Rezanie šablón HTML z PSD

Rezanie šablón HTML z PSD súborov. Výsledným produktom je XHTML a CSS kompatibilné s IE7+, FF 3.6+, Opera 10+, Chrome 12+, Safari 5+.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Zariadenie na rezanie vodným lúčom AquaCut

  Zariadenie na rezanie vodným lúčom AquaCut

  Stroj typu AquaCut je určený na rezanie kovových a nekovových materiálov vysokotlakovým vodným lúčom. Ide o vysoko presnú technológiu s možnosťou dosahovania vysokej kvality rezného povrchu, pričom sú tu kladené zvýšené nároky na krytie jednotlivých častí proti erozívnym účinkom vody a brusným účinkom abrazíva. Uplatňuje sa v podmienkach, kde je potrebné presné delenie hlavne nekovových materiálov ako kameň, keramika, plasty, gumy, sklo... - Pracovná dĺžka od mm do mm 3000 - 18000 mm - Pracovná šírka od mm do mm 1500 - 4000 mm - Hrúbka materiálu max. - Počet vozíkov s vodnolúčovými tryskami max. 4 - Rýchlosť polohovania do 40m/...

 • Zariadenie na rezanie rúr PipeCut

  Zariadenie na rezanie rúr PipeCut

  Rada rúro a profilorezov modulárnej konštrukcie určená pre mnoho rôznych spôsobov použitia pri výrobe a spracovaní rúr ako orezávanie, rezanie rôznych otvorov pre viacero prienikov rúr a profilov, prípravu na zvar a označovanie rúr. Modulárna konštrukcia poskytuje priestor nie len k vytvoreniu rôznych variácií stroja ale aj ďalším rozšíreniam podľa budúcich požiadaviek zákazníkov. PipeCut môže byť použitý vo výrobe cisterien, potrubí a elektrických konštrukcií. Voliteľné možnosti rozšírenia o automatické nakladanie a skladanie zaručia ešte vyššiu produktivitu. Technická špecifikácia - Pracovná dĺžka do 12000 mm - Priemer rúry ...

 • Zariadenia pre rezanie pečiva

  Zariadenia pre rezanie pečiva

  - Sú prevažne určené na krájanie chleba, ale je možné krájať aj bagety, žemle... - Možnosť doplniť rozfukom sáčkov, ktorý uľahčuje manipuláciu vkladania baleného tovaru do sáčkov. - Dodávame celú radu zariadení od ručných až po plno automatické stroje.

 • SAPSproW - CAD/CAM software na prípravu plánov pre rezanie

  CAD/CAM software na prípravu plánov pre rezanie. Interný CAD, DXF vstup, automatické vkladanie nájazdov a výjazdov, viac horákov, viac plechov, automatické skladanie. SAPSproW je programový systém pre programovanie CNC-rezacích strojov. SAPSproW je možné prevádzkovať samostatne, alebo ako skupinu SAPSproW systémov v sieti Windows. Užívateľské dáta (súbory, súčasti, plánov, NC-programov...) je možné sústrediť na jedinom počítači, alebo rozložiť na rôzne počítačové skupiny. V sieti môže každý člen skupiny pracovať s dátami ľubovolného iného SAPSproW systému. SAPSproW sa skládá zo 4 hlavných programových častí: - SCADW pre tvorbu...

 • Fiber laser na rezanie rúr DURMA HD-TC

  Fiber laser na rezanie rúr DURMA HD-TC

  DURMA FIBER LASER HD-TC - rozsah rezania rur fi 20 – fi 170 mm - výkon 1; 2 a 3 kW - možné automat. nakladanie, možné automat. vykladanie - rezacia hlava PRECITEC - servomotory SIEMENS - riadiaci systém SIEMENS Špeciálny FIBER LASER určený pre presné rezanie veľkých objemov rúr a uzavretých profilov. Kvalitné európske komponenty: zdroj IPG, hlava PRECITEC, riadenie SIEMENS …

 • Rezanie a gravírovanie plastov

  Rezanie a gravírovanie plastov

  laser umožňuje gravírovanie aj rezanie do plastov - okrem PVC, ktoré kôli dymeniu nie je vhodné na laserové gravírovanie, sa môžu laserom gravírovat a rezat takmer všetky plasty, na laserové obrábanie je v ponuke široký výber 2vrstvových farebných plastov, imitácie zlatej, striebornej, mramoru a mnoho dalších. Vyrábajú sa z nich informačné tabuľky, štítky, bezpečnostné značenia, ovládacie pulty, prístrojové panely, plastické písmo.

