Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Lakovanie

Pri lakovaní sa na potlačený materiál nanesie vrstva UV laku, ktorý sa prechodom cez UV lampu vysuší a vytvorí tak vysoko odolnú vrstvu na povrchu etikety, ktorá chráni potlač na etikete pred nepriaznivými vplyvmi prostredia ako aj pred mechanickým poškodením napr. ošúchaním. Podľa Vášho želania je možné použiť lesklý lak, ktorý dodá etikete vysoký lesk a vyšší kontrast, alebo matný lak, ktorý dodá etikete matný vzhľad.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Zariadenie pre práškové lakovanie

  Zariadenie pre práškové lakovanie

  Naša spoločnosť Vám ponúka zariadenia pre práškové lakovanie. Práškové lakovacie linky Mokré lakovacie linky Aplikačnú technológiu práškového lakovania

 • Práškové lakovanie

  Práškové lakovanie

  Technológie pre povrchovú úpravu kovov - lakovacie linky Práškové lakovacie linky Mokré lakovacie linky Technológie pre nanášanie práškovej farby

 • Voľné kapacity na práškové lakovanie - Dubnica nad Váhom

  Voľné kapacity na práškové lakovanie - Dubnica nad Váhom

  Ponúkame voľné kapacity pre práškové lakovanie rôznych konštrukcií, hlavne z tenkostenných profilov, ako sú jäkle, rúrky atď. 26 ročné skúsenosti s výrobou školského a kancelárskeho nábytku. Výroba je v Dubnici nad Váhom.

 • Zváranie, rezanie, lakovanie

  Zváranie, rezanie, lakovanie

  Ponúkame Vám naše skúsenosti v oblasti zvárania MIG/MAG,TIG, možnosť zvárania jedno a viac sériových zákazok, železo, nerez, hliník. Zaoberáme sa výrobou brán, plotov, zabradlí, konštrukcií, na mieru. Taktiež ponúkame rezanie pásovou pílou plného či hrubostenného materiálu. Vieme zabezpečiť aj obrábanie materiálu na sústruhu alebo CNC zariadení. Pripravíme výkresovú dokumentáciu podľa požiadavok zákazníka. Po dohode so zákazníkom dokážeme zabezpečiť dopravu a následnú montáž výrobku.

 • Pieskovanie balotinovanie lakovanie

  Ponúkame pieskovanie jemným abrazívnym materiálom. Či už plechové disky, disky z kamiónov, elektróny a rôzne iné predmety aj väčších formátov ako sú brány, konštrukcie kosačiek, diely áut... Tak isto možnosť aj balotinovania hliníkových alebo nerezových predmetov.

 • Lakovanie kovových súčiastok práškovou technológiou

  lakovanie kovových súčiastok práškovou farbou na automatickej linke s prejazdným profilom vxšxh 2000x850x3500mm, s antokoróznou predúpravou. Vahavýrobkov do 500kg. Na ručnej linke s predúpravou s hmotnostou súčiastok do 2000kg.Zvarence, veľké kusy dlhé do 7000mm.

 • Požiadavka na nalakovanie predneho naraznika volkswagen transporter t5.

  Potrebujem dat do farby predny a zadny naraznik,alebo kupim naraznik v bielej farbe.

 • Lakovanie dreva

  Poskytujeme kvalitné lakovanie nábytku a dreva všeobecne. Ponúkame tiež kompletnú dodávku luxusných lakovaných nábytkových dielcov z dreva a predovšetkým z materiálu nazývaného MDF ale aj plastové a kovové komponenty.

 • Lakovanie kovu

  Ponúkame kompletné služby lakovania kovov vrátane najmodernejších predúprav. Zameriavame sa ako na pohľadové lakovania exteriérové aj interiérové tak aj na lakovanie funkčné, ako sú napríklad antikorózne, UV a iné nástreky. Lakujeme najrôznejšie typy kovových výrobkov, napr. výliskov, zvárancov a odliatkov či zostavy od tých najmenších veľkostí až po rozmerné kusy vysokej hmotnosti. V rámci svojich rozličných prevádzok dokážeme ekonomicky spracovať série od kusových až po miliónové.

 • Lakovanie plastu

  V oblasti lakovania plastu máme dlhoročnú skúsenosť predovšetkým v obore automotive, medical a koľajovom priemysle. Zameriavame sa na lakovanie najrôznejších typov plastových materiálov, kompozitov a laminátov. Využívame metódu mokrého lakovania podľa potrieb buď pohľadovú, alebo funkčnú.

