Renovácia a údržba záhrad

Renovácia - kompletná alebo čiastočná úprava a údržba záhrad - prebierka, presadenie, odstránenie, dosadenie rastlín, pokládka textilie proti prerastaniu buriny a udržaniu vlahy, mulčovanie rastlín štrkom, kôrou, kultivácia, obrobenie pôdy, osadenie oddeľovačov trávnika / záhonov, výsev nového trávnika. Pravidelná alebo individuálna starostlivosť o záhradu.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Renovácia zárubní

  Viete, že aj zárubne (veraje) sú neoddeliteľnou súčasťou dverí. Nie ani tak technickej stránke, ako po estetickej. Predstavme si, že máte krásné nové, alebo renovované dvere. Osadíte ich do zárubní, sú krásne, nové, neopozorované, no stále Vám na tom celku niečo chýba. A tak rozmýšľate, pozorujete a vtedy Vám to dôjde - zárubne. Sú ludia, ktorí si povedia: zárubne sa natrú . Áno natrú, ale bude Vás to baviť, strácat každé 3-4 roky čas, námahu a peniaze? Koniec koncov nikdy nedosiahnete ten pravý efekt splynutia zárubní s dverami. My Vám prinášame riešenie: Vaše zárubne budú krásne a vytvoria spolu s dverami pastvu pre oči.

 • Renovácia dverí

  Čo vlastne renovácia znamená? Renovácia dverí nie je taká jendoduchá ako sa mnohým z Nás zdá! Ide o oveľa zložitejší proces. Naša firma sa špecializuje najmä na: dvere staršie ako 100 rokov, dvere atypického rozmeru a na dvere, nad korými ste už dávno mávli rukou.

 • Renovácia elektrických inštalácii a rozvodov

  Služby v oblasti renovácie elektrických inštalácií a rozvodov.

 • Renovácia tonerov

  - Plníme iba originálne tonerové kazety. Kompatibilné kazety na renováciu neberieme, nakoľko nedokážeme zabezpečiť u týchto kaziet potrebnú kvalitu tlače. - Používame najkvalitnejšie, nie najlacnejšie, komponenty. - Každý toner po naplnení prejde u nás print testom (na každý typ toneru v zozname máme testovaciu tlačiareň)

 • Renovácia spojkových lamiel traktorov, autobusov, vozidiel

  renovácia obloženia lamiel spojy, brzdy, čeľustí výmenou obloženia lepením .

 • RENOVÁCIA STRIECH

  - ipové strechy - fóliové strechy - asfaltovo-betónové strechy - plechové strechy

 • Renovácia spojkových a brzdových segmentov

  Renovácia spojkových a brzdových segmentov

  Ponúkame služby v oblasti renovácie spojkových a brzdových segmentov všetkých druhov - osobné a nákladné automobily, záhradná technika, pracovné stroje, priemyselné stroje, lode, výťahy. Minimalizujeme čas renovácie. Segmenty k nám môžete poslať aj poštou a my Vám zrenovované segmenty zašleme späť na dobierku.

 • Renovácia áut

  Renovácia áut

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti renovácie áut.

 • Renovácia starých dverí

  Renovácia starých dverí

  Pri renovácii sa používa pevná samolepiaca thermofólia vo všetkých dezénoch dreva alebo špeciálna povrchová úprava HOMEDECO (v dvanástich odtieňoch), nové kovanie a rôzne dekoračné mriežky. To všetko na želanie zákazníka. Pôvodné umiestnenie zostáva, čím sa ušetria náklady na výmenu zárubní. Thermofólia je svetlostála, odolná proti oteru, umývateľná a samozrejme zdravotne nezávadná. Renovácia dverí a zárubní spočíva v kompletnej demontáži kovania dverí/zámok,pánty/, dôkladnom vytmelení nerovností a prebrúsení povrchu, prípadných nutných opráv v konštrukcii dverí /skrátenie alebo zužovanie dverí pri „zadrhávaní o pod...

 • Tonery renovácia

  Počas výroby sa pri renovácii všetky potrebné diely nahradia novými, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie zaručenej kvality tlače a vytlačenia celého tlačového cyklu (optické valce, stierky, magnety, gumené valčeky...), čím ZÍSKATE takmer NOVÝ VÝROBOK. Všetko za veľkoobchodné ceny.

