Kamerové systémy

Kamerové systémy zaznamenávajú v súčasnej dobe veľký rozvoj aj zvyšujúci sa záujem zo strany investorov. Tieto systémy sú nasadzované všade tam, kde je potrebný prehľad a sledovanie pohybu osôb, automobilov, alebo materiálu. Jedná sa najmä o skladové priestory, výrobné procesy, benzínové čerpacie stanice, obchody , stráženie súkromného pozemku, alebo verejného priestranstva. Špeciálne využitie nachádzajú kamery na objektoch, ktoré svojim charakterom vyžadujú nasadenie bezpečnostných technológií.

Kamerové sledovacie systémy umožňujú:
- sledovanie stráženého priestoru v reálnom čase
- nepretržitý záznam obrazu (resp. pri vzniku poplachovej udalosti)
- verifikáciu príčiny poplachu (napr. poplachy zapríčinené zvieratami a pod.)
- prezeranie záznamov
- archiváciu záznamu pre neskoršiu rekonštrukciu

Špecifikácia kamerového systému pri projektovaní nie je jednoduchý proces. Existuje mnoho faktorov, ktoré sa musia vziať do úvahy - určenie danej aplikácie a jej požiadavky, technické charakteristiky, ako aj rôzne podmienky a obmedzenia daného miesta. Všetky technológie na trhu, vrátane bezpečnostných, sa nepretržite vyvíjajú a optimalizujú vo výkonnosti, spoľahlivosti a funkčnosti, takže úloha, urobiť dokonalé rozhodnutie a splniť všetky požiadavky v rámci projektovaného rozpočtu je značne náročná . Pochopenie mnohých premenlivých faktorov v súčastnej technológii CCTV môže byť výhodné a nápomocné, pri správnej voľbe komponentov monitorovacieho systému .


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Revízie - elektroinštalácií, VTZ, EPS, EZS, kamerové systémy, evakuačný rozhlas, ozvučenie obj. ....

  Revízie vyhradených technických zariadení elektrických, plynových,tlakových, elektroinštalácie silnoprúd, slaboprúd,kamerové systémy,požiarna signalizácia, zabezpečovacie systémy,evakuačný rozhlas,ozvučenie objektov, meranie a regulácia objektov a zariadení. Vodoinštalačné a kúrenárske práce. Servis a opravy bazénov, sáun - bazénových a wellness technológií.

 • CCTV - Kamerové systémy

  Ako jedna z prvých firiem na Slovensku sme v priemyselnej televízii začali používať digitálny záznam do PC. Digitálne bezpečnostné kamery spĺňajú všetky požiadavky, na ktoré analógové priemyselné kamery nestačia. Kamerové systémy Morez Dodávame bezpečnostné kamery od renomovaných firiem: - Kamery Samsung - Kamery Ultrak - Kamery Aasset - Kamery SAE Súčasťou našich služieb je aj optimálny výber objektívu kamery a jej bezplatné zameranie.

 • Zabezpečovacie kamerové systémy

  Zabezpečovacie kamerové systémy sú spoľahlivou prevenciou proti krádežiam. Ponúkame: - Externé kamerové systémy - Interné kamerové systémy - Mestské kamerové systémy Naše produkty a služby spĺňajú normy Európskej únie: Certifikát ISO 9001:2001

 • Pre prevádzkovateľov Kamerového systému

  Prevádzkovateľ kamerového systému musí spĺňat náležitosti, plynúce z GDPR. Bližšie informácie o tom, čo musíte spĺňať, keď prevádzkujete kamerový systém, nájdete na našom webeň. Robíme pre jednotlivcov, ale aj pre firmy, obce, mestá.... Prosím, kontaktujte nás!

