Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Samonosné schody

Samonosné schody - priame, lomenné, s podstupnicami, bez podstupníc v drevinách dub, buk, jaseň, smrek, ktoré ponúkame dĺžkovo, šírkovo nadpájané.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Sklolaminátové samonosné oblúky

  Sklolaminátové samonosné oblúky

  Zastrešenie pomocou samonosných oblúkov - svetlíky, bazény, štrbiny, šporoviská, stánky, futbalové štadióny, zastávky MHD... Rozpon podľa požiadaviek.

 • Samonosné posuvné brány

  Samonosné posuvné brány

  Ponúkame Vám atypickú výrobu samonosných posuvných brán za veľmi zaujímavé ceny. Dodávame ich aj s eklektickým pohonom ktorý zabezpečuje komfort pre zákazníka Pohony KEY a CAME sú vysokej kvality a zaručujú dlhú životnosť. Brány vyrábame v rôznych materiálových prevedeniach a povrchových úpravách. Pri výbere Vám naši pracovnici radi poradia pri výbere tej správnej brány pre Váš dom.

 • Samonosné schody

  Samonosné schody

  Samonosné schody sú každé svojim tvarom a rozmermi jedinečné navrhnuté do každého schodiskového priestoru. Sú nosnou konštrukciou ale aj nábytkom – dominantou každého interiéru. Celodrevené samonosné schody Schody nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Všetky časti - schodnice, zábradlie, madlá a stĺpy sú z dreva. Tvary schodísk sú prispôsobené daným priestorovým podmienkam. Kombinované samonosné schody Hlavná konštrukcia je z dreva. Prvky schodiska môžu byť v kombinácii s rôznymi materiálmi.

 • Samonosné vzduchové cívky

  Samonosné vzduchové cívky

  Samonosné vzduchové cívky, antény, cívky různých tvarů.

 • Samonosné brány

  Vďaka uloženiu brány na vodiacich vozíkoch je aj v zimných mesiacoch, či už pri náročnom type terénu, brána stále pripravená, nakoľko visí nad miestom vjazdu. Priestor pre zasunutie brány je nutné predĺžiť približne o 1/3 šírky vjazdu.

 • Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  schody drevene samonosné impega. výroba a montaž interiérovích samonosných schodík z masívu ako aj obkladov a interiérových dverí!

 • Samonosné,celodrevené schodištia

  Samonosné,celodrevené schodištia

  Pri tvorbe schodištia je dôležité brať ohľad na funkčné a ergonomické parametre, ktoré umožnia bezpečnú prevádzku po schodišti. Ide o pohodlný a bezpečný výstup i zostup. Taktiež netreba zabudnúť na jeho estetiku, ktorá vo veľkej miere ovplyvňuje celkový dojem zo schodištia. - Schodištia vyrábame na mieru iba z dreva, povrchová úprava a ich tvar je rôzny. Najčastejšie používané dreviny u nás pri výrobe schodíšť sú dub, buk, jaseň, smrek, prípadne iné druhy drevín v závislosti od požiadaviek zákazníka. - Farebný odtieň a povrchová úprava závisí od požiadaviek zákazníka. U nás vyrábané schodištia sú zväčša priamočiare ...

 • Schody samonosné exkluzívne

  Schody samonosné exkluzívne

  V snahe vyjsť v ústrety každému zákazníkovi sme schopní vyhovieť aj jeho najnáročnejším požiadavkám. Ponúkame výber zo širokej palety materiálov, tvarov a farieb. Obvzlášť zaujímavo pôsobia ohýbané prvky vyrobené v celej dĺžke ako sú schodnice a madlá. Vďaka dokonale zvládnutej technologii na ohýbanie dreva si naša firma zaistila svoje pevné miesto na trhu. Sme schopní vyrobiť atypické prvky, ktoré navrhne váš architekt, prípadne vy sami. Ponúkame možnost použiť na vašom schodisku exotické dreviny, podsvietenie stupňov či kombinácie materialov drevo, nerez, sklo, kamen.

 • Schody samonosné celodrevené

  Schody samonosné celodrevené

  Schody, ktoré nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Všetky časti schodiska, ako sú schodnice, nástupnice, madlá, stĺpy a tyčky sú z dreva. Tvarovo sú ideálne prispôsobené daným priestorovým podmienkam s prihliadnutím na ergonomickosť schodiska.

 • Schody samonosné kombinované

  Schody samonosné kombinované

  Nosná konštrukcia je z dreva. Niektoré prvky schodiska môžu byť v kombináciách s rôznymi materiálmi. Taktiež pre svoju stavbu nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Svojim prevedením zaručujú pohodlný prechod schodiskom s prihliadnutím na dokonale prevedenie detailov.

