Keramická strešná krytina

- Tondach


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Keramická dlažba - imitácia dreva

  Drevená dlažba je veľmi vhodným riešením pre milovníkov dreva, ktorí súčasne požadujú vysokú odolnosť, ktorú drevo nedokáže poskytnúť, pretože dokonale imituje drevenú podlahu, má vyššiu odolnosť voči oderu, stály vzhľad, ľahšiu údržbu, je nenasiakavý, nehorľavý a má vynikajúcu vodivosť tepla. Obklady a dlažby s imitáciou dreva si určite nájdu miesto aj vo vašej domácnosti.

 • Keramická pec

  - v ponuke keramická pec

 • Keramická pálená škridľa s minimálnou životnosťou 80 - 100 rokov

  Najviac starých striech na Slovensku je pokrytých pálenou škridlou. Najstaršia zachovaná pálená škridla na Slovensku má viac ako 360 rokov. Engoby a glazúry Tondach sú viac ako farby. Od ostatných povrchových úprav sa odlišujú svojou odolnosťou a trvácnosťou. Nevznikajú nanesením či primiešaním farby, ale výpalom pri teplotách nad 1000°C. Z ponuky Tondachu si môžete vybrať z 25 typov škridiel a z viac ako 20 povrchových úprav.

 • Varná doska Beko sklokeramická

  Model HIC 64404 T EAN 8690842332869 Výška cm) 5.5 Šírka cm) 60 Hĺbka cm) 51 Hmotnosť kg) 9 Farba Čierna Typ varnéh panelu Sklokeramický Trysky na propán-bután Ne Kontrolka zapnutia Ano

 • Keramická mozaika

  Keramická mozaika

  Štýlová, s prvotriednou kvalitou, vyrábaná výlučne v Nemecku. Keramická mozaika ponúka všetko čo potrebujú steny aj dlažba, od veľkých formátov až po štýlovú miniatúrnu mozaiku, vhodná do bytu, bazénu,s protišmykom, alebo bez. Všetko kombinované v perfektnej harmónii so samočistiacou povrchovou úpravou HT. Je proste krásna, krásna, krásna.

 • Keramická zámková dlažba, exteriérová terasová dlažba, schody

  Keramická zámková dlažba, exteriérová terasová dlažba, schody

  Pekná, ľahko udržiavateľná, extrémne robustná a odolná: zámková dlažba v sebe spája všetky prednosti, ktoré presvedčivá exteriérová dlažba z hľadiska estetiky, kvality a funkcionality vyžaduje. Dážď, slnko, horúčavy, sneh, námraza na nej nezanechajú žiadne stopy celé desaťročia. Ľahučko zaoblené hrany dodatočne slúžia na to, aby sa zabránilo mechanickému poškodeniu pri nárazoch. A pretože je vyrobená pri extrémne vysokej teplote, povrch jej dlažby je bez pórov. V takom prípade je nemožné rozmnožovanie travín a machov na jej povrchu. Dlažba na terasy je mrazuvzdorná, robustná, protišmyková a je možné kombinovať ju s celou sériou tv...

 • Keramická biela miska pre mačku

  Biela miska z keramiky určená pre mačičku Výška 6 cm, priemer 15,5 cm, potlačené sublimačná technológií.

 • Brusná keramická tělíska na stopce

  Brusná keramická tělíska na stopce se používají pro obrábění několika typů oceli. Brusná keramická tělíska sou navržena pro použití zejména ve strojírenském průmyslu. Brusná keramická tělíska jsou vyráběna v různých tvarech a kvalitách.

 • Keramická kachlička

  - (obkladačka) 21x51mm, 152x152mm, 152x203mm

 • Keramická miska na olivy s potlačou

  Keramická miska na olivy s potlačou, rozmer 23 cm x 16 cm.

 • Bílá keramická váza

  Bílá keramická váza

  Čtveratá keramická váza.

 • TC CERAMIC - Tekutá keramická termoizolácia

  TC CERAMIC - Tekutá keramická termoizolácia

  TC CERAMIC je tekutá izolačná hmota (vodourieditelná) navrhnutá na izoláciu povrchov pri stredných teplotách. Použitím náteru TC CERAMIC získate ochranu proti tepelným stratám potrubí, zásobníkov a iných nádrží z obsahom horúcej tekutiny alebo pary. Taktiež účinne chráni povrch pred koróziou a ľudí pred popálením nakoľko znižuje aj teplotu ošetreného povrchu.

