Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Pozemok

Pozemok

Mam napredaj stav.pozemok v obci Čaňa


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Piktogram samolepka Súkromný pozemok ZÁKAZ PARKOVAŤ rozmer 10 x 20 cm

  Piktogram samolepka Súkromný pozemok ZÁKAZ PARKOVAŤ rozmer 10 x 20 cm

  Ponuka samolepiek Súkromný pozemok ZÁKAZ PARKOVAŤ. rozmer samolepky 10 x 20 cm. cena 1,59 EUR s DPH. Samolepka informujúca ľudí vodičov o ohraničenom priestore pozemku, na ktorom je ZÁKAZ PARKOVAŤ vozidlom pre nepovolaných. Objednávky môžete posielať cez e shop na našej novej web stránke. Objednaný tovar pošleme na DOBIERKU, prípadne osobný odber podľa telefonickej dohody

 • Piktogram samolepka Súkromný pozemok - VSTUP ZAKÁZANÝ

  Piktogram samolepka Súkromný pozemok - VSTUP ZAKÁZANÝ

  Ponuka samolepiek s označením Súkromný pozemok vstup zakázaný. rozmer samolepky 10 x 20 cm. Samolepka informujúca ľudí o ohraničenom priestore pozemku, na ktorý je ZÁKAZ VSTUPOVAŤ pre nepovolaných. Objednávky môžete posielať cez e shop na našej novej web stránke. Objednaný tovar pošleme na DOBIERKU, prípadne osobný odber podľa telefonickej dohody

 • Pozemok Handlová - na predaj/prenájom 1663 m2

  Pozemok Handlová - na predaj/prenájom 1663 m2

  Predám/prenajmem pozemok o výmere 1663 m2 na Morovnianskej ceste v Handlovej. Pozemok sa nachádza v lokalite obytných domov - sídlisko Morovno, v blízkosti je poliklinika, základná a materská škola, lekáreň, potraviny a ďalšie prevádzky obchodu a služieb. Podľa územného plánu mesta je pozemok vedený ako Zmiešané územie s prevažne mestskou štruktúrou t. j. plochy určené zväčša na občiansku vybavenosť, pre budovy a zariadenia turistického ruchu, miesta na zhromažďovanie a pre obytné budovy, vrátane k nim patriacich stavieb a zariadení. Dopravné napojenie – vzdialenosť cca 0,5 km od hlavného ťahu Prievidza – Zvolen, 1 km od autobusovej a železn...

 • BEKOM reality ponúka - pozemok stavebný, 520 m2, Nitra - Zobor, na predaj

  BEKOM reality ponúka - pozemok stavebný, 520 m2, Nitra - Zobor, na predaj

  Pozemok ležiaci na západnej strane Zobora, v tesnom susedstve prírodnej rezervácie Lupka, s výhľadom na Drážovský kostolík. Parcela má výmeru 520 m2 (alebo podľa potreby) a prístupná je budúcou komunikáciou šírky 3 m, ktorá je napojená na Poniklecovú ulicu. Pozemok má tvar obdĺžnika o rozmeroch 19 x 27 m2 a vstup je z užšej strany pozemku, z budúcej komunikácie. Na pozemok je vydané platné územné rozhodnutie na výstavbu rodinného domu. Na výstavbu nie je už potrebné stavebné povolenie, stačí ohlásenie stavby. Inžinierske siete - voda, elektrika a plyn sú vedené v Poniklecovej ulici. Kanalizácia v tejto časti Zobora nie je. Na p...

 • Podnikateľský pozemok

  Podnikateľský pozemok

  - IS: voda, kanalizácia, plyn, elektrika - Košice - Západ - poznámky: Jedná sa o stavebný dvor včítane údržbárskych dielní, šatní a kancelárií so zastavanou plochou 712m2 o dvoch podlažiach (2. NP. v rozostavanom stave - uzatvorené) ako aj pozemku o celkovéj výmere 5328m2.

 • Záhradná chata v lese, pozemok 4á

  Chata je postavená v tichej lokalite, v chatovej oblasti Malý háj, pozemok má výmeru 399 m2 a zastavaná plocha chaty je 15 m2. Chata je čiastočne zrekonštruovaná, je celá z dreva, pri chate je drevená kôlňa a suché WC. Na pozemku je elektrika a studňa s čerpadlom.

