Hľadáme ľudí na pracové pozície do Nemecka.

Ponukame pracu v Nemecku na tieto pozície: Murár, Obkladač, Elektrikár, Vodár,
strechár, fasádnik, sádrokartonista.
Cena od 17 do 25€/H. Vsetko zalezi od vašich skusenosti ci mate vlastne auto alebo nie. Hradíme 50% z ubytovania
Fakturacia a splatnost 14/14.
Moznost zalohy 500€ po odpracovanom tyzdni.


V pripade nasej spokojnosti aj vasej spokojnosti vam vieme po odpracovanych 3 mesiacoch zabezbecit jedno z nasich aut. Pre viac info nas treba kontaktovat na telefónne čislo.

Volat treba pondelok - piatok od 9:00 - 17:00


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Hľadáme stavebné zákazky

  Hľadáme stavebné zákazky

  Dobrý den sme 5 clenna partia a hľadáme stavebné zákazky všetkého druhu.Za ponuky vopred ďakujem.

 • Skladovanie pneumatík. Hľadáme spoločnosť ktorá potrebuje logistický sklad s obsluhou.

  Skladovanie pneumatík. Hľadáme spoločnosť ktorá potrebuje logistický sklad s obsluhou.

  Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá logistickými službami a nakoľko máme voľne kapacity, radi by sme s Vami spolupracovali. Ponúkame sklad s obsluhou pre Vaše výrobky a služby , strážený sklad SBS a napojený na požiarnu ochranu. Informačný WMS systém na riadenie skladu ktorý zaznamenáva všetky pohyby toku tovaru, ktorý môže byť napojený na Váš vlastný informačný systém a nepretržite informovať o aktuálnom množstve a rezerváciách a stave objednávok. V našom sklade má prevádzku prepravca SDS a v susedstve GEIS , takže aj všetky zásielky doručujeme do 24hodin.

 • Sklad pre veľkoobchody ! Hľadáme partnerov.

  Sklad pre veľkoobchody ! Hľadáme partnerov.

  Skladovanie spotrebného tovaru , preloženie a krátke uloženie • Manipulácia s tovarom , prebrať, preskladniť, roztriediť, etiketovať, skontrolovať EXP, zaevidovať, vyskladňovať • Výroba etikiet , etiketovanie , • Priprava chystanie objednávok vyskladňovanie podľa FIFO, FEFO, LIFO, kontrola EXP • Evidencia skladu vo WMS systém na riadenie skladu ktorý zaznamenáva všetky pohyby toku tovaru, ktorý môže byť napojený na Váš vlastný fakturačný system nepretržite informovať o aktuálnom množstve a rezerváciách a stave objednávok. • Sprostredkovnie predaja, , vytvaranie ponúk • Preprava, doručovanie , • Vykladanie/nakladanie kamion...

 • Výroba etikiet , etiketovanie ! Hľadáme zákazníkov ktoprí potrebujú etiketovať svoje výrobky.

  Výroba etikiet , etiketovanie ! Hľadáme zákazníkov ktoprí potrebujú etiketovať svoje výrobky.

  Výroba etikiet , etiketovanie výrobkov, obalovanie strečovou fóliou, vytváranie promo balení a skupinových balení

 • Hľadáme predajcov

  Hľadáme predajcov

  Hľadáme predajcov pre maloobhodný predaj drevenných schodísk a zábradlí v Nitrianskom a Bratislavskom kraji. Zameriavanie u zákazníka ako aj montáž vykonávajú priamo naši pracovníci.

 • Hladáme spolupracovníkov

  Hladáme spolupracovníkov

  Hľadáme spolupracovníkov z radov architektov, konštruktérov, realizačných firiem Ponúkame efektívnu panelovú výstavbu rodinných domov systémom CLT. Hrúbky panelov od 6 cm do 32 cm, výšky panelov 2,45; 2,75; 2,95 dlžky do 16 m. V paneloch sú už všetky stavebne otvory vyfrezovane. Podrobnejšie info zašleme na vyžiadanie.

