Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Kartony

Kartony Kartony 2Kartony 3Kartony 4Kartony 5

Prodej nových kartonu - obaly , vhodné do Automotive ,eshopy , atd .
Na vyžádání zašleme CN .
Dopravu zajistíme .


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Kartóny klopové

  Naša spoločnosť ponúka distribúciu klopových kartónov z vlnitej lepenky podľa požiadavky zákazníka. Pevnosť a odolnosť kartónov sa dá prispôsobiť na požadovanú úroveň nalisovaním vrstiev lepenky. Ponúkame kartóny z 2,3,5,7 vrstvovej vlnitej lepenky v rôznych veľkostiach, firemným logom, či s požadovanou potlačou. Naším hlavným cieľom je osloviť zákazníkov vo veľkoobchodnom styku, kde vieme zabezpečiť kartóny za bezkonkurenčné ceny, priamo od výrobcov.

 • Maliarske prace, sdrokartony, stierky

  Vykonavam nasledovne prace,malovanie bytov,domov,sadrokartony,stierky

 • Sadrokartóny

  Sadrokartóny

  Prevadzame sadrokartonarske práce

 • Strechy, krovy, krytiny, stavby, sadrokartony

  Strechy, krovy, krytiny, stavby, sadrokartony

  Ponúkame stavby RD, demolácie, IS, rekonštrukcie, zemné práce, izolácie striech a montáž lahkých kritín.

 • Expediční kartony včetně potisku sítotiskem nebo flexotiskem

  Expediční kartony včetně potisku sítotiskem nebo flexotiskem

  - z hladkých lepenek - z třívrstvých lepenek - z pětivrstvých lepenek

 • Sadrokartony a obklady

  Sadrokartony a obklady

  Ponúkam ?Montáž sadrokartónových podhľadov, priečok, krovov a pod. ?Systémy RIGIPS protipožiarné, akustické, odolné voči vlhkosti, viacplášťové a pod. ?Montáž s rohovými páskami ?Obklady v interiéry a exteriéry ?Kúpeľne na kľúč ?Zľavy na materiál ?Doprava na stavbu s vyložením Práce vykonané vo vysokej kvalite, cenové ponuky po obhliadke. Kontakt: chromek90@gmail.com 0949687274

 • Sadrokartóny, maľby

  Ponúkam vám všetky stavebné práce

 • Kartony klopové podľa FEFCO

  Kartony na balenie z vlnitej lepenky 3, 5 a 7 vl spájané záložky lepením alebo šitím. Množstvá už od 10ks.

 • Nůžky na kartony

  Vyrábí se v několika provedeních KŠ 1200 až KŠ 2500 a jejich provedení závisí z velké míry od požadavků zákazníka. Příkon stroje je 2 x 2,2 kW a šířka stříhaného materiálu se pohybuje od 1000 do 2500 mm.

 • KARTÓNY

  Široký sortiment kartónových škatúl v rôznych veľkostiach z 3 a 5 vrstvovej lepenky.

 • Cukrarenské kartóny

  Cukrarenské kartóny

  - torty - podložky pod torty - formy na pecenie

 • Kreatívne papiere, kartóny a obálky

  Papiere a kartóny s mnohými rôznymi povrchmi: extra hladký, rôzne ražby, metalický efekt, rôzne farby, transparentné papiere. Sú to produkty ideálne pre exkluzívnu firemnú komunikáciu ako sú hlavičkové papiere, vizitky... Sú predurčené na náročné aplikácie typu: umelecké reprodukcie, reštauračné menu a tvorbu rôznych akcidenčných tlačovín ( pozvánok, oznámení, novoročeniek... ) Tieto kartóny sú ideálne pre romantické príležitosti ako napríklad výrobu svadobných oznámení.

 • Natierané papiere a kartóny

  Papiere so špeciálnym lesklým povrchom - umožňujú jasnejšie tlačové výsledky ako u prírodných papierov.

 • Grafické ofsetové nebo recyklované bílé i barevné papíry a kartony

  Grafické ofsetové nebo recyklované bílé i barevné papíry a kartony

  vyrábíme strojně hlazené ofsetové v bílé a v barevném provedení dle odstínu pantone . sortiment akvarelové ,kreslící, ofsetové, tiskové, střelecké , voluminézní ,kopírovací v formátech a kotoučích. gramáž 60-300 g min formát A4 v balíčkách až po A1 nebo kotouče .

