Ako chránit práčku pred vodným kameňom

Ako chránit práčku pred vodným kameňom

Čo je dôležité pri výbere novej práčky?
Dizajn? Značka? Kvalita? Áno, a ešte niečo - servis. Nie je nič príjemné čakať na náhradné diely hoci aj mesiac. A nie je to ojedinelé. Najlepšie fungujúca dodávka náhradných dielov a pomerne kvalitné výrobky majú hlavne značky ako Ariston, Indesit, LG. A skúseného opravára majú v Poprade... :-)

Čo na vodný kameň?
Vo varnej konvici účinkuje najlepšie ocot. Pre práčku však ocot nie je najvhodnejší, pretože je príliš agresívny hlavne na gumové časti práčky. Momentálne sa najviac predáva profesionálny zmäkčovač vody 3 v 1 od výrobcu práčok Hotpoint Ariston. Takže môžem len odporučiť...

Ako často čistiť filter?
Filter na všetkých nových práčkach je už samočistiaci, t.j. väčšina drobných častíc a vlákien sa vyplaví von. Pokiaľ práčka dobre vypúšťa vodu, postačuje skontrolovať filter raz za pol roka.

Skôr ako zavoláte servis...
- Uistite sa, či je chyba naozaj v práčke a chyba sa opakuje, prípadne pozrite návod.
- Vypúšťa dobre vodu? Nie je upchatý filter alebo odtoková hadica napojená na sifón?
- Podľa možností čo najpresnejšie popísať, kedy sa závada deje (uľahčí to identifikáciu závady).
- V prípade záručnej opravy skontrolujte záručný list a doklad o zakúpení.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.
 • RAYCHEM ochrana pred vytopením=TRACETEK-detekcia úniku kvapalín ako vody, chemikálií, ropných látok

  RAYCHEM ochrana pred vytopením=TRACETEK-detekcia úniku kvapalín ako vody, chemikálií, ropných látok

  Systém detekcie úniku kvapalín TraceTek bol vyvinutý firmou Raychem začiatkom 80. tych rokov minulého storočia a okamžite si získal veľké množstvo spokojných klientov od USA až po Shanghai. Detekcia úniku kvapaliny – TraceTek je univerzálnym, modulárnym systémom s množstvom vymeniteľných komponentov, ktoré môžu byť konfigurované podľa individuálnych potrieb klienta. Široké spektrum TraceTek poplachových modulov a modulárnych komponentov umožňuje jednoduchý prístup k monitorovaným parametrom. Čo tvorí systém TraceTek: - špeciálne snímacie káble s predĺženou životnosťou vďaka vodivým polymérom (najstaršie káble sú ...

 • Pieskovanie balotinovanie lakovanie

  Ponúkame pieskovanie jemným abrazívnym materiálom. Či už plechové disky, disky z kamiónov, elektróny a rôzne iné predmety aj väčších formátov ako sú brány, konštrukcie kosačiek, diely áut... Tak isto možnosť aj balotinovania hliníkových alebo nerezových predmetov.

 • Farebná teflonová látka na obrusy alebo ako dekorácia š. 180cm

  Farebná teflonová látka na obrusy alebo ako dekorácia š. 180cm

  Ponúkam pestrú škálu teflonového materiálu na obrusy, alebo ako súčasť na obrusy. do hotelov , reštavrácii atď...bližšie info na tel.

 • LARYNGEÁLNY TUBUS LTSII, silikónový, s drenážnym kanálom, pre opakované použitie, bezlatexový, autok

  LARYNGEÁLNY TUBUS LTSII, silikónový, s drenážnym kanálom, pre opakované použitie, bezlatexový, autok

  - 1 ks v balení

 • Lakovky na farby

  Naša firma ponúka kompletný sortiment obalov na farby, laky. Jedná sa o plechové obaly nazývané ako lakovky v rozmere=objeme 0,3l, 0,5l,0,7l, 1,0l, 3,0l a 5,0l. Ponúkaný sortiment je za výhodné ceny v našom veľkoobchode.