 • RAČA – zaujímavý stavebný pozemok 692 m2

  Stavebný pozemok sa nachádza v súkromnej lokalite v mestskej časti Bratislava – Rača. Kompletná výmera je 692 m2 (564 m2 pozemok + podiel na ceste 128 m2). Hlavnou prioritou pozemku je pekný výhľad, blízkosť lesoparku a pešia vzdialenosť do centra mestskej časti s dobrou infraštruktúrou. Inžinierske siete sú novovybudované v ceste pred pozemkom. Súčasťou IS je aj vybudovaná požiarna nádrž, dažďová a splašková kanalizácia. Výnimočnosťou je aj vyhrievané cestné teleso. Na pozemok je vydané stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu.

 • Príjemný 5i. dom, 133 m2, tichá ulica, 6,5á pozemok

  V tichom prostredí 5 km od Vajnôr v obci Chorvátsky Grob na Záhradnej ulici máme k dispozícii 5izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 642 m2. Dom je postavený v zastavanej časti obce, v slepej ulici (nie na Čiernej Vode. Veľkou výhodou je MHD (autobusová zástavka je vzdialená 200 m od domu).

 • Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Rudník, Košice okolie

  Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Rudník, Košice okolie. Plocha: pozemku 506m2. rozmer 20 x 25m Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod.

 • Stavebný pozemok v centre mesta NITRA

  - Rozloha pozemku: 10511m? - Druh: Pozemky - komerčné - Okres: Nitra - Kraj: Nitriansky

 • Stavebný pozemok v TRNAVE

  - Rozloha pozemku: 99297m? - Druh: Pozemky - bývanie - Okres: Trnava - Kraj: Trnavský

 • STAVEBNÝ POZEMOK V LIMBACHU

  - Rozloha pozemku: 1310m? - Druh: Pozemky - bývanie - Okres: Pezinok - Kraj: Bratislavský

 • STAVEBNÝ POZEMOK PRE OBCHODNÉ CENTRUM V BRATISLAVE

  - Rozloha pozemku: 60000m? - Druh: Pozemky - komerčné - Okres: Bratislava - Záhorská Bystrica - Kraj: Bratislavský

 • Stavebný pozemok

  Stavebný pozemok

  - Výmera: 800-1400 m2 - Košická Nová Ves - IS: bez inžinierskych sietí - kontakt: Košice - poznámky: Jedná sa o novú lokalitu časť Bela Hlina v katastrálnom území Košická Nová Ves v zmysle schváleného územného plánu určené pre zástavbu rodinných domov. Jedná sa o pozemky v obrázkovej prílohe označené pod číslom: 2A, 2B, 6A, 6B, 6C, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C, 11A, 11B, 12B, 15A, 15B, 16A a 16B.

 • Pozemok v lokalite Senec

  Firma JK Holding predá pozemok v lokalite Senec pri dialnici Rozloha : 74000 m2

 • Pozemok v lokalite Košice letisko

  Firma JK Holding predá pozemok investorovi v lokalite KE-letisko Pereš s prístupovou cestou Rozloha 39000 m2

 • Pozemok v priemyselnej oblasti

  Pozemok v priemyselnej oblasti

  Predáme pozemok na priemyselné využitie, o rozlohe 38 154 m2 v katastrálnom území obce Dolná Streda, v blízkosti areálu bývalého podniku Niklová huta. Pozemok sa nachádza neďaleko diaľnice D1 (cca 2km). Cena za m2 dohodou.

 • Stavebný pozemok v Bardoňove

  Predáme stavebný pozemok v 941 49 Bardoňove – 7km od kúpeľného strediska Podhájska, mikroregión THERMAL, vynikajúca lokalita blízko centra vhodný na výstavbu RD, penziónu alebo rekreačného zariadenia vo výmere cca.3000m2, cena 35 EUR 1050 Sk) /m2. Všetky inžinierske siete dostupné pri pozemku. V Bardoňove v Nitrinaskom kraji, v oblasti tzv. Levickej kryhy je projektovo pripravený jedinečný kúpeľný wellness projekt - prvé oceánske kúpele v strede Európy . Projekt je založený na využití vody pochádzajúcej z treťohorného oceánu Tethys, ktorý kedysi pokrýval aj oblasti dnešného Slovenska.

 • Stavebný pozemok s chalupou

  Druh: Pozemky - bývanie Okres: Banská Bystrica Kraj: Banskobystrický

 • Pozemok do prenájmu alebo na predaj

  Pozemok do prenájmu alebo na predaj

  Ponúkame do prenájmu, alebo na predaj pozemok v priemyselnej zóne v Komárne. Veľkosť pozemku je zhruba 10á, elektrická a plynová prípojka na pozemku, voda riešená zo studne. Asfaltová prístupová komunikácia, pozemok sa nachádza blízko hlavného ťahu Komárno-Bratislava. Pozemok - spevnené plochy (betónové)! Pozemok v budúcnosti pre nového majiteľa využiteľný na rôzne účely.

