Hľadáte zákazníkov?Pokračovať

Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Palivové pelety - kamiónové množstvá

Palivové pelety - kamiónové množstváPalivové pelety - kamiónové množstvá 2Palivové pelety - kamiónové množstvá 3Palivové pelety - kamiónové množstvá 4Palivové pelety - kamiónové množstvá 5

Ponúkame dodávku palivových peliet!
Minimálny odber - kamión
Uprednostňujeme písomný kontakt.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Palivové štiepané devo

  Palivové štiepané devo

  Ponúkam na predaj štiepané palivové drevo, uložené v paletách. celoročné dodávky.

 • Palivove drevo, stavebne rezivo, stolarske rezivo, škarovka z tvrdych drevin

  palubove dosky, vyrobky z cerveneho smreku, dubu, buku, jasena, agatu

 • Ponuka palivového dreva

  Ponúkame palivové drevo (33cm) v drevených paletách, ktoré sú v rozmeroch 1m x 1m x 1.8m. Zameriavame sa hlavne na predaj v kamiónových množstvách. Druh dreva: DUB, BUK, HRAB a AGÁT. Bez dovozu. V prípade záujmu o dovoz nás kontaktujte.

 • Palivové filtry a vodní separátory.

  Palivové filtry a vodní separátory.

  Palivové filtry jsou významným prvkem každé čerpací stanice nebo výdejní sestavy. Jejich použitím dosáhneme významného zlepšení kvality paliva, což má příznivý vliv na provoz všech mechanismů a přispívá k prodloužení životnosti čerpadel, vstřikovačů a dalších prvků. Zachycením mechanických nečistot se rovněž chrání výdejní čerpadlo a průtokoměr, vzhledem k jeho nízké pořizovací ceně filtr doporučujeme jako součást všech výdejních sestav. Palivový filtr pro zachycení mechanických nečistot o velikosti 30 mikronů při průtoku do 60 lt/min. Tento filtr doporučujeme jako součást výdejních sestav PHFM i (A) a HFM i (A) Pa...

 • Palivové drevo v gulatinách

  Tento druh palivového dreva je určený pre zákazníkov uprednostňujúcich úplné vlastné spracovanie. Výhodou je nižšia cena, opakom je vysoká prácnosť, potrebné technické vybavenie a v domácich pracovných podmienkach je často krát zvýšené riziko úrazu. Toto palivové drevo je určené pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú metrovicu na uskladnenie a neskoršie vlastné spracovanie na požadovanú dĺžku polienok.

 • Palivové drevo v paletách

  Palivové drevo uložené v paletách je veľmi komfortný a kompaktný spôsob uloženia dreva. Je vhodný najmä na dlhšie uskladnenie a poskytuje možnosť jednoduchého presunu, napr. ručným paletovacím vozíkom, čím dosiahneme praktické umiestnenie priamo k vykurovaciemu telesu. Palivové drevo ukladané (v paletách) - je našim štandardným produktom, pri ktorom ďalšie spracovanie a samotná distribúcia si nevyžaduje žiadnu špeciálnu manipuláciu.

 • JCB 17/927800 PERKINS 4132A018 3289A el. pumpa paliva podávacie čerpadlo palivové AC

  JCB 17/927800 PERKINS 4132A018 3289A el. pumpa paliva podávacie čerpadlo palivové AC

  JCB 17/927800 PERKINS 4132A018 3289A el. pumpa paliva podávacie čerpadlo palivové AC cena na vyžiadanie na www.stetex.sk JCB 32/925423 PERKINS 26560201 filtračná vložka filter paliva do el. pumpy cena vyžiadanie na www.stetex.sk

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Ponúkame na predaj SUCHÉ alebo ČERSTVÉ DREVO za výborné ceny! BUK na palete 1x1x1,80 m - čerstvé 200€ - suché 300€

 • palivové drevo

  palivové drevo

  Palivové drevo krbove drevo skladom !!!!!! Buk/ dub/ breza/ smrek celoročne v klietkach 1x1x1,8m alebo 1x1x1 33 cm polienka kamionove množstva SR/ ČR/ D/ B/ N/ vždy skladom cca. 300ks

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Ponúkam na predaj palivové drevo. Smrekové odrezky 1m dlžkach. Ukladané 1m x 1m. Cena za paletu je 50 eur. Bližšie informácie na telefónnom čísle.