 • Renovácia okien

  Máte zarosené, mokré alebo zamrznuté okná? Nedovoľte, aby zaplatené teplo unikalo von netesnosťami okien a dverí! Počas jednej vykurovacej sezóny, prepustí každý meter netesneného okna približne 50 kWh (5 m3 plynu). Spočítajte si, koľko Vás to stojí! Čo je riešením? Tesnenie Eurostrip®– silikónové tesnenie osadené do vyfrézovanej drážky.Vysoká účinnosť voči unikaniu tepla, neskutočná životnosť. Návratnosť už počas jednej vykurovacej sezóny.

 • Renovácia vnútorných dverí

  Renovácia vnútorných dverí

  Renovácia metódou PORTAS je alternatívou nákupu nových vecí a natierania starých dverí a rámov. Je ideálna pre všetkých majiteľov domov, majiteľov bytov aj nájomníkov. Vyberte si z viac ako 1000 modelov dverí vo všetkých cenových kategóriách – od štandardných po exkluzívne. Náš kompletný servis z jednej ruky – od kompetentného poradenstva, ktoré Vás k ničomu nezaväzuje, cez vlastnú výrobu až po montáž priamo na mieste – pre Vás znamená úsporu.

 • Renovácia vchodových dverí

  Renovácia vchodových dverí

  Domové dvere sú vizitkou Vášho domu. Postupom času však tvar a dezén dverí stráca svoju modernosť. Navyše na nich zanechávajú zreteľné stopy poveternostné vplyvy. Vstupný priestor potom už nepôsobí reprezentatívne. A ani bezpečnosť Vašich starých dverí proti vlámaniu už často nebýva najlepšia. Renovácia domových dverí metódou PORTAS vyrieši všetky tieto problémy bez toho, aby bola potrebná nákladná montáž kompletných nových domových dverí vrátane rámu. PORTAS totiž zachová nedotknuté jadro Vašich dverí. Presne podľa motta firmy PORTAS: Plniť želania a zachovávať hodnoty!

 • Renovácia kuchýň

  Renovácia kuchýň

  Kuchyňa je srdcom každej domácnosti. Nielen že sa v nej varí a smaží, ale je aj miestom, kde sa schádza celá rodina. A to je dôvod, prečo by ste mali na renováciu svojej kuchyne klásť tie najvyššie nároky – a to až po najmenší detail. Firma PORTAS Vám poskytne všetky prísady do kuchyne Vašich snov: dezény predných dvierok vyhovujúce každému vkusu, praktické riešenia detailov na najrozličnejšie účely, vhodné elektrospotrebiče a veľa ďalšieho. Premeňte kuchyňu svojich snov na skutočnosť – s pocitom istoty, že zároveň s tým získate trvalú hodnotu: renovácia metódou PORTAS so systémom zameniteľných kaziet predných dvierok Vám to ...

 • Renovácia schodísk

  Renovácia schodísk

  Schodom sa zvyčajne venuje len málo pozornosti – a to aj vtedy, ked sa už dávno nedajú prehliadnuť stopy po ich dlhoročnom používaní. Až do okamihu, ked sa na vyšliapanom schode niekto nepríjemne pokĺzne. Ak Vám leží na srdci bezpečnosť a vzhľad Vašich schodov, dôverujte pri ich renovácii viac ako 25-ročným skúsenostiam firmy PORTAS!

 • Renovácia nábytku

  Renovácia nábytku

  Vkusne bývať znamená, že všetko sa k sebe hodí a všetko sa vzájomne harmonicky dopĺňa. Veď koniec koncov sa majú vlastné štyri steny vyznačovať útulnosťou a pohodlím. Či už sa rozhodnete pre rustikálny, elegantný alebo moderný štýl - PORTAS ponúka pre každý z nich harmonické riešenie pre renováciu. - Renovácia skriňového nábytku - Nový kúpeľňový nábytok na mieru - Nové kryty radiátorov na mieru

 • Renovácia podláh

  Jedinečná metoda čistenia podláh - Twister system. Aplikácia je možná pri týchto typoch: kameninové podlahy, terazzo, travertin, mramor, žula, vybrusený beton, keramická dlažba.

 • Renovácia dreveného nábytku,renovácia okien, dverí,renovácia drevených chát, bez rozdielu na druhu

  Renovácia dreveného nábytku,renovácia okien, dverí,renovácia drevených chát, bez rozdielu na druhu

  Najlepšie je tieto staré nátery odstranovať sodovaním . Nie je to invázijné odstránenie farieb a nečistôt.SodaBlastSystem ošetrí povrch materialu. Pre sodovanie je potrebne zavolat odbornú firmu. Zabezpečujeme odstránenie náterov, nečistôt,plesne a ošetrenie povrchu dreva. Postaráme sa aj o následné natieranie ošetreného povrchu. Šetríme Váš čas a peniaze

 • Brúsenie, renovácia parkiet

  Brúsenie, renovácia parkiet

  Bezprašné Brúsenie parkiet,tmelenie,lakovanie už od 9 €. Používame laky zn.Bona, Blanchon,Tikkurilla,Uzin a ďalšie. Ďalej vykonávame pokládku parkiet,montáž plávajúcej podlahy,renovácie starých vaní, nivelovanie, lakovanie ako aj Montáž dverí a zárubní, Maliarské práce a Tapetovanie.

