Prístrešky z lexanu

- PRÍSTREŠKY na terasy, na balkóny a lodžie, na schodištia, na autá, nad vchody, na bazény
- STRIEŠKY (šikmé aj oblúkové) na balkóny a lodžie, nad vchodové dvere
- SVETLÍKY k schodištiam, k vchodovým dverám, (ako zábrana)
- ZIMNÉ ZÁHRADY zastrešené konštrukcie s možnosťou kombinácie pevných aj posuvných presklených stien, (navrhnuté podľa predstáv zákazníka)
- ALTÁNKY (záhradné stavby ) drevené konštrukcie montované samostatne s pevným základom, alebo ako konštrukcie montované k stene budovy.
- ZÁBRADLIA na balkóny, lodžie, schodištia
- MREŽE ( pevné aj otváravé ) na okná a dvere
- BRÁNY, PLOTY oplotenie pozemku, (pletivom, plechom)


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Altánky/ pergoly / prístrešky

  Altánky/ pergoly / prístrešky

  ALTÁNKY A PRÍSTREŠKY Záhradný altánok alebo prístrešok je príjemným potešením, či dokonca snom každého majiteľa rodinného domu a záhrady. Dnes sú altánky a prístrešky atraktívne nielen z hľadiska funkčnosti a estetiky, no slúžia najmä na relax pri obľúbenej knihe alebo na príjemné poobedné posedenie s rodinou. Z pohľadu funkčnosti záhradného altánku môžeme hovoriť o ochrane pred letným slnkom, silným vetrom, či náhlou zmenou počasia v podobe dažďa. Zastrešený priestor nám tak poskytuje možnosť si do sýtosti vychutnať chvíle pokoja. Altánok je tiež dôležitou súčasťou zladenia Vašej záhrady s ostatnými vonkajšími prvkami aký...

 • Lavičky , stoličky , lexan prístrešky , okr.reťaze

  Lavičky , stoličky , lexan prístrešky , okr.reťaze

  Vyrábame lavičky rôzne vzory , stoličky exteriér , lexan prístrešky , okrasné reťaze k pomníkom a na vymedzenie priestorov.

 • Oceľové pergoly, prístrešky a prestrešenia

  Oceľové pergoly, prístrešky a prestrešenia

  Ponúkame oceľové pergoly, prístrešky a prestrešenia.

 • Kovové prístrešky, terasy a zastrešenia

  Kovové prístrešky, terasy a zastrešenia

  Kovové prístrešky sa využívajú na prekrytie terás, vchodov, schodísk, balkónov, prístreškov na autá. Moderný oceľový prístrešok predstavuje efektívnu ochranu pre Vaše auto. Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov, preto je potrebná obhliadka a následne Vám spravíme cenovú ponuku.

 • Prístrešky, altánky

  Prístrešky, altánky

  Ponúkame Prístrešky Altánky na mieru z hoblovaneho alebo nehoblovaneho reziva alebo je možnosť aj z KVH hranolov všetko samozrejme po dohode podľa želania zákazníka

 • Prístrešky

  Prístrešky

  Tak ako u ostatných projektov aj tu vám ponúkame komplexné služby, začínajúc prvotným návrhom a končiac odovzdaním hotovej stavby. Pri návrhoch a ich realizáciach vychádzame vždy z nesporných výhod modernej technológie drevených konštrukcií a je kombinácií s ostatnými stavebnými materiálmi.

 • Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Vyrábame zahradné domčeky, rôzne prístrešky na rodinné domy, altánky. Stavby zhotovujeme na kľúč, vrátane stršných krytín a náterov.

 • Haly maštale a prístrešky

  Haly maštale a prístrešky

  Sme výhradným dovozcom, realizátorom konštrukcií spoločnosti Richel Francúzsko pre SR (www.richel.fr). Táto firma ponúka okrem fóliovníkov, skleníkov a budov gardencentier aj profesionálne maštale a prístrešky. - Prístrešky pre chov oviec, kôz, koní - Maštale pre chov hovädzieho dobytka, ošípaných, hydiny, králikov a zajacov - Prístrešky pre uskladnenie polnohospodárskej produkcie, - Prístrešky pre uskladnenie príslušenstva, garáže pre traktory, kombajny, stroje - Prístrešky s univerzálnym použitím (uskladnenie nádob, dební, odpadu, vykurovacieho média, biomasy) - Fóliovníky, skleníky Lahké, ale velmi stabilné konštrukcie, vyrábané...

