Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Účelové výťahy

• osobné výťahy
• lôžkové výťahy
• autovýťahy
• výťahy do rodinných domov
• plošiny na prepravu imobilných osôb
• panoramatické výťahy s výplňou z bezpečnostného vrstveného skla
- vrátane výťahových šachiet
• skupinové výťahy do administratívnych budov, hotelov
• nákladné výťahy
• nákladné hydraulické plošiny
• výťahové šachty vo vyhotovení OK (kovové) a pod.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Jednoúčelové stroje na principu hydraulických lisů

  Jednoúčelové stroje na principu hydraulických lisů

  Jednočelové stroje jsou obvykle určeny k provádění či zajišťování technologických operací, které vyžadují provedení zálisu a návratu lisovacího nebo upínacího prvku. Stroje jsou konstruovány na základě požadavků prováděného technologického postupu, např. svařování dílů, lisování či spojování, lepení desek. atp. Stroje mohou být vybaveny vyhřívanými deskami s regulací.

 • Viacúčelové umelé povrchy

  Z technického hľadiska je však konštrukcia viacúčelové umelého povrchu skutočnou výzvou – pre tenis totiž vyhovujú skôr tvrdšie a nižšie povrchy, zatiaľ čo futbal vyžaduje dlhšie umelé vlákna a mäkšie vlastnosti povrchu. Vzhľadom na rozličné nároky rôznych športov bolo nutné navrhnúť technológiu, ktorá umožní priblížiť sa k ich požadovaným herným vlastnostiam.

 • Zakázkové stroje, jednoúčelové stroje

  Zakázkové stroje, jednoúčelové stroje

  - Paspulátor - řezání, dělení rolí - Další zakázkové stroje, jednoúčelové stroje

 • Viacúčelové ihrisko

  Viacúčelové ihrisko

  Realizáciu vonkajších povrchov vykonávame od kladenia umelých trávnikov, cez povrchy s gumovým recyklátovým podkladom so záverečným akrylátovým lakom alebo EPDM vrstvou. Ďalej povrchy typu Tatran, povrchy s gumovým podkladom kladeným finišerom, povrchy typu HARD a lajnovaním všetkých športových ihrísk. Vykonávame projektové práce týchto zariadení kompletne, alebo v požadovanom rozsahu.

 • Špeciálne jednoúčelové stroje

  Špeciálne jednoúčelové stroje

  Okrem sériovo vyrábaných centier a sústruhov, naša firma ponúka aj špeciálne (jednoúčelové) stroje, vyrobené na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Príkladom je Jednoúčelový stroj JUS FCS 28 CNC – 1000 / LV. Tento stroj je vybavený dvoma vreteníkmi s nezávislým riadením, dvoma automatickými zásobníkmi na náradie a má predĺžený pojazd v osy X na 800 mm.

 • Jednoučelové stroje

  Jednoučelové stroje

  špecificke stroje a zariadenia podľa požiadaviek zákazníka, manipulátory, zasuvače uchytávače, otočné mechanizmy a pod

 • Jednoúčelové stroje

  Jednoúčelové stroje

  Navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje (JÚS) pro různá odvětví průmyslu a různé aplikace. Námi realizované JÚS zrychlují procesy, zvyšují kvalitu a eliminují vliv lidského faktoru. Vždy se snažíme o co nejrychlejší návratnost takto vynaložené investice pro zákazníka. - Příklady realizovaných jednoúčelových strojů: - Ohýbačka elinstalačních oblouků (Kopos) - Zkušební tlaková vana (Heat Transfer Systems) - Stroj pro zkružování Al profilů (Albion) - Konektorovací lisy (AWM) - Heliový hledač netěsností (Alco Controls) - Tester pro zkoušení vlakových klimatizací (Thermo King) - Stroje pro zpracování Al trubek ...

