Redakčný systém

Predstavujeme vám nosný produkt našej spoločnosti — redakčný systém. Systém na tvorbu, správu a aktualizáciu štruktúry a obsahu webových stránok.
Redakčný systém AlejTech CMS je naším vlastným riešením. Preto ho môžeme prispôsobiť na mieru vašim požiadavkám a potrebám vašej web stránky.

Redakčný systém vám zaručí, že kedykoľvek v budúcnosti sa rozhodnete rozšíriť svoju web stránku o ďalšiu funkcionalitu, nebude to pre nás problém. Rovnako bez problémov si môžete kedykoľvek doobjednať niektorý z doplnkových modulov.

Redakčný systém AlejTech CMS je jedným z najmodernejších technologických riešení na slovenskom trhu. Kombinácia technológie a ceny ponúka optimálne riešenie pre malých a stredných zákazníkov, ale aj veľké firmy.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Redakčný systém

  Redakčný systém, známy aj pod názvami: publikačný systém, Content Management System - CMS, Web Content Management System - WCMS, je systém, ktorý slúži na tvorbu a správu webových stránok. Pričom stačí znalosť základných funkcií textového editoru(napr. Microsoft Word) a používania internetu.

 • Redakčný systém WebEdit

  Redakčný systém (content management system – CMS) vám umožní vytvárať a aktualizovať stránky jednoducho a pohodlne z vašej kancelárie. Až so systémom na správu webu využijete úžasnú vlastnosť internetu – okamžité publikovanie informácií.

 • Redakčný systém pre web stránky

  Poskytujeme zákazníkom vybrať si nástroj pre ich aktualizáciu webstránok, ponúkame opensource riešenie pre jednoduchšie projekty a taktiež aj vlastný CMS systém pre zložitejšie webstránky a portálové riešenia.

 • Redakčný systém / Content Management System

  Redakčný systém (publikačný systém, Web Content Management - WCM, Content Management System - CMS, Content Publishing - ) je systém, ktorý slúži na tvorbu a správu prezentácií na internete. Podstatou práce v redakčnom systéme je tvorba obsahu, ktorý je oddelený od dizajnu a funkcionality (sú dané na základe špeciálnych šablón) stránky. Náklady investované do redakčného systému sa vrátia vďaka nižším nákladom na údržbu a vytváranie podstránok a vzniká priestor pre ďalšie úspory (lepšie a lacnejšie využitie disponibilných zdrojov).

 • Redakčný systém (CMS)

  Čo je vlastne redakčný systém (CMS - Content management system) . Je systém ktorý ponúka širokú škálu funkcií a umožňuje správu obsahu, štruktúry a služieb internetových stránok. Prostredníctvom redakčného systému je možné Vašu stránku pohodlne a rýchlo aktualizovať priamo cez Váš www prehliadač. Celý systém je navrhnutý s prihliadaním na potreby zákazníka. Systém umožňuje užívateľovy bez znalosti HTML , alebo iných programovacích jazykov publikovať na stránke nové informácie. S CMS môžu webmásteri ako aj osoby s obmedzenými technickými znalosťami efektívnejšie budovať a riadiť svoje web stránky kvalitne a včas. Redakčný systé...

 • Redakčný systém webSET (CMS)

  Redakčný systém (CMS – Content Management System) webSET sa vyznačuje jednoduchou správou, bezpečnosťou a je schopný permanentne rásť podľa požiadaviek klienta. Je to vlastný redakčný systém vyvíjaný firmou SETICA. Zabezpečí jednoduchú a rýchlu správu obsahu web stránky, ponúka vysoké zabezpečenie a jednoduchú obsluhu.

 • Nasadzovanie redakčných systémov (CMS)

  Redakčný systém (alebo CMS – Content management system) poskytuje funkcionalitu, ktorá vám umožní samostatne stránku aktualizovať, pridávať články, obrázky, videá, ankety, vytvárať kategórie pre obsah, písať blogové príspevky, vytvoriť niekoľko nezávyslích používateľov (prispievateľov) s rôznymi oprávneniami.

 • Redakčný systém

  Ako súčasť každej nami vytvorenej internetovej prezentácie je systém na správu obsahu - CMS (Content Management System). Využívame vlastný systém CMS, ktorý po niekoľkoročných skúsenostiach získal podobu dnešnej verzie v3.4, ktorá je prispôsobiteľná akejkoľvek klientovej požiadavke.

 • Redakčný systém NetBase

  Systém NetBase umožňuje budovať internetové stránky, e-obchody s online platobnými systémami, rozsiahle databázy, intranety, extranety, alebo iné internetové aplikácie podľa priania zákazníka. Vďaka kvalitnému návrhu a využitiu moderných technológii v štýle Web 2.0 aplikácii ponúka systém pri zachovaní maximálnej funkčnosti stále jednoduché a prehľadné používateľské prostredie pre správcu webového sídla, ako i silný,robustný a univerzálny nástroj programátorom pri budovaní internetových stránok a aplikácii. NetBase Vás neobmedzuje pri návrhu. Vaša stránka môže obsahovať jazykové mutácie, novinky, články, diskusie, fórum, anke...

 • Editácia stránky – redakčný systém

  Stránku môžete spravovať rýchlo a jednoducho vďaka systému WordPress, s ktorým Vás radi naučíme pracovať, alebo sa o Vašu stránku budeme starať paušálne my.