 • Práškové lakovanie Myjava / Trenčín

  Práškové lakovanie Myjava / Trenčín

  robime povrchovu upravu kovou praskovou farbou - komaxit - mame novu technologiu tryskanie - pieskovanie - fosfatovanie - praskova farba - brany - ploty - kolesa - konstrukcie

 • KTL lakovanie – kataforézne lakovanie

  Kataforézne lakovanie – (KTL) je špeciálna moderná technológia pre povrchové úpravy kovov. Patrí medzi technológie s minimálnym dopadom pre životné prostredie, vďaka nízkemu obsahu rozpúšťadiel a emisií. Proces využíva vodou riediteľnú farbu na báze epoxidov alebo akrylátov v uzavretom systéme, kde sa výrobok ponorí do farby a elektroforeticky nanesie na štruktúru materiálu, preto je využitie farby takmer 100%. Zvyčajne je hrúbka nanesenej farby po vypálení v peci 10-30 µm pri zachovaní vysokej antikoróznej odolnosti a vlastnosti, ktoré dosiahnete len KTL lakovaním.

 • Lakovanie práškovými farbami – práškovňa

  Práškové lakovanie je moderná technológia pre povrchové úpravy kovov. Táto technológia sa radí medzi ekologické a to najmä pre minimálne emisie a možnosť recyklácie práškovej farby. Práškové farby sa aplikujú na predupravené výrobky a to buď chemickým procesom – viď. Chemická predúprava pred lakovaním, alebo otryskaním (pieskovaním) – viď. Tryskanie. Po nanesení práškovej farby je potrebné farbu vypáliť (polymerizovať) vo vypaľovacej peci pri teplotách od 150 – 200 °C v závislosti od aplikovanej farby. Nanášanie práškových farieb sa aplikuje elektrostaticky.

 • Lakovanie mokrými farbami – mokrá lakovňa

  Mokré lakovanie je klasickým povrchovým spracovaním povrchov a materiálov. Štandardne sa aplikuje farba postrekom. Systémy farieb na báze vody alebo vysoko pevných náterov sa aplikujú pomocou bezvzduchového alebo vzduchom miešaného procesu. Tento náter je ideálny pre zložité geometrie a veľkosti veľkosti rôznych veľkostí kovu alebo plastu. Farby sa môžu aplikovať aj elektrostaticky (idealne pre jednoduchšie tvary výrobkov alebo drôtený program).

 • Práškové a mokré lakovanie

  Mokré lakovanie je klasický spôsob nanášania tekutých farieb zo širokej škály RAL odtieňov. Používame tieto typy farieb: •syntetické; •polyuretánové; •epoxidové; •s obsahom zinku a ďalšie. Farbu nanášame vzduchovou pištolou alebo vysokotlakým zariadením GRACO Rozmery našej lakovne: 13 x 11 x 4 metre Práškové lakovanie, tiež nazývané komaxitovanie, je proces pri ktorom sa prášková farba (plast) pomocou elektrostatického alebo tribostatického náboja nanáša na oceľ, ktorá sa následne vypeká pri 200 stupňoch Celzia vo vytvrdzovacej peci. Používame širokú škálu druhov a odtieňov farieb.

 • Lakovanie nabytku

  Lakovanie nabytku

  Ponúkame lakovanie nábytku pre kuchynské štúdia a ostatných výrobcov nábytku a to vysoký lesk mat patina nalakujeme akýkoľvek povrch do zrkadlového lesku ci matu

 • Lakovanie

  Lakovanie

  - Lakovací box pro mokré lakování - míchání autolaků a průmyslových barev - plnění sprejů - prodej pomocného materiálu pro lakování (brusivo, pásky...)

 • Pieskovanie a lakovanie

  Pieskovanie a lakovanie

  Využite služby jedinej pieskovne na jemné pieskovanie a striekanie diskov aj iných dielov!

 • Kovovýroba a práškové lakovanie

  Ponúkame voľné výrobné kapacity v oblasti kovovýroby jednoduchých strojárenských výrobkov z plechov, profilov a drôtov podľa požiadaviek zákazníka a voľné výrobné kapacity v oblasti práškového lakovania. Zabezpečujeme aj finálnu montáž, balenie a expedíciu. Filozofiou spoločnosti je produkcia v 100-percentnej kvalite, dodržiavanie zmluvných termínov a cenotvorba výhodná pre obe strany.