 • Jednoúčelové stroje a zariadenia

  Jednoúčelové stroje a zariadenia

  Jednoúčelové stroje vyrábame podľa požiadaviek zákazníka od skreslenia výrobnej dokumentácie cez výrobu, odskúšanie a odovzdanie zariadenia zákazníkovi. Disponujeme vlastnými konštruktérskymi kapacitami . Konštrukčné riešenie výrobku vykonávame s využitím výpočtovej techniky v 3D a 2D prostredí.

 • Viacúčelové lepidlo INSTA-STIK™

  Viacúčelové lepidlo INSTA-STIK™ je rýchlo-tuhnúca jednokomponentná polyuretánové lepidlo, určené na lepenie rôznych druhov tepelne izolačných a sadrokartónových dosiek. Polyuretánové lepidlo určené najmä na lepenie izolačných dosiek a membrán s povrchy ako je betón, murivo, kameň, sadra (sadrokartón), drevo, oceľ a pod Lepidlo je k dispozícii vo verzii s pištoľou pre rýchle vytvrdenie alebo s bezpečnostným ventilom na trubičkové aplikátora pre opakované použitie.

 • Zákazkové jednoúčelové stroje a zariadenia podľa špecifikácie zákazníka

  Zákazkové jednoúčelové stroje a zariadenia podľa špecifikácie zákazníka

  Naša spoločnosť od svojho založenia zaoberá vývojom, konštrukciou a výrobou jednoúčelových strojov a zariadení podľa špecifikácie zákazníka.

 • Víceúčelové komunální stroje

  - řady 90 až 2000 jsou komunální stroje určené pro zametání nečistot, odsávání spadaného listí, odsání listím zanesených sběrných kanálů apod., z chodníků, pěšin, městských pěších zón, parků, krajnic městských komunikací atd. Stroje jsou určeny pro používání ve městech a obcích. Jednotlivé typy strojů lze doplňkově vybavit sněhovou radlicí, posypovým zařízením, nebo sekacím systémem na sekání zatravněných ploch. Přídavné zařízení lze používat individuelně dle typu stroje. Výrobky značky HAKO, garantují vždy používání nejmodernějších technických poznatků. Proto i tyto stroje jsou konstruovány pro maximální př...

 • Baliace a jednoúčelové stroje

  Jednoúčelové speciální balící a plnící stroje vyvíjené dle individuálních požadavků zákazníka; manipulační stroje pro přemísťování kusových výrobků; montážní linky, stroje na výrobu hmatníků u katalogů.

 • INSTA STIK™ Viacúčelové lepidlo

  Viacúčelové lepidlo INSTA-STIK ™ je rýchlo-tuhnúca jednokomponentná polyuretánové lepidlo, určené na lepenie rôznych druhov tepelne izolačných a sadrokartónových dosiek.

 • Teplovodné viacúčelové kotly

  Teplovodné viacúčelové kotly

  - sú určené na spaľovanie biomasy, a to najmä alternatívnych peliet (z poľnohospodárskej biomasy), peliet z dreva, obilia, papiera a pod. Jedinečnou konštrukciou kotlov bola dosiahnutá vysoká účinnosť spaľovania, pričom pri kotloch ECOPROTECT CDK oceníte najmä bezkonkurenčne lacnú a komfortnú prevádzku. Kotly ECOPROTECT CDK sú slovenskými výrobkami. Technické parametre pre ECOPROTECT CDK 25 a CDK 50 - rozsah výkonu: 9-25 kW/15-50 kW - teplota spalín: 125-160 C/140-165 C - el.príkon: v prevádzke 270 W - trieda kotla (emisie): 3 - hmotnosť: 575 kg/615 kg - účinnosť: 88-94 %

 • Jednoúčelové stroje a zařízení

  - samostatné hydraulické upínací zařízení - tvarovací hydraulická stolice - polohovací a svařovací zařízení

 • Jednoúčelové stroje a zařízení

  Jednoúčelové stroje a zařízení

  Sme výrobce jednoúčelových strojů a zařízení, speciálních výrobních linek, robotů a manipulátorů, dopravníků, učebních pomůcek a výrobků z křemenného skla. Vývoj a výroba zařízení dle konkrétních požadavků (rozměry, výkonnost, pracovní rychlost, souslednost prováděných činností, způsob řízení apod.), bohaté zkušenosti ve vývoji, konstrukci a výrobě speciálních linek pro mikroelektroniku, elektrotechniku, automobilový, farmaceutický, strojírenský, chemický, potravinářský aj. průmysl, pro čisté i agresivní prostory, pro prostředí s nebezpečím výbuchu a pro práci s nebezpečnými a výbušnými látkami. Zařízení je m...

