Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Výmena výťahov

Výťahy v mnohých bytových domoch postavených počas hromadnej bytovej výstavbou do roku 1993  sú už technologicky zastarané. Nevyhovujú súčasným technickým normám či bezpečnostným požiadavkám a sú často opotrebované.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Nový motor YANMAR 4TNV98 pre LOCUST - výmena za 4TNE94; 4TNV94L.

  Nový motor YANMAR 4TNV98 pre LOCUST - výmena za 4TNE94; 4TNV94L.

  YANMAR 4TNV98 - NSA - nový motor so zárukou. Akciová cena 6700€ + DPH (váš opotrebený / poškodený motor môžeme odkúpiť. Nový motor YANMAR 4TNV98 je kompletný so ŠTARTÉROM, ALTERNÁTOROM, VENTILÁTOR, ELEKTRICKÉ ZASTAVENIE MOTORA ... (podľa obrázkov). Predispozícia PTO na rozvode. Motor NIE je vybavený elektronickým akcelerátorom. Motor 4TNV98 je možné vymeniť za použitý motor pred GO (4TNE94; 4TNV94L). Po menších úpravách je vhodný do nakladača LOCUST 752; 753; 853; 903; 1203. Pri výmene za iný motor pravdepodobne budete musieť znova použiť niektoré časti starého motora, ako je zotrvačník, kryt zotrvačníka, ventilátor, štartér a ...

 • Vymena okien a dveri

  Ponukame kompletnu vymenu okien a dveri vo Vašom dome či byte.Zabezpečime dodavku materialu a kompletne prace suvisiace s vymenou

 • Oprava, či výmena zámku priamo u vás doma

  Oprava, či výmena zámku priamo u vás doma

  Neriskujte! Ak Vám nefungujú dvere správne a nemáte s tým skúsenosti, nekupujte náhodne. Často krát nekvalitné, zámky, či kľučky si zakúpite a potom to aj tak nepasuje. Kontaktujte ma a na mieru u Vás doma Vám odporučím vhodné tovary podľa Vašej požiadavky.

 • Výmena poškodenej pneu, alebo oprava na mieste

  Pri poškodení pneumatiky na strane dezénu, použijeme na zalepenie otvoru Safetu. Pri poškodení kordu alebo boku pneumatiky, je nutné vymeniť pneumatiku alebo rezervné koleso. Oprava defektu (zalepenie a drobná oprava pneumatík na mieste na dojazd auta do servisu, prípadná výmena za rezervné koleso).

 • Výmena meračov tepla

  Merače tepla sa odlišujú od pomerových rozdelovačov vykurovacích nákladov (PRVN), ktoré sú umiestnené na radiátoroch tým, že sa skadajú z troch častí, kde prietokomerná časť meria prietok teplonosného média, teplotné snímače merajú vstupnú a výstupnú teplotu teplej vody a kalorimetrické počítadlo zaznamenáva údaje spotrebovaného tepla.

 • Výmena vodomerov

  Vodomery ako merače pretečeného objemu studenej a teplej vody sú v zmysle zákona 142/2000 Z. z. o metrológii a o zmene a doplnení niektorých zákonov určené meradlá. Používateľ určeného meradla je povinný zabezpečiť následné overenie, ktoré nasleduje po prvotnom overení. Čas platnosti overenia je 4 roky pre vodomer na teplú vodu a 6 rokov na studenú vodu. Demontáž a montáž určených meradiel môže vykonávať iba osoba, ktorá je držiteľom dokladu o spôsobilosti v oblasti metrológie a je registrovaná na ÚNMS.

 • Výmena stúpačiek

  Kompletna dodávka služieb výmeny potrubia vody, kanalizácie a plynu v bytových jadrách a pivničných priestoroch (výmena stúpačkových rozvodov v bytovom dome). Vlastníme všetky certifikáty na vykonávanie týchto služieb vrátane demontáže a likvidovania azbestu.

 • Výmena, oprava vodovodnej batérie

  Výmena, oprava vodovodnej batérie

  Máte problém s vodovodnou batériou, potrebujete ju vymeniť alebo opraviť, ponúkam tieto služby opravy vodovodnej batérie v Bratislave.

