Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Maliarske práce a dekoračné omietky

Maliarske práce stierky maľby dekoračné omietky a zabezpečujem výbornú kvalitu.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Maliarske práce, veľkometrážne malovanie

  Realizujeme Maliarske práce technológiou AIRLESS alebo klasicky s valčekom po celom Slovensku. Vymaľujem vám ako interiér tak aj exteriér bytov,domov,hál, alebo kancelárskych priestorov rôzných veľkostí, sme FIRMA zaoberajúca sa stavebnými prácami a našou prioritou je vaša spokojnosť. Ak máte záujem o naše služby tak nás neváhajte kontaktovať a radi vám vypracujem bezplatnú cenovú ponuku.

 • Maliarske nátery vnútorné

  - náter farbami ekologickými riediteľnými vodou bielym náterom srojové - sadrokarton steny, stropy

 • Ponúkam Maliarske prace,kosenie trávnikov a záhrad,buracie prace,praxe z prírodného kameňa.

  Ponúkam svoje služby ohľadne maliarskych prac,údržby záhrad kosenie,prácu z prírodného kameňa,buracie práce.

 • Maliarske práce, dekoračné steny

  Maliarske práce, dekoračné steny

  Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli naše profesionálne služby, ako sú maliarske práce rôznych rozmerov s technológiou AIRLESS, dekoračné steny pomocou farieb, omietok, flexi panelov alebo mikrocementové dekoračné stierky. Taktiež Vám ponúkame aj vysokotlakové čistenie rožných povrchov za použitia vody, či už pred rekonštrukciou, alebo chcete oživiť farbu povrchov a zbaviť ich nečistôt! Pracujeme po celom Slovensku!

 • Hygienické a klasické maliarske práce

  Naša firma od roku 1992 vykonáva klasické maliarske a natieračské prace tak sme vytvorili program ktorý ma názov: LACNE MALOVANIE! Program je urečeny pre: firmy, ktore musia raz za čas maľovať kancelárske priestory domácnosti ktoré nie sú náročné na maľovanie, tým je myslená predstava aby boli steny čisté a biele byty a domy ktoré sa prenajímajú a musia byt po hygienickej stránke čisté steny realitne kancelárie, ktoré potrebujú na rýchlo vymaľovať priestory ktoré sa predávajú alebo prenajímajú.

 • Maliarske práce

  Naša firma ponúka kvalitné maliarske práce s vyškolenými pracovníkmi, ktorý majú už veľa kvalitnej práce za sebou. K maliarskym prácam patrí aj kvalitný materiál ktorý je u nás samozrejmosťou. Máme v ponuke stovky odtieňou medzi národných vzorkovni kov ako sú NCS alebo RAL od rôznych výrobcov nap.(Erlac, Jupol, Caparol, Dulux a Primalex a pod.)

 • Maliarske práce a pridružené maliarske práce

  Maliarske práce a pridružené maliarske práce

  Ponúkame maľbu interiérov a exteriérov, tapetovanie stien, úpravu stien pred maľbou

 • Maliarske práce

  Maliarske práce

  Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné maliarske a natieračské práce. Vymaľujeme Váš do čistej bielej farby alebo do trendových moderných tónov Vami zvolených. Ponúkame profesionálny prístup a kvalitne odvedenú prácu. Vieme sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Okrem štandardných postupov, riešime dekoratívne nátery, ale aj rôzne druhy stierok a nátery. Prečo my? Dodržiavame stanovené termíny. Máme skúsenosti s pracovnými postupmi. Prácu vykonávame rýchlo a zároveň kvalitne. Preferujeme flexibilitu a individuálny prístup. Sme dôsledný pri práci s ohľadom na najmenšie detaily.

 • Drobné stavebné práce, maliarske práce

  Drobné stavebné práce, maliarske práce

  Realizujeme drobné stavebné práce (sadrokartón, dlažby, obklady,maliarske práce, montáž altánkov, úprava záhrad, strihanie živých plotov...)

 • Ponúkame sadrokartónové práce murárske a maliarske prace

  Ponúkame sadrokartónové práce murárske a maliarske prace

  Ponúkame vám naše práce ohľadom stavby čo sa týka murarskych maliarskych prác.Dlhorocna skúsenosť v oblasti stavieb.

 • Maliarske práce

  Maliarske práce

  Maliarske práce, stierky, maľby, sadrokartón, farbenie zárubne a dvere, dekoračné omietky, štukované omietky,pucovky a striekanie zo strojom.

