Halogénové alebo xenónové signalizačné zariadenie

Halogénové alebo xenónové signalizačné zariadenie slúžiace k presmerovaniu dopravy hlavne pri uzáveroch rýchlostných ciest a diaľnic.

V uzamykateľnom zásobníku na akumulátor 12V/180Ah je umiestnená riadiaca jednotka HC1S pre 3,5 alebo 10 výstražných svetiel D180 s káblom. Je možné voliť z 8 signálnych programov. Doba prevádzky s akumulátorom 12V/180AH až 300 hodín !!! Režim automatickej prevádzky t.j. aktivácia len pri zotmení. LC systém - úspora až 30% energie.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Halogenové osvětlení

  Halogenové osvětlení

  Halogenová svítidla jsou určena pro konfekční průmyslové šicí stroje. Šroubová svěrka umožňuje uchycení lampy na všechny typy stolů. Ohebná kovová trubka o průměru 15 mm a standardní délce 65 cm umožňuje nasměrovat světlo na požadované místo tak, aby svítidlo nepřekáželo. Napájení 230V/50Hz. Transformátor 11,5V, 20VA, dvojitá izolace, na Tranformátoru je síťový vypínač, pojistka T125mA, hmotnost cca 1.4kg

 • Halogenové lampy

  Halogenové lampy

  - Lampy s bajonetovou paticí - Lampy s paticí GX-9.5 - Lampy s paticí G/GX/GY-6.35 - Lampy s paticí G-4 - Lampy s paticí G-16/22/38 - Lampy s reflektorem 50mm - Lampy s paticí GU-10 - Lampy s paticí GY-9,5 - Lampy High Performance - Lampy lineární s paticí R7s - Lampy speciální - Lampy s paticí G9 - Lampy LEDkové - Multi Mirror Cool-Beam

 • Halogénové lampy

  Halogénové lampy

  - Halogénové lampy - Montážne lampy - Svietidlá čelové - Svietidlá gumové - Svietidlá kryptónové - Svietidlá LED - Svietidlá nabíjacie - Svietidlá potápacie - Svietidlá PROFI

 • Halogénové žiarovky

  Halogénové žiarovky japonskej značky MTEC patria k špičke na svetovom trhu. Kombinujú v sebe skvelý pomer ceny, výkonu, výdrže, praktickosti, štýlovosti. Za kvalitu produktov MTEC hovorí množstvo spokojných zákazníkov po celom svete.

 • Halogénové varné hrnce

  Pomocou halogénového svetelného zdroja, ktorý produkuje infračervené svetlo, sa jedlá rýchlo zohrejú a zároveň sa zachovajú prírodné arómy – chuťovo ako z rúry na pečenie. Jedlá nie sú vlhké alebo kašovité, ako občas pri dusení v mikrovlnnej rúre – jedlá sú chutné a lahodné a ich príprava je o 40% rýchlejšia než v obyčajných rúrach. Halogénový varný hrniec je ľahko ovládateľný a je vybavený nielen časovačom, ale aj regulátorom teploty. Navyše odtečie aj tuk a máte z každého jedla zdravé jedlo. Sklenená varná misa Vám dovolí prizerať sa pri príprave Vášho jedla, čo Vám umožní dokonalý pôžitok z varenia.

 • Optické vlákna s koncovým vyžarovaním triedy PROFI, MULTICORE, bezhalogénové

  Optické vlákna s koncovým vyžarovaním a priemerom 0,75mm v ochrannom plášti, bezhalogénový samozhášací plášť, vhodný pre komerčné účely.

