Individuálne poradenstvo

Naši kompetentní a angažovaní pracovníci sa starajú o všetky dôležité detaily: pre vaše výrobky Vám ponúkneme optimálny odlakovací proces.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Výcvik psov - Individuálne lekcie

  Sú vytvorené pre majiteľa psíka, ktorý potrebuje individuálnu pozornosť. Ak nepociťujete, že nastavenie kurzu je vhodné alebo pociťujete, že Váš psík je mimo kontrolu na skupinových kurzoch, potom tento tip kurzu je vhodný pre Vás ! Individuálne lekcie sú dostupne aj pre šteniatka. Individuálne lekcie sú založené na stretnutí 3 krát do týždňa prispôsobene podľa Vášho časového plánu. My prídeme za Vami a naučíme Vás vhodnými metódami vycvičiť Vášho psíka.

 • Individuálne konzultácie výživy

  Kedy zvoliť individuálnu konzultáciu? - máte lekárske vyšetrenie, stanovenú diagnózu a chcete podporiť liečbu zmenou stravovania - máte zdravotné problémy a chcete vedieť, aké potraviny a ich kombinácie individuálne vyhovujú vášmu organizmu a podporia odstránenie problémov a chcete zmeniť spôsob stravovania a životný štýl - máte záujem o prevenciu zdravia a podporu imunity - chcete podporiť vaše zdravie doplnkami výživy a chcete sa o ich výbere poradiť Objednať sa konzultáciu Čomu sa venujeme na individuálnej konzultácii ? - celkovej anamnéze klienta - spolu s klientom...

 • Individuálne kurzy

  Ak preferujete individuálnu formu výučby, môžete sa na nás obrátiť s Vašou požiadavkou. Výhodou týchto kurzov je: •možnosť zvoliť si ľubovoľný čas a intenzitu výučby, •výučba môže prebiehať kdekoľvek - v priestoroch jazykovej školy na, u Vás doma, na pracovisku, alebo na inom mieste, •možnosť zamerať sa na tie oblasti cudzieho jazyka, ktoré sú pre Vás najdôležitejšie alebo najproblematickejšie.

 • Individuálne riešenia

  Máte záujem o riešenie, ktoré nespadá do žiadnej z predošlých kategórií? Sme pripravený vyhovieť vašim individuálnym požiadavkám. Vážime si každého zákazníka a neodmietneme požiadavku na tvorbu malého a jednoduchého riešenia, ale taktiež sa nebojíme prijať ani veľký projekt na ktorom je potrebné pracovať niekoľko týždňov až mesiacov.

 • Individuálne projekty a realizácie

  V prípade, že máte vlastnú predstavu alebo projekt rodinného domu, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, alebo nás osobne navštíviť. Bezplatne Vám ponúkame vytvorenie cenovej kalkulácie Vášho domu. Individuálne projekty je možné realizovať do akéhokoľvek štádia, teda ako hrubú stavbu, holodom alebo dom na kľúč.

 • Vykurovacie registre OR pre individuálne inštalácie

  Vykurovacie registre OR pre individuálne inštalácie

  Srdcom všetkých konvektorov Licon je práve vykurovací register Licon OR. Jeho použitie je však omnoho širšie. Je vhodný pre individuálnu inštaláciu hlavne v miestach, kde sa vyžaduje kompaktnosť interiéru z hľadiska použitých materiálov. Pri dodržaní určitých podmienok je tak možné vykurovacie registre Licon OR zakryť takmer akýmkoľvek materiálom k ich hladkému zakomponovaniu do priestorov.

 • Firemné, individuálne a súkromné vzdelávanie Bratislava a Trenčín

  Firemné, individuálne a súkromné vzdelávanie Bratislava a Trenčín

  1. Kurz mzdového účtovníctva a základy personalistiky - rozsah: 24 vyučovacích hodín Cena vrátane školiaceho materiálu: 135,00 EUR Obsahové zameranie: 2. Kurz mzdového účtovníctva pre začínajúce mzdové účtovníčky - rozsah: 16 vyučovacích hodín Cena vrátane školiaceho materiálu: 98,00 EUR Obsahové zameranie: 3. Kurz: Celoročné povinnosti mzdovej účtovníčky (pre mzdové účtovníčky, resp. pokračovanie kurzu pre začiatočníčky) - rozsah: 10 vyučovacích hodín Cena vrátane školiaceho materiálu: 72,00 EUR Obsahové zameranie: A) Školenie: Zákonník práce v praxi mzdovej účtovníčky Cena vrátane školiaceho...

