Registrácia domény a správa DNS záznamov

Zabezpečíme pre Vás registráciu domény pre Vašu web stránku, alebo ako základ pre službu mail hosting.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Založenie a registrácia firmy

  Stačí jedna návšteva notára, ostatné vybavíme za vás. Vypracujeme spoločenskú zmluvu, vybavíme živnostenské oprávnenie, zapíšeme vašu firmu do obchodného registra a zaregistrujeme na daňovom úrade. V priebehu 2-3 týždňov môžete začať s vašou novou firmou vykonávať podnikateľskú činnosť.

 • Registrácia domén a webhosting

  Kompletnú radu produktov poskytovaných pre zákazníkov v oblasti webstránok dopĺňame o registráciu domén a poskytovaní webhosting-u na vlastných serveroch.

 • Registrácia domény

  Overenie a registráciu domény zvládnete v priebehu chvíľky. Zadajte požadované doménové meno (napr. moja-firma ), ktorého dostupnosť chcete overiť, a vyberte koncovku (sk, cz, com atď) Ak bude doména voľná, môžete si ju u nás okamžite zaregistrovať.

 • Webhosting a registrácia domén

  Zabezpečíme registráciu vašej web domény hosting, webhosting v tvare www.vašadomena.sk (.eu .com, org, .info, ...) a vložíme Vám stránku na naše internetové servre.

 • Internetové služby, web priestor, registrácia domén

  Pre našich zákazníkov konfigurujeme internetové pripojenie vzdialených pracovísk. Štandardne poskytujeme nasledujúce internetové služby: Web priestor: - Prenájom diskového priestoru na našom serveri. Služba zahŕňa FTP priestor, prevádzku Vašej domény II. rádu, podporu PHP a MySQL. Cena prenájmu 300 MB diskového priestoru je 10,- € na mesiac. Registrácia domén: - Registrácia domén .sk, ktorá zahŕňa zriadenie, správu a údržbu Vášho DNS záznamu.

 • Registrácia domén a webhosting

  Zaregistrujeme Vám 38. národných domén nasledovne: .sk, .eu, .cz, .com, .co, .net, .info, .biz, .org, .name, .mobi, .us, .co.uk, .org.uk, .at, .de, .hu, .pl, .ru, .ws, .tv, .ch, .li, .be, .dk, .lv, .nl, .ro, .as, .se, .cc, .cx, .jp, .to, .tw, .ca, .tk, .fr, .lt.

 • Registrácia stránok do katalógov

  Registrácia stránok do katalógov

  Jednou z nepostrádateľných súčastí procesu SEO optimalizácie vášho webu je registrácia do katalógov, ktorá výrazne vylepší pozície Vašich webových stránok v internetových vyhľadávačoch. Registrácia je vykonávaná ručne. Ponúkame možnosť registrácie do: - 700 českých katalógov - 90 slovenských katalógov - 350 anglických katalógov - 100 poľských katalógov - 200 nemeckých katalógov - 100 španielskych katalógov

 • Homologizácia a registrácia

  Homologizácia a registrácia vozidiel dovezených z USA a tretích krajín sveta takisto možnosť objednania vozidla. Odťah a dovoz vozidiel z EU. Prevádzka autobazáru.

 • Výber webhostingu & registrácia domény

  Pomôžeme vám pri výbere vhodného webhostingu. Nemusíte platiť veľa za hosting, ktorý nevyužijete. Môžeme pre vás vybrať podľa veľkosti vašej stránky a použitej technológie hosting priamo na mieru. Nemáte ešte zaregistrovanú doménu? Obráťte sa na nás.

 • Registrácia domén a hosting

  Pre klientov, ktorí nemajú vlastnú doménu (vlastnú internetovú adresu na internete), vieme zabezpečiť túto službu. Doménu môžete mať registrovanú v priebehu niekoľkých hodín. Taktiež vieme zabezpečiť rezerváciu domény na dobu 15 dní alebo vieme ponúknuť niektoré špecifické domény, ktoré vlástníme. Pre klientov, ktorí nedisponujú vastným web hostingom alebo vlastným web serverom, vieme zabezpečiť priestor na publikovanie web stránok alebo na iné účely.