 • Oprava, výmena, montáž vane

  Oprava, výmena, montáž vane

  Potrebujete rýchlo a kvalitne vymeniť vaňu alebo prečistiť vaňový odpad, vymeniť sifón, batériu. Spravíme rýchlo a načas.

 • Výmena, montáž, oprava WC

  Výmena, montáž, oprava WC

  Máte pokazené WC, upchatý odtok, uvoľnene šrobý alebo úplne chcete vymeniť toalety, pisoár. Montáž a oprava WC v Bratislave.

 • Montáž, výmena, oprava umývadla

  Montáž, výmena, oprava umývadla

  Vodovodné ventily, tesnenia vody, upchatý odpad, neodtekanie, montáž umývadla, sivoňa, batérie. Všetko čo sa týka umývadla spravíme rýchlo a kvalitne v rámci Bratislavy a okolia.

 • Výmena meračov tepla

  Merače tepla sa odlišujú od pomerových rozdelovačov vykurovacích nákladov (PRVN), ktoré sú umiestnené na radiátoroch tým, že sa skadajú s troch častí kde prietokomerná časť meria prietok teplonosného média,teplotné snímače merajú vstupnú a výstupnú teplotu teplej vody a kalorimetrické počítadlo zaznamenáva údaje spotrebovaného tepla. Takisto ako pri vodomeroch je aj pri meračoch tepla povinný užívateľ dať overiť respektíve ociachovať merač tepla každé štyri roky. Spoločnosť Technická údržba budov za vás zariadi všetky potrebné úkony pri overovaní určených meradiel aj s demontážou a montážou za najlepšie ceny na trhu, ktoré n...

 • Výmena vodomerov

  Vodomery ako merače pretečeného objemu studenej a teplej vody sú v zmysle zákona 142/2000 Z.z. určené meradlá. Používateľ určeného meradla je povinný zabezpečiť následné overenie, ktoré nasleduje po prvotnom overení. Čas platnosti overenia je 4-roky pre vodomer na teplú vodu a 6-rokov na studenú vodu. Demontáž a montáž určených meradiel môže vykonávať iba osoba, ktorá je držiteľom dokladu o spôsobilosti v oblasti metrológie a je registrovaná na ÚNMS.

 • Výmena poškodených ochranných sietí na multifunkčnom ihrisku

  Máte poškodené ochranné siete na bránkach, multifunkčnom ihrisku alebo športovisku? Dodáme Vám nové odolné ochranné siete za dobré ceny, s ktorými budete spokojní a ktoré Vám vydržia dlhšie ako pôvodné. Vyhotovíme Vám siete na akýkoľvek rozmer. Siete sú odolné voči nasiakavosti a vonkajším poveternostným vplyvom, ako napr. dážd, mráz, sneh... MATERIÁL: PP, PE, PA VEĽKOSŤ OČIEK: 20, 40, 45, 100, 120, 150mm HRÚBKA VLÁKNA: 1,5 - 2 - 3 - 4 - 5mm FARBA: ZELENÁ - BIELA - ČIERNA

 • Výmena elektroinštalácií

  Výmena elektroinštalácií je v celkovej obnove objektu menší, avšak rovnako potrebný proces. Ide o prvky s ktorými obyvatelia prichádzajú každodenne do styku, a ich správne nastavenie vplýva na užívateľskú pohodu. Okrem toho majú priamy súvis s bezpečnosťou spoločných priestorov a celého objektu.

 • Výmena rozvodov ZTI

  Pretože sa čoraz častejšie stretávame s dôsledkami havarijného stavu týchto sústav, sme presvedčení že sanácia technického zariadenia budov je potrebnou súčasťou obnovy bytového domu. Ide napríklad o nedostatočný prietok, hlučnosť, netesnosti a v neposlednom rade možné ohrozenie bezpečnosti obyvateľov bytového domu. Naša spoločnosť ponúka v rámci komplexnej obnovy objektu taktiež sanáciu a výmenu rozvodov kanalizácie, teplej a studenej vody a plynu.

