Upratovacie práce

Ponúkam upratovacie prace domov, bytov, tepovanie, umývanie okien , postavebne upratovanie


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Upratovacie služby.

  Ponúkam Vám upratovacie služby všetkého druhu stačí kontaktovať . teším sa na spoluprácu.

 • Upratovacie a čistiace služby ako aj ďalšie upratovacie práce podľa požiadaviek zákazníkov

  Upratovacie a čistiace služby ako aj ďalšie upratovacie práce podľa požiadaviek zákazníkov

  Upratovacie a čistiace služby ako aj ďalšie upratovacie práce podľa požiadaviek zákazníkov: - utieranie prachu, - vysávanie, zametanie, - umývanie podlahy, - tepovanie (aj interiérov automobilov), - dezinfekcia priestorov, - dezinfekcia klimatizácií (domových / bytových aj automobilových), - umývanie okien, dverí a pod., - žehlenie, umývanie riadu ako aj ďalšie domáce a pomocné práce, - leštenie svetiel automobilov, - čistenie schodov, chodníkov, terás a ďalších povrchov, - umývanie a čistenie pridelených priestorov v objekte, - na základe požiadaviek vypratanie a likvidácia odpadov, - ďalšie upratovacie práce na základe požiadaviek zákazníkov.

 • Upratovacie služby

  Upratovacie služby

  Upratovacia firma Vam ponuka pravidelne i jednorazove upratovanie - bytových vchodov - RD - Rôzne bytové aj nebytové priestory - Aj po maľovke - čistenie,upratovanie,pranie,umývanie okien

 • Čistiace a upratovacie služby

  Hľadáte profesionálnu upratovaciu firmu? Kto sme? RF CLEAN je spoľahlivým partnerom, ktorý poskytuje služby v oblasti komplexnej správy budov. Naše služby Upratovacie služby pre firmy Správa budov, administratíva a kancelárie, skladové a obchodné priestory, realitné kancelárie a mnoho iného. Striekanie a čistenie fasád Pomocou profesionálnej chémie a techniky vieme vyčistiť vašu fasádu rýchlo a jednoducho. Obnova striech Oprava striech može byť jednoduchá a cenovo výhodnejšia než jej kompletná výmena. Obnova predstavuje asi štvrtinu nákladov pri realizácií úplne novej strechy. O NÁS Upratovacia firma RF CLEAN je spoľahlivým part...

 • Upratovacie služby

  Upratovacie služby

  Upratujeme bytové aj nebytové priestory, haly, nákupné centrá, nemocnice, sociálne zariadenia, kancelárie, postavebné upratovanie. Kosíme aj v ťažšie dostupných terénoch.

 • Vykonávame stavebné búracie výkopové a upratovacie prace

  Stavebné práce výkopové práce búracie upratovacie prace

 • Upratovacie služby

  Dobrý den ponukáme , naše upratovacie služby. Upratujeme rodyné domy, byty,kancelarie , postavebné upratovanie ,bežne upratovanie , upratovanie na detail. Máme skusenosti viac ako 10 rokov . Cena Dohodou . Pripade vlastnich prostredkov 10% zlava . Spokojnosť zákaznikov na 1.mieste . Spolahlivosť , kvalitné výskoleni ludia . Upratujeme v mestach (Bratislava a okolie ). Ak vás ponuká záujala nevahajte kontaktovať Managera . ( Zatial nehladáme nových ludi. Hladáme zákazky) ( Ak budeme hládať nových ludi na upratovanie tak dáme inzerat Dakujeme tým Upratujeme Rýchlo .

 • Čistiace a upratovacie služby

  Firma Clean Service PERLA Vám zabezpečí komplexnú ponuku čistiacich a upratovacích služieb, spoľahlivých a zodpovedných ľudí na upratovanie domácností, bytových jednotiek, firiem a kancelárií. Poskytujeme tepovanie sedacích súprav, stoličiek, kobercov, matracov, komplexnú starostlivosť pre osobné autá, firemné, nákladné, autobusy,... Ďalej čistíme náhrobné kamene, fasády, ploty a zámkové dlažby. Ponúkame dezinfekciu na vysokej profesionálnej úrovni. Využívame tri druhy dezinfekcie: mechanickú, parnú a dezinfekciu ozónom. Služba je poskytovaná, z našej strany dohodou s Vami, presne podľa Vašich požiadaviek.

