Nosné konštrukcie

Pre bežné uloženie kolektorov na pevný podklad sú dodávané ku každému typu kolektorov typizované nosné konštrukcie, ako pre ploché, tak pre šikmé strechy.Viac informácií na 0908 150 555


 • Nájezdové pevné rampy a přenosné ližiny GARCÍA

  Nájezdové pevné rampy a přenosné ližiny GARCÍA

  V místech, kde překonáváme malé překážky, jako například pár schodů, stačí použít místo zdvižné plošiny rampu nebo ližiny. Provádíme projektování, výrobu a instalaci. Zaměření místa instalace a provedení cenové nabídky s projektem je zcela zdarma. Pochozí a pojezdové plochy z pozinkovaných pororoštů. Konstrukce je svařena z ocelových profilů a je provedeno pozinkování a případně i vrchní nátěr.Jsou provedeny přístupové cesty z betonu nebo zámkové dlažby. V případě požadavku je možno dodat i statický posudek na instalované rampy.

 • NOSNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE

  HALOVÉ STAVEBNICE HALSYSTÉM Naše společnost dodává na trh komplexní stavebnicový systém lehkých hal nejčastějších rozměrů a velikostí pod obchodním označením HALSYSTÉM. Rozpětí dodávaných hal je odstupňováno v rozměrech 8, 10, 12, 15, 18, 20 až 25 m. Předností tohoto systému je jeho jednoduchost, modularita a opakovatelnost. Halové objekty je proto možné kdykoliv přistavět, a rozšířit tak jejich plochu, a naopak, naše společnost nabízí ojedinělou možnost na trhu, kterou je možný odprodej takové haly a její demontáž v případě, když její majitel halu již nepotřebuje

 • NOSNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE

  Hlavním nosným prvkem hal je příčná rámová konstrukce vyráběná z IPE profilů, se zesílením v místě rámového rohu a hřebene, kloubově uložená na patkách. Standardní osová rozteč - rozpětí příčných rámů je 8, 10, 12, 15, 18, 20 m. Na požadavek je možné dodat rámy rozpětí min. 6 m, max. 25 m volného rozpětí.

 • Antény - přenosné - MINIFLEX

  - PA311

 • Sklolaminátové samonosné oblúky

  Sklolaminátové samonosné oblúky

  Zastrešenie pomocou samonosných oblúkov - svetlíky, bazény, štrbiny, šporoviská, stánky, futbalové štadióny, zastávky MHD... Rozpon podľa požiadaviek.

 • Prenosné nájazdové rampy

  Prenosné nájazdové rampy

  Veľmi ľahké rampy pre mechanické a elektrické vozíky Veľmi ľahké rampy pre mechanické a elektrické vozíky pre telesne postihnutých sú naším najjednoduchším zariadením na odstránenie architektonických bariér. Slúžia na prekonávanie výškových rozdielov pri vstupoch do domov, bytov a v interiéroch. Používajú sa pri nastupovaní postihnutého i s vozíkom do mikrobusov a autobusov, alebo uľahčujú nakladanie tažkých el. vozíkov do automobilov. Sú vyrobené z ľahkej, veľmi pevnej, nekorodujúcej zliatiny, nájazdová plocha má nešmykľavý gumový povrch. Vyrábajú sa v dvoch prevedeniach: pevné a skladacie - zásuvné, podľa nižšie uvedených...

 • Prenosné nožnice NPP 1000/1

  Prenosné nožnice NPP 1000/1

  Ľahké, prenosné, ale dostatočne masívne strihanie plechu do hrúbky maximálne 1 mm.

 • Pásové dopravníky -prenosné

  PPD 300, PPD 400, PP 500 Vyrábajú sa v dĺžkach do 10m. Rám tvorí zverenec s oceľových profilov v ktorom je umiestnená poháňacia stanica, vratná stanica, horné dvoj valčekové stolice, dolné jedno valčekové stolice a násypka. Nosným elementom je nekonečný PVC pás s polyamidovými a bavlnenými textilnými vložkami alebo gumotextilný pás.

 • Samonosné posuvné brány

  Samonosné posuvné brány

  Ponúkame Vám atypickú výrobu samonosných posuvných brán za veľmi zaujímavé ceny. Dodávame ich aj s eklektickým pohonom ktorý zabezpečuje komfort pre zákazníka Pohony KEY a CAME sú vysokej kvality a zaručujú dlhú životnosť. Brány vyrábame v rôznych materiálových prevedeniach a povrchových úpravách. Pri výbere Vám naši pracovnici radi poradia pri výbere tej správnej brány pre Váš dom.

