Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/

Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/ 2Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/ 3Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/ 4

Vaše kovové výrobky môžu dostať nový atraktívnejší vzhľad, zvýšená ochrana pred poveternostnými vplyvmi. Široká škála farieb na požiadanie.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Volné vozidlo Považská Bystrica - Krakow

  Ponúkam voľné vozidlo na dopravu - 24 ton z Považskej Bystrice do Krakowa . viac informácii mailom alebo telefonicky

 • Servítky biele 33 x 33 SERIA 100 a 17 x 17 v kartone 42 balení a 2000 ks volne ložené

  Servítky biele 33 x 33 SERIA 100 a 17 x 17 v kartone 42 balení a 2000 ks volne ložené

  Ponuka servítkov bielych 1 vrstvové SERIA 100 , LINIA 100, v kartone po 42 bal. menší karton 20 bal. cena 0,42 €/ bal. s DPH za kartonovy odber cena 0,44 €/ bal. s DPH za menej ako kartonovy odber. V ponuke sú biele servítky 1 vrstvové rezané na rozmer 17 x 17 cm pre jedálne a reštaurácie. v kartóne je 2000 ks servítkov, biele, vhodné aj pre zmrzlinárov na uchopenie kornutka. cena za kartón = 6,95 € s DPH . Pošleme aj na DOBIERKU ! Najdete nás na Hlavnej ul.22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom ZORNICA . Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Voľné výrobné kapacity pre laserové značenie kovov

  Označenie kovových dielcov textom, vašim logom, výrobným číslom a iným textom

 • Voľné výrobné kapacity pre kovovýrobu/kovoobrábanie/CNC/sústruh/5 os.fréza/frézy/eloxovanie/laserové

  Voľné výrobné kapacity pre kovovýrobu/kovoobrábanie/CNC/sústruh/5 os.fréza/frézy/eloxovanie/laserové

  Ponúkame voľné kapacity na kovovýrobu a kovoobrábanie, spracovanie na CNC zariadeniach, frézach a sústruhoch v najvyššej kvalite zodpovedajúcej svetovému štandardu. Prax 30 rokov, skúsení dlhoroční zamestnanci.

 • Voľné stavebné kapacity

  Ponúkame voľné stavebné kapacity pre výstavbu a rekonštrukciu rodinných domov, administratívnych budov a bytových domov. Realizujeme všetky remeslá. Zatepľujeme. Pôsobíme v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

 • Voľné kapacity na ručné zváranie CO2 - Dubnica nad Váhom

  Voľné kapacity na ručné zváranie CO2 - Dubnica nad Váhom

  Ponúkame voľné kapacity pre ručné zváranie rôznych konštrukcií, hlavne z tenkostenných profilov, ako sú jäkle, rúrky atď. 26 ročné skúsenosti s výrobou školského a kancelárskeho nábytku. Výroba je v Dubnici nad Váhom.

 • Voľné kapacity na zváracom robote.

  Voľné kapacity na zváracom robote.

  Ponúkame voľné kapacity na zváracom robote pre veľkosériové zákazky.

 • Voľné kapacity na stolársku výrobu - z drevotriesky -Dubnica nad Váhom

  Voľné kapacity na stolársku výrobu - z drevotriesky -Dubnica nad Váhom

  Ponúkame voľné kapacity stolárskej výroby z drevotriesky. Formátovanie, olepovanie hrán rovné aj tvarové, práce na CNC obrábacom centre. 26 ročné skúsenosti s výrobou školského a kancelárskeho nábytku. Výroba je v Dubnici nad Váhom.

 • Voľné kapacity na vŕtanie - Dubnica nad Váhom

  Voľné kapacity na vŕtanie - Dubnica nad Váhom

  Ponúkame voľné kapacity pre pílenie rôznych druhov materiálov z tenkostenných profilov, ako sú jäkle, rúrky atď. 26 ročné skúsenosti s výrobou školského a kancelárskeho nábytku. Výroba je v Dubnici nad Váhom.

 • Voľné kapacity na práškové lakovanie - Dubnica nad Váhom

  Voľné kapacity na práškové lakovanie - Dubnica nad Váhom

  Ponúkame voľné kapacity pre práškové lakovanie rôznych konštrukcií, hlavne z tenkostenných profilov, ako sú jäkle, rúrky atď. 26 ročné skúsenosti s výrobou školského a kancelárskeho nábytku. Výroba je v Dubnici nad Váhom.

 • Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie (anodizácia)

  Vaše kovové výrobky môžu dostať nový atraktívnejší vzhľad, zvýšená ochrana pred poveternostnými vplyvmi. Široká škála farieb na požiadanie.

 • Voľné kapacity na zváranie na zváracom robote CO2 - Dubnica nad Váhom

  Voľné kapacity na zváranie na zváracom robote CO2 - Dubnica nad Váhom

  Ponúkame voľné kapacity pre zváranie robotom rôznych konštrukcií, hlavne z tenkostenných profilov, ako sú jäkle, rúrky atď. 26 ročné skúsenosti s výrobou školského a kancelárskeho nábytku. Vyrobíme prípravok, naprogramujeme, zozvárame. Výroba je v Dubnici nad Váhom.

 • Volné kapacity na trieskové obrábanie, zváranie ...

  Ponúkame voľné kapacity na trieskové obrábanie, zváranie, strihanie a ohýbanie. - Harizontka W100A r.v.2007. - Ohraňovací lis CTO 250/4000 - Nožnice CNTA 10/3100 - Sústruženie - Frézovanie - Vŕtanie

 • Voľné kapacity pre lisovanie na vstrekolisoch

  Ponúkame voľné kapacity na lisovanie na vstrekolisoch s tonážou 50 až 200 ton, spolu aj s údržbou vo vlastnej nástronárni.

 • Volné technológie

  Ponukame volné kapacity v delení materiálu, strihanie, ohraňovací lis, zváranie. Všetko pre oceľ, hliník, antikór.Možnosť výroby aj vačších konštrukcií.

 • Oceľové laná voľné

  Oceľové laná voľné

  Dodávame oceľové laná renomovaných výrobcov všetkých štandardných konštrukcií, aj špeciálnych konštrukcií. Pri objednávaní Vás prosíme uviesť priemer lana, konštrukciu, prípadne konkrétnu DIN alebo STN, typ duše lana, vinutie lana (ľavotočivé, pravotočivé, krížové, súbežné) povrchovú úpravu (zinok), mazanie. Z hľadiska využívania lán dodávame: - ťažné laná - ploché laná - laná vyrovnávajúce - žeriavové laná - výťahové laná - laná rýpadlové - nosné laná otvorené - nosné laná zatvorené - laná pre lanovky - laná pre anténne stožiare - laná nekonečné - laná pre prenos krútiaceho momentu - laná pre lyži...

 • Voľné kapacity na CNC

  Voľné kapacity na CNC

  Ponukame volné kapacity na CNC strojoch, sústruh, fréza, horizontka VH10,

 • Voľné paletové miesta SK-DE-SK

  Ponúkam 2 voľné paletové miesta na trase SK-DE, nakládka 8.4.-9.4, prípadne 13.4.-14.4. Vykládka v Nemecku 15.4.-16.4. Maximálne 1000 kg. Následne 3 voľné paletové miesta na trase DE-CZ-SK, nakládka 15.4.-16.4. vykládka na SK 17.4.

 • Ponukám,Služby, volné kapacity, na rekonštrukcie bytov budov, stavebnú,činnosť - PSV - HSV

  Ponukám, zemne, kanalizačné práce, rekonštrukccie bytov , jadra, domy, malby náťery, upratovaci ačistiací servis, letná, zimná údržby chodnikov cesty ATD. Košice.

 • ELOX-voľné kapacity na novej linke-prírodný, tvrdý , čierny elox

  ELOX-voľné kapacity na novej linke-prírodný, tvrdý , čierny elox

  Ponúkame voľné kapacity na novej automat.linke pre nasledovné procesy: - prírodný elox Al dielov 5-20 um (satén možný), - tvrdý elox Al dielov 10-80 um - farbenie eloxovaných dielov na čierno , EN+MIL normy - tvrdý elox + impregnácia PTFE (3-5 um) - chemické konverzné povlaky - TCP typ.II MIL5541 - morenie a chemické odihľovanie Max. rozmery dielca: 3200x1700x900 mm Certifikáty: ISO 9001:2015 LRQA - sme schválený dodávateľ pre letecký priemysel (zákaznícky audit) We are offering free capacity at new line for following processes: - clear anodising of Al parts -5-20 um - hard anodising of Al parts - 10-80 um - dyeing of anodised parts - black co...

 • Volne kapacity krajcirskej dielne

  Volne kapacity krajcirskej dielne

  Sitie zaclon, závesov, ...