 • Registrácia domén

  Potrebujete doménu pre Vašu stránku? Vôbec žiadny problém - zaregistrujeme pre Vás domény .com, .net, .eu, .sk, .de, a mnoho ďalších.

 • Registrácia web stránky do katalógov

  Chcete zvýšiť návštevnosť Vašich stránok? Potom Vám ponúkame spoľahlivé a kvalitné riešenie - registráciu vašej stránky do katalógov a vyhľadávačov. Registráciou do katalógov Vám zaistíme spätné odkazy, ktoré majú veľký vplyv na PageRank (viac SEO). Z vyhľadávačov prichádza na stránky až 30 % užívateľov. Čo od vás budeme potrebovať: text hlavičky - názov služby, spoločnosti alebo projekut (do 60 znakov) URL webstránky Popis stránky (50 – 200 znakov ) 3 kategórie, do ktorých by ste chceli chceli registrovať Vašu stránku – v poradí podľa dôležitosti E-mailovú adresu spojenú s doménou Vašej stránky (pre potvrdeni...

 • Webhosting a registrácia domény

  Ponúkame Vám cenovo výhodný neobmedzený webhosting pre bežný web: - pre klientov s nami vytvorenou webstránkou - pre ostatných zákazníkov V cene je neobmedzený počet MySQL databáz.

 • Registrácia do katalógov

  Ďalším dôležitým krokom ako sa zviditeľniť zákazníkom je registrácia do najdôležitejších katalógov a to hneď z dvoch dôvodov: Okrem vyhľadávačov, ktoré zákazníci používaju sú veľmi popolárne aj takzvané katalógy, kde sú firmy zoradené do kategórií alebo abecedného zoznamu a tak každý návštevník vie rýchlo a ľahko vyhľadať presne to čo potrebuje. Druhým dôvodom je zvyšovanie dôležitosti Vašej stránky vočí vyhľadávačom (stúpate na poprednejšie miesta) a tým že sa zaregistrujete v katalógoch, vytvoríte si spätné odkazy na vlastný web. Vašu stránku sme schopní zaregistrovať do jedného dňa s tým, že budeme potrebovať: ...

 • Hosting – registrácia domény

  Hosting – registrácia domény .sk, .cz, .com, .net, .org a mnohých dalších, zriadenie virtuálneho servera www.meno.typ domény poskytnutie DNS servera, umiestnenie stránok na našich výkonných serveroch s vysokou kapacitou internetovej konektivity a garantovanou bezpečnosťou. Samozrejmosťou je aj hosťovanie dynamických stránok s prepojením na databázy

 • Registrácia domén a webhosting

  Registrujeme všetky typy domén, ktoré sú momentálne na trhu. Registrácia je možná iba cez akreditovaných registrátorov. Náš SK-NIC identifikátor TIBO-0384 Pokiaľ nemáte svoj SK-NIC indentifikátor, nič sa nedeje. Doménu registrujeme na seba, stávame sa jej majiteľom. Samozrejme kedykoľvek si ju môžete opäť previesť do osobného vlastníctva. Bezpečné miesto pre web Máme pre vás bezpečný hosting chránený pred hackermi s garantovanou dostupnosťou. Bezpečnosť vašich dát je pre našu spoločnosť najdôležitejším faktorom.

 • Registrácia firiem do e-katalógov

  Registrácia do katalógov je dôležitá pre internetové stránky, ktoré majú záujem zvýšiť návštevnosť a prilákať nových zákazníkov. Prečo je dôležitá registrácia do katalógov? V prípade, že chcete, aby Vás na internete našli aj noví zákazníci, je vhodné využiť službu registrácia do katalógov. Online katalógy navštevujú mesačne desaťtisíce ľudí. Registrácia do katalógov je zároveň dôležitou súčasťou SEO - Optimalizácie pre vyhľadávače. Prináša webu nové spätné odkazy a zlepšuje pozície vo vyhľadávačoch. Registrácia do katalógov zabezpečuje nárast návštevnosti dvoma spôsobmi: - návštevníci prichádzajú priam...