 • Pergoly a prístrešky

  Pergoly a prístrešky

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby pergol a prístreškov.

 • Prístrešky s krytinou lexan a asfaltový šindeľ

  Prístrešky s krytinou lexan a asfaltový šindeľ

  Prístrešky s konštrukciou samonosnou alebo pripevnené o steny budovy,na prekrytie terás alebo vchodov.

 • Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Dodávka a montáž krovov,altánkov, prístreškov, pergol, voliér pre psov a pod. Podľa projektovej dokumentácie ale aj podľa požiadaviek zákaznika presne na mieru.

 • Sklenené systémy, prístrešky

  Prístrešky, striešky, presklenia dverí, okien, balkónov, posuvné sklenené dvere.

 • Prístrešky a markízy

  UPLATNENIE: pritienenie a ochrana proti slabým dažďom nad terasou, átriom, resp. balkónom; výsuvom z fasád budov alebo s výsuvom z vlastnej konštrukcie; pritienenie výkladov predajní a okien do obytných miestností; funkčné a estetické dotvorenie fasád.

 • Autoplachty na prívesné vozíky, prívesy, návesy, prístrešky, altánky, garáže

  Autoplachty na prívesné vozíky, prívesy, návesy, prístrešky, altánky, garáže

  Naša spoločnosť už 11 rokov úspešne vyrába a predava autoplachty na prívesné vozíky a ložné časti nákladných áut vrátane reklamných popisov a potlače. O kvalite našich služieb svedčí aj fakt, že máme veľa spokojných zákazníkov z celého Slovenska.

 • Prístrešky pre autá

  Pri výrobe konštrukcie možno použiť materiály oceľ, hliník, nerez, drevo a taktiež sa dajú kombinovať.

 • Prístrešky

  V súčasnosti prebiehajú veľké rekonštrukcie bytových domov, rodinných domov, škôl a rôznych iných objektov, na ktorých sú práve navrhované prístrešky. Naša spoločnosť ponúka návrh, dodávku a montáž transparentných prestrešovacích a stenových konštrukcií. Bohatá ponuka materiálu a výrobkov zahŕňa v sebe to, že dokážeme uspokojiť akékoľvek požiadavky objednávateľov. Používame kvalitné materiály z polykarbonátu, akrylátu a sklolaminátu. Rámové konštrukcie sú z povrchovo upravených oceľových , hliníkových a nerezových profilov.

 • Prístrešky

  Prístrešky

  Záhradné drevostavby vyrábame zo vzduchosuchého smrekového reziva, nosnú konštrukciu tvoria prevažne hranoly 115x115mm a konštrukciu strechy fošne 145x45mm. Strešnú krytinu tvorý Lexan, Ekolux alebo Asfaltový šindel ktorého nosnou plochou je tatranský profil hr.19mm. V rámci povrchovej úpravy sú na dreve vyspravované väčšie kazy, celá konštrukcia je následne vybrúsená a ošetrená exteriérovou lazúrou. Praskanie je prirodzenou vlastnosťou dreva a nieje preto na závadu.

 • Presklenia balkónov, deliace priečky a prístrešky

  V súčasnej dobe veľmi obľúbené uzatváranie balkónov, lodžií, terás či predeľovanie rôznych priestorov presklenými systémami zvyšuje pohodlie bývania, zároveň takto získate ďalší odkladací alebo odpočinkový priestor. Deliace priečky je aj vďaka nízkoprofilovým koľajniciam, ktoré slúžia ako bezbariérový prechod, možné využiť kdekoľvek, kde je potrebné či žiadané predelenie priestoru (domy, byty, kancelárie, haly atď.). Tieto systémy je zároveň možné použiť na montáž rôznych prístreškov či stien ako napr. ochrana vchodových dverí pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

 • Lexanové prístrešky

  Lexanové prístrešky

  Výroba a montáž lexanových prístreškov. Konštrukcia hliník, povrchová úprava prášková farba odtiene RAL. Štandartne hnedá , biela. Prístrešky nad dvere štandartné rozmery: - RING - oblúkový, dva krát rýny po stranách Biey - 160x90x30 - 89 € Hnedý - 160x90x30 - 89 € Biely - 200x100x40 - 149 € Hnedý - 200x100x40 - 149 € Biely 160x70x30 69€ Bronz 160x70x30 69€ Strong oblúkový jeden krát rýna v predu Biely 160x90x30 89€ Bronz 160x90x30 89€ Biely 200x100x30 149€ Bronz 200x100x30 149€ LUX šikmý s jednou rýnou v predu ...

