Kompletná stavebná činnosť

Komplexne sadrokartonárske systémy
Ponúkame kompletné sádrokartónové riešenia od stropov cez steny až po najrôznejšie okrasné podhľady, ako aj ich osvetlenie.

Murárske a maliarske práce
V rámci našich služieb ponúkame široký výber murárskych prác od výstavby základov cez omietky až po finálne práce. Samozrejmosťou je realizácia ako čiastkovej stavby, tak aj úplná stavba celého domu na kľúč.

Vnútorné obklady a dlažby
Pokladanie vnútorných obkladov a dlažieb, od jednoduchých tvarov a plôch až po kompletné rekonštrukcie kúpeľní.

Zatepľovacie práce
Kompletné zateplenie bytových domov za použitia rôznych druhov zatepľovacích systémov.

Rekonštrukcia vchodov bytových domov
Komplexná rekonštrukcia vchodov do bytových domov.

Vonkajšia dlažba
Pokladanie rôznych typov vonkajších okrasných dlažieb.

Vodoinštalatérske práce
Súčasťou našej ponuky je realizácia samotnej vodoinštalácie a kanalizácie.

Elektroinštalačné práce
Ponúkame aj realizáciu elektroinštalačných prác.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Kompletná realizácia vášho projektu

  Kompletná realizácia vášho projektu

  Ponúkame vám naše služby a to 24 hodín denne realizujeme vaše projekty už 15 rokov. Realizujeme kompletné stavebné práce a to od búracej práce až po stavbu na kľuč či domu alebo bytu a tak tiež vieme objednávať materiál aj s iných krajín a tak tiež vieme poskytnúť aj luxusný tovar napríklad kuchynské linky ovládané cez mobilnú aplikáciu alebo inteligentný dom ktorý si viete tak tiež kontrolovať pomocou aplikácii ktorá bude vo vašom telefónnom zariadení. Tešíme sa na spoluprácu s vami na každú prácu poskytujeme záručnú dobu a tak tiež kompletnú foto dokumentáciu vášho projektu.

 • Kompletná výstavba bazénov od poradenstva, realizáciu a dlhodobú starostlivosť - bazén na kľúč

  Kompletná výstavba bazénov od poradenstva, realizáciu a dlhodobú starostlivosť - bazén na kľúč

  Bazén na kľúč. Poradíme Vám, navrhneme a zrealizujeme Vám Váš vysnívaný bazén v spolupráci so záhradným architektom pre vonkajšie bazény, prípadne vnútorné bazény s interierovým dizajnérom, tiež Vám zabezpečíme úpravu okolia ako zatrávnenie alebo pokládku dlažieb,prekrytie bazénov. Rekonštrukcie, dlhodobý servis bazénov.

 • Kompletná elektroinštalácia

  - rodinné domy - byty - priemyselné priestory

 • Kompletná elektroinštalácia

  Ponúkam kompletnú domovú a bytovú elektroinštaláciu. Štandardná elektroinštalácia Inteligentná elektroinštalácia ( Legrand Valena life s netatmo) Ponuku Vám viem vyhotoviť podľa projektu elektroinštalácie alebo po obhliadke.

 • Kompletná realizácia záhrad

  - Bezplatná obhliadka pozemku a následná príprava projektu podľa požiadaviek zákazníka.

 • Kompletná výstavba na klúč

  Kompletná výstavba na klúč

  Tesárske , pokrývačske prace,výstavba altánkov prístreškov , výstavba domov základových platní, zatepľovanie fasád

 • Kompletná príprava projektu elektroinštalácie

  Ponúkame kompletnú prípravu projektu elektroinštalácie, jeho zrealizovanie v dohodnutom termíne a odovzdanie spolu s revíznou správou.

 • Lis excentrický LEN 40 C r. 1983 - kompletná linka

  Lis excentrický LEN 40 C r. 1983 - kompletná linka

  excentrický lis + lisovacia linka ktorá pozostáva s valček. podávača a odvijak 2,5 t s pohonom

 • Kompletná technológia pílnice

  Kompletná technológia pílnice

  Piliarske technológie sú riešené ako komplexné súbory zariadení od triedenia výrezov cez automatizovaný prísun k pílovému agregátu s následným odlučovaním bočných odrezkov. Odpad je odvádzaný k sekačke, kde je sekaný na štiepky.