 • Rezanie materiálov

  - plastov - kože - dreva - fólií - papiera a iné

 • Laserové gravírovanie a rezanie

  Dovoľujeme si tvrdiť, že práve gravírovanie a laserové rezanie je najpraktickejší a najestetickejší spôsob označovania propagačných materiálov a technických pomôcok. Okrem toho táto moderná technológia ponúka široký priestor na umelecké experimentovanie. Naša spoločnosť Vám ponúka gravírovanie, laserové rezanie, suveníry, reklamné predmety a mnoho iného!

 • Laserové gravírovanie a rezanie, reklamné predmety

  Laserové gravírovanie a rezanie, reklamné predmety

  Laserové gravírovanie a rezanie

 • Rezanie vodným lúčom bez abrazív

  Rezanie vodným lúčom bez abrazív

  Dodávame technológie na rezanie vodným lúčom - špeciálne na rezanie kože, peny, plastov, technických textílií, izolácií, obalových materiálov.... K dispozícii štandardné veľkosti rezanej plochy cca 1,3*1,7 m až cca 3 * 3 m - dôležité: Možná úprava veľkosti plochy podľa individuálnych požiadaviek zákazníka! Rýchlosť rezania až 70 m/min, s dvoma hlavami až 140 m/min! Precízne rezanie! Bez nutnosti stlačeného vzduchu. Spotreba vody len 0,2 l/min. Bližšie informácie na dopyt!

 • Rezanie hutníckeho materiálu plameňom

  Rezanie hutníckeho materiálu plameňom

  1. Páliaci stroj CORTINA M 400 * Parametre - pracovné energie - zemný plyn, rezací kyslík, - pracovné rozmery: max.šírka 3000 mm, max.dĺžka 6000 mm, min.hr.plechu 5 mm, max.hr.plechu 220 mm - počet horákov - 4. Tolerancia rozmerov nadeleného materiálu je podľa normy DIN 2310, resp. 0,5 - 1,0 mm (závisí od hrúbky a rozmeru výpalku). 2. Páliaci stroj CORTINA DP 5000 * Parametre - pracovné energie - zemný plyn, rezací kyslík, - pracovné rozmery: max.šírka 4000 mm, max.dĺžka 12000 mm, min.hr.plechu 5 mm, max.hr.plechu 220 mm - počet horákov - 4. Tolerancia rozmerov nadeleného materiálu je podľa normy DIN 2310, resp. 0,5 - 1,0 mm (závis...

 • Rezanie hutníckeho materiálu plazmovým lúčom

  Rezanie hutníckeho materiálu plazmovým lúčom

  Materiál - Hrúbka stredná oceľ - 0,5 mm - 32 mm (tolerancia do 15 mm) ušľachtilé ocele - 0,5 mm - 25 mm ušľachtilé ocele + film - 0,06 mm 0,5 mm - 3 mm hliník (ALMg3) - 0,5 mm - 25 mm Maximálny rozmer vstupného materiálu je 1500 x 3000 mm. Tolerancia podľa EN o rezaní plazmovým lúčom.

 • Rezanie hutníckeho materiálu laserovým lúčom

  Rezanie hutníckeho materiálu laserovým lúčom

  Materiál - Hrúbka stredná oceľ - 0,5 mm - 20 mm ušľachtilé ocele - 0,5 mm - 10 mm ušľachtilé ocele + film - 0,06 mm 0,5 mm - 3 mm hliník (ALMg3) - 0,5 mm - 6 mm pozinkované plechy - 0,5 mm - 4 mm Maximálny rozmer vstupného materiálu je 1540 x 3040 mm. Tolerancia podľa EN o rezaní laserovým lúčom.