 • Kartóny

  Z vlnitej lepenky sa vyrábajú kartóny podľa európskeho kódexu kartónových produktov FEFCO. Rozmery kartónov sa líšia podľa individuálnych požiadaviek každého výrobcu na základe rozmerov baleného tovaru. Potlač kartónov je možná aj vo viacerých farbách.

 • Z hladkej lepenky sa podobne ako z vlnitej vyrábajú kartóny so širokým použitím v potravinárskom pri

  Ochranné kartónové rohy sa používajú na vystuženie tovaru na palete a na ochranu rôznych tovarových hrán. - Pri ochranných rohoch sú dôležité parametre: - šírka stien - Najčastejšie sú hrany so šírkou stien 30 x 30 mm, 35 x 35 mm, 40 x 40 mm, 45 x 45 mm a 50 x 50 mm - hrúbka - najčastejšie sú hrany s hrúbkou 2 - 5 mm - dĺžka hrany - pohybuje sa až do 2000 mm v závislosti od výšky baleného tovaru, alebo palety. - Kartónové rohy majú tvar L alebo U .

 • Strechy, altánky, sadrokartóny

  Strechy, altánky, sadrokartóny

  Montáž drevených konštrukcii krovov altánkov pokrývanie striech montáž sadrokartonu

 • Sadrokartóny

  Sadrokartóny

  Systémy využívajúce sadrokartón sú moderným prvkom súčastného stavebníctva a to najmä pre ich jednoduchú, rýchlu a cenovo výhodnú výstavbu. Prednosťou sadrokartónových systémov sú ich výborné akustické, protipožiarne a tepelno-technické vlastnosti. Konštrukcie, ktoré tvorí sadrokartón znižujú zaťaženie nosných konštrukcií, čím vznikajú nepriame úspory stavebných nákladov.

 • Sádrokartóny: podkrovia, priečky, stropy

  Sádrokartóny: podkrovia, priečky, stropy

  Sádrokartónové systémy umožňujú rychlo, čisto a kvalitne meniť vzhľad vášho bytu alebo kancelárie vrátane rozvodov vody a elektriny. Sadrokartónové dosky môžeme použiť v celej škále stavebných konštrukcií – priečky, podhľady stropov, obklady stien, podlahy, obklady podkroví. Výhodou sádrokartónového systému je úspora nákladov a času, minimalizovanie spotreby vody a energie, nízka hmotnosť, rýchla montáž, dokonale hladký povrch. Sádrokartónové dosky sú vnímané ako tepelné a vytvárajúce útulnosť priestoru. Sádrokartón zlepšuje zvukovú izoláciu a rieši protipožiarnu ochranu stavieb (požiarna odolnosť F30 až F90 minút). ...

 • Kleště na kartony - typ Z 61

  Kleště na kartony - typ Z 61

  Kleště s paralelními rameny jsou opatřeny velkoplošnými čelistmi s profilovanou gumou, která umožňuje rozložení tlaku na břemeno. Obzvláště vhodné jsou pro manipulaci těsně naskládaných papírových kartónů. Samojistná páka zajišťuje maximální rozevření.

 • obaly na víno - tašky a kartóny

  obaly na víno - tašky a kartóny

  obaly na víno - papierové tašky a kartóny sú univerzálnym doplnkom slúžiacim nevtieravou formou ako propagácia(potlač loga)a zároveň vkusný obal na fľašu . Vybrať si môžete zo štandardnejsklsdovej ponuky obalov - viď príloha, alebo na základe Vašej požiadavky vyrobíme obal podľa Vašich predstáv. Na obaly umiestňujeme potlač podľa požiadavky klienta.

 • Lis na použité pneumatiky, polystyrén, kartóny

  Lis na použité pneumatiky, polystyrén, kartóny

  Ponúkame lis HSM HL 3521S - lis na všetky druhy materiálu + možnosť lisovania použitých pneumatík osobných automobilov, polystyrénu, tvrdších plastov a pod. Vhodný je pre objem materiálu do 2 t/ hod. (kartón, papier) = cca 4 balíky / hod. podľa materiálu. Pošlite nám dopyt, radi Vás osobne navštívime, predstavíme možnosti použitia lisu a vypracujeme cenovú ponuku. Máme v ponuke aj použité stroje za výhodnú cenu!!