 • Presné tvárnice pre obvodové a nosné steny

  Unikátne tepelnoizolačné vlastnosti Jednoduché a rýchle murovanie Žiadne tepelné mosty Vysoká požiarna odolnosť Jednoduché rezanie bez odpadu Vysoká pevnosť v tlaku Nízka objemová hmotnosť Ekologická nezávadnosť

 • Termodirekt tiskárny přenosné

  Ideální řešení pro potisk etiket a dokladů z kteréhokoli místa v obchodě, pro tisk receptů na nemocničních odděleních nebo pro vystavování jízdenek a účtenek. Tyto tiskárny představují efektivní nástroj pro potřeby mobilního tisku etiket, například pro maloobchodní i velkoobchodní sklady nebo různá zábavní zařízení.

 • Samonosné brány

  Vďaka uloženiu brány na vodiacich vozíkoch je aj v zimných mesiacoch, či už pri náročnom type terénu, brána stále pripravená, nakoľko visí nad miestom vjazdu. Priestor pre zasunutie brány je nutné predĺžiť približne o 1/3 šírky vjazdu.

 • Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  schody drevene samonosné impega. výroba a montaž interiérovích samonosných schodík z masívu ako aj obkladov a interiérových dverí!

 • Speciální uchopovací ramena pro svěrací vidlice a otočné nosné vidlice

  Speciální uchopovací ramena slouží jako doplněk svěracích vidlic. Ramena jsou dle tvaru určena pro různé druhy a tvary ( viz tabulka) manipulovaných předmětů. Při kombinaci se svěracím mechanismem je nutno vždy respektovat nosnost daného zařízení.

 • Nosné vidlice

  Nabízíme široký sortiment nosných vidlic za velice výhodné ceny. Rozměry, délky a nosnosti vidlic jsou velmi variabilní, rovněž použité materiály se řídí účelem použití např. materiál kvality 1.4006 určený do prostředí ohrožených explozí, či materiál 1.4418 pro potravinářské provozy a farmaceutický průmysl.

 • Samonosné,celodrevené schodištia

  Samonosné,celodrevené schodištia

  Pri tvorbe schodištia je dôležité brať ohľad na funkčné a ergonomické parametre, ktoré umožnia bezpečnú prevádzku po schodišti. Ide o pohodlný a bezpečný výstup i zostup. Taktiež netreba zabudnúť na jeho estetiku, ktorá vo veľkej miere ovplyvňuje celkový dojem zo schodištia. - Schodištia vyrábame na mieru iba z dreva, povrchová úprava a ich tvar je rôzny. Najčastejšie používané dreviny u nás pri výrobe schodíšť sú dub, buk, jaseň, smrek, prípadne iné druhy drevín v závislosti od požiadaviek zákazníka. - Farebný odtieň a povrchová úprava závisí od požiadaviek zákazníka. U nás vyrábané schodištia sú zväčša priamočiare ...

 • Nenosné preklady

  - Jednoduchá a rýchla montáž - Nízka hmotnosť - Vysoká presnosť - Obmedzenie mokrých procesov - Ekologická nezávadnosť

 • Presné tvárnice pre nenosné steny

  - presné tvárnice pre obvodové a nosné steny

 • Presné tvárnice pre obvodové a nosné steny

  - Unikátne tepelnoizolačné vlastnosti - Jednoduché a rýchle murovanie - Žiadne tepelné mosty - Vysoká požiarna odolnosť - Jednoduché rezanie bez odpadu - Vysoká pevnosť v tlaku - Nízka objemová hmotnosť - Ekologická nezávadnosť

 • Spojovacie a upevnovacie systémy, káblové nosné systémy

  - kvalitné spojovacie a upevňovacie systémy, káblové nosné systémy

 • Prenosné diagnostické náradie C reader V

  Prenosné diagnostické náradie C reader V

  Creader V je prenosne zariadenie. Vyznacuje sa jednoduchou obsluhou. Je vhodne pre male servisy ale aj domacich majstrov. Balenie obsahuje: slovensky navod na pouzitie, anglicky navod na pouzitie, diagnosticke zariadenie, USB kabel pre pripojenie s PC cele zabalene v plastovom obale. Toto je typ najjednoduchsej diagnostiky vozidiel CR-V od roku vyroby 2002 (Pre Evropske, japonské, kórejské vozy americké palubnou diagnostikou OBDII s / EOBD) 1. čita kódy 2. maze kódy 3. Zobrazuje zmrazene dáta 4. dáta Stream Celý zoznam dát Vlastný zoznam dát 5. špeciálne skúšky I / M pripravenosti MIL stav Sensor O2 test Palubný Monitor Test EVAP test systému informác...