 • Hľadáme odberateľa na Dýhované dvere a Eurookna profil 78-92

  Hľadáme odberateľa na interierové dvere,masív dýha. Exterierové dvere masív,drevené eurookná. Dlhodobá spolupráca.

 • Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme maloobchodných predajcov nábytku. ( predajne ), ktorým by sme dodávali štýloví nábytok formou komisionálneho predaja. Jedná sa o kancelárske stoly, stoličky, jedálenske stoly, komody, sedacie súpravy, a iné...Pre informáciu o našich produktoch si pozrite našu web stránku.

 • Hľadáme realizačné firmy z celého Slovenska.

  Hľadáme obchodných partnerov a realizačné firmy z celého Slovenska pre značku LUPOTHERM Požiadavky: prístup k internetu, prax v oblasti zatepľovania,referencie.

 • Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme predajne nábytkov

  Hladáme maloobchodných predajcov nábytku. ( predajne ), ktorým by sme dodávali štýloví nábytok formou komisionálneho predaja. Jedná sa o kancelárske stoly, stoličky, jedálenske stoly, komody, sedacie súpravy, a iné...Pre informáciu o našich produktoch si pozrite stránku.

 • Hľadáme obchodných partnerov - distribútorov

  Hľadáme obchodných partnerov - distribútorov

  Hľadáme serióznych záujemcov o distribúciu nášho nového a jedinečného produktu FungusLess. Jedná sa o kozmeticko-liečebný 100% prírodný prípravok určený na ošetrovanie nechtov rúk a nôh. Lieči plesňové ochorenie nechtov - onychomykózu, je určený aj na krehké a lámavé nechty resp. na moc zhrubnuté. Vylieči taktiež zakalené - zažltnuté nechty, ekzémy a zmierňuje svrbenie. Má liečebné - prevetnívne a diagnostické účinky. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať.

 • Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodných partnerov na odber outletového značkového oblečenia pre dospelých, juniorov aj detí. V ponuke máme značky nike, adidas, puma, lonsdale, everlast z detských značiek barbie, my little pony a diney. Tovar nakupujeme len od overených predajcov, takže žiadny čínsky tovar u nás nehľadajte.

 • Hladáme exluzívneho predajcu.

  Hladáme exluzívneho predajcu.

  Siet predajni s damskou konfekciou ALLORA, hlada obchodnych parnerov, ktory disponuju obchodnym priestorom min.60- 80 m2, velkym vykladom a v centralnej casti miest nad 45 tis. obyvatelov. Ponukame Vam byt exluzivnym predajcom s vyhodnymi obchodnymi podmienkami. Jedna sa o damsku modu, ktorej cielovou skupinou su zeny od 25-45 roku preferujuce odvaznu, trendovu modu.

 • Hľadáme maloobchodné predajne

  Hľadáme maloobchodné predajne

  Hľadáme maloobchodné predajne na predaj novej detskej značky REPORTER YOUNG. Zastupujeme na Slovensku spoločnosť, ktorá vyrába detskú štýlovú, trendovú a veľmi módnu značku pre deti od veľkosti 122-170 cm. V prípade Vášho záujmu poskytneme VOC cenník a katalóg. Objednávky nie sú limitované, objednáva sa online cez internet, prostredníctvom katalógu, alebo na kontraktáciách priamo u výrobcu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 • Hľadáme obchodného partnera na kombinovanú investíciu

  Hľadáme obchodného partnera na kombinovanú investíciu

  možnosti výstavby distribučného a veľkoobchodného centra, predajných skladov, logistického parku, zariadenia pre administratívu, správu a riadenie, zariadenia drobných prevádzok a služieb (reštaurácie, hotela a administratívy), parkinggaráže a pod. v schválenom územnom pláne obce. Stavebné povolenie už vydané. Ako vklad ponúkame oplotený pozemok o veľkosti 7541 m2 v intraviláne mesta Bratislava – Ružinov, katastrálne územie Nivy, v priemyselnej zóne na hlavnom a frekventovanom cestnom ťahu (Slovnaftská ulica), v súčastnej trhovej hodnote 1.785.784,- €.

