Brzdové strmene KNORR, WABCO, MERITOR - ceny od 250 eur bez DPH

Brzdové strmene KNORR, WABCO, MERITOR - ceny od 250 eur bez DPHBrzdové strmene KNORR, WABCO, MERITOR - ceny od 250 eur bez DPH 2Brzdové strmene KNORR, WABCO, MERITOR - ceny od 250 eur bez DPH 3Brzdové strmene KNORR, WABCO, MERITOR - ceny od 250 eur bez DPH 4Brzdové strmene KNORR, WABCO, MERITOR - ceny od 250 eur bez DPH 5

Pomocou špeciálneho opravárenského náradia a príslušných opravárenských sad, dokážeme zrenovovať takmer akýkoľvek poškodený alebo dlhodobým používaním opotrebovaný brzdový strmeň.

Renovovať sa oplatia hlavne strmene pre nákladné automobily, ktorých nákupná nadobúdacia hodnota sa pohybuje v priemere od 600,-€ do cca 900,-€ za kus.

Priemerná cena renovácie aj s použitým materiálom sa zväčša pohybuje v rozmedzí od 40% do 50% z ceny nového dielu.

Brzdové doštičky, v takto zrenovovanom strmeni sa nezasekávajú, majú okamžitý prítlak na brzdový kotúč, vývoj brzdnej sily je prirodzený, plynulý, v prípade potreby, rýchly a v neposlednom rade presne kopírujúci tlak vodiča na brzdový pedál.

Takisto odbrzďovanie je presné, v prípade potreby rýchle, zamedzujúce nežiadanému zohrievaniu a opotrebovávaniu brzdových doštičiek, kotúčov a poprípade aj nábojov, kde hrozí následný únik prehriateho maziva ako aj neželanému zvýšeniu spotreby pohonných látok.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Brzdové lamely a čeľuste - náhradné diely

  - brzdová lamela lepená - brzdová lamela nitovaná - brzdová čeľusť veľká - brzdová čeľusť malá - prítlačný kotúč - komplet disková brzda

 • Svorník brzdové čelisti přední 51mm

  svorník – kompletní šroub-osa brzdzdové čelisti s podložkami a matkou, délka 51mm

 • Výmena brzdovej kvapaliny

  Výmenu brzdovej kvapaliny je potrebné realizovať pravidelne každé 2 roky, inak brzdová kvapalina stráca svoju účinnosť.

 • Brzdove bubny

  Brzdove bubny

  kalene ocelove brzdove bubny na mostovy zeriav 250mm,320mm,

 • Pneumatická nýtovačka brzdového obložení NT 4

  Pneumatická nýtovačka brzdového obložení NT 4

  POPIS ZAŘÍZENÍ: Slouží k nýtování i roznýtování brzdového a spojkového obložení a odtržení lepeného brzdového obložení osobních i nákladních automobilů pneumatického ovládání dovoluje dosáhnout tlaku až 40 kN (4 tuny) obsahuje sadu universálních nástrojů.

 • Strojárske výrobky pre brzdové systémy dopravných zariadení

  Strojárke výrobky pre brzdové systémy dopravných zariadení sú vyrábané podľa požiadaviek zákazníka a protokolárne odovzdávané. Opakovane vyrábané výrobky (oceľ, hliník, mosadz) sú zušľachtené, cementované a kalené (aj povrchovo) v ochrannej atmosfére s povrchovou úpravou fosfátovaním, zinkovaním a eloxovaním podľa príslušných noriem DIN, ISO. Výrobky sa delia z hľadiska funkčnosti na tri hlavné skupiny. Prvú skupinu tvoria výrobky slúžiace ako medzičlánok brzdových systémov (dorazy, prstence, podložky, čapy), druhú skupinu tvoria súčiastky prenášajúce krútiaci moment a poslednú skupinu tvoria časti hydraulických rozvádzačov. ...

 • Brzdové čeľuste UAZ, GAZ, VOLGA

  Brzdové čeľuste UAZ, GAZ, VOLGA. Kompletné brzdové čeľuste vhodné na všetky automobily typu UAZ 469, UAZ 452, GAZ 69, VOLGA 21, VOLGA 24...

 • Brzdové elektromotory

  Brzdové elektromotory

  Trojfazove asynchronne elektromotory SIEMENS osových výšiek 63 až 225 L, sa na želanie zakaznika dodávajú aj so zabudovanou elektromagnetickou brzdou, ktorá pri strate napätia motor automaticky zabrzdí. Brzda sa odbrzďuje elektricky a zabrzďuje sa silou pružiny. Brzda vyhovuje základným požiadavkám na bezpečnosť. Brzda môže byť vybavená ručným odbrzďovaním, ktoré umožňuje brzdu ručne mechanicky odbrzdiť. S ručným odbrzďovaním sa dodáva ručná páka, ktorá sa pomocou pružiny samočinne vracia,. Brzda sa ovláda obvodom ovládania brzdy, ktorý je umiestnený v svorkovnici motora.

 • Brzdové a trecie materiály

  Brzdové a trecie materiály

  - pásy - segmenty - obloženia - kruhové obloženia Mobilná technika - cestné motorové vozidlá * osobné * nákladné * autobusy * stavebné stroje - koľajové vozidlá * železničné * električky Priemyselné - brzdové pásy pre zdviháky, žeriavy, prepravníky, navijáky, výťahy, eskalátory, ťažné zariadenia a iné použitie - trecie a brzdové segmenty pre lisy a tvárniace stroje - kĺzne a tesniace materiály pre špeciálne použitie v priemysle

 • Obsluha brzdového systému

  Obsluha brzdového systému

  * Skupina brzdových kvapalín určených do kotúčových aj bubnových brzdových systémov motorových vozidiel. Určený je tiež do spojkových systémov. V skupine sú k dispozícii brzdové kvapaliny triedy: R 3, DOT 3, DOT 4, DOT 5.1. Brzdová kvapalina by sa mala používať v súlade z návodom na použitie vozidla. Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymieňať každé 2 roky.