 • Výmena okien a vstupných brán

  Pri zateplení a obnove bytového domu zohrávajú výplňové konštrukcie fasádnych otvorov nezanedbateľnú úlohu, a to nielen z pohľadu estetického, ale aj ekonomického. Znamená to, že dosiahnutie želaných úspor po zateplení je možné len za predpokladu dostatočných tepelnoizolačných vlastností okien a vstupných brán. Ak sa na bytovom dome nachádzajú staré oceľové alebo drevené výplňové konštrukcie, ktoré nespĺňajú tepelnotechnické požiadavky je nutná ich výmena.

 • KIMALL - výmena kopilitových stien na schodištiach panelových domov

  Výmena starých tepelne neefektívnych kopilitových stien za montovaný nízkoenergetický systém Topkimall je jednoznačne bezkonkurenčná. Náš systém ponúka riešenie so všetkými výhodami. Pôvodná kopilitová železná stena je tŕňom v päte panelových obytných domov. Skúste si iba porovnať konkurenčné riešenia. Najväčšie obmedzenie klasickej murovacej technológie pri výmene kopilitových stien je problém nutnosti postavenia adekvátneho počtu podlaží zo stavebných tehál, prípadne z tvárnic, ktoré musia byť aj tak zateplené polystyrénom. Tieto stavebné elementy nie sú obyčajne samostatne únosné výške domu. Táto technológia je riešiteľná...

 • Dodanie, montáž a výmena radiátorov

  Najbežnejším spôsobom vykurovania v obytných aj neobytných priestoroch je vykurovanie pomocou vykurovacieho telesa – radiátora. Pôvodné článkové radiátory boli v čase výstavby dimenzované na tepelné straty. Tieto článkové radiátory sa vyznačujú svojím veľkým objemom vykurovacieho média, ktorý je až trikrát väčší ako u moderných doskových radiátorov. Tento objem má veľkú tepelnú zotrvačnosť a vďaka nej veľmi pomaly reaguje na potrebné zmeny. Preto je nutné častejšie a zbytočne vetrať a tým zvyšovať únik tepla, preto je vhodné uvažovať o výmene starých radiátorov za nové.

 • Dodanie, montáž a výmena meračov tepla

  V zmysle zákona o Metrológii č. 142/2000 Z.z, je interval overenia meračov tepla ÚK stanovený na každé 4 roky od prvotného overenia. Následné overenie je povinný zabezpečiť používateľ meradla. Vykonávať demontáž a následnú montáž meračov tepla môže iba oprávnená osoba. Montáži a výmene meračov tepla sa venujeme už od roku 1991. Ponúkame montáž všetkých typov meračov tepla ako bytové, objektové a priemyselné merače tepla.

 • Dodanie, montáž a výmena vodomerov

  V zmysle zákona o Metrológii č. 142/2000 Z.z, o metrológií je povinná výmena bytových vodomerov ako určených meradiel pretečeného množstva vody každé 4 roky pre teplú úžitkovú vodu (TÚV) a každých 6 rokov pre studenú vodu (SV). Vykonávať demontáž starých a montáž nových vodomerov môže iba osoba, ktorá je držiteľom dokladu o spôsobilosti v oblasti metrológie a je registrovaná na ÚNMS.

 • Výmena stupačiek

  Stupačky sú zvislé rozvody potrubia, ktoré do bytov privádzajú pitnú vodu a plyn. V panelových domoch sú súčasné stupačky vody a plynu z oceľového potrubia. Životnosť oceľových rozvodov sa podľa kvality potrubia pohybuje medzi 20-30 rokmi. Dnes sú tieto oceľové potrubia na hranici svojej životnosti a v mnohých miestach dochádza k netesnostiam na vodovodnom aj kanalizačnom rozvode, čo následne zvyšuje vlhkosť v bytových šachtách. Vplyvom vlhkosti korodujú oceľové potrubia vody a plynu, čiastočná oprava takéhoto potrubia je nákladná a len dočasná.

 • Test, výmena a predaj autobatérií

  Autobatérie podstupujú najťažší test svojho stavu v dvoch obdobiach, po príchode mrazov a čo si mnohí motoristi často neuvedomujú aj v čase najväčšieho tepla. Preto odporúčame dať si autobatériu otestovať na jeseň alebo začiatkom zimy, najneskôr však v čase prezúvania motorového vozidla na zimné pneumatiky. Druhú kontrolu odporúčame v čase pred nástupom letných horúčav, najneskôr však pred odchodom na letnú dovolenku. Kúpu aj výmenu autobatérie je vhodné vykonať v odbornom servise, kde Vám dokážu vyšpecifikovať typ batérie presne podľa požiadaviek výrobcu vozidla a zároveň odborne vymeniť autobatériu, keďže výmena batérie už ni...

