Oprava pračiek

Oprava pračiekOprava pračiek 2

Pre objednanie náhradných dielov je potrebné nahlásiť presný typ spotrebiča. Náhradné diely sú dostupné len pre značky Ardo, Whirlpool, Ignis, Indesit, Ariston a Samsung.

- oprava
- náhradné diely


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.
 • Auto-moto, mechanické práce, oprava aut

  Auto-moto, mechanické práce, oprava aut

  Som vyučený mechanik. Opravujem auta. Od výmeny oleja až po rôzne opravy. Mám vlastnú dielňu a pracujem non-stop. Moja dielňa je plné vybavená na opravu aut.

 • Autodoprava s hydraulickou rukou

  Autodoprava s hydraulickou rukou

  Cargo Pack s.r.o. ponúka cestnú nákladnú autodopravu s hydraulickou rukou. Ponúkame prepravu stavebného materiálu, unimobuniek, kontajnerov, stavebnej ocele, strojov, žeriavnícke práce v rozsahu hydraulickej ruky, atď podľa požiadaviek zákazníka. Ponúkame ústretovosť, seriózne jednanie so zákazníkom, spoľahlivosť. Ďalej ponúkame predaj stavebného materiálu na základe vypracovania cenovej ponuky. Sme platcami DPH. Vozidlo je parkované v Seredi.

 • Autodoprava

  Firma ALEŠ – V s.r.o. pomáha svojim klientom prepraviť tovar v najkratšom možnom termíne a to v rámci celej Európskej Únie. Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť prepravené mimoriadne rýchlo. Pristupujeme ku každému klientovi individuálne, pretože vieme, že každá spoločnosť je jedinečná.

 • Diaľková doprava

  V národnej, ako aj medzinárodnej diaľkovej doprave je efektívnosť a produktivita rozhodujúcim faktorom pre úspech v celosvetovej konkurencii.Dlhšia trasa, väčší krútiaci moment a viac sily – a to pri výrazne zlepšenej spotrebe paliva vďaka pohonu plne nastavenému na efektivitu a výkon:Nový MAN TGX určuje štandard pre najvyššiu energetickú efektivitu, spoľahlivosť a hospodárnosť.

 • Doprava dodávkou

  Preprava dodávkou po celej SR.Ložna plocha 3500x1200x1800 nostnost 1300 kg+možnost vozíka 2000kg

 • Materiál na zateplenie - najlacnejšie v SR, doprava ZDARMA

  Materiál na zateplenie - najlacnejšie v SR, doprava ZDARMA

  GARANTUJEME NAJNIŽŠIE CENY V SR!!! V prípade nižšej konkurenčnej ceny, ktorú nám zašlete vieme garantovať nižšiu cenu. V ponuke máme široký sortiment zateplovacím materiálov. Izolácie Isover , Knauf, Nobasil , Schwenk, Sadrokartón,profili CD ,UD , Polystyrén , fasádne omietky, OSB dosky ,pletivo. Dobrava zdarma!! Viac infromácii mailom!

 • Katalógy, návody a opravárenské príručky

  Katalógy, návody a opravárenské príručky

  Ponúkame novotlačenú technickú dokumentáciu pre stroje UDS, DH, UN, UNO, UNC, UNK, UZS, AV, SV, LOCUST, FB, FIAT KOBELO, FURMAN.

 • Doprava osemmiestnym vozidlom

  Ponúkam službu osem miestnym vozidlom.

 • Oprava gúm

  Oprava gúm

  Tekuté a pastovité dvojzložkové materiály na opravy a renovácie poškodených gumových a gumokovových častí. Sú vhodné pre použitie v teplotnom rozmedzí -40°C do +65°C, na opravy pogumovaných nádrží, telies čerpadiel a armatúr vystavených agresívnemu pôsobeniu oteru a chemických látok, odlievanie vo formách, opravy gumených izolácií, hadíc a dilatácií. - Belzona ® 2111 D&A Hi-Build Elastomer pastovitý materiál vhodný na opravy gumokovových častí, odolný voči oteru, aplikovateľný aj na zvyslé plochy, tvrdosť 85° Shore A - Belzona ® 2121 D&A Hi-Coat Elastomer tekutý náterový materiál odolný proti oteru, chemickej agresii a kavitáci...