 • Voľné lisovacie kapacity na lise HZPU 500

  Voľné lisovacie kapacity na lise HZPU 500

  Ponúkame voľné lisovacie kapacity na lise HZPU 500, s možnosťou zhotovenia výkresovej dokumentácie a následnej výroby lisovacích nástrojov.

 • Volné kapacity pracovníkov

  Ponúkame volné kapacity pracovníkov - operátor výroby, montážny pracovník vo výrobe

 • Přepravníky volně ložených hmot /CS.VLH/

  Přepravníky volně ložených hmot /CS.VLH/

  -sklopné, valníkové -jednokomorové,dvoukomorové,vícekomorové -možnost přepravy různých druhů směsí - vyprazdňování pomocí šnekového pohonu, dávkovače,dmychadla -nástavbu je možno namontovat na jakýkoliv užitkový automobil

 • Volne kapacity v kovovyrobe

  Mama volne kapacity v kovovýrobe. Hladame zakazky na paliaci plazmovy stroj velkost plechu 1500x3000mm. Dalej ponukame ohýbanie na novom ohranovacom lise 100 ton. Zvaranie CO2. Pilenie a vrtanie.

 • Voľné kapacity pre lisovanie na vstrekolisoch

  Ponúkame voľné kapacity na lisovanie na vstrekolisoch s tonážou 50 až 200 ton, spolu aj s údržbou vo vlastnej nástronárni.

 • Voľné kapacity na ohraňovací lis

  Voľné kapacity na ohraňovací lis

  Ponúkam volné kapacity na ohranovací lis. 175t stol 3100mm. K dispozícií množstvo nástrojov. Ohýbanie, strihanie, zváranie Nové Mesto nad Váhom

 • Voľné výrobné kapacity na vstrekovanie plastov

  Voľné výrobné kapacity na vstrekovanie plastov

  Ponúkame voľné výrobné kapacity na výrobu plastových výrobkov na vstrekovacích lisoch Arburg s uzatváracou silou od 25 do 220 ton. Spracovávame všetky typy termoplastov ako PP, PE, PA6, PA66, PES, PBT, POM a pod.

 • IT-SK voľné vozidlo dodávka plachta

  Ponúkam voľné vozidlo dňa 25.3 /Piatok/ na vyťaženie z juhu IT, oblasť Pescara. Smer SK, resp. sever IT. Dodávka plachta. 8 paletová. 19m3.

 • Prenájom skladových kapacít so službami. Máme voľné paletové miesta.

  Prenájom skladových kapacít so službami. Máme voľné paletové miesta.

  Hľadáme zákazníkov ktorá potrebujú preskladniť svoj tovar. Ponúkame: Vykladanie/nakladanie kamionov a kontajnerov. Skladovanie spotrebného tovaru , preloženie a krátke uloženie. Evidencia skladu vo WMS systém na riadenie skladu ktorý zaznamenáva všetky pohyby toku tovaru, ktorý môže byť napojený na Váš vlastný fakturačný system nepretržite informovať o aktuálnom množstve a rezerváciách a stave objednávok.

 • Voľné kapacity na rezanie laserom

  Voľné kapacity na rezanie laserom

  Ponúkame voľné kapacity na rezanie laserom.

 • Voľne stojace garáže

  Voľne stojace garáže

  Ak nemáte pri dome postavenú garáž, ale potrebujete ju, a máte na dvore miesto, ale nechcete sa zaoberať realizáciou, alebo ak staviate a potrebujete uskladniť stavebný materiál alebo nábytok, môže byť pre Vás praktickým riešením VOĽNE STOJACA GARÁŽ!!! Voľne stojace garáže možno objednať vo viacerých rozmeroch, v prevedení k rodinným domom a k stavbám, podľa požiadavky s možnosťou dodávky na kompletné miesto, aj so zmontovaním. Voľne stojace garáže ku stavbám: Charakteristika: - Konštrukcia vyrobená z oceľového uholníka, je opatrená poťahom s ochranou proti korózii - Prostredná časť je pripravená z pozinkovaných platní -...

 • ponukame volné kapacity

  Ponúkame možnost výroby - kovoobrabanie na klasických strojoch zvarenie CO2 / menšie zvarence/ zamočnicke prace - výroba - kovových bran plotových dielcov plechových dvier a iné

 • Volné kapacity na sieťotlač

  Ponúkam potlač kalendárov, diárov, samolepiek technikou sieťotlače.