 • MATRIX - kompletná sada

  MATRIX - kompletná sada

  Revolučný dizajnom - mimoriadny funkčnosťou ! MATRIX je prvý model svojho druhu, ktorý v sebe zahŕňa množstvo variácií nosenia a to jednoducho pridaním alebo odobratím jednotlivých častí podľa aktuálnych potrieb. Pripnite rámček s nepriepustnou penovou vložkou, vymeňte pevné straníky za elastický pás a váš zrak bude ochránený pred prachom a striekajúcou vodou. Potrebujete dioptrické zorníky ? Pridajte klip, v ktorom máte vaše dioptrie a problém je vyriešený. Pracujete v tme ? Použite žlté alebo číre zorníky, pripnite straničky s LED diódami pre lepšie videnie. S MATRIXOM prispôsobíte ochranu očí akémukoľvek riziku ! Dodá...

 • Zateplenie, kompletná obnova bytového domu

  Zorientovať sa v problematike zatepľovania si vyžaduje odbornosť, skúsenosti a rozhľad. Prvé stretnutie so zástupcami vlastníkov je vlastne voľným rozhovorom na tieto témy. Zisťujeme rozsah budúcich prác, snažíme jednoducho, vecne a jasne vysvetliť podstatu problematiky kompletnej renovácie domu od A po Z. Ak máme tieto kroky za sebou a chceme sa posunúť bližšie k cieľu, potrebujeme projektovú dokumentáciu.

 • Zateplenie, kompletná obnova rodinného domu

  Správny výber hrúbky a typ izolačných dosiek a povrchovej úpravy Príprava stavby, zakrývanie okien, dverí, chodníkov, montáž lešenia Zhotovenie zateplenia - sokla, stien, ostení, podbytkov... Demontáž lešenia, odvoz vzniknutého odpadu, upratanie stavby Ku kolaudácii energetický certifikát

 • Kompletná realizácia rodinných domov

  Kompletná realizácia rodinných domov

  Realizujeme kompletné rekonštrukcie RD, bytov, jadrá, kúpelne, omietky, stierky, sádrokartónove stropy a steny. Obkladanie keramických obkladov a dlažieb, žuly. Rekonštrukcie balkónov a terás, izolovanie terás. Realizácia na strednom a západnom Slovensku prevažne v okolí BA .

 • Kompletná ponuka ofsetovej a digitálnej tlače

  ?príprava a výroba reklamných materiálov ?katalógy, plagáty, ponukové listy, prospekty, skladačky, obálky na prospekty, kalendáre ?produkty s vysekovaného papieru a papierovej lepenky, výsek krabíc ?laminovanie

 • WALLTASTIC® ´FARMA BABY´ - KOMPLETNÁ DEKORAČNÁ SADA DO IZBY (1066)

  nová generácia Walltastic dekorácii z dielne špičkových dizajnérov *pomocou tohto mega balenia nálepiek krásne vyzdobíte a kompletne zmeníte na nepoznanie izbu Vašej ratolesti *samolepiace, vyrobené z kvalitného a pevného vinylového materiálu *znova použiteľné /po odlepení nezanechávajú stopy/ *držia na všetkých povrchoch /nábytok, sklo, steny, tapety, dvere.../ *možnosť ľubovoľných kombinácií, premiestňovania *kolekcia obsahuje 6 veľkých hárkov plných dekoračných nálepiek a doplnkov /viď. detailné foto/ ... je už len na Vašej fantázii , rozmer jedného hárku je 34 x 46cm *skvelý tip na darček

 • Kompletná hypoalergénna strava pre psov

  Kompletná hypoalergénna strava pre psov

  Fish4Dogs Complete Food je konečne dostupné na našom trhu, pre potešenie a zdravú výživu Vašich psov. Fish4Dogs Complete Food je vyrobené z vysokokvalitných surovín, ktoré poskytujú vyváženú stravu plnú minerálov a vitamínov potrebných pre zachovanie zdravia Vašich miláčikov po celý život.

 • Kompletná generálka - strhnutie starých hydroizolačných vrstiev a aplikovaním nového plášťa tvorenéh

  (plastoelastomerické vysokokvalitné modifikované pásy s nosnou rohožou z tkaného polyesterového vlákna, na povrchu tvorené bridlicovým posypom).

