Vianočné oblátky, syrové oblátky, cesnakové oblátky

Výroba a predaj sladkých oblátok s vianočným motívom , slaných oblátok syrových a cesnakových. Balenie: zmršťovacia fólia. Poskytovanie masérskych služieb.
 • Vianočné sačky - vrecká

  Vianočné sačky - vrecká

  BOPP KX vrecká v rozmere 25 x 40 cm - balené po 100 ks, číre s vianočným motívom na oboch stranách, 2 druhy-MIX. minimálny odber 1000 ks

 • Vianočné Talianske Panettone koláče

  Vianočné Talianske Panettone koláče

  Prečo nevniesť do vianočnej atmosféry trochu južanskej exotiky z Talianska? Ponúknite svojim obchodným partnerom túto tradičnú taliansku pochúťku, na ktorú nikdy nezabudnú. Naše Vianočné Panettone koláče môžete mať v rôznych veľkostiach, baleniach, príchutiach a ešte Vám na ne umiestníme Vaše logo formou etikety so stuhou. Tento reklamný predmet je ideálny aj pre tých najnáročnejších gurmánov.

 • Vianočné čajové darčeky

  Vianočné čajové darčeky

  Uvažujete nad praktickými, zdravými a hlavne reprezentatívnymi darčekmi vhodnými pre mužov, ženy, manažérov, šéfov? Tak vyskúšajte naše Vianočné čajové darčeky.Pripravili sme pre Vás produkty z kvalitných sypaných čajov v rôznych príchutiach, vôňach, v pekných darčekových baleniach. Ani v tomto prípade nie je pre nás problém vyhotoviť balíček podľa požiadaviek na farbu, obsah,či cenu.Vaše logo umiestníme formou etikety s mašľou, alebo nálepky, podľa požiadaviek.Zažite skutočné čajové Vianoce.

 • Reklamné vianočné darčeky-predmety 2013

  Reklamné vianočné darčeky-predmety 2013

  Ak hľadáte reklamné predmety na Vianoce, tak už nehľadajte, už ste ich našli! Prelistujte si náš katalóg,či ponuku na webe ktorá obsahuje tie najnovšie, najkrajšie tohtoročné vianočné novinky. Môžete sa nechať inšpirovať čímkoľvek od produktov do kancelárie, až po osobné vianočné darčeky. Nechce sa Vám hľadať? Nechajte si vypracovať ponuku od nás. Radi Vám pomôžeme nájsť ten najvhodnejší reklamný darček s ohľadom na Vaše požiadavky.

 • Vianočné darčeky z medu a medoviny

  Vianočné darčeky z medu a medoviny

  Hľadáte originálny darček na Vianoce? Ponúkame Vám krásne reklamné vianočné darčeky z medu a medoviny, ktorými môžete obdarovať svojich obchodných partnerov. V našej ponuke nájdete množstvo balíčkov, ktoré sme pre Vás pripravili. Pokiaľ by Vám nevyhovovala farba, kombinácia produktov, alebo cena, aj túto maličkosť vieme splniť. Stačí nám poslať požiadavku a o ostatné sa už postaráme my. Širšiu ponuku a viac informácii nájdete na našom webe.

 • Reklamné vianočné sady na jedenie a pitie

  Reklamné vianočné sady na jedenie a pitie

  Ešte neviete čo darovať svojim obchodným partnerom na konci roka a na Vianoce? Skúste naše reklamné vianočné balíčky - sady, ktoré sú plné chutných, pekných a praktických veci. Pozostávajúcu z kombinácie rôznych druhov čajov, kávy, belgických čokolád, či praliniek, alebo medov, sviečok, či medoviny. Nájdete tu vianočné balíčky v rôznych cenových reláciách, aby si každý našiel ten svoj. K dispozícii je niekoľko farebných a produktových kombinácii, ktoré je možné medzi sebou samozrejme kombinovať, pokiaľ Vám nevyhovujú. Rovnako Vám vieme vyhotoviť balíček na mieru podľa požiadavky na farbu, cenu,alebo exkluzívne VIP balíčky. Stačí...