 • Jednoúčelové stroje a zařízení

  Jednoúčelové stroje a zařízení

  Vyrábíme jednoúčelová zařízení provádějící různé výrobní operace v různých odvětvích průmyslu. Od automatické montáže volně sypaných součástí do sestav, různé „mokré“ procesy jako mytí a oplachování, nanášení barev na přesně určená místa drobných součástí až po různé vyhřívací a chladící jednotky. Vyráběná zařízení jsou samostatně fungující zařízení i zařízení s informačními vazbami na okolní stroje a systémy řízení výroby.

 • Účelové mapovanie

  Účelová mapa je mapa veľkej mierky s obsahom prispôsobeným požiadavkám jej využitia resp. požiadavkám objednávateľa. Takéto mapy sú obsahovo podrobnejšie a presnejšie ako Základné mapy veľkej mierky (ZMVM), ktoré boli tvorené pre požiadavky KN. Sú doplnené o inžinierske siete a technologické zariadenia slúžiace k prevádzke resp. k výrobnej činnosti (napr. produktovody, zásobníky, silá... výhybky, stožiare, signalizačné zariadenia).

 • Viacúčelové ihriská

  Viacúčelové ihriská

  Spoločnosť M.Cup v posledných rokoch venuje svoju pozornosť výstavbe viacúčelových ihrísk. Tento projekt vznikol v minulosti na základe spolupráce Slovenského futbalového zväzu a úradu vlády Slovenskej republiky ako oživenie športového ducha vo všetkých vekových kategóriách. Vzhľadom na úspešnosť tohto projektu, Úrad vlády Slovenskej republiky pokračuje v budovaní Viacúčelových ihrísk na školách a verejných priestranstvách po celom Slovensku. Naša spoločnosť bola na počiatku vybraná Slovenským futbalovým zväzom ako dodávateľ a realizátor viacúčelových ihrísk a vzhľadom na viacnásobné pozitívne skúsenosti s uvedenými organizáciami,...

 • Účelové mapovanie

  Účelová mapa je mapa veľkej mierky s obsahom prispôsobeným požiadavkám jej využitia resp. požiadavkám objednávateľa. Takéto mapy sú obsahovo podrobnejšie a presnejšie ako Základné mapy veľkej mierky (ZMVM), ktoré boli tvorené pre požiadavky KN. Sú doplnené o inžinierske siete a technologické zariadenia slúžiace k prevádzke resp. k výrobnej činnosti (napr. produktovody, zásobníky, silá... výhybky, stožiare, signalizačné zariadenia).

 • Víceúčelové školní hřiště

  Umělý sportovní povrch REGUPOL, typ Everr - Roll, tl. 6mm, černo - bílý.

 • Jednoúčelové brúsky

  Jednoúčelové brúsky

  Brúska BR 180 Poloautomatická brúska BR180 je jednoúčelový stroj pre brúsenie rámových píl. Precízne vedenie pílového nástroja a podávanie o zuby na podávacej lište zabezpečuje veľmi presné brúsenie nástrojov a zrovnanie rozostupov aj po nesprávnom predchádzajúcom brúsení. Prvotné nastavenie úberu na chrbte a čele zuba je ručné, ďalšie brúsenie píly až po posledný zub je automatické. Návrat píly na začiatok brúsenia je ručný. Na brúske je nastaviteľný uhol čela a výška zubov. Brúsny kotúč vybrusuje celú zubovú medzeru. Rozostup zubov je závislý na rozostupe zubov podávacej lišty a je potrebné ho špecifikovať pri objednávaní ...

