Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Ponuky - Reality

 • Popis nehnuteľnosti na Bárdošovej 2- 2/A

  Popis nehnuteľnosti na Bárdošovej 2- 2/A

  Nehnuteľnosti na Kramároch sú dve zrekonštruované administratívne budovy, v ktorých sa nachádza 6 nadzemných podlaží s kanceláriami a 2 podzemné podlažia so skladovými priestormi o celkovej výmere : 7200 m2. Každé nadzemné podlažie je samostatne uzatvorená chodba ovládaná elektronickým vrátnikom s 18 kanceláriami s výmerou od 20m2 do 38m2 cca 500m2 celková plocha podlažia + spoločné chodby, toalety 2x dámske a 2x pánske a spoločná kuchynka . Budovy sú klimatizované a vybavené každá 2 osobnými a 1 nákladným výťahom. K budovám je k dispozícii parkovací dom so 74 parkovacími miestami, parkovacie miesta na ohradených pozemkoch v počte 5...

 • Ponuka kancelárskych priestorov

  Zaoberáme sa prenájmom kancelárskych a skladových priestorov a ponúka na prenájom zrekonštruované nezariadené kancelárske priestory v administratívnej budove na Bárdošovej 2-2/A v Bratislave III. Nové Mesto, časť Kramáre. Priestory sa nachádzajú na samostatných uzatvorených poschodiach. Počet posch. : 6 KANCELÁRIE: * Na 4. poschodí v uzatvorenej chodbe sa nachádza 4 kancelárie s výmerou 36,17m2, 35,41m2 ,35,5m2 36,02m2 + spoločné priestory. * Na 3. poschodí v uzatvorenej chodbe sa nachádzajú 5 kancelárií s výmerou 56,86 m2 , 37,54m2 , + spoločné priestory . * Na 2. poschodí v uzatvorenej chodbe sa nachádza zostávajúca 1kancelária o vým...

 • Výhodný prenájom skladových,výrobných a ochodných priestorov v Považskej Bystrici

  Výhodný prenájom skladových,výrobných a ochodných priestorov v Považskej Bystrici

  Prenajmem za výhodných podmienok- skladové ,výrobné , obchodné priestory v Považskej Bystrici vhodné na akúkoľvek podnikateľskú činnosť . Priestory sa nachádajú v priemyselnej zóne , pri hlavnej prístupovej ceste . Okolie tvoria spevnené plochy ,všetky IS.Možnosť prenajatia priestorov od 200 m2 až 1400 m2 Cena dohodou !

 • Banská Bystrica, Zvolenská cesta - priestory 131 m2 - prenájom

  Banská Bystrica, Zvolenská cesta - priestory 131 m2 - prenájom

  Výhodne prenajmeme obchodné, resp. prevádzkové priestory s výmerou 131 m2 na prízemí administratívnej budovy na frekventovanej Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici. Budova je súčasťou areálu v priemyselnej časti mesta v tesnej blízkosti hlavného cestného ťahu Zvolen - BB. Priestory majú samostatný vstup a sú vhodné pre zriadenie obchodnej prevádzky, poskytovanie služieb rôzneho druhu. Výhodou je parkovanie priamo pred budovou, výborná viditeľnosť prevádzky, možnosť reklamy na fasáde. Objekt je strážený v nočných hodinách a cez víkend nonstop. K dispozícii sú aj kancelárie na poschodí, prípadne garážové a skladové priestory. Cena dohodou.

 • Obchodné priestory - Žilina - tržnica SMER - na prenájom

  Obchodné priestory - Žilina - tržnica SMER - na prenájom

  Prenajmeme obchodné priestory cca 345 m2 v atraktívnej lokalite v centre mesta Žilina – objekt tržnice SMER, ktorý je situovaný oproti nákupnému centru Aupark. Priestory sú vhodné na prevádzkovanie reštaurácie, poskytovanie rozmanitého druhu služieb, relaxu, zábavy, obchodu. K dispozícii je aj terasa - cca 403 m2. Priestory interiéru zobrazené na fotografiách sú vypratané.