 • Kovovýroba a lakovanie

  Kovovýroba a lakovanie

  Jedním z našich provozů je dílna, kde vysekáváme plechové polotovary. Vybavení dílny: - excentrické lisy 20 t, 40 t, 60 t - nůžky na plech max. šíře 1,5 m - lakovací boxy na mokré lakování - vypalovací pec do 200 °C - sušící box 2x3 m - stolní a stojanové vrtačky. - Pracujeme s materiálem od 0,2-1,5 mm - Lakujeme mokrou cestou, barvy stupnice RAL. Firma má smluvně zajištěnou výrobu raznic pro lisování.

 • DYHA - lakovanie - výroba

  DYHA - lakovanie - výroba

  Ponúkame lakovanie ale alebo výrobu hotových dielcov z dyhy. Dyhu ponúkame s povrchovou úpravou mat, polomat, lesk, vysoký lesk. K okamžitej výrobe mame 60 druhou dyhy, zoženieme aj dyhu ktoré sú upravene na zákazku, vyrobíme aj rôzne obrazce s dyhy, vkladane z viacerých dych atd.

 • Práškové lakovanie - komaxit

  Práškové lakovanie - komaxit

  Naša spoločnosť je výrobno-dodávateľská organizácia, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá povrchovou úpravou kovov, so špecializáciou na technológiu práškového lakovania. Práškové farbenie kovov je špičková technológia, ktorá je takmer nevyhnutou súčasťou najmä v strojárskom priemysle. Ide o technológiu, pri ktorej sa nanáša prášková farba na výrobok elektrostatickými (TRIBO), alebo elektrokinetickými pištoľami a požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min. Výsledná kvalita vytvrdeného náteru je vysoko závislá od ...

 • Potlač UV farbami a parciálne lakovanie

  Potlač UV farbami a parciálne lakovanie

  Ponúkame UV lakovanie a parciálny UV lak, ktorým sa dosahuje vysoký lesk na vybratých miestach ofsetovej tlače.(napr.fotografie, logá a pod.). Takéto lakovanie oživí farby a zvýrazní tlač. Pridávaním špeciálnych práškov alebo glitrov do UV laku dosiahneme rôzne dekoratívne efekty. Špeciálnym UV lakom vytvárame efektné reliéfne tlače, slepecké písmo.

 • Grafitové diely pre PVD a CVD povlakovanie

  Pri vytváraní tenkých vrstiev TiC a TiN prostredníctvom PVD a CVD procesov má svoje uplatnenie aj grafit a súčiastky vyrobené z tohto materiálu. Vďaka vysokej tepelnej, chemickej a mechanickej odolnosti grafitu sa pri spominaných procesoch používajú nasledovné: •grafitové nosné krúžky •dierované podložky •zmiešavače •držiaky •prívodné rúry

 • UV lakovanie

  UV lakovanie, nanášané sieťotlačou, je technológia zušľachťujúca tlačoviny vrstvou laku. Technológia UV lakovania vytvára na výrobku transparentný, pevný film, ktorý dosahuje neobvykle vysoký lesk, až o 40 percent intenzívnejší ako umožňuje klasické lakovanie. Lepšie tiež chráni povrch voči odretiu a poškriabaniu.

 • Kovovýroba,cnc rezanie plazmou, cnc vysekávanie ,cnc frézovanie,lakovanie

  Kovovýroba,cnc rezanie plazmou, cnc vysekávanie ,cnc frézovanie,lakovanie

  Lakovanie povrchová úprava (farba, forézovanie), rezanie kyslíkom. Ponúkame presné rezanie kovových materiálov plazmou. Hrúbka rezaného materiálu od 0,5mm do 15mm. V prípade potreby vypracujeme aj výkresovú dokumentáciu výpalkov. Ponúkame volné výrobné kapacity pre tvárnenie plechov za studena. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby plechových náhradných dielov pre karosérie automobilov.