 • Prepravníky voľne ložených hmôt

  Prepravníky voľne ložených hmôt

  1. SKLOPNÉ - možnost vyprázdnění úložné skříně přímo zadním výsypným čelem - možnost vyprázdnění úložné skříně otvorem v zadním výsypném čele pomocí šneku - možnost vyprázdnění úložné skříně přes dávkovač pomocí šneku a dmychadla i do výše položených míst - nástavbu je možno namontovat na jakýkoliv užitkový automobil s odpovídajícím užitečným zatížením - nástavba je vyrobena z kvalitních materiálů, je osazena kvalitní hydraulikou a vzduchotechnikou - vlastní konstrukce přepravníku je tvořena plošinou, úložnou skříní s výsypným zadním čelem, šnekem, řetezovými rozvody, dávkovačem...

 • Akcia na hákové a ramenové nosiče, sklápače, prepravníky volne ložených (sypkých) materiálov

  Akcia na hákové a ramenové nosiče, sklápače, prepravníky volne ložených (sypkých) materiálov

  AKČNÍ SLEVY na HÁKOVÉ nosiče kontejnerů, RAMENOVÉ nosiče kontejnerů, SKLÁPĚCÍ KORBY v provedení SK1,SK2,SK3 a přepravníky krmných směsí VLH !!!! Vše včetně montáže, revize a zápisu do TP nebo i bez.

 • Preprava voľne ložených olejnín

  Prepravná spoločnosť Polar-M prepravuje voľne ložené olejniny. Medzi voľne ložené olejniny patria repka olejka, slnečnica, sezam a ľan.

 • Volné kapacity na CNC frézke

  Ponúkame volné kapacity na opracovanie dielcov podla vykresovej dokumentacie na CNC Freze s rozmermi stola 750x450mm.

 • Školenie animácie voľného času a pracovné ponuky

  Školenie animácie voľného času a pracovné ponuky

  Už 28.02.2015 sa v Senci uskutoční školenie Animácia voľného času, ktoré je vynikajúcou príležitosťou začať kariéru a nadobudnúť nevyhnutné praktické zručnosti. Ak sa chcete naučiť ako zinscenovať veselé tance počas mini disko, rôzne hry, zábavné aktivity a oslavy spolu so všetkým, čo potrebujete vedieť o animácii, potom sa zúčastnite praktického školenia - jedinečného v strednej Európe - pripravovaného odborníkmi v tomto odbore. K školeniu získate navyše vopred pripravené návrhy animačných aktivít, ktoré môžete využívať kedykoľvek a kdekoľvek. Výučba je orientovaná prakticky, zahŕňa množstvo názorných ukážok a tréningo...

 • Práca pre animátorov voľného času- kasting v Bratislave

  Práca pre animátorov voľného času- kasting v Bratislave

  Máme pre Teba prácu snov!!! Chceš zažiť 3 - 12 mesiacov pri mori? Ovládáš angličtinu + ....., máš 18 - 28 rokov? Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak hľadáme práve Teba. Zoznámte sa s miestami, kde tohto roku strávite leto ako animátori! Vašu prácu snov v Grécku a ďalších destináciách vám pomôžeme nájsť na našom kastingu v Bratislave!!! Hľadá sa 25 úžasných mladých ľudí, ktorí strávia nezabudnuteľné chvíle pri mori a pritom sa nielen opália, ale naučia sa nové praktické zručnosti do života a ešte k tomu si aj zarobia!!! POZOR!!! TOTO NIKTO INÝ NEROBÍ!!! - Naše ponuky práce sú a vždy budú zadarmo. Od našich uchádzačov nikdy nepo...

 • Palivové drevo 25cm - volne ložené

  Palivové drevo listnaté tvrdé: buk, dub, čerešňa, jaseň, javor, hrab. Narezané na dĺžku 25cm a nakáľané na veľkosť do 15x15cm. Naštiepané drevo je volne ložené/nahádzané/nasypané na korbu/do kontajnera auta, ktorá je ľahko zmerateľná na m3. Cena je za takto naložený meter kubický na aute, z ktorého drevo vysypeme na Vami určené miesto. Merná jednotka objemu sa pri objednávke palivového dreva uvádza v vprm čo znamená volne ložený priestorový meter .