 • Upratovacie práce

  Upratovacie práce

  Vykonávame: - umývanie okien - tepovanie - čistenie garážových priestorov - čistenie hál - wap technika - čistenie fasád - letná a zimná údržba Keďže sme malá firma, sme schopný ušiť na mieru naše upratovacie služby veľmi módne a prispôsobiť čas upratovania. Ostatné veľké spoločnosti nemusia byť schopné ponúknuť rovnaký typ upratovacích služieb a pozornosti. Hlavný dôvod je jednoducho preto, že sme vlastníkmi.

 • Personálny leasing, upratovacie a čistiace práce

  Ponúkam, personálny leasing, upratovacie a čistiace práce aj verejné budovy a priestranstvá, stavebné práce (pokládka zámkovej dlažby, zatepľovacie práce.)

 • Upratovacie služby

  Upratovacie služby

  PRAVIDELNE I JEDNORAZOVE UPRATOVANIE..........

 • Čistiace a upratovacie sluzby

  Čistiace a upratovacie sluzby

  ponukame upratovanie domacnosti,bytovych vchodou, rodinnych domou, hotelov, skol, kancelarii a rozne.....Pracujeme aj o vykende a pocas sviatkov v okoli Piestan.

 • Ponúkame upratovacie služby

  Upratovanie po ukoncenych stavebnych pracach cistiace upratovacie práce rozneho druhu kancelarie vyrobne haly obchodne centrá a iné vlastná doprava skusenoti prax

 • Čistiace a upratovacie práce

  Ponúkam čistiace upratovacie práce jednorázové aj pravidelné. Vypratávanie povál a pivníc.

 • Upratovacie služby

  Ponúkame profesionálne upratovacie služby pre domácnosť aj firmy. Sme tu pre vás 24h denne, aj počas víkendu aj sviatkov. - pravidelné upratovanie / jednorazové - postavebné upratovanie - predkolaudačné upratovanie - umývanie okien - vyčistenie garáží. Rodinné domy, spoločné priestory, jadrá, paneláky, novostavby. Sme Firma ktorá má za sebou mnoho odovzdaných bytov, našou hlavnou činnosťou je predovšetkým zameriavanie sa postavebnym upratovaním novostavieb.

 • Upratovacie služby

  Pravidelné upratovanie a čistenie bytových domov Pravidelné upratovanie a čistenie nebytových priestorov Pravidelné upratovanie a čistenie kancelárií a súkromných firiem Pravidelné upratovanie a čistenie administratívnych priestorov, obchodných priestorov a biznis centier Dodávanie, kontrola a distribúcia hygienického materiálu Mimoriadne čistenie a upratovanie bytových priestorov, apartmánov, rezidencií, víl a exkluzívneho bývania Strojové čistenie interiérových podlahových plôch Čistenie exteriérových priestorov, čistenie zámkovej dlažby, komunikácií a pod. Čistenie vysokotlakovým čističom, zametanie lístia a nečistôt Nadštandardný...

 • Upratovacie služby

  Ponúkame tiež naše upratovacie služby. Prídeme k Vám domov jednorázovo, alebo viackrát do roka kompletne poupratovať, tzn. umyť okná, poutierať prach, dlážky, umyť kúpeľňu a WC, kuchynskú linku a ďalšie služby podľa dohody. Ponúkame tiež upratovanie novostavieb, po rekonštrukciách a maliaroch. Ohľadom týchto služieb je však vhodné sa vopred telefonicky informovať.

 • Upratovacie služby

  Nami upratané priestory voňajú, zákazník má dokonalý servis. Centrálnym nákupom znižujeme náklady na chémiu, hygienický materiál atď. Upratovanie vieme poskytovať aj v 100% ekologickej variante.

 • Upratovacie služby

  komplexné upratovanie budov, domov, bytov, penziónov čistenie kobercov a čalúneného nábytku technológiou firmy KARCHER čistenie po stavebných, maliarskych a rekonštrukčných prácach (kolaudačné upratovanie) strojové umývanie podláh jednorázové aj pravidelné upratovanie

 • Profesionálne upratovacie služby

  Ponúkame profesionálne upratovacie služby pre dlhodobé aj krátkodobé upratovanie firiem, kancelárskych priestorov, aj exteriérov. Ku každému klientovi a jeho želaniam pristupujeme individuálne a zodpovedne, nefungujeme podľa žiadnych univerzálnych šablón. Kým sa pustíme do samotného upratovania, celý priestor si osobne obhliadneme a až na základe obhliadky vypracujeme bezplatnú individuálnu ponuku zohľadňujúcu vaše požiadavky a naše zistenia z obhliadky.

