Poľnohospodárske komodity

Naša firma ponúka poľno-komodity dovážané z UA ako pšenicu, slnečnicu čiernu, repku v kamionových objemoch. Platba po vybavení colných dokumentu na SK a kontrole kupujúceho.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Triedenie - stroje pre plast, guma, poľnohospodárske plodiny...

  Triedenie - stroje pre plast, guma, poľnohospodárske plodiny...

  Vyrábame a dodávame stroje, kompletné linky a technológie potravinárske, poľnohospodárske podniky, ale aj pre priemysel Triedičky môžu byť jedno sitové dvoj-sitové, viac sitové... na oddelenie materiálov rôznych rozmerov a prípadné čistenie produktov v linkách na daľšie spracovanie. Technológie: Preosievanie, triedenie, oddeľovanie nečistôt a prímesí Mletie a drvenie, šrotovanie Lúpanie, odieranie, odstraňovanie šupky Extrúzia Výroba obilných vločiek (ovsených, pšeničných, jačmenných) Horizontálna a vertikálna doprava (pneumatická , vibrační doprava) čistenie drobných semien ...

 • Pneumatiky na stavebné a polnohospodárske stroje. UNC 060, LOCUST 752, JCB, VOLVO, CAT, CATEPILAR,

  Pneumatiky na stavebné a polnohospodárske stroje. UNC 060, LOCUST 752, JCB, VOLVO, CAT, CATEPILAR,

  UNC 060, LOCUST 752, JCB, VOLVO, CAT, CATEPILAR, BOBCAT, KOMATSU, CASE, NEW HOLLAND, FIAT HITACHI, GEHL, THOMAS 12,5/80-18........ 12PR JCB 3CX........ 18,4-26........ 12PR JCB 3CX........ 16,9-28 BKT TR-459 12PR JCB 4CX........ 16,9-28 SEHA IND80 14PR JCB 4CX........ 10,0-16,5........ 8PR L752........ 10,0-16,5........ 10PR L752........ 12,0-16,5CONSTELLATION10PR L903........ 12,0-16,5BKT 10PR L903........ 10,0-15,3........ 10PR UNC-mriežka...... 10,0-15,3........ 10PR UNC-šípová..... 10,0-15,3........ 14PR UNC-MP567...... 11,2-24-80........ 8PR ZETOR-predná.... ...

 • Poľnohospodárske a potravinárske produkty

  Poľnohospodárske a potravinárske produkty

  Ponúkame slnečnicový rafinovaný olej v 1l,2l,5l plastových fľašiach v kamiónových objemoch podľa potreby odberateľa. Etiketu si môže odberateľ navrhnúť podľa seba. Olej pochádza z Ukrajiny. Máme všetky platné certifikáty pre dovoz oleja do EÚ. Ďalej ponúkame cukor, sušený vaječný prášok, sušené mlieko , sušené ovocie jablko a hrušky, Mrazené ovocie podľa sezóny, svieže alebo mrazené huby, hnojivá, lisované slnečnicové šupky na kŕmne účely, sójový šrot, a veľa ďalších komodít podľa potreby odberateľa.

 • Vzdelávanie BOZP pri poľnohospodárskej a lesnej práci

  Vzdelávanie BOZP pri poľnohospodárskej a lesnej práci

  Vzdelávanie je zamerané na oboznamovanie zamestnancov o bezpečnej práci v poľnohospodárstve, formou predžatevných aktívov, ale aj pri chove hospodáskych zvierat a vykonávaní lesných prác a čistení porastov. Súčasne zabezpečíme základné a opakované školenie obsluhy poľnohospodárskych strojov a motorových reťazových píl.

 • Poľnohospodárske služby, agroslužby

  Ponúkam agroslužby s traktorom JCB Fastrac 3230 - prenájom traktora s obsluhou v prípade doplnenia linky alebo výpadku vášho traktora. Služby: - preprava obilnín a hnojiva, - preprava balíkov sena a slamy, - preprava siláže, senáže, obilnín a sypkých materiálov, - atď. Viac info na tel.čísle.