 • Schody samonosné exkluzívne

  Schody samonosné exkluzívne

  V snahe vyjsť v ústrety každému zákazníkovi sme schopní vyhovieť aj jeho najnáročnejším požiadavkám. Ponúkame výber zo širokej palety materiálov, tvarov a farieb. Obvzlášť zaujímavo pôsobia ohýbané prvky vyrobené v celej dĺžke ako sú schodnice a madlá. Vďaka dokonale zvládnutej technologii na ohýbanie dreva si naša firma zaistila svoje pevné miesto na trhu. Sme schopní vyrobiť atypické prvky, ktoré navrhne váš architekt, prípadne vy sami. Ponúkame možnost použiť na vašom schodisku exotické dreviny, podsvietenie stupňov či kombinácie materialov drevo, nerez, sklo, kamen.

 • Schody samonosné celodrevené

  Schody samonosné celodrevené

  Schody, ktoré nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Všetky časti schodiska, ako sú schodnice, nástupnice, madlá, stĺpy a tyčky sú z dreva. Tvarovo sú ideálne prispôsobené daným priestorovým podmienkam s prihliadnutím na ergonomickosť schodiska.

 • Schody samonosné kombinované

  Schody samonosné kombinované

  Nosná konštrukcia je z dreva. Niektoré prvky schodiska môžu byť v kombináciách s rôznymi materiálmi. Taktiež pre svoju stavbu nepotrebujú žiadnu pomocnú konštrukciu. Svojim prevedením zaručujú pohodlný prechod schodiskom s prihliadnutím na dokonale prevedenie detailov.

 • Schody samonosné točité

  Schody samonosné točité

  Zaberajú najmenší pôdorysný priestor. Používajú sa v prípadoch, kde nie sú v interiéry dostatočné priestorové možnosti a tiež v prípadoch kde nie je možné urobiť dostatočne veľký otvor v strope. Špirálovým schodiskom možno tieto problémy preklenúť, pri zachovaní pohodlnej chôdze.

 • Schody samonosné závesné

  Schody samonosné závesné

  Závesné schody sú špeciálnym druhom pri ktorom je schodisko zavesené na tyčiach. Tyče zároveň tvoria nosnú konštrukciu ako aj samotné zábradlie, takže nie je potrebná žiadna ďalšia pomocná konštrukcia. Využíva sa v prípadoch kde je požiadavka na to aby samotné schodisko nebránilo v prehľadnosti interiéru. Tieto schody je možné realizovať ako celodrevené ale aj ako kombinované (drevo - kov).

 • Pojízdné a přenosné maznice

  Pojízdné a přenosné maznice

  * Pojízdné mazací přístroje 40Z1P, 63Z1P se používají k rychlému a spolehlivému promazávání ložisek, čepů a dalších mazaných míst stacionárních strojních celků a zařízení, především v těžkém strojírenství, hutnictví, těžebním průmyslu, které nemají zabudovaný vlastní mazací systém a dále pro promazávání pohyblivých strojů, mechanismů a dopravních vozidel, jako bagry, jeřáby, nákladní automobily, autobusy, zemědělská a lesnická technika, v železniční dopravě apod. * Pojízdný mazací přístroj UCP se používá k rychlému a spolehlivému promazávání ložisek, čepů a dalších mazaných míst mobilních strojů, mecha...

 • ocelové samonosné brány do 15m průjezdu

  ocelové samonosné brány do 15m průjezdu

  Brány jsou navrženy individuálně na základě statického posouzení a více než 16-ti leté zkušenosti. maximální váha je 1200 kg.

 • Prenosné terminály CIPHERLAB

  Prenosné terminály CIPHERLAB

  Malý „vreckový“ terminál CPT8000 / 8001 je určený pre zber údajov v režime off-line. Pri práci sú údaje uložené do pamäte, ktorá je (1MB) 2MB. Zber údajov je podporovaný integrovaným CCD alebo laserovým snímačom čiarového kódu. Prepojenie medzi PC a terminálom je zabezpečené pomocou komunikačnej jednotky, ktorá je k PC pripojená cez port RS-232 alebo USB; medzi terminálom a základnou jednotkou je preponie IrDA. Klávesnica je podsvietená, tvorí ju 21 klávesov zo silikónovej gumy. Vďaka pevnosti krytu a odolnej konštrukcii vydrží pád na betón z výšky 1,2 m.K terminálom CPT8000 / 8001 sa dodáva SW, „Aplikačný generátor , ktorý umožní n...