 • Schody samonosné točité

  Schody samonosné točité

  Zaberajú najmenší pôdorysný priestor. Používajú sa v prípadoch, kde nie sú v interiéry dostatočné priestorové možnosti a tiež v prípadoch kde nie je možné urobiť dostatočne veľký otvor v strope. Špirálovým schodiskom možno tieto problémy preklenúť, pri zachovaní pohodlnej chôdze.

 • Schody samonosné závesné

  Schody samonosné závesné

  Závesné schody sú špeciálnym druhom pri ktorom je schodisko zavesené na tyčiach. Tyče zároveň tvoria nosnú konštrukciu ako aj samotné zábradlie, takže nie je potrebná žiadna ďalšia pomocná konštrukcia. Využíva sa v prípadoch kde je požiadavka na to aby samotné schodisko nebránilo v prehľadnosti interiéru. Tieto schody je možné realizovať ako celodrevené ale aj ako kombinované (drevo - kov).

 • ocelové samonosné brány do 15m průjezdu

  ocelové samonosné brány do 15m průjezdu

  Brány jsou navrženy individuálně na základě statického posouzení a více než 16-ti leté zkušenosti. maximální váha je 1200 kg.

 • Samonosné schody

  Samonosné schody

  Sú každé svojim tvarom a rozmermi jedinečné navrhnuté do každého schodiskového priestoru. Sú nosnou konštrukciou ale aj nábytkom – dominantou každého interiéru.

 • Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  výroba a montáž interiérového nábytku schodísk samonosných ako aj obkladov a interiérových dverí!

 • PE-LD samonosné vrecia

  PE-LD samonosné vrecia

  Vrecia sa používajú ako obalový materiál na balenie priemyselných hnojív, zeminy, rašeliny, soli, stavebných hmôt a iných materiálov. Nosnosť vreca je od 30 do 50 kg v závislosti od jeho rozmerov a od teploty náplne (max.40 °C). Vyrábajú sa v prírodnom alebo farebnom prevedení. Podľa požiadavky zákazníka sa vyrábajú bez potlače alebo s max. perovou štvorfarebnou jednostrannou alebo 2+2 obojstrannou nekonečnou alebo pozičnou potlačou. Možnosť výroby vriec s dispozičnou potlačou je potrebné konzultovať s výrobcom. Je možné vyrábať vrecia aditované - protišmykové, UV stabilizované, antistatické. Po dohode s výrobcom je možné vyrobiť vrecia ...

 • Priemyselné plotove systémy - Presuvné samonosné brány

  Priemyselné plotove systémy - Presuvné samonosné brány

  edná sa o výnimočnú kategóriu priemyselných, plotových brán. Za tento produkt obdržal producent AW aj európsku medailu. Tento typ brán sa produkuje až do veľkosti 12000x2200mm. Jedná sa o typ plotovej, samonosnej brány, s výplňou 30x30mm, alebo s výplňou VEGA U86 (z mrežových panelových oplotení). Brány môžu byť otvárané ručne, môžu byť vyprodukované s automatikou na diaľkové ovládanie. Všetky konštrukčné prvky na tomto type brán sú pozinkované, resp. môžu byť pozinkované + maľované striekaním na niektorú zo 4 štandardných farieb RAL. Za príplatok môžu byť brány maľované striekaním na ľubovoľnú inú farbu z paletovníka RAL. R...

 • Samonosné ocelové haly

  Samonosné ocelové haly

  Stavebnicový systém samonosných ocelových hal sestává z jednotlivých plechových segmentů, které po vzájemném spojení vytvoří dokonale pevnou stavbu, vysoce odolnou proti nepříznivým klimatickým vlivům. Haly jsou po celém světě využívány zejména pro skladování, zemědělské a výrobní objekty, hangáry a garážování techniky a strojů. Výhody systému: - životnost systému - výrazná pevnost a odolnost - atraktivní cena - hi-tech vzhled

 • Polyuretanové a gumené sitá celoliate plochy samonosné

  Polyuretanové a gumené sitá celoliate plochy samonosné

  Použitie Pre suché aj mokré triedenie sypkých materiálov, odvodňovanie. Tieto plochy je možne použiť aj pre triedenie v prípade, keď napínanie sita v triediči nieje možné. Charakteristika Polyuretanová plocha je odliata v celku, vo vnútri je armovaná oceľovou výstužou a opatrená upevňovacími otvormi. Montážne pokyny Sito je do triediča upevnené pomocou skrutiek alebo lištami a klinmi. Obvykle je nutné sitovú plochu pripevniť aj k nosným podperám triediča pomocou háčkov alebo strmeňa. V prípade upevnenia sita skrutkami je nutné špecifikovať upevňovacie otvory pred zadaním do výroby. Následné prevŕtanie sitovej plochy z dôvodu vnútorn...