 • Keramická komorová pec 70 l

  Keramická komorová pec 70 l

  Firma ProDeco, s.r.o. ponúka na predaj keramickú komorovú pec. Objem 70 litrov, vnút.rozmery š x h x v: 400 x 400 x 460. Max.t=1230°C. Napätie 230V. V cene pece je termoregulátor TC66, vypalovací set, odťah spalín, nadštandardná izolácia,... K ODBERU IHNEĎ !!! Pôvodná cena: 2149,65 €. Nová cena: 2010,93 €.

 • Rozkládacia tabuľa Triptych- keramická zelená, biela alebo lakovaná biela

  Rozkládacia tabuľa Triptych- keramická zelená, biela alebo lakovaná biela

  Info o produkte: Magnetická rozkladacia tabuľa, 120 x 90 / 240 cm: - keramická v elegantnom hliníkovom ráme,popisovateľná za sucha stierateľnými kriedami. Farba povrch je zelená. - lakovaná v elegantnom hliníkovom ráme,popisovateľná za sucha stierateľnými fixami. Farba povrch je biela. - keramická v elegantnom hliníkovom ráme,popisovateľná za sucha stierateľnými fixami. Farba povrch je biela. Súčasťou dodávky je aj odkladacia lišta, sada na pripevnenie a 2 plastové úchyty na zavesenie papierových blokov. Vyrobené v EU. Rozmery: 120 x 90 / 240 : 216,00 / 317,60 / 319,60 150 x 100 / 300: 276,00 / 479,80 / 486,00 ...

 • Keramická fasáda Creaton

  Keramická fasáda Creaton

  V snahe po špičkovej kvalite sa podarilo našej firme taktiež s TONALITY naplniť očakávania aj v oblasti fasád. S jedinečnou farebnou rozmanitosťou ponuka TONALITY COLOR mnoho farebných variant a spolu s TONALITZ CLASSIC ponúka úplne novú cestu. Obkladový panel v ušlachtilých farebných prevedeniach inšpiruje vďaka jedinečnému premyslenému výrobnému postupu KERALIS . Praktická montážna rozmanitosť s veľkou možnosťou voľby farby špáry a citlivo zvolený povrch ukončuje keramický fasádny systém tak novostavieb ako aj rekonštruovaných stavieb a posúva tento fasádny systém na popredné pozície v Európe.

 • Plávajúca keramická podlaha

  Plávajúca keramická podlaha

  Chcete v budúcnosti svoju hrubú stavbu dokončiť rýchlo? Nechcete čakať 4 až 6 týždňov, až poter zaschne a Vy budete môcť konečne stavať ďalej? Nechcete do domu „ťahať cca 5 litrov vody na m2 a potom ho opäť niekoľko mesiacov zložite „vysušovat ? Potom pre Vás CREATON vytvoril správny výrobok. Creaton vyvinul plávajúcu keramickú podlahu z pálenej tehliarskej hliny, aby uspokojil dopyt po prírodný stavebných materiálov tiež z radu plávajúcich podláh. Bol tak vyvinutý výrobok s vynikajúcimi úžitkovými a kvalitativnými vlastnosťami, ktorý je mimoriadne vhodný práve pre plávajúcu keramickú podlahu. Sofistikovaná výroba v najmodernejš...

 • Prodej - Keramická soklová lišta

  Prodej - Keramická soklová lišta

  Naše firma má ve svém programu výrobu keramické soklové lišty včetně široké škály doplňujících tvarovek, ať už rohových, krajových, zámkových nebo tvarovek se svítidly či elektrickými zásuvkami. Svítidla v soklové liště lze s výhodou zapojit i jako nouzová pro případ výpadku elektrické energie. Keramická soklová lišta se hodí zejména tam, kde je třeba vést velké množství silových nebo slaboproudých rozvodů při podlaze a zachovat k nim trvalý volný přístup pro jejich revizi, úpravu nebo doplnění. Keramické tvarovky se montují na zámečnickou konstrukci složenou obvykle ze 3 spojených pozinkovaných žlabů MARS. Žlaby lze mont...

 • Prodej - Keramická nástenná svítidla - Solitéry

  Prodej - Keramická nástenná svítidla - Solitéry

  Keramická nástěnná svítidla - solitéry jsou jedním z hlavních výrobních programů naší firmy. Firma má vyvzorováno mnoho druhů těchto svítidel různých velikostí a tvarů, od malých o velikosti a vzhledu čtvrtky chleba, až po masívní, dlouhá nebo široká svítidla o velikosti kolem 70 cm a v přípravě jsou i větší. Některá svítidla jsou též složená ze dvou částí. V případě zájmu investora není problém vyrobit i jiný typ svítidla podle jeho vlastní představy.Svítidla se vyrábějí z přírodní keramiky bez povrchové úpravy, není však problém opatřit svítidla glazurou nebo barevnou úpravou. Atraktivní vzhled jim dodává zvlášt...