 • Odborné poradenské služby pri nákupe poľnohospodárskej a špeciálnej dopravnej a manipulačnej technik

  Odborné poradenské služby pri nákupe poľnohospodárskej a špeciálnej dopravnej a manipulačnej technik

  Ponúkame široký sortiment strojov a zariadení do poľnohospodárskej výroby - traktory -pluhy-brány - sejacie stroje podrýváky a pod. V oblasti špeciálnej dopravnej techniky máme v ponuke prepravníky kŕmnych zmesí. výmenné fekálne nadstavby,nosiče kontajnerov a pod. V sekcii manipulačnej techniky je v ponuke široký sortiment kĺbových nakladačov a manipulátorov, špeciálnych obojživeľných strojov, závitových a pásových dopravníkov a pod.

 • Ostatné výrobky poľnohospodárskej techniky

  Ostatné výrobky poľnohospodárskej techniky

  - Iné výrobky - Predaj použitej poľnohospodárskej techniky

 • Predaj poľnohospodárskeho traktora John Deere 6930 (4323h, 2010)

  2010 efekt: 180 HP voyager: 6,788 l hmotnosť: 6,255 kg Pracovné hodiny: 4323 Cena: 7500 EUR

 • Predaj poľnohospodárskeho traktora John Deere 6930 (4323h, 2010)

  Predaj poľnohospodárskeho traktora John Deere 6930 (4323h, 2010)

  2010 efekt: 180 HP voyager: 6,788 l hmotnosť: 6,255 kg Pracovné hodiny: 4323 Cena: 7500 EUR

 • Ekológia poľnohospodárskej firmy

  - komplexné posúdenie stavu životného prostredia firmy (napr. s ohľadom na výrobu ekologických potravín) - hodnotenie znečistenia a jeho zdrojov, monitoring skládok a hnojísk - vypracovanie programov odpadového hospodárstva, zabezpečenie využitia, resp. zneškodňovania odpadov

 • Poľnohospodárske poistenie aj pre eurofondy

  Poľnohospodárske poistenie aj pre eurofondy

  Na požiadavky, ktoré neuverejnia korektné telefónne číslo nebudem reagovať! Spolupracujem so všetkými poisťovňami. Na vypracovanie ponuky je potrebné vyplniť dotazník. Je nesporné, že na zabezpečení finančnej stability poľnohospodárskych podnikov sa významne podieľa dobré poistenie, ktoré rešpektuje špecifiká poľnohospodárskej výroby. Ani ten najlepší poľnohospodár nedokáže zabrániť náhodným a nepredvídaným udalostiam ako sú ľadovec, požiar alebo povodeň. Taktiež nečakaná nákaza v chove zvierat môže negatívne ovplyvniť ďalšiu výrobu a existenciu samotného podniku. Na vypracovanie ponuky je potrebné vyplniť formulár. Druh...

 • Sezónne poľnohospodárske práce a zimná údržba komunikácii

  Sezónne poľnohospodárske práce a zimná údržba komunikácii

  Ponúkame poľnohospodárske práce vykonávané strojom Belarus JUMZ EO 2621 a tiež aj zimnú údržbu komunikácii vykonávanú týmto strojom

 • Poľnohospodárske produkty

  Firma Agroservice sa venuje obchodnej činnosti predovšetkým s poľnohospodárskymi produktmi. Hlavnou obchodnou komoditou spoločnosti sú zemiaky. Je výhradným zástupcom holandskej firmy, ktorá šľachtí, množí a produkuje zemiaky nových odrôd pre trhy v celej Európe. Agroservice vyrába a distribuuje zemiakové sadivo a zemiaky určené na konzumné účely i na spracovanie na lupienky a hranolky.

 • Nákladné vozidlá, ťahače, návesy, poľnohospodárske a stavebné stroje

  Ponúkame Vám financovanie nového, predvádzacieho a ojazdeného nákladného vozidla, ťahača, návesu, poľnohospodárskeho či stavebného stroja s týmito benefitmi: - finančný leasing; - operatívny leasing; - splátkový predaj; - spotrebný úver. Našim klientom ponúkame štandard služieb, ktorý obsahuje najmä tieto benefity: - uzavretie zmluvy už v priebehu niekoľkých pracovných dní; - minimum požadovaných dokladov; - možnosť uzavretia havarijného a povinne zmluvného poistenia poistenia pri podpise zmluvy o financovaní vozidla; - možnosť platiť poistenie spolu so splátkou; - bezplatné poradenstvo záujemcom o naše služby - možnosť fi...