 • Kamerové systémy

  CCTV – Kamerové systémy slúžia na ochranu a dohľad nad zvolením objektom. Kontrola a zaznamenanie udalosti na digitálny záznamník monitorovaného objektu. Kamerový systém pozostáva: - videorekordéry - kamery boxové, zoom kamery , tubusové kamery, skryté kamery, minikamery, dome statické a otočné kamery, PTZ kamery, kamery s nočným videním a falošné kamery. Odborné prehliadky, revízie a servis systémov  

 • ZABEZPEČENIE KAMEROVÉHO SYSTÉMU

  EZS aj kamerové systémy sú v najvyššej bezpečnostnej triede a v primeranej cene.Po obhliadke a osobnom pohovore Vám vypracujeme projekt aj s cenovou kalkuláciou. Po Vašom odsúhlasení bude realizovaná montáž EZS našimi pracovníkmi v dohodnutom termíne.

 • Ozvučenie, kamerové systémy a zabezpečovacie zariadenia

  Opravy a rekonštrukcie - oprava a rekonštrukcia starých rozvodov rozhlasovej siete, opravy rozhlasových ústrední a demontáž starých ústrední, opravy školských zvončekov Ozvučenie škôl. školských ihrísk a telocviční - kompletné dodávky techniky a jej inštalácia pri zohľadnení veľkosti školy, počtu tried, kabinetov, prípadne celkovej plochy ozvučovaného priestoru. Polyfonické zvonenie - náhrada klasického školského zvončeka, oznamuje začiatok a koniec prestávok gongom a melódiou. Obsahuje vyše 300 melódií rôznych žánrov aj melódie ako sú národná hymna, európska hymna študentská hymna - Gaudeamus, kostolné zvonenie, siréna P...

 • Kamerové systémy

  Profesionálne kamerové systémy na báze digitálnych (IP) alebo analógových kamier od značkových výrobcov ochránia Váš majetok. Pustite po koaxiálnych kábloch technológiu HDCVI či HDTVI. U nás nájdete všetko na jednom mieste za bezkonkurenčné ceny.

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy slúžia na ochranu majetku alebo sledovanie osôb. Používajú sa analógové aj IP bezpečnostné kamerové a monitorovacie systémy a ich kombinácie. Kvalitné nahrávacie zariadenia umožňujú tvorbu archívov s možnosťou vyhľadávania zaznamenaných udalostí. Populárne je aj monitorovanie prostredníctvom internetu.

 • Kamerové systémy

  Vykonávame montáž zabezpečovacích systemov, kamerove systemov, videovrátnikov atd.

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Ponuka analógových a IP kamier, záznamových zariadení, prevodníkov a príslušenstva značiek Sony, Avigilon, CNB, AVer, Fujinon a Simple pre komplexné riešenie kvalitného monitorovacieho systému.

 • Zabezpečovacie zariadenia a kamerové systémy

  • inštalácia zabezpečovacích zariadení a kamerových systémov

 • Inšpekčné kamerové systémy, čítačky čiarových kódov a 2D kódov

  Inšpekčné kamerové systémy, čítačky čiarových kódov a 2D kódov

  Ponúkame riešenia v oblasti inšpekčných kamerových systémov, čítania čiarových kódov a 2D kódov podľa potrieb zákazníka. - kontrola prítomnosti dielcov - kontrola rozmerov - meranie rozmerov - lokalizácia predmetov pre manipulačné a robotické aplikácie - kontrola počtu výrobkov v balení - kontrola umiestenia značiek a textov na baleniach - kontrola správnosti vytlačenia kódov na výrobkoch - čítanie čiarových kódov a 2D kódov

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy slúžia k vizuálnemu i zvukovému prenosu. V dnešnej dobe sa stávajú čoraz populárnejšie nielen k monitorovaniu na firmách či v podnikoch alebo výrobných procesoch, ale aj v domácom prostredí. Cieľom monitorovania jednotlivých kamier je snímať dianie v areáli, doma i v okolí nainštalovaných kamier. Pri návrhu a inštalácii kamerového systému vychádzame z individuálnych požiadaviek zákazníka, ktorému navrhujeme systém tak, aby bol čo najefektívnejší a technicky najlepší. Používame osvedčenú a vyskúšanú techniku a jej komponenty Kamerový systém môžme zostaviť z týchto komponentov: - kamery ( káblové, bezkáblové, w...

