Medzinárodná expresná preprava tovaru

Ponúkam medzinárodnú expresnú prepravu tovaru plechovou dodávkou s objemom 17m3, 5 paletových miest. Maximálna váha tovaru 1150kg. Prepravovaný tovar je poistený na sumu 30000€. Som dostupný nonstop a pripravený ihneď vyštartovať. V prípade záujmu o prepravu ma neváhajte kontaktovať.

Rozmery ložnej plochy: -Dĺžka ložnej plochy 3900 mm
-Šírka ložnej plochy 1800 mm
-Šírka ložnej plochy medzi podbehmi 1400 mm
-Výška ložnej plochy 2100 mm


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu tovaru do 24t klasickými plachtovými návesmi a veľkokapacitnými návesovými súpravami typu Megatrailer a Jumbo. Máme k dispozícii zmluvných dopravcov, ako aj vozidlá s nepravidelným kontaktom, vďaka čomu sme schopní zabezpečiť množstvo vozidiel za výhodné ceny.

 • Medzinárodná preprava tovarov

  Medzinárodná preprava tovarov

  Zabezpečujeme medzinárodnú prepravu tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou dopravou, FTL, LTL, Expres, FCL, LCL, ADR, FRIGO, MEGA od 1 do 120 cbm objemu a od 0,1 do 24 t hmotnosti. Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov.

 • Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Medzinárodná preprava tovarov cestná, letecká, námorná, kombinovaná

  Pomáhame úspešným patriť medzi najlepších. Kvalitne zabezpečenou prepravou tovarov zvyšujeme prosperitu zákazníkov, dodávateľov, firmy a jej zamestnancov. Ponúkame služby v oblasti medzinárodnej prepravy tovarov cestnou, leteckou, námornou a kombinovanou kontajnerovou dopravou v rámci európy a takmer do všetkých štátov sveta. Kontakujte nás prosím so svojimi požiadavkami na prepravu tovarov, FTL, LTL, FCL, LCL, expresná preprava na nižšie uvedených telefonických alebo mailových kontaktoch.

 • Nákladná vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava sklápacími návesmi

  Technické zázemie Náš vozový park tvoria vozidlá značky MAN, CASE, TATRA, AVIA ktoré spĺňajú všetky kritériá Európskej únie. Tieto sú pravidelne kontrolované a udržiavané vo výbornom technickom stave.

 • Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia

  Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava a špedícia BUBO TRANS s.r.o. pomáha svojim klientom prepraviť tovar v najkratšom možnom termíne a to v rámci celej Európskej Únie. Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť prepravené expresne rýchlo. Medzi naše prvoradé ciele patrí zabezpečiť maximálnu spokojnosť klientov, poskytovaním profesionálnych dopravných a špedičných služieb v rámci celej Európy Prepravy poskytujeme vlastnými vozidlami aj špedičnými vozidlami našich partnerov, pričom vám šetríme čas a vaše peniaze nakoľko vám pristavíme najbližšie voľné vozidlo kde nemáte zahrnuté zbytočné prázdne kilometre ...

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou nákladnou dopravou, prevádzkovanou vozidlami do 3,5 tony

 • Medzinárodná autodoprava Vášho tovaru

  Klientovi dáme možnosť VŽDY. Naše ceny sú all inclusive (konečné, žiadne ďalšie doplatky). Na dopyt klienta reagujeme do niekoľkých minút, pretože pri tomto type dopravy rozhodujú sekundy. Dispozičný čas na prípravu vozidla môže byť v rozmedzí od 2 až 8 hodín. Tieto vozidlá sú vybavené spravidla dvoma šoférmi (riadne vyškolenými podľa druhu tovaru) s mobilným telefónom. Pri tomto druhu prepráv je výnimočne dôležitá celková logistika prepravy. Klient má väčšinou tovar veľmi súrny a čas dodania tovaru je kritický, pretože by mohlo dôjsť k pozastaveniu výroby a k obrovským nákladom klienta na prestoje, teda našou logistikou dis...

 • Vnútroštátna a medzinárodná doprava realizovaná dodávkou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  ponúkam služby spoľahlivého dopravcu pre menšie prepravy, s dlhoročnými skúsenosťami vodiča nákladnej cestnej dopravy a výbornou znalosťou európskej cestnej siete, ktorého referenciou je nulová nehodovosť a zodpovedný prístup k práci.