 • Upratovacie služby

  Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu upratovacích služieb pre Váš domov alebo kancelárske priestory v mestách Zvolen, Banská Bystrica a ich okolí. Od detailného upratovania Vášho domova, po dôkladné upratovanie kancelárií.

 • Upratovacie a čistiace práce, tepovanie kobercov, sedačiek, žehlenie, poskytujeme gazdinky, pomocnic

  Upratovacie a čistiace práce, tepovanie kobercov, sedačiek, žehlenie, poskytujeme gazdinky, pomocnic

  Upratovacie a čistiace práce, tepovanie kobercov, sedačiek, žehlenie, poskytujeme gazdinky, pomocnice a opatrovateľky do bytu. Vykonávame maľovanie interiéru, stierky, omietky, búracie, vŕtacie práce, montáž parkiet a nábytku. V neposlednom rade poskytujeme firmám aj živnostníkom vedenie účtovníctva, vrátane uzávierok a daňových priznaní, personálnu a mzdovú agendu, poradenstvo.

 • upratovacie prace

  čisiace ,upratovacie práce ,

 • UPRATOVACIE SLUŽBY, DROBNÉ STAVEBNÉ PRÁCE A INÝ SERVIS NA ÚDRŽBE OBJEKTOV

  Všetky čistiace a udržiavace práce, ako aj drobné práce stavebného charakteru vieme zabezpečiť vo veľmi krátkom čase, nakoľko máme skúsenosti z poskytovaním služieb podobného charakteru, a široké portfólio subdodávateľov. Taktiež zabezpečujeme aj drobné stavebné opravy, obklady, dlažby, opravy omietok a sadrokartónu, maľby a nátery, laminátové podlahy a PVC. Každú z týchto prác vieme zabezpečiť pracovníkom s príslušnou praxou do 24 hodín. Ostatné práce väčšieho charakteru budú ocenené vo veľmi krátkom čase, aby ste vedeli zaujať stanovisko a riešiť havarijný problém. Taktiež ponúkame aj údržbu trávnikov a zelene v okolí objektu...

 • Upratovacie a čistiace služby

  - Jednorazové aj pravidelné upratovanie bytov, domov, administratívnych budov, kancelárii aj obchodných priestorov - Bežné upratovacie práce v rodinných domoch, bytoch, kanceláriách a firmách - Upratovanie po maliaroch a remeselníkoch a spoločných priestorov v bytových domoch - Čistenie a dezinfekcia kuchynských spotrebičov - Tepovacie práce - Čistenie a údržba pomníkov

 • Upratovacie služby

  V rámci komplexnej starostlivosti o nehnuteľnosti ponúkame jednorazové i pravidelné upratovanie pre firmy i domácnosti. Upratujeme byty a domy, firemné priestory, spoločné domové priestory, ale postaráme sa aj o okolie domu vrátane údržby záhrad a trávnikov. Aj tu platí pre nás zásada individuálneho prístupu.

 • Komplexné upratovacie služby

  Základom príjemného a produktívneho pracovného prostredia je jeho čistota. Nie každému sa toto vyjadrenie na prvý pohľad pozdáva, ale ak sa nad tým zamyslíte, zistíte, že je to tak. V zanedbaných priestoroch sú totiž zamestnanci často znechutení a nepodávajú dobré výkony. Ak teda chcete, aby Vaša firma prosperovala a Vaši zamestnanci podávali tie najlepšie výkony, zabezpečte im pekné a čisté pracovné prostredie. Práve kvôli tomuto našim zákazníkom ponúkame komplexné portfólio upratovacích služieb s kvalitou, na ktorú sa môžu vždy spoľahnúť. Vďaka našim upratovacím službám budú Vaše kancelárie a ostatné priestory vždy čisté, vďak...

 • Jednorázové čistiace a upratovacie práce

  Umývanie okien, tepovanie, vysávanie, priemyselné a hĺbkové čistenie podláh (strojové), výškové práce, umývanie exteriérov. Postaráme sa o hĺbkové upratovanie a čistenie všetkých priestorov počas plnej prevádzky alebo voľna podľa požiadaviek zákazníka.