 • Prístrešky, terasy a prístavby z dreva

  Prístrešky sú veľmi rozšíreným druhom stavieb z dreva. Je to určite aj pre to, že vďaka pomeru ich ceny a úžitkových vlastností predstavujú ekonomicky najvýhodnejšie riešenie množstva potrieb. Či ide o prestrešenie terás, vstupov do rodinných domov, štýlové pregoly alebo rôzne druhy samostatne stojacich prístreškov plniacich najrôznejšie účely.

 • Kované brány, ploty, zábradlia, prístrešky - výroba.

  Kované brány, ploty, zábradlia, prístrešky - výroba.

  Kovovýroba Ponúkame Vám výrobu veľmi širokého sortimentu výrobkov. priemyselné posuvné brány ozdobné a jednoduché, kované aj nekované železné ploty kované brány (posuvné, krídlové), mreže zábradlia (balkónové, terasové, schodiskové) oceľové, hliníkové a antikorové konštrukcie vývesné štíty, reklamné a informačné tabule záhradný nábytok (kovové steny, altánky, prístrešky) iné ručne kované výrobky podľa špecifikovania zákazníka kované polotovary (kované elementy a tyče)

 • Prístrešky

  - výroba prístreškov

 • Altánky a prístrešky

  Zabezpečujeme pokrytie striech aj menších stavieb alpským štiepaným šindľom.

 • Striešky a prístrešky

  Ponúkame zhotovenie rôznych druhov prekrytí a striešok z nerezovej konštrukcie.

 • Lexan prístrešky

  - na mieru navrhované a vyrábané konštrukcie (podľa požiadavky a potreby zákazníka) - jednoduchšie prevedenie - kovová konštrukcia (špeciálne povrchovo upravená) - náročnejšie prevedenie - originál špeciálna hliníková konštrukcia

 • Výroba a predaj - Prístrešky

  Výroba a predaj - Prístrešky

  Pre našich zákazníkov ponúkame výrobu a montáž prístreškov do vašich záhrad.

 • Prístrešky na auto (carport) a drevené garáže

  Chcete ochrániť svoje auto alebo autá Vašich hostí pred slnkom, dažďom, krúpami či snehom? Na tento účel dodávame a montujeme typizované aj atypické drevené prístrešky (Carporty) a drevené garáže. Naše prístrešky na auto a garáže sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného smrekového dreva.

 • Sklenené prístrešky

  Sklenené prístrešky: Vďaka použitiu skla možno vytvoriť chránený priestor po obvode fasádneho plášťa, alebo pri vstupe do objektu bez toho aby sme zabránili prestupu denného svetla.

 • Bazénové prístrešky

  Zasklený bazén môžete používať aj za nepriaznivého počasia, predĺžite jeho využitie od skorých jarných do neskorších jesenných mesiacov. Chráni vodu v bazéne pred znečistením a stratami odparovaním a tým znižuje náklady na spotrebu chemických prostriedkov na úpravu vody.

 • Zimné záhrady, prístrešky, státia na auto, balkóny, konštrukcie,haly

  Zimné záhrady, prístrešky, státia na auto, balkóny, konštrukcie,haly

  Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou zimných záhrad, prístreškov, altánkov, státí na auto,konštrukcií a hál Materiálu sú rôzne od železa cez hliník až po drevo.

 • Brány - zábradlia - prístrešky - konštrukcie

  Ponúkame výrobu a montáž kovaných ako aj oceľových brán, plotov, samonosné brány pre priemyselné využitie ale aj pre domáceho spotrebiteľa. Montáž elektrického otvárania pre brány. Ponúkame výrobu a montáž lexanových prístreškov v akej koľvek veľkosti. Povrchovú úpravu všetkých výrobkov či už pieskovaním, zinkovaním alebo striekaním. Hkiníkové balkónové striešky a zatváracie systémy na balkony.

 • Altánky, prístrešky, garáže

  Ponúkam dodávky zhotovené z dreva, altánky, prístrešky, garáže, väzby, krovy, oplotenia a ostatné výrobky z guľatiny z hranolov dosák, okrem europaliet, to všetko dla objednávky oproti zálohe. Produkty zhotovené z nášho materiálu dovezieme na miesto a zmontujeme.