 • Manipulácia s odpadom iným ako nebezpečným

  - manipulácia s odpadom iným ako nebezpečným

 • Tracheostomická kanyla BLUE LINE ULTRA s nízkotlakovou manžetou Soft Seal

  Tracheostomická kanyla BLUE LINE ULTRA s nízkotlakovou manžetou Soft Seal

  - 10 ks v balení

 • Tracheostomická kanyla BLUE LINE ULTRA s nízkotlakovou manžetou Soft Seal , fenestrovaná, PVC

  Tracheostomická kanyla BLUE LINE ULTRA s nízkotlakovou manžetou Soft Seal , fenestrovaná, PVC

  - 10 ks v balení

 • Predaj - Nosiče kontajnerov hákový a reťazový

  Predaj - Nosiče kontajnerov hákový a reťazový

  V sortimente kontajnerov a ich nosičov naša ponuka predstavuje ucelený program. Poradíme s výberom kontajnerov a namontujeme vhodný typ nosiča kontajnerov s optimálnym výkonom od výrobcov, pre ktorých sme výhradným dovozcom na Slovensku.

 • TČ ako náhrada ex. kotla a v kombinácií s radiátormi

  Toto riešenie je založené na VÝMENE EXISTUJÚCÉHO KOTLA PRE CENTRÁLNY VYKUROVACÍ SYSTÉM V KOMBINÁCIÍ S RADIÁTORMI a s možnosťou prípravy teplej úžitkovej vody (TÚV). Tepelné Čerpadlo vzduch/voda s prídavným elektrodohrevom MCE zabezpečí úplné kúrenie aj TÚV.

 • Vyrábame reklamné predmety na mieru ako perá, diáre, kalendáre na mieru

  Vyrábame reklamné predmety na mieru ako perá, diáre, kalendáre na mieru

  Sme firma zaoberajúca sa prenájmom detských nafukovacích atrakcií v letnom období, ako aj výrobou drobných reklamných, upomienkových predmetov - perá, diáre, kalendáre, hrnčeky a iné. V portfóliu máme 100 000 produktov rôznych typov. V prípade záujmu Vám radi zašleme možnosti, prípadne Vás radi osobne navštívime.

 • Predaj a servis kotlov, horákov

  Predaj a servis kotlov, horákov

  Kotly a horáky od autorizovaných výrobcov. Naša spoločnosť sa okrem predaj zaoberá aj prestavbou starých kotlov. Ponúkame možnosť prefinancovania.

 • OCULTA - navijáková skrinka

  SKRINKA: Rozmery skrinky sú 290 x 225 x 140 mm (výška, šírka, hĺbka). Je vyrobená z nerezu. Dvierka sú vyhotovené z mliečneho skla. Skrinka je napojená na naviják s hadicou vo vedľajšej miestnosti. PRÚDNICA: Má priemer 25 mm s tromi polohami a to pre priamy prúd, trieštivý prúd a uzavretie prúdnice.

 • Povlakomery - merače hrúbky lakov

  Povlakomery - merače hrúbky lakov

  Digitálny povlakomer Fe / NFe BT 1500 AKUSTIK Digitálny povlakomer - merač hrúbky laku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka a pod.) podkladoch. NOVINKA modelu AKUSTIK je schopnosť poskytnúť užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povlakov akustickým signálom. - Jedno pípnutie : pôvodný lak alebo jeden náter ( 0 - 170 mikrometrov) - Dve pípnutie po sebe : dve vrstvy na sebe ( 170 - 350 mikrometrov ) - Jedno dlhšie neprerušené pípnutie : niekoľko vrstiev na sebe ako sú gity + laky ( 350 - 1499 m...

 • Endobronchiálna kanyla (Robert Shaw) s nízkotlakovými manžetami Profile Soft Seal , pravý bronchus,

  Endobronchiálna kanyla (Robert Shaw) s nízkotlakovými manžetami Profile Soft Seal , pravý bronchus,

  - 1 ks v balení

 • Predám lakované plechy

  Predám lakované plechy

  lakované pozinkované , lakované hliníkové plechy tabule , zvitky , nástrihy farby na sklade : RAL 9002 , RAL 9010 , RAL 9006 , RAL 9007 , RAL 9005 , RAL 7016 , RAL 7011 , RAL 7035 , RAL 3000 , RAL 3020 , RAL 3011 , RAL 3009 , RAL 3016 , RAL 5010 , RAL 5002 , RAL 5012 , RAL 6005 , RAL 6020 , RAL 6021 , RAL 8004 , RAL 8017 , RAL 8019 . RAL 2001 , Hrubky 0,5 a 0,63 x 0,75 mm Ceny na vyžiadanie .