 • Kamerové systémy

  Vďaka rozvoju dátových komunikačných sietí a zvyšovaniu ich prenosových rýchlostí sa IP kamerové systémy stávajú už bežnou súčasťou bezpečnostných systémov. IP kamery sú určené na priame pripojenie do počítačovej siete. Umožňujú tak monitorovanie priestorov na vzdialených miestach v rámci dosahu lokálnej siete LAN alebo Internetu.

 • EZS (elektronické zabezpečovacie systémy), kamerové a prístupové systémy

  - projekt a inštalácie EZS - projekt a inštalácia kamerových a prístupových systémov

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Inštalujeme a budujeme kamerové systémy s uzavretým okruhom (CCTV). Kamery montujeme do interiéru aj do exteriéru. Používame rôzne druhy kamier tak, aby sme vyšli všetkým zákazníkom v ústrety. Kamerový systém vieme na požiadanie pripojiť do počítačovej siete.

 • Kamerové systémy

  Kamerové sytémy umožňujú prenášať, snímať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) z vami sledovaného priestoru, monitorujú aktuálnu situáciu a poskytujú vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti. Dôležitá je kvalita a detailnosť obrazu. Je nanajvýš dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkam náročnosti aplikácie, ako je veľkosť sledovaného objektu, spôsob spracovania a prenosu signálu, odolnosť voči poverenostným podmienkam a pod. Naša firma Vám ochotne poradí so správnym výberom komponentov a zrealizuje komplexnú dodávka a montáž.

 • Kamerové systémy

  Moderné nahrávacie zariadenia umožňujú ďialkovú správu prostredníctvom aplikácií vo Vašom počítači, tablete aj mobilnom telefóne. Uvedenie do prevádzky,ako aj nastavenie našími technikmi, bude realizované podľa Vaších požiadaviek. Dodávame výrobky renomovaných značiek svetových výrobcov kamerových systémov. DAHUA,HIKVISION,CNB,SONY atď........

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy slúžia na vizuálnu kontrolu chráneného priestoru. Umožňujú okamžite zobraziť dané miesto, alebo sa vytvára záznam, ktorý možno skontrolovať neskôr. Naša firma ma licenciu Krajského riaditeľstva PZ na prevádzkovanie technickej služby. Dokážeme odborne posúdiť a následne navrhnúť optimálne riešenie, ktoré zabezpečí kritické priestory u zákazníka. Tím technikov potom nainštaluje kamery a prepojí ich s počítačovou sieťou a serverom. Od tej chvíle sa všetko nahráva, aby sa v prípade problémov dalo zistiť, čo sa na danom mieste stalo. Bez problémov je možné sledovať aj viaceré miesta naraz. Keďže sa všetko rieši p...

 • CCTV kamerové systémy

  CCTV kamerové systémy

  - CCTV kamerové systémy, - PC digitalizačné karty, DVR

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy nám umožňujú jednak sledovanie priestorov „naživo“, alebo robiť záznam pre neskoršie použitie. Záznam môžeme robiť nepretržite, podľa časového plánu, alebo na základe určitej udalosti. (napr. pri detekcii pohybu, alebo v prípade poplachu, atď.) Ponúkame Vám široký výber kamier, objektívov a príslušenstva, navrhneme pre Vás to najlepšie riešenie. V našom sortimente máme kamery pre vonkajšie i vnútorné použitie, čiernobiele a farebné, klasické a panelové, prípadne skryté, fixné, či otočné, zoomovateľné. Tzv. Speed dome kamery sú špeciálne kamery, zabudované obyčajne do polguľovitého krytu, a ktoré je možné...