 • Kompletná obnova bytových domov

  Kompletná obnova bytových domov

  Zateplenie+fasada bytovych domov kompletna repasacia balkonov a zabradli na bytovych domov Generalne dodavanie stavieb prenajom lesenia zateplenie rovnych striech SIKA FATRAFOL VEDAG

 • Reťazové a lanové kladkostroje, kompletná viazacia a zdvíhacia technika firmy Stahl CraneSystems

  Reťazové a lanové kladkostroje, kompletná viazacia a zdvíhacia technika firmy Stahl CraneSystems

  Reťazové a lanové kladkostroje - elertické či s ručným zdvihom, navijaky, kompletná viazacia a zdvíhacia technika - nekonečné laná, reťaze, magnety, váhy, zdviháky...

 • Projekcia a kompletná realizácia záhrad a parkov

  Kompletný návrh výsadby záhrady, vybudovania závlahy vrátane malých záhradných stavieb. Stupeň návrhu: Od štúdie až po kompletný projekt. Riešenia šité na mieru podľa želania zákazníka. Cena projektu pri realizácii zdarma.

 • Kompletná výsadba stromov, krov, kvetín, mulčovanie

  Pri vysádzaní rastlín je samozrejmé, že ku každej rastline do výsadbovej jamky pridávam hnojivo v organickej forme s pozvoľným uvoľňovaním živín. Vďaka tomu rastliny lepšie korenia a majú v prvom roku lepší rast oproti nehnojeným rastlinám. Vysádzam stromy, kríky, popínavé rastliny, trvalky, letničky, cibuľové a hľuznaté kvety. Mulčovaním záhonov predídeme rastu burín v záhonoch.Záhony mulčujeme kôrou, alebo štrkom. Zo štrku a kameňa je možné vytvoriť rôzne farebné a tvarové kombinácie.

 • Kompletná realizácia a rekonštrukcia záhrad

  Kompletná realizácia a rekonštrukcia záhrad

  - projekcia záhrad a ich realizácia - projekcia zavlažovacích systémov a ich realizácia - kompletná rekonštrukcia okrasných záhrad - projekcia jazierok, potôčikov, kaskád, skaliek, trávnikov - okrasný kamenný múrik - prírodný kameň - komplexná celoročná pravidelná údržba záhrad probi od A po Z - vertikutácia, chemické ošetrenie rastlín a trávnikov - úprava pH pôdy - rezanie ovocných stromov a kríkov - zamkové dlažby, altánky - kosenie a iné záhradnícke služby - rekonštrukcia trávnikov - zakladanie trávnikov -výsevom - zakladanie trávnikov - pokládka trávnikového koberca - ošetrovanie a rez ovocných stromov - výsadba stromov...

 • Kompletná stavebná činnosť

  Kompletná stavebná činnosť

  Unistav Teplička, s.r.o. je stavebno-obchodná spoločnosť, ktorá ponúka kompletnú realizáciu stavieb pre súkromný a verejný sektor. Naše hlavné zameranie spočíva v odvetví novostavieb, rekonštrukcií, zatepľovaní a stavbe inžinierskych projektov. Vysokú kvalitu poskytovaných služieb zabezpečujeme vďaka vlastnému strojnotechnologickému vybaveniu a pomocou vyškolených odborne spôsobilých pracovníkov. Stavby realizujeme podľa požiadaviek investora kompletne vrátane dodávky interiéru a technologických zariadení. Vďaka spolupráci s širokou škálou dodávateľov dokážeme Vám ponúknuť veľkú škálu kvalitných produktov a systémov pre Vašu st...

 • Kompletná realizácia rodinných domov

  Kompletná realizácia rodinných domov

  Kompletná realizácia rodinných domov podľa požiadaviek zákazníka.Realizácia hrubých stavieb ,alebo rekonštrukcii obytných a nebytových priestorov.Pri výstavbe používame kvalitné materiály s certifikatmi(YTONG,POROTHERM,HELUZ).Na vykonané práce poskytujeme predĺženú záruku a taktiež aj pozáručný servis.

 • Kompletná dodávka oceľových, technologických a mostných konštrukcií.