 • ŽERIAVNICKÉ PRÁCE Autožeriavmi Liebherr LTM 1030.2-35t/vylož.30m+15m krakorec a Tatra AD20t / vylo

  ŽERIAVNICKÉ PRÁCE Autožeriavmi Liebherr LTM 1030.2-35t/vylož.30m+15m krakorec a Tatra AD20t / vylo

  Žeriavnícke práce autožeriavmi Liebherr LTM 1030.2-nosnosť 35t/vylož.30m+15m krakorec a Tatra AD20t s vylož.21,3m/C4, s krakorcom 27,8m/D. Zvislá a vodorovná preprava valník - Tatra 815HR-Palfinger 10-50 - Hydr.ruka

 • Betonové panely k realizacii oplotenia pripadne ako protipovodňové zábrany na svahy k regulacii poto

  Betonové panely k realizacii oplotenia pripadne ako protipovodňové zábrany na svahy k regulacii poto

  Betonové podkladové panely, dĺžka 100cm/výška 40cm/šírka 30cm, hmot. 190kg/ks, vhodné ako zábrany proti odrazeniu vody, prípadne na spevnenie brehov alebo ako materiál pre Oporný múr alebo podkládky pod bašty s rezivom, pripadne ako oplotenie, alebo ohradenie pozemku či parkoviska. Zároveň ponúkame i nakládku, dopravu a vykládku na tvar miesta vozidlom Tatra T815 s hydraulaulickou rukou. Cena bet.bloku za 1ks = 6,50 € , doprava:1,46€/km , nakladka a vykladka 22.-€/hod + Dph

 • Špeciálne vrstvené, bariérové a lakované fólie

  - Vysoko kvalitná viacvrstvová fólia pre najrôznejšie aplikácie: balenie výrobkov na horizontálnych alebo vertikálnych strojoch a na strojoch pre uzatváranie misiek s požiadavkou na predĺženie trvanlivosti systémom vakuovania a dávkovania inertného plynu. - Vhodný typ fólie riešime na základe zadania. - Vieme ponúknuť fólie s rôznou mierou bariéry: od základných typov po vysoko bariérové (s vrstvou PVDC), ktoré Váš výrobok ochráni i na niekoľko mesiacov. - Fólie pre uzatváranie misiek je možné dodať s úpravou PEEL EFEKT (pre ľahké odtrhnutie fólie od misky) alebo ANTIFOG (zabraňuje zahmleniu misky). Nami dodávaný antifog je VYSOKO KVALITNÝ ...

 • Vakové hate

  Arcon Slovakia zastupuje na slovenskom trhu sesterskú spoločnosť Arcon AquaPro, ktorá navrhuje, dodáva a inštaluje moderné systémy vakových hatí. Tieto systémy majú široké využitie, okrem iných aj pre protipovodňové opatrenia. Viac informácií nájdete na stránkach Arcon Aquapro.

 • Kalibrácia tlakomerov v rozsahu od -100kPa do 40MPa

  - deformačné tlakomery – mechanické, elektronické - prevodníky tlaku - spínacie tlakomery (manostaty) - vákuové tlakomery

 • Obráběcí centra - vertikální - VZ 1000 Century ( jako MCV 1000 )

  Obráběcí centra - vertikální - VZ 1000 Century ( jako MCV 1000 )

  Výrobce: MAS WEMAS Typ: VZ 1000 Century ( jako MCV 1000 ) Rok výroby: 2002 Lokalita: DE Parametry stroje: Pojezdy v osách X,Y,Z: 1000 x 600 x 600 mm Upínací plocha stolu: 1300 x 600 mm Max. zatížení stolu: 660 kg Max. otáčky vřetena: 6000 1/ min. Počet míst v zásobníku nástrojů: 20 Řídící systém: Heidenhain TNC 426 Hmotnost stroje: 5500 kg Popis: Stroj je v dobrém technickém stavu, po předchozí dohodě možnost odzkoušení. 4 osa, ruční kolečko, chlazení.