 • Oprava striech a izolácií

  Oprava striech a izolácií

  Náterové materiály na dlhodobé riešenie pre všetky presakujúce strechy, deliace prvky okenných plôch, vetracie otvory, spoje odkvapových žľabov a krytia tepelných izolácií potrubí a nádrží. - Belzona ® 3111 Flexible Membrane na opravy takmer všetkých typov striech s ľubovolným podkladom a na zaistenie nepriepustnosti vody okolo svetlíkov, parapetov, atď.., umožňuje „dýchanie“ strechy - Belzona ® 3121 MR 7 pre havarijné opravy strešných krytín, prechodových miest za obtiažnych poveternostných podmienok (sneh, dážď ..) - Belzona ® 3211 Lagseal univerzálny náterový materiál pre všetky typy tepelnej izolácie, vynikajúca vodotesnosť...

 • Doprava

  Doprava

  Doprava zboží k zákazníkovi je základní službou, kterou naša firma poskytuje. Při uzavírání kupní smlouvy je se zákazníkem projednán i způsob a cena dopravy. Jako smluvní dopravce lze využít firmy DHL, TOP Trans, atd. Váha zásilek se pohybuje od 0,5 do 25 000 kg.

 • Doprava

  ponúkam dopravu na dodavku do 3,5t

 • Cestná doprava do 3,5t, sťahovanie, rozvoz tovaru,vypratávanie (bytov, domov, pivnic)

  Cestná doprava do 3,5t, sťahovanie, rozvoz tovaru,vypratávanie (bytov, domov, pivnic)

  ponúkame vám naše služby ohľadom dopravy do 3,5t, sťahovanie bytov, domov, kancelárií, skladových priestorov, vypratávanie a odvoz stavebného odpadu na zberný dvor, vynáškový servis, dovoz nábytku z obchodných domov, stavebnín, montáž nábytku.

 • Doprava na trase z Martina smer Trenčín

  Doprava na trase z Martina okolie smer Trenčín okolie. Teraz. Ducato L3H3 1,3T.

 • Zateplenie - lacno !!Doprava ZDARMA !!

  Zateplenie - lacno !!Doprava ZDARMA !!

  Najnižšie ceny v SR !! Na podkrovie a fasádu , polystyrén, fas. sieťka, lepidlo, hmoždinky, omietky, vata, sadrokartón, konštrukcia CD, UD, strešné okná, fólie, Bet. tvárnice - DT , cement , OSB dosky . Doprava zdarma 0915 625 048

 • ZATEPLENIE - LACNO !!Doprava ZDARMA !!

  ZATEPLENIE - LACNO !!Doprava ZDARMA !!

  Najnižšie ceny v SR !! Na podkrovie a fasádu , polystyrén, fas. sieťka, lepidlo, hmoždinky, omietky, vata, sadrokartón, konštrukcia CD, UD, strešné okná, fólie, Bet. tvárnice - DT , cement , OSB dosky . Doprava zdarma.

 • Zateplenie - LACNO -Doprava ZDARMA

  Zateplenie - LACNO -Doprava ZDARMA

  GARANTUJEME NAJNIŽŠIE CENY na zateplovacie materiály V SR!!! V prípade nižšej konkurenčnej ceny, ktorú nám zašlete vieme garantovať ešte nižšiu cenu. V ponuke máme aj sadrokarton ,OSB dosky ,polystytén, fasádne sieťky , omietky , cement. Dopravs zdarma.

 • Predaj LACNO OSB dosky, doprava zdarma

  Predaj LACNO OSB dosky, doprava zdarma

  Ponúkam lacno OSB dosky a široký sortiment zateplovacích materiálov. GARANTUJEME NAJNIŽŠIE CENY V SR!!! Na podkrovie a fasádu , polystyrén, fas. sieťka, lepidlo, hmoždinky, omietky, vata, sadrokartón, konštrukcia CD, UD, strešné okná, fólie, Bet. tvárnice - DT , cement , OSB dosky . Doprava zdarma 0915 625 048 V prípade nižšej konkurenčnej ceny, ktorú nám zašlete vieme garantovať nižšiu cenu.

 • Oprava a údržba plochej strechy

  Oprava a údržba plochej strechy

  Viac než 100 ročná tradícia v hydroizoláciách rýchla aplikácia kvalitné a ekologické dlhá záruka najlacnejšie na trhu realizácia za najnižšie ceny

 • Autodoprava, sťahovanie

  Autodoprava, sťahovanie

  Ponúkam prepravu,sťahovanie tovaru,nábytku dodávkou do 3,5t celá SR a EU.