 • Viacúčelové trojdielne rebríky Typ RF-500

  Viacúčelové trojdielne rebríky Typ RF-500

  - použiteľný ako príložný rebrík, obojstranný rebrík s výsuvným dielom, jednodielny príložný rebrík, dvojdielny výsuvný rebrík a trojdielny výsuvný rebrík - špeciálne oceľové háky potiahnuté plastickou hmotou s poistkou proti vysunutiu - masívne hliníkové vodiace kovanie - široký postoj zabezpečený priečnym stabilizátorom - pozinkovaná uzlovaná retiazka ako poistka rozovretia

 • Viacúčelové trojdielne rebríky Typ R-50

  Viacúčelové trojdielne rebríky Typ R-50

  - použiteľný ako príložný rebrík, obojstranný rebrík s výsuvným dielom, jednodielny príložný rebrík, dvojdielny výsuvný rebrík a trojdielny výsuvný rebrík - špeciálne oceľové háky potiahnuté plastickou hmotou s poistkou proti vysunutiu - masívne hliníkové vodiace kovanie - široký postoj zabezpečený kónickým rozšírením základne - pozinkovaná uzlovaná retiazka ako poistka rozovretia

 • Víceúčelové žebříky

  Víceúčelové žebříky

  Tento kombinovaný dvojitý a nasazovací žebřík nabízí mnohostranné možnosti využití. Můžete ho například použít jako výsuvný žebřík k přikládání nebo jako volně stojící dvojitý žebřík (štafle). Tím může být pokryt velký okruh činností, aniž byste potřebovali více žebříků!

 • Špeciálne jednoúčelové stroje

  Špeciálne jednoúčelové stroje

  Okrem sériovo vyrábaných centier a sústruhov, naša firma ponúka aj špeciálne (jednoúčelové) stroje, vyrobené na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Príkladom je Jednoúčelový stroj JUS FCS 28 CNC – 1000 / LV. Tento stroj je vybavený dvoma vreteníkmi s nezávislým riadením, dvoma automatickými zásobníkmi na náradie a má predĺžený pojazd v osy X na 800 mm.

 • Viacúčelové krycie PE-FINSO plachty

  Viacúčelové krycie PE-FINSO plachty

  Viacúčelové krycie plachty sú vyrobené z tkaného laminovaného - kašírovaného polyetylénu: * široká škála využiteľnosti ako ochrana proti vode, mrazu i prachu * nízka plošná hmotnosť pri pomerne vysokej pevnosti * veľmi priaznivý pomer ceny a úžitkových vlastností * ľahká skladovateľnosť, manipulácia i údržba * opraviteľnosť pri vyšších gramážach Vnútorné tkanie dáva materiálu vysokú pevnosť pri malej hrúbke a následná laminácia nepriepustnosť. Plachty sú dodávané v štandardných rozmeroch v rôznej plošnej hmotnosti, teda aj vyššou odolnosťou a životnosťou. Zo všetkých strán sú okraje lemované a zosilnené zatavený...

 • Víceúčelové, ergonomické tiskárny řady S8

  Víceúčelové, ergonomické tiskárny řady S8

  Víceúčelové, ergonomické, osvědčené, snadno obsluhovatelné tiskárny řady S8 slouží k popisu na všechny druhy materiálu s velmi širokým použitím na tmavý podklad nebo ve vlhkém a prašném prostředí. Tyto tiskárny zaručují absolutní spolehlivost i v nejnáročnějším průmyslovém prostředí. Tiskárny řady S8 pracují za jakýchkoli podmínek při různě vysokých teplotách. Flexibilní, spolehlivé a ekonomické, schopny zhostit se jakéhokoliv úkolu značení. Spuštění je snadné s nově patentovanými tryskami a automatickým čistícím systémem, díky kterému jsou tiskárny vždy připraveny vykonávat svou práci. Kondenzér výparů z rozpouště...