 • ARI CONA-S - plavákový odvádzač kondenzátu

  ARI CONA-S - plavákový odvádzač kondenzátu

  Plavákové typ ARI CONA S DN 15 - DN 50 / PN 16 až PN 160 Materiály: sivá a očkovaná liatina, kovaná oceľ, oceľoliatina

 • Celofan lakovaný farebný

  Celofan lakovaný farebný

  Ponúkame farebné lakované číre fólie na aranžovanie kvetov a balenie darčekových košov. Fólia je priehľadná v rôzno farebnom vyhotovení. Dodáva sa na objednávku po dohode zo zákazníkom. Napríklad, v rozmere 700 x 1000 mm balené po 50 ks. Používa sa hlavne na balenie kvetov, darčekov,ako dekoračný materiál.

 • Odsávacie a filtračné zariadenia - Vysokopodtlakové systémy odsávania škodlivín SOS

  Odsávacie a filtračné zariadenia - Vysokopodtlakové systémy odsávania škodlivín SOS

  EKO ® - Pre čistý vzduch a úsporu tepla na pracoviskách 1./ Univerzálne stavebnicové odsávacie a filtračné zariadenia: vysokopodtlakové systémy pre zváranie: - s komutátorovým motorom - s asynchrónnym motorom - s turbodúchadlom - príslušenstvo pre rezanie plazmou a laserom: - s turbodúchadlom - príslušenstvo pre brúsenie: - s komutátorovým motorom - s asynchrónnym motorom - s turbodúchadlom - príslušenstvo pre spájkovanie: - s komutátorovým motorom - s asynchrónnym motorom - s turbodúchadlom - príslušenstvo pre laboratória: - s komutátorovým motorom - s asynchrónnym motorom - s turbodúchadlom - príslušenstv...

 • Odsávacie a filtračné zariadenia - Stredopodtlakové systémy odsávania škodlivín SOS

  Odsávacie a filtračné zariadenia - Stredopodtlakové systémy odsávania škodlivín SOS

  EKO ® - Pre čistý vzduch a úsporu tepla na pracoviskách 1./ Univerzálne stavebnicové odsávacie a filtračné zariadenia: stredopodtlakové systémy - pre zváranie: - blokové SOS FB.S (centrálne) - SOS SV.S - SOS SV.S (centrálne) - univerzálne, ručný mechanický oklep SV.U - univerzálne, automatický oklep SV/OKL - elektrostatické EKO-PEFO - príslušenstvo - pre rezanie plazmou a laserom: - blokové SOS FB.PL (centrálne) - SOS SV.PL - príslušenstvo - pre brúsenie: - blokové SOS FB.B (centrálne) - SOS SV.B - univerzálne, ručný mechanický oklep SV.U - univerzálne, automatický oklep SV/OKL - príslušenstvo - pre spájkovanie: - ...

 • Ruční pákový lis (13478.)

  Ruční pákový lis (13478.)

  Název stroje: Ruční pákový lis Katalogové číslo: 13478 Popis: EAN: 22766 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 1 Hmotnost: 11,5 kg Cena: 1500 Kč,-

 • Vysokotlaková technika

  Vysokotlaková technika

  - Kränzle - Alberti - Zariadenia s benzínovým pohonom - Zariadenia s dieselovým pohonom - Špeciálne elektrické vysokotlakové zariadenia - Hobby zariadenia - Vysokotlakové čerpadlá - Dávkovacie čerpadlá - Teleskopické tyče - Rotačné hlavy - Vyhrievacie telesá pre teplovodné zariadenia - Samonavíjacie bubny

 • El. podtlakový systém na suché vysávání Bb114 NEL3R (13607.)

  El. podtlakový systém na suché vysávání Bb114 NEL3R (13607.)