 • Značenie na kartóny systémom MARKEM 5200

  Značenie na kartóny systémom MARKEM 5200

  Tlačiareň MARKEM 5200 zvyšuje flexibilitu Vašej výroby tým, že umožňuje tlač všetkých kódových informácii (text, dátum výroby, spotreby, logá, všetky základné typy čiarových kódov) priamo na výrobnej linke. MARKEM 5200 prináša vysokú kvalitu tlače, ktorá je dôsledná, cenovo výhodná a veľmi jednoducho ovládateľná. Systém poskytuje vysokú flexibilitu pre Vašu výrobnú linku a zníženie nákladov spojených s obstarávaním dopredu označených obalových materiálov. - 256 adresovateľných trysiek - regulovateľné rozlíšenie tlače - výška tlače až 65 mm na jednu tlačovú hlavu - možnosť pripojenia 1až 4 tlačových hláv - vys...

 • Pizza kartony, kartóny na zákuzky

  Pizza kartony, kartóny na zákuzky

  Ponukame Pizza kartony, kartony na zakuzky, PVC pohare, jednorazovy riad, folie na balenie, sacky, mikrotenove sacky, tašky, Menu boxy na jedla, polystyrenove misky(na koláče, aj na mäso), siete na zeleninu, Alu misky, aj na grilovnie. STRETCH folie, stroje na balenie, apod.

 • Pizza kartony, kartóny na zákuzky

  Pizza kartony, kartóny na zákuzky

  Ponukame Pizza kartony, kartony na zakuzky, PVC pohare, jednorazovy riad, folie na balenie, sacky, mikrotenove sacky, tašky, Menu boxy na jedla, polystyrenove misky(na koláče, aj na mäso), siete na zeleninu, Alu misky, aj na grilovnie. STRETCH folie, stroje na balenie, apod. Kontaktujte ma na maily. Dakujem

 • Natierané papiere a kartóny - CORE

  Natierané papiere a kartóny - CORE

  Popis - kvalitný viackrát natieraný bezdrevný papier a kartón, biely - povrchové úpravy - CORE Silk (matný), CORE Gloss (lesklý) - v prípade CORE Gloss odporúčame pri vyšších plošných hmotnostiach (nad 170 g/m2) GardaCover Hi-Fi (papier s vyšším volumenom) Značka, ktorá obsahuje najpoužívanejšie plošné hmotnosti a formáty. Nemusíte sa prehrabávať rôznymi druhmi papiera, keď jediné čo potrebuje je CORE. Každý deň. Je dobre potlačiteľný, má vysokú opacitu a dobre sa správa v stroji. Dobrý pomer cena/výkon. Životné prostredie - ECF, ISO 14001, FSC na objednávku Použitie - papier je vhodný pre všetky bežné techniky tlač...

 • Natierané papiere a kartóny - Hello Fat Matt 1.1

  Natierané papiere a kartóny - Hello Fat Matt 1.1

  Popis - extra matný, viackrát natieraný bezdrevný papier a kartón, biely - volumen 1,1 - v súlade so štandardami - BGW36 (kontakt s potravinami), EN 71-3 (bezpečnosť detských hračiek), 98/638 CE (obsah ťažkých kovov) Má výbornú priechodnosť tlačovým strojom a rýchlosť schnutia tlačovej farby. Je ideálnou voľbou pre náročné tlačové práce, pri ktorých sa vyžaduje papier s vyšším objemom. Životné prostredie - ECF, ISO 14001, FSC Použitie - je vhodný pre všetky bežné techniky dokončujúceho spracovania – od ryhovania, rezania a lakovania až po razbu - vyšší objem papiera dodáva výsledným produktom výraz exkluzivity a hodn...

 • Natierané papiere a kartóny - Hello Fat Matt 1.3

  Natierané papiere a kartóny - Hello Fat Matt 1.3

  natieraný bezdrevný papier a kartón s prírodne matným povrchom - volumen 1,3 - Hello Fat Matt 1.3 Ivory - povrch v jemne pieskovej farbe, Hello Fat Matt 1.3 Natural - povrch v prirodzene bielej farbe Životné prostredie - TCF, FSC certifikovaný, EMAS Použitie - papier je vhodný pre všetky bežné techniky tlače a konečného spracovania - kreatívne katalógy, prestížne vydania kníh, výročné správy, ... a všetko čo má myšlienku