 • Výroba - strechy, altánky, prístrešky, domy

  Výroba - strechy, altánky, prístrešky, domy

  - Naša výroba zahŕňa výrobu na mieru podľa výkresov a to celé domy, altánky, strechy, prístrešky. - Taktiež podľa priania zákazníka po vzájomnej konzultácii

 • Prístrešky plastové

  Prístrešky plastové

  Prístrešky sú zhotovené podľa predstáv zákazníkov, keďže prístrešok môže mať neobmedzený tvar aj rozmer.

 • Lexanové prístrešky

  Lexanové prístrešky

  Ponúkame výrobu a montáž lexanových prístreškov za rozumnú cenu. Konštrukciu prístrešku vieme dodať v oceľovom, nerezovom alebo aj v drevenom prevedení. Povrchová úprava oceľového prístrešku môže byť: náter, nástrek, pozinkovanie, práškový nástrek, alebo kombinácia pozink. + nástrek. Takisto vieme dodať lexan v rôznych hrúbkach a odtieňoch podľa želania zákazníka. Výroba a následná montáž je zvyčajne do 15 dní od podpisu zmluvy, poprípade podľa dohody.

 • Markízy a prístrešky

  Markízy a prístrešky

  BAMIDA s.r.o. zabezpečuje výrobu a montáž markíz a prístreškov. Tie chránia pred dažďom, alebo snehom nad terasou, balkónom, výkladom a obytnými miestnosťami. Upevnenie je na vlastnej konštrukcii alebo na nami vyrobenej oceľovej konštrukcii. Ponúkame aj výrobu priehľadných fólií, na vašu terasu. Oplachtovanie priehľadnou fóliou má výhodné využitie používať terasu v každom ročnom období . Konštrukcia zimných záhrad a prístreškov je vyrobená z oceľovej alebo drevenej konštrukcie. Kvalitná tieniaca technika potrebuje k vlastnej montáži aj iné sprievodné technológie, ktoré zabezpečia jej kvalitu. Kotviace prvky sú absolútne bezpečnou čas...

 • Prístrešky

  Prístrešky

  Prestrešenia z polykarbonátov sa vyznačujú ľahkou konštrukciou – železnou alebo nerezovou - jednoduchou a rýchlou montážou, dlhou životnosťou - záruka na správne inštalovaný polykarbonát je 5 rokov - príjemným vzhľadom. Polykarbonátové dosky môžme použiť aj nerozbitné a UV stabilizované takže slnečné žiarenie ich nerozkladá. Pristrešky alebo svetlíky montujeme kôli na strešnému presvetleniu výrobných, skladových, športových a iných hál, átrií ale aj rôzne ľahké presvetlené prístrešky nad vstupmi, nástupišťami, rampami a domami. Konštrukcia Konštrukcia prístřešku alebo svetlíka môže byť aj oblúková, celohliníková, vo f...

 • Lexanové prístrešky

  Lexanové prístrešky

  Ponúkame výrobu a montáž lexanových prístreškov šikmých, oblúkových, v oceľovom, hliníkovom, alebo nerezovom prevedení konštrukcie. Prístrešky nad vchodové dvere, poprípade bočné steny, máme skladom, určené na priamy predaj. Tieto si môže zákazník namontovať aj sám podľa priloženého návodu.

 • Prístrešky, prestrešenia

  Prístrešky, prestrešenia

  Prestrešenia majú štandardné rozmery a sú v štandardných materiáloch. Sú vyvinuté na základe požiadaviek slovenského trhu: najvyššia kvalita za prijateľné ceny. Svoju voľbu môžete uskutočniť podľa funkcie (odstavné plochy pre bicykle, fajčiarsky priestor, autobusová zastávka,...) a podľa flexibility z hľadiska rozmerov a voľby materiálu. Spoločnosť sa špecializuje na prestrešenia s rôznymi funkciami: - Odstavné plochy pre bicykle - Prístrešky pre fajčiarov - Autobusové zastávky - Prístrešky na auto - Prestrešenia vchodov - Prestrešenia detských ihrísk - Prestrešenia dverí - Prestrešenia automatov - Prestrešenia tribún, prestr...