 • Palivové drevo, metrovica, klaty, klatiky

  Palivové drevo, metrovica, klaty, klatiky

  Dobrý deň prajem ponúkam na predaj palivové drevo (dub , buk, hrab),pripravené na okamžitú dopravu k Vám domov. Cena palivového dreva Metrovica -1m -50 Klatiky/klaty - ukladane -1m3- 65 - sypane -1m3- 50 Doprava v rámci Košíc 50€, okolie Košíc do 20km 70€. Prajem pekný deň.

 • Suché palivové drevo

  Predám 1 kamión suché palivové drevo Buk 33cm uložené v klietkach 48 ks. Odber v Senci.

 • Europalety, palivové drevo,

  Europalety, palivové drevo,

  Drevospracujúci podnik - ktorého nosným programom je výroba Europaliet, paletových nadstavieb a palivového dreva. Zaoberáme sa tiež výkupom guľatiny ako aj použitých paliet. V predajni Nové Mesto nad Váhom máme v sortimente tovaru okrem drevovýrobkov aj záhradný nábytok, rôzné doplnky do záhrady, a bazénovú chémiu. Na našej prevádzke v Senci si môžete dohodnúť výkup použitých paliet, ako aj predaj palivového dreva pre maloodberateľov. Na prevádzke Nové Mesto nad Váhom, Vám radi výjdu v ústrety pri objednávke paliet EURo, paletových nadstavieb, tepelne upravených paliet, stavebného dreva, obkladov, rôzných líšt, prekladov,výrobe paliet ...

 • Spracovanie palivového dreva

  Spracovanie palivového dreva

  - Kolískové píly - Kolískové píly - príslušenstvo - Reťazové píly - Reťazové píly - príslušenstvo - Štiepačky na drevo s príslušenstvom - Ostričky na pílové reťaze s príslušenstvom

 • Palivové drevo

  vyroba palivového dreva buk, dub, smrek

 • Palivove drevo

  Predam palivove drevo tvrde stiepane dub buk hrab cena 50€ za meter priestorovy plus 0,30€ za km aj z dovozom

 • Štiepané palivové drevo uložené na palete

  Štiepané palivové drevo uložené na palete

  Predám štiepané palivové drevo uložené na palete, vnútorný rozmer palety 1m x 1m x 1,7m, dĺžka polien štandardne 33cm, na objednávku 25cm, 50cm. Cena za paletu buka predstavuje 85,- EUR, za paletu duba, cera, brezy 80,- EUR. Na LKW sa zmestí 23 paliet. Prevádzka sa nachádza v okr. Poltár.

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Vysvetlenie: Objem palivového dreva sa vždy udáva v prm /priestorový meter/, je to objem voľne loženého dreva, ktorý vyplní voľne ložené alebo ukladané drevo v priestore 1m*1m*1m, no vždy obsahuje aj voľný priestor, ktorý je výplňou medzi jednotlivými kusmi. Na m3 sa palivové drevo predáva jedine ako guľatina /väčšinou iba pre veľkovýrobcu / a tá musí byt označená po kusoch, kde sa udáva dĺžka a hrúbka kmeňa, z ktorých sa určí pomocou tabuliek na guľatinu jej objem po kusoch a následné sa spočítajú všetky objemy. Napríklad: palivové drevo štiepané, ktoré je ukladane na palete 1*1*1m môže obsahovať približné 0,75m3 čistého drev...

 • Palivové drevo

  Ponúkam štiepané palivové drevo uložené v palete, vnútorný rozmer palety je 1 m x 1m x 1,7m. Drevo je spracované z čerstvej bukovej vlákniny. Cena 90,- EUR/paleta štiepaného buka, na objednávku vieme pripraviť aj dreviny hrab, dub, cer, breza, cena 85,- EUR/ paleta. Prevádzka sa nachádza v okr. Poltár, t.j. 25 km od LC, RS.

 • Palivové drevo dub

  Predám dubove drevo cca 8-10m3. Narezem vám to na dĺžku aku si zažiadate ci uz na matrovicu alebo klatiky 33 alebo 50cm. Ako si poviete. Jediné co treba je zabezpečiť si odvoz z BA-Lamač.