 • Záznamové a kamerové video systémy

  - (výskum, vývoj, dodávka, inštalácia, servis)

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Tyto systémy se dostávají stále do větší obliby u koncových uživatelů jako ochrana soukromého majetku. Kamerový systém ve spojení s automatickými branami a závorami(viz. Parkovací systémy,…) umožňuje velmi efektivní ochranu. Naše firma Vám navrhne optimální řešení, vypracuje projekt a v poslední řadě zajistí kvalitní montáž vč. servisu. Tento systém ochrany disponuje širokou paletou možností. Např. noční vidění, detekce pohybu, uložení záznamu v určitou dobu,atd…

 • Kamerové systémy, zabezpečenie prevádzky

  Poskytujeme návrh a inštaláciu kamerových systémov. Navrhneme Vám najvhodnejšie riešenie pre monitorovanie Vašej prevádzky, sídla firmy alebo rodinného domu. Zrealizujeme kompletnú montáž a dodanie kamerového systému a zaškolíme Vás na jeho používanie.

 • Zabezpečovacie kamerové systémy

  Stráženie objektov priemyselnou kamerou sú v poslednej dobe veľmi spoľahlivou prevenciou proti krádežiam. Možno si položíte otázku prečo je tomu tak. Pretože kamerový systém Vám umožní prezeranie, nahrávanie a aj diaľkové monitorovanie vašej firmy, kancelárie, obchodu, skladu, domu a podobne. Ďalej vybraný objekt môžete monitorovať aj diaľkovo napr. (cez telefónnu linku, počítačovú sieť internet). Vždy budete vedieť, čo sa vo vašom monitorovacom objekte práve deje a to sa môžete nachádzať hocikde vo svete, alebo popripade prezrieť čo sa dialo vo vašej neprítomnosti pomocou záznamu uloženého na kamerovom systéme.

 • Kamerové systémy

  Pri návrhu kamerového systému sa mnohokrát v budove alebo v exteriéri inštalujú samostatné koaxiálne rozvody a nasadzujú analógové kamery spolu s analógovými riadiacimi prvkami. Tieto prístupy sú dnes prežité. Zákazník môže s výhodou použiť pre svoj kamerový systém existujúcu dátovú sieť Ethernet (TCP/IP). Digitálne kamery sú dnes omnoho sofistikovanejšie ako analogóvé kamery. Riadiacim prvkom takéhoto moderného systému je vždy výkonný server, ktorý implementuje do systému veľmi hodnotné služby, ktorých príkladmi sú sledovanie pohybu len v určených plochách obrazu, cyklické opisovanie nastavenej trajektórie, ovládanie brán, alarmov, ro...

 • Kamerové systémy

  Kamerový systém či s klasickými video kameramy alebo v súčasnosti stále viac aktuálnymi IP kamerami sa ukazuje ako efektívny na ochranu majetku, najmä v prostrediach s rizikom vandalizmu. Kamerové systémy umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) zo sledovaného priestoru, monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti. Výpovednú hodnotu určuje kvalita a detailnosť obrazu. Preto je veľmi dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkam náročnosti aplikácie, veľkosti sledovaného objektu, spôsobu spracovania a prenosu sign...

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy umožňujú eliminovať straty spôsobené krádežami a taktiež umožňujú identifikovať páchateľov. Tieto systémy sú vhodné všade tam, kde chcete mať prehľad o výrobnom procese, prevádzke, predajni, pohybe a činnosti osôb. V súčinnosti s EZS a EPS môžete dosiahnuť okamžitú vizuálnu informáciu o narušenom objekte. Naša firma dodáva a montuje kamerové systémy od svetových renomovaných výrobcov ako sú PHILIPS, SONY, PANASONIC, COMPUTAR, GRUNDIG. Sú to farebné a čb CCTV digitálne kamery, statické, ale aj s možnosťou rotácie, zoomovania, pripojenia do počítačovej siete, nočného videnia, aj v sťažených poveternostných podmie...

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy sa stávajú stále častejším doplnkom nášho života.V domácom prostred í slúži ku monitorovaniu dna v dome a jeho okolia (ochraňovanie malých detí, záhrady, vjazdu do domu, garáže, ....) - tu je cieľom sledovať udalosti v záujmových zónach, monitorovaných jednotlivými kamerami s prípadným upozornením na pohyb nebo hlasové zmeny. Snímaný obraz je prenášaný drôtovými alebo bezdrôtovými kamerami do TV prímačov, videa alebo počítača. Kamerové systémy možno spojiť s poplachovými alebo prístupovými systémami, čím zabezpečíme zvýšenie ochrany objektu, zefektívnime pracovný výkon zamestnancov, minimalizujeme vo výrobe stra...