 • Lakovanie

  Lakovanie

  Pod lakovaním sa rozumie vzduchové rozprašovanie náterovej hmoty, ktoré patrí medzi klasické spôsoby povrchovej úpravy. Spôsob nanášania náterov sa neustále vyvíja a zdokonaľuje tak, aby výsledný efekt povrchu bol čo najkvalitnejší, ale aj s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Lakovanie uskutočňujeme: - Ručným striekaním – manuálnym nanášaním náterových hmôt pomocou striekacích pištolí - V lakovacom boxe firmy o rozmeroch: 15 x 4,5 x 4,5 m /zatiaľ nebeží/

 • Práškové lakovanie - komaxit

  Práškové lakovanie - komaxit

  Naša spoločnosť je výrobno-dodávateľská organizácia, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá povrchovou úpravou kovov, so špecializáciou na technológiu práškového lakovania. Práškové farbenie kovov je špičková technológia, ktorá je takmer nevyhnutou súčasťou najmä v strojárskom priemysle. Ide o technológiu, pri ktorej sa nanáša prášková farba na výrobok elektrostatickými (TRIBO), alebo elektrokinetickými pištoľami a požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min. Výsledná kvalita vytvrdeného náteru je vysoko závislá od ...

 • Lakovanie

  Lakovanie

  - klampiarské a lakovačské práce osobných, užitkových, nákladných vozidiel a ich nádstavieb - lakovačské práce rôznych konšrukcií a materiálov v rôznych hrúbkach a štruktúrach - pieskovanie materiálov konštrukcií - metalizácia povrchov hliníkom za tepla - predaj lakovačských potrieb zn. 3M, SIA, FARECLA, autolakov zn. SPIES HECKER ( vodouriediteľné farby, tmely, laky, plniče )

 • UV lakovanie

  UV lakovanie

  UV lakovanie, nanášané sieťotlačou, je technológiou zušľachťujúcou tlačoviny vrstvou laku. Nahrádza laminovanie a polakované tlačoviny sú plne recyklovateľné. Výhody UV lakovania - UV lakovanie je výrazne lacnejšie ako laminovanie. - UV lak je vhodný na väzby časopisov V1, V2, etikety, pohľadnice, prospekty, plagáty, katalógy, samolepky, obrazy. - Polakovaný hárok sa nekrúti ako k tomu dochádza pri laminovaní. - Tlačoviny polakované UV lakom majú výraznejšie farby. - UV lak oddiaľuje vyblednutie farieb. Celoplošné lakovanie - Lakujeme papier gramáže od 100g/m2 do 600g/m2. - Minimálny formát je 21x30 cm (A4). - Maximálny formát je 100...

 • Práškové lakovanie

  Práškové lakovanie

  Naša spoločnosť je výrobno-dodávateľská organizácia, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá povrchovou úpravou kovov, so špecializáciou na technológiu práškového lakovania. Práškové farbenie kovov je špičková technológia, ktorá je takmer nevyhnutou súčasťou najmä v strojárskom priemysle. Ide o technológiu, pri ktorej sa nanáša prášková farba na výrobok elektrostatickými (TRIBO), alebo elektrokinetickými pištoľami a požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min. Výsledná kvalita vytvrdeného náteru je vysoko závislá od ...

 • Služby - Lakovanie

  Služby - Lakovanie

  Lakovacie linky sú technologicky určené pre priebežné kontinuálne lakovanie sérií výrobkov rádovo od 100 ks do 1 000 ks za pracovnú zmenu, v závislosti od veľkosti lakovaného dielca. Popis procesu: * navešiavanie Je vykonávané ručne pracovníkmi lakovne pomocou navešiavacích háčikov. * trojstupňová predúprava Je realizovaná v oplachových kabínach podstrekom teplou tlakovou vodou (40°C) s fosfátovacím prípravkom (železitým) a studenou tlakovou vodou v dvoch oplachových poliach. * sušenie Prebieha v prvom tunely sušiacej pece núteným prúdením teplého vzduchu. Ohrievanie vzduchu je realizované plynovými horákmi. Suše...

 • Linka na práškové lakovanie kovov IDEAL LINE

  Linka na práškové lakovanie kovov IDEAL LINE

  Kvôli modernizácii a rozširovaniu výroby predáme doposiaľ používanú linku na práškové lakovanie kovov zn. IDEAL LINE. - elektrická vypaľovacia pec, vnútorné rozmery 3000 x 1000 x 1800 mm, teplota vypaľovania do 220 °C - striekacia kabína s možnosťou dôkladnej recyklácie farby - filtrovacia - podvesný dopravník - nosná konštrukcia k podvesnému dopravníku - podvesné vozíky na vešanie a otáčanie výrobkov na práškovanie - podvesné vozíky pre zavážanie výrobkov do vypaľovacej pece celkové rozmery zariadenia : 9 x 7 m zariadenie je mimoriadne flexibilné a spoľahlivé, vhodné pre malé a stredne veľké firmy zaoberajúce sa kovovýrobou...

