Rozvod vody a odpadu, podlahové kúrenie, slnečné kolektory, radiatorové kúrenie, murárske práce

Ponúkam služby v oblasti stavebníctva: rozvod vody a odpadu / materiál: ekoplastik, hlinikoúplast hepwort / podlahové kúrenie, radiatorové kúrenie, slnečné kolektory, murárske práce, sadrokartón, obklad, dlažba .


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Dodávka a montáž rozvodov stlačeného vzduchu

  Tieto rozvody dodávame z plastu-nízka hmotnosť, dlhá životnosť, nie sú potrebné povrchové úpravy.

 • Revízie plynových rozvodov

  Prevádzame revízie plynových spotrebičov do 500 kW a tlakové skúšky plynových rozvodov v zmysle vyhlášky 508 / 2009, aj pre rodinné domy. Prevádzame školenia a skúšky na obsluhu plynových kotlov do 100 kW, pre jednotlivcov, aj pre firmy.

 • Rozvodnice a rozvaděče

  V našem sortimentu elektroinstalačního materiálu naleznete rozvaděče, rozvaděčové skříně a modulové rozvodnice včetně jejich příslušenství od dodavatelů ABB, DCK Holoubkov, EATON elektrotechnika, ELCON, ELPLAST, EMCOS, HAGER, Hensel, Kromexim, Legrand, N.G. Elektro, OEZ, Rittal, NOARK, SEZ, Schmachtl, Schneider Electric, Zdeněk Bíza – AROVA servis, SCHRACK

 • Záhradné rozvodné stĺpiky

  Záhradné rozvodné stĺpiky

  Záhradné rozvodné stĺpiky ponúkame v niekoľkých variantách s rôznymi počtami zásuviek a časovačov. Stĺpiky majú elektrické zaistenie IP44 na vonkajšie prostredie, sú zapichovacie, ale aj na pevnú montáž.

 • Rozvody, vyporiadanie BSM, výživné

  Odborne Vám vypracujeme žaloby o rozvod, poradíme Vám pred, počas i po rozvode. Poradíme Vám s vysporiadaním BSM - bezpoieľového poluvlatsníctva manželov, aby ste neostali ukrátení. Pomôžeme Vám s otázkou výživného. Skúsenosti, empatia a naša podpora pre Vás.

 • Stožiarové rozvodnice

  Stožiarové rozvodnice podľa normy DIN 43628 Sklopné svorky Posuvné svorky Skrutkovacie svorky

 • Servis a úpravy spodních technologií (nádrže, potrubní rozvody, šachty atd.)

  Společnost zajišťuje plný 24 hodinový záruční servis na veškeré dodávané technologie včetně spodních technologií. Pro tento ůčel disponujememe vlastním servisním teamem a pracovníky help-desku, kteří jsou vždy připraveni Vám pomoci na uvedených telefonních číslech.

 • Inštalácia elektrických rozvodov

  - a zariadení nízkeho napätia (NN)

 • Telefónne a sieťové rozvody

  - domáce

 • Servis a údržba elektrických rozvodov

  - zariadení v rámci záručných a pozáručných opráv

 • Inštalácia bleskozvodových rozvodov

  Služby v oblasti inštalácie bleskozvodových rozvodov.

 • Renovácia elektrických inštalácii a rozvodov

  Služby v oblasti renovácie elektrických inštalácií a rozvodov.

 • dle DIN 2413, EN 10305-4 - trubka pro hydraulický rozvod

  Rozměr : venkovní průměr x šíře stěny

 • Realizácia krbov a teplovydušných rozvodov ...

  Naša stavebná firma v spolupráci s firmou MG Klima Plus realizuje zhotovenie krbov odsávanie vzduchotechniky v reštauračných zariadení, barov, hotelov a priemyselných pristorov s kompletnou montážou stopou a podhľadou. Okrem toho ponúkame montáž úsporných krbových teplovzdušných rozvodov v rodinných domoch. Montáž klimatizácií.