 • Jednoúčelové stroje

  Jednoúčelové stroje

  Při návrhu strojů vycházíme ze zkušeností s dlouholetým provozem našich strojů nasazených v hromadné výrobě. Vlastní konstrukční návrh stroje i výběr nakupovaných komponentů provádíme tak, abychom zajistili vysokou životnost a spolehlivost strojů. To nám umožňuje dodávat stroje se záruční lhůtou 12 měsíců, po dohodě i delší.

 • Plechovky - darčekové aj účelové balenie Vašich produktov

  Plechovky - darčekové aj účelové balenie Vašich produktov

  Máme skvelú ponuku plechoviek s akoukoľvek potlačou, v roznych veľkostiach za najlepšie ceny. Použitie ako darčekové plechovky k Vašim výrobkom (cereálie, cestoviny, káva) - akcie typu kup 3 ks a dostaneš plechovku na náš výrobok zdarma alebo priamo ako obaly ktoré zviditelnia Váš produkt (alkohol, kolekcie DVD/CD, bielizeň, čokoládové cukrovinky, káva, čaj apod.) alebo tématické a sezónne potlače. Dodávame aj uzatvárateľné plechovky, kroté sú vhodné aj na potraviny.

 • Jednoúčelové stroje a zařízení

  Jednoúčelové stroje a zařízení

  Jerdnoúčelové stroje a zařízení - tato oblast patří ve společnosti Flow Tech,s.r.o. mezi hlavní výrobkové portfolium. V této oblasti, společnost Flow Tech,s.r.o., nabízí svá řešení od návrhu koncepce, přes kompletní vývoj, konstrukční zpracování dokumentace, výrobu, montáž, instalaci u koncového zákazníka včetně zaškolení obsluhy. Samozřejmostí je celková dodávka zahrnující veškerou technickou a legislativní dokumentaci potřebnou pro provozování danného zařízení. Jednoúčelové stroje a zařízení v řešení společnosti Flow Tech,s.r.o

 • Jednoúčelové stroje a lisy

  Jednoúčelové stroje a lisy

  Prototypová výroba tvoří velkou část produkce naší společnosti. Zaměřujeme se na zákaznická řešení v různých odvětvích průmyslu, zejména gumárenském, plastikářském, potravinářském, dřevárenském a automobilovém. Běžně realizujeme dva různé postupy a to výrobu dle zákaznické dokumentace a výrobu s vlastním vývojem a konstrukcí. Máme zkušenosti s implementací širokého spektra technologií a jsme schopni vyrábět, opravovat a repasovat jednoduché stroje i plně automatizované linky. Díky našim partnerům dokážeme navrhnout a vyrobit i plně robotizovaná pracoviště. V případech, kdy se Vám již amněkterý stroj z důvodu značného ...

 • Účelové plochy a komunální vybavenost Účelové plochy a komunálna vybavenosť

  Účelové plochy a komunální vybavenost Účelové plochy a komunálna vybavenosť

  TENFLEX® Systems Víceúčelový povrch na bázi pružných akrylátov, který sa aplikuje priamo na asfaltový podklad. Určený je pre loptový šport, ale je vhodný aj na jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach, skateboarde. Ďalšie použitie je možné na značenie značenie prechodov pre... TENFLEX Civil Cat Road Syntetické metakrylátové dvojzložkové povrchy pre trvalé vyznačenie dvojfarebných prechodov pre chodcov. Ich vysoká protisklzovosť s plastičnosť zaručuje dlhú životnosť. Sú charkateristické vysokou viditeľnosťou a vynímočnou odolnosťou voči oderu.

 • Viacúčelové ihriská

  Viacúčelové ihriská

  Všetky ponúkané typy spĺňajú národné a medzinárodné štandardy normy DIN 18035 časť 6/7, sú preverené nezávislými inštitútmi, športovými zväzmi a organizáciami a podliehajú stálej internej a externej kontrole akosti. Vlastný vývoj výrobkov, výroba a pokládka od jedného dodávateľa sú najlepšou garanciou moderných, hospodárnych, odolných a ekologických systémov športových povrchov. Tieto Systémy sa osvedčili ako športové povrchy v masovom meradle – školské športové zariadenia, ihriská na loptové športy, viacúčelové ihriská, tenisové kurty a pod. – rovnako ako optimálny základ pre výkonnostný a vrcholový šport. Sú zároveň ...