 • Hladame investora/investorov

  Hladame investora/investorov

  Energetika dnes i v budúcnosti ponúka najväčšiu istotu investovania : - Ponúkame možnosť účasti na zaujímavom, zaručenom a lukratívnom projekte (energetika FVE) vhodné aj pre malých investorov, ktorý si chcú priebežne krátkodobo aj dlhodobo zhodnocovať svoje investície aj práve v dobe krízy - Zaručený výnos ! Uzatvorenie ponúk 15.03.2010

 • Hľadáme odberateľov detského oblečenia zn. FIXONI

  Hľadáme odberateľov detského oblečenia zn. FIXONI

  Ak máte predajňu a chcete oživiť Vašu ponuku o krásne a kvalitné oblečenie pre deti, pozrite si našu ponuku a kontaktujte nás. Farebné oblečenie z Dánska je pohodlné a deti ho radi nosia. Oblečenie je od veľkosti 50 do 140.

 • Hľadáme firmu, ktorá bude od nás odoberať pneumatiky na zhodnotenie.

  16 01 03 pneumatiky zbierame v meste Martin, v obciach, ale aj od PO

 • Hľadáme vyťaženie z Prahy

  Hľadáme vyťaženie vozidla z Prahy na Slovensko najlepšie by bolo do Košíc alebo na Východoslovenský kraj. Hlavné vozidlo na prepravu je Volkswagen Crafter 2.5 TDI. Rozmery vozidla sú: Výška- 1,80m Šírka- 1,78m (medzi blátnikmi 1,38m) Dĺžka- 4,3m Technická nosnosť vozidla je: 1,5t ; 6eur. paliet ; 15m3 priestoru. Za ponuky vopred ďakujeme.

 • Hľadáme montérov

  Hľadáme živnostníkov, prípadne firmu na elektromontážne práce v Bratislave. Cena 6€/hod.

 • Hľadáme projekty

  Hľadáme zaujímavé a životaschopné projekty na financovanie. Základné kritéria pre financovanie sú pripravený podnikateľský plán, skúsený manažment, predpoklad stáleho rastu a minimálna požadovaná výška investície 3 mil. Eur. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

 • Hľadáme partnera - predaj farmaceutických výrobkov do lekární

  Hľadáme zmluvného partnera s dlhoročnými skúsenosťami v predaji farmaceutických výrobkov do lekární. Ponúkame spoluprácu v predaji výživových doplnkov a kozmetiky renomovaných značiek KNEIPP, ORTIS, LIFTEA a ČAJÁNEK.

 • Hladáme exluzívne predajce

  Hladáme exluzívne predajce

  Siet predajni s s detskou konfekciou FIXONI, hladame obchodnych parnerov

 • Hľadáme partnerov v oblasti predaja biometrických produktov

  Hľadáme partnerov v oblasti predaja biometrických produktov

  Hladame partnerov pre predaj biometrickych produktov, najma zamkov na odtlacok prsta pre krajiny Slovensko, Polsko a Madarsko. Sme exkluzivny importer vyrobcu. Moznost poskytnutia exkluzivity pre jednotlive regiony SR.

 • Hladame potencialnych zaujemcov/partnerov pre rozbeh personalnej agentury

  Nasa spolocnost hlada potencialnych zaujemcov/partnerov pre rozbeh personalnej agentury na Slovensku v oblasti headhunting, full time and temporary placements. Ponukame zaujimave financne ohodnotenie a plnu podporu prestiznej personalnej firmy v Britanii.

 • Hľadáme nájomcu na 47m2; 21m2

  Hľadáme nájomcu do novootvoreného obchodného móla v Retail parku. V obchodnom móle sú obsadené priestory 3950m2, podpísané zmluvy na 5 rokov. Posledný voľný priestor 47m2 a 21m2. Cena dohodou.