 • Senica - Dlhá ul. - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Senica - Dlhá ul. - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Ponúkame na prenájom skladové resp. výrobné priestory v Senici – na Dlhej ulici o výmere 1774 m2. K dispozícii sú sociálne zariadenia, kancelária. V areáli je dostatok parkovacích miest pre nákladnú i osobnú dopravu. Objekt skladu je samostatne stojaci, nepodpivničený, halového typu. Nachádza sa v zóne priemyslu, je výhodne umiestnený - blízko k ČR a Rakúsku. Dopravné napojenie – hlavný ťah je vzdialený 0,5 km, železničná stanica 3 km. V objekte sú všetky inžinierske siete, IT kabeláž, EPS, prístup 24/7, strážna služba. Cena dohodou.

 • Košice - skladovanie s kompletným servisom pre 100 až 200 m2 v murovanej skladovacej hale

  Košice - skladovanie s kompletným servisom pre 100 až 200 m2 v murovanej skladovacej hale

  Celoročná služba skladovania materiálu v murovanej skladovacej hale v blízkosti centra Košíc s kompletným servisom evidencie a manipulácie s materiálom. K dispozícii rampa s nájazdovou plošinou, vysokozdvižný a nízkozdvižný vozík, temperované priestory. Plocha: do 200m2 Cena: dohodou

 • Prenájom nehnuteľností

  Prenájom nehnuteľností

  ponúkame spravovanie a sprostredkovanie prenájmu Vašej nehnuteľnosti Ak chcete prenajať svoju nehnuteľnosť a neviete ako na to, alebo na to nemáte čas, sme presne to, čo hľadáte. Postaráme sa o všetky potrebné zmluvy, kontrolu a riadny chod Vašej prenajatej nehnuteľnosti. Zabezpečíme dôkladný výber nájomníka aby sme eliminovali možné problémy. Vykonáme drobné opravy počas celej doby nájmu. A to najlepšie ! Vy dostanete svoje peniaze podľa dohody bez akejkoľvek námahy a starostí.

 • Trenčín - obchodné priestory na prenájom

  Trenčín - obchodné priestory na prenájom

  Výhodne prenajmeme nebytové priestory v centre mesta Trenčín – prízemie objektu na Hviezdoslavovej ulici. Plocha na prenájom 265 m2. Priestory je možné využívať ako obchodné či kancelárske priestory. Na poschodí sú k dispozícii v prípade záujmu aj skladové priestory (91 m2) a kancelárie (51 m2). Zásobovanie priestoru je riešené z poschodia nákladným výťahom, na ktorý naväzuje vonkajšia nakladacia rampa. Objekt sa nachádza v blízkosti rôznych obchodov, služieb, s možnosťami stravovania, ubytovania a úradov.

 • Handlová - sídl. Morovno - obchodné priestory 348,5 m2

  Handlová - sídl. Morovno - obchodné priestory 348,5 m2

  Výhodne prenajmeme obchodné priestory o výmere 348,5 m2 v Handlovej na sídlisku Morovno. Objekt je súčasťou občianskej vybavenosti uprostred sídliska s vysokou frekventovanosťou ľudí. Obchodné priestory sú vhodné pre fitnescentrum, prevádzky zábavy, relaxu, prevádzky služieb rôzneho charakteru, výrobné priestory, reštauračné služby a i. Priestory sa nachádzajú na poschodí a je možné ich dispozične upraviť podľa požiadaviek. Zásobovanie prevádzky je zabezpečené výťahom. Objekt má k dispozícii vlastné parkovisko. V tesnej blízkosti objektu sa nachádza poliklinika, základná a materská škola a rôzne prevádzky služieb. Cena dohodou.