 • Bytový dom - stavebný pozemok BA II.

  Bytový dom - stavebný pozemok BA II.

  Ponúkame na predaj pozemok so stavebným povolením na výstavbu 9P bytového domu s 2 podz. podlažiami v Bratislave II., pozemok 2101m2, preložené siete, stavba povolená s 78 bytmi 6500m2, obchodnými priestormi 530m2, 96 parkovacími miestami. Celková plocha 10616m2. Dobudovanie mestského bulváru - Podunajské Biskupice.

 • Stavebný pozemok s projektom na ostrove Tenerife

  Stavebný pozemok s projektom na ostrove Tenerife

  Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 720 m2 so schváleným projektom na výstavbu 4 RD v radovej zástavbe.Cena pozemku vrátame projektu je 298 000 €.Možnosť zahájenia výstavby ihneď.Pozemok sa nachádza v južnej časti ostrova blízko letiska v centre mesta Aldea Blanca pri hystorickom kaštiely .Poskytneme pomoc pri riešení administrat.úkonov,vyhľadáme korektnú stavebnú spoločnosť,pomôžeme pri realizácii predaja RD hneď od započatia výstavby.Od roku 1994 sme prítomní na realitnom trhu na Kanárskych ostrovoch a v Španielsku.

 • Pozemok Vlková

  Pozemok Vlková

  Predáme stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Vlková, okres Kežmarok, o celkovej výmere 215 807 m2. Pozemok je určený na individuálnu bytovú výstavbu pre 128 rodinných domov. Na pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete. Pozemok je podľa územného plánu obce Vlková zaradený do zóny na bývanie. V blízkosti pozemku sa nachádza výjazd z diaľnice Bratislava - Žilina - Poprad - Košice (10 min. k diaľničnému zjazdu medzi obcami Jánovce a Spišský Štvrtok). Investor v spolupráci s obcou a dodávateľmi energií vybuduje cesty, chodníky, verejné osvetlenie, kanalizáciu, plynové, vodovodné a elektrické prípojky, čím na základe geometrického plánu ...

 • Stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami - pri Podhájskej

  Stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami - pri Podhájskej

  Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pri Podhájskej v obci Dolný Ohaj. Pozemok vhodný pre výstavbu rodinných domov a bytoviek, prípadne na podnikateľské účely (hotel, penzión...). Rozmer: 2 200 m2 Cena dohodou pri osobnom jednaní.

 • Pozemok na predaj - dohoda - súrne

  Pozemok na predaj - dohoda - súrne

  Na predaj súbor nehnuteľností v obci Kopec- sklady, výrobné priestory, kancelárske priestory a vila. Celková rozloha zastavanej plochy a nádvoria 27000 m2. Výrobné priestory sú zrekonštruované a vykurované. Svetlá výška 5m. Skladové priestory sa nachádzajú v pôvodnom stave, svetlá výška 3,5 m. Súčasťou objektu je 100 ročná vila s obytnou plochou 300 m2, 11 izieb - rekonštrukcia nutná. Na pozemku sa nachádza trafo stanica, studňa. Parkovacie možnosti, dobrý prístup aj kamiónovou dopravou. Spevnený povrch pred areálom, ku ktorému patrí aj prístupová asfaltová cesta. Na protiľahlom pozemku sa nachádza letisko. Obec Kopec je spojnicou medzi Bratislav...

 • Predáme pozemok s objektom.

  Predáme pozemok s objektom.

  Pozemok s objektom sa nachádza v krásnom prostredí pod Spišským hradom v Žehre -časť Hodkovce. Výmera celého pozemku s možnosťou odkúpenia ďalších častí je 18.901 m2.Zastavaná plocha objektu je 1153 m3,dvor- 3279 m2.Zbytok tvorí orná pôda, vhodná na ďalšiu výstavbu, pasienky. Na pozemok je prístup po asfaltovej časti z 2 strán. Objekt svojou výhodnou polohou a krásnym výhľadom na starobylí hrad je vhodný po rekonštrukcii na hotel, penzión, ranč, liečebňu, ekologickú výrobu. Cena: 3,200.000,-Skk.