 • Výroba rozvádzačov a rozvodníc NN

  - sa u nás začala v roku 1994 a za pár mesiacov sme si vybudovali pozíciu výrobcu s najvyššou kvalitou a s najnižšou cenou na trhu severného Slovenska. Ako jediný výrobca v tomto regióne máme aj skúšobné prístroje pre oprávnenie na výrobu rozvádzačov.

 • Pilové listy pro strojní rámové pily pro rozvod

  Pilové listy pro strojní rámové pily pro rozvod

  Použití: Pro zpracování tvrdého i měkkého dřeva. Při řezání s vlčím ozubením lze dosáhnout větší geometrické přesnosti rozměrů řeziva. Při řezání s trojúhelníkovým ozubením lze dosáhnout kvalitnější drsnosti řezné plochy – vhodné pro malé průměry kmenů. Úprava: Strojní pilové listy jsou dodávány rovnané a vytužené. Ukončení: Dodáváme běžně s kalenými lištami šíře 35, 30, 25 mm, s ozubenými lištami, s rovným děrováním (ESTERER) nebo neolištované.

 • Pravoúhlé rozvodovky

  Rozvodovky RAN jsou navrženy za účelem přenosu rotace v pravém úhlu. Jsou snadno montovatelné a téměř nevyžadují údržbu. Nabízí četná hřídelová uspořádání a výběr několika převodových poměrů od 1:1 až 1:3. Jsou též vhodné pro aplikaci šroubových napínacích zařízení.

 • Rozvody vody

  So systémami REHAU získate kompletné riešenie pre rozvody pitnej či úžitkovej vody v priestoroch budov. Trvalo pevná technika spojov pomocou násuvnej objímky umožňuje rýchlu a bezchybnú montáž od domovej prípojky až po miesta odberu. Systém je ideálny aj pre kancelárske budovy, hotely, školy alebo viacpodlažné obytné domy.

 • VIEGA vykurovacie rozvody

  Systém tlakových spojov Viega SC-Contur od Viega zabezpečuje efektívnu a bezpečnú prevádzku kovových za studena spájaných spojov. Unikátny systém SC-Contur ihneď odhaľuje spoje, ktoré bolo nutné doteraz testovať tlakovou skúškou a zabezpečuje 100% nepretekavosť spojov.

 • REHAU vykurovacie rozvody

  So systémami REHAU získate kompletné riešenie pre rozvody vykurovania v priestoroch budov. Trvalo pevná technika spojov pomocou násuvnej objímky umožňuje rýchlu a bezchybnú montáž od domovej prípojky až po miesta odberu. Systém je ideálny aj pre kancelárske budovy, hotely, školy alebo viacpodlažné obytné domy.

 • Přípojnicový systém - sběrnice rozvodu elektřiny 317 m.

  Přípojnicový systém - sběrnice rozvodu elektřiny 317 m.

  Přípojnicový systém - sběrnice rozvodu elektřiny 317 m. Katalogové číslo: 4053 Typ, parametry: 317 m Výrobce: Rok výroby/repase: nezadáno Popis: délka celkem 317 m

 • Mosadzná rozvodka - 3 otvory, vnútorný závit

  Mosadzná rozvodka - 3 otvory, ukončená vnútorným závitom

 • Mosadzná rozvodka - 2 otvory, vnútorný závit

  Mosadzná rozvodka - 2 otvory (vnútorný závit), osadená rýchlospojkami. TYP 26

 • Rozvody vody a kanalizácie

  - plyno-inštalácia - podlahové vykurovanie - radiátorové vykurovanie - podlahové konvektory - stenové vykurovanie - stropné chladenie - slnečné kolektory a príslušenstvo. - tepelné čerpadlá a prislušenstvo. - projektovanie stavieb

 • Rozvody stlačeného vzduchu Quick Line

  Sortiment výrobkov QUICKLINE je navrhovaný najmä na prenos stlačeného vzduchu. Avšak tieto výrobky môžu byť používané tiež na prenos plynných kvapalín pod tlakom, pitnej vody a iných potravinárskych kvapalín, v súlade s Európskymi pravidlami. Môžu byť tiež používané na prenos viacerých agresívnych a neagresívnych kvapalín.

