www.poziadavka.sk - obchodný portál plný obchodných príležitostí

Reklama v obchodnom portáli www.poziadavka.sk

Potrebujete poradiť?     reklama@poziadavka.sk     alebo    +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555
Agentúrne zľavy

Agentúrne zľavy je možné uplatniť v rozsahu 30 % - 50 % z cenníkovej ceny v závislosti od sprostredkovaného objemu inzercie tretím subjektom. V prípade záujmu o viac informácií kontaktujte prosím obchodné oddelenie predaj@poziadavka.sk. Agentúrne zľavy aktuálne využívajú najmä reklamné agentúry a spoločnosti združujúce podnikateľské subjekty.
Internetová reklama pre budovanie povedomia o značke

Táto forma internetovej reklamy je určená spoločnostiam s kvalitnou webstránkou a plnohodnotnou prezentáciou. Je vhodná vtedy, ak cieľom marketingových aktivít firmy je apelovať na emócie spotrebiteľov a budovať imidž firmy a jej produktov. Odporúčame formáty:
- Logo na úvode portálu
- Partner sekcie
Internetová reklama pre priame smerovanie zákazníkov

Táto forma internetovej reklamy je určená firmám ktoré potrebujú osloviť zákazníkov hľadajúcich produkty alebo poskytnutie služby okamžite. Cieľom je oslovenie správnej cieľovej skupiny v presne určených sekciách, vo výpise relevantných ponúk alebo vo výpise vyhľadávania. Odporúčame formáty:
- Partner sekcie
- Kľúčové slová pri ponukách a v profile
- Pravidelná aktualizácia ponúk
Kľúčové slová pri ponukách a v profile

PPC reklama (Pay Per Click, z angličtiny platba za kliknutie). Táto forma internetovej reklamy je určená pre zvýšenie počtu priamych zákazníkov smerovaných na ponuky spoločnosti a profil spoločnosti, nakoľko si sami určujete kde a kedy sa má reklama zobraziť. Výhodou je že za reklamu platíte len pokiaľ si zákazník zobrazí Vašu ponuku a oboznámi sa s ňou.
Bezpečné možnosti pre online úhradu:
Maestro VISA Electron MasterCard SecureCode Verified by VISA Tatra banka, a. s. Slovenská sporiteľňa, a. s. Československá obchodná banka a.s. VÚB a.s. Sberbank Slovensko Poštová banka, a. s. UniCredit Bank Slovakia a. s. OTP Banka Slovensko, a.s.


Ušetrite vhodným výberom dodávateľa


Získajte nových zákazníkov

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Registrácia


Prihlásenie


Zabudnuté meno a heslo

Požiadavky


Nové požiadavky na email


Nájsť dodávateľa

Ponuky


Firmy


Katalógy

Pracovné ponuky


Zľavy


Kancelárske priestory

Info o www.poziadavka.sk


Obchodné podmienky


Kontakt

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
www.poziadavka.sk: Reklama v obchodnom portáli www.poziadavka.sk 2004 - 2024 ©
Mám otázku