 • Ponúka na predaj stavebný pozemok vo Vysokej pri Morave

  Ponúka na predaj stavebný pozemok vo Vysokej pri Morave

  RE/MAX Welcome ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vysoká pri Morave v okrese Malacky. Pozemok je o celkovej výmere 888 m2, dĺžka z jednej strany je 43,3 m, z druhej strany 32 m, šírka z jednej strany 12,38 m, z druhej strany 40 m. Pozemok je rovinatý, pekné a kľudné miesto. Všetky IS pri pozemku okrem kanalizácie. Na pozemku studňa. CENA: 1 980 Sk/m2 (65,72 EUR/m2).

 • Ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gbely v okrese Skalica

  Ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gbely v okrese Skalica

  Ponúkame na predaj 15 á stavebný pozemok v obci Gbely, okr. Skalica. Na pozemku sa nachádza starší RD, ktorý je možno zbúrať. Pozemok sa nachádza v strede obce pri kostole a je možné ho využiť na stavbu RD alebo polyfunkciu. Pripravenosť k výstavbe: predbežný súhlas Kanalizačná prípojka: v dosahu Elektrická prípojka: v dosahu Plynová prípojka: v dosahu Vodovodná prípojka: v dosahu Výmera pozemku celkom: 1500 m2 Príjazd: asfaltová cesta Pozemok: prevažne rovinatý Súhlas s vyňatím z pôdneho fondu: Áno Vymedzenie v teréne: medzníky Prírodná rezervácia: Nie Forma vlastníctva: osobné Bremeno z nájmu: Nie Samostatný pr...

 • Ponúka na predaj pozemok v Smolinskom, okres Senica

  Ponúka na predaj pozemok v Smolinskom, okres Senica

  REMAX WELCOME ponúka na predaj pozemok v Smolinskom o výmere 333 m2. Je tam dotiahnutá elektrina a voda. Pozemok je možno využiť na záhradku,chatu alebo aj na stavbu rodinného domu. Pripravenosť k výstavbe: predbežný súhlas Kanalizačná prípojka: v dosahu Elektrická prípojka: v dosahu Plynová prípojka: v dosahu Vodovodná prípojka: v dosahu Výmera pozemku celkom: 333 m2 Príjazd: asfaltová cesta

 • Predám priemyselný pozemok v KE

  Predám priemyselný pozemok v KE

  Predám priemyselný pozemok nachádzajúci sa v KE na Južnej Triede. Celková výmera je 14 500 m2 s možnosťou delenia na 2 časti. Prístupová cesta je po asfaltovej ceste s IS na pozemku. Pozemok je vhodný na haly, sklady, výrobu. Cena: 66,50 € /m2

 • Pozemok Žilina, Krasňany

  Pozemok Žilina, Krasňany

  Pozemok 10 km od Žiliny pri obci Krasňany o rozlohe 19972 m2, možnosť využitia na výstavbu rod. domov, bytových domov, skladové objekty, ev. ľahká výroba bez exhalátov. Všetky IS, rovina dobrý prístup, cca 300 m od hlavnej cesty Žilina – Terchová.

 • Predám pozemok v KE

  Predám pozemok v KE

  Ponúkam na predaj jeden z posledných pozemkov na výstavbu bytových domov v KE. Nachádza sa na sídl. Nad Jazerom o výmere 8127 m2 vo vynikajúcej lokalite s výhľadom na jazero. Je vydané Územné rozhodnutie na výstavbu bytových domov, polyfunkčných objektov. Pri rýchlom jednaní možnosť dohody. Cena:160 eur/m2

 • Predám pozemok v KE

  Predám pozemok v KE

  Predáme lukratívny SP v KE. Nachádza sa v lokalite Červený Rak –pri výpadovke do Barce. Celková výmera pozemku je 10,641 m2,dĺžka cca-200 m, šírka- 50 m. SP je rovinatý, vhodný na občiansku vybavenosť -hotel ,autoservis, výstavbu hál, prípadne iných podnikateľských objektov. Cena. 63 € / m2

 • Pozemok pre logistiku v priemyselnom parku Trenčín Opatovce

  Pozemok pre logistiku v priemyselnom parku Trenčín Opatovce

  Ponúkame 13 ha pozemok v priemyselnom parku Trenčín Opatovce. Pozemok sa nachádza v tesnej blízkosti dialnice D1 v obci Opatovce, predmeska časť Trenčína je to lokalita novo-vznikajúceho priemyselného parku. Výhodou je napojenie na železnicu i blízkosť dialnice. /viď foto/ Cena za m2/40 €

