Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Ponuky - Reality

 • Výhodný prenájom skladových,výrobných a ochodných priestorov v Považskej Bystrici

  Výhodný prenájom skladových,výrobných a ochodných priestorov v Považskej Bystrici

  Prenajmem za výhodných podmienok- skladové ,výrobné , obchodné priestory v Považskej Bystrici vhodné na akúkoľvek podnikateľskú činnosť . Priestory sa nachádajú v priemyselnej zóne , pri hlavnej prístupovej ceste . Okolie tvoria spevnené plochy ,všetky IS.Možnosť prenajatia priestorov od 200 m2 až 1400 m2 Cena dohodou !

 • Prenájom Haly v Bytči 2 x 380m2 od - 01/2018 , možnosť aj 1x 380m2,výrobu, služby alebo skladovanie

  Prenájom Haly v Bytči 2 x 380m2 od - 01/2018 , možnosť aj 1x 380m2,výrobu, služby alebo skladovanie

  Ponúkame na prenájom: DVE HALY vhodné pre výrobu, služby alebo skladovanie,pripadne 1x380m2 o rozpone 12m x dl.32m, konštr. výšky 4,30m predelené požiarnym múrom, navzájom prechodné cez dvojo vrát s nakladacou rampou 12x6m(72m2), vhodné i pre logistické služby s možnosťou prenájmu spevnených plôch, v priemyselnej zóne s dobrou viditeľnosťou z hlavnej trasy a prístupnosťou k dialničému ťahu v ohradenom areále, chránené kamerovým systémom v cene dohodou. Haly je možné prenajať aj jednotlivo a využívať ich samostatne, inštalované rozvody 400A/380V, 220V so samostatným podvojným meraním energií.Cena 30,-€/m2/rok + energie(netemperovaná), 31,50€...

 • Prenájom priestorov pre Ambulanciu lekára - od 25 - 60m2 na prízemíí pripadne aj 1.poschodí v Bytči

  Prenájom priestorov pre Ambulanciu lekára - od 25 - 60m2 na prízemíí pripadne aj 1.poschodí v Bytči

  Ponúkame na prenájom nebytové priestory o celkovej výmere 460m2, pozostávajúcich zo šiestich miestností od 25m2-60m2 na I. poschodí a štyroch miestností od od 17m2-62m2 na PRIZEMÍ Admin. prevádzkovej budovy v Bytči,včetne social. zariadenia, vhodné pre lekársku ambulanciu,kancelárie alebo služby. Teplovodné kúrenie riadene termostatom, rozvody 220V,NN rozvody pre pevne linky a internet. pripojenie, free wifi, s možnosťou parkovania v ohradenom areále, monitorované kamerovým zariadením 24hod. Cena dohodou .


 • Reality - kúpa a predaj. Od rodinných domov, komerčných objektov cez priemyselné haly až po pozemky.

  Reality - kúpa a predaj. Od rodinných domov, komerčných objektov cez priemyselné haly až po pozemky.

  Ponúkame kompletný servis pri zabezpečovaní predaja, resp. nákupu bytov, domov, komerčných objektov či priemyselných hál a pozemkov od prvotného zámeru až po kompletnú realizáciu samotného obchodu, či naprojektovania a samotnej výstavby úplne nových objektov. Svoju činnosť zameriavame predovšetkým na oblasť Slovenska - východ, resp. pre celú Európu.

 • Prenájom skladových a kancelárskych priestorov v Leviciach

  Ponúkame prenájom skladových priestorov a kancelárií v priemyselnom parku v Leviciach s možnosťou ubytovania priamo pred areálom (bytovka - 4x1izbový a 4x2izbový byt). Objekt je strážený. Možnosť parkovania pred areálom. Adresa Levice časť Geňa 56 bývalé PM Zbrojníky areál mäso výroby.

 • Oceňovanie nehnuteľností

  Ponúkame certifikované súdno znalecké oceňovanie nehnuteľností na pôžičky, projekty, dedičské konania a iné účely, pre súkromné osoby aj pre firmy a podnikateľov. Spolupracujeme so všetkými bankami a notármi na Slovensku, naša pôsobnosť je celé územie Slovenska. Krátke dodacie termíny a prijateľné ceny!