 • Natierané papiere a kartóny - Royal Print Gloss

  Natierané papiere a kartóny - Royal Print Gloss

  Popis - ľahko drevitý natieraný papier pre ofsetovú tlač s lesklou povrchovou úpravou, biely - poskytuje dobrú reprodukciu obrázkov, má vysokú opacitu a pevnosť Životné prostredie - ISO 14 001 formát: 45x64 smer vlákna: SB plošná hmotnosť: 80 Použitie - papier je vhodný pre všetky bežné techniky tlače a konečného spracovania - katalógy, publikácie, letáky, časopisy, plagáty Výrobca Sappi

 • Natierané papiere a kartóny - GardaCover Hi-Fi

  Natierané papiere a kartóny - GardaCover Hi-Fi

  Popis - viackrát natieraný bezdrevný kartón, biely, s lesklou povrchovou úpravou - vďaka vyššiemu volumenu (o 15% oproti bežným natieraným papierom) a pevnosti ušetríte pri tlači tak, že použijete kartón s nižšou plošnou hmotnosťou - porovnania vlastností GardaCover Hi-Fi so štandardným natieraným kartónom (schválené FOGRA): 190 g/m2 GardaCover Hi-Fi = 200 g/m2 štandardný natieraný kartón 215 g/m2 GardaCover Hi-Fi = 250 g/m2 štandardný natieraný kartón 265 g/m2 GardaCover Hi-Fi = 300 g/m2 štandardný natieraný kartón 305 g/m2 GardaCover Hi-Fi = 350 g/m2 štandardný natieraný kartón Životné prostredie - TCF, FSC certifikovaný Pou...

 • Natierané papiere a kartóny - Hello

  Natierané papiere a kartóny - Hello

  Popis - vysokokvalitný viackrát natieraný bezdrevný papier a kartón, biely - povrchové úpravy - Hello Silk (matný), Hello Gloss (lesklý), Hello Matt (vysoko matný), Hello Fat Matt 1.3 Ivory/Natural (matný s volumenom 1,3), Hello Fat Matt 1.1 (matný s volumenom 1,1) Vyvážený produkt v nasledujúcich charakteristikách: konzistentnosť, výsledok tlače, schnutie tlačovej farby, prechod tlačovým strojom. Životné prostredie - TCF, FSC alebo PEFC certifikovaný (podľa požiadavky), ISO 14001 Použitie - papier je vhodný pre všetky bežné techniky tlače a konečného spracovania - výročné správy, brožúry, letáky, katalógy, kalendáre

 • Nenatierané papiere a kartóny - FIZZ

  Nenatierané papiere a kartóny - FIZZ

  Popis - nenatieraný bezdrevný papier - farebný - v ponuke nájdete jemné, pastelové a intenzívne farebné odtiene - papiere su k dispozícii vo formátoch pre hárkovú ofsetovú tlač - vďaka kvalitnej technológii výroby platí, že ak si vyberiete ktorúkoľvek z farieb, rovnaká farebnosť bude zachovaná pri každej dodávke Životné prostredie - papier sa vyrába v závode certifikovanom podľa ISO 14 001, spĺňa požiadavky Nordic Swan a je certifikovaný podľa PEFC. Papier je TCF. Sortiment skupina farieb 01: white (C07), vanilla (5), light pink (60), lemon yellow (110), light blue (130), pale green (170) skupina farieb 02: ivory white (NW), pale yellow ...

 • Nenatierané papiere a kartóny - revive

  Nenatierané papiere a kartóny - revive

  Popis - nenatieraný recyklovaný papier - biely, prírodný - obsah reyklovanej celulózy - 100% - revive pure white offset, revive pure natural offset Použitie - papier je vhodný pre všetky bežné techniky tlače a konečného spracovania - plagáty, letáky, brožúry, návody na použitie, poznámkové bloky, obálky

 • Nenatierané papiere a kartóny - Lightset

  Nenatierané papiere a kartóny - Lightset

  Popis - farebný recyklovaný papier a kartón, 5 odtieňov - vyrába sa zo zberového papiera a drevnej celulózy (30% zberový papier, 20% drevná celulóza, 50% nerecyklovaná celulóza) Vďaka farebnému papieru môžete pri grafike rozvinúť kreatívnu tvorbu. Namiesto náročnej štvorfarebnej tlače, bude stačiť jedna alebo dve farby. Použitie - papier je vhodný pre všetky bežné techniky tlače a konečného spracovania - je potlačiteľný aj laserovou tlačou (odporúčame urobiť skúšku) - plagáty, letáky, brožúry, návody na použitie, poznámkové bloky, obálky Životné prostredie - ECF - Elementary Chlorine Free - pH neutral - biodegradovate...