 • Ťahané poľnohospodárske postrekovače

  Ťahané poľnohospodárske postrekovače

  Ponúkame vysokokvalitné ťahané (návesné) plošné poľnohospodárske postrekovače TECNOMA, a to Export, Galaxy a Fortis. Sú kompaktné, robustné, s jednoduchou obsluhou a pre najnáročnejších užívateľov s unikátnym odpružením AXAIR.

 • Nesené poľnohospodárske postrekovače

  Nesené poľnohospodárske postrekovače

  Ponúkame vysokokvalitné nesené poľnohospodárske postrekovače TECNOMA, a to Azur, Primatec a Regulair. Sú jednoduché, spoľahlivé a robustné, skonštruované pre dlhú životnosť.

 • Samochodné poľnohospodárske postrekovače

  Samochodné poľnohospodárske postrekovače

  Ponúkame vysokokvalitné samojazdné poľnohospodárske postrekovače TECNOMA, typ Laser. Spĺňajú nároky veľkých poľnohospodárskych podnikov s dôrazom na ochranu človeka a životného prostredia.

 • Poľnohospodárske stavby

  Poľnohospodárske stavby

  Skúsené know-how a vyspelá technika pozdvihli spoločnosť na popredného dodávateľa hospodársko-poľnohospodárskych stavieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky poľnohospodárov.

 • Filtre na poľnohospodárske traktory JOHN DEERE

  Filtre na poľnohospodárske traktory JOHN DEERE

  Filtre na poľnohospodárske traktory JOHN DEERE na rôzne modelové rady. Skladom viac ako 60 položiek filtrov len pre traktory JOHN DEERE. Značka WIX, ako jedna z mála sa svojou kvalitou dokázala presadiť v dodávkach filtrov do prvovýroby pre tak významného svetového výrobcu poľnohospodárskej techniky, akou je značka JOHN DEERE.

 • Poľnohospodárske GPS Leica mojoMINI

  Navigačný systém Leica mojo3D je šikovný a presný navigačný systém, ktorý vám pomôže ušetriť čas a peniaze teraz aj v budúcnosti. S mnohými vylepšeniami od lídra na trhu je Leica mojo3D všestranným navádzacím displejom s viacerými možnosťami rozšírenia, ktoré umožňujú používateľom jedinečným spôsobom prispôsobiť systém svojim individuálnym potrebám.

 • Poľnohospodárske pružiny

  Takmer neobmedzenú variabilitu závitových častí a ramien skrutných pružín ponúkajú používané technológie výroby skrutných pružín. Využitie nájdu prakticky vo všetkých priemyselných odvetviach, dnes sa najčastejšie využívajú v automobilovom a poľnohospodárskom priemysle. Okrem klasických skrutných pružín dodávame aj pružiny s dvomi závitovými časťami, tzv. dvojskrutné pružiny, ktoré sa v minulosti používali najmä v poľnohospodárstve, dnes je ich použitie bežné aj v ostatných odvetviach.

 • Poľnohospodárske mulčovače

  Poľnohospodárske mulčovače

  Poľnohospodárske: - pre mulčovanie trávy, buriny a náletov do hrúbky 5 cm - pre traktory a nosiče od 14 do 41 kW (20 - 55 KS) - trojbodové dvojpolohové prestavenie o 17 cm - prevodovka s voľnobežkou - nastaviteľná výška pokosu - nastaviteľný zadný kryt rotora pre voľbu kvality mulčovania s gumovou zásterkou - výškovo nastaviteľný zadný oporný valec - multifunkčný rotor s voľne uchytenými kladivkami, na prianie s Y nožmi - na prianie aj sklápanie pre likvidáciu buriny Veľkoplošné: - pre mulčovanie trávy a vetvičiek do priemeru 5 cm - pre traktory od 73 do 89 kW (100 - 121 KS) - vlečná a možnosť transportu - hydraulické skladanie s b...

 • Mulčovacie (poľnohospodárske) fólie

  Mulčovacie (poľnohospodárske) fólie

  Fólie používané v poľnohospodárstve na efektívne pestovanie ovocia a zeleniny. Obvykle sa dodávajú transparentné alebo čierne. Rozmery: - šírka 700 -1200 mm - hrúbka 0,030-0,05 mm

 • Poľnohospodárske stavby

  Oceľové montované haly majú široké uplatnenie aj v poľnohospodárstve. Kvalitný materiál a možnosť uplatnenia systému skladaného obvodového a strešného plášťa umožňuje flexibilne prispôsobovať oceľovú halu aktuálnym potrebám v danom čase. Oceľovú montovanú halu práve vďaka systému skladaného obvodového a strešného plášťa môžete na začiatku využívať ako neizolovaný prístrešok alebo sklad. Pri zmene vašich požiadaviek a potrieb v danom čase, doplnením tepelnej izolácie a vnútornej vrstvy obvodového plášťa (plech), zmeníme neizolovanú oceľovú halu na halu s tepelnoizolačnými parametrami podľa vašich potrieb.