 • Palivové drevo 33 a 50cm - volne ložené

  Palivové drevo listnaté tvrdé: buk, dub, čerešňa, jaseň, javor, hrab. Narezané na dĺžky 33 a 50cm a nakáľané na veľkosť do 15x15cm. Naštiepané drevo je volne ložené/nahádzané/nasypané na korbu/do kontajnera auta, ktorá je ľahko zmerateľná na m3. Cena je za takto naložený meter kubický na aute, z ktorého drevo vysypeme na Vami určené miesto. Merná jednotka objemu sa pri objednávke palivového dreva uvádza v vprm čo znamená volne ložený priestorový meter .

 • Preprava - voľné auto

  ponúkam voľné auto ktoré pôjde piatok 31.10.14 z Košice smer Trenčín. Auto 15 paliet, 3,5 tony, plachta

 • Preprava voľne uloženého tovaru vo sklápacích a silážnych kamiónoch

  Na Slovensku a európskom trhu poskytujeme tieto služby: · Prepravu voľne uloženého tovaru vo sklápacích a silážnych kamiónoch, · Špecializujeme sa na prepravy poľnohospodárskych komodít, hnojív, nerastných surovín, stavebných hmôt, zemín, palív a odpadu. · Poskytujeme colné deklaračné a poisťovacie služby, vrátane zaisťovania colného dlhu pre treťozemné prepravy

 • Roletka voľne visiaca PLUS

  Sú klasické interiérové rolety k ochrane pred priamym slnečným žiarením. Je vhodná do kancelárií, úradov, nemocníc a obytných miestností. Montáž je možná na stenu alebo strop, ovládaná guličkovou retiazkou. Látka je navíjaná na hliníkový hriadeľ a ukončená je hliníkovým profilom kruhového prierezu. Je odolná voči prachu, vlhkosti a mechanickému poškodeniu.

 • Voľné výrobné kapacity na CNC-vertikálnom obrábacom centre EUROMILL 2000

  Voľné výrobné kapacity na CNC-vertikálnom obrábacom centre EUROMILL 2000

  Potrebujeme kapacitne vyťažiť (min 150Nh) vert. obrábací centrum. Pojazdy - X 2000 mm - Y 700 (800)mm - Z 700 mm Otáčky max 6000ot/min, nástroje ISO 50, zásobník nástrojov 24 miest Výkon vretena 22Kw, 2- prevodové stupne,najväčší krútiaci moment 760 Nm. Maximálne zaťaženie pracovného stola je 1200kg. Stroj je vhodný na opracovanie zvarencov, rámov, a oceloliatin.

 • Voľné výrobné kapacity na horizontálnej vyvrtávačke

  Ponúkame kapacitné vyťaženie na horizontálnej vyvrtávačke WHN 9 B (ISO50) a W 9 A (ISO 40)cca 160 Nh horizontálnych vyvrtávačiek * Pojazdy: - X = 1000 mm - Y = 1120 mm - Z = 1000 mm

 • Voľné kapacity na spracovanie drevnej hmoty

  Mám voľné kapacity na spracovanie drevnej hmoty cca.1OO-130m3.Porez na uhlovej píle,skracovačky,sušička,štvorstranka,cinkovačka,lis na nekonečný vlys,lis na škarovku max.širka1000mm-dlžka4000mm.Hľadám firmu-odberaťeľa na lepený program -pracovné dosky,škarovka a pod.Máme aj stroje na výrobu drevených násad akéhokoľvek druhu takže je možné vyrábať aj drevené násady. Môžme vyrábať aj polotovary surové alebo suché, nie parené.

 • Voľne ložené kamenivo

  Prevádzky ponúkajú šikorý sortiment praných triedených štrkopieskov, ktoré sa používajú ako materiály vhodné do betónov, v cestnom staviteľstve a tiež do mált. Kamenivo podlieha pravidelnej kontrole v akreditovanom laboratóriu firmy Holcim. Spôsob predaja: platba v hotovosti/ na faktúru zálohovo /na faktúru s dobou splatnosti, v prípade väčších objednávok možnosť odberu podľa dohody Normy a certifikácia: Certifikáciu vnútropodnikovej kontroly dozoruje autorizovaná osoba QUALIFORM SLOVAKIA, s.r.o. Holcim je držiteľom certifi kátov podľa noriem STN OHSAS 18001:2008 - Systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a STN EN ISO 90...

 • Parkovanie na základe zmluvy – voľné parkovacie miesto

  Parkovanie sa uskutočňuje po podpise zmluvy o parkovaní, v ktorej je dohodnutá cena a podmienky parkovania na voľných parkovacích miestach s určením parkovacieho poschodia.

Ako pritiahnuť viac zákazníkov?

Ako pritiahnuť viac zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/ 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.