 • Práškové lakovanie

  Práškové lakovanie

  Záruka kvality daná odborne vyškolenou obsluhou s praxou, maximálny rozmer dielov 4000x2400x1100 (dxvxš), logistické zázemie a možnosť balenia dielov priamo na pracovisku. Lakovacia časť: - odmasťovacia a oplachová kabína - práškové centrum - obojstranná nanášacia kabína - aplikácia prášku - elektrostaticky - výkonné odsávanie s monocyklónom pre účinnú recykláciu práškovej farby - sušiaca komorová pec - vytvrdzovacia komorová pec Predúprava: - proces predúpravy postrekom, združenej operácii odmastenia a pasivácia - chémia v predúprave je univerzálna pre oceľ, hliník, pozink, nerez Oplach: - nanášani...

 • Brúsenie, tmelenie, lakovanie a ukladanie parkiet

  Brúsenie, tmelenie, lakovanie a ukladanie parkiet

  rekonštrukcia starých parkiet, búsenie, tmelenie, lakovanie, vyrovnávaie povrchu podlahy, čistenie parkiet

 • Práškové lakovanie

  Při procesu elektrostatického nanášení prášku se mezi práškem a lakovaným materiálem vytvoří elektrické pole. Stlačeným vzduchem hnaný a na vyústění elektricky nabitý prášek je - kvůli rozdílné polaritě tohoto prášku a zpracovávaného materiálu - přitahován k povrchu tohoto materiálu. Přitom jsou - kromě přímo dostupného povrchu - zasaženy a nalakovány také zadní partie a zadní strana. Díky svému náboji se prášek pevně přilne k povrchu a během následujícího tepelného zpracování se roztaví a speče do celistvé vrstvy. K tomu dochází při teplotě 160 až max. 200 ° C, přičemž teplota předmětu a doba zpracování značně z...

 • Lakovanie

  Pri lakovaní sa na potlačený materiál nanesie vrstva UV laku, ktorý sa prechodom cez UV lampu vysuší a vytvorí tak vysoko odolnú vrstvu na povrchu etikety, ktorá chráni potlač na etikete pred nepriaznivými vplyvmi prostredia ako aj pred mechanickým poškodením napr. ošúchaním. Podľa Vášho želania je možné použiť lesklý lak, ktorý dodá etikete vysoký lesk a vyšší kontrast, alebo matný lak, ktorý dodá etikete matný vzhľad.

 • Studená razba (zlatenie), parciálne lakovanie, flexotlač

  Pre náročné zákazky ponúkame aj ďalšie možnosti dokončovania známe z tradičnej výroby etikiet. V týchto prípadoch je však nutná výroba flexografickej tlačovej formy, čo okrem zvýšených jednorazových nákladov a dlhšieho času na prípravu prináša aj zníženie flexibility rozmerov a rozmiestnenia etikiet, pretože flexografická forma má fixne danú dĺžku opakovania 12 palcov a tomu je nutné prispôsobiť aj návrh grafiky.

 • Lakovanie

  Ponúkame lakovanie v novej lakovni s vlasným miešaním farieb zn. Galsurit.

 • Práškové lakovanie

  Práškové lakovanie sa uplatňuje mnohými spôsobmi, od konštrukcií nábytku, zábradlí a vybavenia ihrísk až po rozličné exteriérové aplikácie, napríklad ploty alebo dopravné vybavenie na cestách.

 • Morenie a lakovanie

  Na rezby lisované za horúca nepoužívajte vodou riediteľné farby, ale iba rozpúšťadlové: lisované drevo má slabú nasiakavosť, takže náter musí byť redší.