 • Diamantové rezanie

  V každom z nás tak trocha drieme architekt, ktorý by z času na čas prerobil svoj byt alebo dom. Vieme si živo predstaviť, že na mieste kde bolo WC by bola kúpeľňa, tu zas kuchyňa a tu by sme to celé otvorili a jednoducho by sme mali z toho veľkú halu. Plní elánu si začneme kresliť na papier, s metrom v ruke pobehovať po byte či dome a zisťujeme, že táto priečka nám zavadzia, túto by sme potrebovali úplne odstrániť a tu by sme potrebovali otvor na dvere . No čím viac nad tým rozmýšľame, tak zisťujeme, že nám treba ešte otvory na potrubia, na rozvod elektriny a tiež by sa hodilo aj nové odvetranie či klimatizácia. Prvá predstava o chlapíkoch so zb...

 • Rezanie Plazmou

  Rezanie Plazmou

  Ponúkame Vám rezanie plazmou. Používame profesionálne stroje CNC Pierce RUR 2500 a plazmový zdroj Kjellberg PA-S 45W. Rozsah rezania od 3-45 mm. Hrúbka prepichu 20mm.

 • Vypiľovanie otvorov a rezanie stenovou pílou, jadrové vrtanie

  Firma EGAL, a.s. od roku 2007 vykonáva vypiľovanie otvorov a rezanie stenovou pílou, jadrové vrtanie: výrezy okien a dverí v panelových domoch prispôsobovacie práce (prierezy balkónov, zábradlí a ochranných múrov) rezanie železobetónových blokov a murovacích materiálov rezanie a vŕtanie otvorov na technologické účely šikmé rezy, dilatačné škáry

 • Rezanie laserom

  Počítačom riadené laserové stroje sa vyznačujú presnosťou a čistotou rezu. Laser zvládne rôzne úlohy, ktoré siahajú s presnosťou na mikrometre.

 • Rezanie tehlového muriva

  Tieto práce vykonávame rezaním ručnými pílami HILTI, BOSH s odsávaním, ktorý je napojený na vysávač a pohltí 95 % vzniknutého prachu a benzínovými pílami Husquarna. Pri rezaní stien hrubších ako 15 cm sa musí rezať z obidvoch strán.

 • Rezanie železobetónu

  Tieto práce vykonávame el. stenovými pílami BRAUN BWS 8 a BWS 15 a hydraulickou pílou HYDROSTRES. Pri týchto strojoch je potrebné napätie 400 V s istením minimálne 25 A a pri hydraulickej píle 63 A. Pri tomto rezaní je nutná stála tlaková voda. Stroj sa musí pripevniť na vodiacu koľajnicu, ktorá je prikotvená na rezaný materiál. Tenšie hrúbky stien do 20 cm sa môžu rezať aj s ručnými el. pílami a benzín. rozbrusom HUSQARNA.

 • Rezanie otvorov do panelu

  Tieto práce vykonávame ručnými el. pílami značky HILTI a BOSH. Pri tomto rezaní stačí napätie 230 V s istením 16 A a netreba stálu tlakovú vodu. Pri rezaní je píla napojená na vysávač, ktorý pohltí 95 % prachu vzniknutého pri rezaní. Celý otvor sa rozreže na menšie kusy, aby sa nám dalo manipulovať pri výnose a odvoze odpadu z bytu. Je potrebné mať prístup u rezaného otvoru z obidvoch strán.

 • Rezanie laserom

  Rezanie laserom

  - Rezanie laserom je moderná technológia, určená na rýchle a presné rezanie tých najrozmanitejších tvarov z plošných materiálov rôznych hrúbok. Táto technológia sa uplatňuje pri výrobe rôznych strojárenských a elektrotechnických zariadení, ovládacích panelov, tesnení, v osvetľovacej technike, vzduchotechnike, pri výrobe reklamných panelov a štítov, pri realizácii rôznych dizajnérskych a umeleckých prác, pri výrobe šablón, intarzií a pod. Výhodami sú rýchla realizácia návrhov a ich korekcií, presnosť, maximálne využitie materiálu, a teda bezkonkurenčné ceny už pri jednom kuse. Ponúkame vysoko kvalitné laserové rezanie čiernych a nere...

 • Rezanie laserom

  ponúkame rezanie laserom. Režeme plasty, špeciálne druhy textilu, koberce, drevo a iné. Vyrezávame otvory do troj rozmerných dielcov,orezávame výlisky... Široké uplatnenie v automobilovom priemysle. Rezná plocha je 140 cm * pribežný stôl. Vysoká kvalita a prestnosť rezu.