  Kompletná dodávka oceľových, technologických a mostných konštrukcií.

  1. Výroba • Výrobná plocha 4 000m2 • 12,5 ton mostové žeriavy • Páliaci stroj • Zakružovačka • Zvárací poloautomat • Zvárací automat • Ohraňovací stroj • Tabuľové nožnice • Ohýbací lis • Sústruh • ... 2. Otryskávanie • Abrazívne otriskávanie v kabíne - maximálne rozmery upravovaných výrobkov: 17,0m x 4,5m x 3,5m (LxWxH) • Vysokotlaké otryskávanie vodným lúčom - Aquablast 2 000 bar 3. Nátery • Plocha na nátery 1 500 m2 • 12,5 ton mostové žeriavy • Airless, airmix, electrostatic - vysokotlaké stroje Graco • Galvanizácia kovovými zliatinami 4. Montáž • Autožeriav AD 20 • Portálový žeri...

 • Kompletná ponuka kontrolných systémov

  Kompletná ponuka kontrolných systémov

  Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), ktorých súčasťou sú systémy riadenia a kontroly vstupov, kamerové systémy, detekcia a poplachové systémy a elektronické požiarne systémy. Spoločnosť poskytuje ponuku EZS s komplexnými službami, ako je projekt, dodávka, inštalácia a servisné služby. Týmto krokom sa spoločnosť stala najväčším poskytovateľom služieb v oblasti „úplnej bezpečnosti“.

 • Kompletná dodávka stavieb

  Kompletná dodávka stavieb

  Sme stavebná spoločnosť ktorá sa zaoberá realizaciou železobetónových monolitických konštrukcií, bytových, občianskych a priemyselných objektov, stavbou rodinných domov, zateplovacími systémami a rekonštrukciami jestvujúcich stavieb. Cieľom spoločnosti je dodať zákazníkovi stavbu zrealizovanú vo vysokej kvalite, v dohodnutom termíne a v plánovanom rozpočtovom náklade. Silnou stránkou našej stavebnej spoločnosti je vysoká odbornosť a rozsiahla skúsenosť našich zamestnancov, ktorý Vám po konzultácií vedia ponúknuť efektívne alternatívne riešenia pre už navrhnuté konštrukcie.

 • Kompletná stavebná činnosť

  Kompletná stavebná činnosť

  Naša stavebná firma bola založená v roku 2005. Sme profesionálna stavebná firma, na ktorú sa môžu všetci s dôverou obrátiť. Zaoberáme sa kompletnou stavebnou činnostnou, výkopovými, zemnými a búracími prácami, rozvozom sypkých materiálov, dovozom stavebného materiálu a inými činnosťami. Garantujeme Vám, že nami prevedené práce sú kvalitné, pristupujeme k nim zodpovedne, čo sa prejavuje v spokojnosti našich doterajších zákazníkov. Na všetky nami vykonané práce dávame záruku 5 rokov. Snažíme sa vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám našich zákazníkov. - kompletná stavebná činnosť - stavba priemyselných budov a hál - výkopov...

 • Svietidlá bytové - kompletná ponuka cez e-shop.

  Svietidlá bytové - kompletná ponuka cez e-shop.

  - Svietidlá bytové, lustre krištáľové, klasické, svietidlá podlahové, stolné, stojanové, kuchynské, exteriérové, parkové LED, svietidlá do kúpeľne, osvetlenie zrkadiel, schodísk, svietidlá do detskej izby, nočné lampy,... - Svetelné zdroje úsporné, LED a žiarivky

 • Kompletná linka na spracovanie guľatiny XR

  Kompletná linka na spracovanie guľatiny XR

  Komplexní systém manipulace s materiálem. Linka je konstruována pro připojení k nejproduktivnějšímu typu pásové pily - CTR 950 Hydraulik. Zrychlená, plně mechanizovaná manipulace s materiálem výrazně zvyšuje produktivitu stroje a zároven šetří náklady na pracovní sílu. Skládá se z podavače kmenů, pásové pily CTR 950H, pásového dopravníku, třídícího stolu, omítací a zkracovací pily.