 • Maliarske a murárske práce

  Ponúkame komplet maliarske a murárske práce. Prace vykonávame spoľahlivo čisto kvalitne. Ponúkame odvoz a likvidáciu odpadu.

 • Maliarske a stavebné práce Žilina okolie

  Maliarske a stavebné práce Žilina okolie

 • Maliarske práce Žilina okolie

  Ponúkam maliarske práce Žilina okolie technológiou striekania Airline využívanú najmä u Novostavieb ale aj rôzne byty domy kancelárske a komerčné budovy

 • Maliarske prace, sdrokartony, stierky

  Vykonavam nasledovne prace,malovanie bytov,domov,sadrokartony,stierky

 • Maliarské práce

  Ponúkame Vám profi maliarské práce. Maľujeme dvoma spôsobmi. Klasickým valcovaním alebo striekaním. Disponujeme profesionalnou americkou mašinou graco gx21 a dlhoročnými skúsenosťami najmä zo zahraničia. Zaručená kvalita, rýchlosť a najmä spokojnosť nášho klienta je naším cieľom.

 • Kompletné stavebné, obkladacie, maliarske a zateplovacie práce

  Kompletné stavebné, obkladacie, maliarske a zateplovacie práce

  Pracovná náplň zahŕňa : Kompletné stavebné práce v oblasti : - ploty - zámocké dlažby - betonárske práce - murárske práce - výkopové práce - búracie práce - základové dosky - maliarske práce - oporné múry - zatepľovacie práce - drenáže - rekonštrukcie bytov - obkladačské práce - hrubé stavby V ponuke nájdete aj okrasné stierky. Sme časovo flexibilný,po dohode nemáme problém práce, čo v najkratšom čase zrealizovať. Ak máte záujem o kvalitnú ponuku so stabilnou firmou, ste na správnom mieste. V prípade záujmu alebo otázok nás môžete kontaktovať Tešíme sa na spoluprácu.

 • Maliarske prace

  Maliarske prace

  Malovanie bytu v Bratislave 2 izbovy

 • Maliarske práce, Veľkometrážne maľovanie

  Realizujeme Maliarske práce technológiou AIRLESS alebo klasicky s valčekom. Vymaľujem vám ako interiér tak aj exteriér bytov,domov,hál, alebo kancelárskych priestorov rôzných veľkostí, sme FIRMA zaoberajúca sa stavebnými prácami a našou prioritou je vaša spokojnosť. Ak máte záujem o naše služby tak nás neváhajte kontaktovať a radi vám vypracujem bezplatnú cenovú ponuku.

 • Maliarske práce

  - firma vykonáva maliarske práce

 • Maliarske práce.

  Maliarske práce.

  Vykonávame maliarske práce bytov, domov, kancelárskych priestorov ako aj spoločných priestorov pre správcovské spoločnosti. BRATISLAVA + 30 km.

 • Stavebné/maliarské práce

  Stavebné/maliarské práce

  Dobrý deň Sme firma ktorá sa zaoberá v stavebnictve, maliarských-striekacích prác. Stavebnictvo: prerábka domových-bytových jadier na klúč. Zámková dlažba Obklad-dlažba Maliarské práce: Strechy- čistenie, plechové, škridlové, lepenkové. Fasády- čistenie a natieranie. Natieranie chat

 • Maliarske práce a dekoračné efekty

  Maliarske práce a dekoračné efekty

  Špecializujeme sa na veľkoplošné maľovanie obchodných a priemyselných priestorov a interiérov pomocou Airless technológie. Vďaka nej zvládneme vymaľovať stovky až tisícky metrov štvorcových v minimálnom čase. Radi Vám vymaľujeme aj Vašu novostavbu v menšej výmere. Maľujeme striekaním, aj klasickým valcovaním, prípadne ich kombináciou, tak aby sme Vám doručili 100% výsledok. Bez mihnutia oka zvládneme aj členité interiéry s detailmi a výklenkami. Pod našimi rukami rozkvitli do krásy desiatky priestorov našich klientov. Ovládame dekoračné techniky, ktorými dokážeme vytvoriť zaujímavý a moderný, životný priestor alebo dodáme vášmu po...

 • Maliarske a natieračské práce

  Maliarske a natieračské práce

  Maliarské práce, montáz sádrokartonov.

 • Ponúkam tesárske maliarske práce zatepľovanie stropu a pod..

  Ponúkam tesárske maliarske práce zatepľovanie stropu a pod..