 • Rezanie a zváranie 3D laserom

  Laserový systém TruLaser Cell 7040 (L13) od spoločnosti TRUMPF Laser und Systemtechnik GmbH, Nemecko. Zariadenie je vybavené výkonným CO2 laserom TruFlow 5000 s výkonom 5 kW schopným rezať a zvárať železo, antikór a hliník do hrúbky 20 mm. Pracovisko je vybavené SW prostriedkami SOLIDWORKS 2015 pre konštrukciu a návrh výrobkov, TruTops Cell séria 7000/8000 pre spracovanie výrobnej dokumentácie vrátane modulu Laser Cutting 3D pre tvorbu prípravkov.

 • Voľné kapacity na rezanie laserom

  Voľné kapacity na rezanie laserom

  Ponúkame voľné kapacity na rezanie laserom.

 • Rezanie betónu

  Rezanie betónu je možné prevádzať suchým alebo mokrým spôsobom. Tomu je potom prispôsobený technologický postup.

 • Rezanie plexiskla

  - Rezanie plexiskla: používame presnú technológiu rezania a opracovania. - Vŕtanie otvorov - Oblé formátovanie

 • Rezanie

  - Píla pásová do priemeru 335 mm - Píla pásová THOMAS T250 - Píla BAUER HS 300

 • Upínače pre elektroerozívne rezanie

  Upínače pre elektroerozívne rezanie

  Pre elektroerozívne rezanie je v ponuke našej spoločnosti široký sortiment pravítok, príložiek, upínačov. Prehľad príslušenstva nájdete v zložke na stiahnutie – EDM príslušenstvo. V prípade záujmu kontaktujte našu spoločnosť pre vypracovanie ponuky.

 • Gravírovanie a rezanie pomocou lasera

  popis pohárov a fliaš na slávnostné príležitosti: promócia, stužková, svadba, životné jubileum •vyhotovenie pečiatok, informačných tabuliek do hotelov, kancelárií, obchodov, menovky na dvere •označenie alebo vyrezávanie darčekových a reklamných predmetov •vyrezávanie drevených ozdôb ...

 • Gravírovanie a rezanie plexiskla

  Gravírovanie a rezanie plexiskla

  Tácky pod torty z plexiskla - gravírované alebo bez gravírovania, rôzne tvary hrúbka 0,5 cm, podporné tácky na poschodové torty medzi jednotlivé poschodia hrúbka 0,2; 0,3 cm

 • Rezanie a buranie betonu,panelu a tehál

  Rezanie a buranie betonu,panelu a tehál

  Rezanie, búranie a drážkovanie betónu , panelu a tehál.Rezanie otvorov (okná, dvere) do panelu s diamantovou technikou.Demontáž kuchynských priečok.. Drážkovanie pre elektriku, vodu. Demolačné práce. Vŕtanie. Robíme aj armovanie. Odvoz a likvidácia odpadu.

 • Rezanie tvrdeného polystyrénu

  Rezanie tvrdeného polystyrénu

  Počítačem řízený ThermoCut vyřezává tvrzený polystyren teplem odporového drátu a při použití rotačního adaptéru z něj vytváří i 3D objekty. Širokou škálu možností nabízíme: V povrchové úpravě pro tvrzený polystyren: hladké vodouředitelné nátěry, emailové barvy Polydecor, pískované omítky, štuky, glazury, flock (samet), imitace přírodních materiálů, textilu, zkorodovaného i nového kovu, imitace mramoru včetně antické patiny.

 • Rezanie penových materiálov

  Rezanie penových materiálov

  Sa nevyužíva len v reklamnom (dekoračnom) ale aj v stavebnom a strojárskom priemysle. Dokážeme rezať tuhé penové materiály do rozmeru 1700 x 1300 x 600mm. Najpoužívanejšie materiály sú EPS, XPS, EPP, XPE, PE.