 • Samonosné schody

  Samonosné schody

  Sú každé svojim tvarom a rozmermi jedinečné navrhnuté do každého schodiskového priestoru. Sú nosnou konštrukciou ale aj nábytkom – dominantou každého interiéru.

 • Prenosné mini futbalové brány

  Vnútorné rozmery: • 3 000 x 2 000 x 1 300 mm • 2 400 x 1 600 x 1 000 mm • 1 800 x 1 200 x 700 mm • 1 600 x 1 000 x 700 mm • 1 200 x 800 x 700 mm Konštrukcia: Al profily s priemerom 80, 60 resp. 40 mm. Hmotnosť: od 8,5 do 19 kg. Použitie: Na tréningové účely pre všetky mládežnícke vekové kategórie vo futbalových kluboch a v športových triedach na základných školách ako i rekreačno-športové využitie v športových areáloch miest a obcí. Možnosť použitia i na individuálne tréningy detí na voľných plochách pri rodinných domoch. Farba: Al profily bez farebnej povrchovej úpravy. Upevnenie brány: Všetky typy m...

 • Samonosné schody z dreva a iný drevený nábytok na mieru

  výroba a montáž interiérového nábytku schodísk samonosných ako aj obkladov a interiérových dverí!

 • Samonosné vzduchové cívky

  Samonosné vzduchové cívky

  Samonosné vzduchové cívky, antény, cívky různých tvarů.

 • K8 Nástenné a prenosné svietidlá a keramické objímky

  K8 Nástenné a prenosné svietidlá a keramické objímky

  Keramické objímky a svietidlá so závitom E27 vytvárajú so sklenenou guľou kompletné stropné, alebo nastenné svietidlo rovné (typ 4428) resp. šikmé (typ 4229). V osvetleniach môžu byť použité žiarovky so všetkými výkonovými rozpätiami.

 • Prenosné reklamné stojany

  - rôzne veľkosti

 • Solárne prenosné systémy 20W - 360W

  Solárne prenosné systémy 20W - 360W

  -Solárny system pre osvetlenie domu, chaty, chalupy, caravanu, campingu, stanu.... -Dlhá životnosť, dobrá kvalita a skladnosť prispievájú k ľahkému každodennému použitiu. -Počas dňa solárny panel konvertuje slnečné svetlo na elektrickú energiu, tá sa ukladá v dobíjateľnej batérii. Tá je potom využívaná na rozosvietenie svetiel a napájanie zariadení. -Pracovný čas svetiel závisí na ročnom období. Počas zimných mesiacov, keď je slnečného žiarenia menej je aj pracovný čas zariadenia kratší ako v letnom období. Počas daždivých dní môžete zariadenie dobíjať elektrinou zo siete 230V a použiť ho ako prenosný zdroj energie. Výhody pre ...

 • Přenosné ocelové stěny

  Přenosné ocelové stěny

  Tato ocelová stěna slouží k bezpečnému předělení vozovky. Skládá se ze dvoumetrových segmentů, které se do sebe zasazují a vrchem spojují ocelovými čepy. Je vyrobeno z ocelového žárově pozinkovaného plechu. Používá se hlavně na dálnicích a rychlostních komunikacích.

 • PE-LD samonosné vrecia

  PE-LD samonosné vrecia

  Vrecia sa používajú ako obalový materiál na balenie priemyselných hnojív, zeminy, rašeliny, soli, stavebných hmôt a iných materiálov. Nosnosť vreca je od 30 do 50 kg v závislosti od jeho rozmerov a od teploty náplne (max.40 °C). Vyrábajú sa v prírodnom alebo farebnom prevedení. Podľa požiadavky zákazníka sa vyrábajú bez potlače alebo s max. perovou štvorfarebnou jednostrannou alebo 2+2 obojstrannou nekonečnou alebo pozičnou potlačou. Možnosť výroby vriec s dispozičnou potlačou je potrebné konzultovať s výrobcom. Je možné vyrábať vrecia aditované - protišmykové, UV stabilizované, antistatické. Po dohode s výrobcom je možné vyrobiť vrecia ...