 • Elektronická ochrana tovaru pred krádežami, kamerové systémy

  Elektronická ochrana tovaru pred krádežami, kamerové systémy

  - výhradný dodávateľ elektronických systémov na ochranu tovaru pred krádežami zn. SHOPGUARD pre SR a ČR, - výhradný dodávateľ pre SR a ČR digitálnych kamerových systémov zn iNet DVR, viac ako 300 inštalácií po celej SR a ČR

 • Sieťový IP vedorekordér vhodný pre stredne veľké kamerové systémy

  Sieťový IP vedorekordér vhodný pre stredne veľké kamerové systémy

  V základnej úprave podporuje pripojenie maximálne 16 kamier, s možnosťou rozšírenia až na 50 kamier. Tower chassis a vysoká kvalita zariadenia zabezpečia stabilnú prevádzku kamerového systému všade tam, kde nie je možná inštalácia do dátového rozvádzača. Súčasťou je neobmedzený počet vzdialených rWatch klientov pre prístup k záznamom a správe systému z iných PC v rámci LAN/WAN. cWNVR TR425 sa dodáva kompletne nainštalovaný s operačným systémom, záznamovým softvérom cWatch PRO a jedným systémovým 250GB HDD. Celkovo štyri HotSwap pozície pre HDD umožňujú okrem dodávaného systémového HDD, rozšírenie úložnej kapacity od 500GB až po...

 • cWNVR MT408 - IP vedorekordér vhodný pre menšie kamerové systémy

  cWNVR MT408 - IP vedorekordér vhodný pre menšie kamerové systémy

  Ukladá video z maximálne 8 kamier v HDTV rozlíšení. Navyše obsahuje jedného vzdialeného rWatch klienta pre prístup k záznamom a správe systému z iného PC v rámci LAN. V prípade ukladania videa v nižšom SVGA rozlíšení (800x600) a po pripojení monitora, je cWNVR MT408 možné použiť aj ako klientskú stanicu pre zobrazovanie LIVE videa a záznamov. cWNVR MT408 sa dodáva kompletne nainštalované s operačným systémom, záznamovým softvérom cWatch PLUS a jedným systémovým 250GB HDD. Celkovo štyri HotSwap pozície pre HDD umožňujú okrem dodávaného systémového HDD, rozšírenie úložnej kapacity od 500GB až po 6TB.

 • Zabezpečovacie kamerové systémy

  Zabezpečovacie kamerové systémy

  Zabezpečovacie kamerové systémy sú spoľahlivou prevenciou proti krádežiam. Ponúkame: - Externé kamerové systémy - Interné kamerové systémy - Mestské kamerové systémy Naše produkty a služby spĺňajú normy Európskej únie: Certifikát ISO 9001:2001 Bezpečnostný kamerový systém Kamerový systém vám umožní prezeranie, nahrávanie a diaľkové monitorovanie vašej firmy, obchodu, kancelárie, domu atď. Vybraný objekt môžete monitorovať aj diaľkovo cez telefónnu linku, počítačovú sieť prípadne internet. Vždy budete vedieť, čo sa v ňom práve deje. CCTV - Kamerové systémy Ako jedna z prvých firiem na Slovensku sme v priemyselnej televíz...

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Novodobé kamerové systémy...za bezkonkurenčné ceny !!! Majte svoj majetok (rod. dom, firmu, obchod, reštauráciu, sklad...) pod kontrolu kdekoľvek na svete. Rozvoj digitálnych technológií v posledných rokoch a trvalé znižovanie cien, prispieva k častejšiemu využívaniu kamerových systémov. Nové systémy vám umožnia: nočné videnie, prezeranie, digitálne nahrávanie, diaľkové monitorovanie cez počítačovú sieť, internet, mobilný telefón a vždy budete vedieť, čo sa práve deje vo vašej firme, obchode, kancelárii, dome. Pre jednotlivé zákazky využívame kvalitné a spoľahlivé zariadenia priamo od výrobcov čím zaručujeme nízke ceny! V súča...