 • Povlakovanie potravinárskych nádrží

  - opravy a realizácie povlakov betónových a oceľových nádrží materiálom RADOFIX, OBRIT

 • Práškové lakovanie - čierny vysoký lesk

  Popri ponuke bežného práškového lakovania /viď Práškové lakovanie), je ALRO, ako jedna z mála lakovní schopné ponúknuť lakovanie čiernou, vysoko lesklou akrylovou farbou v najvyššej kvalite. Hlavnou oblasťou kde sa lakovanie vo vysokom lesku používa je automobilový priemysel a predovšetkým segment automobilov vyšších cenových tried. Vysokým leskom v najvyššej kvalite sú lakované napr.: lišty bočných okien. Oblasti použitia Typy kovových podkladov: železo, liatina, oceľ, ušľachtilá oceľ, hliník, zliatina zinku, hliníka horčíka a medi Zamak ..... Výrobky: Okenné lišty, stĺpiky A,B,C strešné lišty a pod...

 • Práškové lakovanie

  Povrchy mnohých kovových výrobkov je potrebné esteticky upraviť vhodným náterom. Tomuto účelu plne zodpovedá technológia práškového lakovania ponúkajúca nepočetné množstvo alternatív farebných odtieňov a úrovní lesku. V mnohých prípadoch kde sa požaduje vysoká odolnosť voči korózii sa používa v kombinácii s procesom kataforézneho lakovania. / viď KTL /. Typy kovových podkladov: železo, liatina, oceľ , ušľachtilá oceľ, hliník, zliatina zinku, hliníka horčíka a medi Zamak a pod. Výrobky: časti osobných a nákladných automobilov, elektrospotrebiče, rámy, rozličné kovové konštrukcie, a pod.

 • Mokré lakovanie interiérových dielcov

  Kedže užívatelia venujú veľkú pozornosť interiéru vozidla, mnoho plastových súčastí je finálne upravovaných čo dodáva výrobku charakteristickú farbu a charakteristický pocit na dotyk. Dosahuje sa tým pocit vyššieho komfortu. Popri špeciálnych, tzv „efektových lakoch sa používajú aj tzv „soft laky ktorých cieľom je zvýšenie pocitu mäkkosti materiálu pri dotyku. Spôsob, ktorým sa takéto druhy lakov nanášajú je práve technológia mokrého lakovania.

 • Mokré lakovanie exteriérových dielcov

  Dielce kovov, alebo plastov určené pre vonkajšie časti predmetov dennej spotreby musia byť esteticky povrchovo a farebne upravené. K dispozícii je nekonečné množstvo odtieňov, farebných efektov, a úrovní lesku. Najbežnejším spôsobom nanesenia týchto konečných vrstiev je mokré lakovanie. Oblasti použitia: Exteriérové súčiastky áut: nárazníky, zrkadlá, stĺpiky, spoilery, stierače a pod. Kryty elektrospotrebičov: televízory, telefóny, tlačiarne, domáce spotrebiče a pod.

 • Kataforézne ponorné lakovanie

  Ochrana kovových dielcov ochrannou, protikoróznou vrstvou Jednou z najlepších metód protikoróznej ochrany je elektroforézne lakovanie, z čoho najviac využívanou metódou je kataforézne ponorné lakovanie. Oblasti použitia: Typy kovových materiálov: železo, liatina, oceľ , ušľachtilá oceľ, hliník. Výrobky: súčiastky osobných aj nákladných automobilov, elektrospotrebiče, rámy, rozličné kovové konštrukcie, a pod.

 • Lakovanie tlačovín UV lakom

  Naša spoločnosť sa špecializuje výhradne na lakovanie tlačových hárkov UV lakom. Máme viacročné skúsenosti s lakovaním UV lakom, lakujeme od roku 2002

 • Práškové lakovanie vypaľovacími farbami

  Povrchová úprava kovov práškovými vypaľovacími farbami, niekedy tiež nazývaná ako práškové lakovanie, alebo práškovanie. Je modernou technológiou povrchových úprav kovových výrobkov, pri ktorej sa prášková farba nanáša striekaním v elektrostatickom poli.

 • Lakovanie zlatým lakom

  je realizované na šesťfarebnom ofsetovom stroji ROLAND R 706 LTTLV. Na 6- farebnú ofsetovú tlač sa nanesie celoplošne transparentný lak a následne parciálne zlatý, perleťový, alebo iný druh laku. Najefektívnejšia je táto technológia u veľkosériových zákaziek, pri ktorých je kladený dôraz na výnimočnosť baleného tovaru.

Ponúkate zákazníkom niečo viac?

Ponúkate zákazníkom niečo viac?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Lakovanie 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.