Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Nákladná vnútroštátna autodoprava Tatra 815 Hydraulicka ruka.

Nákladná vnútroštátna autodoprava Tatra 815 Hydraulicka ruka.

Ponúkam služby nákladným autom s podvozkom 6x6, s hydraulickou rukou.Prevážam UNI bunky, lodný kontajner, stavebný materiál.Valník dĺžka korby 5m,hydraulická ruka dva výsuvy, dosah 8m, zdvih do 5ton.Viem ponúknuť auto na stavby, turnusy.Prenajímam aj rúrkové lešenie.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava

  Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava je hlavnou náplňou činnosti spoločnosti Flashtrans s.r.o, Košice. V rámci zabezpečovania prepravy tovaru je samozrejmosťou aj uzavreté poistenie zodpovednosti cestného dopravcu vo výške 1 mil. Sk a okamžité lokalizovanie našich áut pri vykonávaní prepravy. Okrem dlhoročnej praxe vám môžeme ponúknuť predovšetkým: solídnosť, spoľahlivosť, ochotu, rýchlosť a nízke ceny.

 • Nákladná doprava

  Ponukám prepravu akéhokoľvek tovaru. Odvoz objemného tovaru

 • Nákladná doprava s hydraulickou rukou

  Nákladná doprava s hydraulickou rukou

  Nákladné auto s nosnosťou 12 ton s využitím hydraulickej ruky.Ložná plocha 6 m x 2,5 m. Možné je prepravovať všetok nesypký tovar, ktorý je či už na paletách alebo v jednom celku.Maximálna váha bremena je 1500kg/8,2m a 3000kg/3m od osi hydraulickej ruky vozidla.

 • Autodoprava, nákladná doprava, preprava, dovoz, kontajner

  Autodoprava, nákladná doprava, preprava, dovoz, kontajner

  Dobrý deň prajem ponúkame Vám naše služby v oblasti nákladnej dopravy, k dispozícii máme nákladné vozidlo s hydraulickou rukou a hákovým kontajnerom. Vieme Vám odviezť sypký materiál, hlina štrk drevo materiál na paletach/paletovy tovar, ďalej ponúkam prenájom sutových kontajnerov, a likvidáciu odpadu na skládke. Taktiez ponúkame prácu s hydraulickou rukou. Prajem Vám pekný deň.

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  Odvoz stavebnej sute, odpadu Prevoz dreva, nábytku Dovoz sypkých materiálov a kameniva Pristavenie kontajnera vozidlom Avia A75 hákový nosič kontajnerov

 • Zemné práce nákladná doprava, Prešov

  Zemné práce nákladná doprava, Prešov

  Ponúkam zemné a búracie práce a dopravu Traktorbager s varechami 40,60,90, svahovačka 150cm, silné búracie kladivo INDECO Pásový minibager 1.8t. Nakladač UNC 750 Avia A75 hákovy nosič kontajnerov Komplet realizácia prípojok a napojenie na vodu kanál plyn Výkop základov na dom, plotov, garáží, svahovanie terénu, odkopávanie budov, likvidácia starých domov a budóv. Napojenie zvodov dažďovej vody, príprava pod zámkov dlažbu Prevoz stavebného materiálu, dovoz štrku, kameniva, vývoz odpadu, Pristavenie kontajneru na odpad podľa potreby zákazníka

 • Nákladna prepava

  Ponúkam prepravu balíkov a tovaru. Do 1000kg, 2 palety, opel vivaro 1600m3. Aj mimo slovenska.

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  - zapožičiavanie kontajnerov 12 m3, ich dovoz a odvoz; - zapožičiavanie kontajnerov 35 m3, ich dovoz a odvoz; - odvoz triedeného, netriedeného stavebného odpadu a drevného odpadu; - dovoz recyklátov; - preprava strojov;

 • Doprava - vnútroštátna nákladná

  Doprava - vnútroštátna nákladná

  Nákladná vnútroštátna cestná doprava, sprostredkovanie v oblasti dopravy, manipulácia s nákladom.