 • Hydro-pneumatická nýtovačka brzdového obložení NT 5

  Hydro-pneumatická nýtovačka brzdového obložení NT 5

  POPIS ZAŘÍZENÍ: Slouží k nýtování i roznýtování brzdového a spojkového obložení a odtržení lepeného brzdového obložení osobních i nákladních automobilů. Kombinace hydraulického a pneumatického ovládání dovoluje dosáhnout tlaku až 52 kN (5,2 tun), obsahuje sadu universálních nástrojů.

 • Brzdy - Brzdové čeluste

  Brzdy - Brzdové čeluste

  Brzdové čeľuste v kombinácii s brzdovým bubnom tvoria základ brzdových systémov slabších a lacnejších verzií osobných automobilov. Výrobne sú lacnejšie a technologicky jednoduchšie než kombinácie brzdových platničiek s brzdovými kotúčmi. Brzdové čeľuste umožňujú brzdiť koleso trením o brzdový bubon. Toho sa spravidla dosahuje rozpínaním hydraulického brzdového valčeka, ktorý je upevnený k štítu a umiestnený medzi dve čeľuste. Tento princíp sa používa pri prevádzkových brzdách. V niektorých ručných brzdách je hydraulický valček doplnený mechanickým excentrom alebo pákou.

 • Brzdy - Brzdové kotúče JURATEK

  Brzdy - Brzdové kotúče JURATEK

  Brzdové kotúče svojou kvalitou predčia väčšinu značkových výrobcov, vyhovujú všetkým európskym normám. Stabilné tvarové vlastnosti si zachovávajú i pri extrémnom zaťažení. Úprava povrchu kotúčov zabezpečuje maximálny brzdný účinok ihneď po montáži.

 • Brzdy - Brzdové obloženia

  Brzdy - Brzdové obloženia

  Brzdové obloženie je overované nie len testom simulujúce podmienky bežného prevozu, ale tak isto testom simulujúcim najťažšie možné podmienky, s ktorými sa na cestách môžete stretnúť (napr. zlé počasie, teplotné zmeny atď.). Naviac je brzdové obloženie testované v prevoze v rozdielnych terénnych a klimatických podmienkach.

 • Náhradné diely pre osobné a úžitkové automobily - brzdové systémy

  Náhradné diely pre osobné a úžitkové automobily - brzdové systémy

  - Brzdové kotúče - Brzdové platničky - Brzdové bubny - Brzdové čeľuste - Brzdové hadičky - Brzdové valčeky - Brzdové strmene - Brzdové lanká - Opravné sady brzdových valčekov - Príslušenstvo k brzdám a brzdovej hydraulike

 • Brzdove oblozenie

  - pre AUDI, BMW, CITROEN, DAEWOO, FIAT, FORD, HONDA, KIA, OPEL, PEUGEOT, SEAT, SKODA, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO

 • Brzdové kvapaliny

  - DOT 3 - DOT 4

 • Brzdové bubny, obloženia, tachografy, filtre

  Brzdové bubny, obloženia, tachografy, filtre

  - predaj nových brzdových bubnov, obloženia značky Pagid, Idacoprava - predaj tachografov, nahonov tachografov, krúžkov do tachografov - predaj vzduchových filtrov do nákladných automobilov

 • Predaj kvalitných originálnych náhradných dielov - brzdové valce

  - membránové - kombinované - membrány brzdových valcov

 • Predaj - TUNING Brzdové doštičky ROAD & SPORT

  Predaj - TUNING Brzdové doštičky ROAD & SPORT

  Naša firma ponúka kvalitné druhy brzdových doštičiek.

 • Motorové a převodové oleje, brzdové kapaliny

  Motorové a převodové oleje, brzdové kapaliny

  Nabízíme kvalitní motorové a převodové oleje, brzdové kapaliny.

 • Brzdy - Brzdové doštičky kotúčových bŕzd

  Brzdy - Brzdové doštičky kotúčových bŕzd

  Brzdové doštičky sú zabezpečené efektnými a konštantnými brzdovými účinkami materiálu s nízkym opotrebením a minimálnou hladinou hluku. Materiál nie je agresívny k brzdovému kotúču.

 • Brzdové kapaliny - SHERON DOT 3

  Brzdová kapalina se suchým bodem varu 230°C, určená pro všechny typy osobních i nákladních vozidel, u nichž je výrobcem požadována specifikace DOT 3. Mimo jiné předpisy splňuje normu VW TL 766.

 • Orovnávací soustružnické zařízení na brzdové obložení APD 2000

  Orovnávací soustružnické zařízení na brzdové obložení APD 2000

  POPIS ZAŘÍZENÍ: Určeno k soustružení brzdových obložení na autobusech a malých, středních a těžkých nákladních automobilech pracuje v obou směrech otáčení lze připojit k odsávacímu zařízení.

 • Brzdové čeluste

  Brzdové čeluste

  Obnovenie a predaj brzdených čeľustí, obnovenie spojky, brzdy-nákladné vozidlá, osobné autá, poľnohospodárske a priemyselné stroje, pretekárske autá, veterány, americké vozidlá. Ďalej ponúkame: - sústruženie - pieskovanie - lisovanie - presné zabrúsenie brzdových čeľustí do bubnov


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Brzdové strmene KNORR, WABCO, MERITOR - ceny od 250 eur bez DPH 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.