 • Rozvody stlačeného vzduchu Classic Line

  Sortiment výrobkov CLASSICLINE je navrhovaný najmä na rozvody stlačeného vzduchu. Avšak tieto výrobky môžu byť používané tiež na prenos plynných kvapalín pod tlakom. Môžu byť tiež používané na prepravu rôznych agresívnych a neagresívnych kvapalín. Bližšie informácie získate u svojho dodávateľa. Dôležitou podmienkou požitia systému CLASSICLINE je nízka pracovná teplota (nad -10°C).

 • Demontáž rozvodov a armatúr

  Demontáž rozvodov a armatúr

  Demontáž rozvodov a armatúr.

 • Skúšky tesnosti a vodotesnosti nádrží, zásobníkov, potrubných rozvodov, záchytných a havarijných jím

  - integrálna skúška tesnosti nádrží pretlakom skúšobného plynu do 50 kPa - lokalizačná podtlaková skúška tesnosti vákuovými komôrkami meranie hrúbok stien ultrazvukovým hrúbkomerom ( UTT ) pretlaková skúška tesnosti produktovodov a potrubných trás skúšky vodotesnosti záchytných vaní, betónových nádrží, žúmp, odlučovačov a pod. - skúšky vodotesnosti kanalizácie a kanalizačných šachiet vzduchom i vodou - Skúšky tesnosti a vodotesnosti nádrží a súvisiacich potrubných rozvodov vykonávame v súlade so Zákonom č. 364/2004 Z.z. ( Vodný zákon ) a Vyhláškou MŽP SR č. 100/2005 Z.z. podľa STN 75 3415, STN EN 75 0905, STN 65 0201...

 • Vysotlakový rohový rozvodový ventil pre kyslík C-100

  Vysotlakový rohový rozvodový ventil pre kyslík C-100

  Vysotlakový rohový rozvodový ventil pre kyslík Aplikácie: - všetky priemyselné kyslíkové aplikácie do tlaku 200 bar Vlastnosti: - žiadne riziko vznietenia kyslíka - odolná konštrukcia ventilu, špeciálne upravené vnútorné časti pre dlhodobú životnosť, bezpečnú a bezporuchovú prevádzku pri všetkých prevádzkových podmienkach - ? označenie podľa TPED - testované podľa EN 849 a CGA V9 noriem Špecifikácia: Maximálný tlak: 200 bar/2900 psi Pracovná teplota: - 40°C až +65°C Svetlosť: 4 mm Tesnosť: 10 mbar.l/sek Vstupné pripojenie (C): W21,8x1/14 Výstupné pripojenie (A): W21,8x1/14 podľa D...

 • Rozvody vody, odpadu a kúrenie

  Jednou z dôležitých súčastí spracovania projektu domu je návrh konštrukčného systému tak, aby celý čas životnosti stavby spoľahlivo spĺňal požadované statické a tepelnotechnické funkcie. Tepelnotechnické vlastnosti stavebných konštrukcií, výplňových konštrukcií, ale aj deliacich konštrukcií medzi vykurovaným a nevykurovaným priestorom závisia od kvality použitých materiálov a ich kombinácií. Veľmi pozorne treba posúdiť najmä tepelné mosty. Sú miesta v stavebnej konštrukcii, ktoré môžu mať horšie tepelno-technické vlastnosti ako súvisiace časti konštrukcie. Podľa týchto tepelno-technických vlastností sa rozhoduje aký je najvh...