 • Upratovacie a cistiace prace

  Dobry den,ponukame Vam svoje kompletne sluzby v oblasti upratovanie,hladame zakaznikov. Potrebujete upratat rano,prip.cez vikend?Nevahajte zavolat

 • UPRATOVACIE A ČISTIACE SLUŽBY

  Upratovacie a čistiace služby - komplexné upratovacie služby administratívnych budov, nákupných centier, výrobných hál, polikliník, bánk a business centier •pravidelné upratovanie priestorov •jednorázové upratovacie a čistiace práce •upratovanie po remeselníkoch a maliaroch •umývanie okien, sklenených stien, výkladov •výškové práce, čistenie fasády budov, umývanie okien horolezeckou technikou •tepovanie kobercov, čalúneného nábytku •čistenie všetkých druhov žalúzií vrátane vertikálnych •polymerizácia rôznych druhov podlahových krytín •promptné odstraňovanie následkov po haváriách

 • Upratovacie sluzby

  Upratovacie sluzby

  Upratovanie administrativnych budov,rodinych domov,stavieb ,kancelarske priestori a ostatne.... cena dohodov...

 • Upratovacie služby

  Kvalitne a lacno, upratujeme byty, domy, kancelárie, penzióny, spoločné priestory... Tepujeme, umývame okná, umývame podlahy, vysávame ... Ponúkame jednorazove upratanie vašich priestorov i pravidelné upratovanie. Ku každému zákazníkovi máme vytvorený individuálny prístup založený na dôvere a osobnom prístupe. Prispôsobujeme sa maximálne potrebám zákazníka z hľadiska upratovacích časov a rozsahu upratovania. Používame vlastné čistiace prostriedky a náradie. Všetkým zákazníkom vieme poskytnúť jednorázové bežné upratanie, komplexné upratanie po stavebných úpravách bytov po kúpe bytu alebo domu, alebo rodinných oslavách a pravidelné uprato...

 • Profesionálne Upratovacie a Čistiace Služby

  Profesionálne Upratovacie a Čistiace Služby

  Komplexný upratovací servis, jednorázové aj pravidelné upratovanie. Skúsenosti našich zamestnancov nám dovoľujú zaručiť klientom nový pohľad na služby. Našou prednosťou je kvalita, zodpovedný prístup a prispôsobenie sa Vašim potrebám. Ponúkame kompletné čistiace a upratovacie služby. Navštívime Vás na požiadanie kedykoľvek budete potrebovať, aj počas víkendov a sviatkov. Pomôžeme Vám pri kompletnom upratovaní a čistení, umyjeme okná, vytepujeme koberce či pomôžeme s poriadkom po oslavách, alebo porekonštrukčných prácach. V našej ponuke nájdete široké spektrum služieb, taktiež upratovanie kancelárskych a Vašich firemných priestorov. Na...

 • Čistiace a upratovacie práce / exteriér

  - čistenie firemných areálov a parkovísk od nečistôt - čistenie komunikácií (zametací stroj, umývací automat)

 • Upratovacie služby

  - postavebné upratovanie, upratovanie bytov, rodinných domov a kancelárií

 • Upratovacie a čistiace práce

  PONUKA Naša firma ponúka nasledovné služby: jednorázové upratovacie a čistiace práce – rodinných domov, bytov, kancelárií, firiem pravidelné upratovanie priestorov – rodinných domov, bytov, kancelárií, firiem umývanie okien, sklenených stien, výkladov upratovanie po prerábkach a maliaroch ostatné práce podľa želania a dohody predkolaudačné upratovanie

 • Upratovacie služby

  Sme firma zaoberajúca sa upratovaním rodinných domov, bytov, kancelárií, prevádzok, a pod. Zaoberáme sa komplexnými upratovacími a čistiacimi prácami. Poskytujeme perfektný servis aj pre najnáročnejších klientov. Diskrétnosť zaručená s preverenými pracovníkmi.

 • Čistiace a upratovacie služby

  Čistiace a upratovacie služby

  Ponúkame kompletné čistiace a upratovacie služby pre domácnosti, kancelárie, obchodné a priemyselné objekty, v Trnave a okolí. Výhody: spoľahliví pracovníci, kvalitná práca a poistenie zodpovednosti za škodu.