 • Jednoúčelové stroje a robotizované pracoviská

  Jednoúčelové stroje a robotizované pracoviská

  Jednoúčelové stroje Podľa požiadaviek zákazníka na výrobu - zváranie produktov, navrhujeme a vyrábame špecializované jednoúčelové zváracie stroje. Požiadavky na výrobu jednoúčelových strojov prejednávame pri osobnom jednaní. Robotizované pracoviská Pri požiadavke zákazníka na vyšší stupeň automatizácie ponúkame návrh a realizáciu robotizovaných pracovísk s robotmi FANUC.

 • Viacúčelové valce - 12 - 25 ton

  Viacúčelové valce - 12 - 25 ton

  - tlačná síla od 15 do 25 tun - odolnost proti nečistotám voleji - provedení S - úplná stranová únosnost - odolnost proti bočním a excentrickým silám - při zvyšování boční síly dojde dříve k posunutí nebo naklopení válce - nedojde kpoškození vodících a těsnících ploch vysoká životnost daná konstrukčním provedením a použitím kvalitních materiálů těsnících prvků - povrch pístnice z tvrdochromu a stírací kroužek umožňují použití i v nepříznivých podmínkách - zpětný pohyb pístu pomocí vratné pružiny - připojení na zdroj tlakového oleje pomocí standardní rychlospojky - závitové otvory na spodní ploše pro up...

 • Viacúčelové valce 5 - 10 ton

  Viacúčelové valce 5 - 10 ton

  - tlačná síla od 5 do 10 tun - odolnost proti nečistotám voleji - provedení S - úplná stranová únosnost - odolnost proti bočním a excentrickým silám - při zvyšování boční síly dojde dříve k posunutí nebo naklopení válce - nedojde kpoškození vodících a těsnících ploch vysoká životnost daná konstrukčním provedením a použitím kvalitních materiálů těsnících prvků - povrch pístnice z tvrdochromu a stírací kroužek umožňují použití i v nepříznivých podmínkách - zpětný pohyb pístu pomocí vratné pružiny - připojení na zdroj tlakového oleje pomocí standardní rychlospojky - závitové otvory na spodní ploše pro up...

 • Jednoúčelové stroje na úpravu plastových výlisků

  Jednoúčelové stroje na úpravu plastových výlisků

  Tyto stroje jsou určeny na úpravu vyfukovaných plastových výlisků (výrobků), ze kterých je nutné po vyjmutí z lisu orazit přetoky, případně ostříhnout zaslepené konce výlisku. Výlisek se zakládá do děleného přípravku sestávající z pevné a pohyblivé (přítlačné) části. Pohon strojů je pneumatický nebo hydraulický s řídícím systémem Siemens. Stroje je možné modifikovat podle konkrétních požadavků zákazníka. Je možné přizpůsobit jak konstrukční řešení, tak osazení řídících a manipulačních komponentů.

 • Jednoúčelové stroje - stroj na srážení hran trubek

  Jednoúčelové stroje - stroj na srážení hran trubek

  Trubky jsou vychystány v zásobníku, ze kterého jsou odebírány podavačem a po upnutí do kleštiny je vnější hrana sražena noži upnutými ve vřetenu. Po opracování je trubka odložena do výstupního zásobníku. Velikost úhlu sražení je možné nastavit na nožových držácích v rozsahu 25-50°. Tyto jednoúčelové stroje je možné modifikovat podle konkrétních požadavků zákazníka. Je možné přizpůsobit jak konstrukční řešení, tak osazení řídících a manipulačních komponentů. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

 • Viacúčelové vozidlá POLARIS RANGER XP 700 EFI (USA)

  Viacúčelové vozidlá POLARIS RANGER XP 700 EFI (USA)