 • Prenájom haly na skladové a výrobné účely.

  Ponukame na prenajom zatepleny, novozrekonstruovany sklad na skladove alebo vyrobne ucely v Krakovanoch pri Piestanoch. Plocha cca. 1000 m2.V sklade sa nachadza aj kancelaria, kupelna s WC,jedalen a ine male miestnosti. Vyhodna poloha - kusok od dialnice. K dispozicii mame ja VZV 7,5 tony.Bezproblemovy pristup kamionom. Kusok od skladu sa nachadza aj vaha.Sklad je pod kamerovym systemom, zabezpeceny alarmom.

 • Ponúkame na prenájom kancelárske priestory

  v Administratívnej budove Miletičova 1, Bratislava na 11. poschodí - ceny bez DPH: výmera 76 m2, mesačný nájom 380,- €, záloha za energie 300,- € výmera 36 m2, mesačný nájom 180,- €, záloha za energie 135,- € výmera 18 m2, mesačný nájom   90,- €, záloha za energie  75,- € výmera 18 m2, mesačný nájom   90,- €, záloha za energie  75,- € výmera 14 m2, mesačný nájom   70,- €, záloha za energie  60,- € Ceny energií a služieb za kancelársky priestor sa počítajú podľa skutočne spotrebovaných energií a služieb v štvrťročnom vyúčtovaní.

 • Developerské projekty

  Úspěšnost a výnosnost developerského projektu výrazně ovlivňuje schopnost rozpoznat developerské příležitosti a předvídat trendy. Nejsme pro developery jen zprostředkovatelem prodeje, ale jeho obchodním partnerem.

 • Prodej a pronájem bytů a rodinných domů

  Prodej vašeho bytu nebo domu si vyžaduje rychlé a profesionální jednání. Důležité je stanovit správnou tržní hodnotu nemovitosti a celý proces právně ošetřit. V evidenci máme na 45 tisíc zájemců o nemovitosti. Každou hodinu zpracováváme nové poptávky po prodeji bytů, domů nebo komerčních prostor, proto můžeme vaši nemovitost okamžitě nabídnout potencionálnímu kupci.

 • Pozemky, byty, rodinné domy

  Zabýváme se  jak prodejem, koupí, tak pronájmem: pozemku -  pro bydlení i pro komerční účely, bytů, rodinných domů,  činžovních domů, nebytových prostor, výrobních objektů.

 • Prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a Brně

  Prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a Brně

 • Novostavba RD 6+kk/2Garáž/Terasa/Bazén

  Nový, moderní a nadstandardní rodinný dům 6+KK s užitnou plochou 268 m2, terasami o celkové ploše 90 m2, velkorysou dvojgaráží 58 m2, sklepem a luxusním přelivovým a vyhřívaným bazénem. To vše na pozemku o celkové výměře 1557 m2. Dispoziční řešení domu je účelné s řadou úložných prostor. V přízemí se nachází předsíň, obývací pokoj s krbem a rozvodem tepla, obložený přírodním kamenem, jídelna a moderní, nová, nepoužívaná kuchyň s vestavěnými spotřebiči, pokoj pro hosty, šatna, sklad, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a technická místnost.

 • Praha 1 - Staré Město, krásný luxusně zařízený byt 2+kk k pronájmu, klimatizace, Haštalská ulice, 45

  Luxusně plně zařízený byt 2+kk o celkové rozloze 45m? se nachází v 1. patře dvoupatrového pavlačového domu na Praze 1 – Staré Město. Dům, který se dříve nazýval U Modré boty, je z 18. století a patří mezi historickou památku UNESCO. Z bytu je krásný výhled na Staré město

 • VÝSTAVBA A PREDAJ RODINNÝCH DOMOV

  Bratislava II - Podunajská Biskupice lokalita Podzáhradná ulica

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  89  Ďalšia


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk

Vyžaduje sa overenie


Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Reality ponuky | Požiadavka.sk 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.