 • Kompletná kuchynská technológia

  Kompletná kuchynská technológia

  - Kuchynské a cukrárenské konvektomaty, šokové mrazenie, regenerácia stravy - Umývacie systémy a umývačky riadu - Automatické a poloautomatické kávovary a mlynčeky - Chladiace vitríny na zákusky, nápoje, šalátové stoly - Tabletový a dopravný systém pre výdaj jedál

 • Kompletná výstavba solárnych elektrární

  Kompletná výstavba solárnych elektrární

  Zaoberáme sa výrobou kotviacich a spojovacích prvkov pre solárne panely - 3D simulácia rozloženia konštrukcií a panelov na pozemku na základe požiadaviek investora - Návrh konštrukcií na základe rozmeru a počtu solárnych panelov, statického zaťaženia, umiestnenia s ohľadom na región a tvar pozemku - Laserové zameranie a presné vytýčenie uloženia panelov na danom pozemku v rámci nerovností plochy - Technológia na ukotvenie zemných prvkov do rôznych podloží - Stavba nosnej oceľovej konštrukcie - Uloženie a upevnenie solárnych panelov

 • Kompletná hydromasážna kabína

  Kompletná hydromasážna kabína

  - Masážny panel so 6 tryskami - Digitálny ovládací panel - Vanička z viacvrstvového spevneného akrylátu so sifónom - Tropický dážď - Ručná sprcha - Zrkadlo - Exkluzívna chrómovaná polička - Vstavané rádio - Bezpečnostné sklo dymové 5mm - Batéria - Vnútorné osvetlenie - Hliníkový rám - Odsávací ventilátor - Čelný panel zahrnutý v cene

 • Kompletná suchá výstavba

  Firma, realizuje kompletnú suchú výstavbu a rekonštrukcie stavieb, bytov, domov, kancelárií. •predsadené steny •zníženie stropov •výstavbu priečok •dekorácie zo sadrokartónu

 • Kompletná výmena okien

  Výmena okien, balkonov a vchodových dverí za plastové alebo drevené(eurohranoly), spojené s demontážou, montážou,kompletnými murárskymi prácami a samozrejme so servisom.

 • Kompletná inžinierska činnosť

  K projektom služieb: - územné rozhodnutia - stavebné povolenia - stavebné dozory - kolaudácie stavby

 • Parkety kompletná montáž, brúsenie, tmelenie, a iné

  Parkety kompletná montáž, brúsenie, tmelenie, a iné

  Požičovňa brúsky, renovácie drevených podláh, predaj lakov, tmelov a brusiva od renomovanej švédskej firmy BONA.

 • Kompletná kŕmna zmes pre dojčiace prasnice

  Kompletná kŕmna zmes pre dojčiace prasnice

  - OŠ 09 PKK - kŕmne zmesi pre dojčiace prasnice. Skrmovanie tejto zmesi svojim surovinovým zložením zvýšuje tvorbu mlieka u prasníc.

 • Kompletná kŕmna zmes pre výkrm ošípaných do 35 kg živej hmotnosti

  Kompletná kŕmna zmes pre výkrm ošípaných do 35 kg živej hmotnosti

  - OŠ 03 A 1 Kompletná kŕmna zmes pre výkrm ošípaných do 35 kg živej hmotnosti. Surovinové zloženie a nutričné hodnoty zmesi sú nastavené tak, aby sa dosiahol čo najvyšši hmotnostný prírastok pri vhodnej konverzii krmiva.

 • Kompletná kŕmna zmes pre výkrm ošípaných od 35 do 120 kg živej hmotnosti

  Kompletná kŕmna zmes pre výkrm ošípaných od 35 do 120 kg živej hmotnosti

  - OŠ 06 VUL Kompletná kŕmna zmes pre výkrm ošípaných. Svojim surovinovým zložením a nutričnými hodnotami zabezpečuje maximálny prírastok pri vhodnej konverzii krmiva.