 • Medzinárodná preprava

  Medzinárodná preprava

 • Medzinárodná kamiónová preprava tovaru

  - vnútroštátna kamiónová preprava tovaru - dokládky tovaru - on-line monitoring vozidiel - špedícia

 • Medzinárodná expresná preprava

  Na vykonávanie svojej činnosti v oblasti autodopravy využívame úžitkové vozidlá, ktoré majú celkovú hmotnosť do 3,5 tony, aby mohli byť vždy expresne na požadovanom mieste. Vlastníme vozidlá značky Renault a Fiat, ktoré nie sú staršie ako 4 roky a sú v maximálnej možnej miere udržiavané profesionálnymi technikmi. V súčasnosti sú naše vozidlá vybavené najmodernejšími technológiami a neustále jazdia po štátoch Európskej únie, najčastejšie však medzi krajinami ako je Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Maďarsko, Česko, Slovinsko. Podľa požiadavky zákazníka sme schopní zabezpečiť prepravu tovaru od 1 kg do 1500...

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru

  Pre zabezpečenie spoľahlivej, včasnej a bezpečnej prepravy tovaru sme vynovili vozový park nákladných vozidiel. V súčastnosti zabezpečujeme vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovaru vozidlami Volvo (6 ton a 9 ton), Mercedes (25 ton), Peugeot (1,5 tony) po celej Európe. Sme schopní zabezpečiť všetky druhy prepráv na požadovanej úrovni s poistením tovaru a rizík pri preprave tovaru v rámci vnútroštátnej dopravy a podľa dohôd CMR.

 • Medzinárodná kamiónová preprava

  Zabezpečujeme prepravy v rámci celej Európy, hlavne sa orientujeme na západnú Európu. Hlavnými cieľovými krajinami sú Taliansko, Belgicko, Francúzsko, Rakúsko, Veľká Británia, Španielsko a Portugalsko. Zabezpečujeme taktiež prepravy na Ukrajinu a do Rumunska. V rámci zabezpečenia tovaru a aj vozidiel je samozrejmé, že máme uzavreté poistenie tovaru na 10 mil. SK a poistenie zodpovednosti za škody. V rámci zefektívnenia a skvalitnenia operatívnej prevádzky sú všetky naše vozidlá vybavené mobilnými telefónmi a aj systémom GPS.

 • Medzinárodná nákladná preprava

  Medzinárodná nákladná preprava

  prevoz uz od 1ks, kilometrova sadzba a stojne, cena dohodou

 • Medzinárodná preprava

  Medzinárodná preprava zásielok s doručením už do 48 hodín v rámci Európy.

 • Vnútroštátna a medzinárodná expresná doprava

  Autodoprava DRG-TRADE s.r.o. poskytuje vnúštroštátnu a medzinárodnu expresnú dopravu v oblasti prepravovacích služieb, sťahovania a extérnou výpomocou kuriérskym firmám. Na služby využívame automobil Peugeot Boxer, čím ponúkame výhody rýchlosti a flexibility vybavenia prepravy.

 • Medzinárodná doprava a zasielateľstvo

  Dopravná spoločnosť DARO vznikla v októbri 1991.Hlavnou náplňou činnosti bola vnútroštátna doprava a autoškola. V roku 1992 sa postupne orientovala na medzinárodnú dopravu. V ďalších rokoch bol postupne rozširovaný a modernizovaný vozový park a činnosť firmy sa stále viac zameriavala na medzinárodnú dopravu a zasielateľstvo. Firma DARO sa v roku 2003 rozdelila na spol. DARO Slovakia, s.r.o. so zameraním na medzinárodnú dopravu a zasielateľstvo a na firmu Milan Vidiečan - DARO s hlavnou činnosťou autoškola a údržba nákladných vozidiel.

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  - odťahová služba, špedícia, šťahovanie

 • Doprava vnútroštátna, medzinárodná

  Doprava vnútroštátna, medzinárodná

  Poskytovaná vlastnými vozidlami so špeciálnou úpravou ložného priestoru – zaistenie tovaru zabudovanými pásmi vo vzdialenosti každých 80 cm.

 • Medzinárodná a vnútroštátna cestná kamiónová doprava

  Prostredníctvom deviatich vlastných vozidiel renomovaných značiek VOLVO realizuje firma medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu tovarov podľa individuálnych potrieb zákazníka medzi štátmi Európskej únie, ale predovšetkým zo Slovenska do Španielska, Francúzska, Talianska, Belgicka, Holandska a i. Snahou firmy Agroservice je profesionálny prístup ku konkrétnym prepravným úlohám. Cieľom všetkých zamestnancov firmy je plniť svoje úlohy k úplnej spokojnosti našich zákazníkov.