 • Prístrešky a prestrešenia

  Prístrešky a prestrešenia

  Vážený zákazník firma CEFO MONT s.r.o Vám ponuka: Prístrešky a prestrešenia z polykarbonátových (LEXAN) platní s oceľovou, nerezovou alebo konštrukciou. V ponuke sú rôzne tvary a farebné prevedenia. Polykarbonáty v odtieňoch číry, bronz, opál, modrý, zelený od 6mm do 16mm hrúbky a 6m alebo 7m dĺžky. Ku všetkym výrobkom ponúkame aj montáž, prepravu a zameranie. Veríme, že Vás naše výrobky oslovia. Tešíme sa na spoluprácu.

 • Prístrešky-nerezové a kovové vyrobíme podľa vašich požiadaviek!

  Prístrešky-nerezové a kovové vyrobíme podľa vašich požiadaviek!

  Vyrábame prístrešky pred vchod v rodinnom dome ,bytovke .....atď podľa vašich predstáv a požiadaviek - nerezové a kovové s povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním a farbou podľa vášho výberu. Montáž a dovoz po dohode v celej SR!

 • Ploty a přístřešky

  Ploty a přístřešky

  Nabízíme Vám také ploty v alpském vyřezávaném stylu popřípadé jednoduchém stylu. Váš nový plot bude krásně ladit ke zvolenému balkónu a tím vytvoří ucelený dojem z celého domu. Praktické přístřešky vyrábíme na míru přesně podle potřeb zákazníka.

 • Lehké přístřešky

  Lehké přístřešky

  Objekt je navržen jako regálová konstrukce, která svým uspořádáním umožňuje uložení materiálu v návaznosti na použité manipulační technice. Regálová konstrukce je současně nosnou konstrukcí pro konstrukci nesoucí střešní plášť, stejné provedení je zvoleno i u bočního opláštění, kde rovněž regálová konstrukce tvoří nosnou část pro konstrukci stěnového pláště. Opláštění je realizováno pomocí sendvičových panelů, nebo trapézového plechu - dle požadavku odběratele.

 • Přístrešky pro vozidla

  Přístrešky pro vozidla

  - Rychlá montáž na jednoduchý zpevněný základ (betonové patky, či zpevněná plocha – betonová deska,obvodový základ či zámková dlažba nebo panely ) - Variabilita –jedno či více stání; možno postavit samostatně či jako přístavbu k objektu. - Rychlá dodávka a montáž stavebnicového systému ; spojování šroubovými spoji. - Kotvení : 1 patka čtyřmi kotevními šrouby do základové plochy - Bezúdržbová povrchová úprava – kvalitní žárové pozinkování konstrukce i obloukových střešních ocelových dílů z vlnitého plechu; možnost doplnit o volitelné odstíny barev dle škály RAL za příplatek - Integrované okapy a svody v ceně ! ...

 • Prístrešky a markízy

  Prístrešky a markízy

  Vyrábam na zákazku prístrešky a markízy rôznych druhov nad vstupnými a balkónovými dverami.

 • Prístrešky a prestrešenia

  Podľa požiadaviek zákazníkov.

 • HEROAL 028 TC-Softline prístrešky

  Systém hliníkových profilov - Neizolovaná jednokomorová konštrukcia Pohľadové šírky profilov - Vonkajšia pohľadová strana 70 mm, vnútorná pohľadová strana 75 mm Odvodňovací systém - Odvodnenie strechy je možné integrovať do obloženia lemu Terasové striešky a systém prístreškov pre autá - Náročná strecha so zaoblenými sklenenými lištami a kyvný profil s lícovaním ku stene - Nadštandardná inštalácia osvetlenia / svetlá vo vybraní profilu s klipom - Ľahké prevedenie presahu strechy - Ľahká štandardná strecha bez sklenených líšt s ľahkým napojením na stenu a so špeciálnym - tesnením v mieste uchytenia skla - Nízky ...

 • Prístrešky, terasy

  Najrôznejšie prístrešky od malých až po velkoplošné vrátane terás. Súčasťou takýchto terás je samozrejme prestrešenie a prípadné reklamné informácie, názvy - ak sa jedná o podnik (napr. kaviareň). - Pístrešky - Prestrešenia - Terasy

 • Prístrešky na mieru

  Prístrešky sa väčšinou používajú na zastrešenie priestoru proti dažďu a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam. Prístrešky montujeme z oceľových konštrukcii alebo samonosnej konštrukcie z Al profilov s využitím krytín Lexan, Solux a Ekolux.

 • Altánky prístrešky záhradne domčeky

  Altánky, prístrešky, záhradne domčeky, preliezky pre deti, hojdačky a pod. z masívneho dreva

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Prístrešky z lexanu 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.