Stradivarius dámske oblečenie, pre mladých - veľkosklad outletu

Stradivarius dámske oblečenie, pre mladých - veľkosklad outletuStradivarius dámske oblečenie, pre mladých - veľkosklad outletu 2

Pestrofarebný mix dámskeho oblečenia, obľúbená móda mladých aj teenegerov. Mix je celoročný, obsahuje aj spoločenské korzety, šaty, bundičky, saká, nohavice, letné tričká, tuniky, pulovre.... Balenie je 100 kusové. Najlepšia je osobná návšteva skladov. Tovar posielame aj kuriérom spoločnosti GLS, s dodaním na druhý pracovný deň. V prípade záujmu pošlem cenník, fotografie, podrobnejšie opíšem zloženie.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Veľkoobchod dámske oblečenie Stradivarius - veľkosklad outletu

  Veľkoobchod dámske oblečenie Stradivarius - veľkosklad outletu

  Do nášho veľkoskladu sme dostali obľúbenú značku mladých. Balenia sú 50 alebo 100 kusové. Mix jesenných kabátikov, svetrov, pulovrov, príležitostných šiat, tuník, doplnov s rozmanitým využitím pre dnešné trendové odievanie sa. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Posielame aj kuriréom s dodaním na druhý pracovný deň. Cenník posielame na vyžiadanie.

 • Stradivarius dámske oblečenie, pre mladých - veľkosklad outletu

  Stradivarius dámske oblečenie, pre mladých - veľkosklad outletu

  Do nášho veľkoskladu sme dostali novú zásielku obľúbenej značky mladých a teenegerov. V balení je 50 kusov oblečenia. Väčšinou svetre, pulovre, nohavice, jesenné bundy, korzety a spoločenské šaty. Najlepšia je osobná návšteva skladu. Pokiaľ túto možnosť nemáte, rada poskytnem bližšie informácie o veľkostiach, zložení.... Zásielky posielame kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Stradivarius dámske oblečenie, outlet, veľkosklad, akcia

  Stradivarius dámske oblečenie, outlet, veľkosklad, akcia

  Do nášho veľkoskladu sme dostali novú zásielku outletového tovaru značky Stradivarius. Balenie po cca 83 ks, pestrofarebný jarno-letný mix. Balenia sú odlišné. Balenie obsahuje približne : Nohavice 9, legíny 3, riflová jarná bunda 1, sukne 5, pulovre + svetre 6, saká 1, šortky 2, blúzky 2, tričká, topy 29 ... V prípade záujmu Vám radi odpovieme, pošleme cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Pokiaľ zákazník túto možnosť nemá, zásielky posielame kuriérom spoločnosti GLS Slovakia.

 • STRADIVARIUS už od 3 eur s DPH

  STRADIVARIUS už od 3 eur s DPH

  Cenovo výhodná ponuka. Obľúbená značka mladých už od 3 eur za 1kus. Balenie osahuje 12 kusov rôznych nohavíc, prevažne riflových (úzkych alebo typu Bootcut-rozšírených), bavlnené nohavice alebo tepláky, príp. krátke nohavice, aladinky. V prípade záujmu radi pošleme podrobnejší cenník s ostatnými značkami. Najlepšia je osobná návšteva skladu. Tovar posielame aj kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Lacné outletové dámske oblečenie STRADIVARIUS

  Lacné outletové dámske oblečenie STRADIVARIUS

  Do nášho veľkoskladu outletového oblečenia sme dostali mix obľúbenej značky Stradivarius. Obsahuje prevažne letné tričká, blúzky tuniky, nohavice. Balený je po 17 kg. Cena za kus je veľmi výhodná. Posielam aj kuriérom spoločnosti GLS, dodanie na druhý pracovný deň. V prípade záujmu, rada pošlem viac informácií, fotiek a cenník.

 • STRADIVARIUS dámsky mix

  STRADIVARIUS dámsky mix

  Lacná, cenovo veľmi výhodná kvalita. Mix dámskeho oblečenia v 20 kg balení. Móda pre mladých. Trendové kúsky rôzneho oblečenia, prevažne topy, riflové nohavice, tričká, blúzky, svetre, vesty .... Balenie obsahuje oblečenie s dlhými rukávmi ale už aj letné a jarné modely. Vyžiadajte si cenník telefonicky alebo emailom.

 • Stradivarius, blend, phard, gas, diesel, wrangler

  Stradivarius, blend, phard, gas, diesel, wrangler

  prekrásny jarný tovar pre obchodníkov, všetko balené po 20 kg. Bližšie informacie telefonicky, alebo mailom.

 • Stradivarius - OUTLET

  Stradivarius - OUTLET

  Prekrásny jarný tovar balené po 20 kg. Ponúkame tovar aj pre veľkooberateľom min. množstvo 1000 kg, tovar je balený po 150 kg, veľmi výhodná cena.

 • STRADIVARIUS kolekcia JAR-LETO 2009

  STRADIVARIUS kolekcia JAR-LETO 2009

  Vážení zákazníci, v najbližšej dobe /cca 2 týždne/ dorazí najnovšia outletová kolekcia zn. STRADIVARIUS - JAR-LETO 2009!!! Info o dostupnosti tovaru bude uverejnené včas na našej web stránke.

 • STRADIVARIUS kolekcia jeseň-zima 08/09

  STRADIVARIUS kolekcia jeseň-zima 08/09

  Krásny trendový tovar známej španielskej značky. Mixy obsahujú: topy, tuniky, šaty, nohavice, šortky, bundičky, kabátiky, pleteniny, vesty... Tovar je balený v mixoch po 50, 500 a 1000 ks. Zasielame aj poštou alebo UPS.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Stradivarius dámske oblečenie, pre mladých - veľkosklad outletu 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.