 • Individuálne a firemné kurzy angličtiny

  Jazykový kurz v priestoroch Vašej firmy, elektronickou formou a na báze osobných stretnutí so slovenskými a rodenými anglicky hovoriacimi lektormi. Termíny lekcií a oblasť štúdia nestanovuje škola, ale sú na báze osobnej dohody medzi lektorom a študentom.

 • Individuálne hodiny angličtiny

  Uvedomujeme si rôzne vzdelávacie ciele našich klientov, preto sme vytvorili špeciálne ponuky kurzov anglického jazyka pre individuálnych klientov. Učíme ľudí v každom veku bez ohľadu na ich súčasnú úroveň jazyka. Plne prispôsobujeme štýl vedenia hodín, metódy výučby tak isto ako aj didaktické pomôcky v súlade s očakávaniami našich klientov.

 • Individuálne jazykové kurzy

  Individuálny jazykový kurz doporučujeme takým študentom, ktorý sa nevedia alebo nechcú sa zúčastniť skupinovej výuky. Sú aj také prípady, keď naša jayzková škola doporučí účasť na takomto kurze (napr. v prípade doučovania).

 • FIREMNÉ, INDIVIDUÁLNE A SÚKROMNÉ VZDELÁVANIE Bratislava a Trenčín

  1. Kurz mzdového účtovníctva a základy personalistiky - rozsah: 24 vyučovacích hodín Cena vrátane školiaceho materiálu: 135,00 EUR Obsahové zameranie: 2. Kurz mzdového účtovníctva pre začínajúce mzdové účtovníčky - rozsah: 16 vyučovacích hodín Cena vrátane školiaceho materiálu: 98,00 EUR Obsahové zameranie: 3. Kurz: Celoročné povinnosti mzdovej účtovníčky (pre mzdové účtovníčky, resp. pokračovanie kurzu pre začiatočníčky) - rozsah: 10 vyučovacích hodín Cena vrátane školiaceho materiálu: 72,00 EUR Obsahové zameranie: A) Školenie: Zákonník práce v praxi mzdovej účtovníčky Cena vrátane školiaceho...

 • Individuálne a firemné jazykové kurzy

  Máte záujem o viac, ako o skupinovú výučbu v cudzích priestoroch? Potrebujete individuálny prístup či výučbu Vašich zamestnancov v priestoroch vašej firmy? Potom sú pre vás ideálne individuálne alebo firemné kurzy angličtiny, nemčiny, francúzštiny, taliančiny, španielčiny, taliančiny, ruštiny, maďarčiny a slovenčiny pre cudzincov.

 • Individuálne cestovné poistenie

  Individuálne /krátkodobé/ cestovné poistenie je určené pre poistenie konkrétnej cesty do zahraničia.

 • Individuálne oslovenie zákazníka prostredníctvom emócií

  Rádio oslovuje ľudí prostredníctvom emócií vo väčšom rozsahu ako printová a televízna reklama - v porovnaní s televíznou reklamou o 36 % viac, v porovnaní s printovými médiami o 54 %. Poslucháči sa často stotožňujú so svojím obľúbeným rádiom, ktoré identifikujú ako svoje, to je veľmi silná zbraň. Kombinácia rádiovej a televíznej reklamy bez navýšenia finančných prostriedkov na ňu zvyšuje poznateľnosť značky o 15 %. Kombinácia rádiovej a printovej reklamy bez navýšenia finančných prostriedkov na ňu zvyšuje poznateľnosť značky o 100 %. V teste návratnosti investície do reklamy (return of investment) investície do rádiovej reklamy sa uk...

 • S plastovými oknami TROCAL plníme individuálne želania

  Plastové okná navrhneme, vyrobíme a namontujeme, vaše staré okná demontujeme. Dovoz je zdarma. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami. Spoľahnite sa na našu rýchlosť. Plastové okná dodáme už od 12 pracovných dní. Profily TROCAL spracujeme na okná každého želaného druhu (jednokrídlové, jednokrídlové výklopné, dvojkrídlové s pevným stĺpikom, plastové okná na štulp , trojkrídlové, okná s nadsvetlíkmi a podsvetlíkmi, viackrídlové).

