Výmena okien a vstupných brán

Pri zateplení a obnove bytového domu zohrávajú výplňové konštrukcie fasádnych otvorov nezanedbateľnú úlohu, a to nielen z pohľadu estetického, ale aj ekonomického. Znamená to, že dosiahnutie želaných úspor po zateplení je možné len za predpokladu dostatočných tepelnoizolačných vlastností okien a vstupných brán. Ak sa na bytovom dome nachádzajú staré oceľové alebo drevené výplňové konštrukcie, ktoré nespĺňajú tepelnotechnické požiadavky je nutná ich výmena.MONTY Pro spol. s r.o.
Ing. Robert Keleši
ks.orpytnom@orpytnomHľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Výmena elektroinštalácií

  Výmena elektroinštalácií je v celkovej obnove objektu menší, avšak rovnako potrebný proces. Ide o prvky s ktorými obyvatelia prichádzajú každodenne do styku, a ich správne nastavenie vplýva na užívateľskú pohodu. Okrem toho majú priamy súvis s bezpečnosťou spoločných priestorov a celého objektu.

 • Komplexná obnova objektu

  Obnova a zateplenie bytového domu je v súčasnosti vyhľadávaným spôsobom na zníženie prevádzkových nákladov objektu. Ide o návratnú investíciu, ktorá na základe úspor energie umožňuje efektívne splácanie úveru.

 • Obnova interiéru

  Myslíme si, že prostredie v ktorom žijeme nás ovplyvňuje. Priestory v ktorých sa každodenne pohybujeme a právom ich nazývame svojím domovom vypovedajú nášmu okoliu o tom aký sme. Preto vlastníkom v rámci komplexnej obnovy vždy navrhujeme riešiť aj interiér a to nielen z estetického, ale aj z ekonomického hľadiska.

 • Výmena výťahov

  Výťahy v mnohých bytových domoch postavených počas hromadnej bytovej výstavbou do roku 1993  sú už technologicky zastarané. Nevyhovujú súčasným technickým normám či bezpečnostným požiadavkám a sú často opotrebované.

 • Rekonštrukcia a zateplenie striech

  Strecha je dôležitou súčasťou budovy, preto jej treba venovať zvýšenú pozornosť. Jej úlohou je chrániť objekt pred poveternostnými vplyvmi a zabrániť úniku tepla. Pri nekvalitnom vyhotovení môže dôjsť k zatekaniu alebo k iným nežiaducim prejavom a preto je potrebné venovať pozornosť všetkým detailom.

 • Výmena rozvodov ZTI

  Pretože sa čoraz častejšie stretávame s dôsledkami havarijného stavu týchto sústav, sme presvedčení že sanácia technického zariadenia budov je potrebnou súčasťou obnovy bytového domu. Ide napríklad o nedostatočný prietok, hlučnosť, netesnosti a v neposlednom rade možné ohrozenie bezpečnosti obyvateľov bytového domu. Naša spoločnosť ponúka v rámci komplexnej obnovy objektu taktiež sanáciu a výmenu rozvodov kanalizácie, teplej a studenej vody a plynu.

 • Predám izoláciu stien Knauf a IZOVOL za SUPER CENU

  Predám izoláciu stien Knauf a IZOVOL za SUPER CENU

  Výpredaj skladu, AKCIA. Predáme tepelnú izoláciu stien zo super vlastnosťami z minerálnej vlny na zateplenie fasád bytových domov a aj rodinných domov Knauf Nobasil FKD S Thermal a to nasledovné množstvá hrúbka 10cm množstvo 604,8 m2 cena 6,60 s dph hrúbka 15cm množstvo 403,2 m2 cena 9,90 s dph a ešte IZOVOL hrúbka 14cm množstvo 259,2 m2 cena 9,24 s dph material je možné videť v sklade v BA, Pasienkova 2D, Podunajské Biskupice Bližšie info na mobile 0905658

 • Predám izoláciu stien Knauf a IZOVOL za super cenu

  Predám izoláciu stien Knauf a IZOVOL za super cenu

  Výpredaj skladu, AKCIA. Predáme tepelnú izoláciu stien zo super vlastnosťami z minerálnej vlny na zateplenie fasád bytových domov a aj rodinných domov Knauf Nobasil FKD S Thermal a to nasledovné množstvá hrúbka 10cm množstvo 604,8 m2 cena 6,60 s dph hrúbka 15cm množstvo 403,2 m2 cena 9,90 s dph a ešte IZOVOL hrúbka 14cm množstvo 259,2 m2 cena 9,24 s dph

 • Oprava balkónov a loggií

  Balkóny a loggie patria medzi najviac poškodené konštrukcie bytových domov, pretože sú priamo vystavené poveternostným vplyvom. Často sa stretávame s prípadmi, kedy boli už pri výstavbe zle navrhnuté a zrealizované. Naviac, pri týchto prvkoch je dobre vidieť rozdiel v prístupe jednotlivých vlastníkov bytov. Na jednom objekte je teda možné nájsť veľmi zachovalé konštrukcie, kde vlastník vykonával pravidelnú údržbu, ale aj také, ktoré sú v havarijnom stave.

 • Schodiskové zasklenia

  Súčasťou každého bytového domu je schodisko, ktorého dominantnou častou býva presklenie. Väčšinou je riešené oceľovou zasklenou stenou, prípadne copilitovým presklením. Zvyčajne tieto konštrukcie okrem nedostatočných tepelnoizolačných vlastností neplnia už ani svoju estetickú funkciu. Sú príčinou zatekania, často majú poškodené sklá a nie sú bezpečné ani zo statického hľadiska. Pri niektorých stavebných sústavách je možné na odstránenie systémovej poruchy tohto typu požiadať o dotáciu. V týchto prípadoch ide okrem iného aj o statické zabezpečenie schodiskových konštrukcií dodatočným kotvením.

 • Predám Tyč L oceľ 150x100x10 mm (19kg/mb) v dlžke 6000 mm AKCIA

  Predám Tyč L oceľ 150x100x10 mm (19kg/mb) v dlžke 6000 mm AKCIA

  Predám Tyč L oceľ 150x100x10 mm (19kg/mb) v dlžke 6000 mm AKCIA. Váha 1 ks je 114 kg. Predajná bežná cena je 120 eur za ks s dph, AKCIOVA cena je 60 eur s dph za ks. Množstvo na sklade 42 ks v BA ,ul. Pasienková 2D, Podunajske Biskupice.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Výmena okien a vstupných brán 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.