 • Stavebné, zemné a upratovacie práce

  Stavebné, zemné a upratovacie práce

  Stavebné práce: rekonštrukcie bytov domy,budovy a to murárske, zateplovanie, sádrokarton na komplet. Zemné práce: - výkopy, pretlaky popod cestu a chodníky na vodu elektrické káble atď. upratovacie: -ručné aj strojové čistenie administrativne budovy, skoly, kancelárie, haly + čistiace prostriedky, to vsetko v dohodnutéj cene.

 • Upratovacie práce

  Upratovacie práce

  Kancelárske, administratívne priestory a priestory zdravotníckych zariadení: - pravidelné upratovanie domácností - upratovanie kancelárií (periodicita podľa vypracovaného harmonogramu upratovania) - upratovanie zdravotníckych zariadení a dezinfekcie prostredia - upratovanie po spoločenských podujatiach - umývanie okien, žalúzií a dverí - umývanie podláh mopovým dvojverdrovým systémom, prípadne strojové čistenie - povrchové ošetrenie podlahových krytín, napr. voskovanie a pod. - vysávanie kobercov - utieranie prachu, ošetrovanie nábytku - vysypávanie košov a výmena vreciek v odpadkových košoch - čistenie a dezinfekcia sociálnych a hygienick...

 • Upratovacie služby

  Ponúkame kompletné upratovacie služby za bezkonkurenčné služby.

 • Komplexné upratovacie služby

  - generálne a bežné čistenie - kancelárske budovy, domy alebo byty, továrne, obchody, inštitúcie ..., - čistenie a údržba bazénov - upratovanie vlakov, autobusov, lietadiel - ručné umývanie a čistenie interiéru motorových vozidiel - čistenie a zimná údržba komunikácií - čistenie fasád a pomníkov - úprava lyžiarskych tratí - úprava tenisových kurtov a športových plôch - parné čistenie - hĺbkové tepovanie kobercov a čalúneného nábytku

 • Upratovacie služby pre správcovske spoločnosti

  Naša spoločnosť je pripravená na zabezpečenie kompletných upratovacích prác pre Vašu správcovskú spoločnosť. Naše služby zahŕňajú: Pracovné činnosti vykonávané 2x týždenne: 1 - Zametanie - vysávanie a umývanie všetkých druhov podláh 2 - Umývanie dverí a zrkadiel 3 - Komplet čistenie a leštenie výťahov 4 - Utieranie prachu Pracovné činnosti vykonávané 1x mesačne: 1 - Ometanie pavučín 2 - Utieranie el. vypínačov a zásuviek - Odstraňovanie škvŕn a žuvačiek z podláh 3 - Umývanie zábradlia 4 - Utieranie prachu na ťažko dostupných miestach Pracovné činnosti vykonávané štvrťročne: 1 - Vysávanie a čistenie garáže...

 • Upratovacie služby

  Ponúkame Vám komplexné riešenia ako si udržať čisté a upratané kancelárie, byt alebo dom. Upratovací servis ponúka kompletné upratovanie pre firmy, domácnosti. bytové domy. Zabezpečujeme taktiež dodávku čistiacich a hygienických potrieb.

 • Upratovacie služby

  Ponukame kompletné upratovacie služby pre rodinné domy, byty, kancelarie, administratívne budovy. Tepovanie matracov, sedačiek,kobercov. Vysavanie antialergickým vysavačom. Jednorazove aj pravidelne upratovanie.V letnej sezone tepovanie aut.

 • Čistiace a upratovacie práce

  Čistiace a upratovacie práce realizujeme: - po sťahovaní bytov, kancelárií a skladov, - po likvidácií nábytku, - po vypratávaní bytov, garáží a pivníc.

 • Čistacie a upratovacie služby

  Ponukame čistiace a upratovacie služby Hotelom administrativnym budovam ceny s dohodou Zakazka len od 5000 eur.

 • Upratovacie služby

  upratovanie,čistenie kobercov , gauč.súprav, umývanie okien

 • Upratovacie služby

  - umývanie prípadne zametanie podláh - vysávanie kobercov a čalúneného nábytku - utieranie prachu - čistenie a leštenie skiel, zrkadiel a dverí - upratanie sociálneho zariadenia vrátane dezinfekcie - vynesenie odpadu, umytie odpadkového koša - starostlivosť o kvety - zber a umývanie riadu - ďalšie podľa dohody

 • Upratovacie pomôcky

  Upratovacie pomôcky

  - Vozíky - Mopy - Škrabky a umývače na okná

Ako prilákať viac zákazníkov?

Ako prilákať viac zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Upratovacie práce 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.