 • Individuálne kurzy Star ***

  Jeden lektor na jedného študenta. Sú to dlhodobé individuálne kurzy anglického jazyka, ktoré kladú dôraz na individuálne potreby študenta. Vychádzajú z kombinácie obchodnej angličtiny a konverzácie, podľa konkrétnych požiadaviek študenta. Profesionálne vyškolený kvalifikovaný lektor zabezpečuje vysokú kvalitu výučby. Výhodou je, že lektor sa venuje výhradne Vám, čo Vám zabezpečí, že dosiahnete výraznejší pokrok pri rovnakej intenzite ako skupinoví študenti. Lekcie si môžete dohodnúť individuálne, to znamená, že aj keď nemôžete absolvovať lekciu v dohodnutom termíne, môžete si ju na základe individuálnej dohody s lektorom nahradi...

 • Individuálne zakázky na objednávku

  Neexistuje pre nás nemožné! Ak vy máte predstavu, my máme riešenie! Zhotovíme vám kované výrobky podľa vašich predstáv! (Cena konečného produktu závisí od náročnosti vybraných vzorov a realizácie konkrétnej objednávky.) Lehota dodania je od záväznej objednávky zvyčajne 3 - 4 týždne, alebo podľa dohody.

 • Individuálne školenie EASK

  Individuálne školenie EASK

  Ponúkame vám bezplatné individuálne školenia v priestoroch našej firmy v Turčianskych Tepliciach alebo v Bratislave. Dohodnite si konkrétny termín s niektorým z našich technikov.

 • Individuálne služby, obchodné a finančné aktivity

  - technické, obchodné a finančné konzultácie, - obchodné zastúpenie a marketing, - príprava financovania projektov a spolupráca s exportnými inštitúciami ako Eximbanka a iné ECA, - účasť na odborných konferenciách seminároch a obchodných misiách, - spolupráca s európskymi a svetovými fondmi na podporu rozvoja podnikania a ochrany životného prostredia, - lenstvo v obchodných komorách.

 • DRILL individuálne poradenstvo

  V rámci poradenstva pre kandidátov a zamestnancov Vám ponúkame široké portfólio služieb zaisťovaných našimi konzultantmi, ktorí majú rozsiahle a dlhoročné skúsenosti ako z oblasti personalistiky, tak i z vedúcich pozícií v medzinárodných spoločnostiach a veľmi radi sa s Vami o svoje znalosti podelia. Pokiaľ uvažujete o zmene zamestnania, hľadáte nové miesto, riešite problém v práci, potrebujete odbornú pomoc a podporu alebo by ste sa radi uistili, že postup, ktorý ste zvolili, je správny a dostali spätnú väzbu, neváhajte nás kontaktovať. Sme stále pripravení Vám poskytnúť odbornú pomoc pri: - Plánovaní kariéry a príprave Vášho kariérn...

 • Individuálne reklamné a prezentačné riešenia

  Buďte invenčný a zaujímavý – majte reklamu tam, kde sa konkurencia len tak nedostane. Inovatívne a atraktívne formy reklamy. Široké možnosti cielenia reklamy. Malá reklamná konkurencia.

 • Portálové a individuálne riešenia

  Ponúkame vám vždy profesionálne individuálne riešenia - od firemných stránok, cez korporátne sídla, až po veľké portály s tisícovými dennými návštevnosťami. Nech už je váš biznis plán akýkoľvek, s našimi dlhoročnými skúsenosťami a know-how vám ho pomôžeme dosiahnuť. Medzi naše najúspešnejšie portálové riešenia patrí jednoznačne pricemania.sk, aktuálne dvojka medzi slovenskými porovnávačmi cien, s ambíciami stať sa jednotkou. V našom portfóliu sa však nájde aj mnoho ďalších väčších či menších úspešných internetových sídiel a portálov. Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou úspechu. Váš portál bude vybudovan...

Ponúkate sťahovacie služby?

Ponúkate sťahovacie služby?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Individuálne poradenstvo 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.