 • Palivové drevo

  Ponúkame Vám naštiepané bukové palivové drevo : - dĺžka : 25, 33 a 50 cm - dodávané na paletách 1,0x1,0x1,8 m ( prípadne 1x1x2 m ) - paleta jednorázová ( v cene tovaru ) - množstvo : 50 kamiónov mesačne - dodacie podmienky : DDU - cena : dohodou - platobné podmienky : dohodou - pôvod : Ukrajina - upozornenie : drevo je čerstvé alebo suché ( max 25% ) Cena sa určí podľa odobratého množstva, balenia, platobných podmienok a miesta dodania.

 • Štiepané palivové drevo – tvrdé, mäkké

  voľne sypané /vozí sa kontajnerom s obsahom 11m3/ ukladaná 2-metrovica vrecované Palivo sa vyrába v dĺžkach od 25 cm. Hrúbka štiepania sa prispôsobuje želaniu zákazníka.

 • Palivové drevo

  štiepané palivové drevo drevené brikety ( v krátkej budúcnosti náš sortiment produktov obohatíme aj o drevené brikety) Palivové drevo tvrdé je štiepané v štandardnej dĺžke 33cm alebo podľa vami zadaných rozmerov, vhodné do krbov, kachieľ a kotlov, uložené v 1m3 - 1m x 1m x 1m. 

 • Palivové drevo 0,8 PRM čerstvé - ukladané

  Najkvalitnejšie dreviny štiepané a ukladané na drevených paletách. V ponuke máme čerstvé bukové alebo smrekové drevo. Čerstvé drevo je vhodné nechať preschnúť pred použitím a suché drevo je pripravené k okamžitému použitiu. Štandardná dĺžka dreva (33 cm) zabezpečuje jeho vhodnosť do všetkých typov vykurovacích zariadení.

 • Palivové a krbové dřevo

  Pro spalování v krbech a krbových vložkách doporučujeme používat zejména listnaté dřevo - nejlépe bříza, dub, buk, jasan. Pro optimální spalování by palivové dřevo mělo být skladováno minimálně 2 roky, samozřejmě chráněné před deštěm. Dřevo tak vyschne a sníží se podíl zbytkové vlhkosti. Proto je důležité vytvářet si dostatečnou zásobu dřeva s předstihem. Čerstvě pokácené dřevo obsahuje zhruba 50 - 75% vody a má oproti dřevu s 15% zbytkovou vlhkostí pouze poloviční výhřevnost, protože u vlhkého dřeva se část energie spotřebovává na odpaření vody. Současně tak dochází k vyšší tvorbě sazí a dehtu a ke znečišťová...

 • Palivové dřevo

  Palivové dřevo je velmi žádaným palivem, jelikož v porovnání s jinými energiemi je palivové dřevo levné a současně i velice výhřevné. Palivové dříví je oblíbené i jako doplňkový zdroj tepla při současném vytápění plynem či elektřinou. I proto má prodej dřeva stále vzrůstající tendenci. Levné dřevo na topení je v současné době pravděpodobně nejlevnějším palivem. Palivové dřevo patří mezi obnovitelné zdroje energie a současně nezatěžuje životní prostředí.

 • Palivove Drevené brikety typu RUF 128 EUR/tonna (bez DPH) (mix: 70% tvrdých / 30% mäkkých)

  Palivove Drevené brikety typu RUF 128 EUR/tonna (bez DPH) (mix: 70% tvrdých / 30% mäkkých)

  LETNÁ CENA 128 EUR za 1 tonnu vrátane doručenie bez DPH. (Košický kraj a Prešovský kraj) LETNÁ CENA 138 EUR za 1 tonnu vrátane doručenie bez DPH. (Bratislava) Tehlová briketa WOODbrik je prémiová briketa vyrobená z čistých suchých pilín mäkkých a tvrdých drevín. Tvarová stálosť, kvalita suroviny a kvalita spracovania zaručujú rovnomerné a dlhodobé vykurovanie. Kúrenie týmito briketami umožňuje navodenie trvalej tepelnej pohody pri zachovaní nižšej až strednej úrovne popolnatosti. Použitá surovina a úroveň spracovania umožňuje zaradenie týchto brikiet do triedy vysokej kvality, ktorá Vám prináša vysokú kvalitu za priaznivú cenu. Bale...