 • Rozvody stlačeného vzduchu

  - Rozvody vzduchu - airnet

 • Potrubní rozvod

  Použití stacionárního sacího zařízení s potrubním rozvodem umožňuje snadné provádění periodických čistících prací, s maximální efektivitou. Pracovníci pouze napojí krátkou pracovní hadici na připojovací ventil a mohou započít s odsáváním. Odpadá tedy nutnost pokládání velkého množství hadic. •potrubní rozvod umožňuje provádět sací práce na velkou vzdálenost •instaluje se všech prostorách určených k čištění •umožňuje velkou operativnost při provádění čistících prací •velmi rozsáhlé rozvody se rozdělují na několik menších sekcí •připojovací místa jsou umístěna tak, aby byla co nejblíže místu ...

 • Rozvodné skrine

  - plastové rozvádzače, prípojkové a rozpojovacie skrine, zásuvkové skrine, inštalačné krabice

 • Rozvod vody

  Všetky rozvody sú z plastového potrubia, ktoré je uložené v zemi. Pripojenie jednotlivých prvkov s plastovým potrubím je pomocou plastových šroubovacích spojok. Plastový rozvod je veľmi odolný voči poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť. Na hlavný prívod vody je napojený podpovrchový hydrant, ktorý je pod stálym tlakom vody a je ho možné používať na napojenie hadice napr. pri umývaní auta, dlažby a pod. Rozvod je umiestnený v zámrzovej hĺbke cca 20-30 cm a je potrebné na zimu vypustiť vodu z celého systému. Robí sa to jednoducho pripojením kompresora a tlakovým vzduchom je vytlačená voda zo systému. Naša firma vykonáva vypustenie z...

 • Dodávka komponentov na rozvod stlačeného vzduchu

  Dodávka komponentov na rozvod stlačeného vzduchu

  Dodávka komponentov na rozvod stlačeného vzduchu (hadice, spojky, odbočky, pripojovacie armatúry a podobne).

 • Dodávka a montáž rozvodov stlačeného vzduchu

  Dodávame kompletné riešenia rozvodov stlačeného vzduchu od návrhu riešenia, jednotlivých prvkov a trás, cez osadenie jednotlivých komponentov - hadice, spojky, odbočné a pripojovacie diely po odskúšanie a odovzdanie diela zákazníkovi..

 • Rozvody stlačeného vzduchu

  - Rozvody stlačeného vzduchu v priemyselných objektoch - Rozvody stlačeného vzduchu v pneuservisoch - Návrh a projekčné riešenie

 • Rozvody kanalizácie

  - Rozvody vnútornej a vonkajšej kanalizácie - Rozvody kanalizácie z PVC - Rozvody kanalizácie - zváraný plastový systém - Rozvody kanalizácie - protihlukové systémy - Návrh a projekčné riešenie

 • Rozvody vody

  - Rozvody vody z plastu - polypropylénu - Rozvody vody z plastohliníka - Rozvody vody z pozinkovaných rúr - Rozvody vody z polyetylénu - zvárané - Návrh a projekčné riešenie

 • Slaboproudé rozvody

  V souvislosti s rekonstrukcí silnoproudých rozvodů nabízíme rozvody slaboproudé: - Televizní rozvody - Telefonní rozvody - Datové rozvody - Audio rozvody (pro domácí kina) - Elektronické zabezpečovací systémy -

 • Predaj - Rozvodné skříně

  Predaj - Rozvodné skříně

  Naše nabídka zahrnuje 4 oblasti výrobní činnosti: * zámečník * lakýrník * sváření * elektromontáž Vlastní zámečnická výroba vytváří dokonalý vzhled výrobků na špičkových zahraničních technologických zařízeních od světoznámého výrobce firmy TRUMPF. Na tomto zařízení pomocí počítačové jednotky připravujeme veškeré plechové díly (i nerez a hliník) s dokonalou přesností. Toto ve spojení s kvalifikovaným personálem je zárukou kvalitní a přesné výroby. V oboru zámečnických konstrukcí nabízíme výrobky, na kterých se podílí svářeči testovaní dle EN 287 firmou SLW Hannover. Povrchová úprava spo...