 • Zákazková kovovýroby spracovanie plechov a rúrok na cnc technológiach ,rezanie laserom

  Zákazková kovovýroby spracovanie plechov a rúrok na cnc technológiach ,rezanie laserom

  Spracovanie tenkostenných rúrok a joklových profilov, povrchové úpravy práškovou farbou: - strojárske výrobky a komponenty, - reklamné regálové systémy a zostavy, - kovočasti pre nábytkársky priemysel, - finalizácia /zváranie, povrchová úprava, balenie/ - stavebný trh

 • 3D reklama - Rezanie grafiky z polystyrénu

  - trojrozmerná grafika z extrudovaného polystyrénu - použitie v exteriery a interiery Dokončovanie: - spájanie lepením - povrchová úprava - farbenie , pieskovanie - možnosť kombinácie s tlačenou a rezanou grafikou Výhody - vysoká pútavosť - profesionálny vzhľad - nulová údržba - vysoká životnosť - cenová dostupnosť - krátka dodacia doba Materiály: - polystyrén - extrudovaný polystyrén Využitie: - písmená a logá - dekorácie a scénografické doplnky - stĺpy, rohy a rámy - formy na odlievanie - výplne obalov - nábytkové doplnky - akustické clony - modely, makety, prototypy - výrobky na podporu predaja

 • Rezanie okrasných a ovocných drevín

  Rez okrasných krov a stromov, výruby stromov, u ovocných drevín predjarný rez, letný rez, zmladzovací rez.

 • Automat na rezanie a štiepanie

  Automat na rezanie a štiepanie

  - automat na rezanie a štiepanie na zhotovenie palivového dreva najväčšej akosti; a to pri vysokej bezpečnosti, efektivite a ľahkej obsluhe. Priečne rezanie prebieha jednoducho a ticho reťazovou pílou. Píla sa pohybuje iba počas rezania. Reťaz sa maže automaticky čerpadlom. Následné štiepanie prebieha proti tomu hydraulicky, pričom sa drevo štiepe na dve alebo štyri časti. Dá sa použiť funkcia rýchleho štiepania a vtedy sa zvýši štiepanie až o 40 %. Ako zvláštnu výbavu je možné dodať nôž na šesťdielne štiepanie, alebo aj hydraulické zdvíhacie zariadenie, ktoré zdvihne kmeň k spracovaniu z hromady dreva na vťahovací rám.

 • Rezanie plastov

  Ponúkame rezanie plastov, kože, dreva, fólií, papiera a iných materiálov do navrhovaných tvarov. Rezanie laserom po sebe nezanecháva ostré a nepresné hrany, ako je to napríklad pri razení alebo strihaní.

 • Gravírovanie, rezanie laserom

  Gravírovanie, rezanie laserom

  Ponúkame gravírovanie, rezanie laserom rôznych materiálov ako sklo, keramika, plasty, guma, kov, koža, korok, mramor a ine. Touto technologiou gravírujeme svadobné poháre, kovové perá, čepele nožov, drevené rúčky nožov, menovky, plastové a kovové štítky, informačné tabule z plastu a eloxovaného hliníka, reklamné tabule z acrylu (plexiskla) a mnoho iného.

 • Rezanie vodným lúčom a laserom

  Spoločnosť ponúka lužby v oblasti rezania materiálu vodným lúčom, alebo laserom.

 • Rezanie laserovým lúčom

  Rezanie laserovým lúčom

  Touto technológiou môžeme vyrrezať rôzne nápisy, obrazy, ornamenty, logá a pod. podľa želania. Rezanie laserom zanecháva presné a hladké hrany rezu. Je možné rezať do rôznych materiálov do hrúbky cca 6mm. Vhodné podklady sú vo vektorovom formáte cdr, prípadne dxf. Ak sami neviete podklady pripraviť, vieme Vám poradiť, prípadne ich vytvoriť podľa Váśho želania.

 • Rezanie laserom, rezanie trubiek a profilov laserom

  Rezanie laserom, rezanie trubiek a profilov laserom

  Rezanie CNC laserom poskytuje progresívnu technológiu v oblasti spracovania plechu a profilového materiálu, bez nutnosti ďalšieho opracovania výpalkov, na hotovo, s vysokou opakovanou presnosťou. Technologické možnosti: - štandardný rez laserovým pálením (konštrukčná oceľ) - sublimačné a tavné rezanie pod vysokým tlakom inertného plynu (nerez, hliník, dural, vysokolegované ocele), s reznou hranou bez oxidov, opálenia a otrepu Plechy: - maximálny rozmer obrobku 2000x4000 mm - maximálna hrúbka 25 mm (S235), 20 mm (nerez), 12 mm (AL zliatina) Trubky a plochooválne profily: - minimálny priemer (rozmer) 12 mm - maximálny priemer (rozmer) 140 mm