 • Nákladná preprava a sťahovanie PortegoRatio

  Nákladná preprava a sťahovanie PortegoRatio

  Hľadáme dlhodobú a pravidelnú spoluprácu s malou firmou alebo obchodnou prevádzkou na pravidelne zásobovanie,rozvoz a pod. Poskytujeme aj jednorazové zásielky a sťahovanie. Záleží nám na Vašej spokojnosti, preto ku každej zákazke pristupujeme individuálne pre dosiahnutie Vašej maximálnej spokojnosti. Tešíme sa na spoluprácu. STAY HEALTHY! STAY STRONG!

 • Nákladná doprava dreva a špedícia

  Vnútroštátna nákladná cestná doprava dreva a manipulácia s nákladom.

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  Ponúkam prepravu vášho tovaru do 24 ton v rámci Západoslovenského kraja.Nie dokládky,len celý kamión. Cena za 1km dohodou.LKW parkuje v PK.

 • Nákladná autodoprava

  Nákladná autodoprava

  Ponúkam autodopravu nákladným autom Mercedes Sprinter 10 paletová dĺžka korby 4.6m šírka 2.1m SLOVENSKO POĽSKO ČESKÁ REPUBLIKA cena po telefonickom dohovore.

 • Autodoprava, nákladná doprav, sťahovanie

  Autodoprava, nákladná doprav, sťahovanie

  Potrebujete niečo previesť, žiadny problém! jazdime celá európska únia stahujeme.... Fiat Ducato, nosnosť do 3,5t, nákladný priestor pre 4 palety. doručenie tovaru z obchodných domov ku vam , Ikea a podobne

 • Nákladná preprava Citróen Jumpy

  Nákladná preprava Citróen Jumpy 3 miestny, nosnosť 1800 kg na tri palety po celom území Slovenska miesto výjazdu Bratislava Senec prepravujeme veci tovar pripadne nábytok nie sypké materiály po Bratislave a okolí 0,60€ km vzdialenejšie trasy 0,40 € km prípadná dohoda

 • Nakladna doprava

  Ponukam vnutrostatnu prepravu 24ton, kamionom mega, vozidlamy do 7,5 t

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  Disponujeme nákladným autom, ktoré Vám prepraví náklad do 70 ton. Bez problémov Vám prepravíme lesné a stavebné stroje, napríklad LKT, nakladač, vývozku, harvestor či bager.

 • Osobná a nákladná preprava

  Ponúkame vám osobnú a nákladnú prepravu po celom Slovensku aj v EU spoľahlivo a bezpečne... Ponúkame aj služby sťahovanie.

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu tovaru do 24t klasickými plachtovými návesmi a veľkokapacitnými návesovými súpravami typu Megatrailer a Jumbo. Máme k dispozícii zmluvných dopravcov, ako aj vozidlá s nepravidelným kontaktom, vďaka čomu sme schopní zabezpečiť množstvo vozidiel za výhodné ceny.

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  - preprava sypkých materiálov trojstranným sklápačom LIAZ 150 (10t; 2,1 x 3,8m), - preprava tuhých materiálov vozidlom LIAZ, príves s nosnosťou 15t, nosná ploch 2,4 x 7,6m, - preprava cementu súpravou Tatra 815 s nosnosťou 25t.

 • Nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápacími návesmi

  Technické zázemie Náš vozový park tvoria vozidlá značky MAN, CASE, TATRA, AVIA ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.

 • Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia

  Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia BUBO TRANS s.r.o. pomáha svojim klientom prepraviť tovar v najkratšom možnom termíne a to v rámci celej Európskej Únie. Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť prepravené expresne rýchlo. Medzi naše prvoradé ciele patrí zabezpečiť maximálnu spokojnosť klientov, poskytovaním profesionálnych dopravných a špedičných služieb v rámci celej Európy Prepravy poskytujeme vlastnými vozidlami aj špedičnými vozidlami našich partnerov, pričom vám šetríme čas a vaše peniaze nakoľko vám pristavíme najbližšie voľné vozidlo kde nemáte zahrnuté zbytočné prázdne kilometre ...

 • Nákladná doprava

  Nákladná doprava

  Ponúkame prepravu materiálu trojstranným sklápačom zn. Mercedes. Nosnosť 3,5 tony, ložná plocha 4000 x 2550 x 1000. Cena podľa cenníka resp. dohody.

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou nákladnou dopravou, prevádzkovanou vozidlami do 3,5 tony

 • Expresná nákladná doprava

  Kurier, ktorý si zásielku naloží, ju aj najrýchlejším spôsobom doručí, žiadna prekládka, žiadne zhromažďovanie záielok - jednoducho EXPRES!