 • Polnohospodarske objekty, haly

  Polnohospodarske objekty, haly

  Predavame ocelove konstrukcie, haly: - Priemyselny areal Modry Kamen - Polnohospodarsky areal blizkosti kupelneho mesta Bardejov - Prekrytia senáznych zlabov - Polnohospodarska farma v blizkosti Kosic

 • Konštrukcie, haly, polnohospodarske a priemyselne objekty

  Konštrukcie, haly, polnohospodarske a priemyselne objekty

  Ponukame ocelove konstrukcie, haly, sklady. - Polnohospodarsky areal v podhorskom prostredi v blizkosti kupelneho mesta Bardejov. Vhodne na chov koni a oviec. - Priemyselny areal Modry Kamen funkcne obsadeny najomnikmi. - Polnohospodarsky areal v blizkosti Michaloviec

 • Plynový pedál na poľnohospodárske stroje a stroje pre lesnú techniku

  Plynový pedál na poľnohospodárske stroje a stroje pre lesnú techniku

  Dobry deň, Máme výhodne na predaj plynový pedál na poľnohospodárske stroje a stroje pre lesnú techniku s komplet elektronikou z firmy KONGSBERG POWER PRODUCT SYSTEMS AB, kat. číslo 879400-002. Pre bližšie innformácie ma prosím kontaktujte, rád Vám odpoviem. Cena dohodou. Vieme Vám zabezpečiť dopravu.

 • Obaly pre potraviny, poľnohospodárske produkty

  Obaly pre potraviny, poľnohospodárske produkty

  Prepravné a predajné obaly z trojvrstvovej až sedemvrstvovej vlnitej lepenky s rôznymi profilmi vĺn, s rozmanitými konštrukciami a rozmermi. Ak balíte strojne alebo manuálne, alebo chcete zvýšiť predajnosť vašich výrobkov atraktívne potlačenými obalmi. Sme presvedčení, že vám môžeme ponúknuť ten správny spôsob balenia.

 • Fólia z PE pre poľnohospodárske účely do 5 000 mm

  Fólia z PE pre poľnohospodárske účely do 5 000 mm

  Poľnohospodárska fólia je určená najmä na ochranu rastlín pred nepriazňou počasia najmä na budovanie fóliovníkov a ako volne položená na upravenú zeminu, čím zabraňuje rastu nežuaducích burín a udržiava vlhkosť pre pestované rastliny. Poľnohospodárska fólia je UV stabilizovaná a má zaručenú 2 - ročnú životnosť v miernom klimatickom pásme pri 2. Stupni koróznej agresivity v zmysle STN ISO 9223. Fólia má slabý farebný odtieň, ktorý je spôsobený stabilizačným systémom, alebo je farebná - prevažne čierna. Vhodnosť a spôsob použitia sa ponechávajú na vôľu spotrebiteľa, musia však byť v súlade s fyzikálnymi vlastnosťami fólie. Fólia...

 • Poľnohospodárske, nákladne a osobné pneumatiky

  Poľnohospodárske, nákladne a osobné pneumatiky

  Akciová spoločnosť ktorej pneumatiky dovážame je jednou z najväčších fabrík na výrobu pneumatík nielen na Ukrajine, ale tiež v Európe. V segmente poľnohospodárskych pneumatík má spoločnosť popredné postavenie na celosvetovom trhu. Vyrába pneumatiky pre traktory, kombajny, nákladné automobily, banské stroje, ľahké nákladné automobily a vysokozdvižné vozíky ... Poľnohospodárske a nákladne pneumatiky sa už mnoho rokov tešia obľube slovenských spotrebiteľov, a to vďaka svojej vysokej kvalite, vysokej odolnosti a trvácnosti a bezkonkurenčne výhodnej cene. Všetky pneumatiky sú certifikované v súlade s európskymi štandardmi. Každý rok sa pod...

