Záchytné bezpečnostné zariadenia pre vozidlá

S neustálym rozvojom cestnej premávky na našich cestách sa zvyšujú aj nároky na záchytné bezpečnostné zariadenia pre vozidlá takzvané zvodidlá. Oceľové zvodidlá zabezpečujú zachytenie vozidla schádzajúce z jazdného pruhu mimo cestu a jeho presmerovanie späť na pozemnú komunikáciu poskytujúc primeranú bezpečnosť cestujúcim vo vozidle.
 • Záchytné vane

  Záchytné vane

  *Záchytné vaničky Jovaflex ponúkajú najväčšiu flexibilitu, a to doslova i obrazne, pre riešenie všetkých vašich problémov, týkajúcich sa dočasného skladovania sudov, presakovania strojov,odkvapy automobilov atď. Záchytné vaničky Jovaflex sú trvanlivé a odolávajú ropným á chemickým látkam . Výrobok je ľahký a jednoducho skladný. *Záchytná vaňa s roštom - vaňa je štandardne dodávaná bez zábradlia, to je možné doobjednať podľa požiadavky zákazníka.

 • Predaj - Palety a záchytné vane

  Predaj - Palety a záchytné vane

  Neodmysliteľnou súčasťou skladovania a transportu sú palety. Ponúkame Vám palety lisované, kovové a plastové. Nájdete tu ponuku pre každý typ skladovania a transportu. Lisované palety sú vhodné najmä pre zasielanie tovaru do krajín ktoré vyžadujú ošetrenie drevených obalov a paliet v rámci predpisu IPPC-ISPM 15. Plastové palety sa dostávajú do popredia vďaka svojej odolnosti a trvácnosti.

 • Záchytné vany - skladování nebezpečných látek

  Záchytné vany - skladování nebezpečných látek

  Společnost dodává skladovací a manipulační systémy pro ochranu životního prostředí již více, než deset let. Vyrábíme záchytné vany, stojany a regály na sudy, regály na nebezpečné látky, skladové systémy pro skladování technických plynů. Spolupracujeme se zákazníky při návrhu a vývoji speciálních požadavků na skladování nebezpečných látek a odpadů.

 • Záchytné vaničky

  Záchytné vaničky Jovaflex ponúkajú najväčšiu flexibilitu, a to doslova i obrazne, pre riešenie všetkých vašich problémov, týkajúcich sa dočasného skladovania sudov, presakovania strojov,odkvapy automobilov atď. Penou naplnené steny vaničky sa po pôsobení akéhokoľvek tlaku vrátia do pôvodného tvaru. Výhodou je tiež minimálna veľkosť po zložení vaničky pre skladovanie.Táto modelová rada záchytných vaničiek Jovaflex uspokojí všetky vaše potreby.

 • Záchytné vane

  Záchytné vane

  Záchytné vane určené pre sudy ,kanistre a IBC kontajnery vyrobené z materiálov ako plast, sklolaminát GRP, alebo oceľ(lakované,alebo pozinkované) Vane sú certifikované a vhodné na pohonné hmoty,oleje,chemikálie ,alebo kyseliny.

 • Bezpečnostné a záchytné tkané siete

  Záchytné tkané siete sa vyrábajú ako bezuzlové, alebo uzlové siete proti pádu ľudí alebo vecí. Dodávajú sa podľa požiadaviek v prevedení vystuženým obvodovým oceľovým lanom, so špeciálnymi úchtmi, ako aj v nehorľavom prevedení. Spĺňajú prísne bezpečnostné normy s certifikátom.