 • Vianočné darčekové sady s prírodnou kozmetikou

  Vianočné darčekové sady s prírodnou kozmetikou

  Vianočné darčekové balíčky - sady s prírodnou kozmetikou, pochádzajúce z Čiech a zo Slovenska ponúkame z kvalitných materiálov pod prísnou kontrolou. Produkty sú vyrábané a kompletizované ručne, preto Vám aj tento rok umožňujeme možnosť vyhotoviť vlastný balíček, pokiaľ si v našej ponuke nenájdete produktovo, cenovo a farebne vyhovujúci. Snažili sme sa nakombinovať produkty tak, aby sa Vám páčili. Nájdete tú sprchové gély, šampóny, reklamné mydlá, telové mlieka, krémy na ruky, na tvár s príjemnými prírodnými vôňami. Veríme, že aj tento rok nájdu balíčky u Vás úspech . Na každý produkt samozrejme umiestnime Vaše logo formou etike...

 • Vianočné darčeky

  Vianočné darčeky

  Ponúkame Mikulášske textilné čapice, vrecúška, darčekové tašky. Viac v našej ponuke

 • Vianočné balíčky ReaCentrum

  Vianočné balíčky ReaCentrum

  Milý naši zákazníci . Pripravili sme pre vás v našom Centre vianočnú ponuku . Veríme že si každý príde na svoje. Srdečne vás vítame na relax , skrášlenie sa a oddych v príjemnom prostredí s profesionálnym personálom kde vám pomôžeme od hlavy až po päty. Tešíme sa na vašu návštevu. ReaCentrum .

 • Predaj baliacich papierov - vianočné, univerzálne, firemné

  Predaj baliacich papierov - vianočné, univerzálne, firemné

  Svojim zákazníkom ponúkame rôzne motívy baliacich papierov na zabalenie Vašich darčekov.

 • Vianočné darčeky pre ženy

  Vianočné darčeky pre ženy

  Výber z originálnych darčekov pre ženy

 • Vianočné ozdoby od 0,39 €

  Vianočné ozdoby od 0,39 €

  drevené vianočne ozdoby v ponuke

 • Vyšívané vianočné dekorácie

  Vyšívané vianočné dekorácie

  krásu Vianoc umocnia vyšívané bytové doplnky z našej firmy.

 • Vianočné pohľadnice Bratislavy

  Vianočné pohľadnice Bratislavy

  Ponúkame záujemcom vianočné pohľadnice Bratislavy. Ide o zatvarateľnú pohľadnicu s obálkou. Zvonkajšej strany sú rôzne fotografie z Vianočnej Bratislavy, zvnútornej strany je jeden motív bez textu (Bratislava IV), v druhom je sivá viacjazyčná potlač (Bratislava III). Kvalitné spracovanie - hladký kriedový papier s parcialnym lakovaním.

 • Vianočne kytice imelo a čečina

  Vianočne kytice imelo a čečina

  Vianočne stomčeky borovicové. Imelo a čečina - borovicová, jedlička, streborná jedlička.najdete nas aj pri trznici v bratislave na sancovej ul...

 • Vianočné aranžovanie

  Vianočné aranžovanie

  Svietniky a Adventné vence.

 • Vianočné stromčeky

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti predaja vianočných stromčekov.

 • Nové vianočné reklamné čajové darčeky

  Nové vianočné reklamné čajové darčeky

  V čase najväčšej sezóny Vám prinášame pár zaujímavých noviniek z našich reklamných čajových darčekov. Ak ste si ešte stále nevybrali darček,tak je najvyšší čas, aby ste tak urobili. My Vám ponúkame možnosť objednať s krátkym dodacím termínom naše darčeky, ktoré nájdete v ponuke, alebo na našom webe.Na všetky reklamné produkty Vám umiestnime logo. S výberom Vám radi pomôžeme.

 • Sladké vianočné darčeky 2012

  Sladké vianočné darčeky 2012

  Oslaďte si tohtoročné Vianoce so sladkými vianočnými darčekmi, ktoré obsahujú kvalitné produkty z belgickej čokolády v jej najrôznejších podobách, obľúbené Panettone koláčiky, sušené ovocie, keksíky, medovníky a iné dobroty. Na všetky Vám samozrejme natlačíme logo. Širšiu ponuku a bližšie informácie nájdete na našom webe, alebo tu medzi našimi katalógmi.Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!