 • Prenosné výdajné nádrže na motorovú naftu TruckMaster®

  Prenosné výdajné nádrže na motorovú naftu TruckMaster®

  Prenosné výdajné nádrže na motorovú naftu a mazivá od spoločnosti Titan s názvom TruckMaster® predstavujú najbezpečnejší a najpohodlnejší spôsob plnenia vozidiel na mieste. Počas prvého mesiaca od uvedenia na trh bola nová nádrž TruckMaster® 900 od spoločnosti Titan ocenená cenou Výrobok veľtrhu na stavebnom veľtrhu v Dubline. Ocenenie je dôkazom najlepšieho inovatívneho výrobku v rámci tohto priemyselného odvetvia. Vďaka tomu, že sú ľahké a prenosné, dostatočne pevné a že je možné ich pripevniť k prepravnej plošine väčšiny nákladných automobilov, nádrže TruckMaster® umožňujú užívateľovi prepravovať palivo bezpečne a v súla...

 • Nosné trny

  Nosné trny

  Pevné nosné trny - jsou určeny pro manipulaci s břemeny, které jsou nasunuty na jeho nosné části (koberce, trubky, dráty aj). Na přání: - změna rozměrů - změna nosnosti - speciální ochranný povrch - jiné požadavky Trny vyrábíme rovněž v provedení z vysokopevnostní ušlechtilé švédské oceli Otočné nosné trny - pro manipulaci s předměty umístěnými v nesené nádobě (provedení nádoby dle individuálního požadavku zákazníka), resp. jejich transport, otočení až o 360° a vysypání (např. manipulace s roztaveným kovem, uchopení za speciální návarky apod.). Zařízení umožňuje pomocí univerzálního adaptéru jednoduchou výměn...

 • Mechanická lopata HS-MM násuvná na nosné vidlice

  Mechanická lopata HS-MM násuvná na nosné vidlice

  Mechanicky výklopná lopata na vidlice je určena pro častou změnu použití – rychlé nasazení - zkrácení přípravných časů. Vyklápění je prováděno pomocí ručního odjištění mechanické záklopky. Nevýhodou je velký odstup těžiště břemene, protože výklopná vana se nachází před vidlicemi. Lopaty na sypký materiál jsou určeny k nabírání a dopravě sypkých materiálů (písek, koks, hnojiva, obilí, odpad). Při určení šíře lopaty jen nutno brát zřetel na šíři VZV, aby lopata svou šíří vždy přesahovala vnější rozměr VZV. Tím je zaručeno správné nabírání. Při nabírání zvlášť tvrdého nebo tuhého materiálu (sléváren...

 • Hydraulická lopata HS-HM násuvná na nosné vidlice

  Hydraulická lopata HS-HM násuvná na nosné vidlice

  Hydraulická lopata na vidlice je určena pro častou změnu použití – rychlé nasazení- zkrácení přípravných časů. Nevýhodou je velký odstup těžiště břemene, protože výklopná vana se nachází před vidlicemi. Lopaty na sypký materiál jsou určeny k nabírání a dopravě sypkých materiálů (písek, koks, hnojiva, obilí, odpad). Při určení šíře lopaty jen nutno brát zřetel na šíři VZV, aby lopata svou šíří vždy přesahovala vnější rozměr VZV. Tím je zaručeno správné nabírání. Při nabírání zvlášť tvrdého nebo tuhého materiálu (slévárenský písek, kyzový beton, kovový šrot …) je nutno požadovat - za příplatek - speciel...

 • Nosné reťaze STN EN 818-2

  Nosné reťaze STN EN 818-2

  Tieto vysokopevnostné reťaze sa používajú na tie isté účely, ako viazaky z oceľových lán alebo polyesterových pásov a nekonečných slučiek. Reťaze sa môžu použiť v teplotnom rozsahu od - 40oC do +200oC bez zníženia nosnosti. Z nosných reťazí podľa STN EN 818-2 a ich reťazových komponentov sa dajú vyhotoviť rôzne reťazové viazacie prostriedky. Nosné reťaze a príslušenstvo dodávame v dvoch prevedeniach. základné prevedenie je trieda 8. Reťaze a reťazové viazacie prostriedky triedy 10 majú až o 25% vyššiu nosnosť pri tých istých priemeroch.