 • Autodoprava osobná aj Nákladná

  Autodoprava osobná aj Nákladná

  Sme spoločnosť zaoberajúca sa autodopravou t.j. prepravou ľudí,tovaru touto cestou by sme Vám chceli ponúknuť možnosť spolupráce pri prepravovaní, klientov z Hotela po Bratislave prípadne do inej cieľovej destinácie. Vašich klientov dokážeme efektívne prepraviť po celej Európskej únii. Preprava osôb je zabezpečená na nonstop. Naším cieľom je zabezpečiť komfortnú prepravu Vašich klinetov. Dopravu zabezpečujeme novými vozidlami značky Peugeot Traveler, kde je možné naraz odviesť 7 pasažierov. Prepravu tovaru vieme zabezpečiť vozidlom Peugeot Boxer Maxi, kde je možné odviesť cca dve tony nákladu, prípadne šesť plne naložených pa...

 • Vnútroštátna nákladna preprava tovaru, kuriérske a logistické služby

  Svoje SLUŽBY poskytuje v rámci vnútroštátnej nákladnej prepravy tovaru, kuriérskych a logistických služieb: Celovozová preprava - vnútroštátne priame prepravy alebo dokládky Paletová preprava - vnútroštátna preprava paletových zásielok Balíková preprava - vnútroštátna preprava balíkov a kusových zásielok Kuriérske služby Logistika - logistické služby na mieru, skladovanie Špedícia

 • Cestná nákladná preprava

  - Preprava od 1kg - Balíková preprava nad 50 kg - Kusová preprava - Zberná preprava - Expresná preprava - Preprava do 24 hod vozidlami do 1,5t - Preprava vozidlami s nosnosťou 3,5t, 7,5t, 16t, 24t - Veľkoobjemové vozidlá Mega a 120 cbm - Vozidlá s výbavou ADR 1-6, 8-9 - Preprava podvalníkom do 24t - Preprava podvalníkom do 80t

 • Nákladná doprava do 3,5t celkovej hmotnosti.

  Nákladná doprava do 3,5t celkovej hmotnosti.

  Ponúkam prepravu tovaru a sťahovanie v rámci celej SR a štátov EU s vozidlom Fiat Ducato Maxi, obsahom 17m3, dĺžka ložnej plochy 4m, výška 2,10m, šírka 1,80m, medzi blatníkmi 1,40m. Maximálna nosnosť nákladu 1200 kg.

 • Nákladná doprava do 3,5t

  Naša spoločnosť prevadzkuje Nakladnu dopravu do 3,5t v celej EU. Nasledne na to aj Odťahovu sluzbu non stop.

 • Nákladná doprava

  Neoddeliteľnou súčasťou sťahovania je samozrejme doprava. Nie je dôležité, či sa sťahujete v rámci, sídliska, mesta, krajiny alebo plánujete sťahovanie mimo Slovenska. Disponujeme vozovým parkom, ktorý nám umožňuje realizovať akýkoľvek druh sťahovania a previezť akýkoľvek objem vecí. Naše autá majú skriňovú nadstavbu a sú vybavené hydraulickou zdvíhacou plošinou.

 • Nákladná doprava do 3,5t

  Ponúkam nákladnú dopravu do 3,5 t .Výklopný valník - d3,5xš2 M : sypké a stavebne materiály,sťahovanie,odvoz odpadu,preprava osob atd...moznosť odvozu materialu + 7 osob rovno na stavbu volať Nonstop !!!cele SR a okolie.

 • Nákladná doprava

  - nákladné auto s hydraulickou rukou s nosnosťou nákladu 8 tony

 • Medzinardna nakladna preprava

  Ponukam nakladne vozi na mednarodne prepravu .

 • Nákladná preprava

  Nákladná preprava

  Preprava v tuzemsku aj zahraničí, účtované len skutočne odjazdené km plus Stojne v rámci Bratislavy dohoda na pevnej cene

 • Medzinárodná nákladná preprava

  Medzinárodná nákladná preprava

  prevoz uz od 1ks, kilometrova sadzba a stojne, cena dohodou

 • Verejná pravidelná nákladná doprava

  Naša spoločnosť prevádzkuje obojsmernú verejnú pravidelnú nákladnú dopravu a verejnú nepravidelnú nákladnú dopravu za účelom prepravy nákladu (vecí) a dopravu na vlečkách.

