TeleCall systém

TeleCall systémTeleCall systém 2TeleCall systém 3

TeleCall systém je alarmová aplikácia určená na registráciu poplachových správ, ich spracovanie a redistribúciu do dopredu určených cieľov. Používajú ju v mnohých požiarnych a záchranných staniciach ako aj výrobných podnikoch po celom území Švédska. Veľkú časť TeleCall aplikácie tvorí vlastný pagingový systém. Umožňuje efektívne a hlavne rýchlo doručiť poplachovú správu osobe, skupine osôb alebo službe zodpovednej za riešenie vzniknutej situácie.

TeleCall prijíma poplachy, ale aj správy informačného charakteru zo zariadení vyvinutých firmou Contal, ako aj informácie z veľkého množstva zariadení iných výrobcov. Používané komunikačne kanály zahŕňajú sériové linky RS232, RS485, TCP/IP, modemové spojenia, telefónne linky (P100), GPRS a GPS.

Ako príklad možno uviesť z vlastných zariadení alarmový terminál Ate 5W vhodný na stráženie objektov. Poplachové správy posiela vzduchom, prípadne záložnou cestou - telefónnou linkou. Iné zariadenie AteNod je multifunkčný alarmový terminál tiež vhodný na stráženie objektov s primárnou cestou TCP/IP a sekundárnou buď telefónnou linkou alebo rádiovým prenosom. Zariadenie Cat12 je takisto alarmový terminál, ktorý môže pracovať aj mimo Telecall systém. Je nastaviteľný cez štandardný internetový prehliadač, poplachové správy posiela v XML formáte cez TCP/IP, buď priamo po Ethernet kábli, alebo vzduchom cez GPRS. Z ďalších zariadení podporovaných TeleCall systémom možno spomenúť požiarne stanice typu Autronika, Ebl, Cerberus, Esmi a Multicom. Väčšinou ide o zariadenia používané vo Švédsku.

TeleCall systém umožňuje diaľkové ovládanie niektorých funkcií. Pomocou SMS správy alebo rádiovým CCIR kódom, prípadne POCSAG správou sa dajú spínať výstupy systému, čo umožňuje rozsvecovať svetlá, otvárať garážové brány, zabezpečiť zelenú na semaforoch pri výjazde cez najbližšiu križovatku a podobne.

Upozorňujeme aj na podporu najnovších typov osobných pagerov od švajčiarskej firmy Swissphone. Sú vybavené GPS príjimačom, akcelerometrom a pozičným systémom GPRS. Vďaka týmto vlastnostiam pozná TeleCall centrála polohu (GPS súradnice) nositeľa pageru, dostáva od neho cez SMS alebo GPRS potvrdenie o prijatí POCSAG správy. Navyše, vďaka akcelerometru môže pager vygenerovať automatickú správu do TeleCall systému v prípade, že bol nositeľ pageru napadnutý pri výkone služby alebo sa napríklad vážne zranil. Tieto vlastnosti sa s výhodou používajú v strážnych službách, ale aj v požiarnom zbore a záchranných službách.

TeleCall systém nevyžaduje neustálu prítomnosť obsluhy. Spracovanie alarmov a ich posielanie, ako aj spúšťanie predvolených akcií, sa deje automaticky.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


  X
  X

  Prihlásenie

  Prihlasovcie meno: 
  Prihlasovcie heslo: 
  Zabudli ste heslo?

  Nemáte prihlasovacie údaje?

  Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


  X

  Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

  Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
  Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
  Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
  Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

  Uveďte prosím o čo máte záujem:
  Vaše meno: 
  Váš telefón: 
  Váš e-mail: 
  Vaša lokalita: 
  Príloha: 
  Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
  Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
  X

  Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkom  Pre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.  X

  Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

  Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

  Názov Vašej ponuky:
  Text Vašej ponuky:
  Fotografie:
  vybrať
  Sekcia:
  Vaše meno: 
  Váš telefón: 
  Váš e-mail: 
  Súhlasím s obchodnými podmienkami
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555  Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

  Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

  Získajte nových zákazníkov

  Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

  Obchodný portál www.poziadavka.sk

  Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
  - podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
  - prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
  - každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
  - nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

  Rýchla navigácia:  Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
  Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
  www.poziadavka.sk: TeleCall systém 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.