 • Hľadáme stálych odberateľov

  Hľadáme stálych odberateľov na stolarske a stavebné rezivo.

 • Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodných partnerov na dlhodobú spoluprácu

  Hľadáme obchodný partnerov na odber športového outletového oblečenia. Taktiež partnerov na odber detského oblečenia, ktoré nie je len značkového charakteru.

 • Hladame obchodných partnerov

  Hladame obchodný partnerov na odber sportoveho outletoveho oblecenia. Taktiež partnerov na odber detskeho oblecenia, ktore nie je len znackoveho charakteru.

 • Hľadáme predajcov kotlov

  Hľadáme predajcov kotlov pre dlhodobú obchodnú spoluprácu zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska a Rakúska. Viac informácií o kotloch nájdete na našom webe.

 • Hľadáme záujemcou o prepravu za prácou v EU

  Hľadáme serioznych a potenciálnych klientov na prepravu najmä za prácou v rakúsku / Viedeň, Linz, Graz a pod./ ale aj iné mestá a obce podľa dohody. Uprednostňujeme opatrovateľky, ktoré majú záujem využívať naše služby za výhodné podmienky a hlavne, ktoré chcú cestovať s istotou a bezpečne. Jazdíme už od 0,30€ na km Spoľahnite sa na istotu!

 • Hľadáme odberateľov pre farebné kovy

  Dobrý deň, Hľadáme odberateľov pre farebné kovy (meď, antikor, mosadz, bronz) Ďakujem.

 • Hľadáme výrobu

  Novo otvorená chránená dielňa v Michalovciach hľadá hociakú výrobu v ľahkom priemysle, alebo kompletovanie/skládanie výrobkov, alebo polotovarov pre výrobný podnik.

 • Hľadame vyťaženie dodávok

  Hľadame vyťaženie dodávok

  Vnutroštátna a medzinárodná doprava do 1,5T: - zameranie EU - na poziadanie moznost prerobenia auta pre rozne druhy tovaru - urgentne zasielky - kurierske sluzby

 • Z Nitrianskeho kraja hľadáme firmu živnostníka zaoberajúcich sa čistením a ochranou povrchov

  Z Nitrianskeho kraja hľadáme firmu živnostníka zaoberajúcich sa čistením a ochranou povrchov

  Za účelom spolupráce hľadáme firmy / živnostníkov, fasádnych natieračov, maliarov, ktorí majú k dispozícii aj prenostnú WAPKU. Kontaktujte nás prosím výlučne e-mailom. Ďakujeme

 • Hľadáme obchodného partnera

  Vlastníme budovu s 20á pozemkom pri širok. železn. trati v TV. K dispozícii: 2 x ťahač Iveco Straliss, návesy, plato, 1xVolvo s hydr. čelom, žeriav, desta. Možná spolupráca: sklad tovarov a rozvoz, malá výroba a rozvoz ...

 • Hľadáme odberateľa na drevo

  Hľadáme odberateľa na ihličnaté drevo v 4 m dĺžkach, prípadne aj listnaté tvrdé drevo v 4 m dĺžkach, vhodné ako palivo. V prípade dohody možné aj 2, alebo 1 m dĺžky. Min. odber 1 kamión.

 • Hľadáme partnerov predaja plastových okien

  Hladame predajcov na predaj plastovych okien a doplnkou kompletne Vám zariadime kancelariu vzorky a propagačny material ako aj zaškolenie. Taktiež ponukame aj osobné vozidlo. Predpokladany mesačny zarobok 50.000.,sk.

 • Hladame odberatelov

  Sme novovzniknuta firma ktora diponuje 2 pasovymi pilami a hladame odberatelov(aj dlhodobych).Ponukame prevazne rezivo zo smrekoveho dreva rozmych profilov(paletove prirezy,hranoly a ine..)