 • Vianočné reklamné darčeky z medu a medoviny 2012

  Vianočné reklamné darčeky z medu a medoviny 2012

  Hľadáte originálny darček na Vianoce? Ponúkame Vám krásne reklamné vianočné darčeky z medu a medoviny, ktorými môžete obdarovať svojich obchodných partnerov. V našej ponuke nájdete množstvo balíčkov, ktoré sme pre Vás pripravili a ktorými sa môžete inšpirovať. Pokiaľ by Vám nevyhovovala farba, kombinácia produktov, alebo cena, aj túto maličkosť vieme splniť. Stačí nám poslať požiadavku a o ostatné sa už postaráme my. Širšiu ponuku a viac informácii nájdete na našom webe, alebo tu v našej ponuke v katalógoch.

 • Reklamné vianočné darčeky z našich katalógov 2012

  Reklamné vianočné darčeky z našich katalógov 2012

  Prelistujte si našu vianočnú ponuku s prezentami pre Vašich obchodných partnerov a zviditeľnite sa! Vybrali sme Vám tie najzaujímavejšie darčeky s vianočnou tematikou, na ktoré Vám natlačíme Vaše logo. Pokiaľ by Vám táto ponuka nestačila, neváhajte nás kontaktovať, alebo si pozrite naše online katalógy na našom webe. Nechce sa Vám listovať a hľadať? Tak nám napíšte, ochotne spracujeme vianočnú ponuku pre Vás na mieru a poradíme Vám podľa Vašich požiadaviek to najlepšie.

 • Reklamné vianočné balíčky na jedenie a pitie 2012

  Reklamné vianočné balíčky na jedenie a pitie 2012

  Ešte neviete čo darovať svojim obchodným partnerom na konci roka či na Vianoce? Skúste naše reklamné vianočné darčeky, ktoré sú plné chutných, pekných a praktických veci. Pozostávajúcu z kombinácie rôznych druhov čajov, kávy, belgických čokolád, či praliniek, alebo medov, sviečok, či medoviny. Nájdete tu balíčky v rôznych cenových reláciách, aby si každý našiel ten svoj. K dispozícii je niekoľko farebných a produktových kombinácii, ktoré je možné medzi sebou samozrejme kombinovať, pokiaľ Vám nevyhovujú. Rovnako Vám vieme vyhotoviť balíček na mieru podľa požiadavky na farbu, cenu, alebo exkluzívne VIP balíčky. Stačí nám napísať...

 • Vianočné svetelné motívy

  Vianočné svetelné motívy

  Ponúkame vianočné svetelné motívy na PRENÁJOM pre mestá a obce za rozumnú cenu ! - LED úsporné osvetlenie - kompletný záručný a pozáručný servis - výber motívov z 27 druhov + osvetlenie na vianočný strom - preskladujeme u nás - každý rok si môžete vybrať nový dizaj - BONUS: 1 rok prenájmu ZDARMA

 • Reklamné vianočné balíčky s prírodnou kozmetikou

  Reklamné vianočné balíčky s prírodnou kozmetikou

  Vyberte si z našich voňavých vianočných balíčkov z prírodnej kozmetiky, ktoré sú vyrábané v Čechách, alebo na Slovensku. Zaručujeme Vám kvalitu, nezávadnosť a originalitu darčekov, vyrobených z liečivých rastlín. Jednotlivé produkty v balíčkoch je možné kombinovať, farebne zladiť tak, aby Vám to vyhovovalo. Pokiaľ máte cenovú požiadavku na balíčky, aj túto maličkosť vieme vyriešiť. Na balíčky Vám samozrejme zabezpečíme reklamné visačky s logom, upevnené na farebnej stuhe podľa výberu.

 • Vianočne osvetlenia a dekory.

  Vianočne osvetlenia a dekory.