 • Sprchový kút Ideal A 80x80cm + keramická vanička

  Sprchový kút Ideal A 80x80cm + keramická vanička

  Farba rámu biela. Výplň sklo transparentné. Výška kútu: 190 cm Estensibilita: 77-82 cm Farba vaničky biela. Hĺbka vaničky: 11 cm Priemer odtoku: 60 mm V cene je zahrnutý sprchový kút (t1503ac) a vanička (t107001). Sprchový kút vyrobený v Českej republike.

 • Keramická dlažba a obklady

  ponúkame Vám lepenie keramickej dlažby a obkladov, počnúc poradenstvom priamo u zákazníka (odporúčané materiály a postup prác), realizácia projektu a dokončovacie práce. Rozsah prác: - úprava povrchu - lepenie dlažby a obkladov - dokončovacie práce (dorezávanie, spárovanie).

 • Keramická miska pre psa

  - Pirates Island, čiern/biela

 • Keramická kefa na vlasy

  Keramická kefa na modelovanie vlasov - 50 mm s drevenou rúčkou, má keramickú hlavu s nylonovými štetinami.

 • Topánka keramická zlatá 17cm

  Dekorácia, kvetináč, obal na kancelárske potreby. Je možné pripísať meno alebo krátky text.

 • Keramická náterová izolácia TEMP-COAT 101

  Keramická náterová izolácia TEMP-COAT 101 sa skladá z mikroskopických dutých keramických a silikónových guľôčok, ktoré sa nachádzajú v suspenzii zmesi syntetického kaučuku, akrylátovej živice a anorganických pigmentov. Produkt je rozpustný vo vode, po zaschnutí vytvorí vodoodpudivý elastický polymérový povlak, skladajúci sa z pravidelného systému mikrosfér. Mikrosféry sú sústredené tak tesne, že úplne vytlačujú vzduch z povlaku, a preto hermeticky obklopia izolovaný povrch.

 • Keramická tácka

 • Keramická plávajúca podlaha

  Ide o nový výrobok, ktorý reaguje na neustále sa zvyšujúci dopyt zákazníkov po prírodných stavebných materiáloch. Je vyrobená z pálenej tehlovej hliny a sofistikovaná výroba v najmodernejších závodoch Európy zaručuje vynikajúci pomer medzi jej cenou a úžitkovými vlastnosťami. Vysoko pevné zlepenie na pero a drážku a jednoduché pokladanie z nej tvoria ideálny podklad pre ostatné pohľadové podlahoviny (parkety, PVC, koberce, keramickú dlažbu, ...) Pre svoj rustikálny, tehlovo červený vzhľad je však veľmi pekná aj ako konečná pohľadová podlaha.

 • Keramická šalka s dúhou HK

  Keramická šalka s dúhou HK

  Keramická šálka Hello Kitty s dúhou. Priemer: 8,5cm, výška 9,5cm. Vhodná aj do umyvačky riadu.

 • Keramická súprava

  Keramická súprava

  - Konvička bar. glaz. TM+B 1,4 L 17/99 - Hrnek toč. bar. glaz. TM+B 0,25L 13/93 - Podšálek bar. glaz. TM+B 8/91b - vyrábíme v různých barvách

 • Obedová súprava 30 d. MODERN - oranžová keramická

  Obedová súprava 30 d. MODERN - oranžová keramická

  Obľúbená súprava štvorcového tvaru v oranžovej farbe, spolu s hranatými doplnkami príslušnej farby vytvára moderný dizajn stolovania. Pozostáva: 6x plytký tanier, 6x hlboký tanier, 6x dezertný tanier, 6x šálka, 6x podšálka.

 • Keramická objímka - CP800F-E27

  Keramická objímka - CP800F-E27

  Popis produktu: - patice E27 - maximální napětí 250V - jmenovitý proud 4A

 • Keramická tehla

  Keramická tehla

  - tehlový program Pezinských tehelní a.s s vyše 100 ročnou tradíciou.

Viac zákazníkov pre Vás?

Viac zákazníkov pre Vás?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Keramická strešná krytina 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.