 • Murárske, maliarske a sádrokartonarske práce

  Murárske, maliarske a sádrokartonarske práce

  Dobrý deň, ponúkame Vám sádrokartonarske, murárske, maliarske práce, zámková dlažba, prerábky bytových jadier a domov a iné stavebné práce za prijateľné ceny.

 • Kvalitné maliarske a sadrokartonárske práce

  Dobrý deň Sme rodinná maliarska firma z 20 ročnými skúsenosťami. Ponúkame: -komplet maliarske práce -montáž sadrokartónu -upratovacie práce -sťahovacie prace Používame len kvalitné overené materiály a tiež materiály podľa Vašich predstáv. Mame za sebou zhruba 1500 zrealizovaných rodinných domov a bytov a tiež nákupné centrá ako Aupark, Cubicon, VIVO a iné väčšie zákazky. Vieme realizovať aj zákazky väčšieho rozsahu. We also speak english. Pracujeme aj do večera a cez víkendy.

 • Maliarske práce

  Maliarske práce

  Dobry den..ponukame nase sluzby v oblasti rekonstrukcnych a stavebnych prac..Zateplenie,Fasada,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklad,Dlazba Malovanie.Prace sa planuju na urcity cas do predu,tak prosime volat aj mesiace skor,ze nieco chcete planujete robit ;) Pracujeme Len s kvalitnym materialom a kazdy jeden technologicky a pracovny postup sa dokumentuje!Poctiva praca je nasa reklama... tesime sa na spolupracu :)

 • Sadrokartónové a maliarske práce

  Sadrokartónové a maliarske práce

  Ponúkam svoje služby pre realizáciu sadrokartónových a maliarskych prác.

 • Maliarske práce

  Maliarske práce

  Ponúkame komplexné maliarske a natieračské práce aj vo veľkých objemoch vďaka airless striekacím zariadeniam a profesionálnej maliarskej partii.Ponúkame aj špeciálne dekoračné úpravy stien a lepenie všetkých druhov tapiet

 • Maliarske práce, natieračské práce , estetické a dekoratívne práce.

  Maliarske práce, natieračské práce , estetické a dekoratívne práce.

  Maliarske a natieračské práce v Košiciach a okolí Košíc. Exterierové malovania : vykonávame nátery fasád domov, oceľových a drevených konštrukcií, striech a pod. Interiérové maľovanie: stien, sadrokartónu, stropov, kovových povrchov, nástreky radiátorov a pod. -maľby na bielo alebo farebne (rôzne druhy materiálov a odtieňov podľa Vášho výberu -nátery drevených aj kovových konštrukcií -rôzne techniky (marmorino, arte-lasur, štrukturová stierka, marmolit, škrabaná klockor kopior omietka a mnohé ďalšie) -lepenie okrasných líšt -dalšie maliarske a natieračské práce.

 • MALIARSKE PRÁCE

  - malujeme interier aj exterier byty, bytove domy…

 • Maliarske a natieračské práce

  Maliarske a natieračské práce realizujeme pre:   rodinné domy, byty, kancelárske priestory, priemyselné haly.

 • Kvalitné a profesionálne maliarske práce v rámci BA aj počas víkendu

  Kvalitné a profesionálne maliarske práce v rámci BA aj počas víkendu

  Kvalitné a profesionálne maliarske práce v rámci BA aj počas víkendu, vŕtanie, búranie, drobné murárske prípravné práce pre stavbu, montáž a pokládka parkiet, montáž nábytku, upratovanie, vypratanie a likvidácia nepotrebného zariadenia. Obhliadky , poradenstvo a cenové ponuky. Komplexná starostlivosť, kvalita a záruka práce, ktorú nikde nekúpite. Po našich maliaroch zostáva čisto -plníme sny žien. Pri práci dbáme na prípravu – zakrytie podláh a nábytku, aby sa tak zabezpečila čistota domova. Naša práca hovorí za všetko. Vďaka tomu väčšina našich klientov je získaná z referencií na naše zákazky. Neváhajte a vyskúšajte.

 • Maliarske práce

  Ponúkame odborné maliarske a natieračské práce interiérov aj exteriérov, stierky a nátery fasád.

 • Obraz tlačený na maliarské plátno

  Vaša fotografia vytlačená na pravom maliarskom plátne, ktoré je napnuté na blind drevenom vnútornom ráme. Štvorcový formát rozmeru 20x20cm. Vzadu háčik na zavesenie. Stojan nieje súčasťou no môžete si ho u nás doobjednať. Brilantná tlač a sýte farby budú zárukou Vašej spokojnosti. Pri tlači BW fotografií je čierna farba skutočne čierna bez farebného nádychu.