  Dekoračné prvky sú z oceľových konštrukcií povrchovo upravené čiernou farbou. Na požiadanie je možná aj iná povrchová úprava a iný farebný odtieň. V katalógu uvádzam základné tvary, ale rád vyhoviem akýmkoľvek požiadavkám zákazníka, či ide o vlastné návrhy tvarov alebo o farebné prevedenie. Všetky dekóry sú ukončené typizovanou vidlicou na 230 V. Dekóry so svetelným káblom možno rozdeliť na tieto skupiny: - vianočné dekorácie na stĺpy a medzi stĺpy, - prvky skladaných zostáv medzi stĺpy, - nápisy a miniatúrne vzory ako bytové doplnky, - dekóry ku rôznym sviatkom a spoločenským udalostiam.

 • Vianočné superbaličky sú už tu !!!

  Vianočné superbaličky sú už tu !!!

  Vianočné superbaličky su už tu. Este nikdy nebol nákup erotických pomôcok tak výhodný ako momentálne teraz u nás! Prídite sa presvedčiť na vlastné oči, je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť! Ak chcete predsa len najprv pocuť tak: Ide o baličky v hodnote od 500,-Sk až po 3000,- Sk. Týmto sposobom ušetríte až 2000 Sk podla druhu balíčku. Ostatné akcie ako 2 tovary + 1 zdarma, zľava na ďalší nákup či darčeky k nákupu zostávajú aj nadalej v platnosti. Od 1.12.2008 spušťame našu novučičkú web stránku, na ktorej už budete môcť nakupovať aj pohodlne cez e-shop s množstvom zliav, akcií, darčekov, bonusov atd...

 • Vianočné akcie a Vaša firma!!!

  Vianočné akcie a Vaša firma!!!

  Dobrý deň, Vianočné sviatky sa blížia a tým sa zvyšuje záujem zákazníkov o rôzne služby či tovar. Firma, ktorá neprezentuje svoje služby, či tovar kvalitnou reklamou, nemá na trhu možnosť zvýšiť svoje zisky kvôli silnej konkurencii, prípadne tým že svojho zákazníka nezaujme. Ponúkame Vám kvalitné grafické služby, ktoré Vás a Vašu firmu dostanú do popredia medzi konkurenciou a zaujme zákazníka svojou efektívnosťou a nápaditosťou. Naša firma navrhuje grafický dizajn vizitiek, letákov, propagačných materiálov, brožúr, plagátov, reklamných bannerov, cenníkov, prospektov,kancelárskych formulárov a rôznych tlačových materiálov, ktor...

 • Vianočné ozdoby

  Vianočné ozdoby

  Nabízíme rozsáhlý sortiment vánočních ozdob v široké barevné škále. Jedná se o koule ve velikosti 4 - 10 cm, olivy, rakety, zvonky, špice, volně foukané tvary a výrobky foukané do forem. Vzhledem k tomu, že naše nabídka obsahuje více jak 15 000 vzorů, neumožňuje nám to vydávání katalogu a ceníku. Na našich stránkách uvádíme pouze malou část. Širší kolekce je prezentována celoročně ve vzorkovně v prostorách sídla firmy. Balení zboží je dle druhu výrobku od jednokusových krabiček až po krabice s 22 kusy ozdob. Zákazníci mají možnost navštívít podnikovou prodejnu přímo v závodě, kde si mohou vybrat konkrétní vzory vánočních...

 • Vianočné ozdoby

  Vianočné ozdoby

  Vianočné dekoračné ozdoby vidieckeho štýlu: - na dekoráciu stromčeka alebo sviatočného stola - v 6 farebných prevedeniach – biela, krémová, zlatá, červená, bordó, modrá - balenie 3 – 5 ks - 10 motívov - rozmer 60 - 90 mm Návrat k jednoduchosti a kráse tradície Vianoc.

