Liaty epoxidový náter

Liaty epoxidový náter, ktorý je navrhnutý tak, aby esteticky vylepšil a ochránil nové, alebo opotrebované betóny v leteckých halách, skladoch, priestorch so zvýšenou zaťažitelnosťou, potrebou odolnosti, ale za nízku cenu.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • ATA BAUSYSTEM paropriepustný, nehorľavý, monolitický a jednoliaty stavebný systém

  Ponúkame Vám riešenie Vašich stavieb z nášho patentovaného stavebného systému ATA BAUSYSTEM, vhodný na výstavbu nielen ultranízkoenergetických ale aj pasívnych alebo nultých budov. Výhody systému: - vysoká paropriepustnosť - nehorľavosť - vysoká životnosť (nad 100 rokov) - extrémne nízka energetická náročnosť - extrémne vysoká úspora energie - rýchla výstavba - homogénna monolitická výstavba - nie je potrebné dodatočné zateplenie - nie je potrebný klasický vykurovací systém - výhodný pomer ceny a kvality Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

 • Kornút liaty 12cm

  - 1728 ks/ bal.

 • Realizácia liatych podláh pre byty a priemyselné objekty

  Realizácia liatych podláh pre byty a priemyselné objekty

  Povrchy priemyselných podláh musia mať vlastnosti, ktoré spĺňajú požiadavky na použitie v rôznych oboroch. Prevažne sú to podlahy na epoxidovo živičnej alebo polyuretánovej báze. Impregnácie, náterové hmoty, tenkovrstvové a silnovrstvové systémy a potery sú vhodné pre použite v novostavbách i pri sanácii.

 • Anhydridový liaty poter

  Anhydridový liaty poter

  Anhydridový liaty poter predstavuje technologický vyspelý a hospodárny systém spájajúci v sebe vynikajúce stavebno-fyzikálne vlastnosti a vysokú produktivitu. Poter vyrobený z pojiva na báze síranu vápenatého, drobného kameniva do 4 mm, veľmi účinných plastifikačných prísad a vody. Po zatvrdnutí jeho rovný a hladký povrch tvorí ideálny podklad pre väčšinu úžitkových podláh.

 • Výroba, doprava a čerpanie betónových zmesí, anhydritových liatych poterov

  Výroba, doprava a čerpanie betónových zmesí, anhydritových liatych poterov

  Ponúkame dodávku a čerpanie betónových zmesí z našich prevádzok Modra a Ivánka pri Dunaji. Dodávka a realizácia anhydritových a cementových poterov.

 • Realizácia liatych poterov

  Realizácia liatych anhydridových(sádrových) poterov. Strojné spracovanie.

 • Podlahové liąty

  Profilované podlahové liąty nabízí jednoduchý a efektní způsob konečné úpravy jak stěn, tak i podlah. Univerzální profily: Pouľívané kromě jiného ke konečné úpravě: podlah, stěn obloľených panely, vnějąích rohů stěn snadno podléhajících poąkození, dveřních a okenních zárubní a parapetních desek, schodů a prahů. Podlahové profily: Slouľí ke konečné úpravě podlah vyhotovených z různých materiálů (panely, podlahové krytiny, dlaľdice). Díky nim budou okraje podlahy chráněny před poąkozením a spoje podlah před hromaděním nečistoty. Podlahové izolace: Izolační systém pod panely Izo-Floor obsahuje řadu výrobků s...

 • Povrchové úpravy: Liaty asfalt, Asfalto-betón

  Ponúkame výstavbu a rekonštrukciu spevnených povrchov za použitia: liateho asfaltu, asfaltobetónu-AB a zámkovej dlažby. Každý povrch je špecifický, preto treba dôkladne zvázit jeho praktické a ekonomické použitie. * Liaty asfalt: Liaty asfalt tiež nazývaný ako tvrdoliaty asfalt je najkvalitnejši živičný povrch. Je zložený zo zmesi asfaltu rôznej tvrdosti, kvalitného kameniva frakcie 4 – 8 mm, piesku a mletého vápenca. Vyrába sa vo výrobných linkách alebo v špeciálnych varičoch ktorými sa aj prepravuje. Pokladá sa ručne v jednej alebo viacerých vrstvách. Hrúbka vrstvy liateho asfaltu na pozemných a priemyslových stavbách je 3 – 5 cm. Po...

 • Čistý cín zliaty do tvaru tehličiek

  Hľadáme spoľahlivého odberateľa zo SR, ktorý má záujem o čistý cín zliaty do tvaru tehličiek (hmotnosť jednej tehly je 7-8kg) s obsahom bizmutu.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Liaty epoxidový náter 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.