 • Renovácia dielov a súčiastok

  Renovácia dielov a súčiastok

  Obnova původního provedení součástí a dílů, včetně strojního opracování aplikací tvrdokovů a materiálů se speciálními vlastnostmi. Používáme převážně materiály od firem CASTOLIN, FREIER, BÖHLER. Aplikací materiálů vysoce odolných proti otěru, teplotám a korozi získají díly mimořádné vlastnosti, zejména odolnost proti otěru. Je možno dosáhnout 6-20-ti násobné životnosti!! Metalizací - žárovým nástřikem kovů. Žárový nástřik kovů pro dosažení mimořádných vlastností. Mezi nejžádanější způsoby provedení je žárový nástřik kovů hliníkem a zinkem. Tyto povlaky zaručují velmi kvalitní povrchovou ochranu s ...

 • Renovácia dverí

  Renovácia dverí

  Pri renovácii dverí sa pôvodné jadro materiálu nemení, ale jeho povrch dostáva nový vzhľad, modernejší dizajn. Podstatou renovácie je predĺženie životnosti pôvodného výrobku. Naša firma sa zaoberá predovšetkým renováciou dverí a zárubní.

 • Renovácia parkiet

  Renovácia parkiet

  Stále častejšie sa stretávame s prípadmi, keď sa zákazník rozhodne prekryť staré drevené parkety laminátovou alebo hotovou drevenou podlahou bez toho, aby si uvedomil, že stará drevená podlaha sa dá prebrúsiť a zrenovovať. Veľa zákazníkov ani netuší, akú krásnu drevenú podlahu doma má. Neberie sa pritom ohľad ani na životné prostredie a v stále väčšej miere sa používajú materiály, ktoré sa ekologicky obtiažne likvidujú. Snahou parketárov by preto malo byť informovanie koncového zákazníka o možnostiach renovácie pôvodnej drevenej podlahy, ktoré by v konečnom dôsledku mohli zmierniť negatívny dopad na životné prostredie. Zvážte svoj...

 • Renovácia dverí

  Renovácia dverí

  Nová moderná technológia Palt-ex predstavuje riešenie pre Vaše dvere. Poškodené a zničené dvere v uniformovanej farbe je najlepšie zmeniť. A ako? Vaše staré dvere budú znovu nové. Už nikdy žiadne nátery. Jednoduchá údržba. Žiadne výdavky na nové osadenie do zárubne – funkčné jadro dverí ostáva. Široký výber fólií s imitáciou dreva, výber kovania a skiel. Až 140 možností prevedenia renovovaných dverí (plné, presklené, celopresklené). Už 22 spokojných okresov a množstvo renovovaných dverí – to je Palt-ex

 • Renovácia šácht

  Renovácia šácht

  Renovácia šácht sa prevádza dvoma spôsobmi. A. Renováciou jestvujúcej šachty V prípade, že šachta je v staticky vyhovujúcom stave a priesaky nie sú kritické, šachta sa dá renovovať vyspravením vnútornej časti. B. Renovácia metódov “Weho manhole” Ak šachta už nespĺňa statické a ani hydrostatické požiadavky je nutné pristúpiť ku úplnej sanácii šachty vyvložkovaním segmentmi “Weho manhole”, ktoré sa dodávajú v presných rozmeroch na daný typ šachty. Tieto segmenty sa napájajú v spodnej časti priamo na hlavný rad a domové prípojky sa napájajú v tele šachty.