  Ponúkame Vám extrémne vozidlo do extrémnych podmienok. Splní vaše požiadavky pri práci ako úžitkové vozidlo, ale aj pri farmárčení, love alebo vašich záľubách pri jazde ťažkým terénom. Je to ergonomický prepracované 3-miestne vozidlo s nosnosťou pre náklad až 460 kg. V prípade potreby utiahne neuveriteľných 1000 kg. Výhodou je systém Lock&Ride, na rýchle prichytenie príslušenstva, kedy si v okamihu prispôsobíte svoj Ranger podľa vašich predstáv. Ranger je vybavený prepracovaným trakčným systémom s pohonom všetkých kolies On-Demand True All-Wheel Drive (AWD 4X4). Samozrejmosťou je široká ponuka prídavných zariadení.

 • Teplovodné viacúčelové kotly na pelety

  Teplovodné viacúčelové kotly na pelety

  Teplovodné viacúčelové kotly ECOPROTECT 25 a ECOPROTECT 50 sú určené na spaľovanie biomasy, a to najmä alternatívnych peliet (z poľnohospodárskej biomasy), peliet z dreva, obilia a pod. Jedinečnou konštrukciou kotlov bola dosiahnutá vysoká účinnosť spaľovania, pričom pri kotloch ECOPROTECT oceníte najmä bezkonkurenčne lacnú a komfortnú prevádzku. Kotly ECOPROTECT sú slovenskými výrobkami. Technické údaje ECOPROTECT 25/ECOPROTECT 50: - palivo: alternatívne pelety, drevené pelety, obilie - výkon: 25 kW/50 kW - rozsah výkonu: 9-25 kW/15-50 kW - teplota spalín: 125-160 C/140-165 C - el.príkon: v prevádzke 270 W - trieda kotla (emisie): 3 - hmo...

 • Jednoúčelové stroje

  Jednoúčelové stroje

  Vibračný stôl VS - určený na svojpomocnú výrobu betónovej zámkovej dlažby v plastových formách. Rozmery stola 900 x 1400 mm. Rezačka koreňovej papriky IT-REP - je stroj určený k rezaniu koreňovej papriky na dve polovice. Vhodné pre použitie papriky špicatých tvarov. Antikorové vyhotovenie, obloženie vrhacích valcov z gumy s potravinárskym atestom. Bezstupňová elektronická regulácia otáčiek, vyhotovenie rezacieho noža z ušľachtilej Cr – ocele. Atypická výroba strojov na základe požiadavky - stroje s elektromotorickým, pneumatickým alebo hydraulickým pohonom, stacionárne zariadenia, vyhotovenie potravinárske alebo z lakovaných konštruk...

 • Jednoúčelové stroje a zariadenia

  Jednoúčelové stroje a zariadenia

  Niekedy samotný robot nestačí a sú potrebné aj ďalšie zariadenia. Pre každú výrobu navrhneme špecializované zariadenia tak, aby bol splnený cieľ a dosiahli sa požadované kapacity výroby. Jednoúčelové stroje zabezpečujú zvyšovanie efektivity a výkonu robotizovaných pracovísk, predovšetkým ich výrobných výkonov a kapacity. Patria sem hlavne: • stroje na tvarovanie, zalepovanie a paletizáciu kartónových krabíc • stroje na stohovanie a otáčanie dielov • stohovač krabíc • obracač dielcov • stohovač pneumatík • paletovacie zariadenie • zásobníky na EURO a IKEA palety * Stroje na tvarovanie, zalepovanie a paletizáciu kartón...

 • Jednoúčelové stroje

  Jednoúčelové stroje

  Naše zkušenosti se prolínají do celé řady oblasti aplikací (více než 100 výrobků), ať už se jedná o přídavná zařízení k stávajícím strojům (manipulace s nejrůznějšími materiály - plast, papír, kov) nebo o vývoj nových zařízení či technologií (obrábění, sledování technologických sledů atd.) V této oblasti jsme aplikovali řadu úprav, rekonstrukcí či vývojů strojů a zařízení. S ohledem na potřeby a požadavky zákazníků vybavujeme stroje volitelně různými komponenty renomovaných výrobců * Předávaná dokumentace standardně obsahuje - kompletní výkresovou dokumentaci vyráběných dílů - kusovníky vyráběných i nak...