 • Pozemok na výstavbu bytov Staré Grunty Bratsilava

  Pozemok na výstavbu bytov Staré Grunty Bratsilava

  Atraktívny pozemok na výstavbu bytov na Starých Gruntoch oproti vysokoškolským internátom. /Mlynská dolina/ Pozeomk má rozlohu 2008 m2 a predáva sa s projektom pre územné konanie. Počet bytov a apartmanov prechodného ubytovania celkom 30. Užitkové plochy - bývanie 1710,20 m2 - apartmany prechodného bývanie 123,90 m2 - nebytové priestory - 532,0 m2 - chodby, schodiská - 263,1 m2 - parkovanie v garáži 34 miest - parkovanie v teréne 12 miest Pripravenosť k stavbe predbeźný súhlas. IS v dosahu. Cena za m2 565,00 €

 • Lukratívny pozemok 6049m2

  Pozemok v meste Martin na predaj o rozlohe 6049m2 v zastavanom uzemí mesta MT-časť Záturčie. Všetky inžinierske siete pri pozemku. Autobusova zastavka 30 metrov,škola, školka 150 metrov.na sidlisku nieje žiadny obchodný reťazec. Pozemok viditeľný z hlavnej cesty 1/18 Bratislava - Košice a je hneď vedla obchvatu smer Žilina B.Bystrica. Denne prejde v blizkosti 30 tis aut. Vhodný je na bytovú výstavbu ako i občiansku vybavenosť alebo polyfunkciu.Je rozmerovo 100 na 60 metrov a jeho dlhšia strana je smer východ západ. Je velmi slnečny. Cez pozemok nejde žiadne medium,ktoré by ho znehodnocovalo. jediny vlastnik. cena za 1m je 85 eur dohoda možná

 • Ponuka pre developera - stav. pozemok Majcichov

  - Druh: Pozemky - bývanie - Rozloha pozemku: 5000m?

 • OSADENIE STAVBY NA POZEMOK A NAPOJENIE NA INŽINIERSKE SIETE

  Kúpili ste katalógový projekt a potrebujete projekt osadenia a napojenia na inžinerske siete? My Vám vypracujeme potrebné projekty v potrebnom rozsahu. Zabezpečíme Vám: - projekt osadenia stavby na pozemok - zastavovací plán, koordinačná situácia, sprievodná správa, súhrnná technická správa - projekt prípojky a areálových rozvododov pitnej vody vrátane projektu vodomernej šachty a vodomernej zostavy - projekt studne - projekt kanalizačnej prípojky a areálových rozvododov kanalizácie, v prípade nedostupnosti kanalizácie projekt žumpy alebo ČOV - projekt dažďovej kanalizácie - projekt prípojky a areálových rozvodov plynu vrátane plynomernej zost...

 • Pozemok na komerčné resp. priemyselné využitie - Bardejov

  Pozemok sa nachádza v meste Bardejov na Priemyselnej ulici, na hlavnom dopravnom ťahu, cca 400 m od kruhového objazdu v zastavanom území mesta. V blízkosti sa nachádzajú zastávky MHD. Pozemok je pravidelného tvaru, šírka je cca 89 m, dĺžka je cca 175 m, celková výmera pozemku je cca 17000 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete. Na pozemku sa nachádza administratívna budova a skladové priestory. Pozemok je rovinatý, pravidelného tvaru, majetkovoprávne vysporiadaný vhodný na priemyselné resp. komerčné využitie.

 • Pozemok na komerčné resp. priemyselné využitie - Svidník

  Pozemok sa nachádza v meste Svidník, na hlavnom dopravnom ťahu na krajské mesto Prešov a mesto Stropkov a zároveň pri kruhovom objazde, ktorý smeruje na hlavný dopravný ťah na Poľsko v priemyselnej zóne v zastavanom území mesta Svidník. Pozemok je pravidelného tvaru, všetky IS sú na pozemku, pozemok je rovinatý. Výmera pozemku je cca 2,25 há, rozmery sú cca 150 m X 150 m. Pozemok je majetkovoprávne vysporiadaný. Pozemok vzhľadom na svoju polohu je vhodný na priemyselné resp. komerčné využitie. Podľa územného plánu mesta Svidník je určený na plochy priemyselnej a stavebnej výroby, výrobných služieb, skladového hospodárstva a logistické areály.