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  V našej ponuke nájdete tie najkvalitnejšie produkty na trhu s bezpečnostnými kamerovými systémami od spoločnosti SAMSUNG, ktoré sú zárukou spoľahlivosti za priateľnú cenu. Ponúkame Vám odbornú konzultáciu s návrhom kamerového systému pre potreby zabezpečenia vaších objektov, ich následnú montáž a samozrejme v neposlednom rade aj servis daného systému. V našom portfóliu nechýba množstvo fixných, otočných či sieťových IP kamier, záznamových zariadení (DVR) a ďalšieho príslušenstva potrebného pre plnohodnotný a spoľahlivý kamerový systém, ktorý zabezpečí bezpečie vaších domov, kancelárií či priemyselných hál.

 • Kamerové systémy značky NOVUS

  Kamerové systémy značky NOVUS

  - Kamery noVus - Záznamové zariadenie DVR noVus - Klávesnice na ovládanie PTZ noVus - Objektývy noVus - Monitory noVus - Sieťové komponenty noVus - IP video server noVus Zabezpečujeme distribúciu kamerových systémov značky NOVUS (katalóg). Špičková technika za super ceny. Tovar bude dostupný v krátkom čase. Za pochopenie ďakujeme.

 • Kamerové systémy COTIS

  Kamerové systémy COTIS

  Kamerové riešenia spoločnosti Cotis Solutions sú vybudované s pomocou špičkových komponentov. Exteriérové kamery s vodeodolnou úpravou a nočným videním až 20 metrov a interiérové stropné DOME kamery zabezpečia vďaka infračervenému podsvieteniu vysoko kvalitný obraz aj v tých najhorších svetelných podmienkach. Záznamové rekordéry umožňujú uchovať a prehrávať až niekoľko týždňov obrazových a zvukových záznamov. Okrem toho ponúkajú množstvo zaujímavých funkcií, ako pripojenie externého pevného disku alebo USB kľúča slúžiaceho na zálohovanie zaznamenaných dát, pripojenie k počítačovej sieti a prezeranie zaznamenaných dát cez int...

 • Kamerové a audiovizuálne systémy

  Kamerové a audiovizuálne systémy

  Ako ďaľšiu dôležitú súčasť elektronického zabezpečenia ponúkame kamerový systém. Je veľmi dôležité vidieť kto narušil daný objekt. Kamerový systém montujeme v rôznych modifikáciách a je skutočne na zákazníkovi pre aký systém sa rozhodne. Záznam z kamier sa dá prezerať jednak cez internet z ktoréhokoľvek miesta na svete,ako modulovaný signál v televíznom rozvode poprípadne pri narušení určitého miesta signál preruší práve pozeraný program v televízii a zobrazí sa miesto neho. Nepreferujeme len vo výnimočnom prípade bezdrátové prenosy wifi apod. nakoľko sa dajú ľahko rušiť.

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Súčasná doba nám mnohokrát prináša i nemilé prekvapenia. Vlámania, krádeže, prepadnutia... Preto v takýchto situáciách siahame po ochrane majetku. Mnohokrát ale klasický zabezpečovací systém neposkytuje to, čo by sme si priali. A tak prišli na svet kamery. Kamery však neposkytujú iba ochranu majetku či pozemku, môžu sledovať rôzne výrobné procesy, pohyb a kontrolu osôb, či automobilov v to rôznych kombináciách a variantoch. Video systémy umožňujú pomocou kamerových a príslušných koncových zariadení, kontrolu vnútorných aj vonkajších priestorov, výrobných prevádzok, bánk a trezorových miestností, archívov, objektov kultúrneho charakteru...