 • Nenatierané papiere a kartóny - ON OFFSET

  Nenatierané papiere a kartóny - ON OFFSET

  Popis - vysokokvalitný nenatieraný bezdrevný papier a kartón, biely. Celulóza na výrobu papierov ON OFFSET pochádza z eukalyptového dreva. Vďaka tomu majú papiere vyššiu opacitu a objem. ON OFFSET je vyrábaný z ECF celulózy. ON OFFSET - vysokokvalitný ofsetový papier pre náročnú ofsetovú tlač Prečo ON OFFSET? - vysoká belosť (80 g/m2 - CIE - 161, bežný ofsetový papier – CIE - 143), - vyšší objem (80 g/m2 – hrúbka – 106 µm, bežný ofsetový papier – 103 µm), - jedinečná formácia vlákien (porovnajte si hárok ON OFFSET s bežným ofsetovým papierom oproti svetlu), - vynikajúca hladkosť, ktorá umožňuje dobrý prechod strojom a vý...

 • Kartóny do priemyslu

  Klopové krabice, mriežky, skladačky, separátory, kontajnery, preložky. Naša firma ponúka produkty z vlnitej a strojnej lepenky. Vlnitá lepenka sa používa 3, 5 a 7-vrstvová v rôznych kvalitách podľa EN STN,DIN a pod. Vlnitá lepenka je baliaci materiál s neobmedzenými možnosťami. Je ľahká, pevná a úsporná v úžitkových nákladoch oproti iným obalovým materiálom. Vlnitú lepenku možno veľmi ľahko prispôsobiť množstvu rozličných požiadaviek, ktoré sa kladú na moderné obaly. Obaly z vlnitej lepenky sa stali prirodzenou súčasťou každodenného života. Farebné prevedenia kartónových obalov firma realizuje formou dodavateľa ktorý poskytuje sieťotla...

 • Papíry a kartony

  Volně prodávané papíry a kartony jsou prodávané v arších různých formátů nebo v rolích. Papíry a kartony mají různou gramáž a mohou být potištěny liniaturou. Do této skupiny produktů patří i barevné papíry.

 • Izolatérske práce, maliarske práce, sadrokartony, predaj tekutých hydroizlácijí...

  Zaoberáme sa dovozom talianskych tekutých hydroizolácií, aplikáciou tekutých hydroizolácií, opravami plochých striech, izoláciami muriva bez podrezania, ďalej maliarskou, sadrokartonárskou činnosťou a stavebnou činnosťou...

 • Kartony z vlnité lepenky - krabice a proložky

  Dodáváme obaly z vlnitých a kašírovaných lepenek ve všech konstrukčních typech uvedených v katalogu FEFCO (Mezinárodní asociace výrobců vlnitých lepenek), včetně tvarových a vícebodově lepených krabic s čtyřbarevným flexo potiskem nebo mnohobarevným ofsetovým tiskem. Všechny krabice dodávány v plochém - rozloženém stavu na EUR paletách, po jednoduchém a rychlém složení stačí klopy zajistit lepící páskou. Jsou vyráběny z lepenek 3VVL - 3-vrstvá, 5VVL - 5-vrstvá a 7VVL - 7-vrstvá. Krabice lze stohovat na palety.

 • Sadrokartóny Knauf

  Základným stavebným prvkom sadrokartónových systémov je sadrokartónová platňa. Jedná sa o sendvičovú kombináciu sadrového jadra a špeciálneho papiera (kartónu). Sadrokartónové platne sa vyrábajú v rôznych hrúbkach a dĺžkach, s rôznym zložením sadrového jadra. Táto rozmanitosť umožňuje vybrať si pre konkrétnu stavebnú konštrukciu vždy ten správny rozmer a kvalitu sadrokartónovej platne. Všetky sadrokartónové platne sú zaradené z hľadiska horľavosti do skupiny A- materiály nehorľavé, a zaradené do triedy reakcie na oheň A2-s1 d0. Najobvyklejšia hrúbka sadrokartónovej platne je 12,5 mm. Platne väčších hrúbok: 15,0 a 18,0 mm sa po...