 • Pozemok na komerčné využitie - Stropkov

  Pozemok sa nachádza na hlavnom dopravnom ťahu v meste Stropkov, v tesnej blízkosti centra, v zastavanom území mesta Stropkov. V blízkosti sa nachádzajú obytné zóny a zastávky MHD. Pozemok je pravidelného tvaru, cca 90 m široký. Celková výmera pozemku je 9220 m2. Na pozemku sú všetky IS. Pozemok je majetkovoprávne vysporiadaný. Pozemok vzhľadom na výbornú lokalizáciu, je ideálny na stavbu nákupného centra resp. na iné komerčné využitie. Je pripravená aj štúdia na obchodné centrum, ktoré by sa mohlo na tomto pozemku nachádzať.

 • Priemyselný pozemok - Bardejov

  Pozemok sa nachádza v meste Bardejov, v priemyselnej zóne, na hlavnom dopravnom ťahu. Pozemok je pravidelného tvaru, rovinnatý, všetky IS sú na pozemku. Výmera pozemku je cca 6700 m2. Na pozemku sa nachádza hala s halovým žeriavom s výmerou cca 650 m2. Možnosť dokúpiť súsediace parcely s výmerou cca 6000 m2.

 • Pozemok na priemyselné resp. komerčné využitie - Bardejov

  Pozemok sa nachádza v meste Bardejov na hlavnom dopravnom ťahu na mesto Poprad v priemyselnej zóne v zastavanom území mesta. Výmera pozemku je cca 13000 m2. Všetky IS sú na pozemku. Pozemok je pravidelného tvaru, rovinnatý, majetkovoprávne vysporiadaný.

 • Pozemok s halou na komerčné využitie resp. priemyselné využitie - Bardejov

  Pozemok sa nachádza v meste Bardejov na hlavnom dopravnom ťahu na mesto Prešov v zastavanom území mesta. V blízkosti sa nachádzajú zastávky MHD čerpacia stanica a železničná trať. Celková výmera pozemku je cca 18000 m2. Všetky IS sú na pozemku. Na pozemku sa nachádza hala s výmerou cca 900 m2. Pozemok je vhodný na skladové účely resp. na iné komerčné resp. priemyselné využitie. Pozemok je majetkovoprávne vysporiadaný.

 • Stavebný pozemok v centre Lučenca

  Predaj stavebného pozemku o rozlohe v centre Lučenca. Cena 58€/m2

 • Pozemok v Bratislave

  - Kraj: Bratislavský kraj - Okres: Bratislava II - Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice - Kategória: Pozemky - Vodovod: na pozemku - Elektrina: na pozemku - Plyn: nie je - Kanalizácia: - Plocha pozemku: 479 m2

 • Ponúkame na predaj lukratívny pozemok, lokalita Zvolen

  Predaj lukratívneho pozemku v priemyselnej zóne Zvolena Lokalita: Stredné Slovensko, Zvolen Výmera pozemku celkom: 8150m2 (možnosť rozparcelovať) Typ pozemku: stavebný pozemok rovinatý Pripravenosť k výstavbe: ihneď Inžinierske siete: v blízkosti sú všetky prípojky (plyn, elektrika, voda, kanalizácia) Dostupnosť k pozemku: odbočka z rýchlostnej komunikácie na svetelnej križovatke Výhoda: Pozemok je vyňatý z pozemkového fondu!!! V prípade záujmu, postaviť na pozemku skladové priestory, vám vieme zrealizovať celý zámer. Poloha Územie tvorí západný vstup do mesta. Územie sa nachádza priamo na hlavnej komunikácií – diaľnici R1, le...

 • Stavebný pozemok okr. Trnava

  Predám pozemok v obci Pavlice okr. Trnava. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite (slepá ulica) na konci ulice a je to miesto pre krásny ,,rožný dom. Veľkosť pozemku je variabilná 800-1200m2 a nachádzajú sa pred ním všetky inžinierske siete. Blízkosť diaľnice ( 7km) Bratislava-Trnava výjazd Voderady.

 • Pozemok na komerčné využitie - Donovaly

  Pozemok sa nachádza v samom srdci lyžiarského strediska Donovaly, na hlavnom dopravnom ťahu. Výmera pozemku je cca 5000 m2. Všetky IS sú na pozemku. Je vypracovaná štúdia na stavbu hotela resp. apartmáového domu.

 • Pozemok na predaj

  - Predaj: Pozemok - Lokalita: Bratislava a okolie / BA III - Ulica: Stolárska - Rozloha: 400 m2

Chcete viac predávať a zarábať?

Chcete viac predávať a zarábať?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Pozemok 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.