 • Vianočné ozdoby

  Vianočné ozdoby

  Neoddeliteľnou súčasťou samotného výrobného procesu vianočných ozdôb je aj ich ručné maľovanie prostredníctvom rozličných metód a ich zdobenie rôznymi materiálmi. Po týchto výrobných fázach nasleduje orez a zakladanie záponiek, ako aj ich konečné balenie. Okrem rôznych priemerov gulí sa zo sklenených píšťal fúkajú aj iné ozdoby, ako napríklad zvončeky, rakety, olivy, špice a pomocou foriem sa dajú vytvarovať srdiečka, šišky, vtáčiky ako aj ďalšie iné tvary. Vo výrobe sú zamestnané hlavne ženy. Výroba vianočných ozdôb je na 95 % orientovaná na export do krajín Európske únie, predovšetkým do Rakúska, Nemecka, Českej republik...

 • Vianočné bonboniéry a balíčky

  Vianočné bonboniéry a balíčky

  Ponúkame exkluzívne vianočné bonboniéry a vianočné čokoládové figúrky vhodné ako vianočný darček pre Vašich obchodných partnerov a zamestnancov. Pripravíme aj darčekové koše, balíčky podľa Vášho želania, či košíky s drobným pečivom.

 • Vianočné dary pre zamestnancov a obchodných partnerov

  Vianočné dary pre zamestnancov a obchodných partnerov

  Zabezpečíme pre Vašich zamestnancov, či obchodný partnerov vianočné prezenty, napr. rôzne druhy vína, darčekové koše, sklo a iné dary podľa Vašej špecifikácie. Ponúkame aj balenie darčekov a ich dodanie príslušným osobám alebo firmám.

 • Vianočné gule a svietidlá

  Vianočné gule a svietidlá

  Vianočné ozdoby, vianočné dekorácie: Vďaka svojej rôznofarebnosti a škále veľkostí sú plastové gule efektným doplnkom výzdob v interiéroch a Sú veľmi pôsobivé v kombinácii s umelým ihličím a svetelnými dekoráciami. Vyrábajú sa v lesklom alebo matnom prevedení v rozmeroch 8cm - 12cm - 20cm - 25cm.

 • Vianočné závesy, Svetelné závesy

  Vianočné závesy, Svetelné závesy

  Vianočné osvetlenie: Svetelné závesy sú najpoužívanejšie a najefektnejšie prvky svetelnej výzdoby exeteriérov a interiérov. Sú vhodným doplnkom výzdoby balkónov, terás, reštaurácií, budov a pod. Ich najväčšou výhodou je ľahká manipulovateľnosť a nízka spotreba elektrickej energie. Ďalšou prednosťou je možnosť napojiť na seba až 5 závesov. Dodávajú sa so žiarovkami v bielom prevedení. Vyrábajú sa v klasickom interiérovom prevedení alebo exteriérovom prevedení s triedou ochrany IP44. Pri exteriérovom prevedení sú použité žiarovky s prúdovým mostíkom (vypadne len jedna) a s dvojitou izoláciou kábla. Veľkou výhodou je aj skutočnos...

 • Vianočné káble, svetelné káble, svetelné hadice

  Vianočné káble, svetelné káble, svetelné hadice

  Vianočné osvetlenie: - DL-2W, ML-2W, UDL-2W, DL-3W, DL-4W, DL-5W Svetelné káble sú vyrobené z plastu, veľmi dobre tvarovateľné, vyrábajú sa v širokej farebnej škále. V ich vnútri sú zatavené miniatúrne žiarovky. Ich zapojenie, usporiadanie a vzdialenosti medzi nimi závisia od konkrétneho typu vodiča.

 • Vianočné motívy

  Vianočné motívy

  V posledných rokoch začínajú byť Vianoce o súťažení o veľkolepejšiu a väčšiu reklamu. Ak chcete do súťaže prispeť a uspieť, zamyslite sa nad vianočnými nafukovadlami. Tie naše sú bždy na mieru podľa želania zákazníka, rozmer je skoro nelimitovaný. Ukážte svoju fantáziu.

 • Vianočné stromčeky

  Vianočné stromčeky

  obyčajné so stojanom: 120cm - 21€ 160cm - 23€ 180cm - 30€ 220cm - 37€ 250cm - 54€ Striekané koncovky na bielo/zasnežené/ so stojanom: 120cm - 21€ 160cm - 26€ 180cm - 37€ 220cm - 43€ 250cm - 54€ V ponuke máme aj vianočný strom smrek a rôzne ikebany. Horeuvedené ceny sú doporučené maloobchodné ceny.