 • Webhosting, registrácia domén

  Zabezpečíme Vám webhosting pre Vaše webstránky alebo online informačné systémy. Ak potrebujete iba registrovať doménu, aby ste ju mohli použiť neskôr, môžte sa obrátiť na nás.

 • Registrácia do katalógov

  Registrácia v katalógových vyhľadávačoch - Mať odkaz na stránku katalógových vyhľadávačoch je dôležité aspoň tak ako mať stránku zoptimalizovanú pre fulltextové vyhľadávače. - Umiestnime odkaz a zlepšíme pozíciu vo vyhľadávaní v niekoľkých desiatkách dôležitých vyhľadávačoch na slovenskom, alebo českom internete. - Dôkladne zvážime znenie Vášho odkazu, použijeme v ňom populárne a relevantné odkazy. - Garantuje Vám výrazný nárast návštevnosti web stránok do dvoch týždňov od vykonania registrácie vo vyhľadávačoch.

 • Registrácia domény

  Nestrácajte čas hľadaním poskytovateľov hostingu a registráciou domény. Nechajte aj tento krok na nás! Táto služba je u nás bezplatná.

 • Registrácia domény

  Mať vlastnú web stránku znamená, že Vás ľudia nájdu kedykoľvek a kdekoľvek. Zaregistrovať si vlastnú doménu druhej úrovne znamená uľahčiť im toto hľadanie. Zaregistrovanie domény druhej úrovne v tvare alebo Vám zabezpečí, že Vás Vaši klienti, partneri, či potenciálni zákazníci na Internete nájdu bez zbytočného zdržiavania. E-mailová adresa alebo adresa web prezentácie s Vašou vlastnou doménou druhej úrovne je v súčasnosti už neoddeliteľnou súčasťou marketingovej komunikácie a je dôkazom Vašej profesionality. Myslíte to s Vašou firmou vážne? Zabezpečte si svoju budúcnosť na Internete, kým Vás o túto možnosť pripraví va...

 • Registrácia domény

  Nestrácajte čas hľadaním poskytovateľov hostingu a registráciou domény. Nechajte aj tento krok na nás! Táto služba je u nás bezplatná.

 • Webhostingové služby, online registrácia domén a prevádzka www stránok

  Profesionálna prevádzka www stránok: - registrácia domén II. úrovne , - neobmedzený počet subdomén - 2 GB diskového priestoru na našom serveri - neobmedzený počet e-mailových adries v tvare - ovládací panel pre administráciu vašich stránok www, kontá, e-maily, heslá a subdomény cez WEB rozhranie ... ihneď po zaregistrovaní - prístup k pošte kdekoľvek na svete cez WEB rozhranie - správa databáz a tabuliek cez WEB rozhranie - ftp prístup pre správu www stránok 24 hodín denne - globálna podpora WAP technológie - možnosť používať databázy MySQL - skripty PHP5, CGI, Perl, SSI - skript na posielanie formulárov e-mailom - možnosť používa...

 • Registrácia spoločnosti, doplnenie a zmeny registrácie

  - Registrácia DPH - Registrácia dane zo závislej činnosti - Registrácia dane z motorových vozidiel - Registrácia na RTVS (v prípade zamestnávania 3 a viac zamestnancov) - Registrácia zamestnávateľa a zamestnancov (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, daňový úrad) - Registrácia zamestnávateľa na elektronické zasielanie výkazov do poisťovní (v prípade zamestnávania 5 a viac zamestnancov) - Nahlásenie doplnkov a zmien (napr. adresy, bankového účtu, konateľa, prevádzky a i.)

 • Registrácia domény

  Poskytujeme všetky služby spojené s doménami. Registrácia domén: - registrujeme národné domény .sk, .cz a ľubovoľné ďalšie národné domény - registrujeme nové domény .eu.sk - registrujeme nadnárodné domény .com, .org, .biz, .net, .info, .name, .ws, .co.uk a ďalšie domény - registrujeme európske domény

Ponúkate zváraciu techniku, zváračské práce?

Ponúkate zváraciu techniku, zváračské práce?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Registrácia domény a správa DNS záznamov 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.