 • Medzinárodná cestná nákladná doprava od 80 kg – 24 ton

  - firma poskytuje služby v oblasti medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová preprava osôb

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová preprava osôb

  Poskytujeme vnútroštátne a medzinárodné prepravy osôb komfortnými klimatizovanými autobusmi s maximálnym vybavením pre pohodlie počas jazdy a ponúkame: - flexibilné riešenie rozmanitého spektra prepravných požiadaviek každého klienta na nepravidelnú, či zazmluvnenú autobusovú prepravu. Medzi tie najčastejšie patrí: - krátke či dlhé transfery pre firemné akcie, školenia, konferencie, promo akcie a eventy - hromadné prepravy školských akcií, divadiel, lyžiarskych kurzov, múzeí, výletov, exkurzií, teraz s výhodnou zľavou pre 44 až 49 miest - dopravu športových klubov na podujatia, turnaje, nadšencov turizmu, poznávacie zájazdy, teraz s...

 • Medzinárodná doprava, špedícia, logisika, zasielateľstvo

  Medzinárodná doprava, špedícia, logisika, zasielateľstvo, nákladná doprava, autodoprava.Pôsobnosť-celá EU+RUS.Ján Matesko Autodoprava. Čakajovce.

 • Medzinárodná kamionová preprava

  Všetky vozidla sú vybavené satelitným systémom, ktorý umožňuje on line sledovanie polohy vozidiel, zásobu pohonných hmôt a mnoho ďalších funkcií, čo umožňuje reálne riadenie vozidiel v čase, čím sa dosahuje vysoká efektívnosť a hospodárnosť využitia vozidiel. Každé vozidlo je vybavené navigačným systémom GPS a mobilným telefónom. V spoločnosti pracuje 13 administratívnych zamestnancov, 6 technických zamestnancov a 110 skúsených vodičov nákladnej dopravy. So zákazníkmi komunikujú dispečeri plynule nemeckým,anglickým a francúzskym jazykom.

 • Vnútroštátna a medzinárodná autobusová doprava klimatizovaným minibusom

  Vnútroštátna a medzinárodná autobusová doprava klimatizovaným minibusom

  Iveco bus:26 miest , klimatizovany ,DVD , TV Mercedes: 20 miest, klimatizovaný, DVD, TV Renault MASTER: 15 miest, klimatizovaný, DVD, TV Renault TRAFIC: 8 miest, klimatizovaný,DVD, TV

 • Medzinárodná a vnútroštátna autodoprava

  - Logistika - Zasielateľstvo - Komplexné colno - deklaračné aktivity Firma je spoločnosť zameraná službou na colno-deklaračné aktivity pre import, export a tranzit, vrátane colného poradenstva.Firma Vám ponúka kvalifikovaných expertov, ktorí detailne poznajú všetky aktuálne pravidlá určujúce obchodovanie v rámci Európskej únie i najaktuálnejšie zmeny ovplyvňujúce obchodnú výmenu medzi EU a tretími krajinami. Firma Vám okrem prepravných služieb ponúka široké portfólio kvalifikovaných colných služieb a spracovanie INTRASTAT hlásení. Colné služby poskytujeme v režimoch: - IMPORT - colný režim voľný obeh“, aktívny a pasívny ...

 • Medzinárodná doprava a zasielateľstvo

  Medzinárodná doprava a zasielateľstvo

  Naším prioritným cieľom je uspokojiť každého existujúceho i potenciálneho zákazníka a nájsť vhodné riešenie pre jeho prepravné požiadavky. Naše služby môžete využiť v rámci štátov celej Európy, a to hlavne v Taliansku, Nemecku, Belgicku, Holandsku, Škandinávii, Španielsku, Maďarsku a Francúzsku. Pre realizáciu Vašich požiadaviek sme pripravení ponúknuť široký vozový park zložený z vozidiel značky Volvo a Mercedes a to od dodávok do 1,5 tony, cez sólo vozidlá, návesy až po veľkoobjemové mega návesy. Náš vozový park spĺňa všetky ekologické normy Európskej únie Euro 3 a Euro 5. Disponujeme potrebnými poisteniami prepravovaného n...