 • Vianočné nafukovacie atrakcie

  Vianočné nafukovacie atrakcie

  Keďže sa blíži najčarovnejšie obdobie roka, Vianočný čas, spoločnosť HOOPLA si pre Vás a Vašu spoločnosť dovolila pripraviť ponuku jedinečných nafukovadiel atrakcií s Vianočnou a zimnou tématikou. * všetky atrakcie sú z kvalitného pevného materiálu (PVC potiahnuté nylonom alebo 0,5mm PVC tarpaulin) * na atrakcie je možné umiestniť logá Vašej spoločnosti alebo rôzne slogany Vašej spoločnosti, prípadne ich farebne upraviť (v rámci individuálnej ponuky a jednania) * naša spoločnosť Vám atrakcie ponúka na predaj (výroba priamo na zákazku) a vybrané druhy je možné prenajať si na vopred dohodnuté obdobie PONUKA VIANOČNÝCH NAFUKOVAC...

 • Vianočné klbko

  - Farba: white - Priemer: 13cm

 • Vianočné stromčeky

  - 150cm - 180cm - 210cm - 240cm

 • Vianočné pozdravy

  My Vám v čo najratšom čase (najneskôr na druhý deň) zašleme na kontrolu zhotovený grafický návrh s Vašimi údajmi. Tento návrh pošleme na mail, ktorý uvediete v kontaktných údajoch. V prípade, že mail neuvediete, zašleme ho spätným mailom na adresu z ktorej sme objednávací mail obstarali. Potvrdením spätného mailu, súhlasíte s tlačou promočného oznámenia.

 • Umelé vianočné stromčeky

  Umelé vianočné stromčeky

  Umelé vianočné stromčeky od 60cm do 185cm.

 • Vianočné pozdravy

  - rôzne vianočné motívy a farby

 • Vianočné upratovanie

  Vianočné upratovanie prenechajte nám. Umytie okien, sanity, podláh, kuchynskej linky. A teraz možnosť pri týchto prácach mať vytepovanie sedacej súpravy alebo koberca zdarma.

 • Vianočné pečivo

  Orechové rožky, oblievané čokoládou, zdobené medovníčky rôznych motívov, vanilkové rožky, čokoládové kolieska spájané s nugátom, na vrchu s orechom, linecké kolieska v tvare srdca, oblievané ružovým fondánom, kokosky a mandľové pusinky.

 • Predaj - Vianočné osvetlenie

  Predaj - Vianočné osvetlenie

  V tejto kategóri ponúkame osvetlenie: -Interierové -Exterierové -Svetelné hadice -Náhradné žiarovky

 • Vianočné darčeky pre ženy

  Vianočné darčeky pre ženy

  Výber z originálnych darčekov pre ženy

 • Tradičné vianočné oblátky

  s vanilkovou príchuťou. Tento druh tovaru vyrábame sezónne na vianočné sviatky - od 1. septembra. Hmotnosť: 50 g. Výrobky sú balené vo farebných samopredajných kartónoch po 70 x 50 g. Paleta obsahuje 40 kartónov. Tento produkt by určite nemal chýbať na Vašom štedrovečernom stole. Svojou arómou a príchuťou určite zvýši radosť zo sviatkov.

 • Vianočné strapce

  Vianočné strapce

  Novinkou týchto vianoc je strapec gulí rôznych veľkostí a rôznych farieb ozdobený mašlou. Výška jedného strapca je 80cm. Základné farby strapcov: - zlatá, strieborná, červená, modrá

 • Mikulášske a Vianočné tašky

  Mikulášske a Vianočné tašky

  Ponúkame Mikulášske a Vianočné tašky darčekové. V rozmere výška x šírka x hĺbka 22,5 x 22,5 x 10cm Balené MIX po 10 ks v balení.

X

Zadajte prihlasovacie meno a heslo
Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zaslať zabudnuté prihlasovacie meno a heslo
Vytvoriť prihlasovacie meno a heslo
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Vianočné oblátky, syrové oblátky, cesnakové oblátky 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.