 • Nákladná autodoprava do 3,5 tony vrátane prípojného vozíka

  Ponúkame nákladnú prepravu do celkovej hmotnosti 1400 kg (1,4 tony) dodávkovými vozidlami PEUGEOT BOXER L2 H1 počet paliet 3. Celkový objem 10 m3, v rámci SR a ČR.

 • Nákladná doprava

  Ponúkam prepravu nákladným vozidlom Iveco hmotnosť do 3,5 tony,dlžka6.10.m šírka 2.48 m so zdvíhacím zadným čelom.

 • Nákladná doprava do 3,5t celkovej hmotnosti

  Ponúkam prepravu tovaru v rámci celej SR a štátov EU s vozidlom Citren Jumper, obsahom 17m3, dĺžka ložnej plochy 4m, výška 2,10m, šírka 1,80m, medzi blatníkmi 1,40m. Maximálna nosnosť nákladu 1300 kg.Tovar poistený na 20000 eur.

 • Nákladná preprava

  - v rámci Slovenskej republiky a štátov EÚ

 • Nákladná doprava

  - preprava sypkých hmôt, stabilizácií, živíc (asfaltov) a obilia - ťahače + návesy (25 ton) - veľkokapacitné sklápače (12 a 17 ton) - sklápače (9 ton)

 • Nákladná doprava

  - zaoberáme sa vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou tovaru rôzneho druhu a hmotnosti - vozidlá vieme pristaviť do 1 hodiny po objednávke - autá sú vybavené paletovým vozíkom, trezorovým vozíkom, kartónmi, gurtňami + spojovacími pásmi, upínacími pásmi na zabezpečenie tovaru proti poškodeniu, dekami - vieme zabezpečiť akékoľvek vozidlo - sťahujeme NON-STOP - dôraz kladieme na bezpečnosť prepravovaného tovaru a Vašu spokojnosť samozrejmosť je profesionalita - k medzinárodnej doprave zvlášť účtujeme cestné a colné poplatky v závislosti od krajiny

 • Medzinárodná cestná nákladná doprava od 80 kg – 24 ton

  - firma poskytuje služby v oblasti medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy

 • Vnútroštátna cestná nákladná doprava od 80 kg – 24 ton

  - firma poskytuje služby v oblasti vnútroštátnej nákladnej dopravy

 • Nákladná autodoprava

  Doprava a dodanie materiálu: - štrk - piesok - kameň - zem - drevo - tehly - tvárnice - železo - a iné podľa vašej požiadavky.

 • Doprava - Nákladná autodoprava vnútroštátna

  Doprava - Nákladná autodoprava vnútroštátna

  Našim zákazníkom ponúkame vnútroštátnu nákladnú dopravu.

 • Vnútroštátna nákladná preprava

  Vnútroštátna nákladná preprava

  Využitie našich nákladných vozidiel je široké a univerzálne, od dopravy valníkom, či sklápacími vozidlami na prepravu sypkých alebo paletovaných materiálov až po zakryté vozidlá pre univerzálne prepravy tovaru. Pre jednoduchú a rýchlu manipuláciu je možné využiť žeriav - hydraulickú ruku na automobile MERCEDES ATEGO 1823. Skriňový FIAT ducato maxi Valník IVECO Sklápač MERCEDES Sklápač TATRA 815 Sklápač LIAZ 110 Naša spoločnosť vykonáva prepravy regionálneho charakteru v tuzemsku, ale aj dopravy do zahraničia. Máte malý či veľký náklad - Kontaktujte nás!!!

 • Nákladná preprava

  Nákladná preprava

  NÁKLADNÁ PREPRAVA vozidlami IVECO a MAN

 • Nákladná preprava

  Poskytujeme nákladnú prepravu materiálu s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony (hmotnosť nákladu do 1,5 t) dodávkovými a valníkovými vozidlami do štátov Európskej únie.nakladnu prepravu do 1000kg je tak tiez mozne 2x do tyzdna,na trase ingolstadt-zilina tam a spet.

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Nákladná vnútroštátna autodoprava Tatra 815 Hydraulicka ruka. 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.