 • Jednoúčelové zváracie zariadenia

  Jednoúčelové zváracie zariadenia

  Jednoúčelové zváracie zariadenia sú určené na automatizované zváranie v sériovej výrobe. Využívajú klasické metódy zvárania t. j. TIG, MIG/MAG, alebo plazmové zváranie a iné. Jednoúčelové stroje sú navrhované optimálne podľa potrieb zákazníka a spĺňajú náročné kritériá na bezpečnosť a hygienu práce. Riadené sú PLC/PC riadiacim systémom so špeciálnym programovým vybavením. V rámci komplexnej dodávky je vypracovaná dispozícia pracoviska, optimalizácia toku spracovávaného materiálu, doprava, inštalácia zariadenia a zaškolenie obsluhy. Poskytovaná je permanentná technická pomoc. Ako zváracie zdroje sa využívajú výrobky od r...

 • Jednoúčelové stroje

  Jednoúčelové stroje

  Sú vyrábane na zákazku na základe technickej dokumentácie zákazníka alebo podľa projekčného návrhu spoločnosti. Pri realizácii je kladený vysoký dôraz na koordinácie s investorom pri zohľadnení jednotlivých detailných požiadaviek.

 • Viacúčelové a kompaktné rýpadlo – EC140C

  Viacúčelové a kompaktné rýpadlo – EC140C

  Volvo EC140C je pripravené pre vás. Je výkonným rýpadlom s ideálnymi funkciami vhodným na rôzne typy prác, ako napr. všeobecné odvodňovanie, úprava plôch, budovane základov a údržba ciest. A s osvedčenou a zväčšenou kabínou Care Cab najlepšou na trhu – vám Volvo, tento dôveryhodný partner, umožní byť každý deň produktívnym. Ku kľúčovým charakteristikám patrí: - Výkonný motor Volvo s výkonom 69 kW (94 hp) spĺňajúci emisnú normu Tier III s V-ACT(Moderná technológia spaľovania Volvo), poskytujúci vysoký krútiaci moment pri nízkych otáčkach, čo vedie k maximálnej palivovej úspornosti - Plne elektronicky ovládané hydraulické čer...

 • Víceúčelové LCD obrazovky různých uhlopříček s vestavěnými čtečkami paměťových karet, přehrávači růz

  Víceúčelové LCD obrazovky různých uhlopříček s vestavěnými čtečkami paměťových karet, přehrávači růz

  Designově a technicky vyspělé LCD/TFT či plazmové obrazovky včetně instalovaného přehrávače na CF - paměťové karty, které umožňují přehrávat širokou škálu hudebních a video záznamů. Čtecí zařízení podporuje formáty MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AVI, MP3, DIVX, JPEG. Velký výběr rozměrů, provedení, doplňkových funkcí a on-line systémů.

 • Viacúčelové vankúše

  Viacúčelové vankúše

  - Polohovací vankúš - VARIO - Popôrodný vankúš na sedenie SEND - Obliečka na vankúš Relax Plus (Maderna) - Polohovací vankúš Relax Plus - Polohavací vankúš Relax Plus - L - Polohovací vankúš Relax Plus D - Polohovací vankúš - KLASIK - Viacúčelový vankúš ANITA 0150 - Materský vankúš BIG FLOPSY™ (Red Castle)

 • Výstavba viacúčelového ihriska,tenisového kurtu

  Výstavba viacúčelového ihriska,tenisového kurtu

  - výstavba viacúčelového ihriska na kľúč v exteriéri - umelý trávnik,antuka, - čiarovanie - futbal, hádzaná, tenis, volejbal, basketbal, nohejbal, - zariadenie realizujeme podľa objednávky

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Účelové výťahy 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.