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Predávam palivové drevo buk, v klietkach 1x1x1m - 33cm a 50cm. Suché aj v čerstvom stave, aj kamiónové odbery. Odber možný ihneď. Zabezpečujem aj drobný rozvoz. Cena 48,-€

 • Palivove drevo

  Prodavame palivove drevo jehlicnate 35 cm stipane klec1,2x.8x1,2 m bez dopravy 50€,s dopravou na SK do 10 kleci 350 €,nad 10 kleci 300 € ,listnate 35 cm,stipane,klec 1,2x0,8x1,2 cena 62€. Cena dopravy stejna. Zalohova platba, doplatek pri dodani.

 • Predaj palivového dreva

  Ponúkame našim zákazníkom palivové drevo, vyrobené z vyberaného bukového dreva bez hniloby, ktorá spôsobuje hygroskopicitu dreva (schopnosť dreva nasávať vzdušnú vlhkosť), v podobe hotových polienok, narezaných v dĺžkach od 25 cm až do 40 cm, naštiepaných na štiepnu hranu max. 17 cm, a to na základe konkrétnych požiadaviek a potrieb našich zákazníkov. Palivové drevo predávame nasypané v kontajnery nákladného auta, ktorým zároveň prepravujeme drevo k našim zákazníkom. Celková kapacita kontajnera je 15 priestorových metrov sypaných (prms), rozdelená na tri 5 metrové boxy, preto najmenšia jednorázová dodávka je 5 prms a najväčšia je 15 prms. ...

 • Palivové drevo buk dub štiepané

  Palivové drevo buk dub štiepané

  Celoročný predaj dreva. Ponúkam na predaj palivové drevo tvrde buk - dub štiepané. Výborna výhrevnosť. Vhodné do kozubov, krbov, kachlí, kotlov do domu aj na chaty. Narezané na 30 - 33cm a naštiepané. Uložene v drevených paletách alebo balene v sieti. Výborna kvalita dreva, Začína čas zabezpečiť si drevo na zimu. Vieme zabezpečit aj iné rozmery paletovania dreva. Ponúkame metrovicu, sypané a ukladané drevo buk-dub voľne alebo na palete. Cena za 1/prm ukladané na palete 1x1x1m je - 48. - €.Cena za 1/prm voľne sypané je - 38. -€.Zabezpečujem aj dopravu. Veľkoobchod - Maloobchod

 • Štiepané palivové drevo

  Štiepané palivové drevo

  Ponúkame štiepané palivové drevo V ponuke máme: - smrekové drevo - drevo listnatých drevín - drevené odrezky Drevo je uložené na paletách a jeho rozmery sú 1x1x1,1m (1prm) Cena sa odvíja od veľkosti zákazky a počtu opakovaných odberov. Možnosť zabezpečenia dopravy priamo k Vám domov

 • Palivové drevo

  Ponuka palivového dreva: - Buk - Dub - Čerešňa - Javor horský

 • Balenie štiepaného palivového dreva

  - Na palete o rozmere 100x100x180cm(1,8 priestorového metra) - Na palete o rozmere 100x100x100cm(1 priestorový meter)

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Palivové drevo vyrábame z tvrdej dreviny buk s prímesou jaseňa a brestu. Mäkké palivové drevo vyrábame z dreviny smrek.

 • Palivove drevo Prešov a Košice

  Palivove drevo Prešov a Košice

  Palivove drevo na predaj : Buk, DUB, Hrab -metrovica a klatiky (33,50cm)Dobra cena Prešov- okolie Košice- okolie

 • Predaj palivového dreva

  Predaj palivového dreva

  predaj dreva Charm, dub, buk nakrájame na 1m; 50cm, 33cm, 30cm Cena: 40 € / m3

 • Palivové drevo buk, uložené v palete

  Palivové drevo buk, uložené v palete

  Ponúkame na predaj palivové drevo buk v cene 35€ (priestorový meter sypaný). ukladané v palete 58€. Doprava grátis v rámci Bratislavy. Mimo Bratislavy po dohode. Drevo je naštiepané a napílene na 33 cm kusy. Ponúkame drevo vysokej kvality a na tuto sezónu. Ďalej ponúkame na predaj kvalitne bukové brikety s vysokou výhrevnosťou. Žiadny kôrový podiel. Okamžite použiteľné, momentálne alternatíva za palivové drevo ktoré je na trhu iba surové. Balenie po 1 tone na palete. Výhrevnosť je 18mj/kg vlhkosť do 7,5 %, popol do 0,5 % 1 paleta brikiet zodpovedá 3,25 m3 štiepaného a ukladaného dreva v klietke. Zabezpečíme dovoz priamo k vam. ak vam neberi...