  Název stroje: Elektrický podtlakový systém na suché vysávání Katalogové číslo: 13607 Typ, parametry: Bb114 NEL3R Výrobce: Norclean industrier a.s. Popis: podtlaková jednotka NEL3R max. podtlak 2150 mmWC (21,5 kPa) max. průtok vzduchu jednotky 460 Nm3/h napětí 230 V příkon 2,4 kW typ připojení jednofázový frekvence 50 Hz klasifikace IP44 metoda spouštění přímo hlučnost 75 dB(A) využitelný objem kontejneru 40 l rozměry (dxšxv) 1140x550x1060 mm hmotnost 45,3 kg standardní průměr odsávací hadice 51 mm standardní délka odsávací hadice 6 m standardní kvalita odsávací hadice PE filtr, hlavní, plocha 0,35 m2 filtr, ...

 • Lakovacie boxy a linky

  Lakovacie boxy a linky

  - kompletné riešenie povrchovej úpravy podľa požiadaviek - lakovacie boxi ručné, automatické - automatické lakovacie linky možno zabudovať do technologickej linky

 • Otryskávacie tlakové kotle

  Otryskávacie tlakové kotle

  - pracujú na tlakovom princípe - kompletné systémy s bezpečnostnou výbavou pre pacovníka - odstraňovanie náterov, čistenie od hrdze, zdrsňovanie povrchov, čistenie fasád, mätovanie skla apod. - vonkajšie použitie bez recyklácie média alebo v otryskávacích boxoch s recykláciou - objem kotla (20 - 200)l , na zakázku možno až 4500l

 • Predaj - Lakovací linky

  Predaj - Lakovací linky

  Ponúkame Lakovacie linky: * Průběžné * Ruční * Kataforetické

 • Audity a měření spotřeb tlakového vzduchu

  Audity a měření spotřeb tlakového vzduchu

  Problémy v provozu moderního systému stlačeného vzduchu jsou velmi komplexní a obtížně definovatelné bez podrobného prozkoumání. Pro detailní rozklíčování možných potíží a pro návrh optimalizace proto provádíme následující audity výroby a spotřeby stlačeného vzduchu: * Měření výroby a spotřeby tlakového vzduchu * Měření průtoku stlačeného vzduchu

 • Výroba odvijákov typu JO

  Výroba odvijákov typu JO

  Maximálna nosnosť odvijáku 4000 kg - stabilný zváraný rám - pákové rozpínanie upínacieho mechanizmu pomocou kľuky - vysokopevná zušľachtená hriadeľ uložená vo valivých ložiskách zabezpečujúca dostatočnú nosnosť a minimalizujúca možnosť ohnutia - prestaviteľné opierky podľa šírky spracovaného zvitku - prítlačná kladka proti rozvinutiu zvitku pri jeho rozstrihovaní - čeľusťová brzda proti rozvinutiu - rada jo bez pohonu s mechanickou dobrzďovacou brzdou - rada jom so štart / stop pohonom , ktorý tvorí motor s prevodovkou - rada jop s pohonom , ktorý tvorí motor s prevodovkou a umožňuje plynulú zmenu rýchlosti odvíjania ...

 • Nůžky pákové ruční s děrovadlem (13810.)

  Nůžky pákové ruční s děrovadlem (13810.)

  Název stroje: Nůžky pákové ruční s děrovadlem Katalogové číslo: 13810

 • Ruční pákové nůžky délka nože 300 (13387.)

  Ruční pákové nůžky délka nože 300 (13387.)

  Název stroje: Ruční pákové nůžky Katalogové číslo: 13387 Typ, parametry: délka nože 300 Popis: EAN: 21731 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 1 Hmotnost: 69,4 kg

 • RC-87 OASiS - Tiesňové tlačidlo - prívesok alebo ako hodinky

  Po priradení do ústredne OASiS sa vysielač správa ako tiesňové tlačidlo. Možno mu však nastaviť aj iné reakcie. Okrem použitia s ústredňou môže tlačidlo ovládať aj bezdrôtové relé (UC-82 alebo AC-82) prípadne bezdrôtový akustický signalizátor JA-80L.