 • Trenčín - centrum - ul. Hviezdoslavova - 51 m2 na prenájom

  Trenčín - centrum - ul. Hviezdoslavova - 51 m2 na prenájom

  Ponúkame na prenájom priestory s výmerou 51 m2 na Hviezdoslavovej ul. v centre mesta Trenčín. Priestory sa nachádzajú na poschodí, nad predajňou s textilom Kik. Sú vhodné pre zriadenie kancelárie, pobočky, prevádzkovanie služieb rôzneho druhu, relaxu, zábavy.

 • Púchov - centrum - priestory 146 m2 - prenájom

  Púchov - centrum - priestory 146 m2 - prenájom

  Výhodne prenajmeme lukratívne priestory o výmere 146 m2 (129 m2 prevádzka + 17 m2 skladové priestory) v zrekonštruovanom obchodnom dome PRIMA v centre mesta Púchov, vedľa novovybudovaného divadla. Priestory sú klimatizované a sú vhodné na prevádzkovanie rôznych služieb, relaxu zábavy, prevádzkovanie baru, prípadne reštauračných služieb, alebo tiež pre zriadenie obchodnej prevádzky. K dispozícii je výťah pre zásobovanie prevádzky. Cena dohodou.

 • Žilina - širšie centrum - priestory od 41 m2 na prenájom

  Žilina - širšie centrum - priestory od 41 m2 na prenájom

  Výhodne prenajmeme priestory s plochou 41 m2 a viac na poschodí obchodného domu Junior na Hlinskej ulici v blízkosti centra mesta Žilina. Priestory je možné upraviť podľa požiadavky. Výhodou je dobrá dopravná dostupnosť, vysoká frekventovanosť ľudí (v objekte je prevádzka potravín) a možnosť parkovania priamo pri objekte. Priestory sú vhodné na poskytovanie rozmanitého druhu služieb, zábavy a relaxu, príp. pre zriadenie obchodnej prevádzky. K dispozícii sú tiež skladové priestory v suteréne. Cena dohodou.

 • Banská Bystrica - Radvaň - priestory na prenájom - 264 m2

  Banská Bystrica - Radvaň - priestory na prenájom - 264 m2

  Prenajmeme obchodné priestory na námestí Ľ. Štúra v Banskej Bystrici – sídlisko Radvaň s výmerou 264 m2, resp. s možnosťou prenájmu i časti priestorov. Priestory sa nachádzajú v centre sídliska, sú riešené ako podstavanosť pod bytovými jednotkami spolu s ďalšími prevádzkami. Vstup do priestorov je z oboch strán bytového domu. Umiestnenie priestoru vedľa prevádzky potravín zabezpečuje vysokú frekventovanosť ľudí a zvyšuje návštevnosť prevádzky. Priestory sú po rekonštrukcii a sú vhodné pre zriadenie obchodnej prevádzky alebo poskytovanie rozmanitého druhu služieb, relaxu a zábavy. Priestory disponujú presklenými výkladovými plochami s výb...

 • Pozemok Handlová - na predaj/prenájom 1663 m2

  Pozemok Handlová - na predaj/prenájom 1663 m2

  Predám/prenajmem pozemok o výmere 1663 m2 na Morovnianskej ceste v Handlovej. Pozemok sa nachádza v lokalite obytných domov - sídlisko Morovno, v blízkosti je poliklinika, základná a materská škola, lekáreň, potraviny a ďalšie prevádzky obchodu a služieb. Podľa územného plánu mesta je pozemok vedený ako "Zmiešané územie s prevažne mestskou štruktúrou" t. j. plochy určené zväčša na občiansku vybavenosť, pre budovy a zariadenia turistického ruchu, miesta na zhromažďovanie a pre obytné budovy, vrátane k nim patriacich stavieb a zariadení. Dopravné napojenie – vzdialenosť cca 0,5 km od hlavného ťahu Prievidza – Zvolen, 1 km od autobusovej a železn...

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  90  Ďalšia


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Reality ponuky | Požiadavka.sk 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.