 • Poľnohospodárske výrobky

  Poľnohospodárske výrobky

  Dá sa povedať, že obchodujeme prakticky v celej škále rastlinných produktov, pestovaných v EU. Obilniny - Pšenica kŕmna aj potravinárska, tiež durum. jačmeň kŕmny aj potravinársky, kukurica kŕmna aj potravinárska, raž, ovos, triticale. Olejnaté semená - mak modrý, biely, ľan zlatý, hnedý, slnečnica pásikovaná drobnozrnná aj veľkozrnná, slnečnica čierna, repka, horčica biela aj juncea, semeno konope. Strukoviny: Hrach zelený a žltý, šošovica, fazuľa farebná aj biela, pohanka aj lúpaná, cícer, lupina. Semená pre vtákov: proso žlté, červené, šedé, kanárske, peluška, cirok, vika, požlt farbiarsky. Suché plody: orechy vlašské, suše...

 • Mechanizačné poľnohospodárske služby

  Mechanizačné poľnohospodárske služby

  V mechanizačnom stredisku umiestnenom v hospodárskom dvore v Nemšovej časť Ľuborča máme strojový park, s ktorým poskytujeme nasledovné služby: - zber obilnín, repky - obilným kombajnom CLASS DOMINÁTOR 108 SL - zber senáže, siláže - rezačkou CLAAS JAGUÁR - postrek pesticídmi - postrekovačom AMAZONE - hnojenie poľných plodín priemyselnými granulovanými hnojivami - rozmetadlo AMAZONE - orba, diskovanie, kompaktorovanie, kosenie krmovín žacím miagačom - traktormi vyššej rady FENDT FAVORIT 816, Z 183

 • Poľnohospodárske hnojivá

  - DASA 26% - DAM 30% - LAV 27% - Močovina tekutá - Močovina 46% - Amofos - Dusičnan amónny - NPK 15-15-15

 • Náhradne diely na poľnohospodárske traktory

  - náhradne diely na lesné traktory a LKT - náhradne diely na vysokozdvižné vozíky Desta - náhradne diely na univerzálne nakladače UNC 060/061 - náhradne diely na lesné navijaky - náhradne diely na kardanové hriadele a nové kardanové hriadele

 • Špeciálne pneumatiky na poľnohospodárske stroje

  Špeciálne pneumatiky na poľnohospodárske stroje

  - vysokozdvižné vozíky, - prívesné vozíky, - rudle + duše, iné do 24 hod.

 • Pásy pre poľnohospodárske stroje

  Skúsenosti vo výrobe nám dovoľujú ponúkať aj tieto gumové pásy v plnom rozsahu. Dezén určený pre poľnohospodársku aplikáciu je dostupný v týchto rozmeroch: - 15 - 18 - 30 - 36 - pre všetky poľnohospodárske traktory a ťahače

 • Poľnohospodárske stavby

  montované oceľové a železo-betónove haly

 • Poľnohospodárske produkty

  Firma začala svoje aktivity na Slovensku v roku 2001, ktoré vtedy vykonávala prostredníctvom dílera. Následne sa majiteľ firmy za účelom lepšieho využitia trhového potenciálu rozhodol založiť vlastnú firmu, ktorá bola zapísaná do obchodného registra 5.9.2002 pod menom. Od tohto roku firma sídli v prenajatých priestoroch a zamestnáva 5 zamestnancov – 2 predajcovia so zameraním na cestnú dopravu, 2 predajcovia poľnohospodárskych produktov a 1 administratívna sila.

 • Strojové poľnohospodárske práce

  Strojové poľnohospodárske práce

  Poskytujeme strojové služby: zber obilia, lisovanie slamy, preprava materiálu, strojové poľnohospodárske práce.

 • Poľnohospodárske plodiny

  Obchodná spoločnosť zameraná na obchodovanie s agro komoditami ako obiloviny, olejniny, strukoviny a iné technické plodiny,umelé hnojivá. Ponúkame liadok 27%.

