:00 do 16:30.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Vstavané skrine ponúkajú širokú variabilitu, ktorá je zvýraznená možnosťou prispôsobenia výrobku na mieru. Aj vďaka tomu je možné zo zdanlivo nevyužiteľného priestoru vytvoriť jednoduchý a elegantný kus nábytku. Vyplnením hluchého priestoru zároveň získate priestor pre samotné bývanie. Vstavané skrine majú moderné prevedenie s citom pre detail. Je ich možné vhodne skombinovať s dverami či využiť ako doplnenie priestoru napr. okolo schodov. Každá vstavaná skriňa sa stáva jedinečnou, keďže je možné upraviť nielen rozmery, tvar, vnútro ale i farbu či materiál. Prispôsobiteľnosť skríň umožňuje aj ľubovoľné vnútorné členenie prie...

 • Nábytok na mieru, vstavané skrine - Využitý priestor presne na mieru!

  Nábytok na mieru, vstavané skrine - Využitý priestor presne na mieru!

  Naša spoločnosť sa popri podlahovinách zaoberá aj riešením interiéru prostredníctvom nábytku na mieru a to cez vstavané skrine, konferenčné stolíky, nočné stolíky, postele, komody, obyvačkové zostavy, jednoducho všetko šité na mieru. Máte nemotorné skrine, ktoré nevyužívajú priestor vašej bytovej jednotky až po strop a vám by sa to zišlo vyriešiť? Nemáte dostatočný priestor na otvárenie skríň do priestoru alebo chcete vymeniť nábytok a chcete to riešiť prakticky. Tak potom sú najvhodnejšie vstavané skrine na mieru, ktoré efektívne využijú úložný priestor v byte i v kancelárií. Vaším podmienkam a požiadavkám prispôsobíme materi...

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  V ponuke spoločnosti nie je len posuvný, otočný ale aj posuvno-skladaný systém dverí. Tieto systémy umožňujú široké využitie v kombinácii s rôznymi druhmi materiálov ako sú laminované drevotrieskové dosky v imitácii drevín, pieskované sklo, rôzne odtiene zrkadiel a farebné lakované sklá v mnohých RAL prevedeniach. Použitie vysoko kvalitných materiálov od tuzemských ale aj zahraničných výrobcov umožňuje vytvoriť jedinečné a praktické odkladacie priestory s moderným dizajnom s vytvorením vlastného štýlu. Inovácia farieb a dizajnov spoločnosti zodpovedá súčasným požiadavkám a trendom interiérového štýlu.

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Vstavané skrine majú mnoho výhod. Okrem toho, že sa dajú postaviť od steny k stene, od podlahy až po strop, majú väčší obsah vnútorného úložného priestoru pre odkladanie vecí. Vstavané skrine s posuvnými dverami navyše nepotrebujú pred sebou priestor na otváranie dverí, pretože ich dvere sú posuvné. Mechanizmus posuvných dverí sa okrem rámu dverí skladá s horných gumových a dolných plastových koliesok a preto je absolútne nehlučný s dlhou životnosťou. Vybavenie skríň klientovi spríjemňuje ukladanie vecí a hlavne šetrí miesto. Naša firma garantuje kvalitné opracovanie melaminových dielov na vstavané skrine, profesionálnu montáž a čisteni...

 • Vstavané skrine

  Vstavané skrine

  Vstavané skrine môžu vhodne doplniť ktorúkoľvek izbu vašej domácnosti, pretože sa vyhovotujú v rôznych povrchových úpravách. Vzhľad vstavanej skrine však určujú najmä dvere, ktoré môžu byť skladacie, posuvné alebo kombinované. Najpoužívanejším materiálom na výplne dverí je laminovaná drevotrieska, ktorá má dlhú životnosť, je tvarovo stála a cenovo výhodná. Kvôli lepšiemu splynutiu s miestnosťou sa čoraz častejšie do dverí zakomponuje aj zrkadlo alebo sklo – či už mliečne, číre, dymové alebo farebné.

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Vstavané skrine 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.