 • Priemyselné plotove systémy - Presuvné samonosné brány

  Priemyselné plotove systémy - Presuvné samonosné brány

  edná sa o výnimočnú kategóriu priemyselných, plotových brán. Za tento produkt obdržal producent AW aj európsku medailu. Tento typ brán sa produkuje až do veľkosti 12000x2200mm. Jedná sa o typ plotovej, samonosnej brány, s výplňou 30x30mm, alebo s výplňou VEGA U86 (z mrežových panelových oplotení). Brány môžu byť otvárané ručne, môžu byť vyprodukované s automatikou na diaľkové ovládanie. Všetky konštrukčné prvky na tomto type brán sú pozinkované, resp. môžu byť pozinkované + maľované striekaním na niektorú zo 4 štandardných farieb RAL. Za príplatok môžu byť brány maľované striekaním na ľubovoľnú inú farbu z paletovníka RAL. R...

 • Prenosné a vreckové váhy

  Prenosné a vreckové váhy

  Typickým znakom prenosných a vreckových váh je univerzálnosť. Vyznačujú sa jednoduchou obsluhou a jednoduchým počítacím režimom. Sú vhodné pre mobilné váženie pri vzorkovaní alebo navažovaní zložiek do zmesí. Napájajú sa pomocou štandardných monočlánkových batérií alebo cez sieťový adaptér. Prenosné a vreckové váhy sú vybavené indikáciou vybitej batérie, pričom počas nečinnosti sa automaticky vypínajú. Dôležitým nástrojom z hľadiska ich prenositeľnosti je automatická kalibrácia, ktorá zaručuje presné meranie v rôznych podmienkach a prostrediach. Čoraz populárnejšie sú váhy s miniatúrnymi rozmermi, ktoré sa vyznačujú vysokou ...

 • Fotovoltaika a nosné systémy

  Fotovoltaika a nosné systémy

  Naša spoločnosť ponúka nosné systémy pre fotovoltaické elektríárne v prevedení pre voľné plochy aj pre rôzne typy striech. Navrhujeme vhodné riešenia pre jednotlivé realizácie vrátane statického posudku. Dodávka nosných konštrukcií je vrátane hliníkových prvkov pre uchytenie rôznych typov solárnych panelov. Ďalej ponúkame aj modulový stavebnicový systém pre rovné, šikmé alebo fóliové strechy.

 • Kobercové přenosné extraktory

  Kobercové přenosné extraktory

  MX 103C představuje novinku v oblasti profesionálních studenovodních kobercových extraktorů. Je vhodný zejména k rychlému čištění čalouněných povrchů např. v automobilovém průmyslu. Nilfisk MX 103C se vyznačuje malými rozměry, nízkou hmotností - pouhých 16 kg - a optimálním výkonem. Stroj lze snadno přenášet. K větší mobilitě však značnou měrou přispívají tři pojezdová kolečka. MX 103C disponuje dvojicí nádrží na chemický roztok a nečistoty. Každá nádrž má kapacitu 7.6 litrů. Extraktor je poháněn dvoustupňovým sacím motorem s podtlakem 20 kPa. Tlak čerpadla činí 3,8 barů. - kompaktní rozměry - nízká hmotnost (jen 16...

 • Samonosné ocelové haly

  Samonosné ocelové haly

  Stavebnicový systém samonosných ocelových hal sestává z jednotlivých plechových segmentů, které po vzájemném spojení vytvoří dokonale pevnou stavbu, vysoce odolnou proti nepříznivým klimatickým vlivům. Haly jsou po celém světě využívány zejména pro skladování, zemědělské a výrobní objekty, hangáry a garážování techniky a strojů. Výhody systému: - životnost systému - výrazná pevnost a odolnost - atraktivní cena - hi-tech vzhled

 • Podkladové nosné dosky a plastové krabičky

  Podkladové nosné dosky a plastové krabičky

  Firma dodáva široký výber kovových podkladových nosných dosiek a plastových krabičiek. So zdanlivo nelimitovaným výberom materiálov a použitých variant, podkladové nosné dosky môžu byť adaptované do mnoho rozličných faktorov prostredia. Využitím Kosy CNC strojov máme flexibilné riešenie v prototype a nízky čas na výrobu

 • Kovovýroba - Pevné či přenosné zábrany

  Kovovýroba - Pevné či přenosné zábrany

  Zhotovíme dle přání libovolné přenosné i pevně zabudovamé zábrany s rolovací páskou. Tyto zábrany jsou využívány k organizování čekajích ve frontě. Systém pevných zábran najde uplatnění nejen na letištích, ale všude tam, kde je zapotřebí vymezit pohyb klientů v prostorách hal, čekacích a diskrétních zónách a v místech přístupu k přepážkám.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Nosné konštrukcie 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.