 • Výmena a oprava autoskiel

  Poškodenie čelného skla kamienkom ešte nie je dôvod na jeho drahú výmenu. Pneubox poskytuje službu oprava čelného skla, na ktorú používame špičkovú technológiu. Sklo nie je potrebné vŕtať, nezáleží na veku a tvare praskliny, po oprave sklo získava pevnosť a stabilitu. Obmedzením je pozícia praskliny – nesmie byť v zornom poli vodiča alebo príliš na okraji skla vzhľadom na technologický postup opravy.

 • Výmena olejov a filtrov

  Pri súčasných motoroch sa neustále zvyšujú nároky na mazanie motora, pričom jednotlivé požiadavky sú istým spôsobom protichodné. Intervaly výmeny oleja sa predlžujú, výrobcovia vozidiel požadujú znižovanie spotreby paliva, malú spotrebu oleja, ochranu pri studenom štarte a pokrytie širokej škály motorov (benzín, turbo diesel, s filtrom pevných častíc a pod.). Preto je dôležité venovať mazaniu a výmene oleja zodpovedajúcu starostlivosť, napriek tomu, že tento úkon je vnímaný ako jednoduchý. Moderné vozidlá už sami ukazujú termín výmeny oleja (dokážu zmerať kvalitu oleja), bežne sa však výmena oleja realizuje podľa štandardného intervalu...

 • Výmena chladiacej kvapaliny

  Chladiaca kvapalina slúži ako médium na odvod tepla z motora, resp. udržiavanie stabilnej teploty motora pri jazde. Požiadavky na chladiacu kvapalinu sú okrem základnej úlohy – odvod tepla, aj odolnosť voči mrazu, predchádzanie korózii častí chladiacej sústavy a správne chemické zloženie tak, aby nedošlo ku poškodeniu chladiacej sústav. Pre vodiač je dôležité najmä sledovať stav kvapaliny v chladiacej sústave a pred zimou si dať skontrolovať bod tuhnutia (mrazu).

 • Výmena brzdovej kvapaliny

  Výmenu brzdovej kvapaliny je potrebné realizovať pravidelne každé 2 roky, inak brzdová kvapalina stráca svoju účinnosť.

 • Výmena a opravy výfukového systému

  Slúži na odvod spalín z motora a znižovanie škodlivých emisií vozidiel. Najčastejším poškodením je prehrdzavenie výfukového potrubia, ktoré je možné identifikovať vizuálne alebo počutím (pri poškodení tlmiča výfuku). Výfuk sa skladá z troch základných častí – katalyzátor alebo filter pevných častíc, stredný tlmič výfuku a zadný tlmič výfuku.

 • Výmena a servis podvozkových častí

  Medzi podvozkové časti vozidla zaraďujeme zavesenie náprav, pruženie a tlmenie vozidla, diely upevnenia a pohonu kolies a aj diely riadenia. Stav podvozku ovplyvňuje celkové správanie vozidla na vozovke, zároveň ovplyvňuje komfort jazdy vo vozidle. Keďže stav slovenských ciest, tých lepších pripomína stav ciest vo vyspelých krajinách tesne po zemetrasení je veľmi dôležité mať a udržiavať podvozok v poriadku. Rozbité cesty značne poškodzujú podvozok každého auta, trpia tlmiče, ramená, silentbloky, čapy riadenia aj zavesenia náprav, nehovoriac o možnom poškodení diskov aj pneumatík. Stav podvozkový častí vozidla výrazne vplýva aj na dĺžku brz...

 • Výměna vnějších skel za izolační skla

  Výměna vnějších skel za izolační skla

  Zateplíme okno způsobem výměny vnějších skel za izolační dvojskla, tato metoda je vhodná i do historických objektů. Firma Apis je schopna provest kompletní repas oken. Zateplení lze provest u všech typů oken, plastová, euro, střešní, luxvery i staré okna.