 • Sadrokartóny RIGIPS

  Základným stavebným prvkom sadrokartónových systémov je sadrokartónová platňa. Jedná sa o sendvičovú kombináciu sadrového jadra a špeciálneho papiera (kartónu). Sadrokartónové platne sa vyrábajú v rôznych hrúbkach a dĺžkach, s rôznym zložením sadrového jadra. Táto rozmanitosť umožňuje vybrať si pre konkrétnu stavebnú konštrukciu vždy ten správny rozmer a kvalitu sadrokartónovej platne. Najobvyklejšia hrúbka sadrokartónovej platne je 12,5 mm. Platne väčších hrúbok: 15,0 a 18,0 mm sa používajú z dôvodov požiarnych, akustických alebo zvýšenia odolnosti priečky voči prerazeniu. Menšie hrúbky sa používajú pri ohýbaných konštrukc...

 • Suché omietkové stavby - sadrokartóny

  Suché omietkové stavby - sadrokartóny

  Montujeme suché omietkové stavby zo sadrokartónu, obklady, podhľady a priečky podľa Vašich požiadaviek. Cenovú kalkuláciu Vým vypracujeme po obhliadke a vymeraní priamo u Vás doma, v obchodných priestoroch či v kancelárií.

 • Kúpelne a sadrokartony..

  Prerabam kupelne (komplet s vodoinštalaciou,kanalizáciou a elektroinštaláciou) do 5 - 6 dní(podla naročnosti zakazníka)..aj s dodavkou materialu..cenové ponuky zdarma..

 • Sieťotlač na kartóny

  Sieťotlač na kartóny

  Popis: - Prevedenie jednofarebnej sieťotlače na kartóny a pod.. Použitie: - Reklama a označenie na kartónioch.

 • Nenatierané papiere a kartóny - Real Offset

  Popis - nenatieraný bezdrevný papier a kartón, biely Použitie - papier je vhodný pre všetky bežné techniky tlače a konečného spracovania Výrobca Mondi BP SCP, International Paper Kwydzin

 • kartony

  ponukam na odpredaj velmi zachovalé raz použité papierove kartony rozmerov d/š/v: 400x300x300(0,80 eur/ks), 400x300x200(0,70 eur/ks), 360x240x340(0,50eur/ks), 500x340x320(0,83 eur/ks)

 • Kartony klopové

  Více jak sedmnáctiletá tradice výroby kartónových obalů ze všech druhů vlnitých i hladkých lepenek, zaměřená především na výrobu kartonáže na zakázku. Standartní sortiment tvoří výrobky dle katalogu FEFCO, ale také nově konstrukčně řešené obaly. S námi se Vaše výrobky na trhu prosadí! - kartony klopové, se samosvorným dnem, zámkovým dnem, perforací pro odtržení, mřížky, proložky, samostatné paletky, vše co požadujete - tvarový výsek - jedno až tříbarevný flexo-tisk - jedno až tříbodové lepení kartonů - šití kartonů Máme přednosti, které jistě oceníte: - kvalitní, odborně vedený tým spolupracovníků ...

 • Suché omietkové stavby - sadrokartóny

  Suché omietkové stavby - sadrokartóny

  Montujeme suché omietkové stavby zo sadrokartónu, obklady, podhľady a priečky podľa Vašich požiadaviek. Cenovú kalkuláciu Vým vypracujeme po obhliadke a vymeraní priamo u Vás doma, v obchodných priestoroch či v kancelárií.

 • Kartony z AKYLUXu

  - materiál Komůrkový polypropylen - čistý polypropylen PP - náhrada klasické mikrovlné lepenky - 10 základních barev - tloušťka od 2 do 10mm - gramáže od 280 dp 2500 g/m3 - vysoká variabilita z těchto materiálů lze pomocí výseků vyrábět libovolné obaly, přířezy, fixace, proložky atd. - odolnost proti UV záření, možná antistatická úprava - prostředí a ve styku s potravinami - materiál splňuje všechny normy EU ve vztahu k životnímu - tepelná odolnost cca od -30oC do +7oC

 • Lacnejšie kartóny? Dodáme!

  Lacnejšie kartóny? Dodáme!

  Vynikajúca cena kartonáže z Ázie. Porovnateľná kvalita. Ceny na Slovensku sú neustále hore, šetrite. V prípade záujmu, prosíme, špecifikujte rozmery, objem a kvalitu. Dodacia lehota je od 45 dní.

Chcete reagovať na aktuálne zákazky?

Chcete reagovať na aktuálne zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Kartony 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.