 • Beztlaková nádrž ležatá typ NLK

  Beztlaková nádrž ležatá typ NLK

  Beztlaková nádrž ležatá typ NLK sa používa ako zásobník, zberač kondenzátu, prípadne ako nádrž napájanej vody. Nádrž je valcovitého tvaru, zvarená z oceľového plechu, na oboch koncoch uzatvorená dnami. Vo valcovitej časti je vybavená kruhovým prielezom, prípojom pre zberné potrubie kondenzátu a nátrubkom pre vypúšťanie. Na dnách sú privarené prípoje pre čerpadlo a odber Nádrž je voľne uložená na dvoch alebo viacerých oceľových, prípadne betónových sedlách. Pri použití nádoby na vodu, ponúkame vnútornú antikoróznu ochranu ANTYKÓN . Túto požiadavku je nutné uviesť pri objednávke.

 • Tlaková nádoba typ VL

  Tlaková nádoba typ VL

  Tlaková nádoba typ VL sa používa ako veterník (vyrovnávacia nádoba na vodu vo vodárenských systémoch), s maximálnym pracovným pretlakom 0,6 MPa; 1,0 MPa alebo 1,6 MPa s teplotou média do 200oC. Tlaková nádoba je celozváraná, pozostávajúca z valcového plášťa skruženého z oceľového plechu, uzatvoreného klenutými dnami. Tlaková nádoba sa ukladá na oceľové alebo betónové sedlá, ktoré si odberateľ zabezpečí sám. Tlaková nádoba je vybavená prípojom DN 150 slúžiacim na kontrolu a čistenie, ďalej sú na nádobe privarené nátrubky pre prívod a odber pracovných látok, nátrubkami pre pripojenie stavoznakov a osadenie ventilu a nátrubok pr...

 • Beztlaková nádrž stojatá NSU

  Beztlaková nádrž stojatá NSU

  Beztlaková nádrž stojatá NSU sa používa na uskladnenie neagresívnych kvapalín, v priestoroch podľa dispozičnej vhodnosti. Beztlaková nádoba je celozvarená, pozostávajúca z valcového plášťa skruženého z oceľového plechu uzatvoreného plochými dnami STN 42 5811. V hornej časti je vybavená prielezom DN 500 Slúžiacim na kontrolu, čistenie nádoby a montáž plniacej armatúry. V spodnej časti nádoby je zberná jamka DN 400 s odkalovacím nátrubkom. Na nádobe sú navarené nátrubky pre prívod a odber pracovnej látky.

 • Modelovacia hmota biela a terakota/ hnedá / 1 kg balenie

  Modelovacia hmota biela a terakota/ hnedá / 1 kg balenie

  Ponukame modelovaciu hmotu bielu aj tehlovej farby /terakota / pre umelcov aj začiatočnikov. Balenie je o hmotnosti 1 kg . Hmota zasichá na vzduchu. Netreba variť ani zapekať Je dobre tvárna. Pošleme na DOBIERKU . Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul. oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Vykurovanie o 50 % lacnejšie, ako s plynom!

  Vykurovanie o 50 % lacnejšie, ako s plynom!

  Naša spoločnosť sa s každým zákazníkom oddelene zaoberá a poradí s výberom najvhodnejšieho a najekonomickejšieho vykurovania pre neho!! Vykurujte drevom alebo drevnými briketami, vyjde Vás to o 50% lacnejšie, ako s plynom! Ponúkame v najlepších cenách, priamo od výrobcu kvalitné krbové vložky, plechové aj liatinové so zárukou 5 až 10 rokov. Veľmi kvalitné sporáky, krbové kachle, aj teplovodné a teplovzdušné krbové vložky z Fiľakova, teraz aj v AKČNÝCH cenách o 10% lacnejšie. Novinka: Nórske liatinové kachle a krbové vložky s dvojstupňovým spaľovaním s dobou horenia až šesť hodín na jedno naloženie paliva. Ponúkame aj teplovodnú krb...