 • Medzinárodná autobusová doprava

  Európa - kontinent kultúry, so širokou ponukou a možnosťami pre výlety, dovolenku a oddych. Bohatá história nášho kontinentu zanechala množstvo kultúrnych a historických pamiatok, ktoré si zaslúžia náš obdiv. Využite naše služby pri vašich cestách do zahraničia, do všetkých krajín Európy na: - Poznávacie zájazdy - Pútnické zájazdy - Zájazdy k moru - Pobytové zájazdy - Kultúrne a spoločenské podujatia - Pracovné stretnutia - Veľtrhy a výstavy - Stužkové slávnosti v zahraničí - Letiská - Karnevaly, festivaly a iné...

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava osôb minibusmi

  Vnútroštátna a medzinárodná preprava osôb minibusmi VW Multivan, Ford Transit, Renault Master, Peugeot Boxer, Mercedes Benz Sprinter, autobusmi Iveco Irisbus, MAN Celeris C1 a Bova Magiq.

 • Medzinárodná zájazdová doprava

  - Vnútroštátna zájazdová doprava - Firmené prepravy - Zmluvné prepravy - Transfery na letiská - V.I.P. prepravy vrátane kompletného servisu

 • Medzinárodná doprava

  Medzinárodná preprava do 3,5 tony

 • Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Medzinárodná a vnútroštátna preprava

  Naše prepravné destinácie: Nemecko, Rakúsko, Benelux. Disponujeme nasledovným vozovým parkom: Valníkové návesy kapacita 33 europaliet, nosnosť 24 t bočnicová rolovačka, bezbočnicová trojstranná rolovačka (tautleiner), bezbočnicová trojstranná rolovačka (mega). Chladiarenské návesy určené na prepravu tovaru s regulovanou teplotou: kapacita 33 europaliet, nosnosť 24t, kapacita 66 europaliet, nosnosť 22t (doppelstock).

 • Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava

  Vnútroštátna a medzinárodná nákladná automobilová doprava je hlavnou náplňou činnosti spoločnosti Flashtrans s.r.o, Košice. V rámci zabezpečovania prepravy tovaru je samozrejmosťou aj uzavreté poistenie zodpovednosti cestného dopravcu vo výške 1 mil. Sk a okamžité lokalizovanie našich áut pri vykonávaní prepravy. Okrem dlhoročnej praxe vám môžeme ponúknuť predovšetkým: solídnosť, spoľahlivosť, ochotu, rýchlosť a nízke ceny.

 • Medzinárodná zberná služba (ČR-SR, SR-ČR)

  Zvoz a následný rozvoz zásielok vykonávaný vlastným vozovým parkom, ako aj vozovým parkom zmluvného partnera v ČR s doručením do 24 hodín, resp. do 48 hodín v rámci celej SR a ČR. Preprava bežného priemyselného a spotrebného tovaru (aj nebezpečného tovaru podľa Dohody ADR) - paletové aj kusové zásielky.

 • Medzinárodná a vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava

  Firma pôsobí na trhu dopravcov od roku 2000. V zastúpení majiteľom Vladimírom Sovičom s 20-ročnými skúsenosťami v autobusovej doprave má na konte veľké množstvo spokojných cestujúcich i obchodných partnerov. Ponúkame: •prepravu pre cestovné kancelárie •letiskové transfery •zahraničné zájazdy na nákupy do Poľska, Česka, Maďarska, Rakúska •prepravu pre firmy, školy, športové kluby •zmluvnú zamestnaneckú dopravu •prepravu na súkromné akcie (svadby, pohreby, oslavy,...) Maximálne sa snažíme vyjsť v ústrety želaniam a potrebám našich klientov. Veríme preto, že budete so službami našej spoločnosti spokojní, a tešíme sa n...

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava do 1,4t

  - Kilometrovné sa počíta z Veľkého Krtíša - medzinárodná preprava(EU, ČR, H, PL, )

 • Medzinárodná a vnútroštátna doprava

  Ponúkame medzinárodnú ako aj vnútroštátnu prepravu paletového, kartónového a aj vešiakového tovaru vozidlami do 3,5 t. Zaručujeme bezchybný priebeh prepravy ako aj poistenie CMR.