 • Vymena čelných skiel

  Vymena čelných skiel

  Spoločnosť HLM sa tiež zaoberá výmenou čelných skiel na vozidlách. Spolupracujeme aj s poisťovňami. Skladom sklá na IVECO, VOLVO, SCANIA, MAN... Vymeniť je možné akékoľvek čelné sklo - na objednávku .

 • Výmena olejových náplní v strojoch a zariadeniach

  Na základe predchádzajúcich riešení poskytujeme komplexnú výmenu olejov a mazív v strojných zariadeniach vrátane dodávky nových náplní a odvozu opotrebovaných náplní. Po vzájomnej dohode je možnosť dodania a výmeny filtrov a filtračných vložiek.

 • Výmena zásielok

  GLS na Slovensku i v Maďarsku po doručení zásielky prevezme od adresáta ďalší zabalený tovar.

 • Bezhotovostná výmena autoskla

  Zaskočili Vás výdavky spojené s výmenou skla? Pokiaľ máte havarijne poistené auto v niektorej z našich partnerských poisťovní, tak to nie je žiadny problém. Zaplatíte u nás minimum, Vašu zmluvne dohodnutú spoluúčasť. Nezabudnite si však priniesť potrebné doklady. Pomôžeme Vám aj vtedy, keď na Vaše auto nemáte uzatvorené havarijné poistenie, ale viete že škodu Vám spôsobil iný účastník cestnej premávky. Pri každom poškodení čelného skla ho hneď nemusíte vymeniť. Informujte sa o možnosti jeho opravy a pokiaľ ste klientom Allianz SP, Česká poisťovňa-Slovensko a UNIQA, tak je to úplne zdarma bez ohľadu na výšku Vašej spoluúčasti. ...

 • Výmena čelného skla

  V našich pobočkách používame iba značkový materiál od renomovaných výrobcov. Pokiaľ ide o poistnú udalosť, vykonáme obhliadku poškodeného skla, doručíme doklady do poisťovne, v prípade havarijného poistenia zariadime krycí list od poisťovne. Informujte sa, ktoré doklady k riešeniu takejto situácie budete potrebovať. Tlačivá nájdete po kliknutí na logo požadovanej poisťovne. V prípade nepojazdného auta sa informujte na možnosť výmeny skla u vás.

 • Montáž a výmena žeriavových dráh

  Vykonávame montáž a výmenu koľajníc, všetkých typov A45, A55, A65, A75, A100, A120, A150, CR, JKL, JK, KB, KP, MRS, S, SP, UIC, QU a iné.

 • Výmena plynového kotla za kondenzačný

  Nami inštalované výrobky Beretta sú určené pre vykurovanie tých domov, bytov kde teplo šíria klasické radiátory. Úspora overená v praxi predstavuje min.40% plynu. Prekvapí Vás množstvo teplej úžitkovej vody vyrábanej prietokom, nadštandardné vybavenie kotla a dobrá cena. Zmluvne zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, kotle sú výnimočne poruchové, máme niekoľkoročné výborné skúsenosti nielen my, ale aj zákazníci. Montáž kotlov na kľúč.

 • Výmena radiátorov a termostatických ventilov

  Sú Vaše radiátorové telesá viac ako 30 ročné? Čakáte kedy začnú tiecť? Neodkladajte výmenu. Prečo? Každý rok sa cena materiálu aj prác zvyšuje a keď budete situáciu riešiť zásahom poruchovej služby, až o 50 % preplatíte výmenu narýchlo ako pri plánovanej akcii. Doporučujeme panelové radiátory KORAD, ktoré sú vyrábané z kvalitnej ocele a majú vysokú životnosť. Cenovú ponuku Vám spracujeme na základe dodaných podkladov.

 • Výmena alebo oprava klampiarskych konštrukií vo výške

  Výmena alebo oprava klampiarskych konštrukií vo výške

  Ide o práce kde bežne klampiar nezvládne ( vysoké kostoly, bytovky ...)