 • Hydraulická ohýbačka plechu 2mm/6m,od ZAKO s.r.o. Skotnice

  Rok výroby:2008,po střední opravě (říjen-listopad),oprava spočívala v kompletní rozebrání ,vzčištění,výměna opotřebovaných dílů,opětovné složení a seřízení.Plně funkční. Cena na dotaz

 • Plastova vanička na zemiakove hranolky

  Plastova vanička na zemiakove hranolky

  Ponuka plastovej vaničky na pečené zemiakove hranolky. objem vaničky 250 g. V balení je 100 ks vaničiek Cena 3,32 EUR s DPH. Objednávky pošlite cez e shop na web stranke, alebo e mailom. Vanička je vhodná na potraviny. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Brusky - rovinné F 62 ( jako BPV 300 )

  Brusky - rovinné F 62 ( jako BPV 300 )

  Lokalita: CZ Brusná délka: 1000 mm Stroj je v dobrém technickém stavu, po předchozí dohodě možnost odzkoušení. po GO

 • Lakovanie kovových súčiastok práškovou technológiou

  lakovanie kovových súčiastok práškovou farbou na automatickej linke s prejazdným profilom vxšxh 2000x850x3500mm, s antokoróznou predúpravou. Vahavýrobkov do 500kg. Na ručnej linke s predúpravou s hmotnostou súčiastok do 2000kg.Zvarence, veľké kusy dlhé do 7000mm.

 • Rebriny dremar lakované 250 x 80 cm

  Rebriny dremar lakované 250 x 80 cm

  Technický popis: masívne bukové drevo 2x lakovaný povrch oceľové skrutky pre zostavenie rebrín oceľové kotviace prvky pre prichytenie ku stene väčší odstup od steny dve horné priečky vhodné k pripevneniu doplnkov (napr. gumový pás, multitrainer, inverzné topánky, závesná hrazda) jednoduchá a rýchlá montáž rebriny sa musia zostavovať celé zo všetkých priložených častí (nie je možné napríklad vynechať priečku) rozteč priečok: 21,5 cm výška rebrín: 250 cm šířka rebrín: 80 cm profil priečok: š30 x v40 mm hĺbka: 24 cm (15,5 cm v užšej časti) maximálne zaťaženie: 130 kg skrutky i kotviace prvky sú súčasťou balenia re...

 • Tlakové filtre pre montáž do potrubia

  - Tlakové filtre pre montáž do potrubia, alternatívne Normalizované filtre podľa DIN 24550 - Menovitý prietok: do 320 l/min - Filtračná schopnosť: 3...20 µm - Pripojenie: do G 1 1/2 - Prevádzkový tlak: do 100 bar - Vysokotlaké filtre pre montáž do potrubia alebo s pripojovacou prírubou. - Prevedenia s 90°-prechodom, Filtre pre reverznú prevádzku - Menovitý prietok: do 450 l/min - Filtračná schopnosť: 3...20 µm - Pripojenie: do SAE 1 1/2 - Prevádzkový tlak: do 450 bar

 • Rebriny dremar lakované 250 x 90 cm

  Rebriny dremar lakované 250 x 90 cm

  Technický popis: masívne bukové drevo 2x lakovaný povrch oceľové skrutky pre zostavenie rebrín oceľové kotviace prvky pre prichytenie ku stene väčší odstup od steny dve horné priečky vhodné k pripevneniu doplnkov (napr. gumový pás, multitrainer, inverzné topánky, závesná hrazda) jednoduchá a rýchlá montáž rebriny sa musia zostavovať celé rozteč priečok: 21,5 cm výška rebrín: 250 cm šířka rebrín: 90 cm priemer priečok: 4 cm hĺbka: 24 cm (15,5 cm v užšej časti) maximálne zaťaženie: 130 kg skrutky i kotviace prvky sú súčasťou balenia cena 150,99€

 • Rebriny Dremar lakované 240 x 80 cm

  Rebriny Dremar lakované 240 x 80 cm

  Technický popis: masívne bukové drevo 2x lakovaný povrch ocelové skrutky pre zostavenie rebrín ocelové kotviace prvky pre prichytenie ku stene väčší odstup od steny dve horné priečky vhodné k pripevneniu doplnkov (napr. gumový pás, multitrainer, inverzné topánky, závesná hrazda) jednoduchá a rychlá montáž rebriny se musia zostavovať celé počet priečok: 12+1 rozstup pričok: 21,5 cm výška rebriny: 240 cm šírka rebriny: 80 cm priemer priečok: 4 cm hĺbka: 24 cm (15,5 cm v užšej časti) maximálne zaťaženie: 130 kg skrutky i kotviace prvky sú súčasťou balenia cena 145,99€


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Ako chránit práčku pred vodným kameňom 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.