 • Divadelné a TV svetlá / TV Reflektory - halogénové

  Divadelné a TV svetlá / TV Reflektory - halogénové

  - DAY LIGHT 1200 MB, pre žiarovku HMI 1200W

 • Bezhalogenové a ohnivzdorné kabely

  Bezhalogenové a ohnivzdorné kabely

  - jednožilový bezhalogenový vodič - instalační kabel - ovládací kabel - ovládací kabel, stíněný (Cu) - bezhalogenový kabel - ohniodolný kabel - ohniodolný kabel s koncentrickým vodičem - sdělovací bezhalogenový kabel - sdělovací ohniodolný kabel

 • Halogenové lampy FP-35 RT

  Halogenové lampy FP-35 RT

  Hlava lampy je polohovatelná doleva i doprava. Rameno složené z kulatých trubek spojených kloubem zaručuje nastavení libovolného úhlu osvětlení, odolnost proti vibracím a proti vodě. Hlava svítilny je vyrobena z technického plastu a spolu se stojanem zaručuje úplnou izolaci a maximální bezpečnost při práci. Transformátor je zabudován do stojanu, připojení do sítě přímo 1,8m dlouhým kabelem. U řady lamp 12V, 24V bez transformátoru není transformátor zabudován do stojanu, připojení ke zdroji 1,8m dlouhým kabelem. Halogenová žárovka 20W, 12V, 24V. Dvojitým stíněním hlavy je zaručeno rychlé odvedení tepla z hlavy lampy. Volitelné příslušenstv...

 • Halogenové lampy FP-55 RT 12V

  Halogenové lampy FP-55 RT 12V

  Zesílená ochranná čočka v hlavě lampy zaručuje vysoký světelný výkon a odolnost vůči kapalinám a třískám. Hlava lampy je polohovatelná doleva i doprava. Rameno složené z kulatých trubek spojených kloubem zaručuje nastavení libovolného úhlu osvětlení, odolnost proti vibracím, třískám a kapalinám, krytí IP 65 na všechny komponenty. Hlava svítilny je opatřena rukojetí pro snadné nastavení ideálního úhlu osvětlení a spolu se stojanem zaručuje úplnou izolaci a maximální bezpečnost při práci. Transformátor je zabudován do stojanu, připojení do sítě 220V, standardně se dodává s kabelem o délce 1,8m. Halogenová žárovka 55W 12V. Dvoj...

 • Halogenové lampy FP-55 24V

  Halogenové lampy FP-55 24V

  Zesílená ochranná čočka v hlavě lampy zaručuje vysoký světelný výkon a odolnost vůči kapalinám a třískám. Hlava lampy je polohovatelná doleva i doprava. Robustní konstrukce ramene s kloubem zaručuje nastavení libovolného úhlu osvětlení, odolnost proti vibracím, třískám a kapalinám, krytí IP 65 na všechny komponenty. Hlava svítilny je opatřena rukojetí pro snadné nastavení ideálního úhlu osvětlení. Nízké pracovní napětí 24V, standardně se dodává s kabelem o délce 1,8m. Halogenová žárovka 70W. Dvojitým stíněním hlavy je zaručeno rychlé odvedení tepla.

 • GU10 - LED žiarovky - náhrady za halogénové bodové

  GU10 - LED žiarovky - náhrady za halogénové bodové

  V tejto sekcii nájdete LED žiarovky vhodné ako náhrady za halogénové žiarovky so závitom GU10. Všetky LED žiarovky sú bodové, a to v uhle 30° ako štandard, na požiadanie Vám vieme dodať LED žiarovku v uhle 45° alebo 60°. Ponúkame Vám 2 odtiene bielej, a to klasickú teplú bielu alebo modernú studenú bielu. Každá LED žiarovka pozostáva z hlinikového tela, plastového základu a 3 čočiek, ktorých funkcia je sústrediť svetelný lúč do požadovaného uhlu.

 • Nehorľavé bezhalogénové káble

  N2XH-J, N2XH-O, NHXCH, NHXH-O, NHXH-R, NHXMH-J, 1-CHKE-R, 1-CXFE-R, 1-CXKE-R, CHFE-R, CHKE-V, CXFE-V, CXFE-R, CXKE-V, CXKE-R, H05Z-K, H07Z-K, JE-H(St)H, JE-H(St)H-R, JXFE-R, JXFE-V, JXKE-R.