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy se dnes používají pro sledování nejrůznějších objektů a pozemků, k zabezpečení bank, muzeí, galerií, benzinových pump, parkovišť, letišť a v mnoha jiných zabezpečovacích aplikacích. Kamerové systémy jsou využívány při zabezpečení vnějších i vnitřních prostor, k zabezpečení velkých firemních objektů nebo v soukromé sféře (např. zabezpečení rodinného domu). Často jsou bezpečnostní kamery nasazovány jako doplněk klasické EZS, čímž se zjednodušuje a zefektivňuje zabezpečení objektu. S technickým pokrokem zejména v oblasti přenosových sítí a v oblasti digitalizace videosignálu se začínají stále více pr...

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy OXE dodávame vo verziách ako pre vonkajšie tak aj pre vnútorné využitie. Kamerové systémy ponúkame štandartne v 4 kanálovom alebo 8 kanálovom prevedení. Je len na Vás akú kameru si vyberiete. Ak chcete kvalitnú zostavu z preverených komponentov, budú kamerové sety OXE výbornou voľbou. Kamerový systém je možné prisposobiť podľa Vášho priania a požiadaviek. Radi Vám poradíme s montážou i nastavením.

 • Kamerové systémy

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy pre mestá, obce, priemysel, administratívne budovy, obchodné priestory, rodinné domy....... Prepojenie kamera- záznamové zariadenie je podľa vzdialenosti od záznamového zariadenia a prostredia inštalácie. - Koaxialny kábel - FTP kábel - Optický kábel - Klasická kamera - Dome kamera - WIFI kamera - IP kamera - Dome kamera - pohľad do systému - Ovládací panel pre kamery PTZ - Záznamové zariadenie sieť, duplex, 16- kanálové

 • Predaj - Kamerové systémy

  Predaj - Kamerové systémy

  Kamerové systémy - priemyselná televízia (PTV) - sa stále viac stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia supermarketov, obchodných domov, hotelov, mestských centier, verejných inštitúcii, úradov, letísk, priemyselných podnikov, zábavných centier, športových zariadení a všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalostí buď v reálnom čase alebo z archivácie. K zabezpečeniu pokrytia širokého spektra požiadaviek užívateľov týchto systémov dodávame kompletný sortiment produktov potrebných k realizácii optimálneho riešenia od renomovaných dodávateľov - Philips, Topica, AV Tech, Aritech. Kam...

 • Kamerový systém - Kamerové systémy

  Kamerový systém - Kamerové systémy

  Kamerové systémy sú v súčasnosti nevyhnutnou súčasťou vybavenia priestoru, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a vyhodnocovanie udalostí. Videosignál a zvukový výstup z jednotlivých kamier je možné ďalej spracovať rôznymi technológiami. Nenechávajte bezpečnosť na náhodu. Zabezpečte seba, svojich blízkych a Váš majetok, či už súkromný alebo firemný tak, aby ste sa mohli cítiť komfortne a bez obáv. Kamerový systém chráni Vás a Váš majetok, kdekoľvek sa nachádzate.

 • Alarm, poplachové a kamerové systémy

  Alarm, poplachové a kamerové systémy

  Zabezpečovacie systémy, Alarmy, drôtové aj bezdrôtové poplachové systémy (PSN) do bytov, domov, firiem, chát, skladov aj s napojením na pult centrálnej ochrany (PCO), alebo na GSM komunikátor. Bezpečnostné, dochádzkové, kamerové a monitorovacie systémy, videovrátniky. Elektrická požiarna signalizácia (EPS), kamery. Montáž, predaj, realizácie. Obhliadky, návrhy a cenové ponuky ZDARMA. Projekty, pravidelné revízie, záručný aj pozáručný servis do 24 hodín. Poradenstvo a hotline nonstop.

 • Kamerové systémy

  Podľa požiadaviek zákazníka.

 • Kamerové systémy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti kamerových služieb.

 • Kamerové systémy

  Ponúkame zabezpečenie objektov kamerovými systémami.

 • Videovrátniky Kamerové sys. Domáce telefóny

  Kamerové systémy pre monitorovanie objektov – exteriér / interiérAudio a video vstupné systémy pre jedného aj viacerých účastníkov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Kamerové systémy 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.