 • Záchytné palety pod sudy

  Záchytné palety pod sudy

  Dôležitý ležitým prvkom pri skladovaní chemikálií a mazív sú záchytné palety pod sudy od spoločnosti Titan. Sú rýchlym a jednoduchým riešením zabraňujúcim rozliatiu chemikálií a mazív. Moderný dizajn a pevná konštrukcia pomáhajú chrániť životné prostredie proti únikom a rozliatiu skladovanej látky, ktoré si vyžaduje finančné náklady na vyčistenie a uhradenie finančných pokút. Záchytné palety pod sudy od spoločnosti Titan poskytujú finančne nenáročné riešenie pre skladovanie akéhokoľvek druhu tekutiny. Ľahká hmotnosť a rebrovanie z dôvodu zvýšenia pevnosti zabezpečujú jednoduchú prepravu, premiestňovanie a uskladnenie záchytn...

 • Střešní záchytné hrazení

  Střešní záchytné hrazení

  Toto hrazení má několik bezpečnostních významů, chrání pracovníky před pádem ze střechy, ale i před pádem materiálu a tím chrání i osoby pohybující se pod objektem. Montáž se provádí tak, že na krov natlučeme destičku s hákem a do této destičky zahákneme šnekový hák, do háku zavěsíme držák hrazení, do kterého zavěsíme rámy s drátěnou výplní. Jednotlivá pole hrazení spojíme zasunutím do sebe a zajistíme řetízkem.

 • Záchytné vane, pracovné plošiny, stojany na sudy

  Záchytné vane, pracovné plošiny, stojany na sudy

  Záchytné vane a palety sú určené pre skladovanie nádob s olejmi alebo chemickými látkami v továrňach, poľnohospodárskych podnikoch, skladoch, depách, dielňach, prístavoch apod Veľmi efektívne zabraňujú úniku skladovaných látok, 100% tesnosť paliet. Vyberateľný rošt zaisťuje pohodlné vyprázdňovanie a čistenie. - Záchytné vane s roštom, rada SPA - Pracovné plošiny so záchytnou vaňou, rada WFA - Záchytné vane na IBC, rada WFB - Záchytné vane na IBC, rada WFD - Stojany na sudy 200 l, rada DRA

 • Záchytné vaky s filtrem

  Vak je na zadní straně opatřen fixační páskou o šíři 5 cm, přední okraj je vyztužen tvarovačním drátem.

 • Sběrné vaky (záchytné kapsy) - dvoukomorové

  Kapsa je vyrobena z PE folie. Slouží k zachycení tekutin vytékajících z operačního pole.

 • Sběrné vaky (záchytné kapsy) - jednokomorové

  Kapsa je vyrobena z PE folie. Slouží k zachycení tekutin vytékajících z operačního pole.

 • Záchytné kanistre, vypúštacie vane

  Záchytné kanistre, vypúštacie vane

  Olejové hospodárstvo.

 • Záchytné vane - skloaminát

  Záchytné vane - skloaminát

  Olejové hospodárstvo.

 • Záchytné vane - plastové

  Záchytné vane - plastové

  Olejové hospodárstvo.

 • Záchytné vane, stojany - kovové

  Záchytné vane, stojany - kovové

  Olejové hospodárstvo.

 • Záchytné vane

  Záchytné vane

  Kovové záchytné vane MERCATOR

 • Ekologické mycí stoly, záchytné vany

  Ekologické mycí stoly, záchytné vany

  - mycí kapaliny, odmašťovače - mycí stoly a zařízení - záchytné vany

 • Palety a záchytné vane

  Neodmysliteľnou súčasťou skladovania a transportu sú palety. Ponúkame Vám palety lisované, kovové a plastové. Nájdete tu ponuku pre každý typ skladovania a transportu. Lisované palety sú vhodné najmä pre zasielanie tovaru do krajín ktoré vyžadujú ošetrenie drevených obalov a paliet v rámci predpisu IPPC-ISPM 15. Plastové palety sa dostávajú do popredia vďaka svojej odolnosti a trvácnosti.

X

Zadajte prihlasovacie meno a heslo
Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zaslať zabudnuté prihlasovacie meno a heslo
Vytvoriť prihlasovacie meno a heslo
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Záchytné bezpečnostné zariadenia pre vozidlá 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.