 • Halogenové žárovky – moderní náhrada za klasickou žárovku

  - i pro ty, kteří se nechtějí vzdát typického tvaru a světla - klasických žárovek…, - jasné, přirozeně působící světlo, - dlouhá životnost, - nižší energetické náklady – až 30% úspora v porovnání s klasickými žárovkami, - halogenovými žárovkami ENERGY SAVER můžete velmi snadno nahradit každou klasickou žárovku, - halogenové žárovky jsou plně stmívatelné – umožňují nastavit si světlo přesně podle potřeby.

 • Halogénové analyzátory vlhkosti

  Vynikajúca opakovateľnosť, jednoduchá obsluha a osvedčený výkon. Halogénové analyzátory vlhkosti určujú štandardy pre rýchle a presné určovanie vlhkosti.

 • Halogenové žárovky

  - Halogenové žárovky MR11/GU4 - Halogenové žárovky MR16/GU5,3 - Halogenové žárovky MG/B15 - Halogenové pinové žárovky JC/G4, G5,3, G6,35 - Halogenové lineární žárovky HL/R7S - Halogenové žárovky JCD/G9 - Halogenové žárovky HALOSOFT GU10 - Halogenové žárovky JD E14 - Halogenové žárovky JT dvouplášťové E40 - Halogenové žárovky JCDR GU5,3 - Halogenové miniaturní žárovky pro svítilny E10/P13,5s

 • Halogénové žiarovky

  - Pätica E14 - Pätica E27 - Pätica GY6.35 - Pätica GU5.3 - Pätica GU10 - Pätica R7s - Pätica G9 - Pätica G53

 • Ochranné trubky se sníženou hořlavostí BEZHALOGENOVÉ typ HFFR

  Hlavní přednosti: - zamezuje šíření požáru - materiál při hoření neskapává - neobsahuje halogeny - omezená tvorba kouře - nízká toxicita a korozivita zplodin hoření - nižší hmotnost proti klasickým materiálům Stručná charakteristika: Ochranné HFFR trubky jsou vhodné pro interiérové instalace jako ochranný nebo průchozí element zejména sdělovacích a slaboproudých rozvodů v prostorách se zvýšenou požární náročností (např. podzemní dráhy, tunely, kolektory, trafostanice, elektrárny, budovy apod.). Instalace se provádí na nosné konstrukce nebo závěsy, jako jsou konzoly, kabelové žebříky a žlaby, přičemž upevnění tru...

 • Elektroinštalačné corrugované trubice z PP samozhášavé(bezhalogénové)

  - Pevnosť v tlaku 320N/5cm Ohybné elektroinštalačné trubice vyrobené z PP, bielej /prírodnej/ farby s vysokou chemickou odosnosťou a tepelnou stálosťov. Vhodné pre použitie v oblasti strojárenstvá, stavebníctva, zabezpečovaciej a výpočtovej techniky. Trúbky je vhodné použiť na priame zalievanie do betónu, pod omietku, ale aj na vonkajšiu ochranu elektroinštalačných káblov. Klasifikácia podľa EN 61386-1 a EN 61386-23. - Rozsah použitia od -25 °C do +90 °C - Trubice sú samozhášavé, bezhalogénové a je možné ich použiť do materiálov všetkých stupňov horľavosti.

 • Elektroinštalačné corrugované trubice z PE samozhášavé (bezhalogénové)

  - Pevnosť v tlaku 320N/5cm Ohybné elektroinštalačné trubice vyrobené z PE, bielej /prírodnej/ farby s vysokou chemickou odosnosťou a tepelnou stálosťov. Vhodné pre použitie v oblasti strojárenstvá, stavebníctva, zabezpečovaciej a výpočtovej techniky. Trúbky je vhodné použiť na priame zalievanie do betónu, pod omietku, ale aj na vonkajšiu ochranu elektroinštalačných káblov. Klasifikácia podľa EN 61386-1 a EN 61386-23. - Rozsah použitia od -25 °C do +90 °C - Trubice sú samozhášavé, bezhalogénové a je možné ich použiť do materiálov všetkých stupňov horľavosti.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Halogénové alebo xenónové signalizačné zariadenie 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.