 • Laserové systémy na gravírovanie a rezanie

  Laserové systémy na gravírovanie a rezanie

  LASEROVE SYSTÉMY NA REZANIE A GRAVÍROVANIE Naša firma sa špecializuje na predaj a servis laserových zariadení. Sme oficiálnym distribútorom pre SR a ČR špičových laserových zariadení EPILOG, KERN, SEI laser. Máme na našom trhu inštalovaných viacej ako 150 zariadení rôznych veĺkosti a výkonov.

 • Rezanie a brúsenie - Rezné a brúsne kotúče

  Rezanie a brúsenie - Rezné a brúsne kotúče

  Našim zákazníkom ponúkame rezné kotúče na nerez a kovy 115 - 230mm a vejárové brúsne kotúče na kameň, nerez,kovy, hliník a drevo od 115 - 180mm.

 • Rezanie a brúsenie - Drôtené kefy

  Rezanie a brúsenie - Drôtené kefy

  Naša firma vám ponúka kvalitné drôtené kefy.

 • Rezanie a brúsenie - Diamantové kotúče

  Rezanie a brúsenie - Diamantové kotúče

  Naša firma vám ponúka kvalitné diamatnové kotúče DSC, DFS, DSS, DLP AIO115 - 230mm

 • CNC rezanie polystyrénu

  CNC rezanie polystyrénu

  V našej výbave je CNC rezačka polystyrénu pomocou ktorej Vám vyhotovíme 3d logá a nápisy. Tieto Vám vieme povrchovo upraviť na požiadavku do všetkých RAL farieb. Používame UV exteriérové farby, ktoré zaručujú dlhú farebnú stálosť. V prípade potreby vieme aplikovať i štrukturované povrchy napodobujúce omietky rôznych drsnostiach. Konkrétnu aplikáciu a prevedenie s Vami radi prediskutujeme a nájdeme najvhodnejšie riešenie.

 • Kovovýroba,cnc rezanie plazmou, cnc vysekávanie ,cnc frézovanie,lakovanie

  Kovovýroba,cnc rezanie plazmou, cnc vysekávanie ,cnc frézovanie,lakovanie

  Lakovanie povrchová úprava (farba, forézovanie), rezanie kyslíkom. Ponúkame presné rezanie kovových materiálov plazmou. Hrúbka rezaného materiálu od 0,5mm do 15mm. V prípade potreby vypracujeme aj výkresovú dokumentáciu výpalkov. Ponúkame volné výrobné kapacity pre tvárnenie plechov za studena. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby plechových náhradných dielov pre karosérie automobilov.

 • Nástroje HERMAN pre rezanie a brúsenie

  Nástroje HERMAN pre rezanie a brúsenie

  - Rezne kotúče pre uhlové brúsky STANDARD, EXPERT, EXTREME - Rezne kotuče INOX, rezne kotúče pre stac náradia - Brúsne kotúče, lamelové kotúče - Continue, Turbo, BMC - Extracut, Gramor, Abrasiv - Asphalt, Beton - Single, Double - Turbo, Fan

 • Rezanie grafiky z fólií

  Rezanie grafiky z fólií

  - rýchla výroba jednoduchých grafík a nápisov - široké možnosti použitia - vysoká odolnosť a UV stálosť farieb - daná použitou fóliou - široká škála farieb a prevedenia samolepiacich fólií - rezanie z nažehľovacích materiálov - umožňuje aj kreslenie perom namiesto rezania Rezacie zariadenie - Mutoh XP-620C Rezanie - šírka média: max. 620 mm - šírka rezania: max. 600 mm - prítlak: 45 g - 460 g - rýchlosť rezania: od 30 do 60 cm/s Materiály - samolepiace fólie - obyčajné, reflexné, pieskované... - nažehľovacie materiály - šablónové fólie Finalizácia - orezanie, vyberanie a lepenie prenášacieho papiera - aplikácia ...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rezanie šablón HTML z PSD 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.