 • Pneumatiky na poľnohospodárske stroje

  - Nokian - Aliance - Voltyre - Seha - Petlas - B-line - Mitas - Barum - Continental - Michelin - Firestone

 • Pelety z poľnohospodárskej biomasy

  - Priemer: 8,10 mm - Dĺžka: 10 – 50 mm - Objemová hmotnosť: 600 – 650 kg/m3 - Vlhkosť: 5 – 10 % - Výhrevnosť: 4,4 – 4,7 kw/kg - Obsah popola : 5 – 7%

 • Pneumatiky pre polnohospodárske stroje

  - Tiché pneumatiky - SilentSpeedTyre (SST) - Velkoobjemové pneumatiky - SuperVolumeTyre (SVT) - SVT CHO - Standardní pneumatiky série 85 - AC 85 - Široké pneumatiky série 70 - HC 70 - Široké pneumatiky série 65 - AC 65 - Široké pneumatiky série 70 - AC 70 G - Široké pneumatiky série 70 - AC 70 T - Pneumatiky pro kombajny - AC 70 H/G/N a SVT - Pneumatiky pro kultivaci - AC 85/AC 90 C - Diagonální pneumatiky - AS Farmer - Přední pneumatiky - T 9 a T 10 - MPT radiální pneumatiky - MPT diagonální pneumatiky - IMP radiální pneumatiky - IMP diagonální pneumatiky - Pneumatiky pro zahradní traktory - Pneumatiky pro ruční vozíky

 • Poľnohospodárske a priemyselné big boxy

  Poľnohospodárske a priemyselné big boxy

  Akčná ponuka na big boxy

 • Pneumatiky na poľnohospodárske stroje

  - Nokian - Aliance - Voltyre - Seha - Petlas - B-line - Mitas - Barum - Continental - Michelin - Firestone

 • Poľnohospodárske stavby

  Poľnohospodárske stavby

  Skladové nezateplené haly, haly pre pozberovú úpravu poľnohospodárskych produktov vrátane dodávky a montáže technologických zariadení. Rekonštrukcie stávajúcich poľnohospodársky budov.

 • Oleje a kvapaliny pre poľnohospodárske stroje

  Špeciálne oleje Shell TELLUS S, T ISO VG 10, 22, 32, 46, 68 HLP, HVLP špičkové vysokokvalitné hydraulické oleje s viac ako 50-ročnou tradíciou s univerzálnym použitím a s mimoriadne vysokým viskozitným indexom. Obsahujú antioxidačné, protikorózne, protipenivostné a protioderové prísady. Sú vhodné najmä pre hydraulické systémy vyžadujúce kvapalinu so zvýšenou schopnosťou ochrany proti opotrebeniu a extrémnym tlakom. Univerzálne oleje Shell HARVELLA TX 10W-40 SAE 10W-40, API-CE/SF, ACEA E3, CCMC D-4, MB 227.1, MIL-L-2104D, MIL-L-46152B, SAE 80W-85W, API GL-5, ZF TE-ML06, Allison C-4, John Deere JDM J 27 J 20C, Ford M2C 159B,C, MF M 1139 M 1144, CATT02, ...

 • Pneumatiky na poľnohospodárske stroje

  Dodávame pneumatiky na: - poľnohospodárske stroje - agroindustriálne - nákladné automobily - stavebné stroje Uvedených značiek : - Trelleborg - Michelin - Kléber - Taurus - Mitas-Barum - Alliance , BKT

 • Náhradné diely pre poľnohospodárske stroje

  Originálne náhradné diely sú zabezpečované na zahraničné stroje rôznych značiek, nakoľko centralizovaný nákup ND na jednom mieste urýchli a zjednoduší prácu pre poľnohospodárov , navyše ušetrí čas a finančné prostriedky vynaložené na opravy. V ponuke spoločnosti sa nachádzajú ND značiek FENDT, FALC, RABE, BERTHOUD, SIMBA, SUPERTINO, OEHLER, TUME,FRAMEST, NETTUNO , BREDAL ako aj ND použiteľné do značiek CASE, CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, KUHN, KVERNELAND, MANITOU, MASSEY FERGUSON a i. napr. do motorov, prevodoviek, hydraulických sústav, kĺbových hriadeľov - kardanov, vývodových hriadeľov. Všetky výrobky sú certifikované a dodávané cestou v...

 • Poľnohospodárske skladovanie

  - Skladování zemědělských komodit - Lisování olejnatých semen - Rafinace surového oleje - Skladování rostlinných olejů v nerezových tancích - Skladování pohonných hmot - Plnění a balení (PET 1litr, PET 5litrů, PET 10litrů, kontejnery 550kg a 950 kg, cisterny, jiné obaly dodané zákazníkem, viz. produkty) - Zprostředkování obchodu

Ponúkate prekladateľské služby?

Ponúkate prekladateľské služby?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Poľnohospodárske komodity 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.