 • Hľadáme investora

  Hľadáme investora na poskytovanie digitálneho internetu. Sme registrovaní u Telekomunikačného úradu. Poskytovanie celé Slovensko.

 • Hľadáme vyťaženie pre dodávky

  Hľadáme vyťaženie pre dodávky

  Autodoprava do 3,5t hľadáme vyťaženie pre dodávky 4pal, 5pal, 6pal a 8pal. Náklad max 1,5t v rámci celej EU+CH.

 • Hľadáme odberateľa viazacích pások a fólií

  Hľadáme odberateľa na pravidelný odber viazacich pások na krabice a rôznych baliacich fólií s vlastnou dopravou - odvozom z okr. DS. Svoje ponuky a podmienky posielajte prosím e-mailom.

 • Hľadáme odberateľa (výkupcu) kartónového odpadu

  Hľadáme odberateľa na výkup kartónového odpadu, lisovane kartonove krabice, s vlastnou dopravou - odvozom z okr. DS. Pravidelny odber, vacsie mnozstvo cca 1 kontajner za 1 - 2 dni. Ponuky v SKK/tonu prosime zasielat e-mailom.

 • Hľadáme odberateľa (výkupcu) atypických drevených paliet

  Hľadáme odberateľa na výkup rôznych atypických drevených paliet (nie EUR resp. len male mnozstvo), s vlastnou dopravou - odvozom z okr. DS. Pravidelný odber, vačšie množstvo. Očakávame Vašu ponuku e-mailom.

 • Hladáme pokladačov zámkovej dlažby

  Zamestnáme pokladačov zámkovej dlažby - najlešie na živnosť. Okolie Šaľa, Nitra, Bratislava Bližšie info: p. Čiernik

 • Hladame odberatela drevenych brikiet

  hladam odberatela drevenych brikiet, cca 35t/mesiac.

 • Hladáme odberatela obedov

  Hladáme odberatela obedových denných menu 50 - 100 ks. okres Senec a Bratislava

 • Hľadáme odberateľa dreveného odpadu (prírezov) za odvoz BA, NR, TN

  Dobrý deň, ponúkame pravidelný odber odpadu z rezania DTD, pracovných dosiek, parapetov a lamina za odvoz z našich stredísk v BA, NR, TN

 • Hľadáme odberateľa na EURO hranoly a dverové sendviče.

  EURO hranoly: Ceny sú uvádzané v Sk/bm a Sk/m3 postupne v rozmeroch 72 x 86mm; 72 x 115mm; 72 x 125mm; 72 x 145mm Smrek cink A: 143,65Sk/bm 23 200Sk/m3; 236,93Sk/bm 28 615Sk/m3; 264,33Sk/bm 29 370Sk/m3; 330,22Sk/bm 31 630Sk/m3 Smrek cink B: 133,75Sk/bm 21 600Sk/m3; 209,90Sk/bm 25 350Sk/m3 - -; - - Smrek cink C: 127,61Sk/bm 20 609Sk/m3; 201,20Sk/bm 24 300Sk/m3 - -; - - FIX do 1000mm: 149,28Sk/bm 24 108Sk/m3; 265,95Sk/bm 32 120Sk/m3 ;- -; 438,90Sk/bm 42 040Sk/m3 FIX 1000-2000mm: 170,47Sk/bm 27 530Sk/m3; 283,42Sk/bm 34 230Sk/m3; - -; 504,77Sk/bm 48 350Sk/m3 Fix nad 2000mm: 192,94Sk/bm 31 160Sk/m3; 310,75Sk/bm 37 530Sk/m3; - -; 572,11Sk/bm 54 800Sk/m3 Dverové send...

 • Hľadáme odberateľov na repasovanú výpočtovú techniku

  značkové počítače, monitory a tlačiarne za najnižšie ceny, záruka, platí pre celú SR

Balenie a etiketovanie?

Balenie a etiketovanie?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Hľadáme ľudí na pracové pozície do Nemecka. 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.