 • Elektroenergetické vodiče samonosné s polyethylenovou izolácí

  Elektroenergetické vodiče samonosné s polyethylenovou izolácí

  Určení: vodiče jsou určeny pro stavbu a rekonstrukce vnějších vedení nízkého napětí v zastavěných, zarostlých a lesních oblastech pro připojení menších obcí, menších průmyslových objektů a podobně. Konstrukce: od jednotlivých žil 16mm2 do kombinace 4x120mm2 + 2x35mm2. Délky 500m, 1000m nebo dle dohody. Rozměry: od 16mm2 do 120mm2. Použitý materiál: vodiče se skládají z hliníkových drátů dle PN-79/H-82160 což odpovídá DIN 1712. Technické parametry: výroba dle základní normy ZN-FPE SA-02:2002. Způsob dodání: vodiče jsou dodávány na dřevěných bubnech dle PN-91/O-79353.

 • Samonosné schody

  Samonosné schody

  V dnešnej dobe je pre Vás jednoduchšie a výhodnejšie dať si schodisko zhotoviť priamo z dreva, ako podstúpiť zdĺhavé murárske práce spojené s výrobou betónových schodov, ktoré majú aj tak často nepresne vybetónovaný skelet (nerovnosti a výškové rozdiely), tým aj obmedzené možnosti nápravy často krát nevhodne vybetónovaného tvaru. Samonosné schody vyrábame z masívneho dreva, ktoré je povrchovo upravené dyhou, čím vieme dosiahnuť estetický vzhľad a hlavne vám ponúknuť širší výber drevín za rozumnú cenu. Schodisko Vám vieme vyhotoviť v odtieňoch, ktoré si môžete vybrať z našej širokej ponuky. Schody a samonosné schodiská je možn...

 • Samonosné vjezdové brány

  Samonosné vjezdové brány

  Největší výhodou pro samonosné vjezdové brány je že v průjezdu se nenachází žádné vedení ani jiná překážka, která by narušovala průchod brány. Samotný pohon je umístěn mimo průjezdu v prostoru kotvícího sloupku. Pohon je možné ovládat tlačítkem, klíčovým spínačem, nebo dálkovým ovládáním. Pro případ výpadku el. proudu lze bránu odblokovat a otevřít nouzově i ručně. Brána je nesena (vedena) nad zemí pomocí vedení (kolejnice), které je umístěno vevnitř konstrukce oplocení. Bezpečnost uživatelů zajišťují infrazávory případně maják. Elegantní moderní, ale i vysoce konzervativní designy ocelových výplní Vám daj...

 • Samonosné vrecia z Polyetylénu LD-PE

  Samonosné vrecia z Polyetylénu LD-PE

  Vrecia samonosné, sú určené pre náplň 25 - 50 kg s počiatočnou teplotou do 60°C. Najrozšírenejšie použitie samonosných vriec je pre balenie priemyslových hnojív, zeminy, rašeliny, jedlej a priemyselnej soli, stavebných hmôt, apod. Vrecia sú vhodné na likvidáciu odpadu. Vyrábajú sa v hrúbkach od 0,15 mm - nosnosť 25 kg a 0,20 mm - nosnosť 50 kg. Vrecia zdrsnené s protiklzným povrchom Vrecia sú tiež určené pre balenie priemyselných hnojív, zeminy, rašeliny, jedlej a priemyslovej soli, stavebných hmôt, apod. Vrecia sú vhodné na likvidáciu odpadu Vrecia sú určené pre náplň do 25 kg v hrúbke 0,15 mm a 50 kg v hrúbke 0,20 mm. Vrecia vo farebno...

 • Plotové brány - samonosné posuvné

  Výhodou samonosných posuvných brán je, že nemajú žiadny koľajnicový systém v prejazde. Brána sa pohybuje po špeciálnej samonosnej konštrukcii, ktorá je umiestnená mimo prejazdovej šírky brány. Samonosná konštrukcia sa skladá z vodiaceho C profilu a 2 ks samonosných vozíkov. Kolieska vozíkov sa pohybujú vo vnútri vodiaceho profilu, sú chránené pred nečistotami. Súčasťou brány je vyvažovacia trojuholníková konštrukcia, ktorej dĺžka je približne 40% z celkovej prejazdovej dĺžky brány. Vzhľad samotného krídla brány vyhotovíme podľa požiadaviek klienta - je možné vyhotoviť kované brány, jednoduché kovové konštrukcie, brány s drevenou v...