 • Vysuté balkóny a renovácia starých balkónov

  Vysuté balkóny a renovácia starých balkónov

  Vykonávame renováciu starých balkónových zábradlí, výmenu zábradlí za nové - podľa vašej predstavy - nerezové, sklenené, lexanové ........... Vykonávame montáž vysutých balkónov - spravíme balkóny tam, kde neboli - kompletne zabezpečíme projekt, statické posúdenie a montáž

 • Renovácia, obnova záhrad

  Renovácia, obnova záhrad

  Podľa aktuálneho stavu záhrady a priania zákazníka: - vykášanie silne zarastených záhrad, pozemkov krovinorezom - aplikovanie totálnych herbicídov proti burine - roundup, cosmic,garlon, fondo - odstránenie trávnej mačiny na určenom mieste pre novú výsadbu - terenné úpravy renovovanej časti - kultivácia, oruvnanie pôdy, valcovanie - presádzanie, rozsádzanie a výmena okrasných rastlín - podľa aktuálneho stavu rastlín a daného priestoru - výsadba nových záhonov, solitérnych drevín, živých plotov - oddelenie trávnika od záhonov plastovými oddelovačmi - zabránia prerastaniu trávnika do záhonov - pokládka netkanej textílie pod rastliny - zabr...

 • Renovácia kaziet do tlačiarní.

  Renovácia kaziet do tlačiarní.

  Zrenovujeme Vaše prázdne tonerové kazety do laserových tlačiarní, prípadne Vám zabezpečíme nové originálne alebo kompatibilné atramentové aj tonerové kazety za najlepšie ceny, a Vaše prázdne tonery vykúpime. U nás máte záruku najnižšej ceny.

 • Výroba a renovácia obrazov

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti renovácie a výroby obrazov.

 • Renovácia a povrchová úprava

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti renovácie a povrchovej úpravy.

 • Renovácia dverí, zárubní, kuchynských liniek.

  Renovácia dverí, zárubní, kuchynských liniek.

  Renovácia modernou nemeckou technológiou! Ponúkame čisté a zdravotne nezávadné riešenie pre Vaše staré dvere, zárubne, vstavané skrine a kuchynské linky. Toto všetko v širokej škále farieb a štruktúr za výhodné ceny.

 • Oprava, renovácia

  Ponúkame opravu, renováciu alebo výmenu starých alebo poškodených častí rôznych celkov, všetko od základnej cez zinkovú po práškovú úpravu.

 • Renovacia hydraulickych valcov d Holandia

  Prevadzame renovaciu hydraulickych valcov pre zdvizne nakladacie cela D HOLANDIA A ine znacky.

 • Renovacia hydraulických valcov od Holandia

  Prevadzame renovaciu hydraulickych valcov pre zdvizne nakladacie cela D HOLANDIA A ine znacky.

 • Renovácia drevených fasád na chatách a chalupách

  Renovácia drevených fasád na chatách a chalupách

  Ponúkame renováciu drevených fasád na chalupách a chatách brúsením starých náterov a náter novou lazúrov a zateplovanie

 • Renovácia domových prípojok, strešných zvodov flexibilná vložka od DN 100 mm, oblúky, kolená

  Flexibilný rukáv z polyesterových vláken v kombinácií so špeciálnymi živicami je zapravovaný vstupným otvorom do potrubia inverzným bubnom, ktorý vyvinutým tlakom udržuje vložku stále pritlačenú o stenu potrubia. Počas pôsobenia udržiavacieho tlaku dochádza k vytvrdnutiu vložky. Výsledkom je nové potrubie hr. steny 3 – 5 mm priliehajúce na staré bez zvrásnenia vložky v kolenách a v oblúkoch.

 • Renovácia mramorových podláh

  Povrchy: mramorové alebo iné krytiny na báze vápenca. Charakteristika: obnovuje vzhľadové vlastnosti, predlžuje životnosť.

 • Renovácia vonkajšieho rámu

  Renovácia vonkajšieho rámu a vonkajšieho okenného krídla.

 • Renovácia dverí

  - Renovácia okien - Záručný a pozáručný servis - Vysoká kvalita drevených eurookien podľa európskych noriem - Dodanie a montáž príslušenstva (žaluzií, rolety, sieťky proti hmyzu, vnútorné a vonkajšie parapety)

 • Renovácia kameňov

  Prebrúsenie Pomníkové diely z umelého kameňa pokryje asi po 15-tich rokoch vrstva machu a nečistôt, (napr. hrdza, mastnota zo sviečok, prach a pod.) Tieto povrchové nedostatky prispievajú k rýchlejšiemu zničeniu vnútoej štruktúry umelého kameňa. To sa prejaví hlbokými prasklinami, dierami na povrchu a úplným rozmrvením štruktúry. K rozpadu prispievajú aj poveteostné vplyvy. Najhoršie sú mrazy a extrémne horúčavy. Umelý kameň ma v sebe mikroštruktúru, ktorá sa cez zimu naplní vodou. Voda pod bodom mrazu zväčšuje svoj objem asi o 10 % a tlak, ktorý tým vznikne má za následok rozpad cementového spojiva a uvoľnenie kamienkov. Pokiaľ ešte umelý k...