 • Autodoprava

  Autodoprava

  Ponúkam autodopravu,sťahovanie do 3,5t autom Peugeot Boxer L3H2

 • Oprava a servis nadstavieb úžitkových vozidiel

  Oprava nadstavieb chladiarenských, mraziarenských a prepravných na úžitkových vozidlách, valníkových ložných plôch a jednotlivých súčastí ako aj výroba prepravných nadstavieb a ložných plôch

 • Pneumatická doprava

  Pneumatická doprava

  Pneumatické systémy sú od vstupu až po výstup úplne uzavreté. Využívajú pozitívny alebo negatívny tlak vzduchu na prepravu sypkých materiálov bezprašným spôsobom. Inštalované aplikácie siahajú od hygienických prostredí v potravinárskom či farmaceutickom priemysle až po cementárne, chemický a hutnícky priemysel. Dopravované materiály sú od jemného TiO2 či mastenca až po abrazívnu železnú rudu alebo koks, ale aj krehké materiály ako mydlá, kávové zrná a celé arašídy.

 • Medzinárodná doprava

  Medzinárodná doprava

  Potrebujete sa presťahovať zo zahraničia späť na slovensko alebo len poslať pár vecí? Pre nás žiadny problém. Vaše veci vyzvihneme a prevezieme na vami požadovanú adresu za tú najlepšiu cenu. Disponujeme vozidlami Peugeot Boxer s užitočnou hmotnosťou 1300kg a rozmermi úžitkovej plochy 3,9m(dĺžka) X 1,8m(šírka) X 1,79m(výška nakl. hrany) Kontaktujte nás, určite sa dohodneme.

 • Vnútroštátna doprava

  Vnútroštátna doprava

  Našim cieľom je poskytovanie kvalitnej vnútroštátnej nákladnej dopravy vozidlami do 3,5t. Disponujeme vozidlami značky Peugeot Boxer L4H2 s úžitkovou hmotnosťou 1300kg a rozmermi úžitkovej plochy 3,9m x 1,8m x 1,79m.

 • Doprava

  naša firma sa zaoberá špedíciou a zasielateľsvom tovaru po celej EU a slovenska dodávkovými vozidlami. Prenájom dodávok do 3,5 tony rôznych druhov a veľkosi.

 • Doprava dodávkovými vozidlami

  naša firma sa zaoberá dopravou dodávkovými vozidlami, špedícii, zasielateľskou službou po celej Európskej únii a na Slovensku. Požičovňa dodávok do 3,5 tony, rôzne druhy.

 • Doprava tovaru dodávkovými vozidlami

  Doprava tovaru dodávkovými vozidlami

  ponukame prepravu tovaru a rýchlych zásielok po celom Slovensku a EU vozidlami do 3,5 tony,autami furgon a krabica o rozmere: dlžka4,2x2.2x2.2 osem paletová o rozmere paliet 1200x800. Sídlime v Trnave a firma sa volá msdoprava nájdete nás na web stránke. Vieme sa prispôsobiť zákazníkovi a jeho požiadavkám. Autá aj požičiavame a vieme ich bezplatne pristaviť na miesto vzdialené 20km,ostatné je o dohode so zákazníkom.Objednávky prijímame v čase od 7,00-19,00 aj cez víkendy.

 • AK trans - autodoprava, autopožičovňa

  AK trans - autodoprava, autopožičovňa

  Ak hľadáte firmu, ktorá pre Vás v oblasti autodopravy môže urobiť takmer čokoľvek, našli ste. Nás! AK trans Vás presťahuje do nového domova, pomôže Vám s transportom materiálu, zapožičia auto, pomôže s vynesením nábytku a mnoho, mnoho ďalšieho. Seriózny tím ľudí denne maká na tom, aby Vám pomohol vždy, keď je treba. Poďte si to overiť.

 • Katalóg, návod, príručka, oprava, servis, náhradné diely, UNC 060 a 061, UNC080, LOCUST L750, L752,

  Katalóg, návod, príručka, oprava, servis, náhradné diely, UNC 060 a 061, UNC080, LOCUST L750, L752,

  Ponuka katalógov náhradných dielov pre stavebné stroje a traktory. Príručka pre opravárov, návod na obsluhu, servisná príručka LOCUST L750, L752, L853, L903, L1203 číslo názov mj €/ks €/ks s DPH L-752 Katalóg ks 13,40 16,08 UNC-060 Katalóg ks 12,00 14,40 UNC-061 Katalóg ks 12,50 15,00 L-750 Katalóg ks 11,00 13,20 L-1203 Katalóg L1203 4TNV98 ks 16,50 19,80 L-752 2007 Katalóg L752 4TNV94 YANMAR ks 16,60 19,92 L-853 Katalóg L853 ks 16,60 19,92 L-903 Katalóg L903 ks 16,60 19,92 UNC-080 Katalóg UNC080 ks 15,00 18,00 NNO-UNC060 Návod na obsl.a údržbu ks 11,67 14,00 NNO-UNC061 Návod na obs...