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Vyrábame palivové drevo buk, hrab, dľžka polien 33,25, 50cm ukladané do klietok 1,8metra. cena od 73eur za paletu. lokalita Bardejov

 • Pelety drevené, palivové štiepané drevo

  Pelety drevené, palivové štiepané drevo

  Ponúkame palivové drevo buk, prípadne dub, štiepané a uložené v paletách. palety 1x1x1,8 m, dĺžky 33 cm. 50 cm, palety 1x1x1 m, dĺžky 33 cm, - Drevené pelety z ihličnatých drevín, pôvod Ukraina,Rusko, kvalita EN plus A1, standard , priemer,6mm - balenie Big Bag 1000 kg, sáčky 15 kg Cena podla miesta dodania. 1 LKW 22,5 ton. množstvo cca 400 – 500 ton, mesačne .

 • Palivové triesky

  Palivové triesky

  Ponúkam na predaj palivové triesky-smrekové

 • Palivové triesky

  Palivové triesky

  Ponúkam na predaj smrekové triesky na rozkurovanie.

 • Predaj palivového dreva, peliet a brikiet

  - svetlo-tmavé pelety: - svetlé pelety - tmavé pelety - svetlé brikety - svetlé brikety 55mm - rašelinové brikety 2 - svetlo-tmavé pelety - slnečnicové brikety - svetlo-tmavé pelety - slnečnicové pelety

 • Palivové dřevo

  Palivové dřevo

  - Brikety - Pelety - Štípané dřevo

 • Ponúkam na predaj palivové štiepané suché drevo Buk

  Ponúkam na predaj palivové štiepané suché drevo Buk

  Ponúkam na predaj palivové štiepané suché drevo Buk. Max. vlhkosť 24%. Dĺžka 33cm. Ukladané v paletách 1x 1x 1m. Cca 800 paliet. Bez dovozu.

 • Palivové drevo buk - štiepané

  Palivové drevo buk - štiepané

  Predám palivové drevo buk, čerstvé, štiepané a paletizované na rozmer 1x1x1 a 1x1x1,5 prípadne podľa požiadavky. Je štiepané na dĺžky 33 cm. Výhrevnosť 1prm = 2100 kWh. Cena uloženého dreva na palete je 50 eur/prm. Sypané štiepané drevo buk v dĺžkach 33 cm za 38 eur/prm a metrovica neštiepaná za 40 eur/prm. Zabezpečujeme aj dopravu.

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Odrezky z bukových foršní - hrúbka 5,5 cm. Dĺžka a šírka - rôzne v závislosti od rozmerov guľatiny - približne od 5 do 25 cm. Vhodné na kúrenie v krboch, v malých aj veľkých peciach. Surové aj suché drevo. Možnosť predaja po palete aj vo väčšom množstve - kamión. Je nutné zabezpečiť si dopravu. Cena za jednu paletu 17,00 EUR, pri odbere nad 10 paliet - 15,00 EUR za ks.

 • Palivové drevo

  Palivové drevo

  Ponúkame kvalitné palivové drevo: buk, dub, hrab. Paletované / 1m x 1m x 1m/, vo veľkokapacitných vreciach BIG-BEGOCH, volne ložené.V dĺžkach 33cm, 25cm. Odpad pri spracovaní dreva / piliny, kôra/

 • Ponúkam na predaj palivové štiepané suché drevo Buk

  Ponúkam na predaj palivové štiepané suché drevo Buk

  Ponúkam na predaj palivové štiepané suché drevo Buk. Max. vlhkosť 24%. Dĺžka 33cm. Ukladané v paletách 1x 1x 1m. Cca 800 paliet. Bez dovozu.

 • Ponúkam na predaj palivové štiepané mokré drevo Buk

  Ponúkam na predaj palivové štiepané mokré drevo Buk

  Ponúkam na predaj palivové štiepané mokré drevo Buk, ukladané v paletách 1x 1x 1m, dĺžka dreva 33 cm. Cca 60 paliet. Cena dohodou.

Ako osloviť zákazníkov online?

Ako osloviť zákazníkov online?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Palivové pelety - kamiónové množstvá 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.