 • Výmena autoskiel

  Naša firma Vám ponúka služby aj v oblasti výmeny a predaja automobilových skiel. Poskytujeme široký sortiment autoskiel od renomovaných výrobcov - Saint-Gobain Sekurit, Pilkington, Guardian a Splintex. V ponuke máme autosklá na všetky značky automobilov za vynikajúce ceny.

 • Servis vstrekovačov, oprava vstrekovačov,servis-oprava-výmena trysiek, diagnostiaka

  Servis vstrekovačov, oprava vstrekovačov,servis-oprava-výmena trysiek, diagnostiaka

  Ponúkame Vám diagnostiku a servis-opravu VšETKÝCH DRUHOV vstrekovačov so špecializáciou na Common Rail na osobné a nákladné vozidlá.Diagnostika a oprava vstrekovačov prebieha na najmodernejšej stolici BOSCH EPS 708 / používa sa na záručné opravy pre BOSCH / -špecaialne sa zameriave na nákladné, úžitkové a dodávkové vozidlá MAN, IVECO,MB, - osobné vozidlá MB, BMW a všetky druhy common rail vstrekovačov v osobných vozidlásch - čistenie palivovej sústavy špecialnou ultrazvukovou čističkou EPS 708

 • Distribúcia, prenájom, výmena CO2

  Distribúcia, prenájom, výmena CO2, prípadne iných technických plynov.

 • Výmena elektrických zvodov

  Elektrické zvody patria medzi najviac namáhane elektrické vedenie v dôsledku poveternostných vplyvov. Dochádza k poškodeniu izolácie, následne oxidácii vodiča, čo spôsobuje skrat a poruchy dodávky elek.energie. Opravy sú náročne a dočasné, preto si dajte včas skontrolovať (vizuálne) stav zvodu a v prípade potreby dajte vymeniť kábel. Najčastejšie poruchy sú v období veľkých odberov (sviatočné pečenie, veterné počasie, iné vplyvy).

 • Kompletná výmena okien

  Výmena okien, balkonov a vchodových dverí za plastové alebo drevené(eurohranoly), spojené s demontážou, montážou,kompletnými murárskymi prácami a samozrejme so servisom.

 • Výmena plastových okien

  - výmena presklení, pivničných okien, bytových okien, dodávka akýchkoľvek tvarov - výmena kopilitových schodísk presklením

 • Výmena krovu

  - výmena krovu za nový podľa vlastného výberu

 • Výmena strešných plášťov

  Vysoké teploty v lete, mínusové teploty v zime a množstvo zrážok kladú na strechu tie najvyššie požiadavky. Cieľom návrhu je vytvoriť príjemnú vnútornú klímu, ktorá bude vyhovovať užívateľom priestorov pod strechou počas celého roka. Znamená to, vytvoriť tepelnú pohodu a zabezpečiť aj kvalitu vnútorného vzduchu. Strechy na panelových domoch sú väčšinou ploché a v množstve prípadov nevyhovujú súčasným normám. Problém je v nedostatočnej hrúbke tepelnej izolácie a v nekvalitnej hydroizolácii. Zlým zhotovením alebo poškodením týchto prvkov dochádza k zatekaniu, ku kondenzácii vlhkosti a následne k deštrukcii konštrukcie. Dostať kon...

 • Výmena okien a dverí

  Výmena okien - plastové okná, eurookná, drevené okná V panelovej výstavbe boli najčastejšie aplikované drevené okenné konštrukcie s dvojitým zasklením. V súčasnosti vykazujú veľké nedostatky čoho dôsledkom sú nepostačujúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti. Po porade s odborníkom existujú dve možnosti nápravy. Obnova alebo úplná výmena konštrukcie. Prvým krokom je detailné posúdenie drevenej hmoty rámu. V prípade zdravého dreva je možné odstrániť nedostatky vyplnením škár medzi okenným rámom a ostením polyuretánovou penou, dodatočným osadením tesniaceho profilu poprípade nalepením samolepiacej fólie na vnútorné sklo zv...

 • Výmena brány

  Osadili sme nové schránky, namontovali nové zvončeky, elektromagnety na bránu a celé to funguje na Dotykové Elektronické Kľúče.

 • Výmena výťahov

  Celkovú dodávku výmeny výťahov pre nás zabezpečuje renomovaná spoločnosť.

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Výmena výťahov 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.