 • Redakčný systém

  Stránku môžete spravovať rýchlo a jednoducho vďaka systému WordPress, s ktorým Vás radi naučíme pracovať, alebo sa o Vašu stránku budeme starať paušálne my. Správa web stránky obsahuje: - Jednoduché pridávanie stránok a podstránok - Vkladanie, písanie a úprava textov - Multigaléria so správou obrázkov (typ súboru *.jpg, *.gif, *.pgn) - Jazykové mutácie - Správa článkov a noviniek

 • Redakčný systém

  Pri zmene obsahu v klasickej web stránke, bez redakčného systému, je potrebné vykonať akúkoľvek zmenu priamo v jadre stránky, doplnením reťazcov kódov, čo si vyžaduje znalosť kódovacieho jazyka. Preto pre akúkoľvek zmenu musíte kontaktovať svojho administrátora, ktorý zmenu vykoná. Naopak redakčný systém umožňuje meniť a aktualizovať obsah priamo na vašej web stránke, bez akýchkoľvek vedomostí programovacieho jazyka. Vkladanie textu a obrázkov je podobné ako v programe WORD od spoločnosti Microsoft.

 • Redakčný systém

  Redakčný systém (CMS) je systém, ktorý slúži na tvorbu a správu webových prezentácií na internete. Vďaka redakčnému systému má používateľ možnosť meniť obsah stránok a nemusí pritom ovládať programovací alebo skriptovací jazyk. Náklady investované do systému sa vrátia vďaka nižším nákladom na údržbu a vytváranie podstránok čím vzniká priestor pre ďalšie úspory. Je vhodný najmä pre všetkých, ktorý potrebujú často aktualizovať obsah svojej web stránky, ale nie len pre nich. Našim cieľom je však priblížiť redakčný systém pre všetkých, preto sme cenovú politiku nastavili tak, aby bol tento systém dostupný aj pre malých pod...

 • Webstránky s redakčným systémom DRUPAL

  Tento redakčný systém je vhodný ma nasadenie na masívnejšie internetové strány s množstvom obsahu čo už obránkov, článkov a videa. Vďaka prepracovanému systému modulov a správy obsahu je naozaj silnou zbraňou pre väčšie webové sídla alebo stránky s multimediálnym obsahom. V cene je predinštalovaná aktuálna verzia RS s Vami vybraným vzhľadom. Budú nainštalované moduly podľa Vašeho výberu. Takisto platí horeuvedené ohľadom podpory a príručka pre obsluhu.

 • RARCMS - redakčný systém

  CMS (content management system), teda redakčný systém, slúži na pohodlnú administráciu obsahu vášho webového sídla - webovej prezentácie.

 • Prezentačné weby s redakčným systémom alebo online vizitky

  Ak potrebujete prezentovať svoju firmu na internete, máte v princípe dve možnosti - web stránku s redakčným systémom (systém pre správu obsahu) alebo bez neho. Rozdiel spočíva najmä v tom, že ak máte k dispozícii redakčný systém, môžte si obsah stránky upravovať sami kedykoľvek a akokoľvek chcete. Vyžaduje to iba základnú zručnosť práce s počítačom. Obslúžime Vás v oboch prípadoch. Dodáme Vám kompletnú stránku aj s unikátnou grafikou za veľmi výhodných podmienok.

 • Redakčný systém Flox

  FLOX je profesionálny redakčný systém (publikačný systém, cms) na tvorbu a správu internetových prezentácií. Vďaka FLOXU môžu aj menej skúsení používatelia v príjemnom prostredí jednoducho pracovať so svojou web stránkou. Prečo používať FLOX? - Svoj web si môžete spravovať sami. - Zrýchlite proces správy webu, ušetríte čas. - Neplatíte za aktualizácie, ušetríte peniaze. - Kvalitný a aktuálny obsah web stránok bude samozrejmosťou. - Web stránky máte pod kontrolou kdekoľvek na svete. Vaše rozhodnutie pre redakčný systém FLOX urýchli... - Flox je jednoduchý a má pekný dizajn - Lepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch. Klienti Vás...

 • DRUPAL-Redakčný systém

  Z našich vlastných skúseností s prevádzkou a tvorbou webstránok sme pre Vás pripravili ponuku predinštalovaných redakčných systémov (RS). Podľa rozsahu internetovej prezentácie od jednoduchej webstránky až po internetový portál nastavíme moduly a bloky v RS Drupal. Aj keď samotný RS Drupal je Open source aplikácia, pre používateľov ktorí nemajú skúsenosti s jeho inštaláciou a prevádzkou je inštalácia a nastavenie podľa ich predstáv značná komplikácia. Preto veríme že využijete našu ponuku a za dobrú cenu získate kvalitný základ pre vašu webstránku a môžete sa kvalitne prezentovať na internete.

 • Dynamicky generované stránky / Redakčný systém

  Redakčný systém umožní správcovi podstatne lepšiu administráciu stránok bez toho, aby musel mať znalosti technológie ich tvorby. Klient mení obsah svojich stránok komfortne a v reálnom čase. Editácia stránok pomocou redakčného systému je taká jednoduchá ako práca v textovom editore Word a zvládne ju každý kto má aspoň základné znalosti o práci na PC.

 • Redakčný systém Flox

  Ponúkame Vám profesionálny redakčný systém na správu web stránok. Výhody: - šetrí čas a peniaze – Vaše web stránky si ľahko udržíte aktuálne aj bez potreby dodávateľských vzťahov so špecializovanou web designerskou firmou - ednoduchosť ovládania – o web stránku sa môžu starať ľudia, ktorí nemajú žiadne vedomosti z programovania. - modulárnosť – funkčnosť web stránky sa môže ľubovoľne rozširovať pomocou modulov - technická nenáročnosť – do redakčného systému pristupujete pomocou obyčajného internetového prehliadača. Web stránku môžete po zadaní vstupného mena a hesla spravovať z ľubovoľného počítača pripojeného...

Prenajímate kancelárske priestory?

Prenajímate kancelárske priestory?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Redakčný systém 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.