 • Renovácia tonerov

  Renovácia tonerov je proces opätovného sprevádzkovania originálnych náplní. Využíva jednak prázdne originálne obaly tonerov, jednak rôzne výrobné vstupy, ktorých kvalita priamo ovplyvňuje následné použitie tonerov. Práve kvalita výrobných vstupov a úroveň znalostí o výrobe a testovaní sú základom úspechu každej renovácie. Cieľom testovania je totiž potvrdenie kvality a spoľahlivosti vstupov, ktorých cenový (a samozrejme kvalitatívny) rozptyl je značný. Asi i to je dôvod, prečo je možné vyrobiť tonerovú náplň v cene X i v cene trojnásobnej. Výsledok sa logicky prejaví na spoľahlivosti náplne a kvalite tlače, pričom o úspechu náplne kone...

 • Renovacia vane

  Renovacia vane

  ponuka smaltovanie vani orginal studenym talianskym smaltom životnost 10 r.zaruka na pracu .praca je vykonana priamo u zakaznika

 • Renovácia

  - Renovácia hriadeľov tvrdonávarom do priemeru 200 mm a dĺžky 800 mm s následným opracovaním za účelom ďalšieho použitia - Naváranie elektrickým oblúkom - Naváranie elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére CO2 - Naváranie plameňom v ochrannej atmosfére CO2 - Naváranie metódou TIG (ochranná atmosféra inertných plynov)

 • Renovácia skriňového nábytku

  - Skriňové steny netreba demontovat - Nové skrine budú stálofarebné a odolné - Kobercové podlahy a tapety zostanú neporušené - Montáž za jediný deň - Overená kvalita - Vlastná výroba a montáž

 • Renovácia dverí

  Renovácia metódou je alternatívou nákupu nových vecí a natierania starých dverí a rámov. Je ideálna pre všetkých majiteľov domov, majiteľov bytov aj nájomníkov. Vyberte si z viac ako 1000 modelov dverí vo všetkých cenových kategóriách – od štandardných po exkluzívne. Náš kompletný servis z jednej ruky – od kompetentného poradenstva, ktoré Vás k ničomu nezaväzuje, cez vlastnú výrobu až po montáž priamo na mieste – pre Vás znamená úsporu. Jeden z našich viac ako 550 odborných závodov v Európe nájdete vo svojom bezprostrednom okolí.

 • Renovácia tonerov

  Na našej prvej prevádzke na ulici Vajanského 10/A v Prešove Vám ponúkame vysokokvalitnú renováciu Vašich prázdnych tonerov do laserových tlačiarní a multifunkčných zariadení za výhodné ceny s neobmedzenou zárukou na kvalitu a funkčnosť. Na našej druhej prevádzke na ulici Janouškova 1 v Prešove Vám ponúkame rôzne kancelárske služby, ako čiernobiele a farebné kopírovanie a tlač, faxovanie, skenovanie, e-mailovanie, laminovanie, hrebeňovú väzbu, a rôzne iné služby. Ďalej ponúkame široký sortiment dátových médií, CD, DVD, BD nosičov, USB kľúčov, tašiek k notebookom, iných PC doplnkov a príslušenstva, predaj notebookov, monitorov a poč...

 • Renovácia Samsung ML 1630, 1630W, SCX-4500

  Samsung ML-1630, 1630W, SCX-4500. - Kapacita tonera 2000 strán pri 5% pokrytí. K cene renovácie bude prirátaná cena prázdnej kazety 0.30 €. Garantujeme výkup prázdnej kazety v tej istej cene. Bližšie informácie Vám poskytne Váš obchodný zástupca.

 • Renovácia Dell 3000, 3100, black

  Dell 3000, 3100, black. - Kapacita tonera 4000 strán pri 5% pokrytí. Cena tonera je vrátane kazety.

 • Renovácia Xerox XD 100, 102, 125, 130, 155

  Xerox XD 100, 102, 125, 130, 155. - Kapacita tonera 6000 strán pri 5% pokrytí. Cena tonera je vrátane kazety.

 • Renovácia Kyocera TK 140

  Kyocera FS 1100. - Kapacita tonera 4000 strán pri 5% pokrytí. Cena tonera je vrátane kazety.

 • Renovácia Brother TN 3170

  Brother HL 5240, 5250DN, 5270DN, 5280W, MFC 8860. - Kapacita tonera 7000 strán pri 5% pokrytí. Cena tonera je vrátane kazety.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Renovácia a údržba záhrad 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.