 • Medzinárodná preprava

  Medzinárodná preprava

  1* Doručenie nasledujúci deň do začiatku pracovného dňa pre veľmi urgentné zásielky - Doručenie so zárukou vrátenia peňazí do 9.00 nasledujúceho pracovného dňa prakticky do všetkých hlavných obchodných oblastí v Európe. - Všetci odosielatelia sú proaktívne informovaní o doručení svojich zásielok. - Alkoholické nápoje - Batožina bez doprovodu - Kože zvierat ( nezdomácnených ) - Kožušiny - Nebezpečný tovar / ohrozujúce materiály * - Osobné zvršky - Peniaze a preplatiteľné dokumenty - Pornografické materiály - Rastliny - Semená - Slonovina a výrobky z nej - Strelné zbrane - Tabak a tabakové výrobky - Tovar výnimočnej hod...

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  Sme špedično - dopravná firma, ktorá sa zaoberá prepravami medzi štátmi východnej a západnej Európy. Špecializuje sa v hlavnej miere na destinácie Talianska, Rakúska, Maďarska, Česka a Nemecka. Od roku 1998 zabezpečujeme dovoz potravín spoločnosti Bahlsen z Rakúska, Talianska a Poľska. Spolupracujeme s viacerými špedičnými firmami ako F.I.S San Bonifacio, realizujeme exportné a importné relácie pre firmy Hugo Manhart, Liebert Hiros, EAS, ELCON, DHL Logistic Senec, atď... Prevádzkujeme: - 8 návesových súprav IVECO STRALIS a MAN TGA – EURO 3 a EURO 5, s rolovacími plachtovými návesmi 13,62m x 2,48m x 2,80m - disponujeme 16 paletovými vozidlami IV...

 • Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava do 3,5 t

  Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava do 3,5 t

  Preprava paletoveho a volneho tovaru podla technickych parametrov uvedenych v profile firmy po slovensku a statoch EU. Firma zaoberajúca sa prepravou paletového a voľného tovaru v rámci Slovenska a štátov EU. Sme na trhu nováčikmi ale máme snahu dokázať našim zákazníkom , že sme spoľahlivý a flexibilný. Naším cieľom je patriť k tým najlepším na trhu. Spolupracujeme napríklad s firmou : Express Slovakia,Ampilio Group,TIPOX s.r.o.,ISO a.s. Prepravu vykonávame skriňovým vozidlom zn. IVECO DAILY a plachtovým prívesným vozíkom zn. Agricom DUP 20. Technický popis vozidiel : Auto : dlž.: - 4,6 m ...

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  Cestná nákladná preprava je najčastejšie používaným typom dopravy. Vieme pre Vás zabezpečiť medzinárodnú autodopravu Vášho tovaru, pretože: - k dispozícii máme v našej databáze cca 200 zmluvných dopravcov a vyše 5000 dopravcov a špedícií s nepravidelným kontaktom po celej Európe - vďaka tomu sme pre klientov schopní zabezpečiť akýkoľvek typ vozidla (od 0,1 kg do 300 ton) a zrealizovať akékoľvek prepravné služby. - nemáme vlastný vozový park ako mnohé špedičné spoločnosti, teda ani nemáme handicap, že by sme museli hľadať najprv náklad na svoje vozy, vieme tak flexibilne ihneď riešiť klientovu požiadavku - klientovi vždy dáme m...

 • Medzinárodná nákladná doprava

  Medzinárodná nákladná doprava

  K vašim službám ponúkame: * špedičné služby v medzinárodnej a vnútroštátnej doprave tovaru * 7 dní v týždni zabezpečovanie dopravy tovaru od 100 do 24.000 kg z a do krajín EÚ * 7 dní v týždni zbernú službu formou dokládok do vozidiel z a do krajín EÚ * expresné dodávky tovaru * individuálny prístup k zákazníkovi

 • Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava

  Medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava

  Predmetom podnikateľskej činnosti je predovšetkým medzinárodná kamiónová doprava a vnútroštátna kamiónová doprava. Spoločnosť sa okrem uvedených činností ďalej zameriava na - sprostredkovateľskú činnosť v oblasti obchodu, sprostredkovateľskú činnosť v oblasti cestnej dopravy, údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla, prekládka tovaru, nepravidelnú osobnú cestnú dopravu vykonávanú cestnými osobnými vozidlami, vykonávanie odťahovej služby atď. / viď OR/ . V dopravnej ako aj v špedičnej činnosti zabezpečujeme prostredníctvom vlastných vozov, ako aj prostredníctvom našich zmluvných dopravných spoločností prep...