 • Schody samonosné

  Vyrábame samonosné rovné, točené, mlynárske. Prípadne obklady betónových a železných konštrukcií. Zhotovenie je z mäkkého alebo tvrdého dreva spolu so zábradlím alebo madlom.

 • Samonosné roletové a žalúziové preklady

  Roletové / žalúziové preklady sú určené pre novostavby rodinných a bytových domov. Skrine sa zabudovávajú do hrubej stavby nad otvor, tým je zabezpečený čistý vzhľad fasády a nehrozí znižovanie svetlosti otvoru ako je to pri predsadených roletových boxoch. Je to prefabrikát predpripravený pre montáž rolety alebo žalúzie. Výhodou je, že odpadá zložité šalovanie / vytvorenie dutiny pre roletu / žalúziu. Skrine sa vyrábajú z drevocementovej zmesi (1) čo im dáva dostačujúcu stabilitu (po podstojkovaní možné využiť ako stratené debnenie ?? pozor skriňa nie je nosná) a pritom ich hmotnosť nevyžaduje pri ich osádzaní použitie zdvíhacích...

 • Samonosné brány

  Hlavnou výhodou samonosných brán je ich uloženie vo vzduchu . Celú bránu držia dva vozíky s párom koliesok po ktorých sa brána pohybuje vďaka čomu nie je potrebná žiadna vodiaca koľajnica.

 • Filip PS 2 - samonosné vynášecí konstrukce

  Základ systému samonosné vynášecí konstrukce Filip je ocelová příhradová konstrukce složená ze 2 modulů mezi podpěrami na střeše v délce 3 m - podélníky jsou z TR 35x50x3 - příčníky jsou z TR 35x35x2

 • Samonosné obdĺžnikové bazény Albistone

  Samonosné obdĺžnikové bazény Albistone sa vyrábajú so zaoblenými rohmi, ktorých polomer je 50 centimetrov. V bazénoch s oblými rohmi totiž oveľa lepšie cirkuluje voda, vďaka čomu nedochádza k usadzovaniu rias v rohoch bazéna.

 • Fólie - Samonosné vrecia z Polyetylénu LD-PE

  Prírodné samonosné vrecia, sú určené pre náplň 25 - 50 kg s počiatočnou teplotou do 60°C. Najrozšírenejšie použitie samonosných vriec je pre balenie priemyslových hnojív, zeminy, rašeliny, jedlej a priemyselnej soli, stavebných hmôt, apod. Vrecia sú vhodné na likvidáciu odpadu. Vrecia zdrsnené s protiklzným povrchom sú tiež určené pre balenie priemyselných hnojív, zeminy, rašeliny, jedlej a priemyslovej soli, stavebných hmôt, apod. Vrecia sú vhodné na likvidáciu odpadu Vrecia sú určené pre náplň do 25 kg v hrúbke 0,15 mm a 50 kg v hrúbke 0,20 mm. Vrecia vo farebnom prevedení sú určené pre náplň 25 až 50 kg s počiatočnou teplotou n...

 • Pojezdové samonosné jímky

  - Certifikováno pro zatížení D400 - Dvojitá stěna jímky - Nízká hmotnost - Jednoduchá montáž - Minimalizace stavebních prací při osazení - Není nutné obetonovávat - Odolnost vůči agresivním látkám - Vysoká životnost, 100% vodotěsnost - Certifikovaný systém řízení kvality dle ISO 9001 (TÜV International)

 • Samonosné vrecia z Polyetylénu LD-PE

  Vrecia samonosné, sú určené pre náplň 25 - 50 kg s počiatočnou teplotou do 60°C. Najrozšírenejšie použitie samonosných vriec je pre balenie priemyslových hnojív, zeminy, rašeliny, jedlej a priemyselnej soli, stavebných hmôt, apod. Vrecia sú vhodné na likvidáciu odpadu. Vyrábajú sa v hrúbkach od 0,15 mm - nosnosť 25 kg a 0,20 mm - nosnosť 50 kg. Vrecia zdrsnené s protiklzným povrchom: - Vrecia sú tiež určené pre balenie priemyselných hnojív, zeminy, rašeliny, jedlej a priemyslovej soli, stavebných hmôt, apod. Vrecia sú vhodné na likvidáciu odpadu Vrecia sú určené pre náplň do 25 kg v hrúbke 0,15 mm a 50 kg v hrúbke 0,20 mm. Vrecia vo fa...

 • Kombinované samonosné schodištia

  Kombinované samonosné schodištia

  Kombinované samonosné schodištia

 • Celodrevené samonosné schodištia

  Celodrevené samonosné schodištia

  Celodrevené samonosné schodištia

Máte lepšie produkty ako konkurencia?

Máte lepšie produkty ako konkurencia?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Samonosné schody 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.