 • Maliarske práce

  Maliarske práce

  Darujte si príjemný design,čisté prostredie? Maľby, stierky, sadrokartón, rôzne úpravy stien Daniel Sekera - DDesign poskytuje Vášmu domovu presne to,čo od neho očakávate.Funkčné využitie, príjemne obnovené prostredie aj zaujímavý design

 • Murárske, maliarske práce, obklady, dlažby, parkety

  Murárske, maliarske práce, obklady, dlažby, parkety

  Realizujeme rekonštrukcie bytov, bytových domov Maliarske, murárske práce, sadrokartonové systémy Stavby RD, základové dosky Predaj a dovoz stavebného materiálu

 • Rekonštrukcie bytov, maliarske a murárske práce

  Rekonštrukcie bytov a bytových domov, maliarske a murárske práce, obklady a dlažby, stavebný materiál predaj a dovoz, sťahovanie, vypratávanie pivníc, odvoz a likvidácia starého nábytku, stavebného odpadu

 • Maliarske náradie

  Maliarske štetce, valčeky, zakrývacie fólie, pásky a ďalšie príslušenstvo, bez ktorého sa žiadne maľovanie nezaobíde.

 • Maliarske práce

  Zabezpečujeme maliarske a natieračské práce rôznych druhov a rôznych materiálov.

 • Maliarske a rekonštrukčné práce

  Maliarske a rekonštrukčné práce

  Vykonávame široké spektrum maliarskych, murárskych a rekonštrukčných prác, pri ktorých používame najkvalitnejšie materály tých najlepších výrobcov. Naša firma má na svojom konte veľa spokojných a zároveň taktiež stálych zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú. Hlavným cieľom firmy je zodpovedné, odborné a spoľahlivé poskytovanie všetkých ponúkaných služieb. Svojich zákazníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď využívajú naše služby opakovane. Vyskúšajte nami ponúkané služby a sami budete môcť naše kvality posúdiť.

 • Maliarske suroviny

  •maliarska beloba, •zinková beloba, •titanová beloba

 • Kvalitné maliarské plátno šírka 100 cm

  Kvalitné bavlnené plátno s gramážou 380 g na m2, Plátno je vhodné pre maľbu olejovými farbami, akrylovými farbami i temperami, lebo je použitý veľmi kvalitní šeps. Plátno je vypnuté na kvalitné vypínací rám tzv. blend rám, kedy šírka vypínacieho rámu je 4,5 cm a výška 2 cm v oblasti tzv.bruška, ktoré je k maľbe šetrnejšie a nedochádza vďaka nemu k zlomu na hrane.Od veľkosti 90cm majú rámy stredovú zadnú vzperu. Od formátu 100 x 90 cm majú zadné stredové vzpery dve do kríža.. Vypnuté plátno je ďalej vybavené ôsmimi vypínacími klinmi. Všetky uvedené rozmery sú skladom, iné - vlastné rozmery sme ako výroba schopný pripraviť, podľa po...

 • MALIARSKE PRÁCE

  - oškrabanie pôvodných náterov, odstraňovanie tapiet, penetrácia stien, kompletné práce so sadrokartónom, bandážovanie, stierkovanie a brúsenie, kazetové stropy

 • Farby, laky a maliarske potreby

  BAL SLOVAKIA Farby, laky, maliarske potreby, ...

 • Maliarske práce

  Odstránenie starých malieb,penetrácia,stierkovanie,interiérové farby,rôzne povrchové úpravy

 • Maliarske práce

  V interiéri V exteriéri

 • Maliarske farby a príslušenstvo

  Maliarske farby a príslušenstvo

  V našej širokej ponuke Vám ponúkame kvalitné maliarske farby a príslušenstvo od renomovanej firmy NERCHAU. Tento hobby sortiment zahŕňa akrylové farby, akrylové glitrové farby, farby na textil, fixy na textil, štruktúrovacie gély, découpage - servítková technika, a iné.

 • Murárske a maliarske práce

  Ponúkame Vám rekonštrukcie rodinných domov a bytov ,výstavba rodinných domov ,nové kúpelne ,maliarske práce,montáž a dodávka sádrokartonu a pod.Vzskúšajte nás presvedčte sa o 100%kvalite práce ,spoľahlivosti arozumných cenách .

Viac zákazníkov pre Vás?

Viac zákazníkov pre Vás?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Maliarske práce a dekoračné omietky 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.