 • Rozvodové sady za najlepšie super ceny !!!

  Rozvodové sady za najlepšie super ceny !!!

  Ponúkame kompletné rozvodové sady aj s vodným čerpadlom od špičkových výrobcou použvaných v prvovýrobe!!! Napište nám alebo zavolajte o cenovú ponuku.

 • Rozvodová sada CONTITECH + vodná. pumpa Octavia II 1.9TDI 77kw

  Rozvodová sada CONTITECH + vodná. pumpa Octavia II 1.9TDI 77kw

  Rozvodova sada Contitech AUDI,FORD,SEAT,ŠKODA,VW 1,4TDI 1,9TDI ,2,0TDI + vodne čerpadlo rozvodova sada Contitech + vodne čerpadlo DOLZ Cena 114,00€ Vyžiadajte si cenovú ponuku na autodiely.

 • Rozvodová sada CONTITECH vodn. pumpa VW GOLF,SHARAN, ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw

  Rozvodová sada CONTITECH vodn. pumpa VW GOLF,SHARAN, ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw

  Rozvodová sada CONTITECH + vodné čerpadlo DOLZ Audi,Škoda,VW 1,9 TDi 74kw/85kw/96kw Cena 178,00€ vyžiadajte si cenovú ponuku náhradných dieleov. Auto diely za super ceny.

 • Rozvodová sada CONTITECH ŠKODA Octavia1.9TDI 81kw

  Rozvodová sada CONTITECH ŠKODA Octavia1.9TDI 81kw

  Rozvodová sada CONTITECH ŠKODA Octavia / VW Golf IV,Bora TDI 66kw, 81kw + vodne čerpadlo !!! Cena 149,00€ Vyžiadajte si cenovú ponuku náhradných dielov. Autodiely za super ceny.

 • Čerpadlá a záhradné rozvody

  Montujeme záhradné rozvody s časovým spínačom alebo manuálnou reguláciou.

 • Rekonštrukcie starých elektro-rozvodov a nevyhovujúce elektromerové rozvádzače.

  Rekonštrukcie starých elektro-rozvodov v bytových domoch, prevažne z AL-vodičov, alebo stavby ktoré menia účel a rekonštruujú sa. Rešpektuje sa pri tom vyhláška 94/2004 (protipožiarna bezpečnosť).

 • Výroba rozvádzačov, rozvodníc NN a OCEP skríň do IP44

  sa u nás začala v roku 1994 a za pár mesiacov sme si vybudovali pozíciu výrobcu s najvyššou kvalitou a s najnižšou cenou v tomto regióne Slovenska. Ako jediný výrobca v tomto regióne vlastníme a používame skúšobné prístroje nutné k výrobe rozvádzačov.

 • Hlavní rozvody

  - optický kabelový systém Volition Optický kabelový systém Volition představuje spolehlivý výkonnější a cenově přijatelný systém, který má oproti metalickým systémům následující výhody: - větší kapacita a rychlost přenášených dat - přenos na větší vzdálenosti - žádné rušení - větší spolehlivost datové sítě jako celku... Kabelový systém Volition umožňuje připojit optické vlákno do počítače a tím splnit vysoké požadavky kladené pro metalickou kabeláž. Základní stavebním prvkem systému Volition je kvalitní a levný optický konektor VF-45, který byl navržen tak, aby byl rozměrově i stylově podobný tradičním kone...

 • Sada COMFORT (LV) - Systém rozvodu nízkého napětí - s klasickým ovládáním 24 V

  Komfortní sada příslušenství s vysoce odolnou hadicí a ergonomickým držadlem s vypínačem. Součástí sady jsou všechny základní kvalitní nástavce včetně držáku na hadici, držáku teleskopické tyče a tašky na doplňky. Tato sada neobsahuje návlek na hadici.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rozvod vody a odpadu, podlahové kúrenie, slnečné kolektory, radiatorov 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.