 • Doprava do 3.5t (Vnútroštátna/medzinárodná)

  Doprava do 3.5t (Vnútroštátna/medzinárodná)

  Ponukam prepravu do 3.5t vramci Slovenska a EU.Dlhodobé aj jednorázové zákazky. Dodávka Citroen jumper 2014 6m. Viac info: Email alebo SMS

 • Doprava cez víkend

  Preprava dodávkou cez víkend

 • Autodopravajasek

  Autodopravajasek

  Vnútoštátna a Medzinárodná doprava do 3,5 t. Zaoberáme sa prepravou tovaru a nábytku z obchodných reťazcov po celej SR. Ponúkame aj sťahovanie nábytku a iné služby týkajuce sa dopravy.

 • Námorná kontajnerová doprava

  Námorná kontajnerová doprava

  Je najefektívnejší druh prepravy vzhľadom na možnosť prepravovať množstvo tovaru na veľké vzdialenosti za prijateľnú cenu. Naša spoločnosť zabezpečuje prepravu tovarov v kontajneroch(FCL) alebo ako zberné prepravy(LCL).

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu tovaru do 24t klasickými plachtovými návesmi a veľkokapacitnými návesovými súpravami typu Megatrailer a Jumbo. Máme k dispozícii zmluvných dopravcov, ako aj vozidlá s nepravidelným kontaktom, vďaka čomu sme schopní zabezpečiť množstvo vozidiel za výhodné ceny.

 • Expresná doprava urgentných zásielok

  Expresná doprava urgentných zásielok

  Flexibilne reagujeme na objednávky našich zákazníkov, s možnosťou pristavenia vozidla už do niekoľkých hodín od objednania, prípadne aj okamžitého vyzdvihnutia zásielky ak to okolnosti umožňujú. Náš tím vás bude ochotne informovať o celom priebehu prepráv a dohliadať na bezproblémový chod celej prepravy.

 • Soustruh svislý - karusel - generální oprava SK 12 CNC-2016-SIEMENS SINUMERIK 840 Dsl (13233.)

  Soustruh svislý - karusel - generální oprava SK 12 CNC-2016-SIEMENS SINUMERIK 840 Dsl (13233.)

  Název stroje: Soustruh svislý - karusel - generální oprava Katalogové číslo: 13233 Typ, parametry: SK 12 CNC-2016-SIEMENS SINUMERIK 840 Dsl Rok výroby: 2016 Popis: Řídicí system SIEMENS SINUMERIK 840 Dsl Pracovní rozsah Průměr upínací desky - 1180 mm Maximální hmotnost obrobku - 4000 kg Maximální průměr soustružení - 1350 mm Maximální výška obrobku - 1000 mm Pohon upínací desky Maximální výkon pohonu - 50 kW Otáčky upínací desky I. stupeň - 89 min-1 II. stupeň - 194,42 min -1 Kroutící moment upínací desky I. stupeň - 5365 Nm-1 II. stupeň - 2461 Nm-1 Příčník Rozsah pohybu - 0 - 1050 mm Suport Rozs...

 • Stavba oprava

  Stavba oprava

  Dobrý deň sme stavebná firma na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť a spoľahnúť a preto vám ponúkame nasledovné služby.Murárske práce vispravovanie bytov a domov pokladanie zámkovej dlažby obklady do kúpeľní a interiéru stavanie plotov a antalkov vipratavanie poval od holubieho trusu maliarske práce a všetky stavebné a vipratavacie práce za výborné ceny.