 • Medzinárodná zberná preprava

  Medzinárodná zberná preprava

  Entargo zosobňuje v Európe jednotné spektrum služieb a garantuje vysoký štandard kvality, čo sa týka vnútroštátnej aj medzinárodnej prepravy. Entargo so svojimi troma základnými službami targospeed, targofix a targoflex odpovedá jedinečným spôsobom na potreby európskych zákazníkov. * Targospeed - presne definovaná doba prepravy vrátane času potrebného na spracovanie a distribúciu v rámci Európy, * Targofix - sami určíte dátum dodania, nakoľko fixné dodacie termíny môžu zohrávať pre Vašich zákazníkov dôležitú úlohu, * Targoflex - flexibilná doba doručenia za výhodných cenových podmienok.

 • Expresná nákladná vnútroštátna a medzinárodná doprava do 3,5t

  Expresná nákladná vnútroštátna a medzinárodná doprava do 3,5t

  Posobime v oblasti expresnej vnutrostanej a medzinarodnej prepravy nakladu do 3,5t za bezkonkurencne ceny.Prepravu zabezpecujeme uplne novymi vozidlami Fiat Ducato o objeme 15m3 a maximalnou hmotnostou nakladu az do 2000kg.Moznost sledovania pohybu nakladu formou SMS. Poistenie nakladu je samozrejmostou.

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava

  Vnútroštátna a medzinárodná preprava

  Naša firma pôsobí na dopravnom trhu už od roku 1996, kedy sme sa zaoberali prevozom čerstvých potravín. V súčasnosti firma vlastní jedno vozidlo na prepravu čerstvých potravín, tri skriňové vozidlá s hydraulickým čelom a jedno vozidlo s dvojstrannou zhrňovačkou. Popri vnútroštátnej preprave ponúkame aj prepravu do Českej Republiky.

 • Medzinárodná a vnútroštátna preprava tovarov

  Medzinárodná a vnútroštátna preprava tovarov

  Sme rodinná dopravná spoločnosť založená v roku 1992. Ponúkame medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu tovarov plachtovými kamiónmi a návesovými súpravami od 1 do 24 ton. Naše silné stránky: - Spoľahlivosť - Flexibilita - Rýchlosť - Efektivita - Vysoká úroveň zákazníckeho servisu a firemnej kultúry - Bezpečnosť

 • Vnútroštátna a medzinárodná preprava

  Ponúkam volné vozidlá na vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu Vášho tovaru. Dodávky. 3,5T, 4T, 7,5T, 12T, 24T - kamióny.Nezáväzné objednávky s podrobnejším popisom nákladu,resp. (tovaru) vyplníte na našej stránke v sekcii služby v doprave.Našim cielom je rýchlo a kvalitne prepraviť Vaše zásielky do miesta určenia.Samozrejmosťou je poistenie CMR a zaškolení vodiči.

 • Medzinárodná preprava

  Medzinárodná preprava

  Spolu s nasimi clenmi Jumbo Transport timu sa specializujeme predovsetkym na spolupracu s dopravnymi a spedicnymi firmami vzhladom na nas obchod v ramci dopravy a logistickych sluzieb medzi Slovenskom a Danskom ako i inymi skandinavskymi krajinami. Zabezpecujeme medzinarodnu kamionovu dopravu – celovozove, ciastocne zasielky a zbernu sluzbu – z/do Danska i dalsich skandinavskych krajin ako je Svedsko, Norsko a Finsko. Okrem Skandinavie, okruh nasich sluzieb v cestnej doprave a logistike taktiez zahrnaju krajiny ako je Madarsko, Polsko, Nemecko, Holansko, Spanielsko, Taliansko, Francuzsko atd. Transportna koncepcia fy Jumbo Transport s.r.o. Slovakia zahrna: - bilateralny obchod me...

 • Medzinárodná kamiónová doprava

  Medzinárodná kamiónová doprava

  Naša spoločnosť sa už od roku 1990 pohybuje v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy. Dbáme na životné prostredie, preto prepravu tovaru vykonávame novými ťahačmi značky Renault, ktorých emisie spĺňajú všetky súčastné požiadavky EU. Vozový park: Chladiarenské súpravy: - Vykonávame nimi prepravu tovarov s kontrolovateľnou teplotou ovocie, zelenina, mrazené výrobky.. Plachtové dvojpodlažné súpravy: - Preprava kusových a voľneložených zásielok, tovar na paletách. Možnosť využiť dve podlažia návesu. Cisternové návesy: - Preprava sypkých substrátov s výkonnými kompresormi na rýchly priebeh vykládky. Podvalníkov...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Medzinárodná expresná preprava tovaru 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.