 • Kompletná rekonštrukcia interiérov a exteriérov

  - rodinné domy na kľúč - prerábanie bytových jadier - zatepľovanie fasád - zámocké dlažby - výmena okien a dverí - búracie a výkopové práce - obklady, dlažby, podlahy - stierky, omietky a maľovky - upratovacie práce od a po z

 • Kompletná filtračná jednotka Granada je zostavená z

  6-cestný ventil s manometrom prepojovaciou hadicou Pumpa Ninfa alebo Ondina podstavec filtračná rýchlosť 50 m3/h/m2

 • Kompletná piesková fitrácia pre malé nadzemné bazény

  Filtračné zariadenie je vybavené: Polyesterový podstavec Polypropylenová filtračná nádoba Pumpa 5ABG 4,5 m3/h 4 alebo 6 cestný Top-ventil prepojovacia hadica

 • Kompletná piesková filtrácia

  Piesková filtrácia KIT je vybavená základnou doskou na nej je umiestnená polypropylenová fitra?ná nádoba AZUR s 6-cestným top-ventilom s nanometrom, samonasávajúcim ?epradlom Hydronaut a flexibilnou hadicou s rozoberatelným spojením

 • Kompletná antivírusová ochrana

  Aj keď je možné, že momentálne žiadny vírus v počítači nieje, je vysoko pravdepodobné, že sa postupom času do počítača dostane. Prevencia je najsilnejšia a zároveň najlacnejšia zbraň v boji proti vírusom v porovnaní s následnou nápravou škôd. Kompletná antivírusová ochrana Vás chráni pred infikáciou vírusmi. Rozsah úkonov: - Analýza aktuálneho stavu antivírusovej ochrany - Komplexné odvírenie počítača - Inštalácia, resp. korektná konfigurácia antivírusových systémov Dopady: - Infikácia počítača vírusmi - Kompletné monitorovanie a zhromažďovanie obsahu celej histórie komunikácia a osobných údajov útočníkom. (napr....

 • Kompletná správa IT

  Leaf Point poskytuje svojim klientom službu kompletnej starostlivosti o IT. Táto služba v sebe obnáša všetky aktivity správy informačných a kancelárskych technológii. Výhodou služby je vysoká miera kompatibility softvérových a hardverových riešení. Kompletná správa IT je vhodná pre spoločnosti bez interných IT administrátorov. Spoločnostiam znižuje výdavky na zabezpečenie bezproblémového chodu informačného a kancelárskeho vybavenia firmy. Ďalšou výhodou je možnosť sústrediť svoje aktivity na predmet činnosti spoločnosti a tým sa venovať poslaniu firmy. Služba kompletnej starostlivosti o IT zahŕňa napríklad: - Vytvorenie, údržba a správa...

 • Kompletná stavebná činnosť

  Ponúkame kompletnú stavebnú činnosť v dobrej kvalite za veľmi výhodné ceny. napr.:výstavba domov, rekonštrukcie domov a bytov, zatepľovanie, obklady, dlažby, murárske, železiarske, tesárske, búracie, výkopové práce

 • Kotolňa 3000 kW, na štiepku do hr. 5 cm, piliny, do 40% vlhkosti - kompletná technológia

  Kotolňa 3000 kW, na štiepku do hr. 5 cm, piliny, do 40% vlhkosti - kompletná technológia

  mimo prevádzku, predtým plne funkčná, bez závad. Kotol - ohnisko s výmenníkom, expanzná nádoba 2500 l, úprava vody, popolové šneky, prívod od zásobníka pilín, spalinový ventilátor, primárne a sekundárne ventilátory, lapač sadzí

 • Kompletná výsadba stromov, krov, kvetín, mulčovanie

  Pri vysádzaní rastlín je samozrejmé, že ku každej rastline do výsadbovej jamky pridávam hnojivo v organickej forme s pozvoľným uvoľňovaním živín. Vďaka tomu rastliny lepšie korenia a majú v prvom roku lepší rast oproti nehnojeným rastlinám. Vysádzam stromy, kríky, popínavé rastliny, trvalky, letničky, cibuľové a hľuznaté kvety. Mulčovaním záhonov predídeme rastu burín v záhonoch. Záhony mulčujeme kôrou, alebo štrkom. Zo štrku a kameňa je možné vytvoriť rôzne farebné a tvarové kombinácie.

 • Projekcia a kompletná realizácia záhrad a parkov

  Kompletný návrh výsadby záhrady, vybudovania závlahy vrátane malých záhradných stavieb. Stupeň návrhu: Od štúdie až po kompletný projekt. Riešenia šité na mieru podľa želania zákazníka.

Predávate stavebné rezivo?

Predávate stavebné rezivo?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Kompletná stavebná činnosť 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.