 • Stavba oprava

  Stavba oprava

  Dobrý deň ponúkame Vám nasledovné služby,a to stavebné práce, murarské, kopacké, búracie obklady a dlažby, dalej stavanie antálkov, vypratavanie a čistenie pivníc a povál a všetky práce okolo Vašich domov a záhrad

 • Autodoprava do 3,5 t

  AUtodoprava do 3,5t, kuriérske služby, kosenie trávnatých porastov

 • Autodoprava do 3,5t

  Autodoprava do 3,5t LOŽNÁ PLOCHA D4200 Š1750 V1920 plocha na 5 EU paliet Cenník autodopravy Cena prepravy do 200 km 0,40 €/km bez dph Cena prepravy do 500 km 0,35 €/km bez dph Cena prepravy nad 500 km 0,30 €/km bez dph Stojné - čakacia doba 4 €/15 min, účtuje sa každá začatá ? hod Jazda v meste /1 jazda/ 10 €/hod, pričom sa neúčtujú km.                                                                                                                                                             ...

 • Oprava žeriavov

  Oprava žeriavov

  - žeriavov všetkých druhov - žeriavových dráh formou rektifikácie, vrátane výmeny koľajníc a geodetického zamerania - senníkových hydraulických a mechanických drapákov a ich nosných žeriavov - viazacej a uchopovacej techniky - pohyblivých pracovných plošín - zdvíhacích rámp, plošín, čiel a servisných zdvihákov vozidiel - zdvíhacích ústrojenstiev vozíkov a nakladačov - zvislých posuvných brán - elektrických častí technických zariadení zdvíhacích skupiny: A a, b, B a, b, c, d, f

 • Autodoprava, preprava tovaru

  Autodoprava, preprava tovaru

  Ponúkam prepravu tovaru po Slovensku aj celej EÚ. K dispozícii máme nové vozidla Citoren Jumper L4H2 ročník 2019 Sme k dispozícií NONSTOP 7 dní v týždni a 24 hodín denne.

 • Autodoprava s hydraulickým čelom

  Autodoprava s hydraulickým čelom

  Ponúka prepravu tovaru s osempaletovu dodávkou Fiat Ducatom vybavenú hydraulickým čelom

 • Oprava balkónov a loggií

  Balkóny a loggie patria medzi najviac poškodené konštrukcie bytových domov, pretože sú priamo vystavené poveternostným vplyvom. Často sa stretávame s prípadmi, kedy boli už pri výstavbe zle navrhnuté a zrealizované. Naviac, pri týchto prvkoch je dobre vidieť rozdiel v prístupe jednotlivých vlastníkov bytov. Na jednom objekte je teda možné nájsť veľmi zachovalé konštrukcie, kde vlastník vykonával pravidelnú údržbu, ale aj také, ktoré sú v havarijnom stave.

 • Autodoprava

  Prevoz materiálu, nábytku, sťahovanie...

 • Osobná doprava a kuriérske služby

  Ponukame prepravu osob a tovaru mensich rozmerov osobnymi vozidlami v ramci BA, SR a celej EU. O Vasu prepravu sa postara tim profesionalov s dlhorocnymi skusenostami v oblasti prepravnych sluzieb.

 • Výroba, výkup, oprava a predaj drevených paliet

  Výroba, výkup, oprava a predaj drevených paliet

  Nové palety: - Palety EUR - Palety ŠTANDARD 1200 x 800 mm - Palety Atypické 1200 x 1000 mm , nosnosť 1200 kg (22 mm) - Palety Atypické 1200 x 1000 mm , nosnosť do 500 kg (16-18 mm) - Okrem štandardného sortimentu vyrábame aj palety na zákazku podľa špecifikácie odberateľa Použité palety: - Paleta EUR svetlá - Paleta EUR tmavá - Paleta ŠTANDARD svetlá - Paleta ŠTANDARD tmavá - Paleta ŠTANDARD jednorázová 1200 x 800 x 130 , do 500 kg (latovky) - Atypické palety - nosnosť 1200 kg , hrúbka (22 mm) - Atypické palety - nosnosť do 500 kg , hrúbka (16 - 18 mm) - Plastové palety - rozmery 1150 x 985 x 150 Tepelné ošetrenie paliet podľa normy I...

 • Oprava a montáž hydraulických systémov na sklápače a posuvné podlahy

  Oprava a montáž hydraulických systémov na sklápače a posuvné podlahy

  Montáž olejových nádrží v rôznych prevedeniach, hydraulické čerpadla + PTO do prevodoviek, výroba hydraulických hadích na mieru,profesionalne ovladanie hydrauliky v kabíne

 • doprava špedícia kuriérske služby

  Doprava osobná do 7 osôb, Mercedes Vito mikrobus Doprava nákladná do 1 tony Mercedes Vit VAN Doprava nákladná do 5,2 tony Iveco Daily, čistá váha nákladu 3.000 kg


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Oprava pračiek 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.